VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#101 2013-12-07 12:42:04

Perrin
Naujokas
Registravosi: 2013-12-06
Žinutės: 16

Re: Prisistatymas

Nesitikejau tiek palaikymo, aciu visiems labai! Man taip to truko, pasirodo, dziaugiuosi kaip mazas vaikas smile
Vakar taip padrikai aprasiau savo beda, bet tebunie, girtas zmogus bent jau saziningas smile
Kiek save pamenu, nekaltai gurksnojant aluti, visad turedavau tokia perspejama minti galvoje, kad turiu sustoti, tas nekaltas gerimas, gali virsti baisiu pragaru. Jei gerai pagalvojus, pamenu savaitgali be svaigalu tik pries beveik 3m ir tai truko apie 2men ir viskas. Tai nera daugiadienes, tai netgi ne kasdienis gerimas ir gerimai ne stiprus, kartais tik stiklelis prie arbatos kokios zoleliu uzpiltines kojoms susisildyti, bet tai ALKOHOLIS. As neprisigeriu tiek, kad neprisiminciau praejusio vakaro, as negeriu sveciuose arba per sventes. Kaip as pati save vadinu - buitine alkoholike. Tobuliausias alkoholio vartojimas, namie, prie kokio filmo, vynas puodelyje, kad vaikas nesuprastu ka mama geria.
O baisu, kad tikrai viskas slysta is po koju. Tikrai butu gaila to ko jau pasiekiau savo gyvenime. Juk visad savimi viduje didziuodavausi, kad sugebejau baigti mokslus niekieno nepadedama, dirbau vadovaujama darba, jauna, zavi, komunikabili moteris ir stai tau! Dabar sedziu UK be darbo, ieskau, nesustoju, bet kaip sunku perlipti per save, kai su tiek patirties, 3 uzsienio kalbom, tiek baigtu kursu, mokslu, as galiu eiti dirbti nebent valytoja! Pasigraudinu, sulaukiu vakaro ir raminuosi..
Siandien negersiu, siandien dar paverksiu, rytoj jau kitus guosiu, pazadu. Nusisluostysiu asaras ir vel busiu stipri.
Aciu, kad esat.

Neprisijungęs

 

2013-12-07 12:42:04

Google

#102 2013-12-07 12:51:28

Perrin
Naujokas
Registravosi: 2013-12-06
Žinutės: 16

Re: Prisistatymas

Veronika rašė:

Labai norėjau išsikalbėti, išsiverkti, išsikaukti... Nepavyko: vyras pasakė: visi mes savo tėvus laidosim, toks jau mūsų gyvenimas... Tada supykau, įsižeidžiau ir užsidariau savyje, na dar įsileidau brendį...

Veronika, kaip as tave suprantu.. Zinoma, tokio skausmo nepatyriau, artimuju nelaidojau. Daznai atlieku draugu gelbetojo vaidmeni, tai turiu siek tiek vyresne drauge, kuria buvo apemusi nenuvaldoma mintis nusizudyti, tai as jai skambindavau kasdien ir klausydavau ta pati per ta pati, bet, kad tik kalbetu, tik jai palengvetu.
Veronika, juk zinai, tai kas musu nenuzudo, padaro mus stipresniais.

Neprisijungęs

 

#103 2013-12-07 21:04:58

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Prisistatymas

Dėkingas Perrin už istorija, Aš taip pat turiu didelia problemą ir tikrai negalvok apie savižudybe. Nereikia , gyvenimas tik prasideda, pamatysi, po juodos nakties visada bus šviesus rytas.

Neprisijungęs

 

#104 2014-01-10 11:10:53

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Prisistatymas

Sveiki,
nusprendziau trumpai prisistatyti.Pasiskaitinejus JÅ«sų visų istorijas ir prisistatymus... kazko labai naujo negalÄ—Äiau paraÅ¡yti.Esu beveik pusamžė moteriÅ¡kÄ— ir iÅ¡gerinÄ—ju jau maždaug 30 metų-tai daugiau,tai mažiau.
Prasidejo viskas kaip ir visiems nuo paauglistės simboliškai ir t.t..Anksti ištekėjau ir greit susilaukiau porą vaikų.Mano vaikų tėvas irgi buvo ''inteligentiškas girtuoklis''-turėjo gerai apmokamą darbą ir bele ko negerdavo...kaip ir ašsmile
GÄ—rÄ—m kartu,gÄ—rÄ—m kompanijose,aÅ¡ tik savaitgaliais ,o jis  beveik kas dien.Po kelių metų sÅ«nus susirgo kraujo vežiu ir teko patirti daug streso...gÄ—rÄ—m,gÄ—reÄ—...,malÅ¡inom skausmÄ…...sunus pasveiko ir iki siol remisijoj,bet mes iÅ¡siskyrÄ—m.
Gyvenau kazkurį laikÄ… viena,bet turejau vadinamų ''sabutilnikų''.Darbo niekada nepraradau,dirbau sau-kada noriu pradedu,kada noriu baigiu.Pinigų irgi visada turejau.Neužgerdavau savaitÄ—m...ir dabar taip nÄ—ra-gal daugiausiai yra buvÄ™ 5 dienos užgÄ—rimo,bet   Å¡iaip  maždaug kas savaitgalį...gal yra buvÄ™ 3 savaitÄ—s betarpiskai blaivios per mano gyvenimÄ…(tame tarpe 2 nestumai).
Kaip ir visiems Jums mielieji,pradÄ—jo tie gerimai dažnÄ—ti ir darÄ—si sunkiau iÅ¡ to viso mÄ—Å¡lo iÅ¡eiti...Po kiek laiko susipažinau su mielu žmogumi...,bet megstanÄiu iÅ¡gerti.Galvojau,kad meilÄ— nugalÄ—s ...bandžiau retinti gerimus,vos ne pagal grafikÄ…(tik kartÄ… per menesį)gerti...kur ten...kitÄ… dienÄ… vÄ—l sveikatÄ… taisom,ir vÄ—l....Labai nekesdavau tuo metu savÄ™s,kad neatsispyriau,kad ir vÄ—l tas pats...Gerdavom baliuose,gerdavom abu...Eidavom pirk dar su tokiu patosu:)..Pasidare toks (man paÄiai) cool įprotis-nusiperki bonkÄ…,iÅ¡eini is parduotuves,einant prasisuki ir gurkÅ¡teli is kakliuko...ot, taip gera ,užšila viskas...Ir galvodavau:žinotu mano padorÅ«s draugai ir kolegos,ka aÅ¡ Äia iÅ¡dirbineju...,nes mano aplinkoj visokie pažistami-ir geriantis, ir visiÅ¡kai ne.Tiesiog aÅ¡ pradÄ—jau slapstyti savo priklausomybÄ™...
Sunku man atsispirt,nes draugas Å¡alia toks...PaskutinÄ—s Kaledos dave man suprast,kad toliau taip bÅ«ti nebegali-užgÄ—rÄ—m 5 dienas ir tiesiog tų Å¡venÄių beveik neprisiminiau:(:(PorÄ… dienų atgulejau drebedama ir pergalvodama viskÄ… nuo pradzių...nusprendžiau ,kad reikia tvirtai susiimt ir kaip ten bebÅ«tų nebenuolaidžiaut savo egoistiskam protui,nenuolaidžiaut partneriui...turiu pirma pati keistis,tada gal ir mano partneris neturÄ—s kur detis,nes aÅ¡ nežadu jo auklÄ—ti.
Tad,mielieji alkoholikai,sutikom mes abu Naujuosius absoliuliškai alko free...skaniai valgėm ,gėrėm arbatą ir žiūrejom TV.Nežinau,kaip mano antra pusė jautėsi,bet man patiko:)Pirmi nauji metai nuo paauglystės BE ALKOHOLIO!!!Čia tai bent(galvoju),to dar nebuvo...
Meldžiu Dievo tiek Jums,tiek savo partneriui ir sau Dvasinės stiprybės ir blaivaus gyvenimo džiaugsmo !!!
Aciu uz demesi:)

Paskutinis taisÄ— katyte (2014-02-16 01:42:19)

Neprisijungęs

 

#105 2014-01-10 12:51:17

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: Prisistatymas

DÄ—koju, katyte, už pasipasakojimÄ…. Nesvarbu, kad negali (kaip pati sakei) pasakyti kažko naujo. Taip, mÅ«sų visų istorijos kažkuo panaÅ¡ios, ypaÄ tuo, kad visi mes gÄ—rÄ—m. Bet iÅ¡drįsti papasakoti savo istorijÄ… vieÅ¡ai, kad ir virtualiai, nÄ—ra paprasta, be to tai puiki terapinÄ— priemonÄ—. Juk pasakojant gali iÅ¡ Å¡alies peržvelgti savo gyvenimÄ…, pamatyti klaidas, galu gale ir viduje lengviau pasidaro. O kai tave dar ir puikiai supranta...

AnksÄiau minÄ—jai, kad antroji pusÄ— dÄ—l gÄ—rimo nemato problemų ir nenori mesti, bet Naujuosius sutiko kartu ir blaiviai, tai gal ne taip jau viskas ir juoda :) SÄ—kmÄ—s!

Neprisijungęs

 

#106 2014-01-10 13:13:00

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Prisistatymas

Reikia laiko ...matysim,gal ir nebus taip viskas juoda:-)

Neprisijungęs

 

#107 2014-01-10 14:34:51

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Prisistatymas

Nieko po truputį susi klostys į gera puse.

Neprisijungęs

 

#108 2014-01-11 00:07:28

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Prisistatymas

zinoma,kazkokie pokyciai  turi buti,nes situacija daresi nebevaldoma.
Griztu atgal i musu susipazinimo taska ir galvoju...juk susipazinom irgi prie taureles...tai ko dabar noret?Toks toki trauke ir palaike iki siol.Vienam atsibodo toks gyvenimas,o kitam lyg ir nieko...gal ir noretu negert,bet yra abejoniu.Sunku keistis,baime-o kas bus su ta blaivybe,kaip reikes but,gyvent?

Neprisijungęs

 

#109 2014-01-11 08:17:30

svetys
Aktyvus narys
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 81


Blaivus  10m.  3mÄ—n.  19d. 

Re: Prisistatymas

katyte rašė:

zinoma,kazkokie pokyciai  turi buti,nes situacija daresi nebevaldoma.
Griztu atgal i musu susipazinimo taska ir galvoju...juk susipazinom irgi prie taureles...tai ko dabar noret?Toks toki trauke ir palaike iki siol.Vienam atsibodo toks gyvenimas,o kitam lyg ir nieko...gal ir noretu negert,bet yra abejoniu.Sunku keistis,baime-o kas bus su ta blaivybe,kaip reikes but,gyvent?

Aišku bus momentu kai norėsis ikalt, gal praleisi koki baliuka ar dar kanors, bet pagalvok kaip reikėtu gyvent jei nenustotum gert... niekas negeria vis mažiau ir mažiau visus spiralė traukia i dugna ir jei jau jauti, kad turi problema kabinkis ranku koju nagais, kad ja išsprest. Mano žmona irgi nepripažysta, kad geria perdaug, bet aš jos nespaudžiu perdaug tikiu ateis ir jai laikas ir aš busiu pasiruošes padėt.

Neprisijungęs

 

#110 2014-01-11 20:26:25

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Prisistatymas

O pas mane dar kita situacija buvo,vyras buvusysis ko gero džiaugdavosi,kad įkalu daug,paprasÄiau -problemų mažiau,kam dar su ja skaitytis...


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#111 2014-01-11 22:38:53

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: Prisistatymas

Ne tokia jau reta situacija. Pažįstamam metus gerti, jo žmona tiesiai šviesiai pasakė „Geriau jau būtum gėręs toliau.“ Nors kai gėrė irgi nebuvo labai patenkinta. Va ir suprask tas moteris ;)

Neprisijungęs

 

#112 2014-01-12 08:28:41

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Prisistatymas

Jo,zinoma situacija ir man.Ozka rase,kad kitam patogu,kai tu geri.Cia as pavadinciau manipuliacijom is partnerio puses,nes tada labai patogu jam tave apkaltint butais ir nebutais dalykais,turet "aukos " vaidmeni.Nurasyt viska gerianciam.Zinoma ,as nepateisinu girtuoklysciu,bet cia taip nera sazininga.

Neprisijungęs

 

#113 2014-01-12 08:35:53

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Prisistatymas

Audroniau,cia toj situacijoj tavo pazistamo zmonai irgi reiketu pagalbos,nes jau reikia ismokti ta naujai atgimusi zmogu gerbti,buti tolerantiskai ir palaikyti.Tokiu atveju dazniausiai vel gresia atkritimas,vel buna uzgerimai,nes zmona nesikeicia.

Neprisijungęs

 

#114 2014-01-12 08:57:47

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mÄ—n.  7d. 

Re: Prisistatymas

Prisimenu savo darbinius santykius kai vartojau.Tiksliau jų nelabai ir buvo.Pastovi baimÄ— kad neužuostų,lipimas per save iÅ¡ paskutiniųjų-kad atidirbt,pasiuntinuko darbas,nes tas pijokÄ—lis niekur nedings,yra tiek prisidirbes,kad neprieÅ¡taraus.Savo muomonÄ—s gali nereikÅ¡ti,ji niekam neįdomi.Kuo puikiausias darbuotojas,su kuriuo nereikia skaitytis,kuris dirbs virÅ¡valandžius,ateis per iÅ¡eigines,bet nebus patikimas.Jeigu yra norinÄių tokiais bÅ«ti,lupkit ir toliau.

Neprisijungęs

 

#115 2014-01-12 10:02:55

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: Prisistatymas

katyte rašė:

Audroniau,cia toj situacijoj tavo pazistamo zmonai irgi reiketu pagalbos<...>

Jau nebereikia, seniai tai buvo. DabartinÄ— žmona niekada nematÄ— jo gerianÄio, dÄ—l to problemų Å¡eimoje nÄ—ra. Deja, bet tai irgi nÄ—ra retas atvejis. Atrodo užteks antrÄ…jai pusei nustoti gerti ir viskas susitvarkys, bet pasirodo vien to neužtenka...

Neprisijungęs

 

#116 2014-01-12 12:01:02

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Prisistatymas

Jeronimas rašė:

Prisimenu savo darbinius santykius kai vartojau.Tiksliau jų nelabai ir buvo.Pastovi baimÄ— kad neužuostų,lipimas per save iÅ¡ paskutiniųjų-kad atidirbt,pasiuntinuko darbas,nes tas pijokÄ—lis niekur nedings,yra tiek prisidirbes,kad neprieÅ¡taraus.Savo muomonÄ—s gali nereikÅ¡ti,ji niekam neįdomi.Kuo puikiausias darbuotojas,su kuriuo nereikia skaitytis,kuris dirbs virÅ¡valandžius,ateis per iÅ¡eigines,bet nebus patikimas.Jeigu yra norinÄių tokiais bÅ«ti,lupkit ir toliau.

Va va,man dabar irgi tas pats grÄ™sia darbe,bet po blaivios savaitÄ—s ,kai pradÄ—jo trauktis demonai,nebe taip baisiai viskas atrodo,bus kaip bus.Nors Å¡iandien skauda galvÄ…,bet džiaugiuosi,kad esu blaiva.Naktį sapnavau,kad geriu,tai pats laikas eiti virti raugintų kopÅ«stų sriubos.AÄiÅ« visiems,kad palaikot.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#117 2014-01-12 13:48:01

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Prisistatymas

Va , va ,vis per tas moteris, pasaulio nelaimÄ—ssmile

Neprisijungęs

 

#118 2014-01-12 13:51:49

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: Prisistatymas

DrÄ…siai tu Äia... Dabar prasidÄ—s ;)

Neprisijungęs

 

#119 2014-01-12 14:04:17

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Prisistatymas

cool

Neprisijungęs

 

#120 2014-01-12 14:05:47

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Prisistatymas

Kas Äia jau prasidÄ—s?Visi mes žinom-jeigu žmogus žmogui žmogus,tai ir žmogus žmogui žmogus.Ir visai ne prie ko Äia lytis.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#121 2014-01-12 14:11:45

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Prisistatymas

Tik vat jos vienintelÄ—s ir nepakartojamos , Ozka vat nepavydi ir tai puiku.

Neprisijungęs

 

#122 2014-01-12 14:17:07

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Prisistatymas

žvejys rašė:

Tik vat jos vienintelÄ—s ir nepakartojamos , Ozka vat nepavydi ir tai puiku.

Žvejy,kas tau šiandien?Aš pvz.esu sutikus daug nepakartojamų vyrų.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#123 2014-01-12 14:22:13

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Prisistatymas

Nieko zyzia namie , o kaip tingisi kur nors eit, matyt bus orų permaina.

Neprisijungęs

 

#124 2014-01-12 14:27:19

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Prisistatymas

žvejys rašė:

Nieko zyzia namie , o kaip tingisi kur nors eit, matyt bus orų permaina.

O tu sakyk:tavo kalba mano ausims vien tik kaip musÄ—s zyzimas...


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#125 2014-01-25 20:51:48

cherkasov
Naujokas
Miestas: Norway
Registravosi: 2014-01-25
Žinutės: 4


Blaivus  10m.  3mÄ—n.  24d. 

Re: Prisistatymas

sveiki,
esu alkoholikas.kelis kartus praeity kodavausi,nepadejo. Turejau torpeda,nepadejo.Kaliningrade kodavausi pagal Dovzenkos metoda,irgi nieko gero. Galu gale isiuvo Disulfiram implanta. ziuresim kaip seksis. traukos alkoholiui nera. jauciuosi neblogai. tiesiog noriu pabendrauti su panasaus likimo zmonemis siame forume..

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos