VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#76 2014-06-01 21:49:44

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

pas mane buvo panaši situacija,buvo mintys ir apie skyrybas,tačiau skubėti nereikia,pirma skirti turi visa dėmėsį sau ir nustoti gerti,turi praeiti nemažai laiko,kad viskas kūnas,mintys ,gyvenimas pasikeistu kardinaliai,tada suprasi,kad tavo vyras lygiai tokioj pat padėtyje kaip ir tu,tik vienas kitam galite padėti ir katras stipresnis turi traukti savo artimą iš to š..mano vyras gėrė dar po mano stop dar beveik pusantrų metu ,tačiau matyti mano pavyzdys  jį paveikė,ko lkas neblogi rezultatai,tik yra nerimo,sumaišties,kartais pykčio priepoliai..būten tik aš jį galiu suprasti,nes ir pati buvau tokioje padėtyje .Tad tvarkykis su gėrimo problema,o  mylimo žmogaus nepalik.

Panelė Iewa rašė:

Pašnekejom , sutarem skiriames sad((

Neprisijungęs

 

2014-06-01 21:49:44

Google

#77 2014-06-02 08:02:40

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mėn.  14d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Pašnekejom , sutarem skiriames sad((

Ne per dieną apsivedėt,tai po vieno pokalbio ir neišsiskirsit.Laikas parodys,nedarykit skubotų sprendimų.

Neprisijungęs

 

#78 2014-06-02 09:58:28

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Mano situacija irgi buvo panaši.Su tais gėrimais vienas kitą tempėm žemyn.Man tai jau buvo igrįse ir norėjau mest tuos gėrimus ir keist mūsų santykius.Buvo toks laikotarpis,kaip gyvenom keletą mėnesių atskirai,kad susivoktume.
Per tą laiką niekas daug nesikeitė-gėrėm atskirai ir susitikinėdavom...o susitikę vistiek gerdavom kartu.
Nusprendėm vėl  but kartu,bet gert mažiau:)Tada man dar nebuvo supratimo,kad reikia VISAI negert.Abu nuoširdžiai šnekėdavom apie alkoholio žalą ir galvodavom,kad galim šį reikalą reguliuot patys.Šitaip valdyt situaciją-gert saikingai mums pavykdavo tik pirmą gėrimo dieną,o toliau sveikatą taisydavom dar didesniais kiekiais negu buvom pradėję.
Per tą lakotarpį aš supratau,kad pirmiausiai turiu pradėt nuo savęs.
Pasakiau savo mylimąjam,kad "tu kaip nori,o aš daugiau  nebegersiu ir taškas"...iš pradžių jam tai nuskambėjo gal ir nelabai įtykinamai,kėlė daug abejonių,nes tų pažadų eilinį kartą budavo milijonai.
Duotu momentu pagal mano skaitliuką,mano draugo negėrimo stažas vienu mėnesiu trumpesnis:)
Aš džiaugiuos už tai..,bet esu atsakinga tik už save...ir šiuo metu statau aukščiau SAVO blaivybę,o ne santykius su draugu.Šitoks tvirtas nusistatymas matomai paveikė ir jį.

Neprisijungęs

 

#79 2014-06-03 23:41:18

Debeselis55
Naujokas
Registravosi: 2014-05-21
Žinutės: 9

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Kokia tu saunuole Katyte,kad man taip iseitu''nebegersiu ir taskas''.

Neprisijungęs

 

#80 2014-06-03 23:59:39

kestas
Narys
Miestas: Alytaus raj.
Registravosi: 2013-12-08
Žinutės: 43


Blaivus  19m.  1mėn.  25d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Tašką tai ir aš padėjau , tiktai tam reikėjo kažkur keturių mėnesių . Tiktai kai kad paklausiu žmonos kaip TU tą viską išlaikei ligi to taško . Jeigu ne JINAI tai manau to taško būtų ir nebuvę .

Neprisijungęs

 

#81 2014-06-04 09:28:58

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Visgi labai svarbu,kada šalia yra žmogus,kuris palaiko,bet didele dalim priklauso ir nuo pačio apsisprendimo.

Neprisijungęs

 

#82 2014-06-05 01:27:22

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

smiltis rašė:

pas mane buvo panaši situacija,buvo mintys ir apie skyrybas,tačiau skubėti nereikia,pirma skirti turi visa dėmėsį sau ir nustoti gerti,turi praeiti nemažai laiko,kad viskas kūnas,mintys ,gyvenimas pasikeistu kardinaliai,tada suprasi,kad tavo vyras lygiai tokioj pat padėtyje kaip ir tu,tik vienas kitam galite padėti ir katras stipresnis turi traukti savo artimą iš to š..mano vyras gėrė dar po mano stop dar beveik pusantrų metu ,tačiau matyti mano pavyzdys  jį paveikė,ko lkas neblogi rezultatai,tik yra nerimo,sumaišties,kartais pykčio priepoliai..būten tik aš jį galiu suprasti,nes ir pati buvau tokioje padėtyje .Tad tvarkykis su gėrimo problema,o  mylimo žmogaus nepalik.

Panelė Iewa rašė:

Pašnekejom , sutarem skiriames sad((

Neprisijungęs

 

#83 2014-06-05 01:29:25

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

smiltis rašė:

pas mane buvo panaši situacija,buvo mintys ir apie skyrybas,tačiau skubėti nereikia,pirma skirti turi visa dėmėsį sau ir nustoti gerti,turi praeiti nemažai laiko,kad viskas kūnas,mintys ,gyvenimas pasikeistu kardinaliai,tada suprasi,kad tavo vyras lygiai tokioj pat padėtyje kaip ir tu,tik vienas kitam galite padėti ir katras stipresnis turi traukti savo artimą iš to š..mano vyras gėrė dar po mano stop dar beveik pusantrų metu ,tačiau matyti mano pavyzdys  jį paveikė,ko lkas neblogi rezultatai,tik yra nerimo,sumaišties,kartais pykčio priepoliai..būten tik aš jį galiu suprasti,nes ir pati buvau tokioje padėtyje .Tad tvarkykis su gėrimo problema,o  mylimo žmogaus nepalik.

Panelė Iewa rašė:

Pašnekejom , sutarem skiriames sad((

Negaliu sakyti , kas smagu sad(, bet gerai kai randi zmoniu kas supranta wink!!!
Aciu Jums !!!

Neprisijungęs

 

#84 2014-06-10 14:24:59

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

katyte rašė:

Mano situacija irgi buvo panaši.Su tais gėrimais vienas kitą tempėm žemyn.Man tai jau buvo igrįse ir norėjau mest tuos gėrimus ir keist mūsų santykius.Buvo toks laikotarpis,kaip gyvenom keletą mėnesių atskirai,kad susivoktume.
Per tą laiką niekas daug nesikeitė-gėrėm atskirai ir susitikinėdavom...o susitikę vistiek gerdavom kartu.
Nusprendėm vėl  but kartu,bet gert mažiau:)Tada man dar nebuvo supratimo,kad reikia VISAI negert.Abu nuoširdžiai šnekėdavom apie alkoholio žalą ir galvodavom,kad galim šį reikalą reguliuot patys.Šitaip valdyt situaciją-gert saikingai mums pavykdavo tik pirmą gėrimo dieną,o toliau sveikatą taisydavom dar didesniais kiekiais negu buvom pradėję.
Per tą lakotarpį aš supratau,kad pirmiausiai turiu pradėt nuo savęs.
Pasakiau savo mylimąjam,kad "tu kaip nori,o aš daugiau  nebegersiu ir taškas"...iš pradžių jam tai nuskambėjo gal ir nelabai įtykinamai,kėlė daug abejonių,nes tų pažadų eilinį kartą budavo milijonai.
Duotu momentu pagal mano skaitliuką,mano draugo negėrimo stažas vienu mėnesiu trumpesnis:)
Aš džiaugiuos už tai..,bet esu atsakinga tik už save...ir šiuo metu statau aukščiau SAVO blaivybę,o ne santykius su draugu.Šitoks tvirtas nusistatymas matomai paveikė ir jį.

Labai daug kartu skaičiau tavo posta , atejau pasakyti dideli Ačiu , kad dalinates savo istorijom . Žmones daźniausiai nepasimokina is kitu žmoniu klaidu , bet ši karta mano klaidos jau viršija kitu , todel supratau , kad turiu kažka daryti , nes kitaip prarasiu kas dar like . O jei susiimsiu dar yra šansu kai ka atstatyti ..
Nebeźaidžiu su ugnimi todel atsisakiau ir alaus ,
Pasikeitimas gyvenime akivaizdus , radau drasos pradeti savo veikla , gavau 2 projektus . Su vaikais daugiau bendrauju , dukra vis dažniau paskambina , sunus išeidamas apkabina pabučiuoja wink)!
Žinau , kad dar viskas labai slidu einu per plona leda . Bet tikrai zinau , kad nenoriu ju prarasti smile)!

Neprisijungęs

 

#85 2014-06-10 15:02:07

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  11d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

šaunu girdėt , taip visiems mus taip buvo išpradžių plonas ledas po kurio laiko sustorėja, sėkmės

Neprisijungęs

 

#86 2014-06-10 23:33:22

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

katyte rašė:

Mano situacija irgi buvo panaši.Su tais gėrimais vienas kitą tempėm žemyn.Man tai jau buvo igrįse ir norėjau mest tuos gėrimus ir keist mūsų santykius.Buvo toks laikotarpis,kaip gyvenom keletą mėnesių atskirai,kad susivoktume.
Per tą laiką niekas daug nesikeitė-gėrėm atskirai ir susitikinėdavom...o susitikę vistiek gerdavom kartu.
Nusprendėm vėl  but kartu,bet gert mažiau:)Tada man dar nebuvo supratimo,kad reikia VISAI negert.Abu nuoširdžiai šnekėdavom apie alkoholio žalą ir galvodavom,kad galim šį reikalą reguliuot patys.Šitaip valdyt situaciją-gert saikingai mums pavykdavo tik pirmą gėrimo dieną,o toliau sveikatą taisydavom dar didesniais kiekiais negu buvom pradėję.
Per tą lakotarpį aš supratau,kad pirmiausiai turiu pradėt nuo savęs.
Pasakiau savo mylimąjam,kad "tu kaip nori,o aš daugiau  nebegersiu ir taškas"...iš pradžių jam tai nuskambėjo gal ir nelabai įtykinamai,kėlė daug abejonių,nes tų pažadų eilinį kartą budavo milijonai.
Duotu momentu pagal mano skaitliuką,mano draugo negėrimo stažas vienu mėnesiu trumpesnis:)
Aš džiaugiuos už tai..,bet esu atsakinga tik už save...ir šiuo metu statau aukščiau SAVO blaivybę,o ne santykius su draugu.Šitoks tvirtas nusistatymas matomai paveikė ir jį.

Labai daug kartu skaičiau tavo posta , atejau pasakyti dideli Ačiu , kad dalinates savo istorijom . Žmones daźniausiai nepasimokina is kitu žmoniu klaidu , bet ši karta mano klaidos jau viršija kitu , todel supratau , kad turiu kažka daryti , nes kitaip prarasiu kas dar like . O jei susiimsiu dar yra šansu kai ka atstatyti ..
Nebeźaidžiu su ugnimi todel atsisakiau ir alaus ,
Pasikeitimas gyvenime akivaizdus , radau drasos pradeti savo veikla , gavau 2 projektus . Su vaikais daugiau bendrauju , dukra vis dažniau paskambina , sunus išeidamas apkabina pabučiuoja wink)!
Žinau , kad dar viskas labai slidu einu per plona leda . Bet tikrai zinau , kad nenoriu ju prarasti smile)!

Džiūgu skaityt ką čia šiuo metu rašai ir darai....tik tikėk savim ir pamatysi kaip viskas keičiasi ir dar keisis,..atrasi save kitokią...gal but net nustebsi kiek nežinojai apie save ir kiek galimybių turi.
Sėkmės ir nepamiršk su mumis čia esančiais pasidalinti kaip tau sekasi:)

Neprisijungęs

 

#87 2014-06-20 00:37:44

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Idomus tie artimieji sad(
Atvaziavo i svecius su alium ir brendziu , sakau negeriu tada prasidejo tai cia nedaug , mes tik draugiskai .... Kai cia futbolas be alaus ....
Baigesi brendis , baigesi alus , tada jau man norisi .
Tai kai puole kaip gyvate , nereikia daugiau ....
O man staugti norisi kai reikia sad((
Susipyko  sad(.....
Nezinau turbu i negyvenama sala reikia kraustyti !!!!

Neprisijungęs

 

#88 2014-06-20 08:06:46

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  17d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  29d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Į negyvenamą sąlą pabėgsi nuo žmonių, o kur pabėgsi nuo savęs? Bėdos ne aplinkiniuose, o mūsų galvose...

Neprisijungęs

 

#89 2014-06-20 08:31:13

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panele Iewa,taip visi sako,kas nesupranta tos ligos esmės.Čia nedaug,,tik po taurelę,čia simboliškai.Ir aš pati taip kažkada siūliau,kol nežinojau,kas tai yra.Reikia įsisamoninti,kad ir siūlys,ir įpils,o atsisakyti teks tau.Aš irgi gavau vakar dovanų nematyto ispaniško brendžio butelį.Oi,kaip knietėjo atidaryti.Bet žinau ,kas bus.Nebenoriu,kad tas nuodas padarytų mane kitu žmogum,sudarkytų mąstymą,atimtų jėgas.Todėl ta ,,dovana''yra perdavanota.Taisyklė juk aiški:nekelti pirmos,bet vis mat knieti ją sulaužyti.Tokie mes jau esam.Nebūtų ligos,nebūtų problemos.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#90 2014-06-20 08:46:46

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  17d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Idomus tie artimieji sad(
Atvaziavo i svecius su alium ir brendziu , sakau negeriu tada prasidejo tai cia nedaug , mes tik draugiskai .... Kai cia futbolas be alaus ....
Baigesi brendis , baigesi alus , tada jau man norisi .
Tai kai puole kaip gyvate , nereikia daugiau ....
O man staugti norisi kai reikia sad((
Susipyko  sad(.....
Nezinau turbu i negyvenama sala reikia kraustyti !!!!

Pradžioje- aš irgi kaltinau kitus. Darbe- girtuokliauja, kaimynai- "švenčia"( negersiu- nedraugaus...), ir t.t.
Dabar galiu drąsiai pasakyt- viskas tik tavo valioj. Pradžioje- tą suvokt labai sunku, bet reikia. Tiesiog nieko nekaltinti- o kontruoliuot save.  Taigi, gyvenk tarp žmonių, o lik savimi.....

Neprisijungęs

 

#91 2014-06-20 09:32:40

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  5d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Laisvė nuo alkoholio, taika su savimi, priėmimas savęs tokį koks esu,pozityvus blaivus mąstymas ir tai tiek nedaug, kas mane alkoholiką šiuo metu daro laimingu. O anksčiau tik kankinausi, o ne gyvenau...


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#92 2014-06-20 09:38:17

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Pas visus ta blaivybės  pradžia turbut vienoda..."na tik vieną taurelę,kas čia nutiks?" arba "ką,tu visai nenormali..." ir t.t...tad reik įsisąmonint visam laikui,kad tie ale "saikingi"baliauninkai visai nesupranta su kuo reikalų turi.
Buvo toks atvejis,kada pas mus į svečius  atėjo vienas pažistamas ir atsinešė likerio,tai aš jam atgal atidaviau ir neleidau net praimt ir panašiai.Pasakiau labai griežtai,kad netampytų liūto už ūsų ir tiek.
Tegul jie sau geria,rytais užrūgę keliasi su traškančiom galvom....fūūūūūū,vien tai prisiminus šlykštu darosi!!!Tegul išmeta iš " ale draugysčių būrelio",tegul tyčiojasi ir šaiposi už mano nugaros-kokia aš keista ...Aš prisimenu save,kaip irgi nesuprasdavau tų,kurie negeria...net supykdavau,kad "jei negeri,tai ko čia sėdi?nėr čia tau ką veikt,nes visai "neputiovas"esi.."
Tada neišmaniau,kaip tai yra rimta ir sudėtinga,link kur viskas veda...taip pat ir tie tipo saikingieji nesupranta ir neišmano apie tai,kol nesusidūrė patys.
Tiesiog dabar aš į tokius žmones žiūriu su užuojauta ir mintyse linkiu jiems greičiau susivokti kur link gali  juos nuvesti tas gurkšnojimas.

Neprisijungęs

 

#93 2014-06-20 09:41:48

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  5d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

katyte pasakoja mano mintimis, ir iš kur žinai mano mintis?


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#94 2014-06-20 13:33:48

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

tongue
Gal čia visi mes tą patyrėm...todėl suprantam ir palaikom toks tokįsmile

Neprisijungęs

 

#95 2014-06-20 13:40:58

Jonas24
Narys
Registravosi: 2014-06-14
Žinutės: 36

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

katyte rašė:

tongue
Gal čia visi mes tą patyrėm...todėl suprantam ir palaikom toks tokįsmile

Smagu pasiskaityti čia jūsų mintis, tai ir į grupę gal  nereikės eiti. big_smile
Man tai nieks ir nesiūlo išgerti, na nebent tie kas manęs nelabai pažysta (arba tie pavyduoliai kurie nori nusitempti paskui save i dugną), nes kitaip į nosi bijotu gauti. lolbig_smile Pačiam tos mintys tik užeina apie gėrimą, bet kaip išeina stengiuosi jų atsikratyti.

Neprisijungęs

 

#96 2014-06-20 14:38:43

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  17d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Pijus rašė:

katyte pasakoja mano mintimis, ir iš kur žinai mano mintis?

Manau, mintys labai daugelio mūsų panašios....    Mano pradžia lygiai tokia pati- su patyčiom ir t.t. ,pridedant dar visokias "charakterio savybes"....    lol

Neprisijungęs

 

#97 2014-06-20 22:09:06

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Pijus rašė:

katyte pasakoja mano mintimis, ir iš kur žinai mano mintis?

Katyte dažnai parašo ir mano mintis.big_smileAš jau taip prie to pripratau,kad priimu tai,kaip savaime suprantamą dalyką.O iš tikro tai yra labai smagu ir gera.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#98 2014-06-21 01:15:53

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Ačiu , už Jusu mintis wink)!
Kažkuris iš Jusu minejo , kad reikia pirmiausia man pačiai noreti ..
Patikekite manim , kaip aš noriu wink ir visa diena su mintim praleidziu , kad kaip noriu buti blaiva , bet ateina vakaras ir atsiranda 101 priežastis užsukti i parduotuve pieno ( kurio nereikia ) o tada pasakymas gal nori kokio alaus 1 , tada as jau automatiskai ( negalvodama ka visa diena planavau ) sakau tai gal tada aš yno galiu pasiimti ?? Jei matau vyro israiška , nešdama vyna sakau oi bet gal tu noresi truputeli ?? Nes as jau kaip pantera i vyna nagais isikabinusi nei laso negalvoju dalintis sad( . Tai tada sakau gal geriau tada kokios dektines bus komteiliukai ir tau ir man sad(!!! , bet dar viena laikau ta pati alu del kurio viskas prasidejo sad( aisku as ir ta ir ta nusiperku sad(((
Skaiciau daug temu , forumu ir visi vienbalsiu sako reikia pirmiausia , kad pripažintu , kad turi vedu , paskui , kad noretu o tada viskas bus lengva .....
Prisipaźystu , kad esu alkocholike labai noriu , bet lengva nera sad(! Gal per mazai noriu sad......

Neprisijungęs

 

#99 2014-06-21 01:48:26

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

ozka rašė:

Pijus rašė:

katyte pasakoja mano mintimis, ir iš kur žinai mano mintis?

Katyte dažnai parašo ir mano mintis.big_smileAš jau taip prie to pripratau,kad priimu tai,kaip savaime suprantamą dalyką.O iš tikro tai yra labai smagu ir gera.

Smagu,kad esame VIENIS:)

Neprisijungęs

 

#100 2014-06-21 02:04:21

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Ačiu , už Jusu mintis wink)!
Kažkuris iš Jusu minejo , kad reikia pirmiausia man pačiai noreti ..
Patikekite manim , kaip aš noriu wink ir visa diena su mintim praleidziu , kad kaip noriu buti blaiva , bet ateina vakaras ir atsiranda 101 priežastis užsukti i parduotuve pieno ( kurio nereikia ) o tada pasakymas gal nori kokio alaus 1 , tada as jau automatiskai ( negalvodama ka visa diena planavau ) sakau tai gal tada aš yno galiu pasiimti ?? Jei matau vyro israiška , nešdama vyna sakau oi bet gal tu noresi truputeli ?? Nes as jau kaip pantera i vyna nagais isikabinusi nei laso negalvoju dalintis sad( . Tai tada sakau gal geriau tada kokios dektines bus komteiliukai ir tau ir man sad(!!! , bet dar viena laikau ta pati alu del kurio viskas prasidejo sad( aisku as ir ta ir ta nusiperku sad(((
Skaiciau daug temu , forumu ir visi vienbalsiu sako reikia pirmiausia , kad pripažintu , kad turi vedu , paskui , kad noretu o tada viskas bus lengva .....
Prisipaźystu , kad esu alkocholike labai noriu , bet lengva nera sad(! Gal per mazai noriu sad......

Prisimenu ir aš vidines derybas su savimi...kaip sakai,naguose vynas ir tiek budavo gera kaip pritardavo man mano draugas ,kad net pamiršdavau ta DIDELĮ norą...jis tada tapdavo labai mažu,...tada mažiausiai rūpėdavo negert.
....ir taip bus ta pasaka be galo...kartosis ir kartosis...
Reiškia dar taves ,Panelė Iewa, neužkniso...dar gali per mažai norėt.
Gal dar nedaėjai iki buitinių traumų per girtumą,iki didelių konfliktų su aplinkiniais,gal dar turi pinigų  ir sveikatos...gal dar neblogai sau atrodai po išgertuvių....tad,turbut ir noras negert per mažas.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos