VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#151 2013-10-18 12:10:19

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  10mÄ—n.  22d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

labukas visiems;) matau kazkas paslydo,kazkas bando vel..po kolkas as nepaslydau,o progu buvo tikrai nemazai.ir bare teko svesti giminaites gimtadieni,kur visi uliavojo.vartau parduotuviu lankstinukus,o kur alkoholio reklamos- staigiai perverciu.manau,kad po kurio laiko galesiu i tai ziureti be jokiu emociju:)
neseniai suzinojau,kad drauge,kuri buvo uzsikodavusi,atsilaike tik 2men ir toliau pila,labai skaudu..ir jinai be jokiu skrupulu man tai lengvai sako- geriu kaip geriau..uzsiminiau jai kad pas mane irgi kyla noras gert ji tepasake-tai gerk,kas tau trukdo?
as sito nenoriu,nenoriu tokio gyvenimo.susiduriu vis su kazkokia pazistama situacija ir matau kaip girta prisigrybauju,baisu,geda,kaip as taip galejau.daugiau to nebus!
Brangieji,laikykis,valia turim visi,istraukit ja is gelmiu!zmogus daug gali pasiekt,daug iveikt,nugalet!nepasiduokit ir mes nugalesim!wink

Nespėjau vakar parašyti, sutrukdė, kad irgi džiaugiuosi tavo pasiekimais, jau ką ten šnekėti apie visų kitų, kuriais tiesiog galima didžiuotis.

Neprisijungęs

 

2013-10-18 12:10:19

Google

#152 2013-10-18 12:13:04

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  10mÄ—n.  22d. 

Re: Nebenoriu gerti

ozka rašė:

Lekso rašė:

AÄiÅ«,tau Dieve,už blaivų 9-tÄ… rytÄ…,nors savijauta ne kokia-kamuoja sąžinÄ— ir didžiulÄ— gÄ—da,bet aÅ¡ blaiva,noriu ir toliau iÅ¡likti tokia ir tai svarbiausia Å¡iai dienai..

Pavydu,Lekso.Mano siandien tik 1 blaiva diena.neutralGÄ—rimo stazas-13 metu...

Žinok,kad yra ir kitų kuriems ši diena pirma blaiva wink

Neprisijungęs

 

#153 2013-10-18 12:30:34

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  10mÄ—n.  22d. 

Re: Nebenoriu gerti

O man kolektyvas tai sekasi klaikiai, jau turbÅ«t pavargau ir mesti ir pradÄ—ti, kaip Äia pasakius vartoti alchogolį. PaskaiÄiavau nuo rugsÄ—jo 25 dienos jau keturis kartus meÄiau, nevartoju visiÅ¡kai savaitÄ—s bÄ—gyje nei laÅ¡o, nu bet tas nelemtas savaitgalis, iÅ¡muÅ¡a mane kaip turi bÅ«ti. Kitaip tariant nesusitvarkau tuo klausimu nors tu kÄ…, bet tik galiu save paguosti, nes kaip žinoma nuo to lengviau bÅ«na, kad neprisilaku kaip anksÄiau. Tai va vis galvojau įsidÄ—siu savo blaivybÄ—s skaiÄiavimÄ…, bet vis pramuÅ¡a ir matau kad neturiu kÄ… dÄ—ti.

Bet va paskaitau, kaip Äia visiems neblogai einasi, nuotaika sau tuo pakeliu, ir galvoju, kad vis vien ateis ir pas mane tas blaivas savaitgalis, jau ir taip darbo dienomis po darbo susilaikyti buvo gana žiauru. Juk žinote jÅ«s patys kÄ… tai reiÅ¡kia vÄ—l iÅ¡ pradžių.

Neprisijungęs

 

#154 2013-10-18 12:59:33

vynas
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-10-10
Žinutės: 7

Re: Nebenoriu gerti

ne tau vienai sunku savaitgaliai sad per pietus nusipirkau fleškutę brendžio ir laikau rankinėje. Gal užteks valios išpilti lauk, bet turbut kaip visada - kai tik bendradarbiai išeis - išgersiu sad


Agni rašė:

O man kolektyvas tai sekasi klaikiai, jau turbÅ«t pavargau ir mesti ir pradÄ—ti, kaip Äia pasakius vartoti alchogolį. PaskaiÄiavau nuo rugsÄ—jo 25 dienos jau keturis kartus meÄiau, nevartoju visiÅ¡kai savaitÄ—s bÄ—gyje nei laÅ¡o, nu bet tas nelemtas savaitgalis, iÅ¡muÅ¡a mane kaip turi bÅ«ti. Kitaip tariant nesusitvarkau tuo klausimu nors tu kÄ…, bet tik galiu save paguosti, nes kaip žinoma nuo to lengviau bÅ«na, kad neprisilaku kaip anksÄiau. Tai va vis galvojau įsidÄ—siu savo blaivybÄ—s skaiÄiavimÄ…, bet vis pramuÅ¡a ir matau kad neturiu kÄ… dÄ—ti.

Bet va paskaitau, kaip Äia visiems neblogai einasi, nuotaika sau tuo pakeliu, ir galvoju, kad vis vien ateis ir pas mane tas blaivas savaitgalis, jau ir taip darbo dienomis po darbo susilaikyti buvo gana žiauru. Juk žinote jÅ«s patys kÄ… tai reiÅ¡kia vÄ—l iÅ¡ pradžių.

Neprisijungęs

 

#155 2013-10-18 18:50:17

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Nebenoriu gerti

vynas rašė:

ne tau vienai sunku savaitgaliai sad per pietus nusipirkau fleškutę brendžio ir laikau rankinėje. Gal užteks valios išpilti lauk, bet turbut kaip visada - kai tik bendradarbiai išeis - išgersiu sad


Agni rašė:

O man kolektyvas tai sekasi klaikiai, jau turbÅ«t pavargau ir mesti ir pradÄ—ti, kaip Äia pasakius vartoti alchogolį. PaskaiÄiavau nuo rugsÄ—jo 25 dienos jau keturis kartus meÄiau, nevartoju visiÅ¡kai savaitÄ—s bÄ—gyje nei laÅ¡o, nu bet tas nelemtas savaitgalis, iÅ¡muÅ¡a mane kaip turi bÅ«ti. Kitaip tariant nesusitvarkau tuo klausimu nors tu kÄ…, bet tik galiu save paguosti, nes kaip žinoma nuo to lengviau bÅ«na, kad neprisilaku kaip anksÄiau. Tai va vis galvojau įsidÄ—siu savo blaivybÄ—s skaiÄiavimÄ…, bet vis pramuÅ¡a ir matau kad neturiu kÄ… dÄ—ti.

Bet va paskaitau, kaip Äia visiems neblogai einasi, nuotaika sau tuo pakeliu, ir galvoju, kad vis vien ateis ir pas mane tas blaivas savaitgalis, jau ir taip darbo dienomis po darbo susilaikyti buvo gana žiauru. Juk žinote jÅ«s patys kÄ… tai reiÅ¡kia vÄ—l iÅ¡ pradžių.

Sveiki,visi.Vynas,kaip ten su ta fleskute?Man siandien pavyko iprastÄ… taurelÄ™ bare (atvykus i KaunÄ… ten beveik visada uzsuku)pakeisti į stiklinaitÄ™ Å¡vieziu sulÄių.Tokia madam Å¡alia atsistojo ir sako:man ir truputÄ—li moliugo iÅ¡spauskit,ir truputÄ—lį imbiero ir t.t .Va galvoju kaip.Ir aÅ¡ kitÄ…kart taip padarysiu.Na ir nuotaika Å¡iandien geresnÄ—,ir sveikata.AÄiu visiems,kad Äia esat.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#156 2013-10-18 18:52:32

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Nebenoriu gerti

edmas rašė:

nebutina apie save kalbek kas tau ant sirdies

Vakar jau uzmigau,gal ir aš su laiku galėsiu paplepėti.Iki


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#157 2013-10-18 19:25:04

edmas
Naujokas
Registravosi: 2013-10-17
Žinutės: 8

Re: Nebenoriu gerti

drasiau likimo broliai junkites paplepesim praleisim linksmai laika

Neprisijungęs

 

#158 2013-10-18 19:36:27

vynas
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-10-10
Žinutės: 7

Re: Nebenoriu gerti

Truksta valios nors tu ka :-(



ozka rašė:

vynas rašė:

ne tau vienai sunku savaitgaliai sad per pietus nusipirkau fleškutę brendžio ir laikau rankinėje. Gal užteks valios išpilti lauk, bet turbut kaip visada - kai tik bendradarbiai išeis - išgersiu sad


Agni rašė:

O man kolektyvas tai sekasi klaikiai, jau turbÅ«t pavargau ir mesti ir pradÄ—ti, kaip Äia pasakius vartoti alchogolį. PaskaiÄiavau nuo rugsÄ—jo 25 dienos jau keturis kartus meÄiau, nevartoju visiÅ¡kai savaitÄ—s bÄ—gyje nei laÅ¡o, nu bet tas nelemtas savaitgalis, iÅ¡muÅ¡a mane kaip turi bÅ«ti. Kitaip tariant nesusitvarkau tuo klausimu nors tu kÄ…, bet tik galiu save paguosti, nes kaip žinoma nuo to lengviau bÅ«na, kad neprisilaku kaip anksÄiau. Tai va vis galvojau įsidÄ—siu savo blaivybÄ—s skaiÄiavimÄ…, bet vis pramuÅ¡a ir matau kad neturiu kÄ… dÄ—ti.

Bet va paskaitau, kaip Äia visiems neblogai einasi, nuotaika sau tuo pakeliu, ir galvoju, kad vis vien ateis ir pas mane tas blaivas savaitgalis, jau ir taip darbo dienomis po darbo susilaikyti buvo gana žiauru. Juk žinote jÅ«s patys kÄ… tai reiÅ¡kia vÄ—l iÅ¡ pradžių.

Sveiki,visi.Vynas,kaip ten su ta fleskute?Man siandien pavyko iprastÄ… taurelÄ™ bare (atvykus i KaunÄ… ten beveik visada uzsuku)pakeisti į stiklinaitÄ™ Å¡vieziu sulÄių.Tokia madam Å¡alia atsistojo ir sako:man ir truputÄ—li moliugo iÅ¡spauskit,ir truputÄ—lį imbiero ir t.t .Va galvoju kaip.Ir aÅ¡ kitÄ…kart taip padarysiu.Na ir nuotaika Å¡iandien geresnÄ—,ir sveikata.AÄiu visiems,kad Äia esat.

Neprisijungęs

 

#159 2013-10-19 07:17:53

Lekso
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-10-06
Žinutės: 112

Re: Nebenoriu gerti

Labas,ozka,malonu skaityt,kad tau jau geriau,taip ir toliau-po zingsneli,nors mano pacios mintys daznai klaidzioja po alkoholio skyriu parduotuveje,bet stengiuosi vyti jas lauk,sunku,bet jei ne mes patys,tai niekas kitas uz mus to nepadarys.Sekmes visiems.


Nesvarbu,kaip žemai tu bekristum,niekada negalima prarasti vilties.Edit Piaf

Neprisijungęs

 

#160 2013-10-20 18:30:45

asta1028
Naujokas
Registravosi: 2013-10-07
Žinutės: 8

Re: Nebenoriu gerti

Užeinu į parduotuvÄ™,kojos taip ir neÅ¡a į "gaiviųjų"gÄ—rimų skyriaus pusÄ™.Ta savaitÄ— beklaidžiojant su darbo paieÅ¡komis,nemiga,dapresija,nusivarymu nuo kojų ir ne visad soÄiu pilvu prailgo.Atrodo,kad jau koks pusmetis praÄ—jo.Bet aukÅ¡Äiausiasis pasigailÄ—jo,ryt varau darban.Yes,aÄiÅ« tau anglija.Tad dabar nebebus noro plaut nuoskaudas,pyktį,neviltį.AÅ¡ tuo tikiu.

Neprisijungęs

 

#161 2013-10-21 09:59:50

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Nebenoriu gerti

asta1028 rašė:

Užeinu į parduotuvÄ™,kojos taip ir neÅ¡a į "gaiviųjų"gÄ—rimų skyriaus pusÄ™.Ta savaitÄ— beklaidžiojant su darbo paieÅ¡komis,nemiga,dapresija,nusivarymu nuo kojų ir ne visad soÄiu pilvu prailgo.Atrodo,kad jau koks pusmetis praÄ—jo.Bet aukÅ¡Äiausiasis pasigailÄ—jo,ryt varau darban.Yes,aÄiÅ« tau anglija.Tad dabar nebebus noro plaut nuoskaudas,pyktį,neviltį.AÅ¡ tuo tikiu.

sėkmės Tau asta 1028 labai tikiuosi kad Tau viskas pasiseks,ir su darbu ir pavyks gyventi blaivų gyvenimą,bei nepamiršk mūsų.

Neprisijungęs

 

#162 2013-10-21 11:33:02

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mÄ—n.  13d. 

Re: Nebenoriu gerti

asta1028 rašė:

Užeinu į parduotuvÄ™,kojos taip ir neÅ¡a į "gaiviųjų"gÄ—rimų skyriaus pusÄ™.Ta savaitÄ— beklaidžiojant su darbo paieÅ¡komis,nemiga,dapresija,nusivarymu nuo kojų ir ne visad soÄiu pilvu prailgo.Atrodo,kad jau koks pusmetis praÄ—jo.Bet aukÅ¡Äiausiasis pasigailÄ—jo,ryt varau darban.Yes,aÄiÅ« tau anglija.Tad dabar nebebus noro plaut nuoskaudas,pyktį,neviltį.AÅ¡ tuo tikiu.

Labai gerai, kad pradedi dirbt. Darbas bus tarsi atsvara gÄ—rimui.   Laikykis. SÄ—kmÄ—s ir bÅ«tinai raÅ¡yk.

Neprisijungęs

 

#163 2013-10-29 22:26:46

maradona
Narys
Registravosi: 2013-10-29
Žinutės: 33

Re: Nebenoriu gerti

sveiki.as irgi metu gerti....uzkniso gerti juodai...neisejau i darba praeita savaite---cia jau zenklas:(manau man pavyks

Neprisijungęs

 

#164 2013-10-29 22:44:56

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  29d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveika (-as) Maradona, linkiu sėkmės Tau. Paskaitinėk istorijas, patarimus, gal pradžioje pravers. cool

Neprisijungęs

 

#165 2013-10-29 22:48:27

maradona
Narys
Registravosi: 2013-10-29
Žinutės: 33

Re: Nebenoriu gerti

na as esu paskaitinejes ir anksciau sita foruma.tik siandien pasiryzau parashyti.ir mesti gerti aisku:)

Neprisijungęs

 

#166 2013-10-30 08:19:44

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  13d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  25d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveikas prisijungęs, maradona. Smagu, kad nutarei prisidėti prie mūsų ir išdrįsai parašyti. Sveikinu su pirma blaivia diena :)

Neprisijungęs

 

#167 2013-10-30 08:31:07

maradona
Narys
Registravosi: 2013-10-29
Žinutės: 33

Re: Nebenoriu gerti

laukiau sitos zinutes.aciu:)

Neprisijungęs

 

#168 2013-10-30 09:15:22

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  13d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  25d. 

Re: Nebenoriu gerti

Tai palauk, dar nusibos tie sveikinimai. Po pusmeÄio daugeliui nusibosta ir praÅ¡o nebesveikinti taip dažnai :) Nors aÅ¡ manau, kad padÄ—koti ir pasveikinti save su dar viena blaiviai pragyventa diena yra užtarnautas ir labai naudingas dalykas.

Neprisijungęs

 

#169 2013-10-30 09:19:58

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  23d. 

Re: Nebenoriu gerti

Maradona, šaunu kad nusprendei prisijungti prie mūsų. smile Ir sveikinimai su pirma blaivia diena.

Neprisijungęs

 

#170 2013-10-30 09:25:19

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  22d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  15d. 

Re: Nebenoriu gerti

Ir aÅ¡ sveikinu MaradonÄ… nutarus keisti gyvenimÄ….  Geras žingsnis!


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#171 2013-10-30 13:51:34

maradona
Narys
Registravosi: 2013-10-29
Žinutės: 33

Re: Nebenoriu gerti

buvau siandien ant kilimelio----nu tai ka gedu geda...nu bet atbuvau as ta gedos stulpa.po svenciu galvoju pradeti vaikscioti i susitikimus AA.gerai kad tos sventes tokios gedulingos---daug pagundu nebus....na ir aciu uz sveikinimus,bet mane dar anksti sveikinti:)o tas puse metu siuo metu oi kaip toli atrodo

Neprisijungęs

 

#172 2013-10-30 16:07:17

snaigÄ—
Narys
Registravosi: 2013-10-30
Žinutės: 27


Blaivus  7m.  10mÄ—n.  19d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveiki, as nuo šiandien nusprendžiau nustoti vartoti alkoholį. Dažnai mane kamuoja ne kokie praeities prisiminimai, kaltę malšindavau alkoholiu, tik nesenai supratau, jog ir tie dalykai, dėl kurių save kaltinau būtent vyko, dėl to jog vartodavau alkoholį. Nebenoriu gerti ir savęs gailėtis. Per alkoholį pradėjau savęs nekęsti, žinau, kad skaudinu savo artimus žmones, kadangi stažas nemažas, geriu nuo 15 metų ir kiek save pamenu, visada budavo problemu su alkoholio kiekio kontroliavimu. Palinkekit istvermes ir sekmes:)


Tai, kas manęs nenužudo, padaro mane stipresne!

Neprisijungęs

 

#173 2013-10-30 16:09:15

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  29d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveika smile
Ištvermės, ryžto ir nemesk kelio dėl takelio! Ra6yk, skaityk, bendrauk, klausk ...

Neprisijungęs

 

#174 2013-10-30 16:12:54

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  23d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveika, snaige. Pirmas žingsnis jau žengtas, savo bėdos pripažinimas. Sėkmės ir istvermės tikrai prireiks. Tad ir linkiu Tau tai. smile

Neprisijungęs

 

#175 2013-10-30 16:33:17

snaigÄ—
Narys
Registravosi: 2013-10-30
Žinutės: 27


Blaivus  7m.  10mÄ—n.  19d. 

Re: Nebenoriu gerti

aciu už padrasinimus:) galvoje kirba viena mintis, jog kartais sugebu atsigerti saikingai, bet tų kartų gerokai mažiau nei prisilakimas vos ne iki žemÄ—s graibymo, turiu gerÄ… darbÄ… ir nuostabų draugÄ…, kuriuos bijau prarasti per alkoholį, be to žinau, kad ir save pati pamilÄiau jei nustoÄiau gert. ArtÄ—ja iÅ¡eiginÄ—s iÅ¡bandymo metas:), tikuosi atsilaikysiu


Tai, kas manęs nenužudo, padaro mane stipresne!

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos