VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2011-12-19 10:10:10

Rimas
Svečias

Kaip neužgerti per šventes

Sveiki, artėja šventės smile. Ir laukiu, kartu ir bijau. Daugiau nei mėnuo laiko, kaip negeriu savarankiškai, kol kas viskas gaunasi palyginus nesunkiai. Darbe pavyko atsisakyti išgėrinėjimo baliukų metu, kadangi matyt daug kas suprato, kad man vieno vakaro pasisėdėjimo darbe neužtenka, būtinai dar veiksmas vykdavo toliau ir ne vieną dieną, todėl reagavo tikrai tolerantiškai ir primygtinai niekas nesiūlė. Gyvenu vienas, bet žinau, kad neišvengsiu "draugų" apsilankymo per šventes, kurie ateis netuščiomis. Va čia ir bijau, kad nesugebėsiu jiems atsisakyti, vis tik draugai, tiek metų artimai bendrauta. Dar bijau, kad jie manęs nesupras, jei pasakysiu, kad nebegeriu. Kaip pasielgti geriau - apsimesti, kad sergu? Geriu vaistus? Ar išvis išjungti šviesas ir sėdėti namie patamsyje? Eiti pačiam pas kažką į svečius? Bet ir vėl - vargu ar rasiu namus, kur nesilies alkoholis laisvai... sad Jaučiuosi tikrai pasimetęs.

 

2011-12-19 10:10:10

Google

#2 2011-12-20 09:48:21

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Šaunu, Rimai, kad pavyksta pačiam tvarkytis, mėnuo tai didelis pasiekimas :)

Nustojus gerti dažnam kyla klausimai - Ką daryti? Kaip atsisakyti? Ką pagalvos? Pradžioje reikėtų vengti buvimo tokiose vietose, kur geriamas alkoholis, o jei tai neišvengiama susikaupti iš anksto tam, kad teks griežtai atsisakyti. Mažiausiai reikėtų galvoti apie tai, kas ką pagalvos ir kaip sureaguos aplinkiniai - tai tavo, o ne jų gyvenimas, ir tik tau spręsti, kaip su juo elgtis. Atsisakyti gerti galima bet kokių pretekstu - sergi, vairuoji, vartoji vaistus. Pradžioje tinka viskas, o vėliau... vėliau to paprasčiausiai nereikės. Palaipsniui atsisakymai gerti, pasidaro tokie, kad niekam nekyla noras siūlyti dar kartą, nors paprasčiausiai pasakai - „Dėkui, ne.“ ;)

Draugai... Teks susitaikyti su tuo, kad draugų ratas keisis - tikrieji draugai liks, atsisijos „sugėrovai“. Ir ne pas visus namuose alkoholis liejasi laisvai... Kai nustojau geri, buvau labai nustebęs, kad baliuose, kuriuose tenka dalyvauti, labai retai matau daugiau išgėrusį žmogų - kai kurie tik pavaidina, kad geria, kiti išgeria porą stikliukų ir tuo viskas pasibaigia. O kai gėriau atrodė, kad visi, kaip ir aš pila iki nukritimo...

Neprisijungęs

 

#3 2011-12-21 09:46:55

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Re: Kaip neužgerti per šventes

Audronis rašė:

Draugai... Teks susitaikyti su tuo, kad draugų ratas keisis - tikrieji draugai liks, atsisijos „sugėrovai“. Ir ne pas visus namuose alkoholis liejasi laisvai... Kai nustojau geri, buvau labai nustebęs, kad baliuose, kuriuose tenka dalyvauti, labai retai matau daugiau išgėrusį žmogų - kai kurie tik pavaidina, kad geria, kiti išgeria porą stikliukų ir tuo viskas pasibaigia. O kai gėriau atrodė, kad visi, kaip ir aš pila iki nukritimo...

Ačiū už palaikymą, bet vis tiek kažkaip neramu dėl švenčių. Na nelabai turiu draugų, pas kuriuos nebūtų geriama namie. Nesakau, kad jie visi alkoholikai, bet išgerti mėgsta ir tai darydavom dažnai kartu, tik jiem dažniausiai viskas tuo ir baigdavosi, tik aš atskirai darydavau "pratęsimą". Na nenoriu leistis į visas smulkmenas ir pasakoti kaip ką ir su kuo gėriau. Daug skaičiau apie alkoholizmą (ačiū internetui) ir supratau, kad priėjau toki momentą, kad turiu arba nebegerti, arba... Noras išgerti dabar vėl yra, atrodo, kad tik viena taurelę išgerčiau ir užtektų. Bet paskutiniai tokie bandymai nebepavyko hmm. Labiausiai tai bijau prarasti darbą.

Neprisijungęs

 

#4 2011-12-22 11:36:12

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Rimas rašė:

<...>Daug skaičiau apie alkoholizmą (ačiū internetui) ir supratau, kad priėjau toki momentą, kad turiu arba nebegerti, arba... Noras išgerti dabar vėl yra, atrodo, kad tik viena taurelę išgerčiau ir užtektų. Bet paskutiniai tokie bandymai nebepavyko :/. Labiausiai tai bijau prarasti darbą.

Teko girdėti istorijų, kad po butelio alaus tik iš liudininkų pasakojimų sužinojo, kiek paskui visko išgėrė ir ką veikė. Pats negeriu 12 metų, tikrai nemanau, kad išgėręs vieną kitą butelį alaus ar kelis stikliukus degtinės iškart užsikabinčiau ir pilčiau mėnesiais. Bet... yra didelis BET... Kažkur giliai būtų pasėta klaidinga viltis, kad ir aš jau išmokau gerti saikingai. Tai būtų pirmas žingsnis į praeitį, į tą patį liūną iš kurio nebuvo paprasta išbristi. Aš nelinkęs sąmoningai rizikuoti tuo ką pasiekiau ir turiu. Gerti „saikingai“ ir „truputi“ jau bandžiau - nepavyko. Be to jau įpratau gyventi kitaip - blaivus gyvenimas man patinka labiau :)

Skyrelyje SOS yra įdėtas labai neblogas Sveikimo įrankių rinkinys, labai įdomių minčių yra, daug kuo naudojuosi gyvenime, o čia viskas vienoje vietoje išdėstyta...

Labai linkėčiau nepamiršti šio - „Nesvarbu kas – pasaulyje nėra nė vienos svarios priežasties tam, kad vėl pradėtumėte gerti“.

Neprisijungęs

 

#5 2011-12-27 20:05:33

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Re: Kaip neužgerti per šventes

Audronis rašė:

Labai linkėčiau nepamiršti šio - „Nesvarbu kas – pasaulyje nėra nė vienos svarios priežasties tam, kad vėl pradėtumėte gerti“.

Ačiū už palaikymą ir su praėjusiom šventėm. Šventės praėjo ramiai, tiksliau net nesijuto, kad tai šventės. Pasirodo, kad nelabai kam aš ir reikalingas buvau cool. Tik pirmadienį ryte pažadino skambutis į duris, bet durų neatidariau (nors norėjosi pulti prie durų, maža kas, gal tikrai svarbu). O šiaip tai televizorius, internetas ir jazminų arbata geriausi draugai buvo smile, nors nuotaikos tai visai nešventinės buvo. Bet džiaugiuosi, kad neužgėriau ir šiandien darbe buvau visai gyvas smile. Tiesa darbo pabaigoj vėl organizavo baliuką, siūlė ir man, tipo - gal jau gersi? Bet aš didvyriškai papurčiau galvą ir iškeliavau tiesiai namo big_smile

Neprisijungęs

 

#6 2011-12-28 13:10:46

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  24d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  10d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Rimas rašė:

..... Tiesa darbo pabaigoj vėl organizavo baliuką, siūlė ir man, tipo - gal jau gersi? Bet aš didvyriškai papurčiau galvą ir iškeliavau tiesiai namo big_smile

Šaunu, kad išėjai. Aš kantriai sėdėdavau su baliavojančiais bendradarbiais, bandydavau kaifą pagaut. Net butelio bėgdavau parnešt. Kažkaip bijojau pasilikt vienas ir atstumtas nuo chebros... Ir taip jau balta varna negerdamas jaučiausi... Visi gi "normalūs" gėrė. Nei šiaip nei taip jaučiausi... Labai akivaizdžiai matėsi, kaip su kiekviena stopke bičiuliai kvailėja. Tai kas įkalusiam man atrodė subtilus jumoras, buvo tik tų pačių nerišlių ir nešvankių frazių kartojimas. Bet kitaip nemokėjau tada...

Neprisijungęs

 

#7 2012-01-02 14:06:52

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Re: Kaip neužgerti per šventes

Šventės baigėsi. Tiksliau jų nejutau nes niekur nekišau nosies iš namų, eilinis savaitgalis prie tv su arbatom ir paracetamoliu,  kažkokią bacilą pasigavau, tai nei nuotaikos nei sveikatos. Kažkas skambino į duris keletą kartų, bet neatidariau, nes iš lovos taip ir neišlipau. Telefonas kaip išsikrovė, tai taip ir nesugebėjau įjungti. Gerai, kad šiandien į darbą nereikėjo. neutral

Neprisijungęs

 

#8 2012-01-03 11:32:50

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tikintis žmogus pasakytų, kad tai ženklas iš aukščiau... Bus dar tų Naujųjų, bus dar tų švenčių, svarbiausia dabar, blaivybės pradžioje, kai paslysti labai lengva, tokios „užgeriamos“ šventės praėjo be alkoholio.

Neprisijungęs

 

#9 2012-04-07 22:44:40

Rimas
Narys
Registravosi: 2011-12-19
Žinutės: 32

Re: Kaip neužgerti per šventes

Ir vėl šventės smile. Tikiuosi, kad jos praeis ramiai. Jau aplinkiniai baigia įprasti, kad negeriu. Kartais tik paklausia, ar aš vis dar negeriu smile. Blaivus gyvenimas veža, nors dar ne taip ilgai aš tokį gyvenu, bet supratau, kad svarbu nukreipti mintis ir jėgas į kokią nors veiklą, tada daug lengviau negerti. Gerai, kad nemažai info intenete apie alkoholizmą, (dažnai paskaitinėju ir šį forumą), todėl žinių pakanka,  žinau, kad net viena taurelė gali mane sviesti atgal ( o gal net ir dar giliau, nei buvau).  Nustojęs gerti "atradau" keletą nebegeriančių pažįstamų.  Iki to beveik net nenumaniau tokių esant, atrodė, kad visi be išimties geria tiek, kiek jiems pilama big_smile

Gerų ir blaivių švenčių smile

Neprisijungęs

 

#10 2012-07-05 10:51:21

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sumąsčiau, kad seniai nebejaučiu jokio noro išgerti. Prieš kelis metus kokį kartą į metus ar dvejus dar išlįsdavo toks menkutis nugeibęs noriukas paragauti gurkšnelį alaus. Dabar ir jo nebeliko – nei esant „didelėm progom švęsti“, nei „norint nusiraminti“. Nežinau ar čia džiaugtis dėl to ar paprasčiausiai nekreipti dėmesio ir gyventi ramiai toliau, kaip kad dariau iki šiol.

Su rūkymu sunkiau. Nerūkau trejus metus, bet papapsėti pypkutę vakarę, skaitant įdomią knygą, neatsisakyčiau. Tikriausiai jei galėčiau rūkyti tik tiek, tai ir rūkyčiau, tik po pirmų mažų parūkymų sugrįš ir senieji, kai dūmindavau po kelis pakelius per dieną. Sulaiko ir dar gyvi prisiminimai apie pirmas dienas be tabako, nežinau ar sugebėčiau tai pakartoti...

Neprisijungęs

 

#11 2012-07-05 23:03:07

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  15d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Iš tikrųjų prekybos centruose šiandien matėsi ryškus "pagyvėjimas" smile Aš į savo telefoną gavau SMS, kad PC "IKI" visam alkoholiui visas tris švenčių dienas suteikiama 20 procentų nuolaida. Tai tokia pas mus realybė: gėrimas visokiais būdais skatinamas ir palaikomas.
Bet vis tiek tikiu, kad, pvz.; augantiems vaikams didesnės įtakos turi ne reklama ir nuolaidos, bet šeimos ir kažkuria dalimi aplinkos mentalitetas.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#12 2012-07-06 15:37:33

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Taigi šventės, kaip be „dopingo“ :) Pažiūrėjus forumo lankomumą pagal grafiką galima suprasti kur penktadienis–šeštadienis ar kokios šventės ir kur savaitės pradžia... Prieš savaitgalius ir šventes aiškus lankomumo sumažėjimas, o daugiausiai besidominčių alkoholizmo problemomis – pirmadienį ir antradienį. Tikriausiai žadama nepadauginti kaip praėjusį kartą, o paskui suprantama, kad eilinį kartą pažadas liko neištesėtas...

Pritariu dėl šeimos įtakos. Jau rašiau forume, kad devyniolikmetis sūnus važiuodamas su draugais švesti Naujųjų pasiėmė užvalgyti ir... litrą pieno ;). Nežinau ką jis veikia universiteto bendrabutyje, bet tikiuosi, kad nepiktnaudžiauja ugniniu vandeniu, o namie niekada neteko matyti jo su kvapu, nors dažnai grįžta paryčiais neaišku iš kur...

Neprisijungęs

 

#13 2012-07-09 16:35:51

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  24d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  10d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

troja rašė:

Iš tikrųjų prekybos centruose šiandien matėsi ryškus "pagyvėjimas" smile Aš į savo telefoną gavau SMS, kad PC "IKI" visam alkoholiui visas tris švenčių dienas suteikiama 20 procentų nuolaida. Tai tokia pas mus realybė: gėrimas visokiais būdais skatinamas ir palaikomas.
Bet vis tiek tikiu, kad, pvz.; augantiems vaikams didesnės įtakos turi ne reklama ir nuolaidos, bet šeimos ir kažkuria dalimi aplinkos mentalitetas.

Norėjau sakyt, kad visai nepastebėjau jokių pagyvėjimų nors ir IKI apsipirkinėju. Reklaminių žinučių į SMS beveik atsisakyt pavyko, o alkoholio skyriaus kažkaip visai nepastebiu, за ненадобностью...
Pastebėjau tik kad kaimynai baliavojo daugiadieniškai. Dar ir šiandien, jei neklystu, tęsia. Tik kad nemanau, jiems turėjo įtakos kažkokios nuolaidos ar akcijos...

Neprisijungęs

 

#14 2012-07-09 16:46:05

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Na, alkoholio skyriaus ir aš nepastebiu, o geriančiam jį gali ir už sudėtingiausio labirinto padaryti, vis tiek be vargo suras. Kas dėl reklamos ir nuolaidų, tai tikriausiai neneigsi, kad jos vis tik turi nemenką reikšmę vartojimui. „Paragaujantis“ pažįstamas dažnai prigriebia kokių akcijinių gėrimų, nes „šiaip jie kainuoja tiek ir tiek, va dabar stipriai mažiau, o gėrimas tai geras“...

Neprisijungęs

 

#15 2012-07-09 17:27:12

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  24d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  10d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tos nuolaidos yra puikiai apgalvota alkoholio marketingo ar reklaminės kampanijos dalis...

Neprisijungęs

 

#16 2012-07-09 23:24:47

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  15d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Marijus rašė:

troja rašė:

Iš tikrųjų prekybos centruose šiandien matėsi ryškus "pagyvėjimas" smile Aš į savo telefoną gavau SMS, kad PC "IKI" visam alkoholiui visas tris švenčių dienas suteikiama 20 procentų nuolaida. Tai tokia pas mus realybė: gėrimas visokiais būdais skatinamas ir palaikomas.
Bet vis tiek tikiu, kad, pvz.; augantiems vaikams didesnės įtakos turi ne reklama ir nuolaidos, bet šeimos ir kažkuria dalimi aplinkos mentalitetas.

Norėjau sakyt, kad visai nepastebėjau jokių pagyvėjimų nors ir IKI apsipirkinėju. Reklaminių žinučių į SMS beveik atsisakyt pavyko, o alkoholio skyriaus kažkaip visai nepastebiu, за ненадобностью...
Pastebėjau tik kad kaimynai baliavojo daugiadieniškai. Dar ir šiandien, jei neklystu, tęsia. Tik kad nemanau, jiems turėjo įtakos kažkokios nuolaidos ar akcijos...

Na, dėl akcijų ir nuolaidų "neefektyvumo", tai mano viena internetinė draugė по несчастьюsmile labai dažnai savo eilinio nuopolio priežastimi palaiko "geras" akcijas. Sako, va, šį kartą dar pasinaudosiu ir VISKAS!!! Kiekvienam savo:)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#17 2012-07-11 10:54:22

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  24d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  10d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

troja rašė:

Na, dėl akcijų ir nuolaidų "neefektyvumo", tai mano viena internetinė draugė по несчастьюsmile labai dažnai savo eilinio nuopolio priežastimi palaiko "geras" akcijas. Sako, va, šį kartą dar pasinaudosiu ir VISKAS!!! Kiekvienam savo:)

Viskas paprasta: jei tos akcijos būtų neefektyvios, niekas jų ir nerengtų. Tai jiems naudinga. turiu omeny alkoholio gamintojus.
Gal aš ir klystu, bet man atrodo, kad ta tavo internetinė draugė už pusdienio susirastų penkis kitus nupuolimo pasiteisinimus, jei tos akcijos ir nevyktų.

Neprisijungęs

 

#18 2012-07-12 09:52:49

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Marijus rašė:

Gal aš ir klystu, bet man atrodo, kad ta tavo internetinė draugė už pusdienio susirastų penkis kitus nupuolimo pasiteisinimus, jei tos akcijos ir nevyktų.

Jei matuočiau pagal save, tai drąsiai statyčiau milijoną prieš vieną, kad būtent taip ir įvyktų. Dar klausimas ar ir tą pusdienį ištempčiau :)

Neprisijungęs

 

#19 2012-07-12 10:06:12

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  24d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  10d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Audronis rašė:

Jei matuočiau pagal save, tai drąsiai statyčiau milijoną prieš vieną, kad būtent taip ir įvyktų. Dar klausimas ar ir tą pusdienį ištempčiau smile

Tai ir man taip pat buvo. Pasitaikydavo, kad vietoj vieno butelio paimdavau tris, nu maža kas... Ir vistiek pritrūkdavo. Bet čia mano priklausomybė lėmė, o ne kokios nors akcijos.

Neprisijungęs

 

#20 2012-07-12 10:23:47

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Marijus rašė:

Ir vistiek pritrūkdavo.

Geras rusiškas posakis apie tai – Сколько водки не бери, все равно ходить два раза (Kiek degtinės beimtum, vis tiek du kartus teks eiti). Man tas pats – geriau imdavau daugiau (per daug tikrai nebus), kad nereikėtų 3 kartų ;)

Žinoma, kad tai dėl priklausomybės, o ne dėl akcijų, bet sakyti, kad jos visai neprisideda, gal kiek drąsoka būtų. Ypač „pradedantiesiems“...

Neprisijungęs

 

#21 2012-07-12 17:00:26

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  24d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  10d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Audronis rašė:

Žinoma, kad tai dėl priklausomybės, o ne dėl akcijų, bet sakyti, kad jos visai neprisideda, gal kiek drąsoka būtų. Ypač „pradedantiesiems“...

jei jau taip imti, tai ir akcijos prisideda, ir mėnulio fazės, ir oras, ir kad kaimynė netaip pažiūrėjo, ir t.t.
Nežinau... Aš visgi drąsiai sakau, kad jei noras gerti bus stipresnis už motyvaciją negerti, tai jo pateisinimui tiks bet kokia ten akcija.

Neprisijungęs

 

#22 2012-07-13 15:41:13

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tai niekas ir nesiginčijo, priežasčių išgerti yra milijonas + 1. Kai geri sunkiausia rasti priežastį negerti, o toliau jau „technikos reikalas“. Žinoma, ne taip paprasta, kaip parašyti kelis žodžius į forumą, bet kai yra noras...

Neprisijungęs

 

#23 2012-07-14 18:56:01

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  24d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  10d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Kažkaip prisiminiau anų laikų svajonę - turėti namuose barą su prabangiais gėrimais. Kaip priklauso, išlaikytais, retais... Kiek bepirkau, kiek bedovanodavo, viskas ilgiausiai kokią savaitikę prasilaikydavo. smile Nelabai pagaudavau kame čia šaknys, kodėl pas kitus užsilaiko, o pas mane nifiga.

Neprisijungęs

 

#24 2012-07-19 12:10:37

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Marijus rašė:

Kažkaip prisiminiau anų laikų svajonę - turėti namuose barą su prabangiais gėrimais.

Tikrai... Buvau pamiršęs, bet ir aš tokią svajonę turėjau. Pavydėjau visiems pas kad barai pilni gėrimų, gali paimti bet kada, pavaišinti stikleliu ar taure. Pats irgi nupirkdavau ir pasatatydavau gėrimų į barą, pastovėdavo geriausiu atveju iki pirmo butelio atkimšimo, paskui jis kažkaip išsilaižydavo, o iš paskos dažnai ir likusieji... Arba iki kokio paragavimo svečiuose, tuomet labai nudžiugindavo naminės atsargos.

Neprisijungęs

 

#25 2012-07-19 17:39:46

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  15d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

O, įspūdingas baras - kiekvieno save gerbiančio pijoko svajonė! big_smile Buvau susikurpusi ir aš tokį barą, tai spėjau tik nufotografuot lol


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos