VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2012-01-09 22:06:04

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Noriu mesti gerti

Pradedu skaiÄiuoti iÅ¡ naujo savo blaivias dienas. Taip susiklostÄ—, kad kaimynui patalkinau, tai taip pristojo su "atlyginimu", kad nebuvo kaip atsisakyti. Nežinau gal labai ir nenorÄ—jau atsisakyti, nes paskutiniu metu jauÄiau kažkokį nerimÄ…, pyktį, įtampÄ…. Erzino net laimingi žmonių veidai tipo vaidina, kad viskas jiems gerai. Gaila, kad pertraukiau nebegÄ—rimo stažą, kad ir koks menkas buvo, atrodo jau lyg ir suvokiau, kad galiu gyventi kitiaip ir Å¡e tau. Na dabar artimu metu Å¡venÄių lyg ir neusimato, tai bandysiu vÄ—l. Gal reiks ir knygÄ… "Lengvas bÅ«das.." nusipirkti? PaskaitinÄ—ti tikrai nepamaiÅ¡ys ir užsiÄ—mimas Å¡ioks toks bus.

Neprisijungęs

 

2012-01-09 22:06:04

Google

#2 2012-01-10 10:37:57

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  2d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Noriu mesti gerti

UžgÄ—rimai po negÄ—rimo laikotarpio (atkryÄiai) labai dažnas dalykas. Gaila, bet dar niekas nesugalvojo stebuklingo mygtuko, kurį paspaudus staiga imtum ir mestum gerti. Nieko baisaus neatsitiko, Rimai, tos blaivios dienos niekur nedingo, jos jau tavo ir pragyventos pilnavertiÅ¡kai, o ne apsvaigus nuo alkoholio. Svarbiausia, kad tu turi tikslÄ… susitvarkyti su gÄ—rimu ir darai veiksmus tam tikslui pasiekti. Tie keliasdeÅ¡imt litų, kuriuos kainuoja knyga, yra gerokai mažiau, nei bÅ«na iÅ¡mÄ—toma geriant... Jei ir nemesi gerti jÄ… perskaitÄ™s, blogiau nuo to tikrai nepasidarys.

Neprisijungęs

 

#3 2012-01-12 01:42:26

geriu
SveÄias

Re: Noriu mesti gerti

geriu jay antra menesi. negaliu sustoti,. ka daryt? padÄ—kit. Prgeriau visas Å¡ventes, nelabi ka atmenu. PAdekit...

 

#4 2012-01-12 05:28:43

ciuvakas
Naujokas
Registravosi: 2011-12-22
Žinutės: 4

Re: Noriu mesti gerti

detoksas, pastoviai skelbimai laikrasciuose eina

Neprisijungęs

 

#5 2012-01-13 14:01:00

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  2d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Noriu mesti gerti

Detoksikacija tikriausiai paprasÄiausias sprendimas dabartinÄ—je situacijoje. ReikÄ—tų pasidairyti skelbimų ir iÅ¡sikviesti detoksikacijÄ… į namus, kainuos tas malonumas kokius 300 Lt, bet tikrai atkoÄios, o ir pragersi gerokai daugiau, jei jau tiek laiko pyli... Stacionare bÅ«tų pigiau, o kai kuriais atvejais nemokamai, be to, mano manymu, gerokai saugiau ir patikimiau. O paskui reikÄ—s galvoti, kÄ… su tuo gÄ—rimu daryti, kad nepasikartotų mÄ—nesiniai užgÄ—rimai.

Neprisijungęs

 

#6 2012-01-24 09:27:04

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Re: Noriu mesti gerti

Detokso niekad nebandžiau. Vis gaivaliodavausi pats, kad ir labai bloga bÅ«davo, bet gal ir gerai tas detoksas, nereikia tiek kankintis, tik va jei greit pavyktų atsigauti, tai gal ir minÄių apie nebegÄ—rimÄ… nekiltų? roll

Neprisijungęs

 

#7 2012-01-24 11:06:40

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  19d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  5d. 

Re: Noriu mesti gerti

Rimas rašė:

Detokso niekad nebandžiau. Vis gaivaliodavausi pats, kad ir labai bloga bÅ«davo, bet gal ir gerai tas detoksas, nereikia tiek kankintis, tik va jei greit pavyktų atsigauti, tai gal ir minÄių apie nebegÄ—rimÄ… nekiltų? roll

pala, Äia gali gautis painiava, nes neaiÅ¡ku kÄ… turim omeny sakydami "detoksas". Å iaip yra skirtingi dalykai: vienas - tai profesionali detoksikacija kokiame nors specializuotame priklausomybių centre, kur pastato ant kojų, dažniausiai su tikslu, kad tas atpumpuotasis imtų siekti blaivumo. Ir visai kita yra kartais pusiau legalios sesuÄių su leÅ¡elinÄ—m paslaugos, kad palengvintų pachmielÄ…. Vargu ar iÅ¡ to kas gero... Eilinis bÄ—gimas nuo problemos.

Neprisijungęs

 

#8 2012-02-21 12:03:20

ViltÄ—
SveÄias

Re: Noriu mesti gerti

Sveiki smile

PritarÄiau Mariui, kad detoksikacija - laikina priemonÄ—, po kurios turÄ—tų bÅ«ti atliekami sekantys žingsniai. Pirmiausia - tvirtas apsisprendimas blaivybei. Toliau - savo bÅ«senos įvertinimas (kiek geriama, kaip dažnai, kokios pasekmÄ—s). Na, ir labai svarbus žingsnis - informacijos apie alkoholį rinkimas, tiesos ir mitų apie alkoholį atskleidimas. BlaivybÄ—s termino nusistatymas - labai svarbus žingsnis, nes Äia netinka kategoriÅ¡kumas, nes jei žmogus "nutrÅ«ks", užgrauÅ¡ kaltÄ—s jausmas, kuris stums gerti. Pradžiai rekomenduojama nusistatyti ne mažesnį nei 2 mÄ—nesių terminÄ…. TÄ… terminÄ… paskui reikia pratÄ™sti - tol, kol nebus poreikio gerti.

Dar svarbus dalykas - suprasti, kad žalingas įprotis yra pirmiausiai blogas įprotis, kurį galima keisti. G.Å iÄko metodas - puikiai apraÅ¡o šį procesÄ…. Tam, kad pakeistume bet kokį savo įprotį, reikia 2 mÄ—nesių. Tam ir nusistatomas minimalus 2 mÄ—nesių blaivybÄ—s terminas.

Dar svarbus dalykas - jei atsisakome kažkokio įproÄio, bÅ«tinai vietoje jo turime formuoti naujÄ…. Tai paaiÅ¡kinama paprastai: mÅ«sų valia nepritaikyta tam, kad slopintų, ji pritaikyta tikslo siekimui. TodÄ—l atsisakydami žalingo įproÄio, turime formuoti naudingÄ… - blaivybÄ™. Tam, kad jį sustiprintume, reikia rinkti informacijÄ… apie blaivybÄ—s privalumus (sveikata, žvalumas, aiÅ¡ki sÄ…monÄ— ir t.t..) ir tokiu bÅ«du motyvuoti save. Å alia rinkti tiesÄ… apie alkoholio žalÄ… - dabar daug patvirtintos moksliÅ¡kai informacijos.

Jei dirbama nuosekliai - rezultatai bÅ«tinai bus. Taigi, viskam reikia pastangų..  Ir kantrybÄ—s smile .

 

#9 2012-02-26 14:32:09

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  2d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Noriu mesti gerti

Po detoksikacijos ar kitaip išblaivėjus, tiktų ir priklausomybės ligų konsultanto Audrius Batisos siūlomas kelias:

Lietuvoje, alkoholizmu sergantys asmenys gali būti gydomi priklausomybės ligų centruose minesotos programose, tuose pat centruose gali parinkti ir kitokį gydymą (medikamentai ar kodavimas). Minesotos programa trunka 28 dienas ji kainuoja 200/400 lt.

Taip pat privatūs psichoterapeutai, bei psichologai užsiima alkoholizmo gydymu, jų kaina svyruoja nuo 50 iki 150 lt už vizitą, paprastai būna apie 12 vizitų.

Yra ir AA grupės kurios nieko nekainuoja ir remiasi vien žmogaus apsisprendimu keistis.

Nušviesiu kaip aš matau tiesiausią kelią.
1. Asmuo koduojamas (6 mÄ—n ar kažkuriam kitam laikui). Kodavimas pats savaime akoholizmo priežasÄių neÅ¡alina, veikia daugiau kaip priemonÄ— kurios dÄ—ka žmogus tam tikrÄ… laikÄ… nevartoja.
2. Minesotos programa. Ten žmogus gauna visus pagrindus blaiviam gyvenimui. Sprendžiamos psichologinės priežastys. Ir įgauna trumpą blaivaus gyvenimo praktiką.
3. AA grupės (jas pasiūlys ir minesotos programoje), jose žmogus tvarkosi su socialinėmis girtavimo priežastimis ir mokosi integruotis į visuomenę jau pasikeitęs.

Derėtų daryti 1.2.3. žingsnius, manau taip žmogus nustotų girtauti ir tai būtų kompleksinė pagalba.

Kitas variantas tik reabilitacija, priklausomybÄ—s ligų reabilitacijos bendruomenÄ—se, kur terapija trunka iki 18 mÄ—n, o mÄ—nesio kaina svyruoja nuo 500 iki 1000 lt mÄ—nesiui. Žinoma yra ir nemokamų bendruomenių, jose kartais praÅ¡oma paremti ten gyvenanÄiuosius maistu ar pinigais.

Svarbiausia nors kažką daryti ieškant savo kelio siekti blaivybės. Jei nedarysi nieko, tai nieko ir nesigaus...

Neprisijungęs

 

#10 2012-02-27 09:26:54

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Re: Noriu mesti gerti

Visai neblogas tas A. Batisos nurodytas kelias, jei paÄiam jau kitaip neiÅ¡eina susitvarkyti. Sutinku su Audroniu, kad svarbiausia yra bent kažkÄ… daryti. Na man kol kas lyg ir gaunasi paÄiam. Smagu, kad užsukÄ™s Äia po ilgoko laiko radau tiek daug naujos informacijos, tikrai yra kÄ… paskaityti. Žinoma, skaitant blaivia galva tai atrodo visai kitaip, nei bÅ«tų man atrodÄ™ dar tada kai gÄ—riau ir problemų nemaÄiau. O dabar tikrai yra apie kÄ… pamÄ…styti. AÄiÅ« Viltei ir Audroniui smile

Neprisijungęs

 

#11 2012-02-29 13:37:49

Ema
SveÄias

Re: Noriu mesti gerti

Norint atsikratyti siu nuodu-alkoholio ir tabako,tai visu pirma paciam to noreti ir G.Sicko metodas,tai vienintele realiausia pagalba.Vilniuje ,Liepkalnio mok.,veda kursus Vasilijus Ivanovicius.

 

#12 2012-02-29 13:58:27

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  2d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Noriu mesti gerti

Sutinku tik su teiginiu, jog vienintelÄ— reali pagalba atsikratyti  priklausomybÄ—s - paties žmogaus noras. Kokių keliu, t.y. su kieno pagalba jis to sieks - Å iÄko, kodavimo, psichiatrų, Å¡amanų ar savo alkÅ«nių kandžiojimo - neturi jokios reikÅ¡mÄ—s. Be gerianÄiojo noro, deja, nepadÄ—s niekas.

Neprisijungęs

 

#13 2012-03-01 09:55:18

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Re: Noriu mesti gerti

Kas padėjo vienam, nebūtinai turi padėti kitam. Kiekvienas turi atrasti savo kelią.

Susitikau pažįstamÄ…, lankantį AA grupÄ™, tai jis 100% įsitikinÄ™s, kad padÄ—ti gali tik AA ir man įrodinÄ—jo, kad tik laiko klausimas, kada aÅ¡ užgersiu, jei nepradÄ—siu lankyti grupÄ—s. Bandžiau ginÄytis, bet kiekvienas likom prie savo nuomonÄ—s. Jis bandÄ— kažkada koduotis, bet po nepilnų metų užgÄ—rÄ—. Tada nuÄ—jo į AA, na ir dabar jam sekasi smile. O aÅ¡ manau, kad svarbiausiÄ… vaidmenį vis tik atliko jo paties noras mesti gerti, žinoma bendražygių palaikymas tikrai ne paÄioje paskutinÄ—je vietoj.

Jei apie save, tai aÅ¡ vis dar galvoju, kad yra įmanoma man paÄiam negerti. Žinoma, noras iÅ¡gerti vis dar yra, bet stengiuosi mintis nukreipti kitur, laisvalaikiu daug skaitau, ypaÄ alkoholizmo tema. Jei matysiu, kad to neužtenka, tada gal kažkÄ… ir galvosiu.

Neprisijungęs

 

#14 2012-03-01 14:09:17

Bimcius
Aktyvus narys
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 139

Re: Noriu mesti gerti

Rimas rašė:

Jei apie save, tai aÅ¡ vis dar galvoju, kad yra įmanoma man paÄiam negerti. Žinoma, noras iÅ¡gerti vis dar yra, bet stengiuosi mintis nukreipti kitur, laisvalaikiu daug skaitau, ypaÄ alkoholizmo tema. Jei matysiu, kad to neužtenka, tada gal kažkÄ… ir galvosiu.

AÅ¡ irgi ilgai maniau, kad pat vienas susitvarkysiu... daug skaiÄiau, forumuose dalyvavau, bet gero rezultato nebuvo.

žinoma, linkiu sėkmės

Neprisijungęs

 

#15 2012-03-01 14:30:44

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Re: Noriu mesti gerti

Bimcius rašė:

AÅ¡ irgi ilgai maniau, kad pat vienas susitvarkysiu... daug skaiÄiau, forumuose dalyvavau, bet gero rezultato nebuvo.

Sveikas prisijungÄ™s smile. Smagu, kad mÅ«sų vis daugÄ—ja. Na iÅ¡ vienos pusÄ—s smagu - smagu, kad yra norinÄių blaiviai gyventi. IÅ¡ kitos - bÅ«tų smagiau, kad mÅ«sų žmonių, kuriems reikia pagalbos bÅ«tų mažiau...

RaÅ¡ai, kad gero rezultato nebuvo, bandant paÄiam negerti. KÄ… darei ar darai, kad bÅ«tų "geras rezultatas"? Kokį keliÄ… renkiesi? AtsipraÅ¡au, jei per daug aÅ¡ smalsauju... Bet aÅ¡ pats esu dar labai "žalias", paprasÄiausiai renkuosi informacijÄ… smile

Neprisijungęs

 

#16 2012-03-01 14:39:45

Bimcius
Aktyvus narys
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 139

Re: Noriu mesti gerti

geriausias kelias - AA smile

dar pokalbiai su profesionalais ir VPLC.

Neprisijungęs

 

#17 2012-03-01 14:58:55

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  2d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Noriu mesti gerti

NÄ—ra nei „geriausio“, nei „vienintelio“ kelio tinkanÄio visiems be iÅ¡imties. Bimciui tinkamas AA, Emai - Å iÄko, Audroniui - pusmetis psichoterapinÄ—s grupÄ—s. Svarbiausia, kad randamas sau tinkamas bÅ«das blaivybei siekti. Vienintelis, geriausias ir visoks kitoks „-iausias“ yra tik žmogaus noras gyventi blaiviai, Å¡viesia galva, be jo tokio gyvenimo pasiekti neįmanoma.

Neprisijungęs

 

#18 2012-03-01 15:09:37

Bimcius
Aktyvus narys
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 139

Re: Noriu mesti gerti

Audronis rašė:

NÄ—ra nei „geriausio“, nei „vienintelio“ kelio tinkanÄio visiems be iÅ¡imties. Bimciui tinkamas AA, Emai - Å iÄko, Audroniui - pusmetis psichoterapinÄ—s grupÄ—s. Svarbiausia, kad randamas sau tinkamas bÅ«das blaivybei siekti. Vienintelis, geriausias ir visoks kitoks „-iausias“ yra tik žmogaus noras gyventi blaiviai, Å¡viesia galva, be jo tokio gyvenimo pasiekti neįmanoma.

prisipažįstu - kaltas už tą geriausią. atsargiau rašysiu ateityje

Neprisijungęs

 

#19 2012-03-01 16:04:58

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Re: Noriu mesti gerti

Smagu Bimciau, kad radai sau tinkamiausiÄ… keliÄ… big_smile, svarbu, kad tinka tau ir padeda iÅ¡likti blaiviam. Neatmetu galimybÄ—s, kad ir aÅ¡ pats kada nors ten patrauksiu, jei matysiu, kad man reikia. Tik man truputį problema su ta jų AJ... SOS irgi visai patiktų, bet... Dabar dar kiek skaitau apie Å iÄko metodÄ…. Visai irgi įdomus bÅ«das,  tik tiek, kad jau ten kainuoja nemažus pinigus.

Audroni, psichoterapinės grupės irgi kažkas panašaus į AA grupes? Tik ten dalyvauja psichiatras ar psichologas?

Neprisijungęs

 

#20 2012-03-02 17:37:51

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  2d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Noriu mesti gerti

Rimas rašė:

Audroni, psichoterapinės grupės irgi kažkas panašaus į AA grupes? Tik ten dalyvauja psichiatras ar psichologas?

Apie visas kalbÄ—ti negaliu, tik vienÄ… lankiau... Galima pasakyti, kad kažkiek panaÅ¡u, tik nÄ—ra ten griežtai nustatytos vedimo tvarkos. Psich-as, kaip geras prievaizdas, pastebi kieno nors sudÄ—tingesnÄ™ ar įdomesnÄ™ situacijÄ…, pasiÅ«lo jÄ… visiems aptarti, pakreipia susirinkimo eiga teisingesne (jo manymu) linkme. Tai ypaÄ reikalinga, kai susirenka daugiau ilgesnÄ™ blaivybÄ—s patirtį turinÄių žmonių ir pasikalbÄ—jimai nukrypsta į lankas...

Neprisijungęs

 

#21 2012-03-03 11:43:31

admin
Administratorius
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 272
Tinklapis

Re: Noriu mesti gerti

Ema rašė:

Norint atsikratyti siu nuodu-alkoholio ir tabako,tai visu pirma paciam to noreti ir G.Sicko metodas,tai vienintele realiausia pagalba.Vilniuje ,Liepkalnio mok.,veda kursus Vasilijus Ivanovicius.

Sveika, Ema, gal galÄ—tum papasakoti iÅ¡samiau? Forume yra besidominÄiu ar kam padÄ—jo Å iÄko metodas, bÅ«tų smagu jei pasidalintum patirtimi.

Neprisijungęs

 

#22 2012-03-03 14:42:50

Bimcius
Aktyvus narys
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 139

Re: Noriu mesti gerti

Ema rašė:

Norint atsikratyti siu nuodu-alkoholio ir tabako,tai visu pirma paciam to noreti ir G.Sicko metodas,tai vienintele realiausia pagalba.Vilniuje ,Liepkalnio mok.,veda kursus Vasilijus Ivanovicius.

viskas liuks, tik nereikėtų vienintelė tai yra asmeniška. manau, kad tinkama formuluotė būtų vienintelė man padėjusi, ar man - geriausia

geros dienos, smile

Neprisijungęs

 

#23 2012-03-19 10:51:06

Bimcius
Aktyvus narys
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 139

Re: Noriu mesti gerti

Audronis rašė:

Nušviesiu kaip aš matau tiesiausią kelią.
1. Asmuo koduojamas (6 mÄ—n ar kažkuriam kitam laikui). Kodavimas pats savaime akoholizmo priežasÄių neÅ¡alina, veikia daugiau kaip priemonÄ— kurios dÄ—ka žmogus tam tikrÄ… laikÄ… nevartoja.

na, kodavimas tai man labai abejotinas dalykas (esu išmetęs 400 Lt), atsikodavau po 1 dienos big_smile

yra, kam padeda, bet nemanau kad tai yra bÅ«tinas žingsnis...  esu įsitikinÄ™s, kad kodavimas padeda tik tiems, kurie ir taip jau pasiryžę kažkokį tai laikÄ… negert.

Tai tik mano nuomonÄ—.

Neprisijungęs

 

#24 2012-03-19 13:24:27

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  2d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Noriu mesti gerti

Bimcius rašė:

na, kodavimas tai man labai abejotinas dalykas (esu išmetęs 400 Lt), atsikodavau po 1 dienos :D

yra, kam padeda, bet nemanau kad tai yra bÅ«tinas žingsnis...  esu įsitikinÄ™s, kad kodavimas padeda tik tiems, kurie ir taip jau pasiryžę kažkokį tai laikÄ… negert.

Be noro ir tikÄ—jimo visi bÅ«dai yra ne tik kad abejotini, bet ir praktiÅ¡kai beverÄiai. Jei nepadÄ—jo vienam, tai nereiÅ¡kia, kad nepadÄ—s niekam. MinÄ—jau, kad pažįstu žmonių, kurie, užsikodavÄ™ metams, negeria ir nerÅ«ko po keliolikÄ… metų. Jie tikriausiai visiÅ¡kai neabejoja Å¡iuo metodo veiksmingumu.

Beje minÄ—tame pasiÅ«lyme niekas primygtinai nereikalauja vykdyti visų 3 punktų. Jis taikytas konkreÄiam žmogui, bet, mano manymu, yra pakankamai universalus visiems. VisiÅ¡kai nebÅ«tina daryti visus paminÄ—tus žingsnius ir nebÅ«tinai nurodyta tvarka. Nematau nieko blogo, jei geriantis, niekaip nesugebantis sustoti, bet norintis iÅ¡sikapstyti žmogus, praeis detoksÄ… ir užsikoduos, kad ramiau iÅ¡lauktų laiko kada bus priimtas į MinesotÄ…. Kitaip tas laikas gali niekada ir neateiti...

Neprisijungęs

 

#25 2012-03-19 16:53:43

Bimcius
Aktyvus narys
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 139

Re: Noriu mesti gerti

Audronis rašė:

Nematau nieko blogo, jei geriantis, niekaip nesugebantis sustoti, bet norintis išsikapstyti žmogus, praeis detoksą ir užsikoduos, kad ramiau išlauktų laiko kada bus priimtas į Minesotą. Kitaip tas laikas gali niekada ir neateiti...

žinoma, kas gi Äia gali bÅ«ti blogo. jei kodas tikrai jam tinka, tai ir Minesota gal nebÅ«tina.

o savo ankstesnėje žinutėje ne veltui pabrėžiau, kad "tai tik mano nuomonė". o jei po "mano nuomonės" kažkas gali nustoti tikėjęs kodavimo veiksmingumu, tai, vėlgi mano nuomone, ir netikėjo, ir tik ieškojo galimybių tai pateisinti.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos