VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1201 2016-01-06 19:34:54

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Katinas rašė:

Alikas,man atrodo tu blaivas nuo tada kai negeri.O tai ka tu vadini išblaivėjimu yra ištrūkimas iš rutinos.Pasirįžai kažką keist,praplėtei akiratį,pamatei kad gįvenime yra daug daugiau nei tavo buvus rutina ir viskas lyg nušvito naujom spalvom.Pabandyk prisimint.Ar ne taip jauteisi kai ištrukai iš alkoholio liūno ir gyvenimas pradėjo keistis?

Jūs taip rašot, lyg visą gyvenimą būtumėt gėrę. Nu nežinau... Aš tik 4 metus iš 40 esu tame liūne. Puikiai prisimenu tą dieną, kai išgėriau dėl nusiraminimo. Puikiai atsimenu koks skirtumas tarp manęs išgėrusios ir blaivios. Atrodo, kad tiesiog galiu išbraukt tuos 4 metus iš gyvenimo ir toliau gyvent taip, gyvenau 36-erius metus.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

2016-01-06 19:34:54

Google

#1202 2016-01-06 19:35:43

Katinas
Aktyvus narys
Registravosi: 2016-01-05
Žinutės: 55

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Veronika rašė:

Blaivus ir negeriantis du skirtingi dalykai.

Bet sutikim su tuok,kad negeriant žmogui reikia aštuonių metų išsiblaivyt,nu...skamba mažų mažiausiai keistai.Manau jis painioja šiuos du dalykus:Išblaivėjimą ir naujos,malonios patirties atsiradima gyvenime.Ar kaip tai pavadint,nežinau.Bet čia tik mano nuomonė,nes aš panašiai jausdavaus kurį laika pagyvenes blaivą gyvenimą.

Neprisijungęs

 

#1203 2016-01-06 19:39:26

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  28d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  14d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Iškaimo rašė:

Gal pagaliau reik tiesiog nustot gilintis ir pradėt gyvent, negalvojant ir neskaičiuojant? Asmeniškai mane pradeda erzint blaivių dienų skaičiavimas. Noriu tiesiog gyvent. Blaiviai.

Jei erzina ir trikdo skaičiavimas, tai išsijunk savo skaitiklį. Ir viskas. Niekas kam klausimų kils, nei pačiai kliudys. Juk nemažai yra žmonių kuriems kiekviena diena yra aukso vertės, ypač pradžioje.

Neprisijungęs

 

#1204 2016-01-06 19:58:47

Katinas
Aktyvus narys
Registravosi: 2016-01-05
Žinutės: 55

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Iškaimo,tai kad panašiai ir yra su manim.Galima paskaičiuot.Kažkur nuo 17 metų mano išgėrinėjimas pradėjo kelt problemas.Vėliau išlėkiau iš kolegijos per gėrimus,susidėjau su girtuokliaujančiom kompanijom.Tiek prisidirbau,kad vieną kartą vos išsisukau nuo kalėjimo,kitą nuo mirties.Po traumos gėrimai dar pastiprėjo.Pragėriau teises,kiek darbų buvo pragerta net neskaičioju,sveikata ir t.t...Dabar man 32.Atmeskim apie 3 metus kai būdavau užsikodaves.Kas lieka? 12 metų išbraukt iš gyvenimo turėčiau.

Neprisijungęs

 

#1205 2016-01-06 20:22:33

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Katinas rašė:

Veronika rašė:

Blaivus ir negeriantis du skirtingi dalykai.

Bet sutikim su tuok,kad negeriant žmogui reikia aštuonių metų išsiblaivyt,nu...skamba mažų mažiausiai keistai.Manau jis painioja šiuos du dalykus:Išblaivėjimą ir naujos,malonios patirties atsiradima gyvenime.Ar kaip tai pavadint,nežinau.Bet čia tik mano nuomonė,nes aš panašiai jausdavaus kurį laika pagyvenes blaivą gyvenimą.

Alikas geriau žino apie ką rašo. Aš galiu pasakyt apie save. Ankstesni blaivūs periodai nelygu jų ilgio, buvo tik sausas laikas. Dabar kitaip, išsiblaiviau ir pradedu gyvent blaiviai. Naujos, malonios patirties koleikas tikrai ne marios, bet įvertinus vien blaivius ir skaisčius rytus, vaiko apkabinimus (be baimės, kad iš burnos neša) tai jau nerealus gėris. Bet, visus devynis mėnesius, ne daugiau, jau turbūt bus dešmt, kaip įkalta du kart per savaitę rūpinuosi savimi kaip alkoholike (kad neišmuštų kamščiai). Sulauksiu blaivių metinių, tada matysim, galima bus praretint užsiėmimus. Sustot gert būtina, bet daugiau nieko nedaryt man negalima. Iškart atsidurčiau tam pačiam mėšle kur buvau. Jeigu nieko nekeisčiau tiesiog neištverčiau nerimo priepuolių, kada nežinai nei kur dėtis ir vėl pradėčiau išsikirtinėt vakarais.

Neprisijungęs

 

#1206 2016-01-06 20:30:52

Katinas
Aktyvus narys
Registravosi: 2016-01-05
Žinutės: 55

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Arba aš silpnaprotis arba mes kalbam apie tuos pačius dalykus tik nesusikalbam lol

Neprisijungęs

 

#1207 2016-01-06 20:44:39

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Katinas rašė:

Arba aš silpnaprotis arba mes kalbam apie tuos pačius dalykus tik nesusikalbam lol

Susikalbam. Visi čia toj pačioj kūdroj sėdim, tik kitais žodžiais išsakom būsenas smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#1208 2016-01-06 20:51:35

Katinas
Aktyvus narys
Registravosi: 2016-01-05
Žinutės: 55

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Iškaimo rašė:

Katinas rašė:

Arba aš silpnaprotis arba mes kalbam apie tuos pačius dalykus tik nesusikalbam lol

Susikalbam. Visi čia toj pačioj kūdroj sėdim, tik kitais žodžiais išsakom būsenas smile

Ir man taip atrodo smile

Neprisijungęs

 

#1209 2016-01-06 21:29:33

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  5d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Taip visi kalbam apie ta patį ,tik skirtingai suprantam. Šiaip Iškaimo labai gerai , kad laiku supratai , kad reik stabdyt , man o dar toli iki to buvo, kai beveik metus diena iš dienos trūkdavau tik tada suprast ėmiau , kad reik stabdyt , bet vėl papuldavau į kompanijas ir pasibandydavau , bet šiuo momentu gana.

Neprisijungęs

 

#1210 2016-01-06 22:01:06

Katinas
Aktyvus narys
Registravosi: 2016-01-05
Žinutės: 55

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Aš irgi pasitestavau per naujus.Eilini karta meluodamas sau,kad po metų blaiybes nebebus tokio stipraus kalblio.Galvoju pagersiu šiandien,pasitūsinsiu linksmai ir rytoj nebegersiu.Bet išsikirtau trim dienom.Tik šį kartą greičiau atėjo suvokimas,kad nieko nebus,reik stabdyt ir ieškotis pagalbos.Nes ankstesniais kartais taip ir nusitestuodavau iki dugno.

Neprisijungęs

 

#1211 2016-01-07 12:27:26

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Nusipirkau dujinę ir garų surinkėją.Viskas.Pasibaigė pinigai.Daugmaž ko norėjau supirkta,liko tik prisijungt.Blaivus mastymas sako,kad padarei viską ką galėjai-per nepilnus metus pasistatei sau mielą namuką,apdaila palauks ,pagerėjo santykiai su sunum,kiek galiu rūpinuos mama,sveikata yra tokia kokia yra,po truputi juda skirybų reikalai šią minutę jaučiuos ramiai ,džiaugiuos gal net smile


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#1212 2016-01-07 13:30:55

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  28d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  14d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Buvau pietų, suvalgiau vištienos kepsnelių baltam padaže su ryžiais. Dar kopūstų salotų paėmiau. Sumokėjau du aštuoniolika. Jaučiuosi lygiai taip kaip vakar, turbūt normaliai. Spaudimas stabilus, pulsas nepadažnėjęs. Va ir viskas atrodo ką norėjau pranešti pasauliui šiandien.

Ai tiesa! Labai svarbų dalyką būč pamiršęs. Lūpa vakar biški suskilo, iš vidaus taip. Patept nėr kaip...

Neprisijungęs

 

#1213 2016-01-07 23:17:19

Katinas
Aktyvus narys
Registravosi: 2016-01-05
Žinutės: 55

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Pagaliau buvo visai nebloga,darbinga diena.Pora pasiūlymų išgert,kurių atsisakiau...Džiaugiuosi smile
Bet ant vakaro susinervinau.Facebook radau tokią motyvaciją.Šonu slystančio BMW foto ir užrašas : Mane  vadina kvailiu,tačiau vien tik dėl to,kad padariau tai,ko neišdrįsta kiti.
Pvz: Nukirtau medį ant 120km/h.Užmusiau žmogų.Nuskyniau stotelę su ten autobuso laukusiais žmonėm.Kokias dar asociacijas gali kurt tokia motyvacija?Ir kokio kvailumo turi būt žmogus dares šia nesamonę?Čia kaip ydėt š-do foto ir parašyt,kad žiaurei skanus š-das.Būtinai paragaukit.

Neprisijungęs

 

#1214 2016-01-11 16:21:09

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

JEEE, o čia tai žiema smile Nereikia nei pačiūžų, gatvės kaip minkštu sviestu nuklotos tongue Važiuoji ir galvoji, pakilsiu į kalną ar nelabai, pajudėsiu iš vietos kaip nors ar nelabai lol Ekstrymas. Net kraujas užvirė nuo adrenalino smile

Neprisijungęs

 

#1215 2016-01-11 18:33:02

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  9d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  7d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Veronika rašė:

JEEE, o čia tai žiema smile Nereikia nei pačiūžų, gatvės kaip minkštu sviestu nuklotos tongue Važiuoji ir galvoji, pakilsiu į kalną ar nelabai, pajudėsiu iš vietos kaip nors ar nelabai lol Ekstrymas. Net kraujas užvirė nuo adrenalino smile

joo, smagumėlis, o kai dar randi mašiną apsnigtą ir neturi šluotelės, tai juokini aplinkinius valydama su pirštine-blondinė smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#1216 2016-01-12 19:34:05

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Sunervino iki negalėjimo. Darbe bobos, namie goželis sūnus. Aišku, pati dėl visko kalta, nes darbe galėjau prieš valdžią bangų nekelt, o namie sūnų pati išlepinau savu laiku. Gert nenoriu, bet pasikart galėčiau. Tik prieš tai dar kai kam laišką riebų parašyčiau. Nesu tikra, kad naktį to nepadarysiu.
Nors... turbūt dėmesio trūksta, jei čia rašinėju. Labai keiktis norisi. Gaila, kad čia negalima. Gal lengviau pasidarytų.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#1217 2016-01-12 20:09:01

Dama
Senbuvis
Miestas: Toli toli
Registravosi: 2015-11-02
Žinutės: 180

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Iškaimo rašė:

Sunervino iki negalėjimo. Darbe bobos, namie goželis sūnus. Aišku, pati dėl visko kalta, nes darbe galėjau prieš valdžią bangų nekelt, o namie sūnų pati išlepinau savu laiku. Gert nenoriu, bet pasikart galėčiau. Tik prieš tai dar kai kam laišką riebų parašyčiau. Nesu tikra, kad naktį to nepadarysiu.
Nors... turbūt dėmesio trūksta, jei čia rašinėju. Labai keiktis norisi. Gaila, kad čia negalima. Gal lengviau pasidarytų.

Manau lietuviškais keiksmažodžiais gali, bet jie neveža taip kaip rusiški smile


Gyvenimo negalima pradėti iš naujo , bet galima tęsti kitaip

Neprisijungęs

 

#1218 2016-01-12 20:23:34

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Man tokiu atveju padeda Sel'as. Pasileidžiu visu garsu, ir išsikraunu smile

Neprisijungęs

 

#1219 2016-01-12 20:34:25

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Veronika rašė:

Man tokiu atveju padeda Sel'as. Pasileidžiu visu garsu, ir išsikraunu smile

Šlykštus gyvenimas. Nežinau kaip elgtis. Kam nors užvožt norėčiau.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#1220 2016-01-12 20:39:49

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Gali vožt, sienon, pagalvėn, sniego pusnin gal truputį pasiutimas išeis. Jeigu išeina, nelaikyk savy, saugikliai gali neatlaikyt. Paleisk į išorę pasiutimą. Taip jautiesi ir viskas.

Neprisijungęs

 

#1221 2016-01-12 20:45:28

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  0d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

IšKaimo rašė:
...Šlykštus gyvenimas. Nežinau kaip elgtis. Kam nors užvožt norėčiau...

Prisimenu turėjau kažkada studijų metais tokią grupiokę, kai pasiusdavo, žiežirbos iš akių eidavo, vnž ugnis, ne merga. Visai kaip tu Iš Kaimo. Tai aš eidavau iš paskos ir kartodavau: " Ramiai, ramiai..." O ji varydavo ant manęs 7 aukštų keiksmažodžiais... Ir ką tu sau galvoji, po šiai dienai draugaujam. Taip kad Iš Kaimo: ramiai, ramiai smile Gali pakeikti mane per AŽ wink


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#1222 2016-01-12 20:51:06

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Kai aš persiusiu ir mano žandai iš nervo išsipūs, ir iltiniais dantim pradėsiu kaukšėt, tada rašysiu Eglel tau, kad meditaciją pravestum smile Rimtai.

Neprisijungęs

 

#1223 2016-01-12 21:00:21

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  0d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Veronika rašė:

Kai aš persiusiu ir mano žandai iš nervo išsipūs, ir iltiniais dantim pradėsiu kaukšėt, tada rašysiu Eglel tau, kad meditaciją pravestum smile Rimtai.

Pravesiu, tikrai. Kai negeriu ir esu aš, o ne zombis, galiu sugert į save visą pasaulio sielvartą neutral


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#1224 2016-01-12 21:07:00

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Nia, tau mano sielvarto nereikia, mieloji. Savo turi užtektinai... Mano pelkių mėšlas yra mano, aš jį pati turiu ir perdirbt wink Ramybės įpūst, tai mielai prašysiu, bet šiukšlių savų, ni, ni, ni. Neduosiu smile

Neprisijungęs

 

#1225 2016-01-12 21:08:45

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Kaip jaučiuosi šią minutę..

Egle13 rašė:

Veronika rašė:

Kai aš persiusiu ir mano žandai iš nervo išsipūs, ir iltiniais dantim pradėsiu kaukšėt, tada rašysiu Eglel tau, kad meditaciją pravestum smile Rimtai.

Pravesiu, tikrai. Kai negeriu ir esu aš, o ne zombis, galiu sugert į save visą pasaulio sielvartą neutral

Ir mano "jadus" atlaikytum? big_smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos