VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#126 2015-01-30 09:01:53

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  27d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Minesoto taip pat dienoraščius rašo esu girdėjas , ar čia nepanašus principas?
Pijau jei taikai man tai tikrai ne , gal iš mano rašliavos ir galimą susidaryt tokia nuomone , bet tikrai ne , kas mane gyvai pažysta tikrai paliudys. Aš esu čia nes man būna sunku ir noriu padėt kitam kenčiančiam.

Neprisijungęs

 

2015-01-30 09:01:53

Google

#127 2015-01-31 21:45:16

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  21d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

žvejys rašė:

Minesoto taip pat dienoraščius rašo esu girdėjas , ar čia nepanašus principas?
Pijau jei taikai man tai tikrai ne , gal iš mano rašliavos ir galimą susidaryt tokia nuomone , bet tikrai ne , kas mane gyvai pažysta tikrai paliudys. Aš esu čia nes man būna sunku ir noriu padėt kitam kenčiančiam.

Jokiu būdu ne tau, žvejy. Aš jau neesu kenčiantis, aš esu laimingas alkoholikas.


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#128 2015-02-11 15:12:26

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  20d. 
Nerūkau  17m.  10mėn.  6d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Eilinis Marijaus pabambėjimas:
Seniai, laužiausi ar rašyt ar ne. Lyg ir reiktų, bet lyg ne mano reikalas. O ir ne apie save rašyt?... kaip ir apkalbos gaunasi...
Paskui prisiminiau, kad savo laiku mane apie tai kažkas perspėjo, tik kas iš to, vistiek nusvilau.
Žodžiu prašau priimti tai ne kaip pasakojimą apie kažkokį asmenį, bet kaip perspėjimą, kad neužliptumėt ant to paties grėblio ir jūs.
Kuo trumpiau pasistengsiu:
Esmė tame, kad pradėjus blaivėt, pradeda valytis ir protas ir emocijos ir jausmai. Jautresni, labiau pažeidžiami pasidarom. Labai reikia ryšio. Užtai taip gerai yra savitarpio pagalbos grupės.
Bet yra pavojus, kad užsimegs labai artimi asmeniniai santykiai, emocinės priklausomybės, romantikos visokios. Jos pavojingos tuo, kad pradžioj blaivybės žmogus yra kažkiek, o kartais ir stipriai "nestabilus". Tada iškyla pavojai atkrist ir jam pačiam ir kitam. Kartais taip atsitinka, nors abiejų ketinimai kuo naiviausi ir nuoširdžiausi.

O yra dar vienas pavojus. Šitas gerokai bjauresnis, nes yra tipų kurie sąmoningai tuo, pradedančio naivumu, pasinaudoja. Gyvenime, tai vadinama alfonsais ir barakūdomis, ar ne? Panašiai ir blaivybės kely pasitaiko. Tas asmuo, bendraudamas su blaivėjančiais, siekia išspręst savo seksualines, arba materialines, arba saugumo problemas kito sąskaita. Arba net viską vienu ypu. Gal būt tas asmuo ir nėra tiesiogiai piktavalis, gal jis tik taip ir moka, tik taip ir įpratęs nuo pat vaikystės, bet tam žmogui kurį jis išnaudos nuo to tikrai ne geriau...

Va, eilinė paklodė gavosi. Ir nelabai pozityvi... Bet kažkas tai turėjo padaryt. Šį kart aš tas "miško sanitaras"...

Neprisijungęs

 

#129 2015-02-11 15:48:11

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  27d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

ne pabamdėjimas.
Yr ir filmų ir straipsnių šia tema, tik daugiau susijusių su savipagalbos grupėmis.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#130 2015-02-11 17:12:17

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  10mėn.  11d. 
Nerūkau  8m.  10mėn.  4d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Tai čia bet kokiose srityse taip yra: kažkas kažką visada nori paturėti.. Taip buvo visada.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#131 2015-02-12 08:55:10

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  27d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Mano didžiausias priešas yra liežuvis , išsitaršku ko nereik , o po to gailiuos.
Šį ryt žmona sako "kokia nauda važinėt į  grupes? " , " na jo pragerdavai trigubai daugiau" net nespėjau atsakyt. Žmogus kad ir mokėsi apie priklausomybes bet vis tiek nesupranta. Aš visad jai palyginu su verslu , sakau tai kiek investuosi (važinėsi, laikas) ir gaunamos "pajamos" ( gera sveikata, puiki namiškių nuotaika ir gyvensena, nepaleisti pinigai vėjais gėrimams ir cigaretėms, nesudaužytos mašinos), atėmus investicija iš pajamų, pelnas akivaizdus.
Tai ką parašei Marijau man taip buvo, pradėjus eit blaivybės keliu , buvo atvejų kai tikėjosi kad kai ką parduosiu , su kažkuo bendrausiu verslo klausimais , žinai man dabar automatiškai pasidarė atstumiantis tas asmuo , todėl ir radau žmonis kurie niekad neklausia kaip sekas verslas ar ką nors parduodi , grupė būna kad paklausia tai aš sakau ryt paskambink susitarsim , šiandien jau po darbo.
Na o kas liečia apie moteris na tai manau kiekvienas save gerbiantis vyras privalo išgert kavos su moterim , pasikalbėt . Na žinoma namie to geriau nesakyt , nelabai supranta smile wink

Neprisijungęs

 

#132 2015-02-12 10:03:40

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  20d. 
Nerūkau  17m.  10mėn.  6d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

žvejys rašė:

....................
Na o kas liečia apie moteris na tai manau kiekvienas save gerbiantis vyras privalo išgert kavos su moterim , pasikalbėt . Na žinoma namie to geriau nesakyt , nelabai supranta :) ;)

Visai ne apie verslus kalbėjau. Gerai, kad greit supratai, kad AA grupė ne vieta daryt bizniukus. Šaunuolis.


O kas liečia moteris, tai tu čia sakai kad reikia niekuo neįpareigojančius romaniukus pavarinėt, taip supratau? Jei taip, tai nekas... :( Aš ten kaip tik priešingus dalykus bandžiau pasakyt.
Nu atvarysi tu su kavutėm ir pyragiukais toks kietas, finansiškai ir dvasiškai pažengęs, tik maloniai pataukšt, o jei kitas žmogus užsikabins ir sudės kuo nuoširdžiausiai asmeninius lūkesčius į tave? Prisimink, kokie kietuoliai tie su didesne blaivybe tau pačiam pirmom blaivybės dienom atrodė...
Čia žiauriai atsakingai reikia elgtis, bratka. Pats esu taip nuskriaudęs žmonių... Tik gera norėdamas. :(

Be labai gali būti, kad yra tokiom vietom, pvz mūsų forumu naudojasi kaip pažinčių klubu. Ypač kam virš... na patys žinot kiek :)

Neprisijungęs

 

#133 2015-02-12 13:18:36

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  27d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

pakeliui vistiek sugebėjau sutikt jį ten, įsimylėt, susituokt ir pamiršt kur susitikom..
antrą kartą to jau nebepakartočiau, šiaip neskaitant jūsų, ir vyrų jau ten tokių nebėra tonguewink


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#134 2015-02-12 14:34:31

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  27d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Man visad buvo bjauru daryt pinigą iš kito nelaimės , nu negaliu , šlykštu . Pirmom dienomis kai išgirdau kad turi blaivybės dešimtimi metų , buvo pavydas , po to lyg tokia ir neapykanta, gal tiksliau įtarimai , kad tai nesąžiningai surinkti metai , tol kol sėdėjau vieno vietoj, kai pradėjau važinėt po grupes apsivertė viskas aukštyn galva , dabar džiaugiuosi ir tikrai spaudžiu kiekvienam ranką kas sulaukia dešimt, penkiolika , dvidešimt blaivybės metų, kiekvienam naujokui , kuris pagaliau suprato kad yra šviesa tunelio gale.
O kas liečia čia kad rašiau kad pasėdėt atsigert kavutės , tai turėjau mintį ne romaniuką , šiaip. Nereik prižadėt per daug ,   tai nebus skyrybų ir viskas bus gerai.

Neprisijungęs

 

#135 2015-02-12 15:24:22

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  6mėn.  3d. 
Nerūkau  15m.  6mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Na va, o forume net tema yra „ieškau draugės“ :)

Neprisijungęs

 

#136 2015-02-13 10:38:30

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  21d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

žvejys rašė:

....................
Na o kas liečia apie moteris na tai manau kiekvienas save gerbiantis vyras privalo išgert kavos su moterim , pasikalbėt . Na žinoma namie to geriau nesakyt , nelabai supranta smile wink

Visai ne apie verslus kalbėjau. Gerai, kad greit supratai, kad AA grupė ne vieta daryt bizniukus. Šaunuolis.


O kas liečia moteris, tai tu čia sakai kad reikia niekuo neįpareigojančius romaniukus pavarinėt, taip supratau? Jei taip, tai nekas... sad Aš ten kaip tik priešingus dalykus bandžiau pasakyt.
Nu atvarysi tu su kavutėm ir pyragiukais toks kietas, finansiškai ir dvasiškai pažengęs, tik maloniai pataukšt, o jei kitas žmogus užsikabins ir sudės kuo nuoširdžiausiai asmeninius lūkesčius į tave? Prisimink, kokie kietuoliai tie su didesne blaivybe tau pačiam pirmom blaivybės dienom atrodė...
Čia žiauriai atsakingai reikia elgtis, bratka. Pats esu taip nuskriaudęs žmonių... Tik gera norėdamas. sad

Be labai gali būti, kad yra tokiom vietom, pvz mūsų forumu naudojasi kaip pažinčių klubu. Ypač kam virš... na patys žinot kiek smile

Kategoriškai nesutinku. N- kartų teko ir tenka susitikti su moterimis, vaišinti kava ir pan. ir nebūna jokių romanų, jokių vaidybų, nedorų tikslų. Reikia žiūrėti kaip žmogui padėti, kuo galima padėti ar iš vis įmanoma pagelbėti, juk ne Dievas esi kad viskas įmanoma. Tolimesnis bendravimas vyksta dalinimosi patirtimi, panašiais išgyvenimais, blaivybės siekimu, ir tik tokiomis temomis, ir jokiu būdu  neperžengiant padorumo ribas,neįsileidžiant ir neprisirišant emociškai ir pan. Norint ieškoti romanų tam yra skirtos spec.vietos, kaip pvz. pažinčių tinklalapiai arba naktiniai klubai. Manau kad nereikia klijuoti visiems etiketę, kokie esame sugedę.....


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#137 2015-02-13 10:57:03

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Senojo bambeklio užrašai

as manau,kad yra toks traukos desnis kai toks toki pritraukia...jei jau tavim nori maudotis ir tu tai atpazisti,tai reiktu pasikapstyt ir savyje-gal kazkokiu naudu irgi skatinamas lendi i tokius santykius..
o aplamai as manau,kad bent koks santykis jau skaitosi naudos ieskojimas,tik ziurint kokios

Neprisijungęs

 

#138 2015-02-13 14:01:44

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  20d. 
Nerūkau  17m.  10mėn.  6d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Jau galvojau viskas... Pasakiau ir užmiršta. Rišam temą, bet pasirodo dar ne...
Kas čia mums, nuo Valentino dienos artėjančios tokie geručiai pūkučiai pasidarėm? :) Kažkaip per saldu biški.

Dar pagalvosiu, kad čia dėl kažiko teisintis ėmėm. Prisimenat tą vaikišką pasaką "Vagie, kepurė dega!"? O, aš kažkodėl prisiminiau :D

Bet mano reikalas čia ne moralizuot, ne teist ar smerkt ar mokyt. Tiesiog perspėjau, o jūs žmonės suaugę, už save atsakingi, elkitės kaip išmanot.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalbėjau iš savo patirties, o ne teorijas. Ir omenyje turėjau vieną tokį labai konkretų žmogų, vardu Romas. Jis sugeba puikų pirmą įspūdį padaryt. Toks dvasingas, toks pamaldus, toks jautrus ir naivus, bejėgis... Visų nuskriaustas... O praeitis kokia didinga... Ir vis niekšai aplink, vis jį vargšiuką nuskriaudžia. Šeimos kelios jį išpyrė, oi t.y. niekšiškai paliko. Praeity, tiesa jis buvo baisus, bet paskui ėmė eit dvasiniais keliais... Ir t.t. it t.t. Ir taip jau eilę metų, na bent jau septynis, kuriuos jį pažįstu tai tikrai.
Gyvena, paprastai jis įsitrynęs pas kokią vienišą pasiturinčią moteriškę, neilgai tiesa, nes ji anksčiau ar vėliau jį perkanda. Bet gi ne bėda, jis visada turi begales atsarginių variantų. Visoj Lietuvėlėj...

Vienu momentu jau galvojau kad jis ir mūsų forumą įsitrynė, bet ne. Pasakė kad tai ne jis, todėl nieko šituo nemaloniu pasakojimu neįskaudinsiu, ir nereiks kažkam galvot, kad turėjau omenyje jį.

Neprisijungęs

 

#139 2015-02-13 14:15:44

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Senojo bambeklio užrašai

Žinau dabar Mariūnia apie ka tu čia taip ispėjai, absoliučiai žinok pritariu. Šiaip nemėgstu niekad pletkinti ir i visokias intrigas lysti, bet aš jam ir tiesiai šviesiai pasakiau i akis kai jis virtualiai jau ėmė visiems girtis kad susirado nauja širdies "damą", kad abu berods dabar maus i Barselona romantiškam savaitgaliui ar kur ten.. Manau nesuklysiu sakydamas kad už jos pinigus.. smile  Pala pala sakau, gi per viena susitikima netaip seniai atrodo gi su kita buvai? Ai ta tipo mane praspyrė ožka, tarp mūsų viskas baigta, o dabar va tai čia "rimtai".. Spėju tu "rimtu" jau galima būtu skaičiuoti dešimtimis. Niekiek nesuabejojau kad ir skyrybu pas toki ir vaikų kaip supratau jau suaugusiu yra, o pats elgiasi nium nežinau kokiai čia amžiaus grupei reikėtu prisikirti, nors diedas jau 50+  smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#140 2015-02-13 14:18:33

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  27d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Įdomiai čia jūs . Gyvas anekdotas.

Neprisijungęs

 

#141 2015-02-13 14:33:47

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  6mėn.  3d. 
Nerūkau  15m.  6mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Tai gerai, kad ne apie kokį forumietį čia, o tai sakyčiau pletkus nešiojat, kaip turgaus... hmm... prekeiviai... Taip jau gyvenime yra, juk suaugę žmonės patys galvoti turi. Bet gi vis norisi į kažkieno petį atsiremti, vat ir pasinaudojant tuo silpnumu sukamas neblogas bizniukas.

Neprisijungęs

 

#142 2015-02-13 14:38:56

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Senojo bambeklio užrašai

Audronis rašė:

Tai gerai, kad ne apie kokį forumietį čia, o tai sakyčiau pletkus nešiojat, kaip turgaus... hmm... prekeiviai... Taip jau gyvenime yra, juk suaugę žmonės patys galvoti turi. Bet gi vis norisi į kažkieno petį atsiremti, vat ir pasinaudojant tuo silpnumu sukamas neblogas bizniukas.

Na ar yra šio forumo dalyvis nežinau, bet kad kitas forumas forume aktyviai reiškėsi su tokia veikla tai galiu patvirtinti net jei būsiu apšauktas turgaus...mmm.. ai spekuliantas, nu.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#143 2015-02-13 14:45:33

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  21d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

Jau galvojau viskas... Pasakiau ir užmiršta. Rišam temą, bet pasirodo dar ne...
Kas čia mums, nuo Valentino dienos artėjančios tokie geručiai pūkučiai pasidarėm? smile Kažkaip per saldu biški.

Dar pagalvosiu, kad čia dėl kažiko teisintis ėmėm. Prisimenat tą vaikišką pasaką "Vagie, kepurė dega!"? O, aš kažkodėl prisiminiau big_smile

Bet mano reikalas čia ne moralizuot, ne teist ar smerkt ar mokyt. Tiesiog perspėjau, o jūs žmonės suaugę, už save atsakingi, elkitės kaip išmanot.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalbėjau iš savo patirties, o ne teorijas. Ir omenyje turėjau vieną tokį labai konkretų žmogų, vardu Romas. Jis sugeba puikų pirmą įspūdį padaryt. Toks dvasingas, toks pamaldus, toks jautrus ir naivus, bejėgis... Visų nuskriaustas... O praeitis kokia didinga... Ir vis niekšai aplink, vis jį vargšiuką nuskriaudžia. Šeimos kelios jį išpyrė, oi t.y. niekšiškai paliko. Praeity, tiesa jis buvo baisus, bet paskui ėmė eit dvasiniais keliais... Ir t.t. it t.t. Ir taip jau eilę metų, na bent jau septynis, kuriuos jį pažįstu tai tikrai.
Gyvena, paprastai jis įsitrynęs pas kokią vienišą pasiturinčią moteriškę, neilgai tiesa, nes ji anksčiau ar vėliau jį perkanda. Bet gi ne bėda, jis visada turi begales atsarginių variantų. Visoj Lietuvėlėj...

Vienu momentu jau galvojau kad jis ir mūsų forumą įsitrynė, bet ne. Pasakė kad tai ne jis, todėl nieko šituo nemaloniu pasakojimu neįskaudinsiu, ir nereiks kažkam galvot, kad turėjau omenyje jį.

Aha, tikra tiesa, kiek kaukių galima turėti, fainai čia papasakota, tik va bėda kiek tos tiesos kalbant apie kitą asmenį. Šiaip korektiški, kultūringi žmonės linkę kalbėti daugiau tik apie save,o ne vadovautis  sena liaudiška taisykle: girdėjau bobutė pasakojo....... Iš to ir kyla pletkai, gandai, apkalbos, kuriamos istorijos, nesantaikos ir t.t. Visada gyvenime reikia turėti išminties ir patirties, kad atskirti pelus nuo grūdų. Gyvenant blaiviai pavyko viso to išmokti ir tuo labai džiaugiuosiu.


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#144 2015-02-13 15:03:47

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  27d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Audronis rašė:

Tai gerai, kad ne apie kokį forumietį čia, o tai sakyčiau pletkus nešiojat, kaip turgaus... hmm... prekeiviai... Taip jau gyvenime yra, juk suaugę žmonės patys galvoti turi. Bet gi vis norisi į kažkieno petį atsiremti, vat ir pasinaudojant tuo silpnumu sukamas neblogas bizniukas.

Audroni turgaus prekeiviai patys sąžiningiausi smile

Neprisijungęs

 

#145 2015-02-13 15:05:10

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Senojo bambeklio užrašai

O as Marijau ten rasydama ten visai netaikiau konkreciai tau...apskritai snekejau.
Tokios asmenines patirties ir as esu turejusi,tad ta puikiai suprantu:-)
dar pridursiu,kai zmogus kuris turi visko ko jam reikia,tai gret perkanda ta norinti isnaudot

Neprisijungęs

 

#146 2015-02-13 15:07:30

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  27d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

O va mane daugiau moteriškaitės išnaudoja , nupirk kavos , pataisyk  mašina .....

Neprisijungęs

 

#147 2015-02-13 15:17:07

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Senojo bambeklio užrašai

tai jei savos moteriskes,lai naudoja:-):-):-)
leiskis su malonumu but naudojamas:-):-):-)
as megstu but naudinga savo seimynai ir neskaitau cia kancia...net katinas isnaudoja:-)

Neprisijungęs

 

#148 2015-02-13 16:44:42

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mėn.  11d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Aš tai manau, kad tokie suaugusių žmonių „auklėjimai“ yra juokingi. Kaip kiekvienas suaugęs žmogus norės, taip ir pasielgs. Paauglį, gal būt, galima kažkaip panašiai įspėt, bet suaugęs žmogus pats sprendžia, kaip jam pasielgti. O tas Romas gyvena savo gyvenimą – tokį, kokį pasirinko ir ne mums jį teisti, ar mėsinėti. Visiškai pritariu Pijui.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#149 2015-02-13 20:14:10

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mėn.  26d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

Jau galvojau viskas... Pasakiau ir užmiršta. Rišam temą, bet pasirodo dar ne...
Kas čia mums, nuo Valentino dienos artėjančios tokie geručiai pūkučiai pasidarėm? smile Kažkaip per saldu biški.

Dar pagalvosiu, kad čia dėl kažiko teisintis ėmėm. Prisimenat tą vaikišką pasaką "Vagie, kepurė dega!"? O, aš kažkodėl prisiminiau big_smile

Bet mano reikalas čia ne moralizuot, ne teist ar smerkt ar mokyt. Tiesiog perspėjau, o jūs žmonės suaugę, už save atsakingi, elkitės kaip išmanot.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalbėjau iš savo patirties, o ne teorijas. Ir omenyje turėjau vieną tokį labai konkretų žmogų, vardu Romas. Jis sugeba puikų pirmą įspūdį padaryt. Toks dvasingas, toks pamaldus, toks jautrus ir naivus, bejėgis... Visų nuskriaustas... O praeitis kokia didinga... Ir vis niekšai aplink, vis jį vargšiuką nuskriaudžia. Šeimos kelios jį išpyrė, oi t.y. niekšiškai paliko. Praeity, tiesa jis buvo baisus, bet paskui ėmė eit dvasiniais keliais... Ir t.t. it t.t. Ir taip jau eilę metų, na bent jau septynis, kuriuos jį pažįstu tai tikrai.
Gyvena, paprastai jis įsitrynęs pas kokią vienišą pasiturinčią moteriškę, neilgai tiesa, nes ji anksčiau ar vėliau jį perkanda. Bet gi ne bėda, jis visada turi begales atsarginių variantų. Visoj Lietuvėlėj...

Vienu momentu jau galvojau kad jis ir mūsų forumą įsitrynė, bet ne. Pasakė kad tai ne jis, todėl nieko šituo nemaloniu pasakojimu neįskaudinsiu, ir nereiks kažkam galvot, kad turėjau omenyje jį.

Nelabai krikščioniškai nuskambėjo šitas pasakojimas sad Ar sugebėsi tam žmogui ranką paspausti susitikęs jį Marijau?

Neprisijungęs

 

#150 2015-02-13 20:36:09

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  20d. 
Nerūkau  17m.  10mėn.  6d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Pumputis rašė:

Marijus rašė:

Jau galvojau viskas... Pasakiau ir užmiršta. Rišam temą, bet pasirodo dar ne...
Kas čia mums, nuo Valentino dienos artėjančios tokie geručiai pūkučiai pasidarėm? :) Kažkaip per saldu biški.

Dar pagalvosiu, kad čia dėl kažiko teisintis ėmėm. Prisimenat tą vaikišką pasaką "Vagie, kepurė dega!"? O, aš kažkodėl prisiminiau :D

Bet mano reikalas čia ne moralizuot, ne teist ar smerkt ar mokyt. Tiesiog perspėjau, o jūs žmonės suaugę, už save atsakingi, elkitės kaip išmanot.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalbėjau iš savo patirties, o ne teorijas. Ir omenyje turėjau vieną tokį labai konkretų žmogų, vardu Romas. Jis sugeba puikų pirmą įspūdį padaryt. Toks dvasingas, toks pamaldus, toks jautrus ir naivus, bejėgis... Visų nuskriaustas... O praeitis kokia didinga... Ir vis niekšai aplink, vis jį vargšiuką nuskriaudžia. Šeimos kelios jį išpyrė, oi t.y. niekšiškai paliko. Praeity, tiesa jis buvo baisus, bet paskui ėmė eit dvasiniais keliais... Ir t.t. it t.t. Ir taip jau eilę metų, na bent jau septynis, kuriuos jį pažįstu tai tikrai.
Gyvena, paprastai jis įsitrynęs pas kokią vienišą pasiturinčią moteriškę, neilgai tiesa, nes ji anksčiau ar vėliau jį perkanda. Bet gi ne bėda, jis visada turi begales atsarginių variantų. Visoj Lietuvėlėj...

Vienu momentu jau galvojau kad jis ir mūsų forumą įsitrynė, bet ne. Pasakė kad tai ne jis, todėl nieko šituo nemaloniu pasakojimu neįskaudinsiu, ir nereiks kažkam galvot, kad turėjau omenyje jį.

Nelabai krikščioniškai nuskambėjo šitas pasakojimas :( Ar sugebėsi tam žmogui ranką paspausti susitikęs jį Marijau?

Užvakar kaip tik su juo kalbėjau, manau kitą savaitę vėl matysiu, ar spausiu ranką nežinau.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos