VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#126 2015-08-13 12:44:52

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Knygos

KÄ… tik perskaiÄiau vienÄ… knygÄ… ir uzsigeidziau pacituoti:

''Bet kokia priklausomybÄ— randasi iÅ¡ pasÄ…moningo atsisakymo susidurti akis į akį su savo sakausmu ir prasiverzti pro jį.Kiekviena priklausomybÄ— prasideda iÅ¡ skausmo ir baigiasi skausmu.Kad ir nuo ko bÅ«tume priklausomi-nuo alkoholio,maisto,įteisintų ar nelegalių narkotikų,nuo kito asmens-jÅ«s naudojatÄ—s tuo dalyku ar asmeniu,kad paslÄ—ptumÄ—t savo skausmÄ….TodÄ—l praÄ—jus pradiniam susizavÄ—jimuiintimÅ«s santykiai ima kelti tiek daug skausmo.TaÄiau ne santykiai yra Å¡io skausmo priezastis.Jie tiktai IÅ KELIA jumyse jau tÅ«nantį skausmÄ….Tai bÅ«dinga visoms priklausomybÄ—ms.Visos priklausomybÄ—s galiausiai pasiekia stadijÄ…,kai jos tampa nebeveiksmingos,ir tada imate jausti savo skausmÄ… dar aÅ¡triau nei pirmiau.''

iš knygos
Eckhart Tolle
''Å ios akimirkos jÄ—ga''

Neprisijungęs

 

2015-08-13 12:44:52

Google

#127 2015-10-14 10:00:43

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Knygos

Labas rytas smile SaulutÄ— Å¡vieÄia, kavytÄ— garuoja... smile "BÄ—ganÄios su vilkais" Å¡alia smile Semsiuosi iÅ¡ jos iÅ¡minties ir stiprybÄ—s...


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#128 2015-10-14 20:38:01

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Knygos

smile Vilke, pavydžiu Tau to jausmo skaitant "BÄ—ganÄias ...). AÅ¡ iki pabaigos perskaiÄiau tik iÅ¡ treÄio karto, bet buvo verta palaukti, nes pirmus du kartus skaitydama bandžiau iÅ¡siraÅ¡inÄ—ti man svarbias mintis į sÄ…siuvinį. RaÅ¡iau, raÅ¡iau, kol supratau, kad jau perraÅ¡inÄ—ju visÄ… knygÄ… big_smile. Man knygos kažkokiu mistiniu bÅ«du papuola reikiamu laiku ir reikiamoj vietoj. TreÄiÄ… kartÄ… perraÅ¡inÄ—ti jau nereikÄ—jo, kažkaip savaime gavosi "paste -copy" tiesiai i smegeninÄ™ smile.

Neprisijungęs

 

#129 2015-10-14 20:56:17

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Knygos

Viktorija rašė:

smile Vilke, pavydžiu Tau to jausmo skaitant "BÄ—ganÄias ...). AÅ¡ iki pabaigos perskaiÄiau tik iÅ¡ treÄio karto, bet buvo verta palaukti, nes pirmus du kartus skaitydama bandžiau iÅ¡siraÅ¡inÄ—ti man svarbias mintis į sÄ…siuvinį. RaÅ¡iau, raÅ¡iau, kol supratau, kad jau perraÅ¡inÄ—ju visÄ… knygÄ… big_smile. Man knygos kažkokiu mistiniu bÅ«du papuola reikiamu laiku ir reikiamoj vietoj. TreÄiÄ… kartÄ… perraÅ¡inÄ—ti jau nereikÄ—jo, kažkaip savaime gavosi "paste -copy" tiesiai i smegeninÄ™ smile.

Ir aÅ¡ skaitysiu iÅ¡ treÄio karto, pirmus du neįveikiau nÄ— treÄdalio... Matyt, ne laikas buvo ir nereikÄ—jo. Ä®tariu, kad treÄias kartas nemeluos wink
Dar Å¡iandien nusipirkau Louann Brizendine "Moters smegenys". Vien autorÄ—s iÅ¡analizuotų ir panaudotų mokslinių darbų sÄ…raÅ¡as sudaro treÄdalį knygos roll Ä®domu, ar Å¡iame gyvenime sugebÄ—siu jÄ… įveikti?


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#130 2015-10-14 21:03:33

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  26d. 

Re: Knygos

AÅ¡ esu prie pradÄ—jusių skaityti, bet neįveikusių "BÄ—ganÄių su vilkais". Matyt dar nesubrendÄ—lÄ— esu tokiai knygai... wink

Neprisijungęs

 

#131 2015-10-14 21:16:35

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Knygos

Veronika rašė:

AÅ¡ esu prie pradÄ—jusių skaityti, bet neįveikusių "BÄ—ganÄių su vilkais". Matyt dar nesubrendÄ—lÄ— esu tokiai knygai... wink

Galim steigti "BÄ—ganÄių su vilkais" pradinukių klubÄ… winkbig_smile


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#132 2015-10-14 21:53:01

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  3d. 

Re: Knygos

Vienišas Vilkas rašė:

Veronika rašė:

AÅ¡ esu prie pradÄ—jusių skaityti, bet neįveikusių "BÄ—ganÄių su vilkais". Matyt dar nesubrendÄ—lÄ— esu tokiai knygai... wink

Galim steigti "BÄ—ganÄių su vilkais" pradinukių klubÄ… winkbig_smile

ir aÅ¡ susidomÄ—jau, norÄ—Äiau į jÅ«sų klubÄ…, bet pirmiau reikia knygÄ… įsigyt smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#133 2015-10-14 22:01:47

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Knygos

Nida rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Veronika rašė:

AÅ¡ esu prie pradÄ—jusių skaityti, bet neįveikusių "BÄ—ganÄių su vilkais". Matyt dar nesubrendÄ—lÄ— esu tokiai knygai... wink

Galim steigti "BÄ—ganÄių su vilkais" pradinukių klubÄ… winkbig_smile

ir aÅ¡ susidomÄ—jau, norÄ—Äiau į jÅ«sų klubÄ…, bet pirmiau reikia knygÄ… įsigyt smile

Ha, gretos auga cool KÄ… rinksime prezidente? ViktorijÄ…, ji kieÄiausia, jau perskaitÄ— big_smile


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#134 2015-10-15 08:44:03

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  3d. 

Re: Knygos

Vienišas Vilkas rašė:

Nida rašė:

Vienišas Vilkas rašė:


Galim steigti "BÄ—ganÄių su vilkais" pradinukių klubÄ… winkbig_smile

ir aÅ¡ susidomÄ—jau, norÄ—Äiau į jÅ«sų klubÄ…, bet pirmiau reikia knygÄ… įsigyt smile

Ha, gretos auga cool KÄ… rinksime prezidente? ViktorijÄ…, ji kieÄiausia, jau perskaitÄ— big_smile

balsuoju -už smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#135 2015-10-15 12:45:34

Virgilijus
Vartotojas
Registravosi: 2015-08-26
Žinutės: 132

Re: Knygos

Ir aš imuosi rimtos literatūros

2013 m. Nobelio laureatÄ—s Alice Munro "Brangus gyvenime" (iÅ¡ bibliotekos) ir 2015 m. Nobelio laureatÄ—s S.AleksijeviÄ 4 knygos iÅ¡ interneto (rusiÅ¡kai).

O detektyvai irgi nedingsta smile

Neprisijungęs

 

#136 2015-10-15 13:52:24

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  2d. 

Re: Knygos

Viktorija rašė:

smile Vilke, pavydžiu Tau to jausmo skaitant "BÄ—ganÄias ...). AÅ¡ iki pabaigos perskaiÄiau tik iÅ¡ treÄio karto, bet buvo verta palaukti, nes pirmus du kartus skaitydama bandžiau iÅ¡siraÅ¡inÄ—ti man svarbias mintis į sÄ…siuvinį. RaÅ¡iau, raÅ¡iau, kol supratau, kad jau perraÅ¡inÄ—ju visÄ… knygÄ… big_smile. Man knygos kažkokiu mistiniu bÅ«du papuola reikiamu laiku ir reikiamoj vietoj. TreÄiÄ… kartÄ… perraÅ¡inÄ—ti jau nereikÄ—jo, kažkaip savaime gavosi "paste -copy" tiesiai i smegeninÄ™ smile.

Vi noramaliai, aÅ¡ tai crazy ,skaiÄiau ir raÅ¡iausi komentarus, lyginau BÄ—ganÄiÄ… su Vilkais ir Dvylika žingsnių (AA)  knygas (kas man Å¡ovÄ—?) ..subraukyta ir suraÅ¡inÄ—ta  pieÅ¡tuku kur pirmas kur antras  žingsniai smile) prieÅ¡ atiduodant vienam žmogui paskaityt turÄ—jau gražaus laiko trinti komentarus, paskui nusibodo atodaviau smile) tai žmogus atsargiai manÄ™s klausia paskui kas tie 1Ž ir t.t..ai sakau neklausk. Bet ir turÄ—jau laiko ir užsispyrimo kai pagalvoji. Blaivaus gyvenimo pradžia buvo tikrai keista..bzzz..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#137 2015-10-15 19:03:30

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  2d. 

Re: Knygos

viena vertingiausių ir gražiausių knygos vietų yra apie Å eÅ¡Ä—lį, berods kaulais, skeletais spintoj  ir oda vadinamų..kaip jį suprasti, priimti, integruoti..prilipo Estes vizija, juk bÅ«dų yra tikrai ne vienas...praktiniai stebuklai, jei skaityÄiau antrÄ… syk bÅ«tų didesnis tÅ«sas..pirmas kartas buvo smalsus savo mitologine puse..nors galima ir taip smile tiems kas apskritai mÄ—gsta skaityt..man Å¡i knyga buvo pirmos lentos ant tilto į Å¡amaniÅ¡kÄ… pasaulį.
p.s šiaip Estes yra ir FB ir aktyviai bendrauja wink galite užkalbinti..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#138 2015-10-15 19:17:25

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  2d. 

Re: Knygos

jei rimtai ir atvirai tai aÅ¡ jauÄiausi kaip jaunas berniukas įžengÄ™s į moters pasauly, nes aplinkoj kurioje gyvenu moteriÅ¡kumas kažkaip dusinamas sakyÄiau. PravÄ—riau duris į kitokį pasaulį, buvo ir svetima ir traukÄ—.Gabalais priÄ—miau idÄ—jas ir tik po kelerių metų jos paÄios pasivijo ir įsiliejo.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#139 2015-11-05 18:29:02

laikas
Vartotojas
Registravosi: 2015-11-03
Žinutės: 59

Re: Knygos

Gal ką nors veža tokios http://www.knyguklubas.lt/sielos+aritmetika.html ir panašios knygos?
Galit parekomenduoti ko nors panašaus?smile
Neseniai perskaiÄiau " Vienuolį kuris pardavÄ— ferari" bet neužkabino...

Neprisijungęs

 

#140 2015-11-05 20:05:54

Virgilijus
Vartotojas
Registravosi: 2015-08-26
Žinutės: 132

Re: Knygos

rekomenduoju

https://www.knygos.lt/lt/knygos/zmogus- … cgodHvsLrQ

išparduota, bet yra bibliotekos. Ta proga prisiminiau kolegą, kuris mano egzempliorių vis pamiršta grąžinti.

Neprisijungęs

 

#141 2015-11-05 20:24:01

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  26d. 

Re: Knygos

Virgilijus rašė:

rekomenduoju

https://www.knygos.lt/lt/knygos/zmogus- … cgodHvsLrQ

išparduota, bet yra bibliotekos. Ta proga prisiminiau kolegą, kuris mano egzempliorių vis pamiršta grąžinti.

Prisijungiu prie Virgilijaus ir dar šitą siūliau. Geros smile

http://www.patogupirkti.lt/knyga/Zmogus … ktine.html

Surijus abi smile

Neprisijungęs

 

#142 2015-11-05 21:58:16

laikas
Vartotojas
Registravosi: 2015-11-03
Žinutės: 59

Re: Knygos

AÄiukas biÄiuliai. smile
Abi radau bibliotekoje.
LÄ—ksiu pasiimti.

Neprisijungęs

 

#143 2015-11-06 08:37:59

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  2d. 

Re: Knygos

uijei kaip mane visgi hipnozituoja smagiai tavo avataras smile) turiu prisipažint.
o Erich Fromm "Turėti ar būti" ar "Meilės menas" skaitei?..
mano visų laikų knygos, gal jos nÄ—ra tokios tipiÅ¡kos savipagalbos, bet padÄ—jo tai konkreÄiai- Elis Miller "Gabaus vaiko drama" ir visos kitos Å¡ios autorÄ—s kiek tik iÅ¡leista lietuviÅ¡kai.
p.s Leonora..sielos aritmetika, taigi Äia ta moteris iÅ¡ Ibizos..buvai gal ten?


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#144 2015-11-06 08:52:39

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  26d. 

Re: Knygos

Nu, ir aš pradėjau laukti purių, baltų, švelnių snaigių smile

Neprisijungęs

 

#145 2015-11-06 10:00:43

laikas
Vartotojas
Registravosi: 2015-11-03
Žinutės: 59

Re: Knygos

Egle rašė:

uijei kaip mane visgi hipnozituoja smagiai tavo avataras smile) turiu prisipažint.
o Erich Fromm "Turėti ar būti" ar "Meilės menas" skaitei?..
mano visų laikų knygos, gal jos nÄ—ra tokios tipiÅ¡kos savipagalbos, bet padÄ—jo tai konkreÄiai- Elis Miller "Gabaus vaiko drama" ir visos kitos Å¡ios autorÄ—s kiek tik iÅ¡leista lietuviÅ¡kai.
p.s Leonora..sielos aritmetika, taigi Äia ta moteris iÅ¡ Ibizos..buvai gal ten?

Puiku, kad patinka. smile
AÄiÅ«, neskaitytos.
VienÄ… radau internete.
PerverÄiau, atrodo mano skonis. smile

Ps. Nebuvau Ibizoje, bet tai viena iÅ¡ mano mažyÄių svajonių.
Vienų laikų jos knyga man labai padėjo.
ManyÄiau, kad bÅ«tų labai faina ten pabuvoti, bet...
O gal paprasÄiau bÅ«tų susikurti IbizÄ… Äia...?smile

Neprisijungęs

 

#146 2015-11-06 10:54:45

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  2d. 

Re: Knygos

laikas rašė:

O gal paprasÄiau bÅ«tų susikurti IbizÄ… Äia...?smile

nežinau, tau geriau žinot smile) oi negaliu


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#147 2015-11-06 13:57:17

laikas
Vartotojas
Registravosi: 2015-11-03
Žinutės: 59

Re: Knygos

Egle rašė:

oi negaliu

O Äia kaip suprasti?
"Oi negaliu"- iš juoko, ar " oi, negaliu" - nes kažko negaliu?lol

Neprisijungęs

 

#148 2015-11-19 21:26:34

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  2d. 

Re: Knygos

Erich Fromm "Žmogaus širdis" knyga parašyta prieš penkiasdešimt metų, bet šių dienų asmeninių ir visuotinių aktualijų kontekste, mane asmeniškai užkabino, pastatė į žinojimo ir savęs informavimo sąlygas. Vien tai, kad Fromm'as buvo filosofas bei psichoanalitikas paskatino pasiimti ir pasiskaityti.
YpaÄ užgriebÄ— skyrius apie narciziÅ¡kumÄ…. smile, kaip charakterio orientacijÄ… į destruktyvumÄ…. Tapo aiÅ¡kiau kas su manim ir kitais žmonÄ—mis vyksta.
Ši psichoanalitinė knyga, kaip pagalbos ranka, jau įsipykusiai psichoterapijai paskutiniu metu mano gyvenime. Nuoširdžiai rekomenduoju kada nors atsiversti.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#149 2015-11-20 12:53:31

Dama
Senbuvis
Miestas: Toli toli
Registravosi: 2015-11-02
Žinutės: 180

Re: Knygos

Egle rašė:

Erich Fromm "Žmogaus širdis" knyga parašyta prieš penkiasdešimt metų, bet šių dienų asmeninių ir visuotinių aktualijų kontekste, mane asmeniškai užkabino, pastatė į žinojimo ir savęs informavimo sąlygas. Vien tai, kad Fromm'as buvo filosofas bei psichoanalitikas paskatino pasiimti ir pasiskaityti.
YpaÄ užgriebÄ— skyrius apie narciziÅ¡kumÄ…. smile, kaip charakterio orientacijÄ… į destruktyvumÄ…. Tapo aiÅ¡kiau kas su manim ir kitais žmonÄ—mis vyksta.
Ši psichoanalitinė knyga, kaip pagalbos ranka, jau įsipykusiai psichoterapijai paskutiniu metu mano gyvenime. Nuoširdžiai rekomenduoju kada nors atsiversti.

Supratau vieną paprastą tiesą,kad visų blaivybės pradžia nebuvo,lengva.Taigi susidariau knygų , vertų perskaityti sąrašą ir einu į parde ieškoti


Gyvenimo negalima pradėti iš naujo , bet galima tęsti kitaip

Neprisijungęs

 

#150 2015-11-20 13:00:56

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  2d. 

Re: Knygos

knygynas vs  bakalÄ—ja cool, jei kÄ… perskaitysi įdomaus, brÅ«kÅ¡telk.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos