VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2015-11-30 13:15:23

pasimetusi
Naujokas
Registravosi: 2014-08-10
Žinutės: 4

Laikas sustoti

Sveiki manau kad jau laikas ir man jungtis prie jusu visu...jauciuosi apgailetinai kai suvokiu jog esu alkoholike...nezinau ko labiau gaila saves ar vyro ir vaiku...nekenciu saves...

Neprisijungęs

 

2015-11-30 13:15:23

Google

#2 2015-11-30 15:11:32

Dama
Senbuvis
Miestas: Toli toli
Registravosi: 2015-11-02
Žinutės: 180

Re: Laikas sustoti

pasimetusi rašė:

Sveiki manau kad jau laikas ir man jungtis prie jusu visu...jauciuosi apgailetinai kai suvokiu jog esu alkoholike...nezinau ko labiau gaila saves ar vyro ir vaiku...nekenciu saves...

Sveika , aÅ¡ taip pat prisijungiau, tikÄ—damasi paramos , patarimų ir gavau su kaupu.Nustebau , kad nepažįstami žmonÄ—s guodžia, drÄ…sina. Esu visiems dÄ—kinga už tai ,kad padÄ—jo iÅ¡sikapstyti iÅ¡ visapusiÅ¡ko liÅ«no.Tikiu pasiseks ir tau.Pradžioje pagailesi savÄ™s, vÄ—liau susitaikysi, o dar vÄ—liau pradÄ—si tiestis.PaskaitinÄ—k forume, niekam pradžia nebuvo lengva.AÅ¡ puoliau į depresijÄ…, raudojau, gÄ—riu vaistus ir visviena raudojau. Dar tik pirmos dienos, kai jauÄiosi gerai ir be vaistų. SÄ—kmÄ—s ir tau.smile


Gyvenimo negalima pradėti iš naujo , bet galima tęsti kitaip

Neprisijungęs

 

#3 2015-11-30 15:17:56

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  18d. 
NerÅ«kau  15m.  6mÄ—n.  0d. 

Re: Laikas sustoti

Sveika paraÅ¡iusi, pasimetusi. Smagu, kad radai savyje drÄ…sos žengti pirmÄ… žingsnį. AÅ¡ taip pat esu alkoholikas ir, žinok, jauÄiuosi puikiai :) Jei labai panorÄ—si ir turÄ—si ryžto keisti savo gyvenimÄ…, susitvarkysi su Å¡ia priklausomybe ir sÄ—kmingai gyvensi toliau. Jei pavyko mums, tai kodÄ—l neturÄ—tų pavykti ir tau :). Skaityk, raÅ¡yk, klausinÄ—k, Äia ta vieta kur tave supras...

Neprisijungęs

 

#4 2015-11-30 15:48:34

pasimetusi
Naujokas
Registravosi: 2014-08-10
Žinutės: 4

Re: Laikas sustoti

Aciu uz palaikyma...kolkas visiska blaivybe atrodo kaip kazkas neimanomo,nors aplink tiek daug puikiu pavyzdziu,tiek cia tiek netgi mano vyras nebegeria...po savaitgalinio pasisveciavimo kuris prasidejo labai graziai o uzsibaige kaip ir dazniausiai-pabaigos neatsiminimu...vyras nebesneka,tokia vienisa jauciuosi,geda klaust ka si karta prisivaidinau,o koki pavyzdi vaikai mato...zinau su kiekviena diena bus lengviau,po truputi nustosiu save grauzt,bet kaip istverti sias dienas jos tokios sunkios,ilgos atrodo...Bijau kad po kurio laiko vel nepradeciau gerti,nes kai atrodo jau viskas tvarkoj,tai ai cia truputis kokio vyno alaus nepakenks,bet po vieno saikingo karto,kartojasi isgerimai iki pabaigos neprisiminimo...Pilna galva visokiausiu minciu,tikiuosi suprasit ka cia prirasiau:)

Neprisijungęs

 

#5 2015-11-30 15:51:53

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Laikas sustoti

tikrai supratama, kaip vienam yra sunku pradėti mokytis gyventi be alkoholio yra daug sunkumų įvariausio plauko..wink būtų idialu, jei paieškotum savipagalbos grupių savo mieste arba psihoterapinių grupių. Prasiplėstų akiratis kas yra priklausomybė.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#6 2015-11-30 16:40:15

pasimetusi
Naujokas
Registravosi: 2014-08-10
Žinutės: 4

Re: Laikas sustoti

Aciu egle uz palaikyma:) As ne lietuvoj gyvenu tai nezinau kas ir kur vyksta sioj saly,nors niekada tuo labai ir nesidomejau...kolkas semiuosi stiprybes,ziniu skaitinedama jusu temas...Noreciau vyro pagalbos paprasyti bet bijau kad prisizadejus jam jog nebegersiu as ir vel paslysiu:(

Neprisijungęs

 

#7 2015-11-30 16:43:10

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  18d. 
NerÅ«kau  15m.  6mÄ—n.  0d. 

Re: Laikas sustoti

pasimetusi rašė:

Aciu uz palaikyma...kolkas visiska blaivybe atrodo kaip kazkas neimanomo,nors aplink tiek daug puikiu pavyzdziu,tiek cia tiek netgi mano vyras nebegeria...<...>

Jei jau turi priklausomybę, tai apie saikingą gėrimą teks pamiršti. Deja, bet taip jau yra, daugelis bandėm gerti saikingai, tik per šventes, tik savaitgaliais ir t.t. Kažkiek laiko tai gaunasi, bet galu gale vis tiek pasileidi nuo grandinės.

Forume daug informacijos, paskaiÄius gal aiÅ¡kiau viskas dÄ—liosis į lentynÄ—les galvoje. Yra mÅ«sų paÄių raÅ¡yti Kaip iÅ¡likti blaiviam. MÅ«sų patarimai, taip pat labai paprastai iÅ¡dÄ—styti patarimai Sveikimo įrankių rinkinys, SOS įrankių lagaminÄ—lis. Ramiai pasiskaitinÄ—k, tai patarimai iÅ¡ gyvenimo, žmonių patikrinti.

Neprisijungęs

 

#8 2015-11-30 16:44:30

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Laikas sustoti

smile paprašyk, pasakyk savo vyrui, tokie dalykai padeda įveikti baimę, nuo kažko viskas ir prasideda.
Palaikymo ir pagalbos mums visiems reikia. Ir forumas gali pasitarnauti ir pagelbÄ—ti. Tu tikrai ne viena Å¡itoj galeroj.
p.s Aš irgi pradėjau nuo visiško nulio informacijos apie priklausomybes.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#9 2015-11-30 16:51:07

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Laikas sustoti

smagu ir gera girdÄ—ti, kaip žmonÄ—s pradeda ieÅ¡koti informacijos, pagalbos., kaip nori iÅ¡sikapstyti iÅ¡ priklausomybinÄ—s kebekynÄ—s  ir tikiu jog iÅ¡eitį tu taip pat rasi. Taip ir norisi pasakyt-viskas bus gerai wink


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#10 2015-11-30 17:11:31

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  7d. 

Re: Laikas sustoti

Sveika, ir man taip atrodė, kad visam gyvenimui atsisakyti alkoholio - kažkokia nesąmonė... Dabar suprantu, kad kito kelio nėra ir nebus. Pradžia sunki, daug sumaišties, bet viskas pamažu judės. Kryptį pasirinksi pati smile

pasimetusi rašė:

<...> netgi mano vyras nebegeria... <...>

Čia yra didelis pliusas, bent jau namuose bus ramu, nieks neįneš papildomos sumaišties. Šeimos palaikymas labai svarbus.

Neprisijungęs

 

#11 2015-11-30 17:50:23

pasimetusi
Naujokas
Registravosi: 2014-08-10
Žinutės: 4

Re: Laikas sustoti

Audronis as jau pradejus skaityti viska po truputeli,pamazu.... suprantu ir zinau kad jei jau nusprendziau nebegerti tai taip ir tures buti nes is savo patirties zinau kad as nemoku tik paragauti,tad ir turiu pasirinkti ar bonkos,geda ir bloga savijauta ar mano seima,gera nuotaika,puikus rytai...Pries kazkiek laiko po gero vakaro ar net daugiadieniu tiksliai dabar neprisimenu jau bet buvo laikas kai gal kokius 3-4men negeriau bet paskui po truputi po truputi ir vel sugrizau i sita duobe:(
Egle aciu,noriu tiketi kad tikrai viskas bus gerai:)
Veronika tikrai taip,kito kelio mes neturim,o kad sumaisties tai tikrai su kaupu yra,reikia su savo galva gerai dar padirbeti,susidelioti visas mintis...
Smagu kad yra su kuo apie tai pasikalbeti:)

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos