VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2012-12-01 15:31:19

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  16d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  28d. 

Agresyvus geriantysis. Ką daryti?

Daug kam pažįstama situacija – išgėręs artimas žmogus tampa agresyvus. Ką tokiu atveju daryti artimiesiems? Visi teoriniai išvedžiojimai: kviesti policiją, rašyti pareiškimą, taikyti naująjį įstatymą dėl smurtaujančio iškeldinimo ir pan. aiškūs. Bet taip daroma labai retai, jau tik tada, kai artimieji visiškai nusikamavę ir netekę vilties ką nors pakeisti. Dažniausiai tyliai kenčiama ir gyvenama su baime laukiant eilinio užgėrimo kuomet vėl prasidės...

Ką galėtume patarti artimiesiems? Žinoma, pats nedėkingiausias dalykas patarinėti šeimyniniuose reikaluose, nes bet kuriuo atveju lieki kaltas, bet kažkokia išeitis turėtų būti. Taigi apie savą žmogų kalbama, ir gaila, ir kentėti nebegalima...

Neprisijungęs

 

2012-12-01 15:31:19

Google

#2 2012-12-01 16:01:34

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  25d. 

Re: Agresyvus geriantysis. Ką daryti?

Mano manymu, tai pasirinkimo čia beveik nėra, bent jau protingo ir perspektyvaus. Lieka tiktai tavo, Audroni, vadinami "teoriniai išvedžiojimai" arba įbarstyt kokį migdantį vaistą į agresoriaus maistą ar gėrimą. Bent jau aš tai beveik nesusidūriau su girtais agresoriais, nes artimoje aplinkoje tokių nėra, o tolimoje jei kokį horizonte pamatau, tai nešu muilą kuo toliau nuo tokio darinio. Aš pati išgėrusi  esu absoliutus taikos balandis, elgiuosi tyliai ir ramiai, namie net ant pirštų galų pradedu vaikščiot, kad kaimynai neišgirstų ir neįtartų, kad laku, o daugiadieniams įsišėlus, tai aplamai laiką leidžiu tik horizontalioje padėtyje, nes vertikali būnu tik tol, kol nusimaskatuoju į kieme esančią parduotuvę. Girto žmogaus agresija man atrodo labai baisus dalykas, vienas iš tų, kuriam labai sunku daryti kažkokią protingą įtaką, arba aplamai įtaką.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#3 2012-12-05 09:42:44

Bimcius
Aktyvus narys
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 139

Re: Agresyvus geriantysis. Ką daryti?

manau, kad gailėti gali tik tol, kol tavęs tai netraumuoja (deja, psichines traumas sunkiau diagnozuot).

labai gailint gali būti kaip su vaiko lepinimu - po kiek laiko jokių ribų lepinamasis ar gailimasis
nebepripažįsta.

Neprisijungęs

 

#4 2012-12-05 21:24:20

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  25d. 

Re: Agresyvus geriantysis. Ką daryti?

Bimcius rašė:

manau, kad gailėti gali tik tol, kol tavęs tai netraumuoja (deja, psichines traumas sunkiau diagnozuot).

Tai gailėjimasis gal nėra psichinė trauma?


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos