VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#101 2013-04-23 17:59:47

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mėn.  0d. 

Re: Jūros dienoraštis

Netgi zinau,kad gali buti nesamoningi aukoholio nusipirkimai,ta prasme apsipirkinejant galima parsinest namo ir gerimu su laipsniais.Tai nereiketu ju atidaryti.Ir isvis nerekomenduojame net kitiems pirkti gerimu ir panasiai.Geriau kuo maziau kontaktu su laipsniais.

Neprisijungęs

 

2013-04-23 17:59:47

Google

#102 2013-04-23 18:12:59

Viltė
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2012-02-27
Žinutės: 92
Tinklapis  

Blaivus  17m.  7mėn.  18d. 

Re: Jūros dienoraštis

Labas visiems! smile

Kokia puiki Jūros idėja rašyti čia dienoraštį! Ir pačiam rašančiam stiprina motyvaciją blaivybei, ir kažkam, kas nedrįsta rašyti forume - geras palaikymas. Ir, žinoma, sveikinu Jūrą su mažojo stebuklo Laukimu smile!

Labai žavi Vieros pasiryžimas ir entuziazmas. Ir tai ne euforija, o tiesiog sugrįžęs gyvenimo džiaugsmas - juk tiek daug alkoholis nuslopina, numalšina, užgožia, iškraipo.. Tik blaivas žmogus gali nuoširdžiai džiaugtis gyvenimu smile. - juk tai natūrali, prigimtinė, "bazinė" mūsų visų būsena.

Teisingas sprendimas - atsikratyti visko, kas susiję su alkoholiu. Tai visada reikia padaryti, kitaip bus tarsi liūto tampymas už ūsų, nereikalingas dirgiklis. Man patiko V. Ždanovo (beje, šio mėnesio gale jis atvažiuoja į Lietuvą) kažkurioje paskaitoje išsakyta mintis, kad metę gerti turime aiškiai suprasti, kad atsisakome didžiulio blogio, kuris visapusiškai nuodija kūną ir visą gyvenimą. Motyvas turi būti ne "mesti gerti", o - "atgauti natūralią, prigimtinę savo būseną - blaivybę". Tik blaivus žmogus gali būti sveikas, gali būti savimi tikruoju ir harmoningai bendrauti.

Ir dar - turime suprasti, kad net paprastam įpročiui pakeisti reikia poros mėnesių, o žalingam įpročiui išgyvendinti - taip pat ne mažiau 2 mėnesių, todėl per tą laikotarpį kartais vis dar gali sugrįžti "automatu" įprasti veiksmai ir norai. Todėl pradžioje reikia save stabdyti, paskui darosi vis lengviau.

Džiaugiuosi dėl jūsų abiejų, palaikau ir linkiu sėkmės! smile Ir - stiprybės gerai pradžiai smile..

Neprisijungęs

 

#103 2013-04-24 14:37:42

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

Dziaugiuosi Viera su Tavim , džiaugiuosi kiekviena ryta smile!
Ačiu Viltei už idomias mintis . Tikrai labqi noretusi , kad tai nebutu euforija , kuri gali išnykti bet kuria minute , man daugiau priimtinos mintys , kad tai džiaugsmas blaivo gyvenimo .
Kai gerdavau džiaugsmas  ( bent man ) , budavo ta laika , kai jau žinau , kad gersiu . Noredavosi gerti visada , bet ne visada juk gerdavau , tai va butent jau žinant , arba jau nusipirkus budavo tas džiaugsmas . O dabar nereikia nieko laukti . TU GALI DŽIAUGTIS KIEKVIENA MINUTE  , NES NEREIKIA NIEKO LAUKTI !!!
Viera gera mintis del tvarkimosi , aš šiandiena irgi darau pavasarini valyma smile) . Tik besitvarkant vis iš kokios lentynos iškrenta koks tuščias butelaitis ( pas kažka skaičiau , kad po keliu metu dar vis rasdavo užsleptas fleškutes lol) pas mus ,tai tušti , nes isipylus i taures buteli paslepdavom , kad sūnus nematytu . O paskui ir į šiukšledėže nemesdavau , kad nematytu rytais tik suringdavau jei nepamiršdavau .
Kai dabar pagalvoju tai nereikedavo sakyt , kvapas viska pasakydavo , nes manau vistiek jausdavosi . Prieš kelias dienas darbe netyčia kažkas sudauže vyno buteli , tai ojojau kaip visur dvoke , tai ir pagalvojau , kad kvapo nepaslepdavaom .
Nu , bet kaip buvo tai buvo smile)!!
Pavasaris: valome ne tik namus , bet ir vidu smile)!!
Geros ir blaivios dienos Visiems !!!

Neprisijungęs

 

#104 2013-04-24 22:18:13

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mėn.  3d. 

Re: Jūros dienoraštis

Žuvis rašė:

Sveika, Viera big_smile
Man prireikė 11 mėn kai prieš Kalėdas krištolinius (tuščius) grafinus nukrausčiau iš baro. Tik tuomet daėjo ''o kam jie man reikalingi, aš juk negeriu''. Džiaugiuosi kiekvienu žmogum, kuris pagaliau ryžtasi kabintis už blaivaus gyvenimo. Pati tai praėjau ir menu tą pradžią. Tačiau labai jau gaila buvo atsisakyti laipsnių iškart... Vos tik atsigaudavau fiziškai  užeidavo iliuzija, jog ''DABAR GERSIU SAIKINGAI'', "AŠ IŠMOKSIU"... Nors nė vieno praeitis bylojo, jog to nebeišmokstama. Gydytojai tą patį teigė. Ne motais, kas ką sakė, dėja... Linkiu Tau, kad užėjus iliuzijai, ja nugintum kuo toliau.

Sveika Zuvyte!
Dekui uz palinkejimus.Stengsiuosi,kaip tik galesiu visas mintis ir net maziausius norus vyt i sali.
Ta iliuzija,kad atsigavus galvodavau gerti maziau,man jau praeita keleta kartu.Abu nuspresdavom-viskas,po 50g ir gana.Bet deja gaudavosi po 250g.ir tai tik iki penktadienio,o savaitgalis vel budavo turtingas... Ir vel viskas is naujo:(As tik tais etapais dar negalvojau,kad jau viskas,galas.Tada dar niekuo nesidomejau,kas liecia blaivybe.Lygiai kaip ir tu galvojau,kad galima ismokti po truputi gerti.Taciau nieko nesigavo.O laukiant sveciu,ar einant i svecius pries tai ikaldavom,kad maza nebutu.
Bet dabar kai supratau,kad reikia plaukti i kita kranta ir niekada negryzti atgal,kazkaip priverciau save. negalvoti apie laipsniusNors bijau,labai bijau.Todel ir stengiuosi atsikratyti visko,kas primintu alko.
Ramios nakties ir blaivios dienos:D

Neprisijungęs

 

#105 2013-04-24 22:30:42

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mėn.  3d. 

Re: Jūros dienoraštis

Aciu Vilte uz gerus zodzius:)As manau,kad kaip nors pavyks mums gryzti i ta blaivu normalu gyvenima.
Kaip gera dziaugtis dabar kiekviena akimirka.Istikruju reikia viska naikinti kas buvo susije su alkoholiu.
Kiek daug zmogus gali nuveikti budamas blaivas.Visai kitos mintys,kiti darbai ir kitos nuotaikos.
     Zenkit ta zingsni visi,kas ir neprisijunge,o tik skaitot.Taip neapsakomai gera eiti pirmyn:D

Neprisijungęs

 

#106 2013-04-27 17:23:42

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

Jaučiasi pavasaris  , forume tylu tyla ......
Tikiuosi ne pries audra smile)!
Pas mane viskas puikiai ...
Viera - kaip laikaisi ??

Neprisijungęs

 

#107 2013-04-27 21:39:40

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mėn.  3d. 

Re: Jūros dienoraštis

Jūra rašė:

Jaučiasi pavasaris  , forume tylu tyla ......
Tikiuosi ne pries audra smile)!
Pas mane viskas puikiai ...
Viera - kaip laikaisi ??

Labas Jura!Sveiki visi!
     Forume tikrai tylu ir, kaip Skorpionas rase,gal menulio fazes veikia.Prisimenu kovo menesi,kai labai norejau pradeti blaivybes kelia tuo metu irgi buvo tyla.Tai buvo mazdaug pries menesi.
     O man(mums)viskas labai gerai:Dbig_smile:DVis dar blaivus:)ir su kiekviena diena labiau norime jais buti.Kasdien pasvarstome kiek nesamoniu pridaryta,kuriu galejo nebuti.kiek daug visko prarasta...uztat dabar labai viska ivertinam ir jauciame kokia palaima eiti blaivybes keliu.
Apie alko stengiuosi kuo maziau galvoti,net nesinori.Parduotuvese i ta puse net neziuriu.Tik labai jau pradejau noreti saldumynu,o ir apetitas atsirado zveriskas.Net baisu darosi,kad duru nereiketu platinti:DAr kam nors taip buvo?As tik save raminu,kad turetu tas baigtis,kai praeis abstinencijos periodas.
       Baime dar ima ir del to,kad kai paskaitau,jog paciam sava valia neimanoma mesti gerti.Nejaugi?!Ar niekam is jusu taip nepavyko?
As taip pasiryzus!Negi nesugebesiu?Juk pradarytas butelis ir dabar stovi namuose ir nera jokio noro isipilti:)Va jau antras savaitgalis,kai ramiai ir blaivai leidziam laika.O sirdy taip gera.Ypac ryte,kai atsikeli ir galvos neskauda.Tik kartais jauciuosi lyg pagiriota,bet isgeriu kavos ir atsigaunu.Idomu kodel tas keistas jausmas atsiranda?
Tai va,siandien jau 12 dienu kai esu BLAIVA:Dbig_smile:DVisiems gero likusio savaitgalio ir blaiviems sulaukt pirmadienio!

Neprisijungęs

 

#108 2013-04-28 00:03:00

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Jūros dienoraštis

Labas Vera,na tau linkiu sekmes ir gero nusiteikimo,del metimo gerti netiesa,kad zmones nemeta,meta,tik jie apie tai pamirsta ir nebekalba...Visgi pirmom dienom patarciau alkoholio nelaikyti namie,nes pasamoningai,tas vaizdas veikia tave,apskritai nereikia jokiu saves tikrinimu ir isbandymu,per likusi gyvenima ju bus sociai. Alkoholis yra nuodai,kurie nuodija musu kuna ir siela,sugriauna gyvenima,tuo tikiu,tad noro gert nelieka ne vieno procento,dar..tavo kunas pilnai issivalys po kokio men,po dvieju bus lengviau,po triju,jau jausies kaip ir laisva,taciau visgi turbut reikia sulaukt to momento,kai jausies visiskai  laisva...,turiu patirties su rukymu,jau ilgai nerukau ir tikrai nuo sirdies sakau esu laisva ir laiminga,nes apie  cigaretes galvoju kaip apie siuksle,kuri komerciniais sumetimais klesti ir tersia zmoniu organizma,tad laikykis ir su pavasariu nuostabiu sauletu!

viera rašė:

Jūra rašė:

Jaučiasi pavasaris  , forume tylu tyla ......
Tikiuosi ne pries audra smile)!
Pas mane viskas puikiai ...
Viera - kaip laikaisi ??

Labas Jura!Sveiki visi!
     Forume tikrai tylu ir, kaip Skorpionas rase,gal menulio fazes veikia.Prisimenu kovo menesi,kai labai norejau pradeti blaivybes kelia tuo metu irgi buvo tyla.Tai buvo mazdaug pries menesi.
     O man(mums)viskas labai gerai:Dbig_smile:DVis dar blaivus:)ir su kiekviena diena labiau norime jais buti.Kasdien pasvarstome kiek nesamoniu pridaryta,kuriu galejo nebuti.kiek daug visko prarasta...uztat dabar labai viska ivertinam ir jauciame kokia palaima eiti blaivybes keliu.
Apie alko stengiuosi kuo maziau galvoti,net nesinori.Parduotuvese i ta puse net neziuriu.Tik labai jau pradejau noreti saldumynu,o ir apetitas atsirado zveriskas.Net baisu darosi,kad duru nereiketu platinti:DAr kam nors taip buvo?As tik save raminu,kad turetu tas baigtis,kai praeis abstinencijos periodas.
       Baime dar ima ir del to,kad kai paskaitau,jog paciam sava valia neimanoma mesti gerti.Nejaugi?!Ar niekam is jusu taip nepavyko?
As taip pasiryzus!Negi nesugebesiu?Juk pradarytas butelis ir dabar stovi namuose ir nera jokio noro isipilti:)Va jau antras savaitgalis,kai ramiai ir blaivai leidziam laika.O sirdy taip gera.Ypac ryte,kai atsikeli ir galvos neskauda.Tik kartais jauciuosi lyg pagiriota,bet isgeriu kavos ir atsigaunu.Idomu kodel tas keistas jausmas atsiranda?
Tai va,siandien jau 12 dienu kai esu BLAIVA:Dbig_smile:DVisiems gero likusio savaitgalio ir blaiviems sulaukt pirmadienio!

Neprisijungęs

 

#109 2013-04-28 00:13:46

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  9mėn.  19d. 

Re: Jūros dienoraštis

viera rašė:

Jūra rašė:

Jaučiasi pavasaris  , forume tylu tyla ......
Tikiuosi ne pries audra smile)!
Pas mane viskas puikiai ...
Viera - kaip laikaisi ??

Baime dar ima ir del to,kad kai paskaitau,jog paciam sava valia neimanoma mesti gerti.Nejaugi?!Ar niekam is jusu taip nepavyko?
As taip pasiryzus!Negi nesugebesiu?Juk pradarytas butelis ir dabar stovi namuose ir nera jokio noro isipilti:)

.....užkabino šios jūsų mintys, pasakysiu iš savo patirties: SAVO VALIA "MEČIAU" GERTI TŪKSTANČIUS KARTŲ, aš išbandžiau visas įmanomas priemones: sava valia, kodavimas, savitaiga, psichologinės priemonės, AA..... Su alkoholiu kovoju  apie 34 metus!!! Pragertos dvi šeimos, n-darbų ir viskas kas įmanoma pragerti!!! BET KOKIA KAINA BANDŽIAU ĮRODYTI, KAD ĮMANOMA IŠMOKTI GERTI SAIKINGAI!!! Deja....... NEĮMANOMA!!! Buvau ne kartą pasiekes virš metų ir net dviejų metų blaivybę!!! Ir pabandžius: gal truputį "dėl kompanijos".....vėl į dugną....daugiadienės, detoksas....ir vėl į gyvenimą, iki sekančio.....eksperimento.
   PASIDUODU. PAVARGAU. DAUGIAU JOKIŲ EKSPERIMENTŲ!!!!!! Nelaikau namuose JOKIŲ BUTELIŲ, JOKIŲ SAVA VALIA, JOKIŲ AŠ PATS ir t.t. Viskas:  NEGERIU TIK ŠIANDIEN ir pastovus minčių, sąmonės-pasąmonės valymas, darbas su savimi,pozityvių minčių injekcija į pragertą protą, bendravimas su tokiais pačiais kaip aš ALKOHOLIKAS žmonėmis. Ir besąlygiškas, nuolankus bei įdėmus klausymasis kitų patirties. Ačiū JUMS kas esate ČIA, ir kad su JUMIS išlieku blaivas.


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#110 2013-04-28 00:47:51

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Jūros dienoraštis

Labas Pijau,na  saikingai gerti neimanoma ismokti,nes nei vienas zmogus nesugeba kontroliuoti alkoholio,alkoholis nuo pirmo stikliuko viska paima i  savo rankas,.Reikia tik saves isvis nebekaltinti,o atsisakyti to nuodo- narkotiko,kuris sugriove gyvenima ir organizma.Kodel geriantieji spaudzia negerianciuosius vartoti alkoholi?Tai budinga visoms narkotinems priklausomybems!Jei narkotikas legalus,tai vadinama draugiskumu.Na ir kas ,kad turejau tu draugu,kai gerdavau,o dabar ,jie virto iliuzija(alkoholio iliuzija sukurta),nes negerianti as kaip ir nebereikalinga,pati supratau,kad kol nenutrauksiu,tos gerimo grandines,tol busiu kalejime ,kaip tas Grafas Montekristas,taciau raktas nuo kalejimo  duru yra pas kiekviena is musu,tik reikia nustot  vartot alkoholi,. as  ir nebeziuriu tolyn i prieki,dziaugiuos,o gal ir nesidziaugiu,kad negeriu,paprasciausiai gyvenu be alkoholio ir galvoju,kas pabudintu mano sirdi ir atstatytu naujam gyvenimui,tad ir tau sekmes,nes ir as daug metu keliavau per gyvenima su buteliu ir kuris istikruju ir isarde ji,o dabar as ji numeciau,nes man su juo  toliau gyvent ir iliuzijoj nebesinori. Sekmes!.

Pijus rašė:

Baime dar ima ir del to,kad kai paskaitau,jog paciam sava valia neimanoma mesti gerti.Nejaugi?!Ar niekam is jusu taip nepavyko?
As taip pasiryzus!Negi nesugebesiu?Juk pradarytas butelis ir dabar stovi namuose ir nera jokio noro isipilti:
.....užkabino šios jūsų mintys, pasakysiu iš savo patirties: SAVO VALIA "MEČIAU" GERTI TŪKSTANČIUS KARTŲ, aš išbandžiau visas įmanomas priemones: sava valia, kodavimas, savitaiga, psichologinės priemonės, AA..... Su alkoholiu kovoju  apie 34 metus!!! Pragertos dvi šeimos, n-darbų ir viskas kas įmanoma pragerti!!! BET KOKIA KAINA BANDŽIAU ĮRODYTI, KAD ĮMANOMA IŠMOKTI GERTI SAIKINGAI!!! Deja....... NEĮMANOMA!!! Buvau ne kartą pasiekes virš metų ir net dviejų metų blaivybę!!! Ir pabandžius: gal truputį "dėl kompanijos".....vėl į dugną....daugiadienės, detoksas....ir vėl į gyvenimą, iki sekančio.....eksperimento.
   PASIDUODU. PAVARGAU. DAUGIAU JOKIŲ EKSPERIMENTŲ!!!!!! Nelaikau namuose JOKIŲ BUTELIŲ, JOKIŲ SAVA VALIA, JOKIŲ AŠ PATS ir t.t. ViskasNEGERIU TIK ŠIANDIEN ir pastovus minčių, sąmonės-pasąmonės valymas, darbas su savimi,pozityvių minčių injekcija į pragertą protą, bendravimas su tokiais pačiais kaip aš ALKOHOLIKAS žmonėmis. Ir besąlygiškas, nuolankus bei įdėmus klausymasis kitų patirties. Ačiū JUMS kas esate ČIA, ir kad su JUMIS išlieku blaivas.

Neprisijungęs

 

#111 2013-04-29 08:23:21

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mėn.  10d. 

Re: Jūros dienoraštis

viera rašė:

Baime dar ima ir del to,kad kai paskaitau,jog paciam sava valia neimanoma mesti gerti.Nejaugi?!Ar niekam is jusu taip nepavyko?

Labas, Viera. Pažiūrėk į mano skaitliuką. smile Tai pasiekiau tik su šio forumo pagalba. Nieko nėra neįmanomo. Tik reikia ryžto ir kantrybės. Gal kai kas tik pasijuoks ir pasakys, kad čia tik laiko klausimas kada palūšiu. Bet ir tie kurie gauna pagalbą iš kitur negali būti tikri, kad nepaslys.
  Tad aukščiau galvą ir viskas bus gerai. smile

Neprisijungęs

 

#112 2013-04-29 08:40:45

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  9d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  2d. 

Re: Jūros dienoraštis

saulyte rašė:

viera rašė:

Baime dar ima ir del to,kad kai paskaitau,jog paciam sava valia neimanoma mesti gerti.Nejaugi?!Ar niekam is jusu taip nepavyko?

Labas, Viera. Pažiūrėk į mano skaitliuką. smile Tai pasiekiau tik su šio forumo pagalba. Nieko nėra neįmanomo. Tik reikia ryžto ir kantrybės. Gal kai kas tik pasijuoks ir pasakys, kad čia tik laiko klausimas kada palūšiu. Bet ir tie kurie gauna pagalbą iš kitur negali būti tikri, kad nepaslys.
  Tad aukščiau galvą ir viskas bus gerai. smile

Kiekvienas pats su savimi susitaria, suranda savo kelią, motivaciją..  Tai nėra savęs remontas - tai gyvenimo būdo, kokybės pasirinkimas. Galima dar įvardinti kaip kovą su gyvenimo tau mestais išbandymais - juk malonu, kad TU GALI kovoti, nepasiduodi! smile O garantijos jokios niekas neduoda, nors negerk  20 metų. Paprasčiausiai, su laiku, taip gyventi įpranti ir tampi vis stipresniu.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#113 2013-04-29 09:01:18

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mėn.  10d. 

Re: Jūros dienoraštis

Pritariu tau Artaz. Ankščiau bent kokia bėda buvo skandinama alkoholiu. Dabar išmokau visas bėdas spręsti blaiviai. Ir man puikiai sekasi. wink
Turiu pažystamą kuris negėrė 10metų. Na ir žmogus sugalvojo atšvęsti savo gimtadienį. Jau metus laiko vis dar švenčia.

Neprisijungęs

 

#114 2013-04-29 09:52:23

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mėn.  3d. 

Re: Jūros dienoraštis

Sveika Saulyte!
Ačiū už palaikymą.Aš ir norėjau išgirsti,kaip tau pavyko.Kiek skaičiau,tai buvau susidarius nuomonę,kad forumas ir knygos tau padėjo.Kaip supratau jūs ten su Žuvele kažkokiom dalinotėssmile
     Man kol kas labai padeda forumas,bet kuo daugiau skaitau ir analizuoju,tai atrodo,kad pačiam neįmanoma:(
Aš labai norėčiau kažkoki klubą palankyti,bet ten kur aš gyvenu jų nėra.Perskaičiau rekomenduojamų knygų pavadinimus,bandysiu jų ieškoti.
Pritariu tau,kad ir po psichoterapiautų pagalbos būna atkryčiai.Manau čia priklauso nuo pačio žmogaus ar jis susitaikė su savo protu ir paklausė širdies ką daryti toliau.Man širdis sako:"GYVENK BLAIVIAI".Aš stengsiuosi taip ir daryti.Šiandien 14 diena kai esu blaiva:Dbig_smilebig_smile Žinau,tai tik smulkmena,lyginanat su kitais.Bet aš kiekvieną dieną džiaugiuosi,kad rytą atsikėliau žvali.Ir jau visai nėra minčių,kad reikėtų įsipilti.
     Ačiū visiems,kas netingi paspaudyti klaviatūros ir pasidalinti savo mintimis ir nuomone.Man jūs buvot geras spyris į subinę,kad jei pripažinai kas esi,tai eik tik blaivybės keliu!

Neprisijungęs

 

#115 2013-04-29 11:21:24

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Jūros dienoraštis

Sveiki visi,labai tikiuosi kad visi sveiki,juk daugeliui tas pirmadienis buvo košmariška diena,pamenu net savo darbotvarkę buvau taip surėdes,kad pirmadieniais nereikėtu niekur važiuoti,nes žinodavau kad negalėsiu to daryti,šis forumas padeda daugeliui,noriu tarti ačiū jo įkūrėjui,nors nežinau kas jis,bet tikrai geras žmogus,kas dėl atkryčio taip sutinku,kad ir bet kokią pagalbą gaves gali atkristi,man isiminė visam gyvenimui vieno daktaro žodžiai,kai tik susėdome ratu,ir jis pradėjo kalbą tokiais žodžiais,"Jūs esate labai laimingi žmonės,jūs esate Dievo išrinktieji,kadangi jūs pripažinote savo ligą,ir pasirįžote eiti blaivybės keliu,tūkstančiai žmonių geria,degraduoja,miršta,guli prie konteinerių,o jums įvyko proto nušvitimas,jūs supratote savo klaidą,pripažinote tai ir ieškote pagalbos,jus Dievas pasirinko,kad pakiltumėte,ir šitą gėrį skleistumėte kitiems",džiaugiuosi visais čia esančiais,lamingais ir besidžiaugiančiais gyvenimu,tik niekada nei vienai sekundei napamirškime,jog esame lengvai pažeidžiami,mūsų priklausomybė,lyg kos baubas,tyko iš pasalų,ir laukia kada tik susvyruosime,ir suabejosime,kad mus vėl pagriebti į šitą baisų liūną,linkiu visiems gražios dienos,bei niekada nepaslysti einant blaivybės keliu.

Neprisijungęs

 

#116 2013-04-29 23:20:28

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mėn.  10d. 

Re: Jūros dienoraštis

viera rašė:

Kiek skaičiau,tai buvau susidarius nuomonę,kad forumas ir knygos tau padėjo.Kaip supratau jūs ten su Žuvele kažkokiom dalinotėssmile

Žuvelė tai man labai padėjo. Atsiuntė knygą kurią turiu iki šiol. Jai būsiu visada dėkinga. smile
Žinai Viera, mūsų situacijos kažkuom panašios. Ar tik nereiktų mums susibėgti. smile

Neprisijungęs

 

#117 2013-05-02 09:06:09

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mėn.  3d. 

Re: Jūros dienoraštis

Sveiki visi!
Stai dar vienas grazus,sauletas,o svarbiausia blaivus rytas:D
Su kiekviena diena darosi vis geriau,jauciu kaip samone svieseja,atmintis gereja(juk ji nebuvo uzpilta:D).
Ir gali gincytis kas nori,bet supratau,kad kiekvienas zmogus turi savo kelia i blaivybe.Ir del forumo galiu gincytis-man sparnus pakele tik jis!
       Buvau AA susirinkime.Viskas gerai,patiko.Bet  supratau,kad jei pradejus buciau nuo ten,tai kazin ar taip greitai buciau sustojus.Forumo nariu pasakojimai,gincai,nuomones ir patarimai mane labiau uzvede.Eisiu ir siandien gal pamazu isivaziuos viskas:)
Visiems geros,blaivios dienos!
Mes BLAIVUS abu:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 

#118 2013-05-02 12:51:20

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Jūros dienoraštis

Džiaugiuosi viera už jus abu,stiprybės ir ryžto,o svarbiausia būti sąžiningu prieš patį save,ir neapgaudinėti saves,o forumas ir man daug davė,kad ir ginčai,viskas čia naudinga.

Neprisijungęs

 

#119 2014-01-08 10:54:17

raminty
Naujokas
Registravosi: 2014-01-08
Žinutės: 1

Re: Jūros dienoraštis

Linkiu stiprybės visiems, kurie pasirinko naują kelią. Aš pradedu po truputi irgi atsitokėti. Tikrai manau geriau mineralinio butelis nei vyno butelis. Nors aišku blaivybės kelias nėra lengvas.

Neprisijungęs

 

#120 2014-01-09 22:50:51

Skersvejis
Narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 36

Re: Jūros dienoraštis

raminty rašė:

Linkiu stiprybės visiems, kurie pasirinko naują kelią. Aš pradedu po truputi irgi atsitokėti. Tikrai manau geriau mineralinio butelis nei vyno butelis. Nors aišku blaivybės kelias nėra lengvas.

Blaivybės kelias daug lengvesnis nei girtuoklystės, tik mūsų požiūris iškreiptas, bet ne blaivybė, o girtavimas gyvenimo kely sukelia sunkumus. Laikykis smile


Į šventę traukiame būriais, tik grįžtame po vieną..

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos