VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#701 2013-09-15 16:28:39

Aleksa
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  20d. 

Re: Noriu mesti gerti

Aciu uz komentarus, nes man jau geda budavo net i lauka iseiti, o juolab i parduotuve, ir pirkti ten visokias nesamones, salia snapso ar brendzio, kad pardavejos nesuprastu, kad as alkoholike, net budavo eidavau i visai ne salia namu esancia parduotuve, kur man nepazystamos pardavejos, vasara tai akiniu nenusiimdavau, nes geda budavo ziuret zmonems i akis, dukrai sudejau visus tuscius butelius kad ismestu, o vyrui pasakiau, kad jis negertu salia manes ir nepirktu nieko, bet va kita penktadieni jo gimtadienis, ir teks vaziuot i sodyba svest, draugai atvaziuos, kazkaip reikes meginti istverti, tik nezinau kaip, o nevaziuot negaliu, nes bijau kad tada galiu neistverti ir vel namie prisigerti, man reikia kad butu, kas prakontroliuoja mane, bet jau shendien taip galvoju

Neprisijungęs

 

2013-09-15 16:28:39

Google

#702 2013-09-15 18:01:44

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Noriu mesti gerti

Sveiki. Po daugelio dienu pagurksnojant is taureles, siandien nebegaliu, nebegaliu pakest saves, labai sunku ne tiek fiziskai, kiek nugaleti nerima, kuris liovus gerineti laaabai stiprus... rasau cia ir prisijugiau, nes vienai sunkiau, beveik nepakeliama. Nerandu sau vietos, vaikstau is kampo I kampa, verkiu, bijau, drebu. Neturiu kam pasakyti, kaip jauciuosi, su kuo apie tai pakalbeti. Todel "atejau" cia. Tikriausiai zino kas nors, kas yra busena, kai viduje vienintelis zodis -"padekit", bet nera kam jo pasakyti.

Neprisijungęs

 

#703 2013-09-15 18:06:44

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  26d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  19d. 

Re: Noriu mesti gerti

Sveiki Aleksa, Georgijau ir visi Äia esantys
Džiugu, kad prisijungÄ—t ir nutarÄ—t riÅ¡ti tÄ… reikalÄ…. Jau daug raÅ¡yta, bet apibendrinus galiu pasakyti savÄ…jÄ… koncepcijÄ…, kad pradÄ—ti reikia nuo "prakentÄ—jimo" - patikÄ—kite - tik laikas gydo (bent jau man buvo trys fazÄ—s: 3 dienos, 10 dienų, mÄ—nuo). Trys dienos - tai tos juodžiausios - troshkinimai, nemigos, baimÄ—s, nerimas... - Äia jau kas kÄ… vartoja: skysÄiai, vaistai, valgis, kai kas apskritai "prasimiega", jei turi galimybių. Vat 10 dienų - tada atsirasdavo tas "kipÅ¡as" - jau "ataÅ¡ol", jau kaip ir galima bÅ«tų ir Å¡iek tiek... (va Äia daxzniausiai bÅ«davo ir paslystama). Na , o mÄ—nuo - tai kaip gimimas iÅ¡  naujo - Å¡varus kaip kÅ«dikis.  Taip, kad pradžiai daug ivairios arbatos ir žiÅ«rÄ—kit kvailas laidas ir kvailus filmus - kad nereikÄ—tų galvoti ir apkrauti sunkiai Å¡iuomet veikianÄias smegenis.  smile


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#704 2013-09-15 18:18:58

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  26d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  19d. 

Re: Noriu mesti gerti

Georgijus rašė:

AÄiÅ« už patarimus ir palaikymÄ…, skaitau forumÄ…, kolkas galvoju bandyti nevartoti pats. Sunkiausia yra gerai pažįstamose kompanijose - va ir šį penktadienį buvau pasiryžęs nevartoti sveÄiuose, bet ... pamatÄ™s daug "skanių" gÄ—rimų nutariau pabandyti kultÅ«ringai pagurkÅ¡noti, kas baigÄ—si savaime aiÅ¡ku kuo.

Galima prigalvoti visokių atmazų - Äia pagal publikÄ…, kas kokiame formate supranta... nors man tai niekad nebuvo problema, bet kartais pafantazuoju kaip tiems, kurie pirmus kartus turi aiÅ¡kinti kodÄ—l daro tai kÄ… daro (juk neprivalome ataskaitas davinÄ—ti kitiems kaip norime gyventi) - gal neutraliausias ir sąžiningiausias bÅ«tų (aiÅ¡ku rimtu veidu galima pasakyti, kad perÄ—jau ant heroino - bet Äia jau black humor smile: noriu mÄ—nesį pagyventi be alko, nei laÅ¡o - pažiÅ«rÄ—sim kaip seksis, gal patiks. Beje, mano nuomone, tokiais atvejais labai gerai pasimato kas tikri draugai, nes gero norintys tikrai pritars, o vat tie, kurie "tu kÄ… durnas?, tu kÄ… nesveikas?.. ÄŒia palieku daugtaÅ¡kį pamÄ…stymams.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#705 2013-09-15 18:28:04

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Noriu mesti gerti

Aciu, Aleksa, taip, esu vilniete. Mano problema zinau tik as pati, gyvenu viena, geriau irgi viena. Nesu asociali, su kitais zmonem prasmingiau laika praleidziu, o vat vienai su savim labai sunku buti, todel ir atsirado "gelbejimasis" alkoholiu. Visi patarimai eiti pasivaiksciot, paklausyt muzikos, ar uzsiimti kazkuo negelbeja. Bandziau nueiti i AA, bet ten reikia kas vakara ateiti, norint rezultato, as tikrai neturiu galimybiu, o kartais uzlekti neverta, tiesiog nesuveiks. Pas psichiatra lankausi, tabletes geriau, bet kai tampa nebepakeliama tai, kas aplink ir viduj, metu tablets ir gaunasi kaip gaunasi... paskui dar blogiau dar sunkiau. Suprantu, kad sutvarkius priezastis, del ko kyla noras atpalaiduot smegenis, susitvarkyciau su problema, bet tai ir yra sunkiausia, bandau. O apie tai tikrai su kazkuo noreciau pasikalbet, ne tik su psichiatru...

Neprisijungęs

 

#706 2013-09-15 18:41:19

Georgijus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  20d. 

Re: Noriu mesti gerti

Bendravima su kaikuriais asmenimis pats esu pasiryzes apriboti, po savaitgalio svenciu rankos dar virpa, bet dziaugiuosi, kad per pietus nesusigundziau sidro bokalu.

Neprisijungęs

 

#707 2013-09-15 18:45:28

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  26d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  19d. 

Re: Noriu mesti gerti

jei kam kils noras paklausinÄ—ti, pabendrauti - aÅ¡ Äia busiu iki ryto - raÅ¡ykit bet kuriuo jums priimtinu bÅ«du, į bet kur.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#708 2013-09-15 18:47:39

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  26d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  19d. 

Re: Noriu mesti gerti

Georgijus rašė:

Bendravima su kaikuriais asmenimis pats esu pasiryzes apriboti, po savaitgalio svenciu rankos dar virpa, bet dziaugiuosi, kad per pietus nesusigundziau sidro bokalu.

malaÄius. NedidelÄ—, bet pergalÄ—. Kuo daugiau tokių, tuo efektas ir pasitenkinimas didesnis smile


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#709 2013-09-15 18:53:35

Aleksa
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  20d. 

Re: Noriu mesti gerti

Dailė rašė:

Aciu, Aleksa, taip, esu vilniete. Mano problema zinau tik as pati, gyvenu viena, geriau irgi viena. Nesu asociali, su kitais zmonem prasmingiau laika praleidziu, o vat vienai su savim labai sunku buti, todel ir atsirado "gelbejimasis" alkoholiu. Visi patarimai eiti pasivaiksciot, paklausyt muzikos, ar uzsiimti kazkuo negelbeja. Bandziau nueiti i AA, bet ten reikia kas vakara ateiti, norint rezultato, as tikrai neturiu galimybiu, o kartais uzlekti neverta, tiesiog nesuveiks. Pas psichiatra lankausi, tabletes geriau, bet kai tampa nebepakeliama tai, kas aplink ir viduj, metu tablets ir gaunasi kaip gaunasi... paskui dar blogiau dar sunkiau. Suprantu, kad sutvarkius priezastis, del ko kyla noras atpalaiduot smegenis, susitvarkyciau su problema, bet tai ir yra sunkiausia, bandau. O apie tai tikrai su kazkuo noreciau pasikalbet, ne tik su psichiatru...

Zinai, man buvo laikotarpis kai negeriau nuo 2010 sausio 2 iki 2011 07 22, buvo super laikotarpis, nes jauciausi puikiai, sokius visokius lankiau, nes ta diena buvo mano vestuves, tai teko sampano paragaut, o paskui po biski biski pradejau vel, retai nuo lengvu gerimu ir vel ijunkau ypac seip metais. Dabar galvoju, reikia uzsiimti vel sokiais, megzti, eit pasivaiksciot, reikia keit aplinka ir nebut vienai, nes tai sunku

Neprisijungęs

 

#710 2013-09-15 18:55:35

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Noriu mesti gerti

Artaz rašė:

jei kam kils noras paklausinÄ—ti, pabendrauti - aÅ¡ Äia busiu iki ryto - raÅ¡ykit bet kuriuo jums priimtinu bÅ«du, į bet kur.

Man naudos duoda tokie konkretus patarimai, kaip pvz. apie tas 3, 10 dienu ir menesi. Supranti, kad trys sunkiausios dienos nesitesia metus, kad tai praeis, ir kad tuos kipsus kazkas nugalejo, tai kodel negaleciau as? ir labai noriu to jausmo po menesio, buti tuo naujai gimusiu...

Neprisijungęs

 

#711 2013-09-15 18:56:41

Georgijus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  20d. 

Re: Noriu mesti gerti

Beje labai geras filmas vidines kovos su alkoholiu tematika (na bent man paliko ispudi) "Ekipaz" su Denzeliu Vasingtonu

Neprisijungęs

 

#712 2013-09-15 18:58:14

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Noriu mesti gerti

Aleksa rašė:

Dailė rašė:

Aciu, Aleksa, taip, esu vilniete. Mano problema zinau tik as pati, gyvenu viena, geriau irgi viena. Nesu asociali, su kitais zmonem prasmingiau laika praleidziu, o vat vienai su savim labai sunku buti, todel ir atsirado "gelbejimasis" alkoholiu. Visi patarimai eiti pasivaiksciot, paklausyt muzikos, ar uzsiimti kazkuo negelbeja. Bandziau nueiti i AA, bet ten reikia kas vakara ateiti, norint rezultato, as tikrai neturiu galimybiu, o kartais uzlekti neverta, tiesiog nesuveiks. Pas psichiatra lankausi, tabletes geriau, bet kai tampa nebepakeliama tai, kas aplink ir viduj, metu tablets ir gaunasi kaip gaunasi... paskui dar blogiau dar sunkiau. Suprantu, kad sutvarkius priezastis, del ko kyla noras atpalaiduot smegenis, susitvarkyciau su problema, bet tai ir yra sunkiausia, bandau. O apie tai tikrai su kazkuo noreciau pasikalbet, ne tik su psichiatru...

Zinai, man buvo laikotarpis kai negeriau nuo 2010 sausio 2 iki 2011 07 22, buvo super laikotarpis, nes jauciausi puikiai, sokius visokius lankiau, nes ta diena buvo mano vestuves, tai teko sampano paragaut, o paskui po biski biski pradejau vel, retai nuo lengvu gerimu ir vel ijunkau ypac seip metais. Dabar galvoju, reikia uzsiimti vel sokiais, megzti, eit pasivaiksciot, reikia keit aplinka ir nebut vienai, nes tai sunku

tai sunkiausia, ypac , betman  taip daznai tenka...

Neprisijungęs

 

#713 2013-09-15 20:36:36

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  26d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  19d. 

Re: Noriu mesti gerti

Dailė rašė:

Artaz rašė:

jei kam kils noras paklausinÄ—ti, pabendrauti - aÅ¡ Äia busiu iki ryto - raÅ¡ykit bet kuriuo jums priimtinu bÅ«du, į bet kur.

Man naudos duoda tokie konkretus patarimai, kaip pvz. apie tas 3, 10 dienu ir menesi. Supranti, kad trys sunkiausios dienos nesitesia metus, kad tai praeis, ir kad tuos kipsus kazkas nugalejo, tai kodel negaleciau as? ir labai noriu to jausmo po menesio, buti tuo naujai gimusiu...

labai teisngai supranti - ir tas prakentejimas nera pats sunkiausias pasaulyje dalykas.

Paskutinis taisÄ— Artaz (2013-09-15 20:37:24)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#714 2013-09-15 20:52:14

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  29d. 

Re: Noriu mesti gerti

Aleksa rašė:

[Zinai, man buvo laikotarpis kai negeriau nuo 2010 sausio 2 iki 2011 07 22, buvo super laikotarpis, nes jauciausi puikiai, sokius visokius lankiau, nes ta diena buvo mano vestuves, tai teko sampano paragaut, o paskui po biski biski pradejau vel, retai nuo lengvu gerimu ir vel ijunkau ypac seip metais. Dabar galvoju, reikia uzsiimti vel sokiais, megzti, eit pasivaiksciot, reikia keit aplinka ir nebut vienai, nes tai sunku

Tuo metu gal negalvojai, kad turi priklausomybę alkoholiui, todėl tikėjaisi, kad taurė šamano nieko tokio. Man po ~8 mėn. be alkoholio viskas prasidėjo nuo stiklinės alaus. Ne iš karto, o taip pat po truputi ir daėjo iki to, kad stipriai gerdavau savaitėmis, o neišsiblaivydavau mėnesiais.

Beje, tas „teko paragaut“ turėtų išnykti iš žodyno. Nėra pasaulyje priežasties dėl kurios turėtum išgerti. Kai tai įsisąmonini, viskas stoja į savo vietas.

Neprisijungęs

 

#715 2013-09-15 21:04:37

Aleksa
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  20d. 

Re: Noriu mesti gerti

Teks ragauti kitokius gerimus, reikia ismesti alkoholi is galvos is vidaus aplamai is zodymo...

Neprisijungęs

 

#716 2013-09-15 22:26:26

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  19d. 

Re: Noriu mesti gerti

Sveiki visi forumieÄiai,sveiki naujokai!
Senokai beraÅ¡iau,bet paskaitinÄ—ju kasdienÄ….JauÄiasi,kad orai vÄ—sta ir po vasarinių lÄ—bavimų vis daugiau  atsiranda norinÄių iÅ¡sikapstyti iÅ¡ to liÅ«no.Å AUNUOLIAI:D Kol kas gyvenime nesu turÄ—jusi nuostabesnio jausmo už blaivybÄ™.Žinoma,prieÅ¡ pradedant"skÄ™sti"buvo kažkas ir malonaus,o vÄ—liau visi malonumai skendo alkoholyje.
       Pradžioje ir aÅ¡ galvojau,kaip nors vienÄ… dienÄ… pratempti,bet laaabai norÄ—jau atsikratyti tos bjaurasties ir man pavyko.AÅ¡ nenaudojau vaistų,nereikÄ—jo daktarų-tiesiog kentÄ—jau...Ä–miausi didelÄ—s veiklos(nors nerekomenduoja,bet manau kiekvienam savas kelias),o užėjus sunkioms akimirkoms lįsdavau į forumÄ….Ir drÄ…siai galiu teigti,kad pirmieji ir geriausi vaistai buvo visų likimo draugų patarimai.Ryte prarijau visas temas,skaitydavau iki vidurnakÄių ir nuo ankstyvo ryto,kol vienÄ… dienÄ… vienas iÅ¡ senbuvių pasiÅ«lÄ— bÄ—gti nuo monitoriaus į AA.
NuÄ—jau ir labai tuo džiaugiuosi.Netiesa,kad reikia eiti kiekvienÄ… dienÄ….ÄŒia kiekvienam pagal poreikius.Juo labiau,kad Vilniuje yra keletas grupių veikianÄių skirtingu metu.Man irgi buvo nejauku pirmÄ… kartÄ…,juolab,kad miestelis mažas,kur visi vieni kitus pažysta.Bet nusiteikiau taip-jeigu ten kažkÄ… sutiksiu,tai ir jis turi tÄ… paÄiÄ… problemÄ….Taip ir buvo,oir amžius labia įvairus-nuo 18 iki 70:D
Taip kad nieko bijoti nereikia,o tik kabintis nagais ir ragais į blaivybę.Pamatysit kaip pasikeis draugų ratas ir kaip faina blaiviai linksmintis.Aš dvi savaites negalėjau nueiti į AA,tai šiandien su vėju nulėkiau.Visų pasiilgau,nes žinau,kad ten tikrai būsiu išgirsta ir suprasta.Rinkitės kiekvienas savo kelią-svarbu,kad blaivų.

Neprisijungęs

 

#717 2013-09-15 22:37:34

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  19d. 

Re: Noriu mesti gerti

Aleksa rašė:

Teks ragauti kitokius gerimus, reikia ismesti alkoholi is galvos is vidaus aplamai is zodymo...

Mums(mes su vyru gÄ—rÄ—me) pirmomis dienomis labai padÄ—jo cola.Žinau,kad nieko gero,bet geriau,negu alkoholis.Ir daugeliui pagelbÄ—jo gazuoti gÄ—rimai,kol dingo didysis potraukis alokoholiui.Labai norÄ—josi saldumynų,kimÅ¡au juos pilna burna.Labai bijojau sustorÄ—ti,bet nustojus vartoti alko ir naudojant didelÄ™ saldumynų doze per beveik 5 mÄ—nesius atsikraÄiau 11kg:D

Neprisijungęs

 

#718 2013-09-16 16:24:26

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Noriu mesti gerti

Aleksa rašė:

Teks ragauti kitokius gerimus, reikia ismesti alkoholi is galvos is vidaus aplamai is zodymo...

Sveiki visi, sveika, Aleksa, sveikinu su ta 1 diena:) kaip jaustiesi, siandien geriau, tiesa? Ir aciu visiems uz patarimus. Labiausiai truksta tikejimo, kad man pavyks, noro - sociai, o ir savo norus sunku pildyt, pasirodo...

Neprisijungęs

 

#719 2013-09-16 16:49:41

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  29d. 

Re: Noriu mesti gerti

Bet pamėginti tikrai verta, o tada ir sužinosi ar užteko noro ir kiek stiprus tikėjimas :)

Neprisijungęs

 

#720 2013-09-16 17:54:48

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Noriu mesti gerti

viera rašė:

Aleksa rašė:

Teks ragauti kitokius gerimus, reikia ismesti alkoholi is galvos is vidaus aplamai is zodymo...

Mums(mes su vyru gÄ—rÄ—me) pirmomis dienomis labai padÄ—jo cola.Žinau,kad nieko gero,bet geriau,negu alkoholis.Ir daugeliui pagelbÄ—jo gazuoti gÄ—rimai,kol dingo didysis potraukis alokoholiui.Labai norÄ—josi saldumynų,kimÅ¡au juos pilna burna.Labai bijojau sustorÄ—ti,bet nustojus vartoti alko ir naudojant didelÄ™ saldumynų doze per beveik 5 mÄ—nesius atsikraÄiau 11kg:D

Mus, moteris, turetu tai labai motyvuoti;) taip, alkoholis grozio neprideda... Nezinau, kaip kitiems, bet man nera tokio noro, kad slopinciau kitais gerimais, turiu minty, tas noras ne "ismest burnele", o atpalaiduot smegenis. Kad butu lengviau, viskas lengviau. Aisku savaime, kiek ilgai tas lengviau trunka. Bet eilini karta uz "akimirka zavinga parduodi velniui siela". Labai noreciau atrast kitu budu, aisku,ne zalingu, teoriskai juos zinau, bet realiai neveikia smile

Neprisijungęs

 

#721 2013-09-16 21:36:55

Georgijus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  20d. 

Re: Noriu mesti gerti

Sveiki,
susimÄ…sÄiau, kad artÄ—ja atostogos, dar praeitÄ… savaitÄ™ nebuvo jokių abejonių - su alkokolega planavom kelionÄ™ (all inclusive smile) ir (savaime aiÅ¡ku) neribota savaitÄ—s trukmÄ—s Å¡vente, kuriÄ… neabejotinai pratÄ™stume sugrįžę - juk reikia įspÅ«džius papasakoti, nors dabar prisimindamas savo paskutinių penkių - Å¡eÅ¡ių metų atostogų keliones manau, kad jos visos buvo lygiai tokios paÄios - kasdien gÄ—rimas iki paryÄių su visais "tagil" ypatumais ir iÅ¡didus pasakojimas visiems apie tai, kad pajÅ«ryje pachmielo nebÅ«na.
Dabar manau, kad reikia kažkaip mandagiai atsisakyti nuo išvykos arba gal visai atšaukti atostogas.

Neprisijungęs

 

#722 2013-09-17 09:45:24

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  29d. 

Re: Noriu mesti gerti

Na taip, geros atostogos turi bÅ«ti komoje, tada bent yra kuo muÅ¡antis į krÅ«tinÄ™ pasigirti ;) Man su atostogom paprasÄiau gavosi, iÅ¡Ä—jau atostogauti, tai yra Å¡okau į tÄ… aplinkÄ…, kuriÄ… be gÄ—rimo sunkiai įsivaizdavau, kai negÄ—riau jau virÅ¡ pusmeÄio, viskas buvo labiau susigulÄ—jÄ™ ir didelių „lomkių“ kÄ… daryti ir kaip elgtis nebuvo. Jei bÅ«tų reikÄ—jÄ™ eiti po kelių blaivių savaiÄių, tai galvÄ… irgi laužyÄiau, kaip pasielgti.

Neprisijungęs

 

#723 2013-09-17 20:37:13

Georgijus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  20d. 

Re: Noriu mesti gerti

Ä®domu, kad pvz Å¡iandien nuÄ—jau pasportuoti po ilgos pertraukos, alk. jokio noro nÄ—ra dabar, bet galvojant apie atostogas net plaukai Å¡iauÅ¡iasi kaip galima bus negerti, nes kitaip net neįsivaizduoju. Kaikurios iÅ¡vykos baigdavosi ne prasÄiau nei vienam seimo nariui, tik visa laimÄ— nebÅ«nant vieÅ¡u asmeniu nÄ—ra tokių akivaizdžių pasekmių, be to netgi didžiuodavausi ir su paÅ¡aipia nuostaba žiÅ«rÄ—jau į negerianÄius kelionÄ—s metu. Baisiai juokinga buvo gerti lÄ—ktuve duty free brendį įsivaizduojant, kad stiuardesÄ—s to nemato ir "tyliai" kikenant iÅ¡ savų juokelių ...

Neprisijungęs

 

#724 2013-09-30 22:59:30

lara1
Naujokas
Registravosi: 2013-09-30
Žinutės: 13

Re: Noriu mesti gerti

as turiu ta knyga,perskaiciau kokia 10 kartu,man nepadeda,pabandyk gal tau pades

Neprisijungęs

 

#725 2013-10-03 08:09:21

Melanija
Narys
Registravosi: 2013-08-27
Žinutės: 32


Blaivus  10m.  4mÄ—n.  8d. 

Re: Noriu mesti gerti

Sveiki visi smile

22 diena blaiva smile Yohoo! smile

Vos nepalūžau per gimtadienį savo, tai buvo 8 blaivybÄ—s diena, bet atsilaikiau ir jauÄiausi didvyre po to dar 2 dienas big_smile

Pagaliau susiradau darbÄ…, tai nebeliko gyvenimo sau visiÅ¡kai, apie gÄ—rimÄ… net kalbos nÄ—ra, nes kasdien reik važiuoti iki darbo, vieÅ¡asis transportas neveža ten, taigi reik paÄiai vairuoti. Man po gÄ—rimo sekanÄiÄ… dienÄ… baimÄ—s visokios, panikos, tai vairuot tikrai negaliu. To pasekoje džiaugiuosi blaivomis dienomis, o dabar dar padariau taip, kad ir savaitgaliais kur nors pavairuot reiktų, tai nebekyla net minties atsipalaiduot alko pagalba smile AnksÄiau laukdavau savaitgalio, kaip progos atsipalaiduot prisigeriant, dabar laukiu savaitgalio, nes galÄ—siu iÅ¡simiegoti padoriai, pasilepinti gera knyga, bei iÅ¡eit pasivaikÅ¡Äiot blaivia galva ir tvirtom kojom. Kažkoks džiaugsmo pliÅ«psnis dÄ—l blaivybÄ—s man Å¡iandien big_smile

Beje, pradÄ—jo labai pykinti nuo cigareÄių rytais, ta prasme po nakties atsikeliu ir vos ne vemt koks Å¡lykÅ¡tus skonis burnoj. Reik ir Å¡ito briedo atsisakyt, bet manau Äia bus sunkiau negu  alko... sad

PasÄ—kmÄ—s, per 22 dienÄ… priaugau 3 kg hmm bet savijauta nuostabi.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos