VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2014-05-21 14:09:48

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Nors ir labai geda , bet gryžau !!! Šiandiena arbatos ir vanduo . Visas kunas dreba sad! Turiu kažkaip issiguleti ...... Baimes jausmas , prie kompo bijau net prisesti sad!!

Neprisijungęs

 

2014-05-21 14:09:48

Google

#27 2014-05-21 14:23:55

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  8d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Gerai, kad grįžai. Nei vienas būsenos virsmas nepraeina be skausmo( tiek fizinio, tiek dvasinio).  Tą žinau ne iš knygų o iš patirties. Pažvelk į tai kaip į apsivalymą. Suprantu, kad tau šią minutę tai skamba gal ir neįtikinamai, bet tai tiesa.
O gėdytis nereikia. Rašyk, bendrauk .

Neprisijungęs

 

#28 2014-05-21 16:39:28

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  9d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  21d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Nėra čia ko gėdytis, juk daugelis ne kartą esam žadėję negerti ir netesėję pažadų. Jei viskas būtų, taip paprasta, tai nesėdėtume čia ir nerašinėtume savo istorijų, pergyvenimų, neklausinėtume patarimų.

Puiku, kad grįžai, reiškia noras yra, dabar svarbu rasti sau tinkama būdą ir siekti užsibrėžto tikslo. Paprasta ir lengva nebus, šito tau niekas nepažadės, bet patikėk blaivus gyvenimas vertas kiekvienos iškentėtos minutės. Ir nepamiršk kelio į čia, nesvarbu ar tau gera, ar bloga...

Neprisijungęs

 

#29 2014-05-21 21:41:55

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Nors ir labai geda , bet gryžau !!! Šiandiena arbatos ir vanduo . Visas kunas dreba sad! Turiu kažkaip issiguleti ...... Baimes jausmas , prie kompo bijau net prisesti sad!!

Kaip pažįstama-išsigulėti.Aišku,kad taip.Kol neatsistatys fizinė sveikata,tol ir kamuos baimės visokios ir košmarai naktimis.Bandyk dar vit c į vandenį Įdėti ar citrinos įspausti.Laikykis.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#30 2014-05-21 21:52:33

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Nera jokiu fiziniu pojuciu, kad organizmas reikalautu.alko..Alko noriu AS. Atmintis, kuri leidzia atsimint kaip bus lengva ir gera isgerus, labai stipri. Nenoriu taip gyvent. Psorasciau is cia iseit ir "sutaupyt" 50 metu nerviningu metu..Beprasmiu...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#31 2014-05-21 22:23:32

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  9d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  21d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Iškaimo, užduosiu tau klausimą, visai gali būti, jog pagalvosi, kad bandau skaityti tau moralus. Garsiai gali neatsakinėti (nors naudos būtų daugiau), bet pati sau pamėgink atsakyti sąžiningai. Ką darei, kad išvengtum užgėrimo? Arba ką darei kitaip, negu darydavai tuo metu, kai nesukai galvos dėl gėrimo?

Neprisijungęs

 

#32 2014-05-21 23:20:02

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  3d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Iškaimo rašė:

Nera jokiu fiziniu pojuciu, kad organizmas reikalautu.alko..Alko noriu AS. Atmintis, kuri leidzia atsimint kaip bus lengva ir gera isgerus, labai stipri. Nenoriu taip gyvent. Psorasciau is cia iseit ir "sutaupyt" 50 metu nerviningu metu..Beprasmiu...

Kokių beprasmių , man taip pat smirdi penkiasdešimt , bet gyvenimas tik įpusėjo o daug kas tik prasideda, reik laiko ir noras mažės , žinoma bus visko ir liūdnų minučių bet reik kentėt paskui bus lengva.

Neprisijungęs

 

#33 2014-05-21 23:37:49

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

žvejys rašė:

Iškaimo rašė:

Nera jokiu fiziniu pojuciu, kad organizmas reikalautu.alko..Alko noriu AS. Atmintis, kuri leidzia atsimint kaip bus lengva ir gera isgerus, labai stipri. Nenoriu taip gyvent. Psorasciau is cia iseit ir "sutaupyt" 50 metu nerviningu metu..Beprasmiu...

Kokių beprasmių , man taip pat smirdi penkiasdešimt , bet gyvenimas tik įpusėjo o daug kas tik prasideda, reik laiko ir noras mažės , žinoma bus visko ir liūdnų minučių bet reik kentėt paskui bus lengva.

Man irgi ne už kalnų 50metų,bet aš jaučiuosilabai gerai:)
Nenorėčiau but jaunesnė.Šiame savo amžiuje jaučiuosi subrendusi kaip asmenybė,su gyvenimiška patirtim,užauginti vaikai,kurie jau savarankiški.Su sveikata irgi nesiskundžiu ir nenoriu "sudrožt" gerdama alko.
Tiesiog yra galimybių daryt,kas man patinka ir vėl but nepriklausoma,kaip kažkada jaunystėj....tik su gyvenimiška patirtim.
P.S.kelių raukšlių ant veido nebijau....juoko raukšlės visai nieko:))
Nepulkį tokią neviltį Iškaimo,kaip pabūsi ilgiau blaivybėj,pamatysi kaip sužydėsi visom prasmėmsmile

Neprisijungęs

 

#34 2014-05-22 09:08:16

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Miegojau kaip baisiausiam sapne sad vakar daugiau nei 15 val . viena minute šaltis , kita minute karštis ir prakaito juro sad(! Iš namu nei zingsnio , vyras gryzdamas parnesė alaus buteliuka , ši naktis buvo ramesne , tik dabar skrandzio , inkstu skausmai ir maudimas . Šiandiena bandysiu jau valgyti , gal kokios sriubos ar sviežiu sulciu . Turečiau pradeti gyventi , tiksliau gal pasakyti egzistuoti , nes jaučiuosi kaip žemes pardavus . Jei tai butu pries kelis menesius tai nesukčiau galvos nes penktadienis rytoj o  siandiena Mamos vardadienis tai tikrai rasčiau proga kaip pataisyti sveikata .
Bet ši karta net Mamos paprašiau , kad nešvestu , pažadejau savaitgali i koki parka nuvažiuoti pasivaikščioti ar prie juros ( nes siandiena tai dar bijau vairuoti ) .
Bandysiu šiandiena ieškoti informacijos kaip išsivalyti organizma . Ačiu , uz palaikyma !!

Neprisijungęs

 

#35 2014-05-22 12:21:01

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  9d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  21d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Prisimenu kokios „lomkės“ būdavo po gero pagėrimo, o jei dar pageri kokį mėnesiuką, tai išvis... Pradžioj tik skysčiai, paskui jau prisiverti ir ką nors rimtesnio praryti, kokio sultinio, kuri iškart išvemi. Brr... vien pagalvojus nupurto. Aš tai į gatvę bijodavau išeiti, o tu net apie auto vairavimą kalbi. Drąsu...

Laikykis, Panelė Iewa, šitą dalyką visi iškentėjom, pavyks ir tau, tik nepasiduok pagundai greitai ir lengvai „pataisyti“ sveikatą padarydama pachmielą, nes tikrai nebus nei greitai, nei lengvai. Daug nealkoholinių skysčių dabar pats geriausias vaistas.

Neprisijungęs

 

#36 2014-05-22 13:54:40

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Audronis rašė:

Prisimenu kokios „lomkės“ būdavo po gero pagėrimo, o jei dar pageri kokį mėnesiuką, tai išvis... Pradžioj tik skysčiai, paskui jau prisiverti ir ką nors rimtesnio praryti, kokio sultinio, kuri iškart išvemi. Brr... vien pagalvojus nupurto. Aš tai į gatvę bijodavau išeiti, o tu net apie auto vairavimą kalbi. Drąsu...

Laikykis, Panelė Iewa, šitą dalyką visi iškentėjom, pavyks ir tau, tik nepasiduok pagundai greitai ir lengvai „pataisyti“ sveikatą padarydama pachmielą, nes tikrai nebus nei greitai, nei lengvai. Daug nealkoholinių skysčių dabar pats geriausias vaistas.

Geriu šiandiena daug skysčiu ,nors noro dar nelabai yra , bet reikia kažkaip prisiversti. Pradejau namus tvarkytis , tai toks vaizdas kad pirtyje dirbčiau arba anglis kraučiau . Apie vairavima dar atidejau mintis , bet atradau jegu del darbo tvarkytis dokumentus . Nesenai praradau darba kuris man atrode svajoniu darbas , bet per ta laika kai negeriau tai pagalvojom , kad su laiku svajones gali pasikeisti . Tai pradedu naujo darbo žiurinetis ( o del prarasto reikia nenuleisti ranku ir prasyti kompensacijos ) .
Vyro paprašiau , kad i parduotuves kuri laika važiuotu vienas .

Neprisijungęs

 

#37 2014-05-22 20:08:46

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  9d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  21d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Darbo praradimas nekoks malonumas, bet gal tai bus šiokia tokia pamoka ir padės žygiuoti į blaivybę. Kaip nuotaika? Gerėja po truputi? Nors tiek laiko dar labai mažai, bet pradžia ne dienom, o valandom skaičiuojama...

Neprisijungęs

 

#38 2014-05-22 22:06:34

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

žiūrint į Audronio skaitliuką nesitiki kad jis ką gali prisiminti apie gėrimo pasekmes tongue .
O vis tik forumas didelę įtaką turi. kai paskaitau kaip kiti vaduojasi, dingi man noras daryti eksperimentą - kada pabandyti išgerti.

Neprisijungęs

 

#39 2014-05-22 22:23:56

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

žvejys rašė:

Iškaimo rašė:

Nera jokiu fiziniu pojuciu, kad organizmas reikalautu.alko..Alko noriu AS. Atmintis, kuri leidzia atsimint kaip bus lengva ir gera isgerus, labai stipri. Nenoriu taip gyvent. Psorasciau is cia iseit ir "sutaupyt" 50 metu nerviningu metu..Beprasmiu...

Kokių beprasmių , man taip pat smirdi penkiasdešimt , bet gyvenimas tik įpusėjo o daug kas tik prasideda, reik laiko ir noras mažės , žinoma bus visko ir liūdnų minučių bet reik kentėt paskui bus lengva.

Man 40. Bet jei galvot, kad gyvensiu iki 90, tai ir sakau, kad tie like nugyvent 50 beprasmiai. Net ir negeriant, nematau nieko prasmingo..Vėl nulinu. Bet šį kartą jau labai pikta ant savęs. Vakare užmiegu su mintim  kad negersiu, ryte nubundu su tokia pačia mintim. Nu ir kam reikia dieną viską sugadint? Neturiu pasiteisinimo.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#40 2014-05-22 22:32:41

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Audronis rašė:

Iškaimo, užduosiu tau klausimą, visai gali būti, jog pagalvosi, kad bandau skaityti tau moralus. Garsiai gali neatsakinėti (nors naudos būtų daugiau), bet pati sau pamėgink atsakyti sąžiningai. Ką darei, kad išvengtum užgėrimo? Arba ką darei kitaip, negu darydavai tuo metu, kai nesukai galvos dėl gėrimo?

Nieko nedariau. Jei būčiau darius, tai nebūčiau gėrus. Šlykštu į save žiūrėt tokią visai be valios. fui


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#41 2014-05-22 22:34:18

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Audronis rašė:

Prisimenu kokios „lomkės“ būdavo po gero pagėrimo, o jei dar pageri kokį mėnesiuką, tai išvis... Pradžioj tik skysčiai, paskui jau prisiverti ir ką nors rimtesnio praryti, kokio sultinio, kuri iškart išvemi. Brr... vien pagalvojus nupurto. Aš tai į gatvę bijodavau išeiti, o tu net apie auto vairavimą kalbi. Drąsu...

Laikykis, Panelė Iewa, šitą dalyką visi iškentėjom, pavyks ir tau, tik nepasiduok pagundai greitai ir lengvai „pataisyti“ sveikatą padarydama pachmielą, nes tikrai nebus nei greitai, nei lengvai. Daug nealkoholinių skysčių dabar pats geriausias vaistas.

Geriu šiandiena daug skysčiu ,nors noro dar nelabai yra , bet reikia kažkaip prisiversti. Pradejau namus tvarkytis , tai toks vaizdas kad pirtyje dirbčiau arba anglis kraučiau . Apie vairavima dar atidejau mintis , bet atradau jegu del darbo tvarkytis dokumentus . Nesenai praradau darba kuris man atrode svajoniu darbas , bet per ta laika kai negeriau tai pagalvojom , kad su laiku svajones gali pasikeisti . Tai pradedu naujo darbo žiurinetis ( o del prarasto reikia nenuleisti ranku ir prasyti kompensacijos ) .
Vyro paprašiau , kad i parduotuves kuri laika važiuotu vienas .

Man atrodo.kad viska teisingai darai.Gerai,kad vyras supranta.Rytoj bus biškį lengviau.O poryt dar lengviau,taip po truputį ir atsigausi,o po to jau ir kiti dalykai parūps,laikykis.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#42 2014-05-23 00:04:46

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Kabinuosi visai nagais sad( Mama nesenai atsikrauste pas mus gyventi , tai nezino kad turiu problemu , tik viena ar du kartus mane jau rimtai girta mate ( nes mokam maskuotis sad( ) tai net nieko nepagalvojus jau nuo ryto sampana siulo . Diena viskas ciki , vakare atidare , bet paragus net nupurte koks neskanus briutas ( jau geriau pagalvojau butu koks vinciokas ir pigesnis ir daugiau ) , bet susiemusi nulekiau i vonia paguleti , mamai pasakiau , kad pasilieku sampana po vonios desertui. Isejus  ziurejom vienas i kita as i taure taure i mane sad( atidaviau vyrui ..... Rytoj bandau iseiti i zmones smile)! Jau 22:00 valandu niekur nenueisiu , guliu lovoje smile)! Bandau pradeti galvoti apie ateiti , bet dar sunkiai gaunasi sad(!

Neprisijungęs

 

#43 2014-05-23 08:22:58

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  8d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

pariuke rašė:

žiūrint į Audronio skaitliuką nesitiki kad jis ką gali prisiminti apie gėrimo pasekmes tongue .
O vis tik forumas didelę įtaką turi. kai paskaitau kaip kiti vaduojasi, dingi man noras daryti eksperimentą - kada pabandyti išgerti.

Šaunu, Pariuke, kad dingo noras eksperimentuot su alkoholiu. Daug  geresnis eksperimentavimas  su gėlių auginimu. ( Kaip supratau - gėles myli). Taigi pirmyn.

Neprisijungęs

 

#44 2014-05-23 08:40:23

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  8d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Iškaimo rašė:

Audronis rašė:

Iškaimo, užduosiu tau klausimą, visai gali būti, jog pagalvosi, kad bandau skaityti tau moralus. Garsiai gali neatsakinėti (nors naudos būtų daugiau), bet pati sau pamėgink atsakyti sąžiningai. Ką darei, kad išvengtum užgėrimo? Arba ką darei kitaip, negu darydavai tuo metu, kai nesukai galvos dėl gėrimo?

Nieko nedariau. Jei būčiau darius, tai nebūčiau gėrus. Šlykštu į save žiūrėt tokią visai be valios. fui

Pirmas žingsnis, kurį mano manymu reikėtų žengt- tai nustot savim bjaurėtis. Kiekviename iš mūsų slypi ir demonas ir angelas- viskas priklauso nuo to kuriam suteiksim pirmenybę. Ir nežiūrėk taip toli į ateitį (90 metų). Pesimistinių prognozių kūrimas tikrai nepadės. Geriau programuok pozityvą.

Neprisijungęs

 

#45 2014-05-23 09:07:54

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Sako gyvenime yra balansas ..
Anas dienas miegojau po 15 val. dabar turbut atejo metas nemigai sad( , bet jau nors nekrečia drebulys . Šiandiena pirma karta pažiurejau i veidrodi , vaizdas ne koks , bandysiu nusipiešti veida ........

Neprisijungęs

 

#46 2014-05-23 09:12:29

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Kabinuosi visai nagais :(( Mama nesenai atsikrauste pas mus gyventi , tai nezino kad turiu problemu , tik viena ar du kartus mane jau rimtai girta mate ( nes mokam maskuotis :(( ) tai net nieko nepagalvojus jau nuo ryto sampana siulo . Diena viskas ciki , vakare atidare , bet paragus net nupurte koks neskanus briutas ( jau geriau pagalvojau butu koks vinciokas ir pigesnis ir daugiau ) , bet susiemusi nulekiau i vonia paguleti , mamai pasakiau , kad pasilieku sampana po vonios desertui. Isejus  ziurejom vienas i kita as i taure taure i mane :(( atidaviau vyrui ..... Rytoj bandau iseiti i zmones :))! Jau 22:00 valandu niekur nenueisiu , guliu lovoje :))! Bandau pradeti galvoti apie ateiti , bet dar sunkiai gaunasi :((!

Panele Iewa,kas bus ateity nieks nežino.O kas yra šiandien -mes galime pasistengti išlikti blaivūs.Kaip ir tu vakar atidavus vyrui šampaną.Dabar tai sunkios tau dienos.Pamenu,kaip baisiai kapanojausi po paskutinio stipraus užgėrimo.Be migdomųjų net miegot negalėjau.Tu dar labai gerai laikaisi,mano akim žiūrint.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#47 2014-05-23 10:03:49

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  9d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  21d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

pariuke rašė:

žiūrint į Audronio skaitliuką nesitiki kad jis ką gali prisiminti apie gėrimo pasekmes :P .<...>

Prisimena, prisimena :) Ir, kaip keturiom varydavo pas klozetą pavemti, bet lūždavo pakeliui, ir kaip pabusdavo ir dairydavosi aplinkui bandydamas suprasti kur randasi, ir... Ypač gerai prisimena pirmą blaivią dieną po labai ilgo gėrimo. O kaip tada norėjau į viską spjauti ir įkalti vaistukų... Kas žino, kaip būtų, jei nebūčiau atsilaikęs, gal dabar čia nerašinėčiau romanų ;)

Iškaimo rašė:

Nieko nedariau. Jei būčiau darius, tai nebūčiau gėrus. Šlykštu į save žiūrėt tokią visai be valios. fui

Valia čia nei prie ko, alkoholizmu serga ir labai valingi žmonės.

Gana jau eiti tuo pačiu keliu ir lipti ant to paties grėblio n-tajį kartą, juk aišku, kad rezultatas bus tas pats – grėblys tikrai nugalės. Ženk žingsnį į šoną ir mink naują taką arba apeidinėk grėblius, jei sugebi juos pastebėti: nedalyvauk kur geriama, neimk net į rankas paduotos taurės, nevaikščiok parduotuvių alkoholio skyriuje ir t.t. Jau net nežinau kam siūliau ir kam nesiūliau paskaityti Patarimus, kaip išlikti blaiviam. Skamba baisiai, bet tai laikina, paskui arba drąsiai dalyvausi ir nesuksi galvos, arba pačiai visiškai nesinorės keliauti į visokius pasisėdėjimus gamtoj prie šašlykiuko, o iš tikro paprasčiausias išgertuves. Jei nori išlikti blaivi turi kažką keisti ir keistis pati. Tik nebijok to, netrukdyk pati sau.

Neprisijungęs

 

#48 2014-05-23 12:14:01

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Audroni, labai teigiamai užveda tokie žodžiai. Apie grėblį labai taikliai smile  Išties ačiū už palaikymą. Bandysiu laikytis, nes labai, nu labai noriu nebelipt ant to grėblio.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#49 2014-05-23 13:24:59

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  3d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

viskas yra kartojama kiek kartų , visos sąlygos kaip stabdyt turi tik pasirinkti pagal save ir pritaikyt, laikui bėgant visi pripras prie tavo nevartojimo ir tai bus gyvenimo norma , o kompanijos kurios nesupras tai geriau jų nebus atsiras kiti kurie tave supras, duok laikui tekėt sava vaga ir gerai sako neik tuo senuoju keliu , pradėk iš naujo nuo šios minutės atstumk taure ir matysi ryt geriau jautiesi , baiksis košmarai.

Neprisijungęs

 

#50 2014-05-23 17:27:37

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  9d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  21d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

<...>Mama nesenai atsikrauste pas mus gyventi , tai nezino kad turiu problemu , tik viena ar du kartus mane jau rimtai girta mate ( nes mokam maskuotis :(( ) tai net nieko nepagalvojus jau nuo ryto sampana siulo . <...>

Jei gerai sutari su mama, tai manau gali jai atsargiai užsiminti apie alkoholio siūlymą tau. Nebūtinai tiesiai šviesiai: „Mama, aš alkoholikė, man negalima gerti, nesiūlyk“, bet kažkaip atsargiai pasakyti, kad nenori pati gerti ir norėtum, kad to namie būtų kuo mažiau. Tas pats ir su vyru. Kaip suprantu jis žino ar bent įtaria tave turint problemų, tai nebūtų jokia paslaptis. Tikriausiai palaikymą gautum, būtų gerokai lengviau. Mano žmona nuo pirmos minutės žinojo mano apsisprendimą ir nuo tos pačios minutės mane labai palaikė ir padėjo. Mamai prisipažinau kiek vėliau, bet taip pat buvau iškart suprastas ir palaikomas.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos