VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2013-05-17 11:12:25

simute
Aktyvus narys
Miestas: vilnius
Registravosi: 2013-05-02
Žinutės: 104


Blaivus  10m.  11mėn.  24d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

jei visų nuomonės būtų vienodos manau nebūtų galima jokia diskusija smile diskutuojant ir gimsta tiesa, tik mes tą "tiesą" suprantam savaip smile


...yesterday you said tomorrow...

Neprisijungęs

 

2013-05-17 11:12:25

Google

#27 2013-05-17 11:37:33

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Senojo bambeklio užrašai

Apie tą patį dalyką mąstome visi skirtingai,čia apie kelią į blaivybę,geri patarimai padeda, paskatina to siekti,tačiau esu susidurus su įkyruoliais,kurie turi tik savo geležinę nuomonę ir tikrai erzina,kai mėgini
bendrauti,o tau kala į galvą,kad tau nepasiseks,nes tu ne tą darai.Čia ne apie Marijų,aš tik kaip pavyzdį  po Marijaus komentaru pasirašiau.Skaitau,kad žmogų turi gerai pažinti ,kad priimti jo nuomonę.Žmonių yra visokių,žinau tokių žinovų,kur nepralenkiami savo įdėjomis visose srytyse-kalbom..,bet ne darbais:D
Gera visgi išeit i lauką ,skleidžiasi medžiu pumpurai ,kvepia pušys,bunda gamta,tegul ji pažadina ir mus naujam blaiviam gyvenimui;)

Neprisijungęs

 

#28 2013-05-17 11:58:15

simute
Aktyvus narys
Miestas: vilnius
Registravosi: 2013-05-02
Žinutės: 104


Blaivus  10m.  11mėn.  24d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

vat kaip gerai Smiltis parašė smile dėl tų įkyruolių smile aš šitam reikale naujokė, dar sunkiai susigaudau kas ir kaip vyksta smile bet po vieno žmogaus kalbos susidariau nuomonę, kad be religijos NĖ ŽINGSNIO...suprask kol nepatikėsiu Dievu, tol mano kelias į blaivybę bus mėtymasis ir klaidžiojimas smile Žinoma, tas žmogus nori man tik gero, bet dabar jau visai susimėčiau, kaip man ir kur man tą religiją surast...smile truputėlį parašiau su sarkazmu, niekas nepriimkit asmeniškai sau, tik atsiminkit, kad toki žali naujokai kaip aš kėkvieną išgirstą žodį, ar perskaitytą sakinį įsideda sau į galveles ir kabinasi į juos smile dažnai visi kartoja "visi turi atrast savo kelią į blaivybę" na kaip man naujokėlei tai padaryt, neatrasiu dviračio dar kartą, todėl gaudau VISUS PATARIMUS smile


...yesterday you said tomorrow...

Neprisijungęs

 

#29 2013-05-17 12:14:50

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  20d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus yra gerulis, tik jo mintis nereikia kaip kokio diktato skaityti. Jo patirtis didesnė, tad ir rašo esmę, kad neplūguotume į pievas ir neklausytume tų, kurie teigia, kad: ''nieko daryti nereikia tik gyventi ir džiaugtis''...

SImute, nereikia Tau jokių religijų. Aš pagaunu kampą, apie ką čia Tu, turima omeny, kad pradžiai patikėtai bent VILTIMI, bent žmonėmis, kurie byloja, kad galima kokybiškai gyventi be alkoholio. Ir to pradžiai užteneka.

Neprisijungęs

 

#30 2013-05-17 12:29:50

simute
Aktyvus narys
Miestas: vilnius
Registravosi: 2013-05-02
Žinutės: 104


Blaivus  10m.  11mėn.  24d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Žuvis rašė:

Marijus yra gerulis, tik jo mintis nereikia kaip kokio diktato skaityti. Jo patirtis didesnė, tad ir rašo esmę, kad neplūguotume į pievas ir neklausytume tų, kurie teigia, kad: ''nieko daryti nereikia tik gyventi ir džiaugtis''...

SImute, nereikia Tau jokių religijų. Aš pagaunu kampą, apie ką čia Tu, turima omeny, kad pradžiai patikėtai bent VILTIMI, bent žmonėmis, kurie byloja, kad galima kokybiškai gyventi be alkoholio. Ir to pradžiai užteneka.

tai gerai tada, nes jau buvau susimasčius, kad "va dabar tai praplaus man smegenis, tuoj pasakys, kad be bažnyčios ir biblijos nė žingsnio"  galvojau nu hmm, jei jau be religijos nieko nesigaus (o aš noriu, kad gautūsi) tai reikia man kažkokiu būdu save priverst pradėt tikėt smile))


...yesterday you said tomorrow...

Neprisijungęs

 

#31 2013-05-17 12:52:47

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  22d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  8d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Žuvis rašė:

Marijus yra gerulis.........

Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

rrr

r

Neprisijungęs

 

#32 2013-05-17 13:01:18

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Senojo bambeklio užrašai

Simute !Tikėt reikia savim"Niekur žmogui nėra nei ramiau,nei maloniau,kaip savo sieloje,ypač jeigu joje yra tai,į ką įsižiūrėjęs žmogus iškart pasijunta visiškai ramus"M.Aurelijus. Tikėjimas  gali būti: į gėrį ir į blogį, visa kita skirstoma i tikėjimą krikščionių ,budistų,satanistų...su savo taisyklėmis ir dogmomis ,kaip sakant kur dušia linksta,..aš netikinti,bet vistiek man didinga gamta,viskas ,kas mus žavi ir stebina, turi kažką tokio,kas yra nesuvokiama protui ir duoda peno pamąstymams,turbūt ir tą"dievą" gali atrasti bet kada,tai gali  įvykti viena diena atsibudus ryte,o gal ir ne:rolleyes: yra klausimų be atsakymų.

Neprisijungęs

 

#33 2013-05-17 13:10:05

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  13d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

Vienas iš būdingiausių priklausomo nuo nuo alkoholio žmogaus bruožų - teisybės nepriėmimas, akivaizdžių dalykų neigimas, agresyvi ar autoagresyvi reakcija į pasakytą tiesą. Dalis manęs jau suvokia, kad tai tiesa, tačiau kita tam priešinasi neigia, maskuoja.

Tos pačios žaizdos variantas, labai kankinantis ir stabdantis alkoholiką, yra bet kokios problemos prisiėmimas asmeniškai sau. Lemūrijoje karas prasidėjo, ar televizijos žvaigždutė pirstelėjo, mane tai labai liečia. Liečia tiek, būtinai ta proga nusiraminimui išgerti, net jei žinau kad tai pakenks.
Jei išgirstu apie ką nors kalbant - tai apie taikoma man...
Jei kalba apie ką kitą - žinau, paslapčia taiko man...
Jei nesuprantu kas pasakyta - esu įsitikinęs, kad čia pavarė asmeniškai apie mane...

Visiška nesąmonė. Nemaišyk Dievo su kiaušiniene.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#34 2013-05-17 13:19:54

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  22d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  8d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Troja rašė:

Marijus rašė:

Vienas iš būdingiausių priklausomo nuo nuo alkoholio žmogaus bruožų - teisybės nepriėmimas, akivaizdžių dalykų neigimas, agresyvi ar autoagresyvi reakcija į pasakytą tiesą. Dalis manęs jau suvokia, kad tai tiesa, tačiau kita tam priešinasi neigia, maskuoja.

Tos pačios žaizdos variantas, labai kankinantis ir stabdantis alkoholiką, yra bet kokios problemos prisiėmimas asmeniškai sau. Lemūrijoje karas prasidėjo, ar televizijos žvaigždutė pirstelėjo, mane tai labai liečia. Liečia tiek, būtinai ta proga nusiraminimui išgerti, net jei žinau kad tai pakenks.
Jei išgirstu apie ką nors kalbant - tai apie taikoma man...
Jei kalba apie ką kitą - žinau, paslapčia taiko man...
Jei nesuprantu kas pasakyta - esu įsitikinęs, kad čia pavarė asmeniškai apie mane...

Visiška nesąmonė. Nemaišyk Dievo su kiaušiniene.

...mrrrrrrrrrrrrrrrr
Nu kaip pirštu į akį.

Neprisijungęs

 

#35 2013-05-17 13:21:12

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Senojo bambeklio užrašai

katinas be akies:D

Marijus rašė:

Troja rašė:

Marijus rašė:

Vienas iš būdingiausių priklausomo nuo nuo alkoholio žmogaus bruožų - teisybės nepriėmimas, akivaizdžių dalykų neigimas, agresyvi ar autoagresyvi reakcija į pasakytą tiesą. Dalis manęs jau suvokia, kad tai tiesa, tačiau kita tam priešinasi neigia, maskuoja.

Tos pačios žaizdos variantas, labai kankinantis ir stabdantis alkoholiką, yra bet kokios problemos prisiėmimas asmeniškai sau. Lemūrijoje karas prasidėjo, ar televizijos žvaigždutė pirstelėjo, mane tai labai liečia. Liečia tiek, būtinai ta proga nusiraminimui išgerti, net jei žinau kad tai pakenks.
Jei išgirstu apie ką nors kalbant - tai apie taikoma man...
Jei kalba apie ką kitą - žinau, paslapčia taiko man...
Jei nesuprantu kas pasakyta - esu įsitikinęs, kad čia pavarė asmeniškai apie mane...

Visiška nesąmonė. Nemaišyk Dievo su kiaušiniene.

...mrrrrrrrrrrrrrrrr
Nu kaip pirštu į akį.

Neprisijungęs

 

#36 2013-05-17 13:21:20

simute
Aktyvus narys
Miestas: vilnius
Registravosi: 2013-05-02
Žinutės: 104


Blaivus  10m.  11mėn.  24d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

smiltis rašė:

Simute !Tikėt reikia savim"Niekur žmogui nėra nei ramiau,nei maloniau,kaip savo sieloje,ypač jeigu joje yra tai,į ką įsižiūrėjęs žmogus iškart pasijunta visiškai ramus"M.Aurelijus. Tikėjimas  gali būti: į gėrį ir į blogį, visa kita skirstoma i tikėjimą krikščionių ,budistų,satanistų...su savo taisyklėmis ir dogmomis ,kaip sakant kur dušia linksta,..aš netikinti,bet vistiek man didinga gamta,viskas ,kas mus žavi ir stebina, turi kažką tokio,kas yra nesuvokiama protui ir duoda peno pamąstymams,turbūt ir tą"dievą" gali atrasti bet kada,tai gali  įvykti viena diena atsibudus ryte,o gal ir ne:rolleyes: yra klausimų be atsakymų.

jau buvau nusigandus, kad vieną priklausomybę pakeisiu kita-religijai smile) man visgi labiau priimtina tikėti tuo ką matau arba jaučiu smile smagiau nueit 8km, nei paskaityti maldą, saugiau pasiklausyti tikros istorijos apie sveikstantį alkoholiką nei paspoksot į šventą paveiksliuką smile kėkvienam matyt-savo smile
o grįžtant prie anksčiau pradėtos temos, taip ir nutinka kai naujokas vaikšto ištempęs ausis ir VISKO klauso, daug klausimų ir nulis atsakymų smile)) tai gerai, kad yra forumas ar aa nariai ir galiu rast atsakymus į klausimus smile kartais tas "trankymas kumščiu į stalą" yra daug geriau, nei pastovus galvelės glostymas(bent jau man), nes vienu metu jau sparniukai pradėję augt buvo, pasijaučiau tokia maladec, kad čiut nepaslydau, gerai, kad šale buvo kam ant žemės nuleist smile)


...yesterday you said tomorrow...

Neprisijungęs

 

#37 2013-05-17 13:22:58

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mėn.  4d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Sveiki.Lankantis AA irgi išgirdau akcentuojant,kad viską reikia atiduoti dievui į rankas.Tik jis gali padėti neprarast blaivybės.Mano manymu kad pats turi labai norėt ir galėt,o tada ir dievas padės.Na o iš kitos pusės viršuj parašyta,kokie būdai pasiekt blaivybę yra geri.Visiem gero savaitgalio.

Neprisijungęs

 

#38 2013-06-04 14:15:11

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  22d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  8d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Blogas. Blooogas Marijus...
http://www.youtube.com/watch?v=fTWQxCoYgXI

Išbartas ir sugėdintas Marijus ir vėl  traukiasi į savo irštvą pabambėti:
-Nū jo, durnas... Tai ir pats žinai kam dar priminti? Šniurkšt...
-Nū ne tokio lygio... ir kosciumo neturiu. Ir gražios mašynos... Šniurkšt...
-Ir nedvasingas toks... Ir patarimai mano tokie... tokie....
-Ahūūūū, - staiga iš įdubusios krūtinės išsiveržia ilgai tramdyta rauda: -Ahūūūū-chny-chny-chny!!!
-Аš daugiau teip nebedaryyyysiu, šniurkšt. Nuo šiol būūūūsiu tik pozytivus. Visada linkėsiu geroooos dienos ir vaaakaro! Ir ryyyto! Šniurkšt...
Net ir matydamas kad, žmogelis nusišneka ir daro nesamones jam pritarsiu ir guosiu. Priskaitysiu kokioj knygutėj ir dalinsiu į visas puses Didingus Pozytivius patarimus... Pasikaitysiu kokį mergaičių žurnalą ir imsiu laikyyyytis kokios nors špinatų dietos. Tai man padės. Ir gal tada pakilsiu į lygį. Ne ne, nedrįstu net svajot apie toookį Lygį... Bent nors byški... Šniurkšt, šniurkšt...
Rankogaliu nusibraukia snarg... oi, t.y. ašaras, giliai ir trūksmingai atsidūsta ir nueina prie šaldytuvo. Ten nuo vakarykščių pusryčių turi būti užsilikę manų košės. Su uogiene.


Uždanga.

Neprisijungęs

 

#39 2013-06-04 14:28:34

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  4d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

lol

Neprisijungęs

 

#40 2013-06-04 14:30:52

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  4d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Super, Marijau. Man patiko. juk iš esmės taip ir yra.

Neprisijungęs

 

#41 2013-06-04 19:25:50

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  5d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  17d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Gal ir nesu toks senas ir ne tiek bambeklis kaip Marijus, bet pakankamai, tad tinka šiame skyrelyje ir man ką nors leptelėti.

Marijau, pats supranti, kad daugeliui labiau patinka girdėti tai ką nori. Juk naujokų daug maloniau priimamas patarimas, kad keisti gyvenime nieko nereikia, viskas pasidarys savaime, kad galima padaryti pachmieliuką, o blaiviai gyventi galima bus pradėti ir rytoj... Nesvarbu, kad tai vis nutolins sprendimų priėmimą ir įgyvendinimą, svarbu, kad ausiai skamba maloniai, o ir populiarumo prideda... O tu lendi čia su savo „Išnešk eglutę, išnešk eglutę...“ Manau, jog paprasčiausiai ne visi supranta tavo parašymus, mato tik žodžius, bet ne mintį, kuri už jų slepiasi.

Pliekit ir mane dabar prie kompanijos ;)

Neprisijungęs

 

#42 2013-06-04 20:45:14

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  4d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Audroni, aš tikrai nesiruošiu pliekt.( Nors esu naujokė). Visada sakiau ir sakysiu- tik keistis pačiam ir nieko nekaltint,- nei aplinkybių nei draugų, nei priešų. Tik kartais vidinis AŠ ima ir supasuoja( ypač kai slegia depresinės nuotaikos). Aš būdama kompanijoj- jau dau metelių neprisigeriu. Man smagu tarp žmonių ( juo lab , kad šiek tiek pagroju pora instrumentų). Bėda- kai lieku viena, kai niekas nelaukia grįžus. O kas liečia patarimus-jis tik vienas-NEGERT.

Neprisijungęs

 

#43 2013-06-04 23:14:32

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  20d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Audronis rašė:

(...)Manau, jog paprasčiausiai ne visi supranta tavo parašymus, mato tik žodžius, bet ne mintį, kuri už jų slepiasi.

Pliekit ir mane dabar prie kompanijos wink

O kokias mintis vos prasiblaivęs žmogus turi įžiūrėti, kažin? cool

Neprisijungęs

 

#44 2013-06-04 23:36:37

Nikita
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-03-06
Žinutės: 51

Re: Senojo bambeklio užrašai

Audronis rašė:

Juk naujokų daug maloniau priimamas patarimas, kad keisti gyvenime nieko nereikia, viskas pasidarys savaime, kad galima padaryti pachmieliuką, o blaiviai gyventi galima bus pradėti ir rytoj... Nesvarbu, kad tai vis nutolins sprendimų priėmimą ir įgyvendinimą, svarbu, kad ausiai skamba maloniai, o ir populiarumo prideda...

Pirmą sykį girdžiu tokį patarimą. Įdomu, kieno jis?

Neprisijungęs

 

#45 2013-06-05 10:03:08

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  22d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  8d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nikita rašė:

Pirmą sykį girdžiu tokį patarimą. Įdomu, kieno jis?

Nikita, nepradėkim čia pirštai badyt. Žmonės linki linkėdami tik gero, pagal savo patirtį ir supratimą.
Vieną dalyką noriu ištraukt į viršų:
Yra toks priklausomybės ratas jis maždaug toks (čia jau rimtai bandant blaivytis):
1. Organizmui pareikalavus - pavartojama. Pradžioj pirma minimali dozė; tik 20-50g, tik nervams tuo momentu nuraminti, tik pabandyti koks skonis ir t.t.
2. Dažniausiai iškart, bet katrais po kurio laiko, priklausomybės mechanizmas užsiveda visu pajėgumu. Geriama iki galo...
3. Išblaivėjama, imama graužtis ir gailėtis, dėl nuostolių, dėl nesugebėjimo sustoti. O kur dar fizinės apsinuodijimo pasėkmės...
4. Kurį laiką gyvenama blaiviai. Kančios pasimiršta. Atsisakoma nuo kelių pasiūlymų, išvengiama pavojingų progų. Pradedama galvoti, kad praeitas kartas tebuvo atsitiktinumas, tik nepalankių aplinkybių sutapimas. Atsiranda įsitikinimas, kad buvusi problema su alkoholiu yra kontroliuojama. Juk tą įrodo dabartinis blaivus periodas! Nenoriu ir negеriu! Problema išspręsta, gyvenimas nušvinta ryškiom spalvom...
5. Po kurio laiko iškyla gyvenimiškų sunkumų, problemų. Juk gyvename realiame pasaulyje... Gali ir be priežasties atsirasti vidinė įtampa, susierzinimas. O gali šitas išlikti ir nepastebėta. Tai organizmas pasąmonėje ima reikalauti eilinės dozės. Kuo toliau tuo aršiau. Čia jau priklauso nuo žmogaus kaip - vieniems tiesiai šviesiai užsinori, kitiems gyvenimiška situacija susimazgo taip, kad atrodo neįkalęs neišgyvensi. Treti staiga suvokia, kad jau nugalėjo kvaišalą ir kaip to įrodymą užsinori paragauti truputį. Na, kad įrodyti, kad nebepavojinga, kad prisiminti koks anksčiau kvailas buvau...
6. Žr. punktą 1.

Neprisijungęs

 

#46 2013-06-05 10:52:39

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  4d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

5 punktą truputį pakoreguočiau. Jeigu pakletum taurę tik sėkmei, džiaugsmui- tuomet į 1 punktą manau negrįžtum. Didžiausia problema tame ir yra, kad keliam už nesėkmę, liūdesį. ( beje statistiškai 80 proc. moterų geria vienos...).

Neprisijungęs

 

#47 2013-06-05 11:04:49

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  22d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  8d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Rita64 rašė:

5 punktą truputį pakoreguočiau. Jeigu pakletum taurę tik sėkmei, džiaugsmui- tuomet į 1 punktą manau negrįžtum. Didžiausia problema tame ir yra, kad keliam už nesėkmę, liūdesį. ( beje statistiškai 80 proc. moterų geria vienos...).

Tai tikrai, čia galima koreguot. Čia kiek vienam savo.
Vieni susigundys pasislėpę, kiti prie kompanijos neatlaikys.
Vieni malšins skausmą, kiti priešingai,  iš džiaugsmo, kad nebeturi problemų.
Vieni kals prabangiausio brendžio, kiti langų valiklio, kiti sidriuko, beje valerjonas kiek žinau yra ne kas kita kaip spiritinis šaknies antpilas...
O esmė ta pati - priklausomybė savo dozės išsireikalavo... Ratas vėl apsisuko.

Neprisijungęs

 

#48 2013-06-05 11:24:49

Nikita
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-03-06
Žinutės: 51

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

valerjonas kiek žinau yra ne kas kita kaip spiritinis šaknies antpilas...

Valerijonas, beje, yra tablečių pavidalu, jeigu ką tongue

Pasidalink, Marijau, kiek ratų pačiam teko apsukti, kol išlipai. Kas suteikė stiprybės?

Neprisijungęs

 

#49 2013-06-05 11:40:39

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  22d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  8d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nikita rašė:

Valerijonas, beje, yra tablečių pavidalu, jeigu ką :P

Pasidalink, Marijau, kiek ratų pačiam teko apsukti, kol išlipai. Kas suteikė stiprybės?

Nereikia lia lia, puikiai supratai ką omeny turiu. O apie save rašinėt jau užpypino, kiek galima..., kad tik kas paskaitytų :(, nes panašu kad tie rašymai į orą... Visi nori lengvų gatavų receptų...
Nėr tokių pas mane.

Va imk ir skaityk:
http://www.bukblaivus.lt/viewtopic.php?id=13

O ten tie stiprybės įgijimai tik pasakose būna. Arba kitam lygyje :), kur kefyro išgeri ir noras praeina. O man kažkaip viskas parastai buvo, reikėjo pačiam savo užpakalį panešiot...

Neprisijungęs

 

#50 2013-06-05 13:17:56

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  4d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nu jau nuo valerijono lašų  dar niekas netapo alkoholiku. Šiaip jau visos mūsų močiutės būtų prasigerę.....    tongue

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos