VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#151 2014-03-07 18:50:21

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mėn.  13d. 

Re: Sveiki iš ryto

Mielos merginos ir moterys.Su pavasario švente,su pirmais pavasariniais žiedais.cool

Neprisijungęs

 

2014-03-07 18:50:21

Google

#152 2014-03-08 09:28:26

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  10d. 

Re: Sveiki iš ryto

sveiki iš ryto , nu žinai man ir gi taip pat būna jei kyla pagunda tai tiek sudėlioju diena kad jokio tarpo nelieka.

Neprisijungęs

 

#153 2014-03-08 09:45:31

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Sveiki iš ryto

Ačiu Jeronimai:)dar ir rytas gražus,kaip užsakyta;)

Jeronimas rašė:

Mielos merginos ir moterys.Su pavasario švente,su pirmais pavasariniais žiedais.cool

Neprisijungęs

 

#154 2014-03-08 17:09:02

kestas
Narys
Miestas: Alytaus raj.
Registravosi: 2013-12-08
Žinutės: 43


Blaivus  19m.  1mėn.  24d. 

Re: Sveiki iš ryto

Su Kovo 8 musų ponios !!! Kiekvienai po gėlę , butukas . Na ir saugokit tą gėlę , kad jinai nenuvystų . VALIO !!!wink

Neprisijungęs

 

#155 2014-03-09 07:24:29

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  10d. 

Re: Sveiki iš ryto

sveiki iš ryto tai va ką aš vertinu iš ryto tikra blaivų rytą, o gi be galvos skausmo ir sulaužytų judesių, be siaubakų kada galėsiu padaryt pahmeliuka ir toliau žudyt laiką.Tokiais rytais kap šitas koks mane apima gyvenimo džiaugsmas , nu faina gyvent. linku visiems gero , skaidraus , blaivaus ir džiaugsmingo ryto.

Neprisijungęs

 

#156 2014-03-09 12:02:57

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Sveiki iš ryto

Tkrai gera blaivūs rytai.

Neprisijungęs

 

#157 2014-03-09 12:12:49

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Sveiki iš ryto

man ir smagu,matai kaip gerai Pariuke,kad negeri,šventės praeina ir be alkoholio,šiandien būtų liūdna diena  ir vakarykštė šventė atrodytu,kaip košmaras,o ne šventėbig_smile

pariuke rašė:

Tkrai gera blaivūs rytai.

Neprisijungęs

 

#158 2014-03-09 12:28:27

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Sveiki iš ryto

Labas rytas visiems;)
Galiu Jums tik pritarti dėl geros savijautos .Kaip gera saldžiai išsimiegoti,kaip kūdikui be košmariškų prabūdinėjimų.

Neprisijungęs

 

#159 2014-03-09 12:34:47

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Sveiki iš ryto

tik truputėlį vakar buvo liūdna vienai sėdėti sad. Būtų linksmiau su drauge vynelį gerti, bet aišku šiandien diena būtų išbraukta iš gyvenimo. O kai negeriu, tai net nebeišeina su drauge susitikti, kažkaip nemokame be vyno pasėdėti. Tai retėja mūsų susitikimai. Būsiu dar vienišesnė.

Neprisijungęs

 

#160 2014-03-09 13:22:20

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Sveiki iš ryto

Pariuke aš tave  tikrai suprantu,nes ir pati taip jaučiausi,buvau tokioj pat situacijoje,dingo geriantys draugai visi,bet...tikros dvi draugės su kuriomis gerdavau praėjus metam vėl pradėjo bendrauti po truputi su manim ,tik  be alkoholio ir žinai visai neblogai sekasi,tereikia ,tik išlaukti..Ir išmok sustabdyti mintis apie vienatve,"Vidinis dialogas yra kasdieninio pasaulio žmonių būties pagrindas. Pasaulis yra toks todėl, kad kalbame sau apie jį tokį"gali būti vienišas ir minioje žmonių,tu ne vieniša,čia tik tavo emocijos ,kurias iššaukia tavo pastovus galvojimas apie tai,save kankini tokiomis mintimis.
Jei išmoksti sustabdyti vidinį dialogą, viskas pasidaro įmanoma; neįtikimiausi planai tampa įvykdomai

Neprisijungęs

 

#161 2014-03-09 17:38:04

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Sveiki iš ryto

Na štai ir praėjo savaitgalis. kaip nuostabu kad jis buvo blaivus. Tik liūdna kad kai nėra vyno tai nėra su kuo ir bendrauti, nėra kam ir žodžio pasakyti. Tik internetas ir draugės telefonu.

Neprisijungęs

 

#162 2014-03-09 21:24:39

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  10d. 

Re: Sveiki iš ryto

Žinai man taip pat buvo mintis aplankyti gryžusį draugą, bet geriau dirbau nes žinau kas būtų buve. Duok gyvenimui tekėt savo vaga, neplauk prieš srove, nekeisk krypties, viskas savo laiku bus. Man  girtos kalbos , tos smėlio pilys jau nusibodo, geriau vienas , blaivas ir su žvirbliu rankoj.Puiku pariuke, atlaikiai savaitgalį, aš taip pat, kita darbo savaitė turėtų būti tokia pat, prisidursim dar vieną savaite prie skaitliuko. To linkiu visiems , geros nakties.

Neprisijungęs

 

#163 2014-03-10 16:28:43

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  25d. 

Re: Sveiki iš ryto

Sveiki, nors ir ne iš ryto big_smile Na, oras nuostabiausias, koks tik gali būti. Beveik vasara šiandien, nors dar tik kovo pradžia. Bet gaila, kad atsiranda dalykų, kurie net ir tokiu nuostabiu oru sugadina nuotaiką. Ėjau šiandien į paupį, pasižiūrėti, kaip jis laikosi, kaip upė (Neris), kokios žolytės kalasi pievose. Tai visas žolytes užgožė tiesiog nesuvokiamas kiekis žalių plastmasinių butelių nuo to paties pigiausio spirituoto vyno, o tiksliau ne nuo vyno, o nuo absoliutaus nuodo. Visi prie upės esantys miškeliai pilni tų butelių. Liūdna, liūdna, nes tie buteliai daug pasako apie žmones, kurie gyvena aplinkui ir vaikšto tais pačiais keliais. Pagalvojau, kad ko gero geriau jausčiausi, jei tie buteliai būtų bent jau nuo gero brendžio, nes jis gal bent kiek mažiau išplauna smegenis ir gal kiek lėčiau žmogų veda į degradavimą. Tokia graži gamta ir taip iš jos pasityčiota. Na, bet yra, kaip yra. Juk ir į mano burną savo laiku liejosi alkoholio upės, nors tokio vyno tai nesu niekada gėrusi. Prasčiausias dalykas, kurį gėriau, tai buvo alus. Tai va tokie pamąstymai nuostabią, saulėtą, šviesią ir šiltą dieną. Linkiu visiems geros nuotaikos ir žinoma - stiprybės, kam jos labai reikia big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#164 2014-03-10 19:09:55

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Sveiki iš ryto

tik ką nesenai kažkur skaičiau- nėra gero ir blogo alkoholio, nesvarbu ar jis brendis ar pilstukas žaliame butelyje- tai vis tiek nuodas, Troja. O aš vos vos šiandien nenusipirkau. Šiandien 20 diena. Praeitą kartą ant 25 dienos suklupau. Anksčiau kiekvieną penktadienį, ar tokią dieną kaip šiandien prieš šventę jau ir skubėdavau į parduotuvę vynelio. ir šiandien taip norėjosi taip padaryti.

Neprisijungęs

 

#165 2014-03-10 19:26:40

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  25d. 

Re: Sveiki iš ryto

pariuke, tu esi visiškai teisi: visas alkoholis yra absoliutus nuodas. Tiesiog paisivaizdavau, kaip atrodytų pakrantė ir miškeliai nukloti stikliniais brendžio buteliais. Būtų labai kesitas vaizdas, nelabai realu tokį pamatyt big_smile
O tu, pariuke, šaunuolė - trys savaitės irgi rimtas terminas. O kad "sumuštum" 25-ių dienų rekordą liko tik keletas dienų. Laikykis big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#166 2014-03-10 20:08:34

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Sveiki iš ryto

bet kažkaip tai vėl sunku darosi išsilaikyti. Gal man ta 25 dienų riba vėl bus pražūtinga.sad Visa diena buvo saulė, darbe nebuvo daug darbo, nuotaika buvo gera, atrodė viskas gerai. Bet kaip tik atėjo laikas po darbo ir ėjau namo, o rytoj išeiginė, taip visos mintys apie vyną. Nes taip visada būdavo- po darbo prieš išeigines visada su vynu namo ir su drauge apie liūdną vienišą mūsų gyvenimą.

Neprisijungęs

 

#167 2014-03-10 22:37:43

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  16d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  28d. 

Re: Sveiki iš ryto

pariuke, suprask, jog tai ne tu nori išgerti, tai priklausomybė taip viską dėlioja norėdama pasiekti savo tikslą. Jei tiesiai šviesiai ir visai ne diplomatiškai – tu teisini būsimą užgėrimą. Dažniausiai po tokių žodžių užpykstama, bet jau minėjau, kad geriau įspėti iš anksto, kad ir kaip nemalonu taip būtų, negu po laiko sakyti „Matėsi, kad einama link gėrimo, bet nieko nesakiau“. Todėl ir prašome visus, ypač pirmaisiais mėnesiais, kuo dažniau rašyti ar bendrauti su panašiais, nes iš šalies dažnai geriau matosi nuotaikų kaita ir kitokie negerumai, galima laiku tai pastebėti ir kažkaip mėginti užkirsti kelią užgėrimui...

Neprisijungęs

 

#168 2014-03-11 07:07:28

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Sveiki iš ryto

labas rytas, su šventėmis, su kovo 11 visus.
Teisingai rašote. Šiandien ryte kaip pagalvoju- kokią nesąmonę vakar vos nepadariau. O noras buvo didelis. O šiandien ryte aš vėl patenkinta viskuo. Tikrai padeda forumas. Ir kritika gerai, tada gėda pasidaro, susimąstai. O draugė, kai vynelio nebenuperku, tai tingi iki manęs ir ateiti...

Paskutinis taisė pariuke (2014-03-11 07:09:21)

Neprisijungęs

 

#169 2014-03-11 08:05:07

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  10d. 

Re: Sveiki iš ryto

Sveiki iš ryto, žinoma pariuke tai puiku kad atlaikiak nepirkai, dar kelis kartus atlaikysi ir paskui savaime užsimirš ir tas noras tik silps, nors bus dienų kai stipriai spustels, nu ar nenuostabus rytas blaivus , kai noriu išgert vis pagalvoju koks bus rytas. Šaunuolė kad atlaikiai ir visiems  blaivios ir nuostabios šventė.

Neprisijungęs

 

#170 2014-03-11 11:22:31

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Sveiki iš ryto

pariuke rašė:

labas rytas, su šventėmis, su kovo 11 visus.
Teisingai rašote. Šiandien ryte kaip pagalvoju- kokią nesąmonę vakar vos nepadariau. O noras buvo didelis. O šiandien ryte aš vėl patenkinta viskuo. Tikrai padeda forumas. Ir kritika gerai, tada gėda pasidaro, susimąstai. O draugė, kai vynelio nebenuperku, tai tingi iki manęs ir ateiti...

Kokia šaunuolė tu,Pariuke,kad atsilaikei.Man ,kol gyvenau viena,niekaip nepavykdavo.Jei nenusipirkdavau einant namo,tai vistiek vakare lėkdavau iki parduotuvės.O draugė tai tokia ir draugė,jei be vynelio nenori bendrauti.Aš su savo viena sugėrove(draugė neišeina rašyti)kaip reikiant susipykau,o dabar ji visai dingo iš mano gyvenimo.Irgi taip kaip jūs prie butelio viena kitai guosdavomės.Dabar kai pagalvoji,kiek laiko iššvastyta veltui.Visiems gražaus laisvadienio.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#171 2014-03-11 17:10:33

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Sveiki iš ryto

bjauri savijauta, siaubingai liūdna

Neprisijungęs

 

#172 2014-03-11 18:38:08

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Sveiki iš ryto

sėkmės Lekso nuo pirmadienio. Lauksim grįžtan.

Neprisijungęs

 

#173 2014-03-11 18:43:27

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  25d. 

Re: Sveiki iš ryto

pariuke rašė:

bjauri savijauta, siaubingai liūdna

pariuke, labai Tave suprantu ir užjaučiu. Labai gerai atsimenu būseną, kurioje dabar esi. Noriu tau (ir kitiems, žinoma smile) patarti, kad reikia kažką daryti. Reikia susikurti sau kažkokį iššūkį, kuris tave užvaldytų, užimtų visą tavo laiką (arba bent jau labai daug jo) ir mintis. Man tokiu iššūkiu tapo, sakyčiau, gyvenimo būdo pakeitimas, o konkrečiai - tapau žaliavalge. Šios mitybos dėka žmogus visiškai nustoja norėti alkoholio, žaliavalgių alkoholikų NĖRA. Yra tokia nuomonė, kad dingsta ne tik noras išgerti, bet ir atsistato prieš priklausomybės atsiradimą buvusi organizmo "chemija". Na, aš pagal savo savijautą tai net neabejoju, kad taip ir atsitiko. Nežinau, kodėl priklausomi žmonės pasirenka kančias, kai yra šimtaprocentinis būdas jų išvengti. Žinok, kentėti norint išgerti yra daug sunkiau, negu maitintis natūraliais, sveikais produktais. Aš apie tai jau rašiau, bet drąsuolių neatsirado big_smile O tavo situacija, kiek suprantu, yra tam reikalui labai palanki, kai nėra šeimos, mažų vaikų, kuriems reikia gaminti tradiciškai. Be to atsikratysi visų ligų, jei jų bent vieną turi, o taip pat ir viršsvorio, jei ir jo turi. Na, čia gal kiek per skambiai pasakiau, bet kad atsikratysi 90 proc. ligų, tai tikrai. Suprantu, kad greičiausiai esi jauna ir ligų gal dar neturi, bet mūsų pragertos kepenys ir smegenys tikrai prašosi būti išvalytos smile
   Žodžiu, nebūtinai reikia imti pavyzdį iš manęs, nes iššūkių gyvenime gali būti įvairių. Linkiu sėkmės ir visiems dėl sunkiai valdomo noro išgerti besikankinantiems linkiu nebesikankinti. smile

Paskutinis taisė Troja (2014-03-11 18:50:27)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#174 2014-03-11 19:31:27

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  16d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  28d. 

Re: Sveiki iš ryto

Laikykis, pariuke, tai laikina, priklausomybė visaip mėgina tave stumtelėti ten kur jai reikia... Ir dar ne kartą tai darys. Tik tau su ja ne pakeliui, bet reikia išlaukti, iškęsti šį etapą. Ir tai turi padaryti pati, niekas kitas to už tave nepadarys. Troja teisingai pasakė – užsiimk kažkuo, kad nebūtų laiko galvoti apie gėrimą. Mes tegalime tave palaikyti. Žinok, kad bent jau virtualiai turi daug tave palaikančių ir už tave sergančių žmonių...

Neprisijungęs

 

#175 2014-03-11 19:51:20

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Sveiki iš ryto

pariuke rašė:

bjauri savijauta, siaubingai liūdna

Sveika, noriu ir aš tave paguosti savo pavyzdžiu. Anksčiau nesikapstydavau po save ir nesigilindavau, ar tas bjaurus vidinis jausmas yra liūdesys, ar nuobodulys. Liūdesys yra emocija, kurios tu dažnai negali pakeisti dėl tam tikrų išorinių aplinkybių. Bet su nuoboduliu kovoti yra būtina. Aš kovoju skaitymu ir sportu. Kai jaučiuosi fiziškai stipri kaip arklys, drybsojimas lovoje atrodo taip nuobodžiai. Man tai didelis atradimas kitaip girdėti garsus, jausti kvapus ir skonį. Buvau gamtoje, jau skraido drugeliai ir juda visas didelis sktuzdėlynas. Tai mane jaudina, o dar pernai pavasarį jaudino, kad tik nesutikčiaus jokių žmonių, kurie pamatytų mane gurkšnojančią brendį iš "merzavčiko". Mano prioritetai gera savijauta ir dėmesys sau. Manau kad tuoj, tuoj ir tu surasi savo kabliuką, ne kodėl vynelis gėris, o kodėl jis yra totalus blogis. Man, kaip ir tau tai atėjo ne be begalinių eksperimentavimų. Ir dar, dažnai rašai apie vienatvę. Na aš esu ne viena, bet ištisai nosių sukišę tikrai nesėdime. Už tai puikiai pamenu kokia jausdavausi vieniša po gėrimų (kad manęs nesupranta nei kiti, nei aš pati savęs). Šiandien ištrenkiau visus alko likučius, laikytus ale draugams. Girti pašnekesiai įdomūs tik tarp geriančių pašnekovų, (patikėk, jau išbandyta, tad nelabai ir noriu susitikti su geriančiais, nes tai savaime darosi nuobodu, o ir tam žmogui nelabai jauku). Aš kapstausi šitaip ir, kaip visiškai mažas vaikas, nespjaunu nei į vieną man duotą patarimą duotuoju klausimu. Sėkmės, nekentėkim be alko, nes tik jis vienas ir sukėlė tas kančias.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos