VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2014-05-17 21:37:43

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

2- 3 menesius skaitau Jusu foruma .  Net skaitliuka imeciau , bet sad(suklupau sad( (( , per daug  pasitikejau sad((
Gal atsiras kas nores padet man ??

Neprisijungęs

 

2014-05-17 21:37:43

Google

#2 2014-05-17 22:04:34

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Ieškau globejo sad , suprantu kad pati neišsikapstysiu sad(( prasau kas galite padeti ???

Neprisijungęs

 

#3 2014-05-17 22:36:50

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Velnio viska sad( norisi palikti  viska del ko gyvenau sad((

Neprisijungęs

 

#4 2014-05-17 22:53:01

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Velnio viska sad( norisi palikti  viska del ko gyvenau sad((

Gal gali pažiūrėt į AŽ?


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#5 2014-05-17 23:36:38

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  6d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  18d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

2- 3 menesius skaitau Jusu foruma .  Net skaitliuka imeciau , bet :((suklupau :(( (( , per daug  pasitikejau :(((
Gal atsiras kas nores padet man ??

Ne daug kam pavyksta mesti gerti taip paprastai, daugelis mūsų bandėm tai daryti ne vieną kartą, kol pagaliau pavyko. Tau dabar svarbiausia sustoti, neužsikabinti ir vėl pradėti iš naujo.

Neprisijungęs

 

#6 2014-05-18 22:14:36

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Noretusi ištrinti vakar diena sad( tiek dejau pastangu ir kiekviena ryta dziaugiausi kokia as šaunuole ...... Bet .... Nekenčiu saves sad , nesinori nieko sad( . Paprasciausiai supratau , kad esu žluges zmogus sad( nors pries kelias dienas skraidziau ant sparnu , bet alko vel pakirto mano svajones tikslus ir norus sad((((( nekenčiu alko , net pradejau pykti ant tevu kurie buvo alko sad( .

Neprisijungęs

 

#7 2014-05-18 22:18:41

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Iškaimo rašė:

Panelė Iewa rašė:

Velnio viska sad( norisi palikti  viska del ko gyvenau sad((

Gal gali pažiūrėt į AŽ?

Paziurejau , bet ten nieko nera sad(

Neprisijungęs

 

#8 2014-05-18 23:00:08

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

parasiau tau trumpa zinute pavadinimu "gal..."


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#9 2014-05-18 23:42:25

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Noretusi ištrinti vakar diena sad( tiek dejau pastangu ir kiekviena ryta dziaugiausi kokia as šaunuole ...... Bet .... Nekenčiu saves sad , nesinori nieko sad( . Paprasciausiai supratau , kad esu žluges zmogus sad( nors pries kelias dienas skraidziau ant sparnu , bet alko vel pakirto mano svajones tikslus ir norus sad((((( nekenčiu alko , net pradejau pykti ant tevu kurie buvo alko sad( .

Nepanikuok!
Gerai,kad nekenti to alkoholio...labai gerai.Nebegraužk taip savęs,pradėk mylėt tą  "mažą vaiką" savyje.Neleisk jam būti nelaimingu ir skriaudžiamu vartojant alko.Pradėk atleist ir mylėt.Priimk save tokią,kokia tu esi-su priklausomybe.Juk pati jauti tą skirtumą kada geri,o kada ne.Isisąmonink,kad čia tavo priešas.Džiaukis,kad susivokei,jog reikia keistis.Pradėk viską iš naujo su dideliu noru sau padėti.
Nekaltink savo tėvų,nes jie gyveno kaip išmanė-nesuprato kaip tai kenkia visom prasmėm....o tu atsibudai ir supratai.Džiaukis,kad atsivėrė tau akys,kad reik sustot.
Sėkmėssmile

Neprisijungęs

 

#10 2014-05-19 07:09:56

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Nenuleisk rankų. Po truputį po truputį gal ir pavyks. Su kiekvienu bandymu stenkis išbūti kuo daugiau dienų negėrus. Suklupsi- vėl išnaujo. Kadangi šis forumas skirtas iš gėrimo besivaduojantiems žmonėms, tai negaliu rašyti ne į temą. Bet trumpai pasakysiu - šie trys blaivūs mėnesiai taip pakeitė mano gyvenimą, padariau tokius žingsnius gyvenime, kad pati dar neatsigaunu, ir vis dar savimi netikiu, kad ryžausi padaryti. Jei būčiau gėrus - to niekada to būčiau nepadarius.

Paskutinis taisė pariuke (2014-05-19 07:10:21)

Neprisijungęs

 

#11 2014-05-19 09:02:49

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

pariuke rašė:

Nenuleisk rankų. Po truputį po truputį gal ir pavyks. Su kiekvienu bandymu stenkis išbūti kuo daugiau dienų negėrus. Suklupsi- vėl išnaujo. Kadangi šis forumas skirtas iš gėrimo besivaduojantiems žmonėms, tai negaliu rašyti ne į temą. Bet trumpai pasakysiu - šie trys blaivūs mėnesiai taip pakeitė mano gyvenimą, padariau tokius žingsnius gyvenime, kad pati dar neatsigaunu, ir vis dar savimi netikiu, kad ryžausi padaryti. Jei būčiau gėrus - to niekada to būčiau nepadarius.

Aš irgi stebiuosi savim,kiek visokių žingsnių -gerąja prasme žengiau būdama blaivi.
Sugebėjau pakeist darbą su geresnėm salygom,ko nedrisau daryt ilgą laiką,nors ir netenkino.Pradėjau jausti didesnį pasitikėjimą savim,atsirado savigarba.Tapau atsakinga už savo mintis,žodžius ir darbus.Pasitaisė santykiai su vaikais ir su draugu.Daugiau laiko skiriu savirealizacijai.Apie fizinę bukle tai nėr kalbų,kad savijauta superinė.
Ne kartą aš čia tam forūme pabrėžiau apie moters grožį,tad ir dabar pasikartosiu,kad moters grožiui alkoholis labai didelis priešas.Jei nori išlikt ,Panele Iewa,geros fizinės formos ir ilgai nesenti,turėti skaisčią nesusiraukšlėjusią ir neišburkusią odą,tai verta alkoholį padėt į šalį.
Oir į visas asmenines nesėkmes pradedi žiūrėti visai kitu kampu-sąmoningai darai sprendimus...pagaliau mažiausiai pusę problemų ivyksta tik per alkoholį,tad blaivėjant ir problemos nuo tavęs traukiasi šalin.

Paskutinis taisė katyte (2014-05-19 09:03:57)

Neprisijungęs

 

#12 2014-05-19 09:26:30

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  0d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Noretusi ištrinti vakar diena sad( tiek dejau pastangu ir kiekviena ryta dziaugiausi kokia as šaunuole ...... Bet .... Nekenčiu saves sad , nesinori nieko sad( . Paprasciausiai supratau , kad esu žluges zmogus sad( nors pries kelias dienas skraidziau ant sparnu , bet alko vel pakirto mano svajones tikslus ir norus sad((((( nekenčiu alko , net pradejau pykti ant tevu kurie buvo alko sad( .

nėr ko graužtis man taip pat buvo kai pradėjau stabdyt , bet pradėjau su grupe, po kurio laiko taip pat lūžau, nesinorėjo nieko eiti į grupe nei ką , bet susiėmiau vėl iš naujo, nors dar sekė keli kritimai bet vistiek kilau ir ėjau, pasiseks ir tau tik neprarask noro, viskas bus gerai.

Neprisijungęs

 

#13 2014-05-19 09:34:00

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

katyte rašė:

Panelė Iewa rašė:

Noretusi ištrinti vakar diena sad( tiek dejau pastangu ir kiekviena ryta dziaugiausi kokia as šaunuole ...... Bet .... Nekenčiu saves sad , nesinori nieko sad( . Paprasciausiai supratau , kad esu žluges zmogus sad( nors pries kelias dienas skraidziau ant sparnu , bet alko vel pakirto mano svajones tikslus ir norus sad((((( nekenčiu alko , net pradejau pykti ant tevu kurie buvo alko sad( .

Nepanikuok!
Gerai,kad nekenti to alkoholio...labai gerai.Nebegraužk taip savęs,pradėk mylėt tą  "mažą vaiką" savyje.Neleisk jam būti nelaimingu ir skriaudžiamu vartojant alko.Pradėk atleist ir mylėt.Priimk save tokią,kokia tu esi-su priklausomybe.Juk pati jauti tą skirtumą kada geri,o kada ne.Isisąmonink,kad čia tavo priešas.Džiaukis,kad susivokei,jog reikia keistis.Pradėk viską iš naujo su dideliu noru sau padėti.
Nekaltink savo tėvų,nes jie gyveno kaip išmanė-nesuprato kaip tai kenkia visom prasmėm....o tu atsibudai ir supratai.Džiaukis,kad atsivėrė tau akys,kad reik sustot.
Sėkmėssmile

Skaitau ir ašaros rieda kaip pupos sad(((( kaip noretusi buti normaliai !! Kaip visi zmones ! Tetis ir mire jaunas ir girtas sad( nejaugi ir as to siekiu sad(( NE nenoriu mirti , nors išgerusi bandau žudytis jau ne viena karta sad(( kai esu girta norisi išeiti sad(( jau ne viena karta bandziau nusižudyti sad( kai negeriu dziaugiuosi gyvenimu , nes aplinkui tiek geru dalyku smile))

Neprisijungęs

 

#14 2014-05-19 10:04:05

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Iškaimo rašė:

parasiau tau trumpa zinute pavadinimu "gal..."

As cia naujoke sad( neradandu :sad

Neprisijungęs

 

#15 2014-05-19 10:08:28

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Labas rytas sad!! Norejau iśtrinti Jusu puslapi ir pabegri nuo realybes sad( bet kadangi dar turiu kokteiliuka ir ji isgerusi turiu drasos tai gryžau wink su klausymu wink  Ar bandetes žudytis? Ar buna kad nesinori  gyventi ??
Gal geriau bus kai manes nebus ??

Neprisijungęs

 

#16 2014-05-19 11:31:00

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  6d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  18d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Geriant pridaryta daug blogų ir blaiviu protu nesuvokiamų dalykų, dėl kurių buvo ir gėda, ir baisu, ir gyventi nesinorėjo. Buvo visko, tu tokia ne vienintelė. Nesislėpk nuo mūsų, čia rašantys gali tave suprasti ir galbūt kažką patarti. Mes ten buvome: kas daugiau įklimpęs, kas mažiau. Kaip pati matai sugebėjome išsikapstyti, o jei pavyko mums, tai nėra jokios priežasties dėl kurios galėtų nepavykti ir tau.

Mesk lauk kokteilius, negadink sau dar vienos dienos. Dabar svarbiausia sustoti ir išsiblaivyti, o mes nė vienas už tave to padaryti negalime. Nuspręsti ir padaryti tai turi tu pati.

Neprisijungęs

 

#17 2014-05-19 12:36:50

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Audronis rašė:

Geriant pridaryta daug blogų ir blaiviu protu nesuvokiamų dalykų, dėl kurių buvo ir gėda, ir baisu, ir gyventi nesinorėjo. Buvo visko, tu tokia ne vienintelė. Nesislėpk nuo mūsų, čia rašantys gali tave suprasti ir galbūt kažką patarti. Mes ten buvome: kas daugiau įklimpęs, kas mažiau. Kaip pati matai sugebėjome išsikapstyti, o jei pavyko mums, tai nėra jokios priežasties dėl kurios galėtų nepavykti ir tau.

Mesk lauk kokteilius, negadink sau dar vienos dienos. Dabar svarbiausia sustoti ir išsiblaivyti, o mes nė vienas už tave to padaryti negalime. Nuspręsti ir padaryti tai turi tu pati.

Aciu , kad atsiliepiat wink! Koktiliu jau ir kaip neliko sad , bet tiksliai źinau , kad neisiu pirkti ,bandysiu kazkaip iskesti . Viskas buvo kaip ir neblogai , bet kai žmones atsidekoja alkoholiu tai jau sad( vakar gavau deže sampano kaip padeka sad( . Nemegstu sampano , bet po taures ( iš mandagumo ) sugalvojau kad galiu sau leisti vyno sad , bet pi vyno ejo ir brendis ir tttt.....

Neprisijungęs

 

#18 2014-05-19 13:56:30

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  6d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  18d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Kai atsidėkoja alkoholiu visuomet galima jo atsisakyti arba paprašyti šeimos narių (jei tokie yra) jį išnešti toliau nuo akių. Galu gale yra ir baisiai skambantis būdas nesusivilioti – išpilti jį lauk. Blaivybės pradžioje iš namų išgaravo visas alkoholis, nors jis ir šiaip namie ilgai neužsibūdavo, bet tuo metu dingo tikrai visas. Ir ilgai nebuvo. Jau gerokai vėliau medicininėms reikmėms atsirado spirito.

Neprisijungęs

 

#19 2014-05-19 14:26:03

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  5d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Labas rytas sad!! Norejau iśtrinti Jusu puslapi ir pabegri nuo realybes sad( bet kadangi dar turiu kokteiliuka ir ji isgerusi turiu drasos tai gryžau wink su klausymu wink  Ar bandetes žudytis? Ar buna kad nesinori  gyventi ??
Gal geriau bus kai manes nebus ??

Netrink šio puslapio. Jis gali tau padėti. ( Man padėjo ir padeda -labai). Dabar svarbiausiai visiškai išsiblaivyt.
Kam gi gali būt geriau, kai tavęs nebus? Juk ir "Išėjus" , nežinom kas mūsų laukia.
Aš tikiu, kad atsitiesi. Atsitiesė daug kas iš mūsų. Po truputį reikalai pajudės , pamatysi. Sėkmės ir rašyk.

Neprisijungęs

 

#20 2014-05-19 19:08:37

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Siūlau vieną kartą, antrą kartą tokių atsidėkojimų kaip gėrimai neimti. Trečią kartą gausi kažką kitą tongue

Neprisijungęs

 

#21 2014-05-19 20:54:01

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Labas rytas sad!! Norejau iśtrinti Jusu puslapi ir pabegri nuo realybes sad( bet kadangi dar turiu kokteiliuka ir ji isgerusi turiu drasos tai gryžau wink su klausymu wink  Ar bandetes žudytis? Ar buna kad nesinori  gyventi ??
Gal geriau bus kai manes nebus ??

As bandziau, nes blaivi gyvent nenoriu, o gerokai iagerus ir mirt lengva pasidaro. Bet kai po to pamatai, kaip kencia artimieji po tu nevykusiu bandymu ir kaip po to ju nervai nuolatos itempti saugant tave, tai ne paciai i save ziuret bjauru darosi. Kai taves nebus tau bus nei gerai, nei blogai (gal. nes nezinom kas po mirties laukia). Blogai bus artimiesiems, draugams.
Taip parasiau, bet pati kovoju su savimi. Gal bandom is dupbes lipt drauge? Ir man pradzia. Nesekminga. Bet tikiuosi pagalba rast cia, nes pas AA nesiryztu eit.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#22 2014-05-19 21:57:22

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  14d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Ir aš kažką bandžiau. Dabar net sunku suvokt, ar norėjau nusižudyt. Na, užuomazgos to buvo. Išgėriau visą dėžutę Clonezepamo. Vieną kartą net į ligoninę dėl to buvau papuolusi.
Iš dabartinės savo pozicijos tai negaliu suvokt, kad taip galėjau daryt. Man atrodo, kad tai darė kažkoks man labai labai pažįstamas žmogus, bet tikrai ne aš.
Tas alkoholis visiems panašiai smegenis išplauna, panašiai visus pastato į beviltišką padėtį. Svarbiausia, kad visas tas blogumas progresuoja, vietoje nestovi. Todėl nereikia turėti nė mažiausių iliuzijų, kad galima gerti kažkaip kultūringai, kažkaip išmokti. Aš dabar net negaliu suprasti, kai visokie, tipo, protingi žmonės ima sakyti: "gėrimo kultūra" ir kažką apie tai sapalioti. Mano manymu žodis "gėrimas" ir žodis "kultūra" aplamai yra nesuderinami ir jokiais atvejais negali būti rašomi ar sakomi šalia vienas kito.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#23 2014-05-19 22:03:26

Panelė Iewa
Narys
Registravosi: 2014-05-10
Žinutės: 29

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Baile esu sad( brigeriau tablečiu ir nubegau vemti sad(  plaukioju tarp žemes ir dangaus sad((( mire Qntanas Surna , o kas as sad(??

Neprisijungęs

 

#24 2014-05-19 22:08:22

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Baile esu sad( brigeriau tablečiu ir nubegau vemti sad(  plaukioju tarp žemes ir dangaus sad((( mire Qntanas Surna , o kas as sad(??

O kodėl geri? Kodėl pradėjai?
Ir be to, negali visi būt Antanais Šurnomis. Jis vienas toks.  AtA jam. Tu viena tokia.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#25 2014-05-19 23:29:00

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  0d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Panelė Iewa rašė:

Baile esu sad( brigeriau tablečiu ir nubegau vemti sad(  plaukioju tarp žemes ir dangaus sad((( mire Qntanas Surna , o kas as sad(??

susiimk save į rankas, nori artimųjų skausmo, skaudink gerdama, jei nori matyt šypsenas laimingus veidus nuo ryto iki vakaro negeri, matematika paprasta, paklausk kam lengvai sekės nė vienam atsakau, pasiteisnimas kad darbas toks ar kad kaip šiuo momentu šampano nieko nereiškia, aš kečiau darbą , apie gėrimus dabar tik juoka sukelia koks jis bebūtų , aš gėriau tik baltą ir nekokia brangia bet visad pigiausia  svarbu smikt, dabar aš gyvenu visomis prasmėmis, pabandyk pamatysi net nenorėsi gryšt į tą pragarą

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos