VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#201 2015-10-21 15:54:31

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  24d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  17d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Čia dar daug kas priklausi nuo tipažo, su kuo turi reikalą. Jei pažįsti žmogų, galima prognozuoti jo veiksmus. Ne 100% tixlumu, bet... Su kai kuo įmanoma šnekėti, su kitais net neverta pradėti. Bet pasiūlyti pagalbą niekad neprošal.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

2015-10-21 15:54:31

Google

#202 2015-10-21 16:00:11

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Senojo bambeklio užrašai

Artaz rašė:

(...)su kitais net neverta pradėti. Bet pasiūlyti pagalbą niekad neprošal.

Ar man vienam pasigirdo?... Neverta pradėti ir niekad neprošal, kaip jie tarpusavyje ten sulimpa gal apšviesk ir kitus Forumo dalyvius?... Gal neverta niekad, bet paskui pradėti neprošal, gal sudėliojai kažkaip netaip ir įvyko techninė klaida? Su manimi nes matai neturi asmeninio kažkokio požiūrio galiotų - neprošal niekad pradėti nevertėjimo... ar kažkaip kitaip?? smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#203 2015-10-21 16:11:28

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  9d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

<..>
Ai pabandysiu gal, dar sykį, nors tiek kartų nusivyliau, ir prižadėjau nekišt savo trigrašio, jokios prasmės, gi. Dar durnium, ar asmeniniu įžeidėju lieki... Ką manot?

jeigu turi vidinių jėgų ("degalų") pakrutink, bet jei šiaip sau..tai neblogai ir sau duotą pažadą ištesėt. Prikluasomai kaip patsai jautiesi..o ne ką manai kartais, šitas pasirinkimo kriterijus gali būti su maloniu siurprizu.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#204 2015-10-21 16:22:11

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  24d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  17d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nesikabinėk prie žodžių, Pasiklydes, - visvien niekam nepadėsi.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#205 2015-10-21 16:42:03

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Artaz rašė:

Čia dar daug kas priklausi nuo tipažo, su kuo turi reikalą. Jei pažįsti žmogų, galima prognozuoti jo veiksmus. Ne 100% tixlumu, bet... Su kai kuo įmanoma šnekėti, su kitais net neverta pradėti. Bet pasiūlyti pagalbą niekad neprošal.

Nu lyg ir neblogai pažįstu... Tik padėt negaliu niekuo, galiu tik kažką pasakyt, kad jis pats imtų gelbėtis. Čia vienintelis šansas.

Neprisijungęs

 

#206 2015-10-21 16:53:21

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  24d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  17d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Bet gi žinai kaip pas būtent šį žmogų "tai būna", kiek paprastai tai tęsiasi ir kaip pas jį tai baigiasi?


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#207 2015-10-21 17:03:32

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Tai žinau...,  užtai ir vilčių nededu :(, betgi visada atsiranda tipelis, kuris kažką pasako, ir kažkaip paėmi ir tai išgirsti...

Neprisijungęs

 

#208 2015-10-21 18:20:44

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  4d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

Tai žinau...,  užtai ir vilčių nededu sad, betgi visada atsiranda tipelis, kuris kažką pasako, ir kažkaip paėmi ir tai išgirsti...

Kartais to pačio žmogaus ir jau girdėti žodžiai kitaip smegenus pasiekia smile Manau, verta pamėgint žmogui padėt. Ar užsikabins už blaivybės, tai tik nuo jo pačio priklauso.

Neprisijungęs

 

#209 2015-10-21 18:34:47

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nežinau, nepažįstu to žmogaus, bet iš savo (asmeninės) ir ne tik patirties žinau, kad "glaumūriniam" pijokui padėti yra neįmanoma todėl, kad jis nemato problemos akivaizdžiai. Darbas, šeima, sociumas ... viskas juk čiki. Aš pati gerdavau tik brangų vyną (nesvarbu, kad po litrą kasvakarą). Ir gėriau taip, kad nė vienas šuo nesulotų, kad gal turiu problemą. Mano bendradarbis geria darbe, pasiekė tokį lygį, kad nuo kelių saldainių su likeriu pagauna kablį. Bet jis bėdų neturi, no, no ... kitaip taigi būtų bomžu hmm. Paprašys pagalbos, pabandysiu padėti, o dabar net nesvarstau tokios galimybės ... kam, jei jam ir jo sociumui dar vis atrodo, kad problemos nėra roll.

Neprisijungęs

 

#210 2015-10-22 10:22:56

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Viktorija rašė:

Nežinau, nepažįstu to žmogaus, bet iš savo (asmeninės) ir ne tik patirties žinau, kad "glaumūriniam" pijokui padėti yra neįmanoma todėl, kad jis nemato problemos akivaizdžiai. Darbas, šeima, sociumas ... viskas juk čiki. Aš pati gerdavau tik brangų vyną (nesvarbu, kad po litrą kasvakarą). Ir gėriau taip, kad nė vienas šuo nesulotų, kad gal turiu problemą. Mano bendradarbis geria darbe, pasiekė tokį lygį, kad nuo kelių saldainių su likeriu pagauna kablį. Bet jis bėdų neturi, no, no ... kitaip taigi būtų bomžu :/. Paprašys pagalbos, pabandysiu padėti, o dabar net nesvarstau tokios galimybės ... kam, jei jam ir jo sociumui dar vis atrodo, kad problemos nėra :rolleyes:.

Labai gerai pastebėta apie tuos "glamūrus". Aš irgi didele dalim iš tokių. Sunkus atvejis.

Neprisijungęs

 

#211 2015-10-22 10:48:43

Virgilijus
Vartotojas
Registravosi: 2015-08-26
Žinutės: 132

Re: Senojo bambeklio užrašai

apie "glamūrus" - tikra tiesa.

sena humoreska: pokalbis blaivykloje

mane čia atvežė iš viskių degustacijos, o tave - nuo konteinerio. Jauti skirtumą?

- jaučiu, bet apsivėmę abu ...

Neprisijungęs

 

#212 2015-10-22 10:57:50

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Senojo bambeklio užrašai

Virgilijus rašė:

apie "glamūrus" - tikra tiesa.

sena humoreska: pokalbis blaivykloje

mane čia atvežė iš viskių degustacijos, o tave - nuo konteinerio. Jauti skirtumą?

- jaučiu, bet apsivėmę abu ...

Virgilijau atsidursime ten pat...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#213 2015-10-22 11:03:05

Virgilijus
Vartotojas
Registravosi: 2015-08-26
Žinutės: 132

Re: Senojo bambeklio užrašai

Pasiklydes rašė:

Virgilijau atsidursime ten pat...

na, nežinau, kas į pelenus, kas sliekams...  2 choice'ai yra

nors.... esi teisus, nes nepaisant pasirinkimo, nebeegzistuosim (ir špygas jau dabar kaišiosim reinkarnacijos tikėtojams ir mylėtojams)

Neprisijungęs

 

#214 2015-10-23 17:23:46

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Senojo bambeklio užrašai

Mano "gliancinis" kolega įstojo į "Vyno klubą". Nario mokestis toks, kad išgirdusi net nuo kėdės pašokau. Klausiu kam, sako, kad kiekvienas išsilavinęs, intelektualus, siekiantis aukštumų žmogus turi nepaviršutiniškai išmanyti gėrimo kultūrą. Klausiu kodėl ne į arbatos ar knygų klubą, tai gavau tokį moralą, kad beliko pasirišti seilinuką hmm. Kai pasakiau, kad gal jam reikėtų užsirašyti į AA klubą, gavau pasiūlymą man užsirašyti į knygų, kad pradėčiau "rubalinti" kas yra etika ir kultūra roll. O, tai ką, pasiūlymas geras, reikės pagalvoti smile. Kažkada skaičiau A.Verygos straipsnį apie tai, kad kuo aukštesnis žmogaus IQ, tuo sunkiau jam mesti gerti. Profesorių gerbiau visais laikais, bet tada tikrai suabejojau jo kompetencija. Nuo nesenų laikų aiškiai supratau, kad tai yra tiesa 100 % (kaip beja supratau ir tai, kodėl mesti moterims yra sunkiau). Gerai pasakė mano vynoklubinis kolega, kad tik kvailiai mokosi iš savo klaidų .... eisiu žiūrėti, kas ten su tuo mano IQ ne taip sad.

Beja, šiandie darbe jis negėrė nė lašo, klausiau kodėl, sakė, kad vakare galėtų blaiviai įvertinti įvairių vynų įvairias savybes lol.

Neprisijungęs

 

#215 2015-10-23 17:44:00

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Viktorija rašė:

Mano "gliancinis" kolega įstojo į "Vyno klubą". Nario mokestis toks, kad išgirdusi net nuo kėdės pašokau. Klausiu kam, sako, kad kiekvienas išsilavinęs, intelektualus, siekiantis aukštumų žmogus turi nepaviršutiniškai išmanyti gėrimo kultūrą. Klausiu kodėl ne į arbatos ar knygų klubą, tai gavau tokį moralą, kad beliko pasirišti seilinuką :/. Kai pasakiau, kad gal jam reikėtų užsirašyti į AA klubą, gavau pasiūlymą man užsirašyti į knygų, kad pradėčiau "rubalinti" kas yra etika ir kultūra :rolleyes:. O, tai ką, pasiūlymas geras, reikės pagalvoti :). Kažkada skaičiau A.Verygos straipsnį apie tai, kad kuo aukštesnis žmogaus IQ, tuo sunkiau jam mesti gerti. Profesorių gerbiau visais laikais, bet tada tikrai suabejojau jo kompetencija. Nuo nesenų laikų aiškiai supratau, kad tai yra tiesa 100 % (kaip beja supratau ir tai, kodėl mesti moterims yra sunkiau). Gerai pasakė mano vynoklubinis kolega, kad tik kvailiai mokosi iš savo klaidų .... eisiu žiūrėti, kas ten su tuo mano IQ ne taip :(.

Beja, šiandie darbe jis negėrė nė lašo, klausiau kodėl, sakė, kad vakare galėtų blaiviai įvertinti įvairių vynų įvairias savybes :lol:.

IQ, sunkumo mest gert ir feminizmo koreliacija suteikia peno rudeniškiems tokiems pamąstymams, kolega :)

Neprisijungęs

 

#216 2015-10-23 18:15:29

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Senojo bambeklio užrašai

Oi, geras. Tai va kodėl taip sunkiai metu gert. Pasirodo IQ dyyyyydelis big_smile Ir ką veikiu šitoj provincijos glūdumoj?.. Mažiausia turėjau būt prezidentės patarėja big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#217 2015-10-24 15:08:15

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

Vakar turėjau reikalų. Prieš juos tvarkydamas užbėgau pas gerą pažįstamą pasikonsultuot kur ką kaip, nuo ko pradėt. Radau savo darbo vietoj girtą... Pareigos jo, sakykim taip: labai prestižinės, pelningos, užtikrinančios orų pragyvenimą, viešos. Kad to pasiekt matyt nemažai pastangų padėjo. Dabar va... Kažkada su juo labai gerai "pasėdėdavom", artima siela, nedaug labai tokių. Po daug laiko sutikau jį AA susirinkime, aš jau buvau kelių metukų super kietuolis, o jis tik kabinosi. Labai apsidžiaugiau, kad turėsiu prietėlių blaivybėj, deja neužsikabino.

Prieš kelias savaites dabar paplepėjom, sakė viskas puikiai, savaitgaliais kaip ir visi truputį gero vyno, kaip visi įkala, jokių problemų, anūkas va šviežutėlis... Beveik patikėjau, ko gi netikėt žmogum... O vakar net susikalbėt nepavyko.

Gaila žmogaus, jo šeimos. Nežinau ką daryt.. skambint, bandyt krutint? Bet gi viską jis žino... Sunku su tokiais kietuoliais.
Ai pabandysiu gal, dar sykį, nors tiek kartų nusivyliau, ir prižadėjau nekišt savo trigrašio, jokios prasmės, gi. Dar durnium, ar asmeniniu įžeidėju lieki... Ką manot?

Kaip Marijau tau pasisekė su draugu?

Neprisijungęs

 

#218 2015-10-25 08:33:25

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  9d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

Vakar turėjau reikalų. Prieš juos tvarkydamas užbėgau pas gerą pažįstamą pasikonsultuot kur ką kaip, nuo ko pradėt. Radau savo darbo vietoj girtą... Pareigos jo, sakykim taip: labai prestižinės, pelningos, užtikrinančios orų pragyvenimą, viešos. Kad to pasiekt matyt nemažai pastangų padėjo. Dabar va... Kažkada su juo labai gerai "pasėdėdavom", artima siela, nedaug labai tokių. Po daug laiko sutikau jį AA susirinkime, aš jau buvau kelių metukų super kietuolis, o jis tik kabinosi. Labai apsidžiaugiau, kad turėsiu prietėlių blaivybėj, deja neužsikabino.

Prieš kelias savaites dabar paplepėjom, sakė viskas puikiai, savaitgaliais kaip ir visi truputį gero vyno, kaip visi įkala, jokių problemų, anūkas va šviežutėlis... Beveik patikėjau, ko gi netikėt žmogum... O vakar net susikalbėt nepavyko.

Gaila žmogaus, jo šeimos. Nežinau ką daryt.. skambint, bandyt krutint? Bet gi viską jis žino... Sunku su tokiais kietuoliais.
Ai pabandysiu gal, dar sykį, nors tiek kartų nusivyliau, ir prižadėjau nekišt savo trigrašio, jokios prasmės, gi. Dar durnium, ar asmeniniu įžeidėju lieki... Ką manot?

O Marijau, jis matė koks buvai ir koks dabar esi , kaip džiaugiasi tavo artimieji , pasikeitusiu tavo gyvenimu. Apsidairykim aplinkui geriančių  artimųjų, ligos , mirtys ir kita. Iš ko tai. Kai stovi per laidotuves tai girdi "va daktarai kalti" , " paveldėjo liga" ir kita. O apie geriantį (gyva) šeimos narį girdi "va varkšelis sutines , dabar gers kelias paras" ir kitaip su užuojauta ir tik retas pasako "būt ne gėres -us, būt taip neįvyke". Taip mes patys esam likimo kalviai ir nuo mūsų pačių priklauso ne vien pačio gyvenimas , bet būrio artimų.
Manau Marijau tavo pačio pavyzdys ir bus jam geriausias stuktelėjimas blaivaus gyvenimo link. O kada tai bus tik laiko klausimas. Pagreitint , galima pagal situacija , kai pamatai , kad jau nesėkmė ir pradeda ristis ar griūti verslas ar gyvenimas , atsirandi ir sakai stabdyk pradedam gyvent kitaip viltis yra.
O kas liečia brangi degtinė ar pigus pilstukinis spiritas (čia kalbu apie save) , tai koks skirtumas iš kokio butelio vis tiek cinktelėjimas į galvą tas pats , vis tiek girtas liksmai-durnas esi .

Neprisijungęs

 

#219 2015-10-25 12:11:52

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Senojo bambeklio užrašai

žvejys rašė:

Manau Marijau tavo pačio pavyzdys ir bus jam geriausias stuktelėjimas blaivaus gyvenimo link. O kada tai bus tik laiko klausimas. Pagreitint , galima pagal situacija , kai pamatai , kad jau nesėkmė ir pradeda ristis ar griūti verslas ar gyvenimas , atsirandi ir sakai stabdyk pradedam gyvent kitaip viltis yra. .

Gal kažko nesuprantu.. Prie kurios kategorijos priskirti praradusius verslus šeimas sveikata ir prie konteinerio? Ir kas tada tas pavyzdys kai net gyventi nesinori? Kai tik vieno meldi kad mirti? Draugelio pavyzdys?... Kažkur su logika pas tave žvejy "promachas"? P*sau skersa kai Žudžausi.. Ai pasakysi kaip visad, kaip matai taip gyveni, unikali atmazkė.. Tai noriu pasakyti yra milijonai kurie netiki tokiais pavyzdžiais, ai apie likimus išvis nėra ko kalbėti, tau visas gyvenimas tai likimo kalvis, tik kali ir kali ir kalk toliau kot rybalov... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#220 2015-10-26 10:05:10

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

pariuke rašė:

.....................
Kaip Marijau tau pasisekė su draugu?

Labai tikiuosi, kad jis pats papasakos kada nors. Supranti, tai gyvas tikras žmogus su gyvom problemom... Kaži ar aš labai norėčiau, kad kas apie mano sunkumus internete porintų :)

Neprisijungęs

 

#221 2015-10-30 08:41:38

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  9d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Pasiklydes rašė:

žvejys rašė:

Manau Marijau tavo pačio pavyzdys ir bus jam geriausias stuktelėjimas blaivaus gyvenimo link. O kada tai bus tik laiko klausimas. Pagreitint , galima pagal situacija , kai pamatai , kad jau nesėkmė ir pradeda ristis ar griūti verslas ar gyvenimas , atsirandi ir sakai stabdyk pradedam gyvent kitaip viltis yra. .

Gal kažko nesuprantu.. Prie kurios kategorijos priskirti praradusius verslus šeimas sveikata ir prie konteinerio? Ir kas tada tas pavyzdys kai net gyventi nesinori? Kai tik vieno meldi kad mirti? Draugelio pavyzdys?... Kažkur su logika pas tave žvejy "promachas"? P*sau skersa kai Žudžausi.. Ai pasakysi kaip visad, kaip matai taip gyveni, unikali atmazkė.. Tai noriu pasakyti yra milijonai kurie netiki tokiais pavyzdžiais, ai apie likimus išvis nėra ko kalbėti, tau visas gyvenimas tai likimo kalvis, tik kali ir kali ir kalk toliau kot rybalov... smile

O kur tavoji logika , kad nusižudysi? Ką pribausi ar išgasdinsi ?
Tau viskas yra šalia geras , šiltas ,jaukus būstas , tave mylinti šeima , geras auto it taip toliau . Keisk gyvenimą ir turėsi . Tiksliau dirbsi, mąstysi, turėsi. Turėjau problemų su viskuo išvardintu , dabar jau nebeturiu. Keičiau netik atsisakydamas alkoholio , bet ir keisdamas santykius su aplinkiniais.
Nerašinėk , kad dėjau ar padėjau , turim visi ką dėt , bet pabandyk pasikeist.

Neprisijungęs

 

#222 2015-10-30 10:16:50

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Senojo bambeklio užrašai

žvejys rašė:

Tau viskas yra šalia geras , šiltas ,jaukus būstas , tave mylinti šeima , geras auto it taip toliau . Keisk gyvenimą ir turėsi . Tiksliau dirbsi, mąstysi, turėsi..

Čia apie ka brėdini??? Šeimos nėra, auto seniai sudaužyta, teisės pragertos, teismai, baudos, darbo nėra... Kažkur varai i pievas, atsibusk pats viena karta iš savu filosofiju...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#223 2015-10-30 11:29:54

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Senojo bambeklio užrašai

Baik tu šitaip varyti ant tų forumiečių, juk esi nedurnas ir pats supranti, kad ne jie dėl to kalti. Mano giliu įsitikinimu ir tu nekaltas dėl tokios savo padėties. Alkoholis yra viso blogio kaltininkas, juk nė vienas mūsų ragaudamas pirmą kartą nesvajojom apie tai, kad kaip būtų gerai ateity tapti alkoholiku.
Aš parašysiu tik apie save: pradėjau stipriai girtuokliauti dėl darbo. Tada man atrodė, kad dėl streso, dabar manau, kad dėl prarasto žmogiško orumo (na, buvo tos "laukinio kapitalizmo" užuomazgos). Nuo to laiko pakeičiau ne vieną darbą ir gėriau toliau. Kaip sakė man vienas narkologas, kad niekas negali pasakyti kaip kuris žmogus užsikabins už blaivaus gyvenimo. Aš vienu metu supratau, kad dėl mano vis dar prarasto orumo yra kalti ne darbai, ne aplinkybės, o būtent alkoholis. Kai tą orumą atgavau, manau, kad dabar trenksiu savo gerai apmokamą darbą ir pati sau nekalsiu į galvą, kad reikia kabintis į šitą darbą kaip šuniui į kaulą. Darbo yra, tik reikia jį pasiimti..... Manau, kad Žvejys tą ir turėjo galvoje rašydamas: "Tau viskas yra šalia". Ne dabar, ne čia, bet yra.... ir rašė ne apie tave, o apie save.

Neprisijungęs

 

#224 2015-10-30 11:35:51

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  9d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Viktorija, kaip tu gyvuoji?  kaip tau su tuo darbu visgi išsirišo?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#225 2015-10-30 11:36:42

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Senojo bambeklio užrašai

Viktorija rašė:

Mano giliu įsitikinimu ir tu nekaltas dėl tokios savo padėties. Alkoholis yra viso blogio kaltininkas..

Dar pridek tabakus amfitamina marichuana kaliosus kokaina, tai tik alkoholis kaltininkas? Nuo pat vaikystes jau žinojau kad būsiu toks, net ant sienos parašiau rūsyje - Viso pasaulio padugnės vienikimės, aaaaa!  cia beje vaikysteje, man tada jau buvo ta mintis faina....  matydavau fiilmus kur apsivare girti i6kart toks fainas jausmas viduje, vie4n koverti "Nacionaliniai medziokles ypatumai".... Svaigintis mano stichija cia jau taip yra ir niekas ant nieko nevaro, bet tegul patys prasiciuchina savo prapiltas smegenis kai nekurie (kurios igi) ir neprimeta savo patirties kitiems, mol, "va as tai zinau", o jus ka ten...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos