VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

#101 2013-01-27 10:45:58

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  20d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  13d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Sveiki bičiuliai. Dar toks pamąstymas mums aktualia tema. Iš serijos "kaip čia atsargiai, kultūringai, kukliai įkalus..".
Būdavo, eilinį kartą pats su savimi susitari, kad gal nueisiu į kabačioką, suvalgysiu šašlyčioką, mostelsiu pvz. stasiką (100g) ko nors ir eisiu namo...
Aha..
Ir vat niekaip nesuprantu tų mistinių sutapimų (o gal taip planetos išsidėsto tuo momentu? :-)), kad būtinai sutiksiu ne tą kurį reikia arba būtinai paskambins ne tas kurio reikia - visada atsiranda situacijos, žmonės būtent TAM reikalui ir tolimesni judesiai vyksta lyg kažkieno (įtariu velnio :-)) sklandžiai surežisuoti. Gink Dieve, nieko nekaltinu. Tiesiog kažkox закон подлости. Ar jums nutikdavo tokie dalykai?


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

2013-01-27 10:45:58

Google

#102 2013-01-27 11:05:40

anna
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-01-02
Žinutės: 91


Blaivus  11m.  1mėn.  28d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Oj ir dar kaip big_smile Visada kai nutardavau, nebegerti viena. Va prie progos tik, su draugais ir pan... O draugų geriančių labai daug nelabai yra... Tai viskas gerai atrodo, problemos nebėra. Bet staiga atsiranda koks vienas po šimto metų išlenda, na ir vardan senų laikų juk reikia big_smile
Manau, tada nesąmoningai pats kažkokiu būdu vedi prie to...

Neprisijungęs

 

#103 2013-01-27 11:12:22

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Labai teisingi pastebėjimai,gal net ne kažkas iš kažkur atsiranda,bet pats samoningai ieškai to ir randi,juk tie draugai pasilabini ir viskas,bet kai esi ikales,tai pats juk pakvieti tam stasikui(beje prajuokinai Artazai,pas mus taip nevadina 100g. o 300g. buteliuką vadina kareivuku) bet to niekada neužtenka,ir viskas baigiasi kaip visada,tad net minties negali būti,nai stasikui,nei kareivukui,lauke saulė šviečia, ir mus visus kviečia naujam gyvenimui,naujam blaiviam gyvenimui,anna o ypač tau,nesustok,ryt pradėk blaivų gyvenimą,priimk visokeriopą pagalbą,ir būsi laiminga.

Neprisijungęs

 

#104 2013-01-27 14:18:20

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Artaz rašė:

Ir vat niekaip nesuprantu tų mistinių sutapimų (o gal taip planetos išsidėsto tuo momentu? :-)), kad būtinai sutiksiu ne tą kurį reikia arba būtinai paskambins ne tas kurio reikia - visada atsiranda situacijos, žmonės būtent TAM reikalui ir tolimesni judesiai vyksta lyg kažkieno (įtariu velnio :-)) sklandžiai surežisuoti. Gink Dieve, nieko nekaltinu. Tiesiog kažkox закон подлости. Ar jums nutikdavo tokie dalykai?

150 proc. taip - visi nugėrimai buvo dėl forsmažorinių situacijų. Aplinkybės susiklostydavo taip, kad atsisakyt buvo tiesiog neįmanoma... :D

Neprisijungęs

 

#105 2013-01-27 15:41:42

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

anna rašė:

Oj ir dar kaip :D Visada kai nutardavau, nebegerti viena. Va prie progos tik, su draugais ir pan... O draugų geriančių labai daug nelabai yra... Tai viskas gerai atrodo, problemos nebėra. Bet staiga atsiranda koks vienas po šimto metų išlenda, na ir vardan senų laikų juk reikia :D
Manau, tada nesąmoningai pats kažkokiu būdu vedi prie to...

Kaip, Anna, šiandien?

Neprisijungęs

 

#106 2013-01-27 20:42:51

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  20d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  13d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Nelabai supratome vienas kito. Aš kaip tik rašiau, kad nesigauna, kai norisi be draugelių ir pažįstamu, kur nors, kur nelabai kas užsuka, ramiai sau ostogramitsia ir eiti namo.
O ne kaip rašot - vienam negerti. Tada tai jau aš plaukiu būdamas kitų įtakoje pasroviui. Slabocharaktėrnij...


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#107 2013-01-27 21:58:53

anna
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-01-02
Žinutės: 91


Blaivus  11m.  1mėn.  28d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Kaip, Anna, šiandien?

Na anna šiandien buvo AA susirinkimuose, net dviejuose smile atviram ir uždaram smile
Išėjau labai nusiraminus ir vėl atgavus viltį smile Buvo labai gera pasidalinti, kas susikaupę viduje ir išklausyti istorijų, gauti patarimų smile
Tikiuosi kitą kartą galėsiu nueiti ir viena, o kol kas reikės tik dar kartą pasakyti Ačiū savo palydai smile

Neprisijungęs

 

#108 2013-01-27 22:08:30

Viltė
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2012-02-27
Žinutės: 92
Tinklapis  

Blaivus  17m.  7mėn.  29d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Anna, labas smile

Bendraminčiai - didelė palaikanti jėga. Ypač nusprendus atsisakyti priklausomybių jie labai svarbūs, todėl naudinga bendrauti su tais, kurie jau praėjo tą kelią arba tebeeina. Jūsų žingsniai labai teisingi ir nuoseklūs, ir tik pirmieji žingsniai sunkūs, kuo toliau, tuo labiau stiprėsite dvasiškai ir tada bus lengviau. Aš jums linkiu sėkmės, viskas bus gerai, Anna, patikėkite, svarbu - NESUSTOTI smile!

Neprisijungęs

 

#109 2013-01-27 23:26:04

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Labankt visiems!
Geros ateinančios savaitės!

Neprisijungęs

 

#110 2013-01-28 14:00:57

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Sveiki visi,tikiuosi visi sveiki ir "nepaslydę" prdėjote darbo savaitę,džiaugiuosi kad anna jau žengė pirmus žingsnius,ir tikrai,kuo toliau tuo bus lengviau,svarbu pradžia ir nusiteikimas tvirtas,geros dienos,ir savaitės,iki

Neprisijungęs

 

#111 2013-04-14 10:02:11

kebabas
Narys
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 37

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

sveiki mylimi mano likimo draugai,buvau pradinges,nes dejau pastangas ir rodziau demesi zmonai kuri kaip sakau isejo,nes artimieji mama broliai svogerkos atsisuko y mano puse,o jau buvo nurases ir daug kas tik pykti laike ant manes,trecias menuo eina y pabaiga mano blaivybes,as dziaugsmo neturiu dar kad negeriu.negeriu ir tiek turiu daug priezasciu negert,nes zinau tai man nepades,ne tas galvoj ne tas sirdyj,sirdyj man zmona vaikas.kaip svogerka buvo praeita savaitgali pas mane uzejus nes ji mano zmonos geriausia drauge,atvirai papasakojau kaip jauciuos dabar ka man duoda aa grupe,,tai sako viskas gerai negeri jei grupe padeda gerai nors jie neysivaizduoja kas ta grupe,kaip ji veikia cia turi tapti alkoholiku,bet pridure kad tu nededi pastangu kad seima susigrazinti,tu tik tvarkai save,ir lankai vaika,o ka as turejau daryt pradzioj,as privalejau eiti gyditis pats pats ieskotis pagalbos turejau pradet rupintis savim,ir det pastangas kovot nebegert,as gydamas vistiek ejau per savaite 3 kartus pas vaika,as nepalikau ju,as tik suvokiau po laiko ko netekau,visiskai pradejas blaivet,ir privalau taikytis su tuom kas dabar vyksta,dabar atsigaves gyvenu su pripazinimu savo liga budamas nuosirdus ir atviras su visais,eidamas toliau pas vaika pradejau nesti geltonas tulpes zmonai,nes jos megstamiausios jei be priezasties be progos,penktadieni vel nesu tulpe paemiau zvake pagalvele sirdutes formos,cia tik seip kad jaustu kad as jauciu jei gera,as po truputi galvoju sildyt jos salta sirdute,o vakar eidamas prie seimos,darbe padariau dideli plakata,paprasiau kad prieitu prie lango ir paziuretu,o as apacioj su plakatu iskeltu,rodau jei,virgute tu graziuosia,ir as jus begalo myliu.uz zvakute ir pagalves forma slamstas pasake man ne 16 metu,uz plakata man juokinga atrode,jos atsakas y tai,ir parase paskuj veliau nesistenk ir nerodyk man demesio to man nereikia,ir nemanau kad kas pasikeis,klausiu jei nemanai,tai reiskia dar nezinai?atsakymas sunku atimti visas viltis is zmogaus,karoce nieko nenori ir ka bedarysiu gero jei jei pohuj,siandien ryte rasau einam y baznycia pasimelsim uz mum mylimus ir artimus zmones,atsakymas eik ir melskis as pati pasimelsiu,stai ir sedziu cia dabar,gal kokiu patarimu mylimi draugai turetum?seip noreciau su mergina pasirasynet tel num pasikeisciau,nes kiek supratot draugu neturiu nei giminu su kureis rasciau blaivybes kalba ir supratima,aa grupei nera merginos su kuria noreciau susirasinet,yra viena bet ji gere toliau,kiek galiu padedu negert bet ji vistiek savo daro,stai mano num jei kas sugalvotu parasyt 864110500.

Neprisijungęs

 

#112 2013-04-14 10:57:27

kebabas
Narys
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 37

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

koks mano pasirinkimas butu teisingiausias?vieni sako rodyk demesi ir toliau nesvarbu ka sakys ir kaip elgsis.kaip ji sako 2 metus as jei sugadinau nes tiek pragyvenom,ir tilsliau ne tiek,dar maziau,nes as is tu 2 metu,vazinjaus y norvegija dirbti,tai laisvo atosgonu turejau ir buvau su seima,is tu dvieju metu 8 menesius buvau lietuvoj,du men dirbdavau norgej viena menesi atostogu,taip praejo musu laikas kartu,mes nedraugavom o buvom pazystami pasidarem vaika,netiketai ji sake pasiliksiu vaika gali ir negyventi,bet sakau juk nebandem nei gyvent nei draugaut kartu dabar vaikas,nu logiska nemylim vienas kita,bet as nenusisukau dirbdamas norgej du men apgalvojau,kad kiek pazystu ja ji geras zmogus su laiku ir pamilsiu,tada tik gryzau ir susituokem,meile atejo kai gime sunus,bet gerdamas rodydavau bloga savo puse,as buvau istikimas nekeliau rankos,tik pergeres balsa pakeldavau,ir vis toliau vis balsas didejo,nes jauciaus tvirtas irgeres pergeres sakydavau,kai apsipykstam kad cia viskas mano turtai visi uzdirbti mano ir reikia tai vertinti,aisku blaivus atsiprasinedavau visalaika uz beleka kad as ne toks nezinau kodel taip pasakau kad girtas nebekontruliuoju save nesamones kalbu,ji gal atleisdavo tik seip bet sirdyje ta turedavo visa laika,ir viska turi dabar sirdyj ka bloga pasakiau,pasiteisinimas toks mano budavo kaltindavau alkoholi nes blaivas nieko panasiaus nedarydavau,ir nesakydavau,tik kas nepatikdavo tik girtas teislemendavu,ir aisku dar pridedavau kad tik skaudziau skambetu.blogumas girtas negalvojas padarai o blaivas turi taisyt nors tikslei nepameni kas buvo pasakyta per komos busena.na zmona sake tu su savo gerimu seima neissaugosi,tai kartojo ne viena karta,stengiaus kazkiek negert gerinti ta situacija negerdavau ir lysdavau jei y sikna kad gerinti situacija,ji ilgai nenusileidavo budavo nuo keliu savaiciu iki keliu menesiu,bet tik pageredavo situacija,jau ziurek koks balius sedziu as galvoju lasas nieko blogo nebus priveda prie to paties vel viska ir pradziu,as pykdavau kad ji pyksta ilga laika,as to nesuvokdavau kaip galima pykti ilgai meneseis,man jos nenusileidimus ilga laika vel privesdavo prie gerimo,viska nuleidavau rankas ir vel prigeriu,nors tas kelias dienas atsijungdavau nuo visko,

Neprisijungęs

 

#113 2013-04-14 11:22:50

kebabas
Narys
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 37

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

pries jei iseinant tokia knyga skaiciau lengvas budas mesti gerti ji man tikrai dave suvokima apie gerima geru patarimu ir negeriau nors maza laika,pas psihaloge ejau sake negerti antra diena man asmeniskai,bet prigeres pirma as apie negerima antra diena pahmelas man buvo butinas,negalejau nustot negert antra,skaitau knyga tada negeriu isvis bet vel kazkoks balius priveda lasas nieko nekeis vel is po to laso isejo dar baisiau 6 paros ir skambinu y greitaja prasau pagalbos atvazevo sumokejau pinigus pastate lasaline, o tada zmona ir isejo su vaiku is namu, prasiau neiseiti nes koduosiuos dabar jau,galvoju kad tai veiksmingiausia man bus dabar,bet nieko ji nebekreipe demesi,dalinames daiktus ir viskas eme ir isejo,dabar taip yra as as gyvenu tame kur nusipirkom ir moku uz viska,ji isejo nuomotis su vaiku,pyksta dar kad as neisejau nes as cia viska sugadinau,as nejau del to nes as tikejaus kad susitvarkysiu su gerimu,tai buvo pats blogumas musu seimoj,tik man reikejo laiko,suprast ir pripazinti,dabar zmona taip sneka kaip darom su butu,nes jei priklauso puse musio buto turto,kiek mes sukisom,tu pinigu yra nemazai,ir tu pinigu nera pas mane,nes as vos islaikau sita nama vienas palikes,ji sako mes juk su vaiku negyvensim visa laika nuomotam bute,taip suprantu,as jei siulau ir prasau grysk pagyvensim kad ir nieko nebejauti,pabandom blaivei pagyventi jei tada mum neiseina gyventi tada rame sazine issikirti ir geriuoju,as isvaryciau y uzsieni uzkalu tuos pinigus atiduodu jei arba pats iseinu ka as zinau kaip gyvenimas parodys,as nekovoju del to turto.jis man rupi bet ne tiek kiek seima.as jei sakau jus grysit as vistiek uz viska mokesiu tu savo pinigus gali taupytis tau nereikes moket uz nuoma ir viska kitka kaip dabar moki bereikalo.atsakymas nenoriu gyvent be jausmu.vienu zodziu nebeturiu zodziu.ka daryt ka sakyt nes ka pasakiau ar pasiulau viskas priesingai.

Neprisijungęs

 

#114 2013-04-14 11:36:26

kebabas
Narys
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 37

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

nu gal kas nors pasidalins su manim ka cia prirasiau,sakau galit ir y tel parasyt, tikrai laukiu,vis nevienas busiu su savo mintim dabar lekiu y sale gelezi kelnuot,sportuodamas uzsimirstu apie viska ir atsijungu nors trumpam ir tai gerina mano fyzine busena.

Neprisijungęs

 

#115 2013-04-14 11:36:37

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Labas Kebebai,labai sunku ką tau ir patarti,tavo situacija labai sunki,ir sudėtinga,aš manau kad turi taip pat sažiningai,kaip ir dėl gėrimo,atsakyti pats sau,ar tu dar tikrai myli savo žmoną,ar nori būti kartu tik dėl gyvenimo ramybės,niekas tau negali patarti tokioje situacijoje,turėsi sprėsti tik pats,bet jei jausmų jau nebelikę,nelygu koks tavo amžius,manau kad reikėtu gyvenimą pradėti iš naujo,vaikas niekur nedings,o jeigu būsi sau draugu,o ne priešu,ir niekada nebekelsi taurelės,kas dabar tau labai pavojinga,manau kad sukursi dar gražią šeimą,o kaip supranu apsiženijai be meilės,tai jos ir neatsirado,o namą padavus galima nupirkti du butus,ir abu turėsite kur gyventi,vėl nelygu kur gyvenate,bet čia tik mano nuomonė,ir nesivadovauk ja,tik rašau maždaug ką daryčiau tokioje situacijoje,tau reikis draugo,su kuriuo galėtum bent pasikalbėti,vienam labai sunku bus,likiu tau blaivaus mastymo ir balivių sprendimų,blogiausia galiu pasakyti kas būtu,o tai jei pradėtum vėl gerti,tada jau viskas,o gražiu gyvenimu ir pavyzdingu elgesiu,jei tik norėsi,ir be palaktų žmoną susigražinsi.

Neprisijungęs

 

#116 2013-04-14 11:42:24

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  27d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Sveikas, kebabai! Sujaudino Tavo postai, taip nuoširdžiai ir atvirai pasidalinai.
Iš savo pusės elgiesi garbingai ir gražiai. Dažnas vaiko lankymas ir dėmesys - tai, ką šią dieną gali daryti toliau, nes esi blaivas. Na,o su žmona - jai reikia laiko, gerbk ir jos pasirinkimą, jei ji sako,jog nejaučia... Kaip skaudu bebūtų. Neapleisk jų. Daryk tai,kas nuo Tavęs priklauso, tačiau nereikalauk atsako.

Man reikėjo ilgo laiko, kad pasitikėjimas manimi ŠIOKS TOKS būtų atsakas... Vakar buvau kitam gale LT, ir tai vyras pasakė: ''jei kas atsitiks (užpylsiu tipo), tai bent iki sekmadienio vakaro grįžk''... Man pradžioj nedaėjo, apie ką jis.. Skaitliuką mano matai... Vakar pagal planus grįžau, tačiau šalia esantys žmonės tokie traumuoti nuo mūsų, jog net daugiau nei po metų išlenda jų baimės... Taip yra.

Sėkmės Tau, dėkoju už nuoširdumą.

Neprisijungęs

 

#117 2013-04-14 12:27:56

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  12d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  24d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Sveikas, kebabai, smagu, kad sekasi išlikti blaiviam ir sunkiais gyvenimo momentais. Dėl situacijos šeimoje, tai pritariu Žuviai – nereikia persistengi, negalima spausti žmogaus priimti vieną ar kitą sprendimą. Nereikia tikėtis, kad visos nuoskaudos užsimirš per kelias savaites. Geriausias pagalbininkas šiuo metu yra laikas. Lankyk, bendrauk, džiaukis tuo ką turi ir gauni, juk jei gertum toliau, nebūtų ir to.

Nebūtinai viskas bus taip kaip nori tu, reikia gerbti kitos pusės apsisprendimą. Vienas dalykas tikrai aiškus – gėrimas padėties nepataisys ir problemų tik padaugins.

Sėkmės tau ir stiprybės. Laikykis.

Neprisijungęs

 

#118 2013-04-14 14:55:26

kebabas
Narys
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 37

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

dekuj draugai,uzpatarimus,seip jo taip ir masciau pats kad reikia laiko,kartais nuo karto paspaudziu atsako jokio tada vel atsitrauku praeinas laikas vel po truputi kabini tiksliau,man 28 metai o sunuj 2 metai bus kita savaigali svesim sunaus 2 metu ir mano 29,musu dienos beveik tos pacios:)gerai lekiu vaikas pabudo is miegu prasiaus iseit y lauka eiti paydykaut su sunum,geros dienos visiem.ir aisku as jus myliu smile

Neprisijungęs

 

#119 2013-04-15 14:04:22

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Sveikas, kebabai.
Sąžingai pasakysiu - nežinau ką tau patart. Galiu tik trijų dalykų palinkėt. Kantrybės, kantrybės ir kantrybės...
Labai faina, kad stengiesi būt geru tėvu. Ta labai svarbu!

Paskutinis taisė Marijus (2013-04-15 14:07:08)

Neprisijungęs

 

#120 2013-04-16 15:16:22

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Sėdžiu darbe, vieno kolegos gimtadienis. Kaip priklauso torčiukas, sūriukas su pelėsiu, vynas, brendis. Šiaip pas mus negeria. Palaižo ir stovi pradėtas kailis iki kito sykio kad ir pusmetį. Bet šį kart vienas iš bosų prarijo kablį...
Va sėdžiu, klausau briedo, kad jei gert dabar atpigusią "Belūgą" nebūna pagirių, kad jei gerti kalnuose ar prie jūros neskauda galvos. Kad jei nori daug nuveikt par vakarėlį, reikia pradėt šampanu ir užbaigt šampanu, ir viskas būsi erelis. Tik aaišku Alytos. Kad, mol, tas išgeria 10 bonkų alaus kasdien prie teliko ir jam nieko....
Žodžiu sėdžiau klausau.... ogi šituo "kukumaku" anksčiau tikėjau. Gaudyte gaudžiau tuos receptus. Maniau, tik aš toks nemokša - gert nemoku...

Neprisijungęs

 

#121 2013-04-16 20:23:21

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Na tokie pokalbiai kažkaip dabar labai užstringa,kas atrodė normalu,dabar kelia pasibjaurėjimą,bet to neišvengsime,tas alkoholis,kaip koks parazitas visur aplinkui,tenka išmokti su tuom susitaikyti,maniau kad po tiek blaivybės metų tai nebeerzina,dabar atrodo net kvailos kalbos,kai šneka kaip gerai kasdiena po 100g. padaryti dėl kraujagyslių praplėtimo,na jeigu kasdiena manau tie neužilgu mūsų forume atsiras,gero vakaro visiems.

Neprisijungęs

 

#122 2013-04-16 22:05:59

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mėn.  11d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

skorpionas rašė:

Na tokie pokalbiai kažkaip dabar labai užstringa,kas atrodė normalu,dabar kelia pasibjaurėjimą,bet to neišvengsime,tas alkoholis,kaip koks parazitas visur aplinkui,tenka išmokti su tuom susitaikyti,maniau kad po tiek blaivybės metų tai nebeerzina,dabar atrodo net kvailos kalbos,kai šneka kaip gerai kasdiena po 100g. padaryti dėl kraujagyslių praplėtimo,na jeigu kasdiena manau tie neužilgu mūsų forume atsiras,gero vakaro visiems.

Nelabai prisimenu,koks medikas pasake:jeigu 100 gramu padeda,tai kodel gydytojai nepriraso....

Neprisijungęs

 

#123 2013-04-16 22:12:00

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

skorpionas rašė:

Na tokie pokalbiai kažkaip dabar labai užstringa,kas atrodė normalu,dabar kelia pasibjaurėjimą,bet to neišvengsime,tas alkoholis,kaip koks parazitas visur aplinkui,tenka išmokti su tuom susitaikyti,maniau kad po tiek blaivybės metų tai nebeerzina...............

Erzint, gal neerzina, bet ir po tiek metų išgirstu tas šnekas, atkreipiu dėmesį kažkaip automatiškai. Ten visi žino, kad Marijus negeria, tai gal paprovokuot kokį pokalbį norėjo.
Ir ne tik pokalbius pastebiu, ir butelius atkimštus neatsargiai paliktus pamatau, ir kiek kas nugėrė automatiškai primetu... Kvapai...
Jis visada šalia, o aš jam alergiškas, tu teisus, Skorpione, reik išmokt su tuo gyvent.

Neprisijungęs

 

#124 2015-01-01 20:48:59

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  12d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  24d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Vakar (12-31) buvome koncerte (tikslumo mėgėjams "Liūdni slibinai" su VDU kameriniu orkestru), puikiai praleidome laiką. Pertraukos metu buvo duodami gėrimai, paėmiau stiklinę ir, kadangi per 15 metų įsitaisiau bjaurų įprotį viską ką geriu pauostyti, pastačiau ją atgal. Žmona liežuvį kyštelėjo ir taip pat grąžino stiklinę ant stalo. Prieš koncertą abu puikiai matėme, kaip į stiklines buvo pilstomos sultys, bet nematėme tolimesnio asortimento pildymo baltu ir raudonu vynu... Jokių įspėjimų apie gėrimus nebuvo, turėjai pats susigaudyti kas prie ko. Sulčių mes vis tik dar radome, nors mėgėjams paverkti, kad visi aplinkui geria, reikia pasakyti, kad būtent sultys nuo stalo dingo greičiausiai :)

Neprisijungęs

 

#125 2015-02-15 17:38:34

Regina
Aktyvus narys
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 113


Blaivus  12m.  7mėn.  23d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Šią žiemą pastebėjau, kad netoli namų ėmė lankytis vienas benamis... Matydavau stoviniuojantį prie gretimo namo, vėliau nueidavo kažkur į netoli esančių daržų bei šiltnamių pusę. Nulydėdavau nepatikliu žvilgsniu, nes vagių ne taip dažnai pasitaiko mūsų "kaimuke",  žmonės nelabai įpratę saugoti savo daiktų, vaikai palieka dviratukus bei žaislus lauke... Vėliau sužinojau, kad dvi kaimynų šeimos jį globoja, pasikeisdamos kasdien jam valgyti neša, įrengė apsaugotą nuo vėjo stoginę krūmynuose už daržų. Tai pasijutau kažkaip nejaukiai. Aš pirmiausiai galvojau apie daiktus, kad ko nepaimtų, o kaimynai susirūpino dėl paties žmogaus. Man kažkaip nė į galvą neatėjo paklausti ar žmogus ką valgė, o vat kaimynai ėmėsi kasdienės jo priežiūros.

Neprisijungęs

 
  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos