VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1276 2015-12-24 15:30:24

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  3d. 

Re: baisiai bloga

Pariuke, paskaityk smile Gal pasidarys Å¡viesiau, nes tikrai ne viena taip jauties...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

Beje, šeima ir artimi žmonės nuo vienišumo negelbėja. Gali būti ne viena, apsupta šeimos, bet sieloj jaustis vieniša...

Ramių, jaukių, Å¡iltų Å¡venÄių smile

Neprisijungęs

 

2015-12-24 15:30:24

Google

#1277 2015-12-24 15:56:30

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

bandysiu rytoj kažkÄ… kepti, kad laikas greiÄiau praeitų...

Baikim save apsigaudinÄ—ti. Ko tada verta ta ale blaivybÄ—, jei jÄ… reikia stumti kad tik kuo greiÄiau praeitų. NesÄ…monÄ—. AÅ¡ labai lengvai galiu prisipažinti, kad esu dar nepasiruoÅ¡Ä™s ilgesnei, brandesnei ir kokybiÅ¡kesnei blaivybei. Per praeitas kalÄ—das užgÄ—riau po ilgesnio blaivybÄ—s stažo nei dabar, per užpraeitas kalÄ—das buvau kÄ… tik iÅ¡keptas minesotininkas tai oi kaip kankinausi - turÄ—jau blaivus iÅ¡likti per Å¡ventes. Ir iÅ¡likau, bet iki Å¡iol atsimenu tÄ… koktumo jausmÄ…. Dabar irgi geriu, o kam kankintis? O tu pariuke vapÅ¡Äie protÄ… praradai - pora blaivių dienų ir ji tipo negers per Å¡ventes. Tai gerk, ko tu Äia kankiniesi. Pagersi gerai per kalÄ—das per naujakÄ…, o po to jau galÄ—si blaivias dienas skaiÄiuoti.

Neprisijungęs

 

#1278 2015-12-24 16:33:21

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  23d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  16d. 

Re: baisiai bloga

Kaip nebūtų keista, bet sutinku su Bebru. Bet va kažkaip nenoriu nei gerti, nei rūkyti... Abidna.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#1279 2015-12-25 17:34:59

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

Visus su šv.Kalėdom. Džiaugiuosi blaiviomis. Draugė kepė antį, pasėdėjome, ji gėrė vyną, o aš spanguolių kisielių iš vyno taurės. Visai gerai.

Neprisijungęs

 

#1280 2015-12-25 20:14:26

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

Visus su šv.Kalėdom. Džiaugiuosi blaiviomis. Draugė kepė antį, pasėdėjome, ji gėrė vyną, o aš spanguolių kisielių iš vyno taurės. Visai gerai.

Gal bÅ«siu nekenÄiamiausias forumietis, tiek to. Bet Å¡ventiniai postai mane stebina. Vieni biÅ¡ki iÅ¡geria, bet palieka skaitliukus toliau, kiti stumia blaivų laikÄ… arba geria iÅ¡ vyno taurių ne vynÄ…. Radau dar vienÄ… posto iÅ¡traukÄ… - grynuolį:

pariuke rašė:

šiaip tai buvau vasarą surinkusi visas taures ir stikliukus ir išnešusi į sandėliuką

Žmogus nusprendžia riÅ¡ti su alkoholiniais gÄ—rimais ir iÅ¡neÅ¡a visus alko-indus į Å¡iukÅ¡lių konteinerį...Stop! Ä® kokį dar konteinerį - davai neÅ¡am į sandÄ—liukÄ…, juk dar pravers tie stiklai! Juk vistiek dar gersiu kada nors! Å ian padariau tvirtÄ… sprendimÄ… - meÄiau gerti, bet...neįsivaizduoju kaip bÅ«tų galima visÄ… gyvenimÄ… nÄ— laÅ¡o! NesÄ…monÄ— kažkokia, tad neÅ¡am į sandÄ—liukÄ…!
Ok, kas aÅ¡ toks, kad taip sau leidžiu važiuoti? Niekas. Paprastas alkoholikas. GalbÅ«t suveikÄ— empatija likimo draugams matant kaip jie save apsigaudinÄ—ja ir toliau kenÄia. Nors sakoma, alkoholikai empatijos (atjautos kitam) beveik neturi.
AÅ¡ irgi kenÄiu. Å ian geriu daug. PrieÅ¡ kablelį jau bus ne nulis o vienas tÅ«rio matavimo vienetų. Nieko nepadarysi. Atkrytis. Man atrodo reiks lankytis ne tik pas durdaktarÄ…, bet ir aa grupÄ—se. Neįsivaizduoju kaip galima kitaip užriÅ¡ti.

Neprisijungęs

 

#1281 2015-12-25 20:46:43

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

tikra tiesa sad

Neprisijungęs

 

#1282 2015-12-25 22:54:58

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  3d. 

Re: baisiai bloga

Bebras rašė:

<...> Ok, kas aÅ¡ toks, kad taip sau leidžiu važiuoti? Niekas. Paprastas alkoholikas. GalbÅ«t suveikÄ— empatija likimo draugams matant kaip jie save apsigaudinÄ—ja ir toliau kenÄia. Nors sakoma, alkoholikai empatijos (atjautos kitam) beveik neturi. <...>

Kas geriau, jei ne alkoholikas alkoholikÄ… gali suprasti? Juk tarp eiluÄių galim vienas kitÄ… perskaityti wink

Neprisijungęs

 

#1283 2015-12-26 09:10:17

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: baisiai bloga

Bebre, kai geri būni piktas...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#1284 2015-12-26 09:14:48

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  8d. 

Re: baisiai bloga

Jei negÄ—rimas yra kanÄia , tai kam mest gert? kokiu tikslu? Kokia iÅ¡ to nauda?
Man metimas gert reiÅ¡kia gyvenimÄ… , tai ne vien alkoholio vartojimas, tai santykiai , hobis , darbas ir kita , jie tapo kur kas geresni. Laikas kada mÄ—gavausi Å¡alta degtine ir laÅ¡iÅ¡os sumuÅ¡tiniais buvo tik vienas dalykas skonis. Dabar tų skonių yra bent tÅ«kstantis ir visi be alkoholio, Jei gerÄiau turÄ—Äiau žiaurų laiko trÅ«kumÄ…. IÅ¡gert vyno ar degtinÄ—s taure ir negert mano dabartiniu supratimu kvaila, jei Å¡vest tai Å¡vest dÄ—t litrÄ… ir laÅ¡inių paltį ir agurkų truolikÄ… ir pora "draugų" ir taip kokia savaite , terliotis ne man. Esu ne Å¡eÅ¡iolikinis eržilas ir man rÅ«pi sveikata , man labai trÅ«ksta laiko , negaliu nuvilti ar nuvilti ir suÄ—sti paskutinius nervus savo aplinkiniams , todÄ—l ir tokias kvailystes , kap gÄ—rimÄ… metu iÅ¡ galvos.

Neprisijungęs

 

#1285 2015-12-26 13:02:39

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  18d. 

Re: baisiai bloga

žvejys rašė:

........
Man metimas gert reiÅ¡kia gyvenimÄ… , tai ne vien alkoholio vartojimas, tai santykiai , hobis , darbas ir kita , jie tapo kur kas geresni. Laikas kada mÄ—gavausi Å¡alta degtine ir laÅ¡iÅ¡os sumuÅ¡tiniais buvo tik vienas dalykas skonis. Dabar tų skonių yra bent tÅ«kstantis ir visi be alkoholio, Jei gerÄiau turÄ—Äiau žiaurų laiko trÅ«kumÄ…. IÅ¡gert vyno ar degtinÄ—s taure ir negert mano dabartiniu supratimu kvaila, jei Å¡vest tai Å¡vest dÄ—t litrÄ… ir laÅ¡inių paltį ir agurkų truolikÄ… ir pora "draugų" ir taip kokia savaite , terliotis ne man. Esu ne Å¡eÅ¡iolikinis eržilas ir man rÅ«pi sveikata , man labai trÅ«ksta laiko , negaliu nuvilti ar nuvilti ir suÄ—sti paskutinius nervus savo aplinkiniams , todÄ—l ir tokias kvailystes , kap gÄ—rimÄ… metu iÅ¡ galvos.

Na nežinau, bent man, metus gerti, gyvenimiškos problemos savaime neišsisprendė. Nei hobis automatiškai neatsirado, nei darbas automatiškai nepagerėjo. Ir maistas nei tada nebuvo gyvenimo centras, nei dabar tapo.
Daug kur reikÄ—jo realius rimtus sprendimus priimt, dažnai nemalonius. Ir iÅ¡ iÅ¡ vis paaiÅ¡kÄ—jo tai kÄ… ir įtariau anksÄiau - kad  gyvenimas nÄ—ra kokia rūžava sÄ—kmÄ—s istorija. Kad Äia dažnai skauda, sergama ir mirÅ¡tama. Kad dažnai bÅ«na neteisinga... Tik va Äia yra pasirinkimas: ar bandyt ignoruot tai, bÄ—gti, užpylinÄ—t akis ir leistis į padugnes, ar bandyt priimti...

Neprisijungęs

 

#1286 2015-12-26 13:18:03

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: baisiai bloga

Marijus rašė:

žvejys rašė:

........
Man metimas gert reiÅ¡kia gyvenimÄ… , tai ne vien alkoholio vartojimas, tai santykiai , hobis , darbas ir kita , jie tapo kur kas geresni. Laikas kada mÄ—gavausi Å¡alta degtine ir laÅ¡iÅ¡os sumuÅ¡tiniais buvo tik vienas dalykas skonis. Dabar tų skonių yra bent tÅ«kstantis ir visi be alkoholio, Jei gerÄiau turÄ—Äiau žiaurų laiko trÅ«kumÄ…. IÅ¡gert vyno ar degtinÄ—s taure ir negert mano dabartiniu supratimu kvaila, jei Å¡vest tai Å¡vest dÄ—t litrÄ… ir laÅ¡inių paltį ir agurkų truolikÄ… ir pora "draugų" ir taip kokia savaite , terliotis ne man. Esu ne Å¡eÅ¡iolikinis eržilas ir man rÅ«pi sveikata , man labai trÅ«ksta laiko , negaliu nuvilti ar nuvilti ir suÄ—sti paskutinius nervus savo aplinkiniams , todÄ—l ir tokias kvailystes , kap gÄ—rimÄ… metu iÅ¡ galvos.

Na nežinau, bent man, metus gerti, gyvenimiškos problemos savaime neišsisprendė. Nei hobis automatiškai neatsirado, nei darbas automatiškai nepagerėjo. Ir maistas nei tada nebuvo gyvenimo centras, nei dabar tapo.
Daug kur reikÄ—jo realius rimtus sprendimus priimt, dažnai nemalonius. Ir iÅ¡ iÅ¡ vis paaiÅ¡kÄ—jo tai kÄ… ir įtariau anksÄiau - kad  gyvenimas nÄ—ra kokia rūžava sÄ—kmÄ—s istorija. Kad Äia dažnai skauda, sergama ir mirÅ¡tama. Kad dažnai bÅ«na neteisinga... Tik va Äia yra pasirinkimas: ar bandyt ignoruot tai, bÄ—gti, užpylinÄ—t akis ir leistis į padugnes, ar bandyt priimti...

Taip,pilnumoj sutinku su Marijum.Lengvo kelio neradau.Ilgai ieškojau,niekaip nenorėjau nusiimt rožinių akinių,tenka keist į paprastus,nors nėra malonu kartais matyt daiktus kokie yra iš tikrujų.Geriau vėliau negu niekad smile


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#1287 2015-12-26 18:27:12

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

Nenoriu gerti, nes žlugdau save. Protu suvokiu, kad nieko gero mano gyvenime nebebūtų.
Mano viena draugÄ— užsikodavo. Gal kokį mÄ—nesį nenorÄ—jo su mumis (draugÄ—mis) bendrauti, kažkokia keista buvo. Buvau Å¡iandien pas jÄ… nuvažiavusi į sveÄius. SuvalgÄ—me pyrago su kava. Jau atsigavusi, jauÄiasi gerai ir džiaugiasi kad tam ryžosi. Daugiau dar nedrįsau paklausinÄ—ti.

Neprisijungęs

 

#1288 2015-12-26 20:00:06

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

Nenoriu gerti, nes žlugdau save. Protu suvokiu, kad nieko gero mano gyvenime nebebūtų.
Mano viena draugÄ— užsikodavo. Gal kokį mÄ—nesį nenorÄ—jo su mumis (draugÄ—mis) bendrauti, kažkokia keista buvo. Buvau Å¡iandien pas jÄ… nuvažiavusi į sveÄius. SuvalgÄ—me pyrago su kava. Jau atsigavusi, jauÄiasi gerai ir džiaugiasi kad tam ryžosi. Daugiau dar nedrįsau paklausinÄ—ti.

Galima bÅ«tų pagalvoti, kad užsisÄ—dau ant vargÅ¡Ä—s pariukÄ—s. Anipltol. Ir Äia ne pariukÄ— kalta. Bet mintys typ top. KaroÄia aÅ¡ jau padarÄ™s gerai. KÄ… noriu pasaklyt. Va hÅ«tent - ta drasugÄ— buvo keista! Suprantat kasip yra - aÅ¡ irgi bÅ«damas tipo blaivus bÅ«nu daug labiau negu keistas. O kai iÅ¡geriu viskas zaÅ¡ybys. ÄŒia jums fignia, jÅ«s sveiki žmonÄ—s. O man reiks blaivÄ—ti su vaistais nuo psichozÄ—s jobany vrod

Neprisijungęs

 

#1289 2015-12-26 20:13:07

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

viskas gerai. Teisingi tavo žodžiai Bebre. KodÄ—l taurių neiÅ¡meÄiau , o padÄ—jau į sandÄ—liukÄ…? O todÄ—l, kad jos prabangios, brangiai pirktos arba dovanotos ir buvo gaila. O gal kažkur dar viduje tÅ«nojo mintis, kad man jų prireiks? Net pati nežinau. Kur buvo pigios, tai visas iÅ¡meÄiau- padÄ—jau dėžutÄ—je prie konteinerio.

Neprisijungęs

 

#1290 2015-12-27 00:47:31

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: baisiai bloga

Isgrrisu lsbayi daug. As jums pasaktsiy ! Isvlaivet beveik neimsnoms tokirms kaip ad o kus rsay paumes kufikai

Neprisijungęs

 

#1291 2015-12-27 01:46:41

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  23d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  16d. 

Re: baisiai bloga

Bebras rašė:

Isgrrisu lsbayi daug. As jums pasaktsiy ! Isvlaivet beveik neimsnoms tokirms kaip ad o kus rsay paumes kufikai

Vixškay teysynkay!


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#1292 2015-12-27 07:11:11

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: baisiai bloga

Bebras rašė:

Isgrrisu lsbayi daug. As jums pasaktsiy ! Isvlaivet beveik neimsnoms tokirms kaip ad o kus rsay paumes kufikai

Nu kÄ…, pagert pagÄ—riau, pats metas sustoti. Ir temos pavadinimas "atatinka" mano savijautÄ… - baisiai bloga. Nežinau ar baisiai bet kad bloga tai stopudova. Spjaudau kažkokiu rÅ«džių spalvos skysÄiu - tai turbÅ«t bus vakarykÅ¡tis kokteilis. Dar turbÅ«t nepavadinÄiau savÄ™s blaivu, nes prieÅ¡ penkias valandas buvau kaip tapkÄ—. Dabar prabudau, nu blaivesnis nepalyginamai. Ir į klaviÅ¡us pataikau. Tik labai Å¡liauka ima, kai dÄ—Äiau dabar ant sienos kur.

Neprisijungęs

 

#1293 2015-12-27 21:38:41

lyrute
Naujokas
Registravosi: 2015-12-27
Žinutės: 13


Blaivus  10m.  8mÄ—n.  8d. 

Re: baisiai bloga

dekoju likimui, kad to nereikia man daugiau patirti! ir as buvau vyno megeja. gerdavau litrais. ir rytais buvau pradejusi gerti, nes pastebejau, kad pagirios buvo tiesiog fiziskai nepakeliamos. atrode pabaigos tam nera ir nebus. is ryto, kai budavo bloga ir reikejo darban prisiekdavau, kad jau viskas. taciau jau nuo 3 valandos imdavau planuoti is kur vyna pirksiu. ir tik viena buteli. taciau visuomet tekdavo eiti antro.

negaliu patiketi, kad esu laisva nuo viso to. eina treti metai.

Neprisijungęs

 

#1294 2015-12-28 20:21:43

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

jau šiandien buvo užėjusi mintis, kad nors per naujus metus reiks išgerti. Jau apėmė liūdesys.

Neprisijungęs

 

#1295 2015-12-29 08:44:29

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  8d. 

Re: baisiai bloga

Skamba taip "reik iÅ¡gert su "reikalingais" žmonÄ—mis", kas iÅ¡ to , negeriu tokiais jau gal kokie keturi metai pasiekiau tiek kaip per dvideÅ¡imt gÄ—rimo metų. RaÅ¡om kitaip "Noriu iÅ¡gert" , jei planuoji Pariuke taip ir įvyksta tik laikas ne visad sutampa su planais. VÄ—l "apÄ—mÄ— liÅ«desys " , tai ko , kai geri apima liÅ«desys , kai negeri vÄ—l tas pats . ReiÅ¡kias nei blaivybÄ— , nei gÄ—rimas gyvenimo džiaugsmo neduoda , Å¡iaip ir neduos. Daugelis tikisi , kad metes gert turÄ—s ir gaus gerÄ… pelningÄ… darbÄ…, pripažinimÄ… , padÄ—tį visuomenÄ—, mylinÄia ir nusileidžianÄiÄ… Å¡eimÄ…, meilužių (kiek gali paveÅ¡t) ir t.t. . Bet tokie su laiku nusivilia blaivybe , ne kad tu negersi to tau niekas neatneÅ¡ , ant rytinio padÄ—kliuko į lovÄ…, tai turi turÄ—t savį , tai turi pasiekt , tuom turi gyvent , svajot. Jei man blaivybÄ— bÅ«tų blogai iÅ¡ pirmos minutÄ—s nesukÄiau galvos į parde ir butelį, bet Å¡iuo metu ir ateinanÄiais metais galiu garantuot, NE ir kitų kalbų negali bÅ«t.

Neprisijungęs

 

#1296 2015-12-29 09:03:31

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mÄ—n.  4d. 

Re: baisiai bloga

žvejys rašė:

... bet Å¡iuo metu ir ateinanÄiais metais galiu garantuot, NE ir kitų kalbų negali bÅ«t.

Aišku džiaugiuosi tavo stiprybe, bet... garantuoti?! Manau, tai rizikingas dalykas. Geriau tyliai daryti ir padaryti. Neįsižeisk tik. wink


â™ Sagittarius â™

Neprisijungęs

 

#1297 2016-01-10 16:00:00

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  8d. 

Re: baisiai bloga

ÄŒia kaip tam feizbuke bakstelÄ—siu .PARIUKE KUR ESI?

Neprisijungęs

 

#1298 2016-01-11 18:55:20

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  3d. 

Re: baisiai bloga

Pariuke, užpustė? KuKū smile

Neprisijungęs

 

#1299 2016-01-16 07:54:06

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

Tikrai taip, užpūstė. Bet jau atsikasiau tongue

Neprisijungęs

 

#1300 2016-01-16 08:07:35

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  3d. 

Re: baisiai bloga

Griebk dabar šiūpelį ir savo praeities liūdesį užversk kalnu sniego smile Kad sušaltų ir nustiptų wink

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos