VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

#26 2012-11-29 09:12:45

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  21d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Noras yra kaimynei padėti, tačiau nenoriu jos dar labiau atbaidyti. Šventė ji savo gimtadienį šį savaitgalį... Dvi dienas besiruošdama irgi ''dopingavosi''.Veliau, po gimtadienio dar kelias dienas vis svečiai užsukdavo... O vakar limuzinas atvairavo su lemputem ... (greitoji pagalba).  Vaistais prifarširavo, spaudimas užkilęs, pulsas irgi pagerintas...  (o dar nė 50m. neturi) ...
Visa naktį jai dižurkė buvo, panika užėjo... Aš jai atsargiai sakau:''tu supranti, kad tai alko pasekmė''? O ji :''ne, čia ne nuo to, aš visą naktį tik miegoti negalėjau, nes per gimtadienį sužinojau, kad mano draugė mirė''. Aš jai:''taigi draugė mirė šeštadienį, o šiandien tai trečiadienis''... Beprasmiška. Pasakiau jai ramiai ir draugiškai, ką ką, bet manęs lai neišdurinėja... Va toks gimtadienis spalvingas... Susimąstymams.

Neprisijungęs

 

2012-11-29 09:12:45

Google

#27 2012-11-29 11:57:28

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  23d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  9d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Žinai puikiai gi pati... Neįbruksi. :( Turi žmogus pats paprašyt. Gali agituoti tik savo pavyzdžiu, ramybe, dar labai svarbus toks savotiškas atstumo išlaikymas. Kad neužgrūzintų savo skausmu, neįveltų į savo emocinę makalynę.  Net kai paprašo niekad negali būt tikras, ar tas problematiškas žmogus tavimi nemanipuliuoja.

Neprisijungęs

 

#28 2012-12-10 22:14:30

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  6d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  18d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Šiandien darbe Kalėdines dovanėles dalino. Daugmaž tradicinis rinkinukas - kalendorius, saldainių dėžė, dar kelios smulkmenėlės, šiemet pasipildė "Alitos" putojančio buteliu. Bestatant dovanėlę po stalu, vos nesudaužiau butelio, iškart pasipylė replikos, kad nemoku elgtis su alkoholiniais gėrimais, teko pripažinti, kad nevystomi įgūdžiai pasimiršta. Namie geriančių nėra, baras pasipildė dar vienu nereikalingu buteliu, reikės sukti galvą kam ir kokia proga atiduoti.

Neprisijungęs

 

#29 2012-12-10 22:24:47

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  21d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Va va, kad prieš daugybę metų būtų tas butelis atsiradęs paryčiais... O dabar...
Aš praeitą savaitę nukrausčiau visus stikliukus iš vitrininės sienos, gražius senovinius bei senus grafinus tauriems gėrimams... Matomai pribrendo... Taip gerai jaučiausi. Anksčiau kai filmuose matydavau, kai pila alko į kriauklę, tai šiurpas pereidavo... Liūdesys apimdavo...

Neprisijungęs

 

#30 2012-12-10 23:39:58

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  6d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  18d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Kadangi žmona prie progos paragaudavo kokį kartą į metus, tai stikliukai kokius 10 metų stovėjo spintelėje, matomoje vietoje. Dabar jie apsigyveno dėžėje ir persikraustė po lovą, nes žmona nutarė, kad jei jau tiek geria, tai neverta ir indų turėti. Įtariu, kad dar po kiek laiko iškeliaus į rūsį arba į žalios spalvos konteinerį.

Neprisijungęs

 

#31 2013-01-20 14:53:57

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  6d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  18d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Penktadienį pasisvečiuoti užsuko draugas su kuriuo senais laikais labai smagiai paošdavom. Paskutinį kartą matėmės prieš metus, kai buvo grįžęs paatostogauti. Tuomet paskambino ir žadėjo po kelių dienų užsukti, bet sulaukiau skambučio tik po kelių savaičių – paprašė 20 Lt sveikatai pataisyti. Po to vėl išmovė į užsienius, kelis kartus per tą laiką kalbėjomės telefonu.

Dabar vėl grįžo atostogų. Užsuko pasisvečiuoti gerai įkalęs, sakė, kad užsieniuose negeria, o čia atsipalaiduoti nori, pailsėti. Labai nenorėčiau, kad pailsėjimas pasibaigtų taip, kaip ir buvęs prieš metus – be blaivios dienos, išleidus visus per metus uždirbtus pinigus :(. Kalbėtis mums sekėsi sunkokai, nes kai penktą kartą klausaisi tų pačių istorijų, tai jau šiek tiek pabosta...

Jam išvažiavus tęsti linksmybių, nes neįdomu sėdėti ir tik kavą gerti, prisiminiau mūsų diskusiją apie rutiną... Na netraukia kažkaip rutinos plėšyti tokiu būdu. Žinau, kad draugas, jei sugebės sustoti, po kurio laiko užsuks ir skųsis, kaip jis čia vėl krūvą pinigų išbarstė ir šviesios dienos nematė. Jei nesustos, tai išgirsiu tą patį tik telefonu...   Va tau ir atsipalaidavimas, atostogos, poilsis... :(

Neprisijungęs

 

#32 2013-01-20 15:08:21

Regina
Aktyvus narys
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 113


Blaivus  12m.  7mėn.  17d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Audronis rašė:

<...>Kalbėtis mums sekėsi sunkokai, nes kai penktą kartą klausaisi tų pačių istorijų, tai jau šiek tiek pabosta...

Man tas pats... Jau kelintą kartą skambina girtas brolis ir šneka vis apie tą patį "orą" ir vieno pokalbio metu po penkis kartus vis pakartoja. Net nežinau, ką jam pasakyti... Dažniausiai pritariu... Labai nusibosta tos girtos sapalionės, bet ir nežinau, kaip jam pasakyti, kad man jau visai neįdomu... Nesinori moralų "skaityti", nesinori pyktis, jau ir laiko kartais gaila tuštiems plepalams.

Neprisijungęs

 

#33 2013-01-21 10:37:43

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  23d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  9d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Audronis rašė:

............. Kalbėtis mums sekėsi sunkokai, nes kai penktą kartą klausaisi tų pačių istorijų, tai jau šiek tiek pabosta...

Jam išvažiavus tęsti linksmybių, nes neįdomu sėdėti ir tik kavą gerti..........

Tai nedavei įkalti? Koks nehumanizmas... :)
O su girtais oi, atsiprašau su ne pagal protokolą nusiteikusiais bendraut tikrai problematiška...
Priminei man jonines... Senais laikais vis važiuodavom į vieną miestelį prie ežero pas draugus joninių švęsti. Folklioras, nuotykiai, smagumas nenusakomas keliais dienas.
Paskui kelis metus buvai jau negerdamas nuvažiuodavau. Naktį jau pabosdavo ir išvažiuodavom, nes tikrai liuksiškas folklioras pavirsdavo į tokį bauuubimą... Čia nesigilinant subtilesnių nuotykių ežere, pigiam aluj, vėmaluose, kas-su-kuo-ir-kur-ką, ar kas daugiausiai atsimena... Paskui eilę metų kažkaip vis nenuvažiuodavom ten.
Pernai susiruošėm, bet neištvėrėm su žmona gal net poros valandų. Net temt nepradėjo. Chebra žinojo ko susirinko. Vieni turbūt jau šiek tiek arba gerokai "pasipuošę" pasirodė. Formintis ėmė tokiais tempais... Nežinau, o gal jau mes atpratom nuo tokio laisvalaikio leidimo būdo, turbūt visada taip buvo + dar ir stažas, amžius ne niolikinis... Susižvalgėm ir padarėm tylų "dingau" palikę visas vaišes...

Neprisijungęs

 

#34 2013-01-21 11:08:38

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  14d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  7d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Marijus rašė:

Audronis rašė:

............. Kalbėtis mums sekėsi sunkokai, nes kai penktą kartą klausaisi tų pačių istorijų, tai jau šiek tiek pabosta...

Jam išvažiavus tęsti linksmybių, nes neįdomu sėdėti ir tik kavą gerti..........

Tai nedavei įkalti? Koks nehumanizmas... smile
O su girtais oi, atsiprašau su ne pagal protokolą nusiteikusiais bendraut tikrai problematiška...
Priminei man jonines... Senais laikais vis važiuodavom į vieną miestelį prie ežero pas draugus joninių švęsti. Folklioras, nuotykiai, smagumas nenusakomas keliais dienas.
Paskui kelis metus buvai jau negerdamas nuvažiuodavau. Naktį jau pabosdavo ir išvažiuodavom, nes tikrai liuksiškas folklioras pavirsdavo į tokį bauuubimą... Čia nesigilinant subtilesnių nuotykių ežere, pigiam aluj, vėmaluose, kas-su-kuo-ir-kur-ką, ar kas daugiausiai atsimena... Paskui eilę metų kažkaip vis nenuvažiuodavom ten.
Pernai susiruošėm, bet neištvėrėm su žmona gal net poros valandų. Net temt nepradėjo. Chebra žinojo ko susirinko. Vieni turbūt jau šiek tiek arba gerokai "pasipuošę" pasirodė. Formintis ėmė tokiais tempais... Nežinau, o gal jau mes atpratom nuo tokio laisvalaikio leidimo būdo, turbūt visada taip buvo + dar ir stažas, amžius ne niolikinis... Susižvalgėm ir padarėm tylų "dingau" palikę visas vaišes...

aš tai jau seniai žinau kur "galima" nueiti, o kur net neverta kojos kišti. Žinau kada jau reikia perspėti, kad "aš ilgai nebūsiu". Smagu, kad ir kiti mane pažįsta ir žino, kad aš nenusileidžiu ir įkalbinėti dar pasedėti, pašokti manęs neverta. Aišku karts nuo karto patenku į visokius girtus paverkimus ant peties, išvežiojimus po namus ir pan., bet ką jau padarysi...


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#35 2013-01-21 11:25:08

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Na kas dėl girtų kompanijų tai to manau kad išvengti neimanoma,Marijus man priminė jonines,katik buvau grįžes iš gydymo,ir nuvažiavome į tą šventę,kaip dabar prisimenu tą klaikų vaizdą,vakare buvo gan šalta,moterys,mėlinais nuo šalčio, pirštais laiko tą alaus skarbonkę,visi aplink šlitinėja,laisto tą alų,šneka tokias durnas šnekas,atrodė kad kažkoks košmaras,o per balius tai tenka kalbėtis su tais kur vos bepašneka,ir pagalvoju,negi ir aš toks būdavau,baisu.

Neprisijungęs

 

#36 2013-01-21 12:04:56

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  14d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  7d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

skorpionas rašė:

Na kas dėl girtų kompanijų tai to manau kad išvengti neimanoma,Marijus man priminė jonines,katik buvau grįžes iš gydymo,ir nuvažiavome į tą šventę,kaip dabar prisimenu tą klaikų vaizdą,vakare buvo gan šalta,moterys,mėlinais nuo šalčio, pirštais laiko tą alaus skarbonkę,visi aplink šlitinėja,laisto tą alų,šneka tokias durnas šnekas,atrodė kad kažkoks košmaras,o per balius tai tenka kalbėtis su tais kur vos bepašneka,ir pagalvoju,negi ir aš toks būdavau,baisu.

Nieko tu nesupranti, žmomės su susirinko ATSIPALAIDUOTI.. :-D:-D:-D


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#37 2013-01-21 12:39:51

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

skorpionas rašė:

....Na kas dėl girtų kompanijų tai to manau kad išvengti neimanoma....

Jeigu buvai geriantis ir dar prie "zavadilų", tad nieko nuostabaus kad ir draugai tokie pat, bent jau pas mane taip. Sakau draugai - bet nereiškia kad jie alkoholikai, tai žmonės geriantys saikingai, dažnokai padauginantys. Jeigu sveikimo konsepcija vengti tokių draugų (patikrintų laiko ir negandų), tada jau geriau toliau gerti.

Neprisijungęs

 

#38 2013-01-21 12:41:37

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Taip sutinku,mano draugai visi išliko,ir nei vieno nepraradau dėl to kad negeriu,o ir naujų atsirado daug,va kad ir jūs visi.

Neprisijungęs

 

#39 2013-01-21 12:55:22

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

skorpionas rašė:

Taip sutinku,mano draugai visi išliko,ir nei vieno nepraradau dėl to kad negeriu

Pas mane lygiai taip pat, nepraradau nei vieno. Problema ne pas juos, problema pas mus -  nebegalinčius normaliai išgerti, tad kas turi prie ko prisitaikyti.... ????
P.S. Nepraradau gal dėl to, kad nėra nei dviejų savaičių, kaip su jais gėriau big_smile

Paskutinis taisė Tara (2013-01-21 12:57:11)

Neprisijungęs

 

#40 2013-01-21 12:59:42

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  21d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Tara rašė:

(...) Jeigu sveikimo konsepcija vengti tokių draugų (patikrintų laiko ir negandų), tada jau geriau toliau gerti.

Blaivėjant pradžioj reiktų vengti ne pačių draugų, o ''svarbaus proceso'' kuris vyksta bendrujant... O su tuo toliau gerimu... Nors draugai patikrinti negandų - kai nusigersi iki plintusų, tai ir patikrinti draugai, norėdami tau padėti arba kur nors pasiūlys pagulėti, arba vengs tavęs... Nes nebegalės pilnavertiškai bendrauti... sad

Neprisijungęs

 

#41 2013-01-21 13:08:08

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Žuvis rašė:

Tara rašė:

(...) Jeigu sveikimo konsepcija vengti tokių draugų (patikrintų laiko ir negandų), tada jau geriau toliau gerti.

....kai nusigersi iki plintusų, tai ir patikrinti draugai, norėdami tau padėti arba kur nors pasiūlys pagulėti, arba vengs tavęs... Nes nebegalės pilnavertiškai bendrauti... sad

Audronis gerą patarimą davė: "turi kažką paaukoti, kad kažką gautum", labai paprasta tiesa: "paaukok alkoholį ir gausi viską, ir draugus ir plintusus ir ko tik panorėsi....

Paskutinis taisė Tara (2013-01-21 13:15:04)

Neprisijungęs

 

#42 2013-01-21 13:14:12

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  21d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Žinai, jeigu alkoholis yra tik žaidimas, ir planuoji iš žaidimo neišeiti... Tai tiesiog ateis diena, kur anksčiau ar vėliau pats nenorėsi su savo draugais bendrauti. Ir jie tau bus nereikalingi, nes trukdys gerti... Nesvarbu, kad  dabar tau su jais smagu ir jie tau reikalingi. Čia tokia vidinė degradacija (ji beveik nepastebima), tiesiog prasidės anksčiau ar vėliau ''bezpridelas'', ir išskliedėta frazė:''NU MAN TAI TAIP TIKRAI NEBUS" gali patapti NETIESA.

Neprisijungęs

 

#43 2013-01-21 13:22:09

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Žuvis rašė:

...''NU MAN TAI TAIP TIKRAI NEBUS".....

Man tai jau atsitiko, Žuviau tu biskį ne į temą, aš net nesiruošiu gerti, ir perspektyvinių planų gerti tikrai neturiu.

Neprisijungęs

 

#44 2013-01-21 13:37:14

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  21d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Tara, tu dažnai akcdentuoji, lyg draugystė būtų tau svarbiausias reiškinys, dėl kurio galėtum paaukoti ir blaivybę. O gal aš kontekstą iškreiptai suvokiu? Tačiau būtent taip suvokiu. Ne esmė. Atleisk, jei man kažkas ''nedochodit'', sako, Žuvis kaip ir plokščią galvą turi, tad ten kažkokiems smegenėlių vyngiams nėra vietos lol

Neprisijungęs

 

#45 2013-01-21 16:53:15

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Žuvis rašė:

Tara, tu dažnai akcdentuoji, lyg draugystė būtų tau svarbiausias reiškinys, dėl kurio galėtum paaukoti ir blaivybę. O gal aš kontekstą iškreiptai suvokiu? Tačiau būtent taip suvokiu. Ne esmė. Atleisk, jei man kažkas ''nedochodit'', sako, Žuvis kaip ir plokščią galvą turi, tad ten kažkokiems smegenėlių vyngiams nėra vietos lol

Tikra draugystė ir tikra blaivybė, tai dalykai kuriuos įgyti reikia laiko, tai vienodai vertingi dalykai. Nenorėčiau nei vieno iš jų prarasti. smile
P.S. Klausyk Žuviau, tu gudri kaip .... tiek to nutylėsiu, kartais tu rašai, kad tu didelė žuvis (dėl fiti-miti), dabar kad tu maža, prie progos reiks tave detaliau apžiūrėti... wink

Neprisijungęs

 

#46 2013-01-21 23:12:35

anna
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-01-02
Žinutės: 91


Blaivus  11m.  1mėn.  22d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Buvo metas kai maniau jog turiu gerus draugus (tiek išgyventa, patirta, atsiverta)... Tik vieną dieną suvokiau, kad jie mane tempia tik žemyn... Per pora savaičių atsiribojau nuo jų visiškai... Nors teko matyti dar kelis metus juos vos ne kas dieną, nes gyveno ten pat ir visi pažįstami, kaimynai tie patys. Bet nusprendžiau ir "palikau" juos...  Iš keršto keli asmenys pasirūpino jog tapčiau apkalbų objektu...
Taip dar kurį laiką gyvenau visiškai viena, apkalbama ir keistai palydima akimis... Kol atsirado tikri draugai... Kurie mane suprato gerbė ir didžiavosi mano poelgiu. Iš buvusios kompanijos irgi atsirado vienas kitas pasekęs mano pėdomis, todėl šiai dienai draugų turiu nedaug, bet juos galiu vadinti Draugais iš didžiosios raidės.
Labai džiaugiuosi šituo žingsniu, nes išsigelbėjau palyginti nuo labai gilaus nuopolio...

Neprisijungęs

 

#47 2013-01-22 07:56:47

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  14d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  7d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

anna rašė:

Buvo metas kai maniau jog turiu gerus draugus (tiek išgyventa, patirta, atsiverta)... Tik vieną dieną suvokiau, kad jie mane tempia tik žemyn... Per pora savaičių atsiribojau nuo jų visiškai... Nors teko matyti dar kelis metus juos vos ne kas dieną, nes gyveno ten pat ir visi pažįstami, kaimynai tie patys. Bet nusprendžiau ir "palikau" juos...  Iš keršto keli asmenys pasirūpino jog tapčiau apkalbų objektu...
Taip dar kurį laiką gyvenau visiškai viena, apkalbama ir keistai palydima akimis... Kol atsirado tikri draugai... Kurie mane suprato gerbė ir didžiavosi mano poelgiu. Iš buvusios kompanijos irgi atsirado vienas kitas pasekęs mano pėdomis, todėl šiai dienai draugų turiu nedaug, bet juos galiu vadinti Draugais iš didžiosios raidės.
Labai džiaugiuosi šituo žingsniu, nes išsigelbėjau palyginti nuo labai gilaus nuopolio...

Labai gerai jau tai Anna, kad pradėjai mąstyti apie savo gyvenimą. Manau nesuklysiu sakydamas, kad žmogus turg būti šiek tiek egoistiškas, kad tvarkytis SAVO gyvenimą. Na o po to galima ir "draugeliams" padėti. Ypač mes, likimo broliai ir seserys, manau, puikiai suprantame tas banalias patarles: draugai tik prie butelio, draugą nelaimėje pažinsi ir kt. Beje, kažkada "lūžau" iš juoko, kai mano bičiulis vienam prašančiam 2lt su fraze "я же твой друг!", atsakė:"такие друзья в блокаду тётку сьели.." :-D
Svarbiausia eiti į pozityvią, šviesią pusę ir, patikėk, viskas susitvarkys, čia tik laiko klausymas. Sėkmės Anna!:-)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#48 2013-01-22 09:13:53

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

labas rytas,džiaugiuosi anna dėl taves,tiesiog nuotaika pakyla,kai tokias žinias paskaitai,sveikinu,ir tikiu tavimi,kad atgal nepaslysi,sėkmės tau.

Neprisijungęs

 

#49 2013-01-22 09:46:44

anna
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-01-02
Žinutės: 91


Blaivus  11m.  1mėn.  22d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Šitas žingsnis buvo padarytas jau prieš daug metų... Tačiau tada turėjau galimybę atsitiesti ir nuo to laiko daug pasiekiau... 
Šita istorija norėjau priminti, kad draugai ne visada yra tikri draugai jei neleidžia ar daro blogą įtaką mūsų gyvenimui ir mūsų gyvenimo būdo pasirinkimams.

Neprisijungęs

 

#50 2013-01-22 09:54:34

anna
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-01-02
Žinutės: 91


Blaivus  11m.  1mėn.  22d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Vis dėlto pastebėjau kaip su laiku darosi vis sunkiau daryti radikalius sprendimus savo gyvenime...
Kad ir dabar viskas atrodo taip sunku... O viskas ką reiktų padaryti tai tik , banalia metafora išsireiškiant, palikti "draugą" alkoholį...
Todėl kam dar nevėlu, siūlau apie tai pagalvoti dabar, kol dar jis nespėjo sugriauti visko.

Neprisijungęs

 
  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos