VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#126 2014-02-11 23:03:19

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  8d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Taip esi teisi , pastaruoju laiku susidūriau su grupelia aukštesniųjų, todėl smarkiai svarstau keist grupe.

Neprisijungęs

 

2014-02-11 23:03:19

Google

#127 2014-02-11 23:08:52

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  14d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  26d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Vienišas Vilkas rašė:

tai jei jau" pasitikslinai tai, ką pati tik ką parašiau", daugiau klausimų, manau, nebus

Nesuprantu žmonių, kurie rėkia kokie jie nelaimingi, o kai juos bandai pašnekinti, šoka į akis... Niekas nepasikeitė, tik atėjusi elgeisi lygiai taip pat, kaip dabar – užsipuldinėjai žmones kurie tau bandė ištiesti pagalbos ranką.

Neprisijungęs

 

#128 2014-02-11 23:09:01

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Vienišo Vilko tankynė

tuoj mano postus pašalins:) įspėjimą jau gavau, gausiu ir blokąsmile


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#129 2014-02-11 23:12:25

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Vienišo Vilko tankynė

Audronis rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

tai jei jau" pasitikslinai tai, ką pati tik ką parašiau", daugiau klausimų, manau, nebus

Nesuprantu žmonių, kurie rėkia kokie jie nelaimingi, o kai juos bandai pašnekinti, šoka į akis... Niekas nepasikeitė, tik atėjusi elgeisi lygiai taip pat, kaip dabar – užsipuldinėjai žmones kurie tau bandė ištiesti pagalbos ranką.

oj Audroni, kaip tu klysti... gal iš savo aukštos varpinės nebesugebi nusileisti ten, kur pats kažkada buvai? sorry, vėl būsiu apkaltinta puolimu. žinai, atėjau į šį forumą krizinės būklės, negalėjau tada elgtis adekvačiai, tiesiog ieškojau pagalbos, kad nepasikabint


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#130 2014-02-11 23:18:00

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  14d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  26d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Tik ką rašei, kad neturi problemų su alkoholiu, o čia forumas bandantiems susitvarkyti su alkoholio priklausomybe. Tikriausiai todėl su niekuo ir nerandi bendros kalbos...

Neprisijungęs

 

#131 2014-02-11 23:19:19

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Vienišo Vilko tankynė

paskui atsiprašiau, bet liko įsižeidusių, vardų neminėsiu, pasirodo, tame tarpe ir tu. manau, tu vienas iš adminų. tiek to, blokuokit mane, nesugebu bendraut. liksiu pati su savimi, sėkmės jums.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#132 2014-02-11 23:20:45

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Vienišo Vilko tankynė

Audronis rašė:

Tik ką rašei, kad neturi problemų su alkoholiu, o čia forumas bandantiems susitvarkyti su alkoholio priklausomybe. Tikriausiai todėl su niekuo ir nerandi bendros kalbos...

va čia tai geeeras... kuris iš mūsų durnas?


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#133 2014-02-11 23:43:35

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Vienišo Vilko tankynė

keista, dar manęs neužblokavo:) rašau trečią postą, patys kalti, atėmėte redagavimo galimybę.
Audronis mane apkaltino, kad forume be reikalo keliu sumaištį neturėdama priklausomybės. jis neteisus. turiu priklausomybę nuo alkoholio, turiu labai nestabilą psichologinę būseną, todėl bandau rasti palaikymą ir pasidalinti būsena. kur mano agresija? nelabai suprantu?


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#134 2014-02-12 00:06:12

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Vienišo Vilko tankynė

Audronis rašė:

Nesuprantu žmonių, kurie rėkia kokie jie nelaimingi, o kai juos bandai pašnekinti, šoka į akis... Niekas nepasikeitė, tik atėjusi elgeisi lygiai taip pat, kaip dabar – užsipuldinėjai žmones kurie tau bandė ištiesti pagalbos ranką.

faktus į studiją


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#135 2014-02-12 06:25:42

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Vienišo Vilko tankynė

žvejys rašė:

Taip esi teisi , pastaruoju laiku susidūriau su grupelia aukštesniųjų, todėl smarkiai svarstau keist grupe.

skaitinėjau forumą, kur susidūrėte „grupelia aukštesniųjų"? ką tai reiškia? labai smalsu suprasti, nes skaičiau skaičiau čia tuos ginčus, bet nesupratau.

Neprisijungęs

 

#136 2014-02-12 07:18:01

svetys
Aktyvus narys
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 81


Blaivus  10m.  3mėn.  26d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Vienišas Vilkas rašė:

keista, dar manęs neužblokavo:) rašau trečią postą, patys kalti, atėmėte redagavimo galimybę.
Audronis mane apkaltino, kad forume be reikalo keliu sumaištį neturėdama priklausomybės. jis neteisus. turiu priklausomybę nuo alkoholio, turiu labai nestabilą psichologinę būseną, todėl bandau rasti palaikymą ir pasidalinti būsena. kur mano agresija? nelabai suprantu?

Alkoholis yra depresantas, jis sukelia depresija, kai jo negauni nuotaika kaitaliojas, žmogus, nesuprasdamas, kad tai narkotiko šalinimosi pasekmės (šiuo atveju alkoholis) kaltina gyvenima, aplinkinius darba ir t.t... pasamonėje jis galvoja, kad viska gali sutvarkyti alkoholis, kai išgeri viskas užsimiršta, bet tik tam, kad išsiblaivius viskas atrodytu dvigubai baisiau. Jei tave kamuoja depresija, kreipkis i psichologa jis paskirs tau tinkamiausius vaistus, na o gyditis su priklausomybe sukeliančiu nuodu, kuris viska tik apsunkina yra didžiausia kvailystė...

Paskutinis taisė svetys (2014-02-12 07:21:24)

Neprisijungęs

 

#137 2014-02-12 07:37:08

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Vienišo Vilko tankynė

Vienišas Vilkas rašė:

Audronis rašė:

Nesuprantu žmonių, kurie rėkia kokie jie nelaimingi, o kai juos bandai pašnekinti, šoka į akis... Niekas nepasikeitė, tik atėjusi elgeisi lygiai taip pat, kaip dabar – užsipuldinėjai žmones kurie tau bandė ištiesti pagalbos ranką.

faktus į studiją

Tu ne vilkas, tu tik pavargusi vilkiukė užspeista į kampą. Prisimeni pasakėlę „bėkim vilke dangus griūva“.... Patikėk manim: Alkoholis ir Fortūna niekada nebūna kartu. Atsikratai Alkoholio tada sugrįžta Fortūna, tik ne taip greitai kaip mums to norisi. Neužsigauk Vilkiuke, daugelis iš mūsų visa tai praėję ir ne po vieną kartą. smile

Neprisijungęs

 

#138 2014-02-12 07:39:49

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mėn.  11d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Kažko čia daros baisiai painu,tarp šių aukštų materijų.Ar nebūtų paprasčiau bendrai ir draugiškai gilintis į blaivybę,nes manau kad visi šito mes siekiame.Geros dienos.

Neprisijungęs

 

#139 2014-02-12 08:22:27

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  8d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Taip gal ir nevieta apie tai rašyt, susiskirstymo čia forume nepastebėjau. Aš turėjau mintį AA grupe nes pradėjau blaivybe joje , o dabar turiu tylėt net negaliu išsižiot nes tuoj pasipali priekaištai, gerai jei tai vyksta nevisose grupese. Todėl daug diskutuoju forumuose, tik jų dėka lieku blaivas kasdien.

Neprisijungęs

 

#140 2014-02-12 09:14:06

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  23d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  16d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Vienišas Vilkas rašė:

Audronis rašė:

O gal verta padaryti atvirkščiai, pradžioje pašalinti pasekmę, o tada šviesia galva lengviau bus ir priežastį panaikint? Nes „užpylus“ pasekmės galima suktis užburtame rate ir gainiotis priežastį metų metus...

ką Tavo supratimu reišia "užpylus"? aš negeriu nei kibirais, nei kasdien, daugiadienių pas mane nebūna.
alkoholis yra saugiklis, kuris saugo smegenis nuo perteklinės įtampos, kitaip jos perdegs. kai išspręsiu įtampos ir streso priežastis - jo nebereiks. jei pastaruoju metu jo būčiau atsisakiusi - čia jau neberašyčiau...

Manau daugelio, tame tarpe kadaise buvo ir mano, iliuzija tame, kad šiuo klausimu pozicija būna tokia: "kai išsispręs problemos, vat tada ir nebegersiu". Taip NEBŪNA. Na, nebent aš negirdėjau tokių atvejų. Sutinku stresus, įtampas galima numalšinti, bet tai laikina ir tai nieko nekeičia. Ir apsktitai parodykit man žmones, kuriems alkoholis sutvarkė gyvenimus. Būtu smalsu pažiūrėti.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#141 2014-02-12 09:31:27

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  14d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Vienišas Vilkas rašė:

paskui atsiprašiau, bet liko įsižeidusių, vardų neminėsiu, pasirodo, tame tarpe ir tu. manau, tu vienas iš adminų. tiek to, blokuokit mane, nesugebu bendraut. liksiu pati su savimi, sėkmės jums.

Vienišas Vilke, manau kad labiausiai įsižeidęs( -usi) esi pats.....
Ambicijos- geras dalykas siekiant ambicingų tikslų..... ( pvz. atsikratyt priklausomybių). Teisiog atsipalaiduok, rašyk laisvai, be pykčio, be ieškojimų "paslėptų" minčių.
Pamatysi, tai labai gerai veikia.   Sėkmės.

Neprisijungęs

 

#142 2014-02-12 09:55:30

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Vienišo Vilko tankynė

Aš ta proga noriu pacituoti iš vienos knygos,kurią skaitau Tėvo Stanislovo žodžius:
,,..Jums ,alkoholikams lengviausia.Kai tik klynas iš baimės sušlampa,tuoj galva nulinksta ir puikybė išgaruoja,o būtent pastaroji yra pati didžiausia žmogaus nelaimė.,,
Ten buvo sakoma,kad reikia dėkoti Dievui,jog jis atsiuntė mums tą lygą,...reiškia tam,kad nugalėtume savo PUIKYBĘ.
Mano supratimu,esame labai išdydus,kad priimtume ir išgirstume  kitų patarimus,kad nusileistume ant žemės.
Sveikimas-tai nuolatinis puikybės tirpdymas.

Neprisijungęs

 

#143 2014-02-12 11:20:21

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Vienišo Vilko tankynė

Dėkoju visiems už patarimus. Geros dienos.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#144 2014-02-12 14:15:36

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  14d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

katyte rašė:

Aš ta proga noriu pacituoti iš vienos knygos,kurią skaitau Tėvo Stanislovo žodžius:
,,..Jums ,alkoholikams lengviausia.Kai tik klynas iš baimės sušlampa,tuoj galva nulinksta ir puikybė išgaruoja,o būtent pastaroji yra pati didžiausia žmogaus nelaimė.,,
Ten buvo sakoma,kad reikia dėkoti Dievui,jog jis atsiuntė mums tą lygą,...reiškia tam,kad nugalėtume savo PUIKYBĘ.
Mano supratimu,esame labai išdydus,kad priimtume ir išgirstume  kitų patarimus,kad nusileistume ant žemės.
Sveikimas-tai nuolatinis puikybės tirpdymas.

Visiškai su Tavim sutinku. Gal galėtum parašyti tos knygos pavadinimą. Aš dažna skaitau dvasinio pobūdžio literatūrą. O Tėvo Stanislovo mintys man visuomet imponavo.

Neprisijungęs

 

#145 2014-02-12 18:55:45

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Vienišo Vilko tankynė

man tai šitas forumas padėjo pradėti atsisakyti alkoholio. Jo dėka kai kartą planavau jau eiti į parduotuvę ir nusipirkti, bet prieš tai įjungiau kompiuterį, paskaičiau visų patarimus, tai taip ir nebenuėjau į parduotuvę. Ir dabar negaliu gerti, nes privalau įrodyti, kad mano skaitliukas skaičiuos mėnesį.

Neprisijungęs

 

#146 2014-02-12 19:09:42

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  23d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

pariuke rašė:

man tai šitas forumas padėjo pradėti atsisakyti alkoholio. Jo dėka kai kartą planavau jau eiti į parduotuvę ir nusipirkti, bet prieš tai įjungiau kompiuterį, paskaičiau visų patarimus, tai taip ir nebenuėjau į parduotuvę. Ir dabar negaliu gerti, nes privalau įrodyti, kad mano skaitliukas skaičiuos mėnesį.

Ne mėnesį, pariuke, ne mėnesį. O daug daug mėnesių big_smile Dėl forumo, tai aš nežinau, ar jis mano blaivybę įtakojo, ar ne, bet tokios ilgos blaivybės, ir, tikiuosi - amžinos big_smile, susilaukiau dalyvaudama šiame forume. Ką gi, ačiū jam smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#147 2014-02-12 20:38:22

kestas
Narys
Miestas: Alytaus raj.
Registravosi: 2013-12-08
Žinutės: 43


Blaivus  19m.  1mėn.  22d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Kai kas man pasako tu jau tiek metų negeri . Man tai neatrodo , kad daug jau tų metų , rodosi kad taip nesenai gyvenau aną gyvenimą . O anas manau ir lydės visą laiką , tik tiek gerai jokio potraukio nėra ir parduotuvėj nedomina kokių naujų etikečių ant butelių priklijavo . Nematau tarp mūsų jokio skirtumo . Ypač dėl to laiko kas negere daugiau laiko  o kas mažiau . Kelis žinau kol veikia kodas  labai niekina gerenčius , tada pasakau pirmiausia prisimink apie save tai žmogus pasikelia ir išeina . Ir dar dažnai per youtube pasižiūriu V. Dovgan tai atsiranda šypsena . O jeigu Pariuke bus noro bus ir tų mėnesių .smile

Neprisijungęs

 

#148 2014-02-12 21:28:24

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Vienišo Vilko tankynė

taip. privalau visais įmanomais būdas atsikratyti šitos bėdos.

Neprisijungęs

 

#149 2014-02-13 08:46:55

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  8d. 

Re: Vienišo Vilko tankynė

Pritariu kestui jei bus noro bus ir mėnesių bus ir metų.

Neprisijungęs

 

#150 2014-02-14 05:39:40

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Vienišo Vilko tankynė

Vienišas Vilkas rašė:

Dėkoju visiems už patarimus. Geros dienos.

Kaip ten mūsų vienišai vilkiukei sekasi? Gal geriau, gal parašys kokį gražų eilėraštį su šviesiomis spalvomis.
Įdomu kaip ir ožkytei kelionė? Ar išsilaikė negėrusi kai viskas įskaičiuota. Aš tai neišsilaikyčiau, nes dar nesu tokia sąmoninga šiuo atžvilgiu.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos