VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#101 2015-07-12 21:12:45

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  10d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Tara rašė:

Manu kad viskas daug paprasčiau, mes tiesiog PRASIGĖRĖME. Pradžioje viskas buvo gerai -  buvo smagu , linksma, buvo kontrolė, nebuvo nusigėrimų, nebuvo nesąmonių, nebuvo tų siaubingų pagirių... Jeigu nebūtume pasiekę tokio „lygio“, ko gero net nežinotume, kad yra tiek daug alkoholikų ir tiek daug problemų susijusių su alkoholio vartojimu. Daug žmonių pažystu, kurie alkoholio išgeria ženkliai daugiau palyginus su manimi ir jokių problemų dėl alkoholio neturi. Turbūt mūsų „veislė“ prasta, neatspari nūdienai... lol

Taip ir yra Tara.

Neprisijungęs

 

2015-07-12 21:12:45

Google

#102 2015-07-12 21:17:54

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Griaunu savo gyvenimą

Tara rašė:

Daug žmonių pažystu, kurie alkoholio išgeria ženkliai daugiau palyginus su manimi ir jokių problemų dėl alkoholio neturi.

Tai jiems tik taip atrodo, kad jie problemų neturi...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#103 2015-12-13 01:04:42

Nebijantis
Narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2014-11-08
Žinutės: 36


Blaivus  8m.  4mėn.  8d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Na sveiki, senokai jau rašiau čia nors ir forumą paskaitinėju kartą per savaite ar karta per dvi savaites. Šiaip esmėje problemą su besaikiu alkoholio vartojimu išsprendžiau pakeitęs aplinką ir daugiau dirbti pradėjęs. Nors visiškai neatsisakiau buna retai bet po darbų visų bokalą alaus ar šimtą g viskio kokio su draugais išgeriam bet neperauga niekad tai į išgertuves ir noro tam nėra, o kad dvi dienas būčiau gėręs iš vis nepamenu net kada. Na o rašau dėl kad tokiu mane patį gan tenkinančių rezultatų pasiekti padėjo užimtumas. Pats geriausias dalykas. Prisiemiau labai daug darbo ir atsakomybės ir dar laisvesniu laiku pasportuoti nulekiu tai išvis fiziškai protiškai išvargęs ir užimtas kai buni pastoviai visiškai nesinori nei gerti nei švęsti. Dar ir draugus po balių smagu pamatyti vos gyvus pagiriotus ir kai pats buni puikios savijautos tai žinot tą jausmą (kai būni pilnas savęs big_smile). Na o reziumė užimtumas užimtumas su atsakomybe ir dar kartą užimtumas. Man padėjo ir kol kas veikia ši sistema.


„Jums reikia turėti problemą, kurią norite išspręsti. Blogybę, kurią norėtumėte paversti stiprybe“Steve Jobs

Neprisijungęs

 

#104 2015-12-13 01:52:12

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Įdomu kiek veiks ši sistema :)

Neprisijungęs

 

#105 2015-12-13 06:30:47

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Griaunu savo gyvenimą

Manau, kad ši sistema turi savo prasmę ir veiksminguma, ypač jei susitvarkai su saiko problema visame kame ne tik alkoholio vartojime. Esi aktyvus sportuojantis užimtas žmogus, neieškai tu progu ir gyveni sau ramiai. Tik vat kam tada tas skaitiklis ijungtas? Jis ka simbolizuoja sistemos veikimo laika??... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#106 2015-12-13 10:49:20

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  16d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  28d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Nebijantis rašė:

<...>Nors visiškai neatsisakiau buna retai bet po darbų visų bokalą alaus ar šimtą g viskio kokio su draugais išgeriam bet neperauga niekad tai į išgertuves ir noro tam nėra, o kad dvi dienas būčiau gėręs iš vis nepamenu net kada. <...>

Man šitas fokusas nepraėjo. Pradėjau sau leisti karštą dieną stiklinę alaus, paskui bokalą... Po kurio laiko bokalo jau buvo mažai ir viskas grįžo į savo vietas. Gal net dar greičiau pradėjo ristis žemyn. Labai noriu tikėti, kad tau taip nebus ir tokiu režimu ramiai galėsi gyventi.

Neprisijungęs

 

#107 2015-12-13 17:57:01

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  6d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Nebijantis rašė:

Na sveiki, senokai jau rašiau čia nors ir forumą paskaitinėju kartą per savaite ar karta per dvi savaites. Šiaip esmėje problemą su besaikiu alkoholio vartojimu išsprendžiau pakeitęs aplinką ir daugiau dirbti pradėjęs. Nors visiškai neatsisakiau buna retai bet po darbų visų bokalą alaus ar šimtą g viskio kokio su draugais išgeriam bet neperauga niekad tai į išgertuves ir noro tam nėra, o kad dvi dienas būčiau gėręs iš vis nepamenu net kada. Na o rašau dėl kad tokiu mane patį gan tenkinančių rezultatų pasiekti padėjo užimtumas. Pats geriausias dalykas. Prisiemiau labai daug darbo ir atsakomybės ir dar laisvesniu laiku pasportuoti nulekiu tai išvis fiziškai protiškai išvargęs ir užimtas kai buni pastoviai visiškai nesinori nei gerti nei švęsti. Dar ir draugus po balių smagu pamatyti vos gyvus pagiriotus ir kai pats buni puikios savijautos tai žinot tą jausmą (kai būni pilnas savęs big_smile). Na o reziumė užimtumas užimtumas su atsakomybe ir dar kartą užimtumas. Man padėjo ir kol kas veikia ši sistema.

Uzimtumas, be jokiu, kalbu labai gera sistema. Deja, mano manymu, iki pirmo rimto streso. Nors velgi, negali zinoti, kaip ten kam...


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#108 2015-12-16 22:28:21

Nebijantis
Narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2014-11-08
Žinutės: 36


Blaivus  8m.  4mėn.  8d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Na jo, na jei ims ši sistema nebeveikti kažką pakeisti reikėswink na kas dėl skaitiklio tai kažkaip nerandu kaip per kur jį čia nustatyti per naują  ar išjungti smile šiaip dar pakeitus draugų rate kelis asmenis  daug ką reiškė, šiaip esmėje gal problema niekur ir nedingo manau tik kad jei dabar sudarytos labai nepalankios sąlygos. Šiaip tai reiktų kažkaip iš esmės bandyti susitvarkyti, o gal išmoksiu gert saikingai.... Nežinau. smile


„Jums reikia turėti problemą, kurią norite išspręsti. Blogybę, kurią norėtumėte paversti stiprybe“Steve Jobs

Neprisijungęs

 

#109 2015-12-16 22:56:20

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Nebijantis rašė:

Na jo, na jei ims ši sistema nebeveikti kažką pakeisti reikės;) na kas dėl skaitiklio tai kažkaip nerandu kaip per kur jį čia nustatyti per naują  ar išjungti :) šiaip dar pakeitus draugų rate kelis asmenis  daug ką reiškė, šiaip esmėje gal problema niekur ir nedingo manau tik kad jei dabar sudarytos labai nepalankios sąlygos. Šiaip tai reiktų kažkaip iš esmės bandyti susitvarkyti, o gal išmoksiu gert saikingai.... Nežinau. :)

Didžiausia kiekvieno alkoholiko svajonė yra išmokti gerti saikingai :). Žiūriu pamažu pradedam save apgaudinėti :). Nenoriu pesimistiškai nuteikti, bet žiūrėki, kad dozės nepradedu saikingai didėti. Dabar gal sąlygų ir neturi, bet paskui viską gali pradėti daryti, kad tos sąlygos atsirastu. Ką man čia aiksint, juk turi patirties :)

Neprisijungęs

 

#110 2015-12-17 09:01:48

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

na gal ne tokia jau didžiausia svajonė smile) ir dar kiekvieno alkoholiko, bet kad viena didesnių saviapgaulių tai tikrai


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#111 2015-12-17 12:53:19

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Griaunu savo gyvenimą

NiekoBlogo7 rašė:

Didžiausia kiekvieno alkoholiko svajonė yra išmokti gerti saikingai smile <...>

Nesutinku nei kad kiekvieno, nei kad didžiausia. Paklauskim to kiek ilgėliau gyvenančių blaiviai, pvz. kad ir to paties Audronio - ar tikrai per 16 blaivių metų jis apie nieką kitą negalvoja, tik kaip išmokti saikingai gerti. Aš manau ne, nes kol tavo minėta svajonė bus gyva alkoholiko mąstyme, tol blaiviai gyventi jam be šansų...

Neprisijungęs

 

#112 2015-12-17 13:11:21

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Nesakau, kad tai vienintele svajone ir taškas. Tiesiog nebuk naivus ponuli, dar ne kartą pats pasvajosi, kaip norėtųsi šalto alučio, bet to nepadarysi, nes negali :). Nepatikėčiau, kad Audronis ar dar kas kitas po tiek metų taip ir nepasvajoja kokią akimirką. Tiesiog Jis žino, kad tai nuves, kur nuvedė anksčiau, dėl to nedaro to. Kas uždrausta tas visada saldu. Aišku galima save apgaudinėti, kad man tai sukelia  ar sukels 0 emocijų ir manęs tai nebeliečia. Duodu galvą nukirsti, kad nėra nei vieno blaivininko, kuriam kažkur galvoj, tupi paslėpta mintis ar nepaslysiu kada. Tiesiog su laiku ta mintį išmokstame pamažu numarinti. Bet net ir po 10 20 ar 30 m ateina diena ir žmogus per vieną akimirką gali atsidurti pats žinai kur :). Aišku ne visiems  ateina :).Pavadinkime tai mūšų svajone :D, nuo kurios nepabėgsi kol gyvas.
Bebre laikykis :D ir buk stiprus. Kaip ir aš taip ir Tu, mes dar tik kelio pradžioje :)

p.s. apie daug ,ką mes pasvajojeme, pasikartosiu, kad tai svajone, blogąja prasme, mes jos bandome atsikratyti :).

Neprisijungęs

 

#113 2015-12-17 13:19:41

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Griaunu savo gyvenimą

NiekoBlogo7 rašė:

<...>Tiesiog nebuk naivus ponuli, dar ne kartą pats pasvajosi, kaip norėtųsi šalto alučio<...>

Iš arogantiško tavo tono spėju esi gan jaunas. Savaime suprantama, kad pasvajosiu ir ne kartą. Esmė yra tokias svajones svajoti kuo rečiau, nes gyvenime yra ir kitų dalykų nei kasdien prisiliuobti.

Neprisijungęs

 

#114 2015-12-17 13:41:38

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Bebras rašė:

NiekoBlogo7 rašė:

<...>Tiesiog nebuk naivus ponuli, dar ne kartą pats pasvajosi, kaip norėtųsi šalto alučio<...>

Iš arogantiško tavo tono spėju esi gan jaunas. Savaime suprantama, kad pasvajosiu ir ne kartą. Esmė yra tokias svajones svajoti kuo rečiau, nes gyvenime yra ir kitų dalykų nei kasdien prisiliuobti.

Parašysiu paprastai, mediciniškai :)

Alkoholis kaip žinia narkotikas, bene stipriausias iš visų. O mūsų smegenys yra malonumų ieškotojos. Juk dirbame, kad gautume atlygį, kažko siekiame gyvenime, kad susikurtume malonesne aplinką ir t.t.. O visa tai darome, kad kažkada pasijaustumėme pilnatvėje, o tas jausmas vėl gi malonus :). Juk ir algos dieną visada malonu, skaniai pavalgius taip pat. Tai vat, mūsų smegenėlės paragavusios alkoholio labai greit supranta kur greit gauti to malonumo, o dar tokio stipraus ir jos visa tai užfiksuoja, ir jau nebepamirs visa gyvenimą. Jos fiziškai ir psichologiškai prisiriša prie šio sūdo :). Todėl taip sunku išmokti jas apgaudinėti. Pradžioje galima vaistais palengvinti ta fizini potraukį(čia kai žmogus nusprendžia mesti), kol žmogus sustiprės psichologiškai. Aišku kiti apsieina ir be vaistų, tiesiog visi skirtingi.

Tai gi smegenys prašo greito malonumo, o mes neduodam, tiek žinių.

p.s. Taip jaunas dar, tik 4 dešimtmetyje :), o kad pavadinau penuliu ir pridėjau daug šypsenų, tai nereiškia, kad negerbiu to ką sakai.

Neprisijungęs

 

#115 2015-12-17 14:18:11

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Griaunu savo gyvenimą

Čia gal kiekvienam savaip, bet kol aš gėriau dėl malonumo, net negalvojau apie tai, kad gal esu priklausoma. Pagalvojau tada, kai supratau, kad geriu ne dėl malonumo, o iš būtinybės, todėl man svajonė dėl to saikingumo prilygsta norui išsikapsčius iš gilaus pragaro patekti nors į mažą pragariuką hmm. Man malonumas yra negerti visai, o svajonė - kad niekada nebeaptemtų protas sad užsinorėti grįžti į tą vartojimą, nors ir saikingą.

Neprisijungęs

 

#116 2015-12-17 15:40:16

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  5d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Viktorija rašė:

<...> Man malonumas yra negerti visai, o svajonė - kad niekada nebeaptemtų protas sad užsinorėti grįžti į tą vartojimą, nors ir saikingą.

Man taip pat. Dideliausia svajonė - nekada negrįžt tan pragaran.

Neprisijungęs

 

#117 2015-12-17 17:52:59

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  16d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  28d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Bebras rašė:

<...>
Paklauskim to kiek ilgėliau gyvenančių blaiviai, pvz. kad ir to paties Audronio - ar tikrai per 16 blaivių metų jis apie nieką kitą negalvoja, tik kaip išmokti saikingai gerti. Aš manau ne, nes kol tavo minėta svajonė bus gyva alkoholiko mąstyme, tol blaiviai gyventi jam be šansų...

Tikrai negalvojau apie gėrimą. Tuo labiau ne visus 16 metu, kai negeriu :). Jokių svajonių gerti saikingai ar nesaikingai tikrai nėra, jokios nostalgijos mėgtiems gėrimams.

NiekoBlogo7 rašė:

<...>Nepatikėčiau, kad Audronis ar dar kas kitas po tiek metų taip ir nepasvajoja kokią akimirką. Tiesiog Jis žino, kad tai nuves, kur nuvedė anksčiau, dėl to nedaro to. Kas uždrausta tas visada saldu. Aišku galima save apgaudinėti, kad man tai sukelia  ar sukels 0 emocijų ir manęs tai nebeliečia. Duodu galvą nukirsti, kad nėra nei vieno blaivininko, kuriam kažkur galvoj, tupi paslėpta mintis ar nepaslysiu kada. Tiesiog su laiku ta mintį išmokstame pamažu numarinti. Bet net ir po 10 20 ar 30 m ateina diena ir žmogus per vieną akimirką gali atsidurti pats žinai kur :). Aišku ne visiems  ateina :).Pavadinkime tai mūšų svajone :D, nuo kurios nepabėgsi kol gyvas.<...>

Patikėk, nesvajoju. Prieš kokius 7-8 metu, kai dar dieną rodydavo alaus reklamą, buvo keli momentai, kai akies krašteliu ją pastebėjus, neįkyriai šmėkštelėdavo mintis "Alaus?". Bet ji būdavo tokia daugiau įpročio, nei noro paskanauti ar prisigerti reikalas. Įprotis vis tik gerai įkaltas į galvą, tai nėra ko stebėtis :)

Jei reikėtų atsakyti į klausimą ar norėčiau sugebėti gerti saikingai, jei tai būtų įmanoma, tai galiu atsakyti labai tvirtai ir užtikrintai - NE. Įpratau gyventi blaivus, man tai patinka, visai nenoriu būti apsvaigęs.

Nežinau ar yra galvoje mintis dėl paslydimo. Gal yra, gal ne, neišsiduoda ji :) Negalvoju apie tai ir neplanuoju taip toli į priekį, bet tikrai nedrebu iš baimės, kad galbūt kada nors užgersiu. Gyvenu ir tiek, nesuku galvos dėl to, kad esu alkoholikas...

Neprisijungęs

 

#118 2015-12-17 17:59:34

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Tavo patirtis mane nuteikia optimistiškai :)

Neprisijungęs

 

#119 2015-12-17 18:16:09

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  16d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  28d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

NiekoBlogo7 rašė:

Tavo patirtis mane nuteikia optimistiškai :)

Smagu girdėti :) Juk to čia susirenkam, todėl ir rašome...

Neprisijungęs

 

#120 2015-12-17 21:34:32

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Griaunu savo gyvenimą

NiekoBlogo7 rašė:

Tai gi smegenys prašo greito malonumo, o mes neduodam, tiek žinių.

Tame ir slypi papai - mąstyme t.y. tuom, kas žmogų skiria nuo gyvūno. Kai eidamas gatve pamatai kokią nors įspūdingų formų ilgaplaukę juk nečiumpi josios už iškilumų ir nevarai už kampo prie reikalo kad ir kaip tos smegenys trokštų to reikalo.
Tarp kitko, smegenų teorija galėtų būti puikus atkryčio pateisinimas:
- Petrai, taigi sakei jau užrišai su alkoholiu, o šiandien vėl gatavas, vos liežuvį apverti!
- Matai, Jonai...smegenys išsireikalavo savo!
smile

Neprisijungęs

 

#121 2015-12-17 22:33:28

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  25d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

NiekoBlogo7 rašė:

Nesakau, kad tai vienintele svajone ir taškas. Tiesiog nebuk naivus ponuli, dar ne kartą pats pasvajosi, kaip norėtųsi šalto alučio, bet to nepadarysi, nes negali smile. Nepatikėčiau, kad Audronis ar dar kas kitas po tiek metų taip ir nepasvajoja kokią akimirką. Tiesiog Jis žino, kad tai nuves, kur nuvedė anksčiau, dėl to nedaro to. Kas uždrausta tas visada saldu. Aišku galima save apgaudinėti, kad man tai sukelia  ar sukels 0 emocijų ir manęs tai nebeliečia. Duodu galvą nukirsti, kad nėra nei vieno blaivininko, kuriam kažkur galvoj, tupi paslėpta mintis ar nepaslysiu kada. Tiesiog su laiku ta mintį išmokstame pamažu numarinti. Bet net ir po 10 20 ar 30 m ateina diena ir žmogus per vieną akimirką gali atsidurti pats žinai kur smile. Aišku ne visiems  ateina smile.Pavadinkime tai mūšų svajone big_smile, nuo kurios nepabėgsi kol gyvas.
Bebre laikykis big_smile ir buk stiprus. Kaip ir aš taip ir Tu, mes dar tik kelio pradžioje smile

p.s. apie daug ,ką mes pasvajojeme, pasikartosiu, kad tai svajone, blogąja prasme, mes jos bandome atsikratyti .

„Duodu galvą nukirsti, kad nėra nei vieno blaivininko, kuriam kažkur galvoj, tupi paslėpta mintis ar nepaslysiu kada“.

NiekoBlogo7, nesišvaistyk taip lengvai savo galva, nes Pasaulyje nutinka įvairiausių dyvų. Todėl rašau, kad tikrai yra Pasaulyje bent vienas blaivininkas, kurio galvoje nėra jokios panašios minties. smile

Pavadinkime tai mūšų svajone , nuo kurios nepabėgsi kol gyvas”.

Ir dar kaip pabėgsi, jei labai norėsi.

„Tai vat, mūsų smegenėlės paragavusios alkoholio labai greit supranta kur greit gauti to malonumo, o dar tokio stipraus ir jos visa tai užfiksuoja, ir jau nebepamirs visa gyvenimą“.

Ir tai irgi yra netiesa, kad „nebepamirš visą gyvenimą“. Vienaip besielgenčių blaivininkų smegenėlės nepamirš visą gyvenimą, o kitaip besielgiančių viską pamirš per kokius metus arba dvejus.
Panašu į jaunatvišką maksimalizmą matyti tik juodą-baltą, bet rašai, kad keliauji jau ketvirta dešimtimi metų, tai tada greičiau nežinojimas ir vertinimas tik pagal save. Žinok, būna ir kitaip, kai alkoholiui, būtent, jauti 0 emocijų ir "manęs tai nebeliečia". Na, ir likę gyvi atsiminimai, kuriuose tau dabar atrodo,  kad viskas vyko ne su tavimi.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#122 2015-12-17 23:08:14

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Troja rašė:

NiekoBlogo7 rašė:

Nesakau, kad tai vienintele svajone ir taškas. Tiesiog nebuk naivus ponuli, dar ne kartą pats pasvajosi, kaip norėtųsi šalto alučio, bet to nepadarysi, nes negali :). Nepatikėčiau, kad Audronis ar dar kas kitas po tiek metų taip ir nepasvajoja kokią akimirką. Tiesiog Jis žino, kad tai nuves, kur nuvedė anksčiau, dėl to nedaro to. Kas uždrausta tas visada saldu. Aišku galima save apgaudinėti, kad man tai sukelia  ar sukels 0 emocijų ir manęs tai nebeliečia. Duodu galvą nukirsti, kad nėra nei vieno blaivininko, kuriam kažkur galvoj, tupi paslėpta mintis ar nepaslysiu kada. Tiesiog su laiku ta mintį išmokstame pamažu numarinti. Bet net ir po 10 20 ar 30 m ateina diena ir žmogus per vieną akimirką gali atsidurti pats žinai kur :). Aišku ne visiems  ateina :).Pavadinkime tai mūšų svajone :D, nuo kurios nepabėgsi kol gyvas.
Bebre laikykis :D ir buk stiprus. Kaip ir aš taip ir Tu, mes dar tik kelio pradžioje :)

p.s. apie daug ,ką mes pasvajojeme, pasikartosiu, kad tai svajone, blogąja prasme, mes jos bandome atsikratyti .

„Duodu galvą nukirsti, kad nėra nei vieno blaivininko, kuriam kažkur galvoj, tupi paslėpta mintis ar nepaslysiu kada“.

NiekoBlogo7, nesišvaistyk taip lengvai savo galva, nes Pasaulyje nutinka įvairiausių dyvų. Todėl rašau, kad tikrai yra Pasaulyje bent vienas blaivininkas, kurio galvoje nėra jokios panašios minties. :)

Pavadinkime tai mūšų svajone , nuo kurios nepabėgsi kol gyvas”.

Ir dar kaip pabėgsi, jei labai norėsi.

„Tai vat, mūsų smegenėlės paragavusios alkoholio labai greit supranta kur greit gauti to malonumo, o dar tokio stipraus ir jos visa tai užfiksuoja, ir jau nebepamirs visa gyvenimą“.

Ir tai irgi yra netiesa, kad „nebepamirš visą gyvenimą“. Vienaip besielgenčių blaivininkų smegenėlės nepamirš visą gyvenimą, o kitaip besielgiančių viską pamirš per kokius metus arba dvejus.
Panašu į jaunatvišką maksimalizmą matyti tik juodą-baltą, bet rašai, kad keliauji jau ketvirta dešimtimi metų, tai tada greičiau nežinojimas ir vertinimas tik pagal save. Žinok, būna ir kitaip, kai alkoholiui, būtent, jauti 0 emocijų ir "manęs tai nebeliečia". Na, ir likę gyvi atsiminimai, kuriuose tau dabar atrodo,  kad viskas vyko ne su tavimi.

Apie smegenis rašiau iš fiziologinės pusės, kad nepamirs jos. Juk ne veltui geriau pirmos nepakelti :). O kad žmogus protinga būtybė ir sugeba ale pamiršti tai viskas labai šaunu. Ta pamirsimą skaitau, kaip sugebėjimą save perprogramuoti. Bet kaip patarlė byloja, niekada nespjauk i balą, nes nežinia, kada teks troškulį joje numalšinti :). Na aš tikrai nežinau kas manęs laukia po 10 ar 20 metų, gal viskas bus super, o gal.....
Gal aš tikrai per jaunas ir per durnas :D, visi čia tokie protingi, tik ir sako, kad nesąmones rašau :D

Neprisijungęs

 

#123 2015-12-17 23:17:20

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Bebras rašė:

NiekoBlogo7 rašė:

Tai gi smegenys prašo greito malonumo, o mes neduodam, tiek žinių.

Tame ir slypi papai - mąstyme t.y. tuom, kas žmogų skiria nuo gyvūno. Kai eidamas gatve pamatai kokią nors įspūdingų formų ilgaplaukę juk nečiumpi josios už iškilumų ir nevarai už kampo prie reikalo kad ir kaip tos smegenys trokštų to reikalo.
Tarp kitko, smegenų teorija galėtų būti puikus atkryčio pateisinimas:
- Petrai, taigi sakei jau užrišai su alkoholiu, o šiandien vėl gatavas, vos liežuvį apverti!
- Matai, Jonai...smegenys išsireikalavo savo!
:)

Na taip nevarai iškarto, bet pasitelkęs smegenis sugalvoji kaip ta malonumą pasiekti :D.
Akmens amžiuje pakako kuokos ir malonumas tavo :).

Bet matai kaip paradoksalu, kaip pasikeičia mąstysena. Anksčiau čiupdavome ta bokalą kai tik pareikalaudavo smegenėles, o dabar mes  jų seimininkai. :)
Taip, kad paliginimas su ilgaplauke labai tinka atvirkščiu variantu tai kas buvo geriant :D

Neprisijungęs

 

#124 2015-12-18 07:01:50

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

NiekoBlogo7 rašė:

<..>
Gal aš tikrai per jaunas ir per durnas big_smile, visi čia tokie protingi, tik ir sako, kad nesąmones rašau big_smile

Sąmones žmogau, tik kai tavo pamąstymuose didelę dalį užima idėja, kad "mes alkoholikai."..kai taip apibendrini, turėki mity, kad kitam nebūtinai bus kaip tau ir viskas..(nieks nenori būti pakištas po kito žmogaus apibendrinimu, ypač jei jo akcentai ne ten, o gal ir apskritai visas žvilgnis ne ten ).
Man irgi atrodo , kad jei pasaulyje yra vietos seksizmams apie ilgaplaukes, tai yra vietos  ir dyvams smile)
(kaip Troja užsiminė,) Labas Troja.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#125 2015-12-18 08:33:06

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Griaunu savo gyvenimą

Egle rašė:

<...>jei pasaulyje yra vietos seksizmams apie ilgaplaukes<...>

Rekomenduoju įvairius terminus vartoti visų pirma išsiaiškinus ką jie reiškia.
Seksizmas – žmonių diskriminacija ir (ar) neapykanta dėl jų lyties, ignoruojant kitas asmens savybes.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos