VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#51 2015-06-18 23:23:48

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  10d. 

Re: Prisistatymas...

Bebras rašė:

Labas vakaras, esu Bebras, alkoholikas. Å iuo metu - geriantis alkoholikas. Buvo toks labai trumputis laikotarpis kai buvau negeriantis alkoholikas. Kaip bus toliau matysim. Pora žodžių apie save - esu neturintis draugų pagiežingas cinikas, pasakau garsiai tai, kÄ… kiti nutyli. Mano žodžiai gali užgauti, todÄ—l nepriimkit jų už grynÄ… pinigÄ…. Bet Äia tik kiautas, giliai viduje esu jautruolis. To kiauto iki Å¡iol niekas nepramuÅ¡Ä—, net aÅ¡ pats nesugebÄ—jau, todÄ—l kartais pagalvoju, kad gal jau ir tas mano vidus supuvo. Tikiuosi, kad nesupuvo. Bet netgi toks bjaurus žmogelis kaip aÅ¡, karts nuo karto bent minimaliai nori pabendrauti su savo likimo broliais ir seserimis. Deja, dažnai tas bendravimas nesiklijuoja. Nu bet ne Å¡ventieji puodus lipdo, gyveni žmogus ir mokaisi. Tai tiek pradžiai big_smile

Sveikas prisijungęs pas mus, Bebre,

Na, reik tikÄ—tis, kad tas bendravimas susiklijuos kaip nors. Bent jau man labai įdomu skaityti, kÄ… raÅ¡o žmogus gerdamas. Visada skaitau Pasiklydusio postus. Gal bÅ«siu nepopuliari, bet nesmerkiu nei, kad geria žmogus, nei, kad raÅ¡o iÅ¡gÄ—rÄ™s. Manau, kad nemaloniausia gerianÄio žmogaus postus skaityti yra tiems, kuriems yra iÅ¡likÄ™s stiprokas noras įkalti, bet jie save daugiau ar mažiau per jÄ—gÄ… tramdo. Suprantama, kad jiems kyla daugiau pagundų, kai kažkas vasarÄ… raÅ¡o apie Å¡altÄ…, putojantį alų ar apÅ¡erkÅ¡nijusiÄ… degtinytÄ™ smile Mano noras iÅ¡gerti yra labai giliai visiems laikams palaidotas, todÄ—l gerianÄiųjų postus skaitau be jokių skausmų ir nostalgijų, o tik su dideliu susidomÄ—jimu. Bet tikrai neskatinu gerti. Skatinu mesti, nes jei gerti bÅ«tų geriau, nei negerti, tai pati ir toliau bÅ«Äiau lakusi smile
Rašyk, Bebre, kaip tau sekasi, kas "ant dūšios", ir kas tave slegia smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

2015-06-18 23:23:48

Google

#52 2015-06-19 14:09:32

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Prisistatymas...

Troja rašė:

<...>Mano noras iÅ¡gerti yra labai giliai visiems laikams palaidotas, todÄ—l gerianÄiųjų postus skaitau be jokių skausmų ir nostalgijų, o tik su dideliu susidomÄ—jimu. <...>

Va Äia tai man antgamtinÄ— mistika. Kas tokio žmogui turi atsitikti, kad noras iÅ¡gerti bÅ«tų visiems laikams palaidotas, ir ne Å¡iaip pakastas po rudeninių lapų krÅ«vele, o pakastas labai giliai big_smile Juokas juokais, bet niekad nesu buvÄ™s tokioje bÅ«senoje, kad nesinorÄ—tų iÅ¡gerti. Man visada norisi iÅ¡gerti. ÄŒia pas mane buvo toks poilsio nuo alko laikotarpis kai per pusantrų metų prisigÄ—riau gal tik kokius du - tris kartus. Tai per tÄ… poilsio laikotarpį apie niekÄ… kitÄ… negalvojau kaip tik iÅ¡gerti. Kaip ten sakei, tramdžiau save per jÄ—gÄ…. Tramdyk netramdÄ™s, vistiek atÄ—jo diena kai prisiliurlinau. Tai, chebra nežinau kÄ… jÅ«s ten darot, kad jums gert nesinori, mažu su paraleliniais pasauliais ryÅ¡ius palaikot big_smile

Neprisijungęs

 

#53 2015-06-19 16:18:05

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  10d. 

Re: Prisistatymas...

Bebras rašė:

Troja rašė:

<...>Mano noras iÅ¡gerti yra labai giliai visiems laikams palaidotas, todÄ—l gerianÄiųjų postus skaitau be jokių skausmų ir nostalgijų, o tik su dideliu susidomÄ—jimu. <...>

Va Äia tai man antgamtinÄ— mistika. Kas tokio žmogui turi atsitikti, kad noras iÅ¡gerti bÅ«tų visiems laikams palaidotas, ir ne Å¡iaip pakastas po rudeninių lapų krÅ«vele, o pakastas labai giliai big_smile Juokas juokais, bet niekad nesu buvÄ™s tokioje bÅ«senoje, kad nesinorÄ—tų iÅ¡gerti. Man visada norisi iÅ¡gerti. ÄŒia pas mane buvo toks poilsio nuo alko laikotarpis kai per pusantrų metų prisigÄ—riau gal tik kokius du - tris kartus. Tai per tÄ… poilsio laikotarpį apie niekÄ… kitÄ… negalvojau kaip tik iÅ¡gerti. Kaip ten sakei, tramdžiau save per jÄ—gÄ…. Tramdyk netramdÄ™s, vistiek atÄ—jo diena kai prisiliurlinau. Tai, chebra nežinau kÄ… jÅ«s ten darot, kad jums gert nesinori, mažu su paraleliniais pasauliais ryÅ¡ius palaikot big_smile

big_smile Jokių paralelinių pasaulių ir jokios poezijos, o tik proza, Bebre big_smile Viskas yra labai žemiška ir paprasta, bet, deja, niekas pabandyti nenori, nes, matyt, niekas nenori atsikratyti priklausomybės. Arba bent iki minimumo sumažinti norą išgerti big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#54 2015-06-22 14:26:46

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Prisistatymas...

Troja rašė:

big_smile Jokių paralelinių pasaulių ir jokios poezijos, o tik proza, Bebre big_smile Viskas yra labai žemiška ir paprasta, bet, deja, niekas pabandyti nenori, nes, matyt, niekas nenori atsikratyti priklausomybės. Arba bent iki minimumo sumažinti norą išgerti big_smile

ÄŒia mes prieinam įdomų taÅ¡kÄ…. O kodÄ—l aÅ¡ turÄ—Äiau norÄ—ti tos priklausomybÄ—s atsikratyti? Ok, buvau ne taip jau senai tos priklausomybÄ—s atsikratÄ™s pusantrų metų. Per tÄ… laikotarpį nebuvo iÅ¡ manÄ™s žmogaus, nei su artimaisiais bendravau, nei kÄ… nors nuveikdavau. Miegodavau po 15 val. (Äia be jokių medikamentų), valgydavau už du ir prie kompo sÄ—dÄ—davau, spjaudydavau - gaudydavau.  Va ir visa suknista blaivybÄ—. ÄŒia ne blaivybÄ—, Äia sakyÄiau paskutiniosios laukimas. Na..i, atsipraÅ¡ant, man tokia blaivybÄ—? O dabar įp.su stipraus alaus taip vyriÅ¡kai normaliai ir funkcionuoju kaip baltas žmogus - ir darbus nudirbu, ir paÅ¡nekÄ—t su manim galima, normalus kaip ir visi. Nu neslÄ—psiu, tai trunka vos kelias valandas kol neužmiegu prisigÄ—rÄ™s. Bet per tas kelias valandas nuveikiu daugiau nei bÅ«damas toj suÅ¡iktoj blaivybÄ—j per visÄ… dienÄ…. ÄŒia yra psichikos ligos simptomai, man stacionare nustatÄ— minimum 5 psichines diagnozes, bet nesiplÄ—siu labai. Apie tai esu daug priraÅ¡Ä™s "paraleliniam" forume, manau puikiai suprantat kokiame. Taip, kad džiaukitÄ—s jei jums užteko tik mesti gerti, įtikÄ—ti DievÄ…, sugraužti trauklapio lapÄ…, laikytis veganizmo, lankyti jogÄ… ar daryti dar kokiÄ… nors nesÄ…monÄ™ po kurios daugelis problemų iÅ¡sisprendÄ—. Ne visi vienodi, deja!

Neprisijungęs

 

#55 2015-06-22 16:02:15

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Prisistatymas...

Bebras rašė:

Na..i, atsiprašant, man tokia blaivybė? O dabar įp.su stipraus alaus taip vyriškai normaliai ir funkcionuoju kaip baltas žmogus - ir darbus nudirbu, ir pašnekėt su manim galima, normalus kaip ir visi. Nu neslėpsiu, tai trunka vos kelias valandas kol neužmiegu prisigėręs. Bet per tas kelias valandas nuveikiu daugiau nei būdamas toj sušiktoj blaivybėj per visą dieną. Čia yra psichikos ligos simptomai, man stacionare nustatė minimum 5 psichines diagnozes, bet nesiplėsiu labai. Apie tai esu daug prirašęs "paraleliniam" forume, manau puikiai suprantat kokiame. Taip, kad džiaukitės jei jums užteko tik mesti gerti, įtikėti Dievą, sugraužti trauklapio lapą, laikytis veganizmo, lankyti jogą ar daryti dar kokią nors nesąmonę po kurios daugelis problemų išsisprendė. Ne visi vienodi, deja!

AÅ¡ netikiu dievais. Netikiu net savimi. Pvz. 1 litras 7,5 laipsnio alaus man visai "neina į smegenis". Kaip giros buÄiau iÅ¡gÄ—rua. Ir nesidžiaugiu tuo. Kaip tik pasiutimas ima, kad negaliu pigiai prasisukt. Bet. Viduj taip suÅ¡iktai jauÄiuosi... NENORIU BŪTI ALKOHOLIKE!!!
Tu nori, Bebre???


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#56 2015-06-22 18:06:50

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  10d. 

Re: Prisistatymas...

Bebras rašė:

Troja rašė:

ÄŒia mes prieinam įdomų taÅ¡kÄ…. O kodÄ—l aÅ¡ turÄ—Äiau norÄ—ti tos priklausomybÄ—s atsikratyti? Ok, buvau ne taip jau senai tos priklausomybÄ—s atsikratÄ™s pusantrų metų. Per tÄ… laikotarpį nebuvo iÅ¡ manÄ™s žmogaus, nei su artimaisiais bendravau, nei kÄ… nors nuveikdavau.

Bebre, tam, kas priklausomybÄ—s atsikratyti nenori, tai aÅ¡ tikrai to ir nesiÅ«lau. Bet yra Äia tikrai nemažai žmonių, kurie raÅ¡o, kad priklausomybÄ—s atsikratyti labai nori. Tai va, tokia situacija. Kita vertus, kad pusantrų metų priklausomybÄ—s buvai atsikratÄ™s, aÅ¡ tuo netikiu. Vien negÄ—rimu priklausomybÄ—s neatsikratysi - reikia daryti papildomus žingsnius - valytis ir ne tik. O jei jau jos atsikratytum, tai bÅ«tų reikalingas gana ilgas laikas, kad vÄ—l tÄ… priklausomybÄ™ įgytum.
Tavo situacija kitokia, nei daugumos, tai kažkaip jÄ… kitaip gal ir sprÄ™sti reikÄ—tų. Bet jeigu tu suradai sprendimus ir gyvenimo bÅ«dÄ… kuris tave tenkina tavoje situacijoje, tai tada viskas gerai. O dÄ—l ligų tai tikrai tave užjauÄiu, nors greiÄiausiai paraÅ¡ysi, kad tau jokių užuojautų nereikia. Aplamai, esi Å¡aunuolis, kad sugebi kažkokį verslÄ… turÄ—ti, save aprÅ«pinti. AÅ¡ sveika, bet verslo turÄ—ti nesugebu. smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#57 2015-06-22 21:14:41

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Prisistatymas...

Bebras rašė:

<<<O kodÄ—l aÅ¡ turÄ—Äiau norÄ—ti tos priklausomybÄ—s atsikratyti? Ok, buvau ne taip jau senai tos priklausomybÄ—s atsikratÄ™s pusantrų metų. Per tÄ… laikotarpį nebuvo iÅ¡ manÄ™s žmogaus, nei su artimaisiais bendravau, nei kÄ… nors nuveikdavau. Miegodavau po 15 val. (Äia be jokių medikamentų), valgydavau už du ir prie kompo sÄ—dÄ—davau, spjaudydavau - gaudydavau.  Va ir visa suknista blaivybÄ—. ÄŒia ne blaivybÄ—, Äia sakyÄiau paskutiniosios laukimas.>>>

Čia lygiai tokios pat „pagirios“ tik jau „sausas“ (sekantis) etapas ir šios pagirios trunka pakankamai ilgai. Nustojus gerti po kurio laiko atsiranda kažkas panašaus į apatiją ar diskomfortą. Norint gyventi visavertį gyvenimą be alkoholio, vien tik negerti neužtenka. Reikia savyje rasti valios ir jėgų gyventi kitaip - reikia keistis. Jeigu nesikeiti, tiesiog gali pavirsti į negeriantį liurbį...

P.S Turiu pripažinti, kad  priversti save keistis yra velniÅ¡kai sunku.... bet labai lengva padaryti iÅ¡vadÄ…: „Na..i, atsipraÅ¡ant, man tokia blaivybÄ—?“

Neprisijungęs

 

#58 2015-06-22 22:21:41

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Prisistatymas...

Panos, panelÄ—s ar ponios, o gal ir ponai, nežinau kaip Äia į jus kreiptis. Nu turbÅ«t kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. ÄŒia gavosi savotiÅ¡kas „miskonsepÅ¡inas“ Nenoriu aÅ¡ bÅ«ti nei alkoholiku, nei kokiu kitu lioliku. Sakykim pats alkoholis pasirinko mane, nes jau nuo keleto pirmų pagÄ—rimų kaip įtraukÄ— taip ir nebepaleidžia "en" metų. Nenoriu gert. Deja, Å¡iuo metu jauÄiuosi totaliai beviltiÅ¡kai. Gal net susitaikiau su tuo, kad mesti nepavyksta. Jei pavyks tai vÄ—l ten kokiems keliems mÄ—nesiukams. Tai kartais pagalvoju, nafig Äia save nuolat graužti, kodÄ—l neįkalus su džiaugsmu, tebÅ«nie dirbtinu ir patetiÅ¡ku. ÄŒia daug kalbat apie keitimÄ…si, tik nesuprantu kÄ… konkreÄiai turite omeny. AÅ¡ irgi tipo afigienai keiÄiausi, atgulÄ—jau minesotoj, varinÄ—jau po aa susirinkimus, po palaikymo grupes, psichologus, psichoterapijas, meldžiausi, po bažnyÄias vaikÅ¡Äiojau. O jau su artimaisiais koks karo stovis bÅ«davo, kiek aÅ¡arų iÅ¡lieta, kiek barnių, riksmų tas mano keitimasis atneÅ¡Ä—, pirmas blaivybÄ—s pusmetis buvo pragaras. Ir kur visa tai nuvedÄ— – ten pat prie bonkÄ—s. Kokiais bÅ«dais jÅ«s keiÄiatÄ—s, gal aÅ¡ ko nežinau?
P.S. Apie verslą – šiame forume apie jokį verslą nebuvau užsiminęs, bet tiek to – užskaitom. Verslas – labai gražus žodis, iškart kyla asociacijos su vilomis, jachtomis, visureigiais. O aš tik paprastas smulkusis, vos galą su galu suduriu. Lietuvių kalboje nėra atitikmens, bet užtai yra angliškas terminas „self employed“. Tai va aš ir būsiu tokio tipo veikėjas. Nors paskutiniu metu labiau tiktų „self drinking“ big_smile

Neprisijungęs

 

#59 2015-06-22 22:28:34

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  7m.  3mÄ—n.  29d. 

Re: Prisistatymas...

Bebras rašė:

Panos, panelÄ—s ar ponios, o gal ir ponai, nežinau kaip Äia į jus kreiptis. Nu turbÅ«t kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. ÄŒia gavosi savotiÅ¡kas „miskonsepÅ¡inas“ Nenoriu aÅ¡ bÅ«ti nei alkoholiku, nei kokiu kitu lioliku. Sakykim pats alkoholis pasirinko mane, nes jau nuo keleto pirmų pagÄ—rimų kaip įtraukÄ— taip ir nebepaleidžia "en" metų. Nenoriu gert. Deja, Å¡iuo metu jauÄiuosi totaliai beviltiÅ¡kai. Gal net susitaikiau su tuo, kad mesti nepavyksta. Jei pavyks tai vÄ—l ten kokiems keliems mÄ—nesiukams. Tai kartais pagalvoju, nafig Äia save nuolat graužti, kodÄ—l neįkalus su džiaugsmu, tebÅ«nie dirbtinu ir patetiÅ¡ku. ÄŒia daug kalbat apie keitimÄ…si, tik nesuprantu kÄ… konkreÄiai turite omeny. AÅ¡ irgi tipo afigienai keiÄiausi, atgulÄ—jau minesotoj, varinÄ—jau po aa susirinkimus, po palaikymo grupes, psichologus, psichoterapijas, meldžiausi, po bažnyÄias vaikÅ¡Äiojau. O jau su artimaisiais koks karo stovis bÅ«davo, kiek aÅ¡arų iÅ¡lieta, kiek barnių, riksmų tas mano keitimasis atneÅ¡Ä—, pirmas blaivybÄ—s pusmetis buvo pragaras. Ir kur visa tai nuvedÄ— – ten pat prie bonkÄ—s. Kokiais bÅ«dais jÅ«s keiÄiatÄ—s, gal aÅ¡ ko nežinau?
P.S. Apie verslą – šiame forume apie jokį verslą nebuvau užsiminęs, bet tiek to – užskaitom. Verslas – labai gražus žodis, iškart kyla asociacijos su vilomis, jachtomis, visureigiais. O aš tik paprastas smulkusis, vos galą su galu suduriu. Lietuvių kalboje nėra atitikmens, bet užtai yra angliškas terminas „self employed“. Tai va aš ir būsiu tokio tipo veikėjas. Nors paskutiniu metu labiau tiktų „self drinking“ big_smile

baik tu Äia-nežudyk vilties kitiems


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#60 2015-06-22 23:05:06

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Prisistatymas...

Nida rašė:

baik tu Äia-nežudyk vilties kitiems

Teisingai, kÄ… aÅ¡ Äia apie savo tÄ… neviltį. Susitaikysiu su ta neviltim ir patylÄ—siu. O gal bÅ«tent tai ir buvo mano paskutinÄ— viltis - iÅ¡sikalbÄ—ti Å¡itam forume. Tiek to...

Neprisijungęs

 

#61 2015-06-22 23:17:50

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  10d. 

Re: Prisistatymas...

Bebras rašė:

Nida rašė:

baik tu Äia-nežudyk vilties kitiems

Teisingai, kÄ… aÅ¡ Äia apie savo tÄ… neviltį. Susitaikysiu su ta neviltim ir patylÄ—siu. O gal bÅ«tent tai ir buvo mano paskutinÄ— viltis - iÅ¡sikalbÄ—ti Å¡itam forume. Tiek to...

NetylÄ—k, netylÄ—k, Bebre. Niekas tavÄ™s Äia tikrai netildo, gal kÄ… nors kažkiek ne taip supratai. Tavo postus skaityti labai įdomu smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#62 2015-06-22 23:17:59

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Prisistatymas...

Bebre, tik netylÄ—k,yra kas klauso, nÄ—ra, nesvarbu, tiesiog kalbÄ—k, jei tau to reikia...


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#63 2015-06-23 06:54:42

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Prisistatymas...

Ir aš siūlau Bebrui - netylėk. Įdomu skaityti, apgalvoti tavo mintis.
Matyt pradÄ—jus negerti kiekvienam kitaip klostosi tas gyvenimas. Kai gerdavau, atrodÄ— kad geriu iÅ¡ vieniÅ¡umo. Bet dabar kai vis bandau negerti, tai pastebÄ—jau, kad netgi dar labiau pasidariau vieniÅ¡a, nes mažiau bendrauju su gerianÄiom draugÄ—m. Bet man net gi pradÄ—jo patikti tas vieniÅ¡umas. Ir aÅ¡ kaip tik ramesnÄ— pasidariau. O kodÄ—l tau pirmas blaivybÄ—s pusmetis buvo pragaras?

Neprisijungęs

 

#64 2015-06-23 11:33:22

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Prisistatymas...

Tara rašė:

Norint gyventi visavertį gyvenimą be alkoholio, vien tik negerti neužtenka. Reikia savyje rasti valios ir jėgų gyventi kitaip - reikia keistis. Jeigu nesikeiti, tiesiog gali pavirsti į negeriantį liurbį..

Pagaliau priartÄ—jome prie kažko iÅ¡ trikrųjų esminio ir svarbaus... Ai tik pora klausimÄ—liu, o kas jau su ta asmenybe taip jau smarkiai NEGERAI, kad viska bÅ«tina keisti???  Susidaro ispÅ«dis kad iÅ¡gerinÄ—jant kažkas jau taip žiauriai blogai ir su charakteriu ir su laisvalaikiu ir mityba ir visa kuom, kad metus gert bÅ«tinai super reikia pasikeitimų... AÅ¡ viduje to nejauÄiu anei kiek... Ar jau tikrai jau viskas taip iÅ¡siderinÄ™ ir "iÅ¡puvÄ™"????  Manau NEVISADA. Ir NEVISIEMS. dar daugiau keistis galima ir paliekant alkoholi tam tikrais atvejais... kai kurie taip ir nugyvena ta gyvenimÄ—li savo kaip "negeriantys liurbiai"...... AÅ¡ tada paklausÄiau ar tai TO VERTA??? Ar geriau nugyventi kiek ten skirta audringai linksmai su bokalu alaus ar ten amžinuose pasikeitimu ieÅ¡kojimuose ir blaiviai??? AÅ¡ manau kad nei ten keistis ar baisu ar sunku, tiesiog kodÄ—l AÅ  turiu viena diena jau nebebÅ«ti AÅ ?? Nes senasis AÅ  kažkodÄ—l tarsi "bankrutavÄ™s"... Viskas Basta, Finita la Comedia???  Å ito niekaip negaliu isikirsti nors užmuÅ¡k.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#65 2015-06-23 14:04:48

Saule
Narys
Registravosi: 2015-06-08
Žinutės: 23


Blaivus  8m.  10mÄ—n.  23d. 

Re: Prisistatymas...

Pasiklydes rašė:

Tara rašė:

Norint gyventi visavertį gyvenimą be alkoholio, vien tik negerti neužtenka. Reikia savyje rasti valios ir jėgų gyventi kitaip - reikia keistis. Jeigu nesikeiti, tiesiog gali pavirsti į negeriantį liurbį..

Pagaliau priartÄ—jome prie kažko iÅ¡ trikrųjų esminio ir svarbaus... Ai tik pora klausimÄ—liu, o kas jau su ta asmenybe taip jau smarkiai NEGERAI, kad viska bÅ«tina keisti???  Susidaro ispÅ«dis kad iÅ¡gerinÄ—jant kažkas jau taip žiauriai blogai ir su charakteriu ir su laisvalaikiu ir mityba ir visa kuom, kad metus gert bÅ«tinai super reikia pasikeitimų... AÅ¡ viduje to nejauÄiu anei kiek... Ar jau tikrai jau viskas taip iÅ¡siderinÄ™ ir "iÅ¡puvÄ™"????  Manau NEVISADA. Ir NEVISIEMS. dar daugiau keistis galima ir paliekant alkoholi tam tikrais atvejais... kai kurie taip ir nugyvena ta gyvenimÄ—li savo kaip "negeriantys liurbiai"...... AÅ¡ tada paklausÄiau ar tai TO VERTA??? Ar geriau nugyventi kiek ten skirta audringai linksmai su bokalu alaus ar ten amžinuose pasikeitimu ieÅ¡kojimuose ir blaiviai??? AÅ¡ manau kad nei ten keistis ar baisu ar sunku, tiesiog kodÄ—l AÅ  turiu viena diena jau nebebÅ«ti AÅ ?? Nes senasis AÅ  kažkodÄ—l tarsi "bankrutavÄ™s"... Viskas Basta, Finita la Comedia???  Å ito niekaip negaliu isikirsti nors užmuÅ¡k.. smile

PokyÄių reikia dÄ—l to, kad metus gerti, atsiranda alkoholiu nebeužpildytos skylÄ—s laike, kurias reikia kažkuo užkaiÅ¡ioti, nes kitaip iÅ¡ nuobodulio vÄ—l griebiamasi butelio. TodÄ—l keiÄiasi laisvalaikis. Mityba, jei ji pilnavertÄ—, kam jÄ… keisti? Man bÅ«davo, kad kai kiÅ¡enÄ—je likdavo kokie 10 litų, o atlyginimas dar už kelių dienų, tie pinigai iÅ¡eidavo alkoholiui, o valgydavau tai, kas bÅ«davo užsilikÄ™ – dažniausiai bulves ir makaronus su keÄupu. Super mityba, ar ne? Bet juk yra, kas taip valgo ir negerdami ir nemato poreikio nieko keisti. Toliau, nemanau, kad geriantiems su charakteriu ar asmenybe kažkas blogai. Bet kai alkoholis nebeslopina emocijų, nebegesina įtampos ar prieÅ¡ingai, nebesuteikia kaifo linksmintis, tai kažkaip reikia su tuo susitvarkyti, nes kitaip pavirsti nelaimingu liurbiu arba užgeri. Manau, kad tada natÅ«raliai ateina kai kurie asmenybÄ—s pokyÄiai, bet tai nereiÅ¡kia, kad AÅ  nebesu AÅ . Tiesiog geresnÄ— manÄ™s versija smile Ar verta kiekvienas sau turi atsakyti. Man asmeniÅ¡kai verta, nes kai prisimenu paskutinį užgÄ—rimÄ…, tai nebuvo nei audringa, nei linksma. Kaip, beje, ir per daugelį ankstesnių užgÄ—rimų.

Neprisijungęs

 

#66 2015-06-23 14:18:37

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Prisistatymas...

Šiandien planavau tipo negerti, bet buvo itin skubių darbų, žinoma jų padaryti nespėjau, todėl susinervinau ir biure po stalu jau stovi krūvelė batareikų šaltutėlio alaus "septyni - tridešimt" big_smile Tad nieko nelaukę kimbam gert...
Nepykit, chebra, bet gan keistokas klausimas - kodÄ—l pirmas blaivybÄ—s pusmetis buvo pragaras. Elementaru, gÄ—riau "iolika" metų be didesnių pertraukų. Nu ten bÅ«davo retkarÄiais kokias penkias dienas, netgi savaitÄ™ - pusantros negerdavau kai jau labai cherova bÅ«davo. Ir po tiek metų staiga bac - negerti visiÅ¡kai pusmetį ar ilgiau. Taigi ne tik stogas Äiuožia, bet ir organizmas reikalauja sulig kiekviena diena vis stipriau. Å lapi sapnai, alko skonis burnoj, bÅ«sena kaip "vakar gerai gÄ—rus" bÅ«davo vos ne kasdienybÄ—. Tiesiogine prasme laužydavo kaulus, kentÄ—jau stiprius fizinius skausmus. Jokie ten nuskausminami nepramuÅ¡davo. O kÄ… jau ten kalbÄ—ti apie emocinį labilumÄ…. VisiÅ¡kai trenktas bÅ«davau. Nu nesiplÄ—siu labai, Äia dar daug galiu pripasakoti.
IÅ¡ esmÄ—s pritariu PasiklydÄ—lio postui. AÅ¡ tų asmenybÄ—s keitimųsi nelabai suprantu, juolab kad turiu tokios patirties. ÄŒia kai tipo labai afigÄ—nai blaivÄ—jau ir marÅ¡iruodavau į psichoterapijas tai man ten "spicialistai"ant ausų kabindavo spageÄius - tipo "jei ko nors nenori, tai daryk per prievartÄ…, laužk save" Tai privedÄ— prie to, kad susipykau beveik su visais su kuo dar įmanoma susipykti mano aplinkoje. Nesuprantu, kodÄ—l aÅ¡ turÄ—Äiau per prievartÄ… keistis, kodÄ—l turiu iÅ¡ savÄ™s iÅ¡laužti tai, kas man ne pagal prigimtį. Ta tema kalbant, buvo tokia mol komedija pavadinimu berods "Zoologijos sodo prižiÅ«rÄ—tojas" EilinÄ— banali komedija, bet man ten labai užkliuvo pats siužetas - paprastas, mažai uždirbantis zoo prižiÅ«rÄ—tojas meta savo ilgametį mylimÄ… darbÄ… (sakyÄiau meta patį save, savo prigimtį) ir tampa prabangių automobilių salono vadybininku, jam puikiai sekasi tam naujam darbe dirbti, uždirba daug daugiau nei senam darbe, iÅ¡ naujo susidraugauja su kažkokia hiena barakuda, nusiperka naujÄ… chatÄ… su krÅ«Äiausiu interjeru pagal dizainerių koncepcijas, lankosi pseudoaukÅ¡tuomenÄ—s vakarÄ—liuose (nu tuose panaÅ¡iuose, kur vietinis žurnalas "ŽmonÄ—s" apraÅ¡inÄ—ja) Žodžiu viskas kaip per sviestÄ…, tikras Å¡aunus visų geidžiamas bachÅ«ras. Ir žinot, kÄ… jis po viso Å¡ito pasako? Sako, ne man toks gyvenimas, nafig! ViskÄ… meta ir grįžta į zoologijos sodo prižiÅ«rÄ—tojo darbÄ…. VerÄiantis susimÄ…styti scenarijus. Keiskis neiskeitÄ™s, bet ankÅ¡Äiau ar vÄ—liau grįši ten, kur tavo Å¡irdis jauÄia pilnatvÄ™!
Mano atveju tas pats. Bandžiau afigienai keistis, bet grįžau prie to, kas man mieliausia. AÅ¡ neturiu nei gyvenimo tikslo, nei kažkokių interesų, nei draugų. Gyvenu Å¡ia diena, mÄ—gstu gerti alkoholį, daug valgyti, sÄ—dÄ—ti prie kompo, retkarÄiais kur nors iÅ¡kiÅ¡ti nosį, dažniausiai tai bÅ«na į miÅ¡kÄ…, prie jÅ«ros. Nenoriu nei vaikų, nei Å¡eimų, nei karjerų, nei dar kokių nors nesÄ…monių, nors jau beveik sulaukiau Kristaus amžiaus. Tai tiek.

Neprisijungęs

 

#67 2015-06-23 22:01:39

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Prisistatymas...

Manau, kad visada reikia bÅ«ti bÅ«tent savimi, bÅ«ti net gi Å¡iek tiek mažesniu AÅ  nei iÅ¡ tiesų esu, su Å¡iokiu tokiu rezervu. Mano supratimu alkoholis veikia ir kaip dopingas ir kaip antidepresantas. IÅ¡gÄ—rÄ™s alkoholio žmogus APSIMETA kitu žmogumi, tiksliau apsimeta žmogumi kokiu norÄ—tų bÅ«ti, na kaip sportininkas naudodamas dopingÄ… apsimeta stipresniu, nors iÅ¡ tiesų toks nÄ—ra. IÅ¡gÄ—rÄ™s žmogus tampa drÄ…sesnis, sumanesnis, linksmesnis, mažiau suvaržytas, komunikabilesnis, daug žinantis nors bÅ«damas blaivas yra pats tikriausias liurbis, iÅ¡gÄ—rÄ™s jis liurbiu nesijauÄia, visi kompleksai stebÅ«klingai iÅ¡garuoja. Dar lengviau yra apsimesti girtose iliuzijose ar svavjonÄ—se, nes Äia „galimybÄ—s“ praktiÅ¡kai neribotos. Koks gali bÅ«ti bendravimas blaivaus ir girto – jeigu nenori susipykti girtam turi pritarti, nes puikiai supranti kad girtas žmogus neadekvatus realiai aplinkai. Lygiai taip pat gyvendamas blaiviai žmogus apsimeta „didesniu / stipresniu“ nei iÅ¡ tiesų yra. ApsimetinÄ—jimas labai „iÅ¡sunkia“ dvasiÅ¡kai ir fiziÅ¡kai, nes krÅ«vis bÅ«na ne pagal realias jÄ—gas / žinias, tada alkoholio reikia kaip antidepresanto. Vienu ar kitu atveju alkoholis nustekena ir kÅ«nÄ… ir psichikÄ… ir kuo toliau tuo vis sunkiau darosi apsimetinÄ—ti – reikia vis daugiau dopingo. Be dopingo pilnavertis gyvenimas tampa neįmanomas.

Aš blaiviuose perioduose apsimesdavau darboholiku – dirbdavau ne pagal realias savo jėgas ir visada „persidirbęs“ griebdavausi alkoholio.

Neprisijungęs

 

#68 2015-06-25 16:00:09

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Prisistatymas...

Saule rašė:

Manau, kad tada natÅ«raliai ateina kai kurie asmenybÄ—s pokyÄiai, bet tai nereiÅ¡kia, kad AÅ  nebesu AÅ . Tiesiog geresnÄ— manÄ™s versija smile Ar verta kiekvienas sau turi atsakyti..

Va prisikasÄ—me iki esmÄ—s viena karta. Vat bÅ«tent tai jau pokytis klausimas i kuria pusÄ™..  AÅ¡ sau atsakiau - visai blaivus aÅ¡ PRASTÄ–SNÄ– savÄ™s versija. FiziologiÅ¡kai kaip ir viskas Fainai, gal ten kažkokie cholesteroliai reguliuojasi, kraujospÅ«džiai krenta ar pagerÄ—ja inkstų ir kepenų veikla, nesiginÄysiu, kogero... Bet man 20 metu buvo kalta i makaulÄ™ kaip tu apgailÄ—tinai atrodai iÅ¡geres apsirÅ«kes ar apsiuostes, fotografavo, filmavo ir vis rodÄ— rodÄ— rodÄ—.... Tada nustojo. O aÅ¡ nusispjoviau ir toliau Makt.  Bet vos tik blaivas pasižiÅ«riu i veidrodi na kokia 3 ar 4 dienas nieko nevartojÄ™s..., man bÅ«tent tas vaizdas yra apgailÄ—tinas, na gal Äia per riebiai, tiesiog jis labai Å¡velniai tariant liÅ«dnas, o jei pasižiÅ«rejus i veidrodi pirma mintis Å¡auna kaip dabar venas persipjauti, tai gal geriau skaityÄiau gerti ir ten nežiÅ«reti iÅ¡vis, sorry jei kažkas minties nepagavo, mes gyvename vadinasi skirtinguose pasauliuose smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#69 2015-06-25 21:33:37

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Prisistatymas...

Ei...man taip pat... SÄ—džiu ir galvoju-kaip, taip, liÅ«dnai, besijauÄiant, nugyvent tiek, kiek skirta?.. NeiÅ¡tversiu.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#70 2015-06-25 22:53:33

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Prisistatymas...

Iškaimo rašė:

Ei...man taip pat... SÄ—džiu ir galvoju-kaip, taip, liÅ«dnai, besijauÄiant, nugyvent tiek, kiek skirta?.. NeiÅ¡tversiu.

Neliūdėk, tai jau praeitis, o jos nebepakeisi... Žiūrėkime į ateitį ir ieškokime būdų kaip susitarti su savimi, įtikinti save kad verta pasistengti, nes kito kelio tiesiog nėra.


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#71 2015-06-28 11:27:23

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  7m.  3mÄ—n.  29d. 

Re: Prisistatymas...

Iškaimo rašė:

Ei...man taip pat... SÄ—džiu ir galvoju-kaip, taip, liÅ«dnai, besijauÄiant, nugyvent tiek, kiek skirta?.. NeiÅ¡tversiu.

Is kaimo kaip laikaisi?


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#72 2015-06-28 22:15:06

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Prisistatymas...

Dingę visi kažkur...
Laikaus. Už žoliapjovės big_smile Nu ir neištvėrus nedidelį puoduką šalto alaus išgėriau. Bet taip labiau dėl skanumo, nes toks kiekis manęs visiškai neveikia. Tai gal nesiskaito...roll
Bet nuotaika tai vis tiek grįžt nenori... JauÄiu, kad reikia KAŽKO TOKIO. Nu kažko naujo, nes rutina užkalus juodai...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos