VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#151 2015-12-15 18:09:47

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

alikas rašė:

Kuris gi čia iš mūsų labai jau moka ilsėtis.Nusikaliau šiandien,piktas buvau kaip velnias,užkniso tos nesibaigiančios statybos,bet va ką tik suryjau 3 kotletus ,bliudą kiniško kopūsto ir vėl myliu visą pasaulį,dar einu kokias dvi cigaretes sutrauksiu su kava, išvis bus lafa.Veronika,kas tave džiugina iš tų 50 dalykų? Negali būti ,kad niekas nenuima streso smile

Varau ieškot tavo posto, Alikai, ir ranka išrašyt ant popieriaus gerus dalykus. Jei sulauksiu Naujų metų, tai gyvensiu big_smile kažkokia marmalienė pas mane sad

Neprisijungęs

 

2015-12-15 18:09:47

Google

#152 2015-12-15 18:10:52

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Šiandien, tiksliau nuo vakar vakaro Veronesa jaučias žiauriai prastai... Kaip šuva įvarytas į kampą. Įsivariau save pati. Nemoku ilsėtis, o kadangi varau kaip patrakus, tai visokių kliauzų pridarau. Žodž, apkramtyčiau ne vieną iš piktumo, kas tik prisiartintų, nesvarbu kad nekaltas, vistiek... profilaktiškai... net dantys žybsi... sad Išmiegot bėdos negaliu, nes iš pasiutimo akys stulpu stovi, žliumbt irgi neišeina...

Šok ant mustango ir šuoliuok per prerijas ... cool


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#153 2015-12-15 18:12:45

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Taip ir padaryčiau, tik kur mustangą dabar gaut? Jaučiu užtektų jėgų ir šalia jo bėgt, net čirpia viskas viduj mad

Neprisijungęs

 

#154 2015-12-15 18:32:09

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

<...>Įsivariau save pati. Nemoku ilsėtis, o kadangi varau kaip patrakus, tai visokių kliauzų pridarau. Žodž, apkramtyčiau ne vieną iš piktumo, kas tik prisiartintų, nesvarbu kad nekaltas, vistiek... profilaktiškai... net dantys žybsi... sad <...>

Ne tu viena. Kai jau pradedu norėt patrankyt sienas, sakau sau - drauguži, stabdyk arklius. Šiandien irgi truputį joms kliuvo toms sienoms. Aš irgi taip įsitraukiau į darbus, kad vien tik jais ir gyvenu visą dieną. Tai nėra gerai, nes gresia dar vienu "-holizmu" Gaunasi taip, kad priklausomas elgesys nedingsta, tik bonka pakeičiama vieniem į darbą, kitiem į persivalgymą, tretiem gal į seksą ir t.t. Manau, mums priklausomiems reik išmokt gyvent įvairiapusiškesnį gyvenimą, nes kai įsitraukiam į ką nors tai ir nepaleidžiam.

Neprisijungęs

 

#155 2015-12-15 19:14:53

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Taip ir padaryčiau, tik kur mustangą dabar gaut? Jaučiu užtektų jėgų ir šalia jo bėgt, net čirpia viskas viduj mad

Jaučiu, nutiškęs lašas užverda ... mergina, nejuokauk, atidaryk apsauginį vožtuvą, kitaip sprogsi ...
Tu mėgsti kartoti - išmiegok bėdą savo. Tau daba geriau tiktų - išvesk savo problemas pasivaikčioti, apeik nors ir Žemės rutulį, kol galva išsivėdins, nurimsi ir stebėsies - ir dėl to reikėjo tiek pergyventi?
Imk lazdas, prožektorių ant galvos, vilką prie šono ir pirmyn į naktį ... jei jau mustango nėr wink


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#156 2015-12-15 19:35:49

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

VV tik katę turiu, o ji su manim neis big_smile Žinai, svetainės karalienė, dar letenėles sušlaps lol Prisiviriau žolių arbatos Rami naktis jamsiu kriūzą.

Neprisijungęs

 

#157 2015-12-15 19:47:56

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Bebras rašė:

<...> Manau, mums priklausomiems reik išmokt gyvent įvairiapusiškesnį gyvenimą, nes kai įsitraukiam į ką nors tai ir nepaleidžiam.

Šito man mokytis ir mokytis iki gyvenimo galo neutral

Neprisijungęs

 

#158 2015-12-15 20:34:09

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  14d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  7d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

alikas rašė:

Veronika rašė:

Šiandien, tiksliau nuo vakar vakaro Veronesa jaučias žiauriai prastai... Kaip šuva įvarytas į kampą. Įsivariau save pati. Nemoku ilsėtis, o kadangi varau kaip patrakus, tai visokių kliauzų pridarau. Žodž, apkramtyčiau ne vieną iš piktumo, kas tik prisiartintų, nesvarbu kad nekaltas, vistiek... profilaktiškai... net dantys žybsi... sad Išmiegot bėdos negaliu, nes iš pasiutimo akys stulpu stovi, žliumbt irgi neišeina...

Kuris gi čia iš mūsų labai jau moka ilsėtis.Nusikaliau šiandien,piktas buvau kaip velnias,užkniso tos nesibaigiančios statybos,bet va ką tik suryjau 3 kotletus ,bliudą kiniško kopūsto ir vėl myliu visą pasaulį,dar einu kokias dvi cigaretes sutrauksiu su kava, išvis bus lafa.Veronika,kas tave džiugina iš tų 50 dalykų? Negali būti ,kad niekas nenuima streso smile

Aš moku ilsėtis. Jei gyvenimas neverstų užsidirbti duonos kasnio, tai tik ir ilsėčiaus ir ilsėčiaus...


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#159 2015-12-15 20:41:46

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Artaz rašė:

<...> Aš moku ilsėtis. <...>

Šaunuolis. Man kartais atrodo, kad mano prigimtyje įrašyta - susidrožti big_smile

Neprisijungęs

 

#160 2015-12-15 21:34:23

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronyt, tai skaitau, siutuliukas tavy sedi? Gal iskepus suri palengvrjo? wink


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#161 2015-12-15 21:45:22

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle13 rašė:

Veronyt, tai skaitau, siutuliukas tavy sedi? Gal iskepus suri palengvrjo? wink

Oj, pas mane visas taifūnas įsitaisė, reiks varyt miškan, išsistaugsiu big_smile Palengvėjo, nes suriaus nesudeginau ir į užantį susikišau pasiutimą... Reiks ieškot vietos kur jį saugiai paleist big_smile

Neprisijungęs

 

#162 2015-12-15 21:56:43

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Egle13 rašė:

Veronyt, tai skaitau, siutuliukas tavy sedi? Gal iskepus suri palengvrjo? wink

Oj, pas mane visas taifūnas įsitaisė, reiks varyt miškan, išsistaugsiu big_smile Palengvėjo, nes suriaus nesudeginau ir į užantį susikišau pasiutimą... Reiks ieškot vietos kur jį saugiai paleist big_smile

Gera mintis-paleist kur nors. Issirekt, issiklykt reiktu. Pati zinai, palengveja truputi. As is pasiutimo i valgi padauginu pipiru it druskos-smagu kai valgytojai rankioja... wink Darbe i grafikus neisipaisai ar per daug is saves nori?


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#163 2015-12-15 22:01:18

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Eglut, jau visų grafikų ir siūlės suplyšo, metas toks, šventinis laikotarpis... Po Naujų ilsėsiuos ir garbanas suksiu lol

Neprisijungęs

 

#164 2015-12-15 22:37:07

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  3mėn.  23d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Geriausias būdas nugalėti visus siutus, blogas mintis ir viska kas susiję su protu :) yra SPORTAS.
Ot naujieną pasakiau, bet tai gryniausia tiesa. Kai jaučiu, kad pareina kažkas negero galvelėje, tada maunuosi sportbačius ir einu bėgioti. O kai neišeina, tai bent peštute prasieinu, nei važiuoju su masina. Labai padeda. Suprantu, kad laiko trūksta visiems, bet kažkaip reikia rasti laiko ir sau, bent  3 valandas i savaitę, kad pajudėti gerai. Aišku tai negalioja fiziškai aktyviems kasdien :). Bent man padeda.

Neprisijungęs

 

#165 2015-12-15 22:37:58

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Artaz rašė:

Aš moku ilsėtis. Jei gyvenimas neverstų užsidirbti duonos kasnio, tai tik ir ilsėčiaus ir ilsėčiaus...

Va, po tiek laiko savo sielos brolį radau lol

Veronika, gi mišką dievini, kur TAVO VILKAS yikesyikesyikes
Nebeveisiu, padovanočiau wink


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#166 2015-12-15 22:47:07

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Vienišas Vilkas rašė:

<...> Veronika, gi mišką dievini, kur TAVO VILKAS yikesyikesyikes
Nebeveisiu, padovanočiau wink

Čia mano svajonė smile Išmintingas draugas - vilkas arba vilkė... Svajonės kartais pildosi wink

Neprisijungęs

 

#167 2015-12-15 23:06:18

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

<...> Veronika, gi mišką dievini, kur TAVO VILKAS yikesyikesyikes
Nebeveisiu, padovanočiau wink

Čia mano svajonė smile Išmintingas draugas - vilkas arba vilkė... Svajonės kartais pildosi wink

Tik nebeužsisvaik - išmintingas vilkas ... nuleisiu ant žemės - kiek įdėsi - tiek gausi atgal. tongue
Bet - apie draugystę su jais galima legendas rašyti ... Jei būtume išmintingesni - iš jų daug galėtume pasimokyti... kad ir tu šiandien - ar gamtoje kas būna įvarytas į kampą? niekada, jei tas žmogus neįsikiša mad


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#168 2015-12-15 23:15:26

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

... VV - Veronikos Vilkas -
    prisėlino, atsargiai palietė ją letena ...

    tarsi klausdamas -
    draugausim mes?

    ir išmintingai pasitraukė -

    palikęs laiko Tau ...

    nuspręsti,

    ar Tu tikrai Jo lauki?


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#169 2015-12-16 11:08:07

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  1d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Egle13 rašė:

Veronyt, tai skaitau, siutuliukas tavy sedi? Gal iskepus suri palengvrjo? wink

Oj, pas mane visas taifūnas įsitaisė, reiks varyt miškan, išsistaugsiu big_smile Palengvėjo, nes suriaus nesudeginau ir į užantį susikišau pasiutimą... Reiks ieškot vietos kur jį saugiai paleist big_smile

nu ar jau pravažiavai išprotėjusius darbus, neužlenkė? smile


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#170 2015-12-16 11:09:40

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Neužsilenksiu, iš pasiutimo big_smile

Neprisijungęs

 

#171 2016-01-15 06:57:23

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Užsimaišiau dydelį puodą įtampos, su nerimu ir baime... Ir taip jau trečia diena. Šiandien paskutinė. Reakcija į stresą, ne sprendimais, bet jausmais. Ir dėl to nekaltas alkoholis, ar lytis, tiesiog, taip reaguoju. Uch, net pykina. Gera naujiena ta, kad tai pastebiu ir nesigriebiu išsikirtimo. Taigis, mokytis gyventi ramiau, oj kaip reikia wink

Neprisijungęs

 

#172 2016-01-15 07:26:10

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  14d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  7d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Labukėnas
Neįtikėtinai malonu iš pat ryto perskaityti apie aplinkinių "sumautus rytus, blogą savijautą, depresijas..." ir kt. negandas. Iš kart veide aciranda jechidna šypsenėlė. Perskatęs jaučiuosi žvalesnis, emociškai pasikrovęs. Ačiū kad esate. Geros dienos, Artai!


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#173 2016-01-15 08:58:40

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  23d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  9d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Užsimaišiau dydelį puodą įtampos, su nerimu ir baime... Ir taip jau trečia diena. Šiandien paskutinė. Reakcija į stresą, ne sprendimais, bet jausmais. Ir dėl to nekaltas alkoholis, ar lytis, tiesiog, taip reaguoju. Uch, net pykina. Gera naujiena ta, kad tai pastebiu ir nesigriebiu išsikirtimo. Taigis, mokytis gyventi ramiau, oj kaip reikia ;)

Žėk, sesute, šian atsilaikysi ir be problemos. Pamatysi. :)
Vieną tik pastebėjimą mesiu, kaip man būdavo. Tai va, kai vykdavo stresai, varkės, ar kokios bėdos smogdavo, o jų tikrai pakakdavo.., kažkaip automatiškai viduj susimobilizuodavau ir net užuominos apie įkalt mintyse nekildavo. Jei kildavo tai nusimušdavo maždaug tuo, kad "ai ir taip chrenova, dar ir tu čia?".
Bet va kai ateidavo relaksas... Va tada  - "o kodėl gi ne? Juk viskas ok..."
Žinoma čia labai suprimityvinta schema, gundymas būdavo žymiai subtilesnis. Priklausomybė klastinga, čiuopia kiekvieno individualią, intymiausią silpnybę. Bet maždaug taip.
Žodž, yzi. Atsilaikom :D Viskas juk eina geryn, ar ne?

Neprisijungęs

 

#174 2016-01-15 18:31:40

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Artaz rašė:

Labukėnas
Neįtikėtinai malonu iš pat ryto perskaityti apie aplinkinių "sumautus rytus, blogą savijautą, depresijas..." ir kt. negandas. Iš kart veide aciranda jechidna šypsenėlė. Perskatęs jaučiuosi žvalesnis, emociškai pasikrovęs. Ačiū kad esate. Geros dienos, Artai!

Sorry, Artaz, jei subrudinau tau rytą. Nu ne kiekvieną dieną Šv. Jono smile

Neprisijungęs

 

#175 2016-01-15 18:45:08

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Marijus rašė:

<...> Žodž, yzi. Atsilaikom big_smile Viskas juk eina geryn, ar ne?

Eina gėryn. smile Geriau jau vien dėl to, kad realiai užčiuopiu tai, dėl ko gerdavau ir mokausi gyvent be alkoholio. Grandinė pamažu dėliojasi. Per jautriai reaguoju į stresinias situacijas, ne dėl to, kad alkoholikė, tiesiog mano toks būdas. Perdėtas atsakomybės jausmas vėlgi, taip išauklėjo. Alkoholis atėjo tik po to, kai jau stogą rovė. Ok, dabar žinau su kuo turiu tvarkytis, kad galėčiau gyvent ramiau, kokybiškiau, žodž, kad nuo lėkimo bamba neatsirištų, arba nereiktų išsikirsti alkoholiu. Problema manyje, ne gyvenime, ne darbe, ne žmonėse, o manyje.
Taigis, ramiam vakarui skanios arbatos. Savaitgalis atėjo, nežiūrint į tai, kad nuo įtampos griežiau dantim. Džiaugiuos, kad tai pastebiu, stengiuos keisti, su laiku ateis ir patirtis smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos