VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#101 2015-01-06 17:28:18

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Senojo bambeklio užrašai

Tikra tiesa, sunku mesti...

Neprisijungęs

 

2015-01-06 17:28:18

Google

#102 2015-01-28 10:35:20

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Dzin, jau nebegaliu jau, užvirė...
Situacija tokia, labai supaprastintai nupiešiu:
yra žmogus nevilty, įsisukęs į priklausomybes, n kartų gelbėtas, pats bandęs, bet dėl kažkokių priežasčių nesėkmingai. Visokiais būdais. Iš to, atsiprašau, šūdo išlipt nepavyko. Ką daryt toliau? Visada yra mažiausiai du keliai: vienas jų logiškas savidestrukcijos tąsa... Kitas - bandyt gyvent toliau.
Kaip išgyvent jei esi š.. ok, mėšle? Šansas yra pačiam tokiu tapt. (čia kaip zonoj, kalėjime). Bent jau išoriškai, viduj kažkur visada lieka tas tikrasis žmogus. Tada tampi piktu, blogu, visada įsitempusiu, pasiruošusiu gintis, todėl dažnai ir kitus įskaudinančiu.
Natūrali miesčioniška reakcija aišku neigiama. Jei ne nusisukimas, tai paprotinimas: "ar tu matai kaip tu atrodai, a? Man kai blogai buvo, aš tai taip ir taip padariau ir man pasisekė. Va ar matai koks aš daba kietas, blizgantis ir visas teisingas?"
Taip, jis mato ir supranta! Reik visai aklam ir bukam būt kad nematytum. Ir ką?

...................................

Kažkada buvau pakankamai juodoj depresijoj ir žinot kas labiausiais knisdavo ir stumdavo gilyn? Ogi "geradariai", kurie pradėdavo badyt nosim, kaip mažą šuniuką į padarytą balutę, rodydami nuvalkiotas populiariose knygutėse tiesas. Mokydami kaip gerai būt pozityviam, veržliam, versliam ir sveikam. Tipo pats nežinočiau...
Geruoliai, gelbėtojai... Kniso protą apie Meilę, Gėrį nors jei juos pažint kiek arčiau, tai taip jau ne kažka...
O žinot kas padėjo labiausiai? Tie kurie tiesiog priėmė, leido pasilikt, pabūt tiesiog...

......................................

Dabar visai tiesiai. Noriu padėkot forumiečiams kurie priėmė Pasiklydusį ir pakalbindami ramiai ir nekalbindami, ir patoleruodami neblaivius išsišokimus...

Bet ne, prireikė būtinai kabinėtis  mokyt, įrodinėt kad balta yra balta. Koks greičiausias būdas būti pasiųstam nafig? Nagi imt jam pamokslaut. Tiesą sakant, tai buvo daroma pakankami kantriai ir nuosekliai. Aišku ir natūralios reakcijos sulaukta.

Žodžiu pasistengėm žmogui įrodyt, kad jis yra niekalas, tai ko stebimės, kad atsranda "savižudybės" tema.

Sorry už emocingumą, nebeiškenčiau.

Neprisijungęs

 

#103 2015-01-28 10:50:24

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  0d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Geras emocingumas, tik įdomu būtu jei pasidalintum patirtimi: o kaip ir kuo pats padėjai šiam neviltyje esančiam mūsų broliui? Kažkaip matosi tik vertinimai,moralizavimai apie kitus, o kur Marijau tavo konkretūs darbai? Filosofuoti mes visi mokame, bet kur tas teisingiausias sprendimas,kaip padėti, jūs daug turite blaivybės, tai ir patirties daug turite, pasidalinkite prašom.


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#104 2015-01-28 11:12:12

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  7d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

tikrai, kad pakankamai nedaug žmogui reikia, išsakyti laisvai, iki galo  ir nepriklausomai savo visokius jausmus..jei ne iš karto tai  po šimtojo karto. Bet kad galėtum klausyti kito, patyriau, kad pačiam reikia stipriai išsisakyt, jausti kad jau gali klausyt..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#105 2015-01-28 11:17:10

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Pijus rašė:

........................Kažkaip matosi tik vertinimai,moralizavimai apie kitus, o kur Marijau tavo konkretūs darbai? Filosofuoti mes visi mokame, bet kur tas teisingiausias sprendimas,kaip padėti, jūs daug turite blaivybės, tai ir patirties daug turite, pasidalinkite prašom.

Pavyzdžiui: atsiliepinėjau į girto Pijaus, skambučius, važiavau į ligoninę lankyt, kai jis buvo pakliuvęs. Dar pavardint?
Kaip ir kiek bendrauju su kitai, ne tavo, Pijau reikalas.

Neprisijungęs

 

#106 2015-01-28 11:25:50

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  0d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

Pijus rašė:

........................Kažkaip matosi tik vertinimai,moralizavimai apie kitus, o kur Marijau tavo konkretūs darbai? Filosofuoti mes visi mokame, bet kur tas teisingiausias sprendimas,kaip padėti, jūs daug turite blaivybės, tai ir patirties daug turite, pasidalinkite prašom.

Pavyzdžiui: atsiliepinėjau į girto Pijaus, skambučius, važiavau į ligoninę lankyt, kai jis buvo pakliuvęs. Dar pavardint?
Kaip ir kiek bendrauju su kitai, ne tavo, Pijau reikalas.

Ačiū, supratau.....ne mano reikalas.


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#107 2015-01-28 11:57:07

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  12d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  24d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Pažįstu Marijų asmeniškai ir tikrai žinau, kad jis yra daug kam padėjęs ne tiek virtualioje erdvėje, kiek realiame gyvenime. Teko su juo važiuoti į kitą miestą pas užgėrusią virtualią pažįstamą, dalyvauti susitikimuose, jis stengėsi padėti geriančiam mano giminaičiui, pažįstu ne vieną žmogų, kurį jis palydėjo, kai tam buvo nedrąsu padaryti pirmą žingsnį...

Neprisijungęs

 

#108 2015-01-28 12:19:37

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  7d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Man taip pat Marius yra ne vieną kartą išklausęs, galiu pasitarti. Ir pasiilgus, vakar šysojaus iki ausų sutikus jus, šiandien jau nesišypsau smile


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#109 2015-01-28 12:35:28

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  7d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

tas tavasis negaliu,užvirė Mariau, tai įgalina mane, bent jau aš taip viduj..fju...toks gūsis.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#110 2015-01-28 12:53:37

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  7d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

geras skyrius. Vos nepasakiau geras darbas Mariau, artima kaip negaliu.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#111 2015-01-28 13:05:12

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  7d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

šedevriukas , kaip G. sako . smile


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#112 2015-01-28 16:09:07

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  6d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Ko gero jau laikas bus vyniot meškerias, ko gero senstu darausi senas bambeklis , niekam čia nepiršau savo minčių ir kažkokių idėjų paprasčiausiai , blogai pažystu žmonis ai man ir nereik svarbu šiandien blaivas.

Neprisijungęs

 

#113 2015-01-28 16:47:23

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nu va, antpečius uždėjo... Būsiu prisiprašęs.
Žvejy, nei tu vyniok nei ką. Tavo aktyvumas mums forume labai reikalingas. Atleisk, kad apibambėjau, toks jau irzlus esu. Ir nervai nekažką...

Neprisijungęs

 

#114 2015-01-28 18:12:27

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  6d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Čia tik toks pasakis , šiaip jo nepernešu tų girtų kalbų , žinai buvo buvo , reik žiūrėt kas dabar yra , man geriau į grupe ar čia forume parašinėt , nei vakare sutikus girtą kalbėt, erzyt pradeda .

Neprisijungęs

 

#115 2015-01-28 21:19:31

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Senojo bambeklio užrašai

Ko jūs čia nervuojatės visi dabar?Sunku,oi kaip sunku priimti KITOKĮ žmogų.Kaip kam atrodė,taip tas ir elgėsi.Kiek žmonių ,tiek ir tiesų.Marijau,nesiparink,suprask,kad daug kam iki tavo mąstymo palypėti keliais laipteliais dar reikia,neišeina taip iškart...


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#116 2015-01-29 09:47:57

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

ozka rašė:

Ko jūs čia nervuojatės visi dabar?Sunku,oi kaip sunku priimti KITOKĮ žmogų.Kaip kam atrodė,taip tas ir elgėsi.Kiek žmonių ,tiek ir tiesų.Marijau,nesiparink,suprask,kad daug kam iki tavo mąstymo palypėti keliais laipteliais dar reikia,neišeina taip iškart...

Nenervuojamės, ozka, :) Šiaip emocingi, biski ekscentriški esam.
O dėl to priėmimo sunkumo, tai mes čia visi KITOKIE. Ir sunku priimt ne tik kitą, bet ir save. Gal net dar sunkiau? :D
Beje, kaip Ukmergė laikosi? Mano gimtas miestas gi...

Neprisijungęs

 

#117 2015-01-29 09:52:39

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  0d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Audronis rašė:

Pažįstu Marijų asmeniškai ir tikrai žinau, kad jis yra daug kam padėjęs ne tiek virtualioje erdvėje, kiek realiame gyvenime. Teko su juo važiuoti į kitą miestą pas užgėrusią virtualią pažįstamą, dalyvauti susitikimuose, jis stengėsi padėti geriančiam mano giminaičiui, pažįstu ne vieną žmogų, kurį jis palydėjo, kai tam buvo nedrąsu padaryti pirmą žingsnį...

Labai džiugu kad padeda,lyg ir blogai nieko negalvojau, bet kodėl tokie ciniški, grubūs, šalti pagalbos būdai? Baugu net ko nors klausti, nes žinai kad galiu būti pasiūstas n........arba nesikišk- ne tavo reikalas..... Hmmmm.....čia gera pagalba????? Gal čia tik su manim taip,gal kuo neįtikau.....? O gal čia taip priimta turint n-metų blaivybės nesiskaityti su kitaip mąstančiais  (nusišnekančiais).
   Kažko aš čia nesuprantu ir nejauku forume darosi. Perdaug idealizavau matomai....Tiek to, nesigilinsim, ramybė brangiau, gal geriau netrukdyti. Mano intelektas per silpnas rungtyniauti su tobulais. Gal kai bus 10 ir daugiau blaivybės metų, kai baigsiu aukštąjį, gal tada pasijusiu lygiavertis.


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#118 2015-01-29 10:02:50

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  12d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  24d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nelabai suprantu. Tu prašei pagalbos, Pijau, o tave Marijus ir Audronis pasiuntė? Kažkaip nepastebėjau čia didelių muštynių...

Neprisijungęs

 

#119 2015-01-29 10:12:46

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


Nerūkau  24m.  3mėn.  23d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Esu čia visiškai nauja.Bet man čia patinka,man čia įdomu,čia gavau daug info,čia supratau,kaip jaučiasi žmogus turintis tokią problemą...
Gal reiktų ne taip jautriai reaguoti į kitų nuotaikas?Juk esam  suaugę žmonės.Tikrai būtų gaila,jei šis forumas užsidarytų ,,nes visi susipyko,,!Manau,kad šio puslapio paskirtis juk nėra įrodyti kitiems kas ir kiek vietos užima po saule... smile
Gražaus visiems ketvirtadienio smile


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#120 2015-01-29 10:23:51

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Smiltis123 rašė:

Esu čia visiškai nauja.Bet man čia patinka,man čia įdomu,čia gavau daug info,čia supratau,kaip jaučiasi žmogus turintis tokią problemą...
Gal reiktų ne taip jautriai reaguoti į kitų nuotaikas?Juk esam  suaugę žmonės.Tikrai būtų gaila,jei šis forumas užsidarytų ,,nes visi susipyko,,!Manau,kad šio puslapio paskirtis juk nėra įrodyti kitiems kas ir kiek vietos užima po saule... :)
Gražaus visiems ketvirtadienio :)

Ir tau gražaus :) Papasakok kaip tau einasi?
Niekas čia nesipyksta ir neuždarinėja. Tiesiog visi turim kažkokių senų pykčių, nuoskaudų pagiežų. Beje, tai yra viena iš priežasčių kodėl geriam, ar blaivybėj ilgiau neišsilaikom...

Neprisijungęs

 

#121 2015-01-29 10:40:55

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  6d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Niekas nesipyksta , visi esam skirtingi turim savo nuomones.
Na Pijau , niekas taves nesiuntė ir nesiūs , o skaitliuką greit galiu ištaisyt , žinoma negert smile, paprasčiausia išjungt, šiaip man jis nemaišo ,nors žinau kiek praėjo dienų po paskutinio pasitikrinimo.

Neprisijungęs

 

#122 2015-01-29 11:17:58

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


Nerūkau  24m.  3mėn.  23d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

smileŠiaip,man sekasi gerai:)Šiandien bus jau šešta diena kaip lankom kursus pagal Šičko metodą.Ryt jau paskutinis kursų vakaras.Kadangi esu miegalė,tai man miego stoka tiesiogiai proporcinga darbingumui:)Kursų savaitė sunkoka tuom,kad po darbo tiesiai į kursus(jie nuo 18 val),o po kursų (jie baigiasi 22val) tiesiai namo ir liūlia:)Sunkiau yra pačiam kursų lankytojui.Jis dar porą valandų turi ruošti namų darbus:)

P.s.kas link praeities nuoskaudų,tai manau,kad tai juk praeitis.Ji praėjo ir niekada nebegrįš.O vat rytojus priklauso nuo mūsų...smile




Marijus rašė:

Smiltis123 rašė:

Esu čia visiškai nauja.Bet man čia patinka,man čia įdomu,čia gavau daug info,čia supratau,kaip jaučiasi žmogus turintis tokią problemą...
Gal reiktų ne taip jautriai reaguoti į kitų nuotaikas?Juk esam  suaugę žmonės.Tikrai būtų gaila,jei šis forumas užsidarytų ,,nes visi susipyko,,!Manau,kad šio puslapio paskirtis juk nėra įrodyti kitiems kas ir kiek vietos užima po saule... smile
Gražaus visiems ketvirtadienio smile

Ir tau gražaus smile Papasakok kaip tau einasi?
Niekas čia nesipyksta ir neuždarinėja. Tiesiog visi turim kažkokių senų pykčių, nuoskaudų pagiežų. Beje, tai yra viena iš priežasčių kodėl geriam, ar blaivybėj ilgiau neišsilaikom...


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#123 2015-01-29 11:26:55

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  0d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Audronis rašė:

Nelabai suprantu. Tu prašei pagalbos, Pijau, o tave Marijus ir Audronis pasiuntė? Kažkaip nepastebėjau čia didelių muštynių...

Ne Audroni, ne taip supratai, tavęs tai neliečia. Ačiū tau už nuoširdumą, čia eina kalba apie puikybėje paskendusį asmenį. Bet tiek to aš tokius išmokau apeiti.


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#124 2015-01-29 11:36:39

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Smiltis123 rašė:

:)Šiaip,man sekasi gerai:)Šiandien bus jau šešta diena kaip lankom kursus pagal Šičko metodą.Ryt jau paskutinis kursų vakaras.Kadangi esu miegalė,tai man miego stoka tiesiogiai proporcinga darbingumui:)Kursų savaitė sunkoka tuom,kad po darbo tiesiai į kursus(jie nuo 18 val),o po kursų (jie baigiasi 22val) tiesiai namo ir liūlia:)Sunkiau yra pačiam kursų lankytojui.Jis dar porą valandų turi ruošti namų darbus:)

P.s.kas link praeities nuoskaudų,tai manau,kad tai juk praeitis.Ji praėjo ir niekada nebegrįš.O vat rytojus priklauso nuo mūsų...:)

Oho kaip rimtai varot... Nežinojau kad toks intensyvumas. Iš kitos pusės gerai, kad pavargstat, geriau įsiminsit :) Laikomės.
Smagu bus plačiau sužinot, jei tik galima, kaip ten kas vyksta. Bei aišku, gal atskiroj temoj.

Neprisijungęs

 

#125 2015-01-29 14:10:26

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  12d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  24d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Tikrai, kad labai ilgi kursai. Girdėjau, kad ten labai intensyvu viskas, bet, kiek supratau iš pasakojimų, kursuose tik pagrindai ir kryptis nurodoma, o visas darbas namuose. Kaip pasakojo žmogus kelis metus negeriantis šio metodo dėka: „Pradžioje pasistatydavau butelį ir taip gurkšnodamas pusę nakties pildydavau dienoraštį...“ Va tokia pradžia.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos