VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#126 2014-01-26 00:09:04

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  17d. 

Re: Prisistatymas

Sveikas prisijungęs, cherkasov. Tikėsimės, jog šis kartas bus tas teisingasis...

Neprisijungęs

 

2014-01-26 00:09:04

Google

#127 2014-03-20 18:37:05

laisve
Naujokas
Registravosi: 2014-03-20
Žinutės: 1

Re: Prisistatymas

Sveiki, aÅ¡ taip pat esu alkoholikÄ—. Supratau tai gal pries metus, kai nei dienos nebegalÄ—davau iÅ¡tverti be vyno taurÄ—s, kuri butinai pasibaigdavo visu buteliu. Gerai jausdavausi gerdama viena namie, sedÄ—dama prieÅ¡ kompiuterį, su balto ar raudono vyno buteliu ir pora pakelių cigareÄių. PrieÅ¡ mÄ—nesį mane paliko mano sužadÄ—tinis, su kuriuo jau ir gyvenome kartu. Jis negeriantis ir jam nusibodo matyti mane visada tokiÄ…. O aÅ¡ net ir tada gÄ—riau, verkiau, žudytis troÅ¡kau, supratau, kad mano psichika jau paveikta ir be paÅ¡alinių pagalbos nebegaliu iÅ¡lipti iÅ¡ tos bedugnÄ—s. Vakar pasakiau stop ! Å iandien pirma diena be alkoholio ir be rÅ«kalų. Man labai blogai, ne fiziÅ¡kai, o psichologiÅ¡kai, jauÄiu, kad esu tarsi ant iÅ¡protÄ—jimo ribos, esu tikras nervų kamuolys. Ir maldauju Dievo, kad suteiktų man jÄ—gų iÅ¡tverti visa tai. Å iÄ… akimirkÄ… nenoriu nieko kito, kaip eiti ir nusipirkti savo litrÄ… vyno ir pakelį cigareÄių. Tik jei jau paslysiu ir šįkart, nebesugebÄ—siu vÄ—l sustoti.... Mano intensyvaus gÄ—rimo stažas 6 metai....

Neprisijungęs

 

#128 2014-03-20 18:54:06

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Prisistatymas

Sveika prisijungus,Laisve.Geras nikas.Visi Äia mes esantys turÄ—jom iÅ¡gyventi pirmÄ… blaiviÄ… dienÄ…,su drebuliais ,skausmais ir "stogo važiavimais".IÅ¡kentÄ—t gal padÄ—tų kokie lengvi raminantys.Laikykis,paskaitinÄ—k forumÄ…,rasi daug visko Äia,gal padÄ—s...


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#129 2014-03-20 22:50:05

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  17d. 

Re: Prisistatymas

Sveika prisijungus, laisve. Smagu, kad esi su mumis ir ieÅ¡kai iÅ¡eities, pataikei ten kur reikia. Jei pasisekÄ— mums, tai kodÄ—l neturÄ—tų pasisekti ir tau. Laikykis, iÅ¡kÄ™sti tÄ… pirmÄ…jÄ… dienÄ… sunku, bet reikia, niekas kitas už tave to padaryti negali. Beje, jei jau labai blogai bus, tai vienÄ… priklausomybÄ™ dar pasilaikyk, mesti rÅ«kyti dar spÄ—si... NeįkalbinÄ—ju, tik pagalvojau, kad pats tikrai nebÅ«Äiau sugebÄ—jÄ™s iÅ¡kart abu dalykus mesti.

Neprisijungęs

 

#130 2014-03-21 07:22:14

svetys
Aktyvus narys
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 81


Blaivus  10m.  3mÄ—n.  16d. 

Re: Prisistatymas

Man ir Å¡ove panaÅ¡i mintis kaip Audroniui, gal pabandyk pirma su didesne blogybe susitvarkyt- alkoholiui, o kai susitiprÄ—si ir atsigausi tada kito nuodo imkis - cigareÄiu, aiÅ¡ku jei manai, kad pavyks abieju iÅ¡karto atsikratyt tai puiku:) laikykis mes su tavim cool

Paskutinis taisÄ— svetys (2014-03-21 07:22:49)

Neprisijungęs

 

#131 2014-03-21 09:58:49

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Prisistatymas

Ir aš negalėjau be vyno, o dabar jau mėnuo laikausi negėrusi. Skaitau ir bendrauju forume. Ir pati stengiuosi. Tikrai labai padeda. Pati labai labai stenkis Laisve ir gyvenimas pagerės. Būsi laisva nuo alkoholio.

Neprisijungęs

 

#132 2014-12-17 08:49:29

BlykstÄ—
Narys
Miestas: KlaipÄ—da
Registravosi: 2014-12-17
Žinutės: 44

Re: Prisistatymas

Prisistatysiu ir aÅ¡ jei galima. Bet aÅ¡ ne alkoholikÄ—,aÅ¡ esu alkoholikÄ—s dukra.NorÄ—Äiau prisijungti į jÅ«sų gretas,pasirinkti informacijos kaip dar bÅ«tų galima padÄ—ti,paskaityti,ar net gi gauti patarimų .

Neprisijungęs

 

#133 2014-12-30 08:12:56

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  16d. 

Re: Prisistatymas

Sveiki,esu IndrÄ—.KodÄ—l Äia esu?Tiesa sakant net nežinau.Gal tai noras padÄ—ti man mielam žmogui.Tik vis galvoju ar tikrai verta.VisÄ… gyvenimÄ… vengiau gerianÄių.Tiesiog jų bijojau nuo pat vaikystÄ—s,po ilgų penkerių gyvenimo metų su gerianÄiu ir smurtaujanÄiu patÄ—viu.
PerskaiÄiau ko gero visÄ… esanÄiÄ… info internete apie alkoholizmÄ….Atrodo protas suvokia,kad laukia labai ilgas ir sunkus ,,darbas'',protas klausia ar tikrai man to reikia...Bet tuo paÄiu jis klausia ,,o kas dar padÄ—s jam,jei ne tu?Kas dar jam padÄ—s,jei ir tu nusisuksi,jei ir tu pasmerksi ir nusivilsi...''
Nežinau nuo ko pradėti...Su tuo žmogumi negyvenu.Žinau šiuo metu tik tiek,kad prasidėjo daugiadienės...Penkta para...

P.s.paraÅ¡iau,perskaiÄiau ir nusiÅ¡ypsojau-net dvelkia mano pasimetimu smile


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#134 2014-12-30 08:58:47

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  29d. 

Re: Prisistatymas

Sveika Smiltis , taip jauÄiasi pasimetimas , Å¡iaip Äia nereikia vardų , mes puikiai bendraujam ir be jų. To dÄ—ka galim daryt atvirai , anonimiÅ¡kumas yra pagrindas. Nereikia nei kas esi , nei kÄ… užimi , svarbu turÄ—ti tikslÄ… gyvent blaiviai , keist gyvenimÄ… . PadÄ—t kitam , kai jis to nenori yra sunku, daugiausia neįmanomÄ…. Kai gyveni kartu po truputį žengiant tikslo link galima , gyvenant atskirai sunku valdyt situacija. Palengva įskiepyt žmogui mintį kad  gyvent kitaip galima , bet tik palengva. Pbendraut gyvai tau labai padÄ—tų AL-ANON grupÄ—s, jos yra visuose didmiesÄiuos, mano kraÅ¡te artimiausia Å ilutÄ— gana stipri grupÄ—. Drasiai klausk mes Äia ir esam kad galÄ—tume padÄ—t vienas kitam. SÄ—kmÄ—s.

Neprisijungęs

 

#135 2014-12-30 20:24:01

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  17d. 

Re: Prisistatymas

Smiltis123 rašė:

Sveiki,esu IndrÄ—.KodÄ—l Äia esu?Tiesa sakant net nežinau.Gal tai noras padÄ—ti man mielam žmogui.<...>

Sveika, Smiltis123, smagu, kad prisijungei prie mÅ«sų :) PadÄ—ti mielam žmogui, labai Å¡aunus noras ir poelgis, tik, kai kalbama apie alkoholizmÄ…, reikÄ—tų suprasti jog pernelyg perÅ¡ama pagalba gali bÅ«ti priimta netgi prieÅ¡iÅ¡kai. Tokie jau mes alkoholikai esam, daugiausiai nuo mÅ«sų kenÄia artimiausi ir labiausiai norintis mums padÄ—ti žmonÄ—s. Taigi, nepersistenk su gelbÄ—jimu, bet bÅ«k pasiruoÅ¡usi padÄ—ti, jei jos bus papraÅ¡yta...

Neprisijungęs

 

#136 2014-12-30 20:36:36

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  17d. 

Re: Prisistatymas

žvejys rašė:

<...>Å¡iaip Äia nereikia vardų , mes puikiai bendraujam ir be jų. To dÄ—ka galim daryt atvirai , anonimiÅ¡kumas yra pagrindas. Nereikia nei kas esi , nei kÄ… užimi , svarbu turÄ—ti tikslÄ… gyvent blaiviai , keist gyvenimÄ… . <...>

žvejy, jei žmogus turi drÄ…sos ir nori pasiraÅ¡yti savo vardu ar pavarde, arba pasidžiaugti nuveiktais darbais ar užimamomis pareigomis, tai Äia jo reikalas ir tame nÄ—ra jokios bÄ—dos. Tarkim aÅ¡ taip pat pasiraÅ¡inÄ—ju tikruoju vardu. AnonimiÅ¡kumas forume, tai tik galimybÄ— bÅ«ti nepažintam ir galbÅ«t atviresniam, bet tikrai nÄ—ra privalomas, juk neužsiimame Äia kažkokia super pogrindine veikla :)

Neprisijungęs

 

#137 2014-12-30 21:53:08

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  16d. 

Re: Prisistatymas

Kažkaip smagiai pasijutau,kad buvo sureaguota į mano Å¡iokį tokį prisistatymÄ… smile Labai aÄiÅ« smile
Suprantu,kad laukia labai sunkus ir ilgas kelias...KÄ… tik grįžau iÅ¡ ten,kur (nežinau kaip tai tiksliai vadinasi-buvau ten pirmÄ… kartÄ… gyvenime)stato laÅ¡elines ir pan.Pasirodo viskas kur kas rimÄiau,nei galÄ—jau pagalvoti.Užgeriama kas mÄ—nesį,maximum kas pusantro.Buvau tikra,kad negeriama bent keturi mÄ—nesiai,bet pasirodo neįvertinau savo savaitÄ—s atostogų ir kelių dienų komandiruotÄ—je...Džiugu,kad kažkokiu mistiniu bÅ«du iki tos įstaigos Å¡iandien nuvažiavo pats...
Aš tikrai nežadu įkyriai siūlyti savo pagalbos,gailėti,užjausti ir pan-nei aš nei aplinka dėl to nekalta..Aiškiai suvokiu,kad galiu stotis ant ausų,daužyti galvą į sieną-nieko nepasieksiu-žmogus turi užsinorėti pats nevergauti alkoholiui...
Tiesiog nežinau nuo ko reikia pradėti... sad

P.s.o kas link mano vardo-nesuku sau dėl to galvos...Neturiu ko slėpti.Kad tik tokios gyvenime būtų bėdos...

Audronis rašė:

Smiltis123 rašė:

Sveiki,esu IndrÄ—.KodÄ—l Äia esu?Tiesa sakant net nežinau.Gal tai noras padÄ—ti man mielam žmogui.<...>

Sveika, Smiltis123, smagu, kad prisijungei prie mÅ«sų smile PadÄ—ti mielam žmogui, labai Å¡aunus noras ir poelgis, tik, kai kalbama apie alkoholizmÄ…, reikÄ—tų suprasti jog pernelyg perÅ¡ama pagalba gali bÅ«ti priimta netgi prieÅ¡iÅ¡kai. Tokie jau mes alkoholikai esam, daugiausiai nuo mÅ«sų kenÄia artimiausi ir labiausiai norintis mums padÄ—ti žmonÄ—s. Taigi, nepersistenk su gelbÄ—jimu, bet bÅ«k pasiruoÅ¡usi padÄ—ti, jei jos bus papraÅ¡yta...


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#138 2014-12-31 11:57:41

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  17d. 

Re: Prisistatymas

Kai problema pradeda matytis akivaizdžiai, kreipiamasi dÄ—l detoksikacijos, tai liga dažniausiai bÅ«na jau stipriais pažengusi. Sunku kÄ… nors patarti, kaip ir kÄ… daryti, kiekvienu atveju viskas kitaip, kiekvienas žmogus skirtingas. Kaip supratau esi nemažai paskaiÄiusi apie alkoholizmÄ…, žinai kaip elgtis, kažin ar rasi kÄ… naujo forumo temoje Noriu padÄ—ti gerianÄiam, bet pasiskaityti vis tiek verta, bent jau blogiau tikrai nebus. Gal pati galÄ—si kÄ… pridurti, tuo padÄ—dama kitiems.

Neprisijungęs

 

#139 2015-01-25 16:43:28

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  16d. 

Re: Prisistatymas

Audroni,aÄiÅ« Jums labai už tai,kad sureaguojat į mano raÅ¡liavas smile
RaÅ¡iau,kad nežinau nuo ko pradÄ—ti.Bet sugalvojau:)Antra diena kaip vaikÅ¡tom į kursus pagal Å iÄko metodÄ….
Jei kam bus įdomu-mielai pasidalinsiu,nes lankau kartu.


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#140 2015-01-25 19:16:01

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  17d. 

Re: Prisistatymas

Puiku, vadinasi kažkas juda į priekį ir viskas gali pasikeisti :) Apie Å iÄko metodÄ… įdomu bÅ«tų iÅ¡girsti, forume informacijos apie jį lyg ir yra, bet atsiliepimų iÅ¡ pirmų lÅ«pų trÅ«ksta...

Neprisijungęs

 

#141 2015-01-26 08:59:09

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  29d. 

Re: Prisistatymas

Girdėjau apie jį grupė maniau jau nėra , tikrai parašyk , kaip ten. Gal ką ir sudomins.

Neprisijungęs

 

#142 2015-01-26 12:13:15

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  16d. 

Re: Prisistatymas

BÅ«tinai pasidalinsiu:)
Gal klauskit konkreÄių klausimų-o aÅ¡ bandysiu į juos atsakyti:)


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#143 2015-01-27 15:49:38

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  0d. 

Re: Prisistatymas

Sveiki,
L.keistai pasijutau, žinojau jÅ«sų forumÄ…, bet taip teoriÅ¡kai keletÄ… žmonių asmeniÅ¡kai pažystu, bet kažkaip ir nebuvau Äia niekada ir net mintyse neturÄ—jau,kartais bÅ«na, energija nukreipta kažkur kitur, kad kai kurie dalykai nÄ—ra aktyvioj atminty ir viskas...skaitinÄ—jau seniau ir miglotai žinojau apie S.O.S, bet kai l.nereikia  tai ir nesigilinau.
Vakar driogst susidÄ—jo daug dalykų į vienÄ… krÅ«vÄ…, kad Ä—miau aktyviau kuistis informacijoje, ieÅ¡koti ir atsiradau Äia. Bet man taip kažkaip net galvoj netilpo, kad bÅ«tent Äia sutiksiu matytus žmones  smile  Ir tai l. malonu. Audroni, Marijau mes esame pažystami. Gal ir nÄ—ra kitiems svarbu, bet man buvo svarbu pasakyti.
O papasakoti savo gyvenimo istorijÄ… esu linkus, tik gal reikia kad susistovÄ—tų emocijos ir apsitrinÄiau kažkaip ar dar reikia pagalvoti.  Jeigu trumpai, esu tos kartos kam 25-35m, nemažai laiko esu buvus AA draugijoje, bet daugiau nebegaliu ir net kalbÄ—ti apie tai nenoriu, nes esu pykÄio rutulys.  Negeriu kokius Å¡eÅ¡erius metus, su vienos valandos nuslydimu prieÅ¡ trejetÄ… metų. Laikas bÄ—ga ir aÅ¡ pagavau save beesant vienai su savo priklausomybe už interneto ribų. Bet kaip bÅ«na man dažnai jei ko neturiu ir Å¡irdies neskauda, bet jei jau imu vystyti tÄ… mintį kad neturiu, tai imu jausti stokÄ… su kuria realiai dar nežinau kaip bÅ«ti. InternetinÄ—j erdvÄ—j turiu Å¡iokiÄ… tokiÄ… patirtį, kaip padÄ—ti sau, ty leisti reikÅ¡ti jausmus, kažkaip truputÄ—lį toj Å¡viesoj juos suprasti, bet tai nÄ—ra jau taip gerai ir gražums skaitantiems, nes turi iÅ¡liekamÄ… vertÄ™ tai kas buvo spontaniÅ¡ka Å¡velnai tariant.....TodÄ—l gyvo veiksmo ilgesys Ä—mÄ— stipriai reikÅ¡tis. Tiekos.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#144 2015-01-27 15:58:20

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  17d. 

Re: Prisistatymas

Hmm... Tikriausiai esam prie picos ir arbatos sÄ—dÄ—jÄ™ :) KÄ… gi - sveika prisijungusi dar kartÄ…, smagu vÄ—l tave matyti :D

Neprisijungęs

 

#145 2015-01-27 16:05:40

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  22d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  8d. 

Re: Prisistatymas

Ahoy, Egle! Aš ir žiūriu, kad raidės tavo poste kažkokios pažįstamos... :D

Jo ,jo, sesut, buvom susitikÄ™ pakely į blaivybÄ™ :D Fain, kad Äia apsireiÅ¡kei!

Neprisijungęs

 

#146 2015-01-27 16:18:25

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  0d. 

Re: Prisistatymas

:d


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#147 2016-01-06 19:57:22

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  10mÄ—n.  22d. 

Re: Prisistatymas

sveiki visiems ir visoms...taip jau atsitiko,kad siandien ir as cia prie jusu prisijungiau...negalvojau,kad ateis ta diena,bet kaip matot esu cia.skaitau si foruma jau sesta diena t.y. sesta mano blaivumo diena,nes tik dabar isejau is to pragaro kuri turejau pastarasias penkias dienas.nesiplesiu,nes kaip matau cia prisistatymo vieta...taip,kad cia busiu antonimu,man 34 metai, ir kuo toliau,o jau dabar visiskai isitikinau,kad esu alkoholikas uazkimbantis kartas nuo karto ant juodu daugiadieniu ir neseniai visiskai isitikines,kad niekada neismoksiu gerti saikingai...tuo esu tikras ir pasiruoses stoti i kova su alkoholiu,ir pazinti blaivybes pasauli.bukime kartu!   wink

Neprisijungęs

 

#148 2016-01-06 20:03:25

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  17d. 

Re: Prisistatymas

Sveikas prisijungÄ™s, antonimas, smagu, kad esi su mumis! Jei tik turÄ—si noro ir pasiryžimo, tai Äia tikrai rasi informacijos ir palaikymÄ… blaivaus gyvenimo pradžiai. Ir ne tik pradžiai. Jei pavyko mums, tai kodÄ—l turÄ—tų nepavykti tau :) Skaityk, raÅ¡yk, klausk, Äia kvailų klausimų nebÅ«na, Äia tave supras...

Neprisijungęs

 

#149 2016-01-06 20:11:13

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  24d. 

Re: Prisistatymas

Sveikas prisijungęs smile

antonimas rašė:

<...> pasiruoses stoti i kova su alkoholiu,ir pazinti blaivybes pasauli.bukime kartu!   wink

Man su kovom sunkiai sekėsi. Daug jėgų reikia, galiausiai vistiek prakišdavau. Man siekti blaivybės ir smagiau ir lengviau wink

Neprisijungęs

 

#150 2016-01-06 20:19:35

Katinas
Aktyvus narys
Registravosi: 2016-01-05
Žinutės: 55

Re: Prisistatymas

Sveikas,antonimas.
O aš niekaip neįkertu esminių skirtumų tarp kovojimo ir blaivybės siekimo.Reikės pasigilint smile

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos