VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2013-04-13 20:33:14

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Jūros dienoraštis

Smagu, Jūra :) Iš tokių mažų laimėjimų prieš save ir susidaro didelės pergalės. Nors maži jie tik žmonėms neturintiems priklausomybės... O užuojautą reikėtų draugei pareikšti, dar neaišku, kaip viskas po metų kitų gali pasisukti.

Neprisijungęs

 

2013-04-13 20:33:14

Google

#27 2013-04-14 11:21:43

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Jūros dienoraštis

Labas Jūra,kiek pamenu žadėjai šendiena prie jūros važiuoti,nors nėra saulės,bet oras geras,vakar kaiptik buvau,tai pravaikščiojau visą pusdienį,labai smagu,vakare vos kojas bepavilkau,mane tai labai teigiamai veikia,kai jūra ošia,jokios kitos mintys nelenda galvon,linkiu geros dienos,o kas liečia tą draugę,tai neimk į galvą,jei tikra draugė tai supras,ir pasikalbėsite kada ramiai apie tai,ir viskas bus gerai.

Paskutinis taisė skorpionas (2013-04-14 11:22:31)

Neprisijungęs

 

#28 2013-04-14 22:23:52

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

Sveiki !!!!
Dekui labai uz palaikyma wink !!!
Fantastiškai gerai praleidau diena , iki jūros nedavažiavom , bet gamtoje puikiai praleidom diena smile)!! Ir kas svarbiausia blaiviai big_smilebig_smilebig_smile!!!
Šiandiena blaiva , meldžiuos , kad rytoj išlikčiau stipri kaip šiandiena !!

Neprisijungęs

 

#29 2013-04-14 22:51:10

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  22d. 

Re: Jūros dienoraštis

Laikas skaitliuką įsijungti big_smile

Neprisijungęs

 

#30 2013-04-15 09:13:08

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

Žuvis rašė:

Laikas skaitliuką įsijungti big_smile

Truputuka dar bijau , kad nebutu per anksti džiaugiuosi !!  Kažkas iš senbuviu sake , kad buk budri  , o aš trimitavau ant viso garso , kad valio noras praejo ,kad tikrai daugiau negersiu , bet sad ...  po keliu dienu paslydau sad!

Neprisijungęs

 

#31 2013-04-15 09:20:53

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

Turbut nieko nera smagiau , kaip pabusti pirmadienio ryta su puikia nuotaika ir gera sveikata smile!!!!!
Prabudusi  gali leisti sau paguleti , paklausyti paukščiu čiulbejimo , apgalvoti praejusia diena ir paplanuoti ateinančia smile)!  Va butent apgalvoti,  o ne  kaip puzle delioti vakarykščia diena .
Džiaugiuosi pirmadieniu smile)!! Kad ir , kaip keistai skamba , bet tai tiesa !

Neprisijungęs

 

#32 2013-04-15 10:22:31

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Jūros dienoraštis

Labas Jūra,labai džiaugiuosi dėl Taves ir visa širdimi palaikau,tokios pat mintys buvo pas mane blaivybės pradžioje,va tai ir yra mums dovana už blaivybę,ką čia aprašei,mums sugrįžta gyvenimo džiaugsmas,ir jis pasidaro spalvotas,mums kad išlikti blaiviems ir "nepaslysti" reikia laikytis tik vienos vienintelės taisyklės,nepakelti pirmos smile , jei tos taisyklės laikysimės,niekada nebesuklysime,sveikinu su gražiu ir blaiviu pirmadienio rytu,sėkmės Tau ir pasitikėjimo savimi.

Neprisijungęs

 

#33 2013-04-15 15:42:11

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

skorpionas rašė:

Labas Jūra,labai džiaugiuosi dėl Taves ir visa širdimi palaikau,tokios pat mintys buvo pas mane blaivybės pradžioje,va tai ir yra mums dovana už blaivybę,ką čia aprašei,mums sugrįžta gyvenimo džiaugsmas,ir jis pasidaro spalvotas,mums kad išlikti blaiviems ir "nepaslysti" reikia laikytis tik vienos vienintelės taisyklės,nepakelti pirmos smile , jei tos taisyklės laikysimės,niekada nebesuklysime,sveikinu su gražiu ir blaiviu pirmadienio rytu,sėkmės Tau ir pasitikėjimo savimi.

Laba smile!
Atrodo tokios smulkmenos , kai nuostabus rytas , Tavo Skarpione pagirimas , sukelia džiaugsma ir šypsena veide , ir kai pagalvoji vienas stikliukas gali sugriauti viska sad , net šiurpas nupurto .
Viskas tik gražeja , ir baisu , kad pati tik nesugriaučiau visko , todel stengiuosi žengti mažais žingsniukais smile!!
Kažkaip vakar dar ir apie pinigus susimasčiau , kiek ju išleidžiam i ora , netgi ne i ora , o tam , kad save žaloti .
Visada Jei kas prikaišiodavo del pinigu piktai atreždavau , kad tai mano atsipalaidavimo budas ....

Tai vakar vyras padave dežute kvepalu , sako čia tiek butum išleidusi ant gėrimu  per ta laiko .sad!
Smagu ir graudu !!
Šiandiena blaiva smile)!!!

Neprisijungęs

 

#34 2013-04-15 16:37:47

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  15d. 

Re: Jūros dienoraštis

Jūra rašė:

Turbut nieko nera smagiau , kaip pabusti pirmadienio ryta su puikia nuotaika ir gera sveikata smile!!!!!

Va čia tai superinis dalykas, tikrai, pritariu visomis keturiomis smile Ir, kas įdomiausia, kad gali kad ir kaip vaizdingai ir išraiškingai tai pasakot to nepatyrusiam žmogui, jis vis tiek nieko nesupras, kaip yra iš tikrųjų su tais vienokiais ar kitokiais pirmadienio rytais. Užtenka mintyse palygint vienokį pirmadienio rytą su kitokiu ir... blaivus pirmadienio rytas yra KAIFAS smile Žinoma, ir kitų savaitės dienų blaivūs rytai yra nuostabus dalykas.

Jūra, bent jau man labai malonu skaityt tavo tokį šaunų dienoraštį. Linkiu tau sėkmės, viskas gerai einasi, tik laikykis to šviesaus kelio, kuriuo jau ir eini smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#35 2013-04-16 02:37:50

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

big_smilebig_smile big_smile pradėjau diena su šypsena ir uzbaigiu su ja big_smile!!
Senai taip gerai jaučiausi , o ypač pirmadieni smile!  Anksčiau stengdavausi atkentėti , kažkaip iki vakaro . O vakare už visas kančias budavo galima ir sveikata ,,pataisyti ,,  o dabar dirbu ir šypsausi , niekur neskubu .
Žmones darbe ir tie pastebejo , komplimentus pažėrė , klausinėjo kas nutiko , kad akys net švyti pas mane lol lol.
Tokia mane matydavo nebent penktadieni prieš baigiant darba , kada žinojau , kad tuoj savaitgalis ir nereikės sukt galvos , kad į darba rytoj reikia , o tai reiškia galesiu ,, atsipalaiduoti ,,
Troja - laikausi isikibus ir rankom , ir kojom  i ta kelia smile , tikiuosi , kad nenuklysiu i koki šunkeli big_smile.

Šiandiena blaiva , meldžiuos , kad rytoj bučiau dar stipresne !!
Gražios ir blaivios savaites visiems !!!

Neprisijungęs

 

#36 2013-04-16 08:51:43

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

Labas rytas smile!
Dar vienas nuostabus rytas big_smile!
Savaitė , kaip negeriu . Savijauta su kiekviena diena gerėja , noras po truputi mažėja , gal tai dėl to kad organizme vis mažiau lieka alko . Skaičiau , kad pilnas issivalymas nuo alko uztrunka iki 20 dienu. Sunkiausia buvo pirmomis dienomis , turbut alko viduje daro savo , jis reikalauja papildyti atsargas , todel jo norisi . Pačiomis pirmomis dienomis alko buvo aukso vertes ir medaus skonio , todel šiuo momentu reikejo valios metodo( ir aplinkiniu paramos ir supratimo )  , nes buvo baisiai gaila saves.
Atrode , kad visi žmones , kai žmones o aš vienintele kuri negaliu džiaugtis gyvenimu , buvo be galo liudna vien tik pagalvojus , kad šventes nebus švenčiamos ( nes nelabai isivaizduodavau švenčiu be gerimo .)
Su kiekviena diena nuotaika keitesi , skaičiau daug literatūros apie alkoholi , noras po truputi mažejo . Bet žinau , kad bet koks alko , kad ir labai labai silpno ir labai mažai kiekio ( kalba eina apie gira , spiritinius vaistus ) gali gražinti i pirmine busena , kada nieko neklausai , nieko nematai , nes tau paprasčiausiai reikia alko . Ačiu forumiečiams už pamokymus !!!
Pradedu suprasti , kad labiausiai priimtas man Šičko metodas . Jis siulo susitvarkyti smegeneles smile , kad paprasčiausiai reikia dirbti su savim , kol praeina noras gerti .
Ištrauka iš Šičko straipsnio :

Jei norite visiems laikams atsisakyti alkoholio ir gyventi blaiviai, turite padirbėti su savo sąmone tam, kad suprastumėte, kas jus laiko alkoholizmo spąstuose. Tam turite pasiryžti blaivybei, ją motyvuoti argumentuota informacija ir atsisakyti klaidingų įsitikinimų. Blaivybė – didelė žmogiška vertybė, ja reikia didžiuotis, o ne gėdytis. Vartojančio alkoholį žmogaus svajonė turi būti blaivybė, o ne „mokėjimas“ gerti alkoholį.
Todėl pirmasis žingsnis yra pripažinti, kad esate priklausomas nuo alkoholio, kitaip ir toliau save apgaudinėsite. Tai nustatyti paprasta: jei periodiškai atsiranda noras išgerti, ypač jei susilaikymas nuo alkoholio daro jus nervingu ir jūs blogai jaučiatės ir galvojate apie alkoholį – reiškia, jūs jau turite poreikį alkoholiui, esate nuo jo priklausomas.
Šita supratau jau prieš kuri laika .
Antrasis svarbus žingsnis – rinkti teisingą informaciją apie alkoholį
Paskutinius kelis menesius butent tuom ir uzsiemu smile.
Taip pat siūlo :
Blaivybės dienoraščio rašymas – nuo pirmos dienos, nuo priimto sprendimo nevartoti alkoholio
big_smilebig_smile kaip tik ta ir pradejau nuo pirmos dienos big_smile
Einu toliau dometis šituo metodu smile!
Geros dienos visiems smile!!!!

Paskutinis taisė Jūra (2013-04-16 08:58:13)

Neprisijungęs

 

#37 2013-04-16 09:33:49

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mėn.  6d. 

Re: Jūros dienoraštis

Sveiki,Jura ,dziaugiuosi kartu su tavim.Palaikau tave visomis keturiomis.Tuo paciu linkiu visiems blaiviai dziaugtis pavasariu.Sau irgi.Kuo geriausiu pojuciu su vis kaitresne saulute.

Neprisijungęs

 

#38 2013-04-16 09:40:01

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  7d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  19d. 

Re: Jūros dienoraštis

Oooo dar vienas skaitiklis atsirado! Su pirma blaivia savaite, Jūra :)

Nenoriu gąsdinti, bet pasakyti privalau – būk atsargi, pirminė euforija dažnokai koją pakiša...

Neprisijungęs

 

#39 2013-04-16 10:26:29

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  24d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  10d. 

Re: Jūros dienoraštis

Sveikinu su pirma tikro gyvenimo savaite!!!
Nes tik blaivas gyvenimas yra tikras. Alkoholis - garantuota iliuzija ir savęs apgaudinėjimas.

... bet aš kaip pagarsėjęs bambeklis irgi prisidedu prie Audronio perspėjimų... Gyvenimas, ne vien tik rūžavas. Jis visoks. Kitaip imtume ir išmerdėtume iš nuobodumo po pusmečio. Bepigu būt blaiviam, kai viskas gerai. Tikrasis patikrinimas bus, kai ateis sunkumai. O jie ateis. Tada reikės tvirto žinojimo, kad alkoholis sunkumų nesprendžia, o tik gilina.

Ir dar dėl tų mūsų pamokymų ir patarimų. Atsargiai su jais! Mes tik paprasti klystantys žmonės. Galim labai nepataikyti, galim patys tiesiog susimauti...

Todėl už savo blaivumą, Jūra, atsakinga tik tu pati. Sėkmės!

Neprisijungęs

 

#40 2013-04-16 12:04:57

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

Jeronimai - didelis ačiu už palaikyma smile ! Tau ir gražios dienos smile!!
Audroni , Marijau - ačiu už rūpesti !!
Jau viena karta buvau ijungus skaitliuka , bet .. va ta euforija ir pakišo koja  sad tipo kokia aš  šaunuolė , fainuolė moku save kontroliuoti ir nieko čia neatsiiks nuo vienos taures . O visi žino , kad ta pirma taure , tai tik pradžia . Kodel per balius visi prašo , kad isgertum nors viena stikliuka ? Juk dažnai girdim : nu padaryk nors viena i mano sveikata . Del to , kad jo užtenka pabudinti zvėri savyje sad! Kartais dar žmones dėl užtvirtinimo pasiulo ant antros kojos , bet kad siūlytu 3 stikliuka tai neteko girdei , nes jau nebereikia raginti . Jau buna žveris prikeltas ir masalas uzmestas .
Kiekvienas mokinamės iš savu klaidu , žinau kur suklupau , bandysiu antra karta ant o grėblio neuzlipti .
Kas liečia sunkumus labai tikiuosi , kad bent kol sustipresiu jie manes neplankys . O dabar džiaugiuosi kiekiena blaivia akimirka big_smilebig_smile
Buvau užkietejusi rūkore su dideliu stažu  ,  niekada nebučiau patikejusi , kad mesiu . Bandau tai pritaikyti ir alko metime , bet ka norejau pasakyti smile :
Kai mečiau rūkyti , tai pradejau jausti kvapus . Gal kam ir keista , bet tik metusi rūkyti pradejau megautis tiksliau tik tada pastebejau , kad bananai kvepiau , sustodavau po medžiu ir negaledavau atsidžiaugti , kad užuodžiu ju kvapa smile)! , Aišku paskui jau pripratau prie tu kvapu , bet kokius metus vaikštinejau ir uosčiau viska aplinkui smile)))!
Tai dabar pradedu jausti skonius . Pasirodo vandeni galima gerti ne tik kai troškina , pasirodo jis dar ir skanus smile! Nekalbu jau apie vaisius smile!
Šiandiena blaiva smile!

Neprisijungęs

 

#41 2013-04-16 12:49:46

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Jūros dienoraštis

Smagu skaityti Tavo dienoraštį Jūra,labai smagu,džiaugiuosi Tavo optimizmu,ir prisidedu prie to kad per anksti nepatikėtum jog jau viskas gerai ir viskas iveikta,reikia būti budriam visur ir visada,dažniausiai ir užgeria žmonės jog pamiršta,kad turi šitą problemą,o kas dėl tų stikliukų pirmo ir antro per balius,tai turi tvirtai ir aiškiai pasakyti,jog nevartoju,ir niekam nieko nereikia aiškinti,protingas supras ir neklausinės,bet būna ir tokių kam nedaeina,ir pradeda klausinėti kas ir kaip,tiem,bent jau aš pasakau jog turiu alergiją alkoholiui,nereikia niekam aiškintis ir pasakoti,kad turi tokią bėdą,tada tikrai niekas nesupras,kai mano pusbrolis,kuris nevartoja gal jau dvidešimt metų,pasakė jog yra alkoholikas,man tada atrodė kad žmogeliui stogas pavažiavo,tai gali suprasti tik pats toks būdamas,na sėkmės Tau bei visiems kitiems,geros dienos.

Paskutinis taisė skorpionas (2013-04-16 12:53:43)

Neprisijungęs

 

#42 2013-04-16 12:58:45

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  15d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  8d. 

Re: Jūros dienoraštis

Šaunuolės. Smagu už jus. :-)
Pritarsiu dėl tos blaivo gyvenimo pirminės euforijos - reikia neprarasti budrumo, o tai dažna būsena, kai jau viskas susitvarko, viskas gerai... Ir tada tas giluminis demonas pradeda kuždėti: "tai gal truputuką?.."
Geros dienos visiems. :-)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#43 2013-04-16 16:56:51

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mėn.  9d. 

Re: Jūros dienoraštis

Jau pavakarys ir dziaugiuosi laimingai praleidus diena:)Nanuose ir alko yra,bet saziningai laikausi.Jeigu uzklumpa mintis apie ji,tai sedu prie kompo.Paskaicius apie Sisko metodika,padariau viena zingsni-nusifotografau.Baisu ziureti i savo fizonomija.Tikiuosi po savaites naujos nuotraukos.Man tai patiko sis pasiulymas.

Neprisijungęs

 

#44 2013-04-16 18:29:31

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

viera rašė:

Jau pavakarys ir dziaugiuosi laimingai praleidus diena:)Nanuose ir alko yra,bet saziningai laikausi.Jeigu uzklumpa mintis apie ji,tai sedu prie kompo.Paskaicius apie Sisko metodika,padariau viena zingsni-nusifotografau.Baisu ziureti i savo fizonomija.Tikiuosi po savaites naujos nuotraukos.Man tai patiko sis pasiulymas.

Sveika ! Nu aš dar nenusifotografavau , bet reikes . Gal po savaites ir nebus jau didžiulio stulbinančio pasikeitimo , bet po keliu men.  tai garantuotai . Bent jau man taip buvo , kai pripažinau , kad turiu problemu su alko ir negeriau daugiau , kaip puse metu . Numečiau nemažai svorio , nes susitvarke medžiagu apykaita , kuri nuo gerimo buo išsiderinus visai , kai gerdavau pradžioj nevalgydavau pagrindine užkanda buvo tabletes Renni , nes nuo pirmo stikliuko pradedavo griaušti skrandi . Jau gerai ikaušusi prisikimšdavau kas po ranka papuldavo . Kita diena ryte vel nieko , tik vakare padarius pachmela . Normaliai maitindavausi taip sakyčiau nuo trečiadienio iki šeštadienio , tai organizmas kaupe atsargas , nes neaišku , kada ve ka gaus sad() kai negeriau suireguliavoo  maitinimai  , tai ir svoris krito .
Apie oda tai net nekalbu smile) , ryte budavo veidas kaip žemelapis , kraujagysles sutrukinejusios nuo vemimo ( nes budavo išsivemiu ir toliau galiu gerti )
Taip , kad po žingsniuka po mažiuka žingsniuojam kartu smile!
Kokia literatūra skaitai ? Ar skaitei,,  lengvas budas suvaldyti alkoholi ,, ? Man ji pirma karta labai padejo .
Aš šiuo metu skaitau ,, BŪKIME BLAIVŪS ,,
Jei ka dalinkimes  viskuom kas padetu išlikti blaivoms smile)!!!
Šiandiena blaiva smile!! Gražaus ir blaivaus vakaro smile!

Paskutinis taisė Jūra (2013-04-16 18:33:20)

Neprisijungęs

 

#45 2013-04-16 19:16:05

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mėn.  9d. 

Re: Jūros dienoraštis

Zinai Jura,man tavo pradetas rasyti dienorastis dave daug ikvepimo.As nuo kovo vidurio jau save itikinejau,kad reikia baigti ir kaip tik pakliuvau i si foruma.Ryte prarijau atviras zinutes ir taip norejau parasyti,bet matyt smegenele taip buvo nusilpe,kad nesupratau kaip ta padaryti.Kaip jau rasiau pries velykas ir per jas atsilaikiau,o gryzus namo truputi atsipalaidavau.Ir vel viskas is naujo prasidejo.Dar susinervinau,kad nieks neraso i foruma.Galvoju suradau ko reikia,o vel negaliu su niekuo pakalbeti.
Bet dabar jau tvirtai nusprendziau.Ir siandien dziaugiuosi savimi.O nusifotkinau,kai tik perskaiciau apie tai.Manau,kad tai geras dalykas.
        Suprantu,kad greitu rezultatu nebus,bet vistiek bus idomu save stebeti.
Literatura kolkas tik internetine,nes kol "nebuvau"alko:)nebuvo tikslo dometis.Kam gi man ka nors skaityti,jei as tokia nesu:).Dabar man labai padeda sis forumas.Jei tik mintis sukirba,tuoj cia ir sedziu ir vis atrandu kazka gero.
        Kai pagalvju kiek laiko praleista prie stikliuko(ir visai nebuvo gaila)taidabar tik smulkmena,kiek praleidziu prie kompo.
       Taip gera,kad jus visi palaikot!
Stiprybes!As viena savaite nuo taves atsilieku:)

Neprisijungęs

 

#46 2013-04-17 02:03:28

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

Viera - manau dviese bus lengviau , ta savaite nelabai daug ka skirsis , kai menesius skaičiuosim lol lol( labai tikiuosi )   smagu , kad esu ne viena .
. Kai atradau ši foruma visu skaitliukai menesius , ar net metus suko . Blaškiausi kur čia pradeti rašyti , todel ir nusprendžiau pabandyti rašyti savo dienorašti , kad senbuviai galetu pakomentuoti ir patarti .
Jei mintys kaip sakai sukirba ir turi laiko gali parsisiusti knyga ,, lengvas budas
http://www.bukblaivus.lt/viewtopic.php?pid=179#p179
Gal ka sau atsirinksi .  Dar kelios knygos Žuvis  imetusi nuorodas , jei ka paskui paieškosiu , aš sau parsivariau , bet nuorodu neišsaugojau . Bukime Blaivus .
Aš dabar vakarus prie knygu leidžiu .
O dabar apie savo diena smile
Pakilimas kaip ir baigesi , aišku jaučiuosi puikiai , bet jau  neskraidau , nusileidau ant žemės . Gal oras itakos turi , nžn !
Noro alkoholiuj nera , netgi gailesčio sau nejaučiu . Gal kaip tik gailesti jaučiu tiems kurie geria . Vyras nusipirko 2 mažus buteliukus alaus 2% , naujiena buvo parduotuveje , sugalvojo pabandyti . Aš pamačiau truputi persiraukiau , paklausiau ar butina , bet ne del to , kad bijočiau saves . Bet del to , kad jis sake , irgi stengsis nevartoti .
Tai va išgere jis ta viena buteliuka , kita paliko . O man nei šilta , nei šalta smile)!!!! Nedomina jis manes smile!


„Ačiū Dievui vakar negėriau, pasistengsiu to nedaryti ir šiandien.“ ( Audroni skolinuosi iš taves , labai patiko šis posakis )
Visiems gero poilsio ir blaivaus rytojaus smile!!

Neprisijungęs

 

#47 2013-04-17 08:13:28

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Jūros dienoraštis

labas rytas Jūra,kažkaip pastebėjau kad naktimis rašai nesyki,ką nesimiegą?,gražios dienos,džiaugiuosi kad esi tvirta.

Neprisijungęs

 

#48 2013-04-17 08:34:55

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mėn.  9d. 

Re: Jūros dienoraštis

Labas Jura!Kaip matau tau irgi nesimiega:)Aš kol kas tai kompiuterį "valgau".Vakar vyras sako-aš tuoj pradesiu jam pavydeti:)
   Bet,kaip smagu,kada matai ir jauti visu palaikymą.Man kiekvieną minutę daugiau stiprybės ir vilties atsiranda.Būtinai pasistengsiu pasinaudoti visais siūlomais patarimais ir literatūra.
    Vakar išlėkiau į miestą(gyvenu priemiesty),užsukau į parduotuvę,tai į alko skyrių net galvos nepasukau,nors namuose alko yra:(Važiuojant namo kažkur giliai sukirbėjo-va gal grįžus truputuką.Bet įžengus pro duris pasakiau-NET NEGALVOK!Ir greit nurimau.Grįžo vyras,sako "aš truputį įsipilsiu".Pasakiau
daryk kaip nori ir išėjau.(Jis gi taippat nori mesti).Tai įsipylė pora stikliukų ir padėjo.O ryte sako"na ir kvailys,argi nuo to geriau pasidarė".Bet aš tikiu,kad jis susitvarkys.Mes visada vienas kitą palaikom.Tik tas prakeiktas įprotis-grįžus po darbo įkalt.
     O kiek darbų vakar nuveikiau!Ir visur suspėjau-ir parašyti,ir paskaityti ir viską,kas būtina atlikti.O kai gėriau(dar baisu rašyti būtuoju laiku)niekam nelikdavo laiko.Atsisėst prie kompo,atrodė laiko švaistymas.
O va rytas puikus,svarbiausia blaivas ir visai negaila laiko,kad sėdžiu prie kompo.Žinau,kad viską suspėsiu!
Vėl diena bus blaivi.Atbuskim su vėluojančiu pavasariu!Gal ir mes todė vėluojam.Bet pavasaris sugrįžo!
Sugįšim į blaivų gyvenimą ir mes:D
     Visems puikios,BLAIVIOS dienos:D

Neprisijungęs

 

#49 2013-04-17 09:13:19

Jūra
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 63

Re: Jūros dienoraštis

skorpionas rašė:

labas rytas Jūra,kažkaip pastebėjau kad naktimis rašai nesyki,ką nesimiegą?,gražios dienos,džiaugiuosi kad esi tvirta.

Laba ryta smile! As peleda , kartais iki paryčiu , galiu nardyti po internetini pasauli arba knyga smile!
Malonus jausmas prabusti , ne tik su gera sveikata ir nuotaika , bet dar vienas pliusas prabunti , be baimės. Budavo prabundu ir bijau paimti telefona ar kompiuteri , nes nezinau ka esu pridariusi , su kuom priplepejusi ir kokiu blevyzgu prisnekejusi . O pridarydavau tai ojojoi smile) , man išgerus budavo gerumo priepuoliai , tai ir pinigu išsiuntinėdavau , ir prisižadėdavau , nesigailedavau  del to ne  , bet tik tiek , kad ne viska atsimindavau kam ka pažadėdavau smile)! O dar kai kas ir pasinaudodavo žinodami , kad išgerusi galiu paskutines kelnes atiduoti .
Truputi nuklydau i pievas smile)!!!
Ir Tau gražios pavasariškos dienos smile!!!!

Neprisijungęs

 

#50 2013-04-17 09:24:11

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  15d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  8d. 

Re: Jūros dienoraštis

Laba visiems. Maloniai skaitosi Jūros dienoraštis - kaip šviežias kraujas forumui. Jūra, Viera - jūs einate teisingu keliu. Matyt taip ir turi būti - veteranai ar seniau prisijungę jau daug išsakė, išpasakojo..
Молодым у нас дорога, старикам почёт! :-)
Geros, žvalios dienos. :-)
P.S. Vakar užėjau su bičiuliu į vietinį bariuką (места боевой славы) - jis įkalti savo, aš užsimaniau pomidor's juice. Ten sutikau įkvankusį kaimyną, kuris labai apsidžiaugė, kad rado manyje kompanją. Tačiau teko jį nuvilti ir informuoti, kad perėjau į kitą lygį - dabar normalūs čiuvakai vartoja heroiną su LSD. Ir su lochais-buchariais man nepakeliui. Labai juokinga buvo jo veido išraiška, matyt ilgai "virškino". :-)
Dar kartą - geros nuotaikos ir daugiau pozityvo! :-)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos