VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

#26 2012-10-04 12:02:13

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mėn.  1d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Audronis rašė:

Taros istorija

Ačiū Audroni. Aš ieškojau Žuvies skyrelyje smile

Neprisijungęs

 

2012-10-04 12:02:13

Google

#27 2012-10-04 16:21:27

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

Pumputis rašė:

Ačiū Tara , kad pasidalinai. Manau, kad elgiuosi teisingai nepirkdamas, neduodamas, nevežiodamas, nesėdėdamas, nedalyvaudamas, nedovanodamas ir t.t. su daug NE stovinčių prieš butelį.

Pas mane blaivus periodas du - trys mėnesiai.

Pradėjau pastebėt, kad toks laiko tarpas situacijose, apie kurias mes čia kalbame, yra labai dažnai minimas - būtent du-trys blaivybės mėnesiai. Kažkoks užburtas skaičius, ar laiko tarpas. Įdomu, kodėl būtent tiek? Matyt, organizme kažkoks cheminis veiksmas vyksta, vyksta, o po 2-3 mėnesių organizmas tiesiai šviesiai pareikalauja alkoholio ir basta roll


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#28 2012-10-04 17:02:57

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Troja rašė:

....du-trys blaivybės mėnesiai. Kažkoks užburtas skaičius, ar laiko tarpas. Įdomu, kodėl būtent tiek?

Mano manymu per tiek laiko atsistato visi praradimai ir pasimiršta "cirkai", tiesiog prasisdeda normalus kūrybingas gyvenimas, grįžta orumas, pagarba, finasai ir visa kita. Iš geriančio žmogaus visi nori tik vieno, kad jis negertų. Nustojusiam gerti taikomi visai kiti "standartai" reikalavimai didėja tiek iš šalies tiek iš pačio savęs, atsiranda tempas. Plečiasi draugų ir partnerių ratas, lygiagrečiai daugėja suitikimų, progų, progelių... Visa ši aplinka daugumoje nealkoholikai ir toje aplinkoje alkoholis toleruojamas.  Kaip ir sakiau po 2-3 menesių viskas grįžta į savo vietas, iškyrus galimybę išgerti, tada dar vienas mėnesis "kovos" ir prasideda.... po truputį.....  Per du mėnesius blaivybės pora kartų išgėriau tarelę ir nieko - neužkabino, tai gal ir antra neužkabins.... (anekdotą prisiminiau). Man Troja šis mėnuo labai reikšmingas, manau ir tau?

Neprisijungęs

 

#29 2012-10-05 11:25:58

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

Troja rašė:

....du-trys blaivybės mėnesiai. Kažkoks užburtas skaičius, ar laiko tarpas. Įdomu, kodėl būtent tiek?

Man Troja šis mėnuo labai reikšmingas, manau ir tau?

Na, stengiuosi nieko nesureikšmint, nes jei kažką sureikšminu, tai pagal prietara, kurį kažkur tu, Tara, paminėjai, niekas nesigauna. Čia matyt, pagal tą patarlę, kur "Žmogus planuoja, o Dievas iš jo planų juokiasi". big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#30 2012-10-05 17:51:37

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Troja rašė:

....čia matyt, pagal tą patarlę, kur "Žmogus planuoja, o Dievas iš jo planų juokiasi". big_smile

Gal tinkamiasnis pavadinimas būtų KRITINIS mėnuo, aš laisva valia (paskutiniu metu) daugiau trijų mėnesių neesu „ištraukęs“. Anksčiau nedėjau jokių papildomų pastangų, tiksliau pasakius nesiėmiau jokių veiksmų, tiesiog laikiausi ir viskas. Dabar jaučiuosi šį tą nuveikęs, keista bet pakankamai pasitikiu savimi, gal būt tai ir yra aplinkos poveikis kurioje esu: forumas, AA, informacija apie alko ir t.t. Visi mano veiksmai nuoseklūs ir kryptingi. Jeigu ištrauksiu šį mėnesį blaivas vertinsiu tai, kaip neeilinį rezultatą.
P.S. Po trijų mėnesių blaivybės įjungsiu „skaitliuką“, negi kaitaliosi „parodymus“ kas pora mėnesių....tongue

Neprisijungęs

 

#31 2012-11-02 14:53:48

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Sveiki,
Šiandien trys mėnesiai kaip esu blaivas, tai mano asmeninis rekordas. Paskutiniu metu man tiek laiko išbūti be alkoholio nevykdavo. Nors pasak Marijaus forumas negydo, manau kad būtent forumo dėka trys mėnesiai esu blaivas. Gal būt forumas buvo tik geras startas, ar nuoroda, bet tai visiškai nesvarbu, svarbu kad tiek laiko esu blaivas.
Taigi brangūs draugai, esu begalo dėkingas už palaikymą už "moralus", už palydą į AA....
Gyvenimas be alkoholio LAISVA VALIA yra puikus, linkiu visiems gyventi blaiviai.
P.S. Jeigu negersiu dar mėnesį, namuose mane prdės laikyti šventuoju...smile

Neprisijungęs

 

#32 2012-11-02 15:18:02

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Smagu girdėti, Tara, džiaugiuosi kartu :)

P.S. Į „šventojo“ vaidmenį tik labai neįsijausk ;)

Neprisijungęs

 

#33 2012-11-05 12:49:13

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  25d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  11d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

Sveiki,
Šiandien trys mėnesiai kaip esu blaivas, tai mano asmeninis rekordas. Paskutiniu metu man tiek laiko išbūti be alkoholio nevykdavo. Nors pasak Marijaus forumas negydo, manau kad būtent forumo dėka trys mėnesiai esu blaivas. Gal būt forumas buvo tik geras startas, ar nuoroda, bet tai visiškai nesvarbu, svarbu kad tiek laiko esu blaivas.
Taigi brangūs draugai, esu begalo dėkingas už palaikymą už "moralus", už palydą į AA....
Gyvenimas be alkoholio LAISVA VALIA yra puikus, linkiu visiems gyventi blaiviai.
P.S. Jeigu negersiu dar mėnesį, namuose mane prdės laikyti šventuoju...:)

Brangūs draugai džiaugiasi, kad pagaliau įjungei spidometrą. :D
O ypatingai brangusis Marijus, kad forumas prisidėjo prie tavo blaivybės... Žiūrėk, netrukus turėsiu atsiimt savo žodžius. :)

Neprisijungęs

 

#34 2012-11-07 15:33:41

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

Sveiki,
Šiandien trys mėnesiai kaip esu blaivas, tai mano asmeninis rekordas. Paskutiniu metu man tiek laiko išbūti be alkoholio nevykdavo. Nors pasak Marijaus forumas negydo, manau kad būtent forumo dėka trys mėnesiai esu blaivas. Gal būt forumas buvo tik geras startas, ar nuoroda, bet tai visiškai nesvarbu, svarbu kad tiek laiko esu blaivas.
Taigi brangūs draugai, esu begalo dėkingas už palaikymą už "moralus", už palydą į AA....
Gyvenimas be alkoholio LAISVA VALIA yra puikus, linkiu visiems gyventi blaiviai.
P.S. Jeigu negersiu dar mėnesį, namuose mane prdės laikyti šventuoju...smile

Nuoširdžiai džiaugiuosi, Tara, kad pavyko tau blaiviam peržengt tą rizikingą laikotarpį. Aš, deja, tuo pasigirt negaliu. Kaip kažkur rašiau, kad nesureikšminu blaivybės, tai taip pat nesureikšminu ir savo nuklydimo į "kitą pasaulį" Kad ir kaip jis yra ujamas, bet, matyt, kažkas jame yra, kad bent keletą dienų norisi po jį pasivaikščiot... big_smile Nebuvo nieko skausmingo, nes išradau tokį vieną dviratį big_smile. Viskas yra gerai, džiaugiuosi viskuo, kas yra "mano". Tau ir toliau linkiu sėkmės, kad "spidometras" prisuktų kuo daugiau. Tik parašyk, kaip sekasi. Kažkaip viskas čia apmirė šiame forume, nors pradžioje žadėjo jis būt įdomus, nes įdomūs, ne paiki žmonės čia susirinko.
Sėkmės visiems tokios, kokios kiekvienas siekiat. smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#35 2012-11-07 20:11:08

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Troja rašė:

<...>Kažkaip viskas čia apmirė šiame forume, nors pradžioje žadėjo jis būt įdomus, nes įdomūs, ne paiki žmonės čia susirinko.

Aha, apmirė... Ir Troja kažkur buvo prapuolusi ;)

Neprisijungęs

 

#36 2012-11-08 15:56:46

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Audronis rašė:

Troja rašė:

<...>Kažkaip viskas čia apmirė šiame forume, nors pradžioje žadėjo jis būt įdomus, nes įdomūs, ne paiki žmonės čia susirinko.

Aha, apmirė... Ir Troja kažkur buvo prapuolusi wink

smile Prapuolusi tikrai niekur nebuvau. Tik tiek, kiek ir visi: nors nuolat kažkas čia būna,  bet kažkur dingo diskusijos. Tamsių rudens dienų letargas, matyt smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#37 2012-11-08 16:02:03

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  23d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tai vis ''ne tuo metu'' visi užklysta big_smile Gal todėl diskusijų trūksta. O kaip Tau, Troja, sekasi? Kaip gyvuoji?

Neprisijungęs

 

#38 2012-11-08 16:12:36

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Žuvis rašė:

Tai vis ''ne tuo metu'' visi užklysta big_smile Gal todėl diskusijų trūksta. O kaip Tau, Troja, sekasi? Kaip gyvuoji?

Palyginus su tais, kurie gyvena geriau už mane, tai sekasi blogai, o palyginus su tais, kurie gyvena blogiau už mane, tai sekasi gerai big_smile Normaliai, Žuvie, sekasi, viskas savuoju ratuku, rutina vadinamu. Nežinau, kaip iš to rato išsiveržt, apibrėžia jis žmogų savu perimetru ir duodasi žmogelis jame, lyg drugelis į stiklą smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#39 2012-11-08 16:16:22

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  23d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Nieko, kartais tas stiklas subyra ir drugelis išsiveržia į laisvę...Į savo asmeninę laisvę.
O suktai su tais palyginimais apie gyvenimą gaunas....

Neprisijungęs

 

#40 2012-11-08 16:47:31

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Žuvis rašė:

Nieko, kartais tas stiklas subyra ir drugelis išsiveržia į laisvę...Į savo asmeninę laisvę.
O suktai su tais palyginimais apie gyvenimą gaunas....

Su tais palyginimais, tai čia kaip rekomendacija savijautai: jei nori blogai jaustis, tai galvok apie tuos, kurie gyvena geriau už tave ir siusk dėl to, o jei nori jaustis gerai, tai galvok apie tuos, kurie gyvena prasčiau už tave ir džiaukis. Džiaukis, žinoma ne dėl to, kad jie gyvena prastai, bet dėl to, kad tu gyveni gerai big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#41 2012-11-08 16:59:47

Batuotas katinas
Narys
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 30

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Kartais geriausias būdas atkreipti kieno nors demesi yra nebekreipti i juos jokio dėmesio

Neprisijungęs

 

#42 2013-01-15 20:49:55

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Gerai sekasi Skorpione, tik labai daug darbo turiu, dar norisi ir gamtoj pabuvoti, gaila laiko praleisto prie kompo ir teliko. Pirmadienį buvau AA, bet tik vienoje dalyje, niekaip antroji dalis "netilpo" dienotvarkėje, nors kartą per savaitę stengsiuos apsilankyti. Esu prabuvęs tris mėnesius blaivas, į pabaigą pradėjo užknisti rutina, tiksliau gyvenimas "pagal protokolą", tikiuosi perkopti kritinį momentą, gal kas pasikeis. Manau Adorniui (po tiek metų blaivybės) apskritai tokie klausimai nekyla, arba pas jį visas gyvenimas rutina big_smile , neužsigauk Audroni, eksprontu parašiau tai ir netrinsiu. Tai tiek naujienų pas mane.

Neprisijungęs

 

#43 2013-01-17 14:24:01

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

<...>Esu prabuvęs tris mėnesius blaivas, į pabaigą pradėjo užknisti rutina, tiksliau gyvenimas "pagal protokolą", tikiuosi perkopti kritinį momentą, gal kas pasikeis.<...>

Atmazkės visa tai, daugiau nieko... Kaip prisigėrimas prasklaido rutiną? Tuo, kad prisidarai čiūdų dėl kurių paskui gėda? Ar tuo, kad prabūni savaitę ar daugiau „komoje“? O ne geriau tą laiką skirti tam ko norisi, pvz., kaip pats rašei, gamtoj pabūti? Bent manęs rutina labai stipriai nevargina, visuomet turiu ką veikti, nors ciklas darbas–namai gal kartais pabosta, bet noro grįžti prie ciklo namai–gėrimas–darbas arba gėrimas–gėrimas–gėrimas neturiu jokio noro :)

Neprisijungęs

 

#44 2013-01-17 16:09:07

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Audronis rašė:

Tara rašė:

<...>Esu prabuvęs tris mėnesius blaivas, į pabaigą pradėjo užknisti rutina, tiksliau gyvenimas "pagal protokolą", tikiuosi perkopti kritinį momentą, gal kas pasikeis.<...>

Kaip prisigėrimas prasklaido rutiną?

Prisigėrimas rutiną suplėšo. Bent kažkuriam laikui. Aš irgi prisigerdavau todėl, kad užknisdavo rutina iki gyvo kaulo. Kiekvieną dieną viskas vyksta tomis pačiomis minutėmis ir valandomis, tais pačiais judesiais, maršrutais, vaizdais, kvapais ir t.t. Vieni žmonės to nepastebi, kiti nekreipia dėmesio, o treti - negali to iškęst.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#45 2013-01-17 16:39:55

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Troja rašė:

<...>Vieni žmonės to nepastebi, kiti nekreipia dėmesio, o treti - negali to iškęst.

Ir tie treti visi geria? Be to ir rutiną kiekvienas savaip supranta – vienam rutina kasdien į darbą vaikščioti, kitam rutina kiekvieną vasarą jachta plaukioti...

Neprisijungęs

 

#46 2013-01-17 16:45:36

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Audronis rašė:

Troja rašė:

<...>Vieni žmonės to nepastebi, kiti nekreipia dėmesio, o treti - negali to iškęst.

Ir tie treti visi geria? Be to ir rutiną kiekvienas savaip supranta – vienam rutina kasdien į darbą vaikščioti, kitam rutina kiekvieną vasarą jachta plaukioti...

Koks skirtumas, kokia ta rutina: darbas, jachta ar mylėjimasis. Rutina ir Afrikoj - rutina. O dėl to, ar tie tretieji visi geria, tai reikia pas visus juos ir paklaust, kaip jie gelbėjasi. Aš parašiau tik konkrečiai apie save. Negaliu būt visokia, todėl esu tokia, kokia esu smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#47 2013-01-17 16:46:19

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  23d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Kai man rutina nusibosdavo (t.. gerimo rutina), tai gėrimus kaitaliodavau ir jų vartojimo vietą...tongue
Kad įdomiau būtų (pvz, prie policijos komisariato pyliau į gerklę ir kaip loterijoj :''pagaus - nepagaus''... Arba (nors aukščio bijau) ant namo stogo žiemą, naktį užsilipti ir išgerti - kad rutiną išblaškyti...Blogiausia, kai po to nuo to stogo nulipti sunku... Tačiau rutina tikrai paįvairinta. O vėliau, nulipus, reikia vėl išgert - atšvesti, kad saugiai nulipau ir jau ramiai galima pagurkšnoti... Na, žodžiu, pasaka be galo su ta rutina...

Neprisijungęs

 

#48 2013-01-17 16:47:30

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Troja rašė:

<...> Negaliu būt visokia, todėl esu tokia, kokia esu :)

Tai ir puiku :) Visiškai neįdomu būtų gyventi jei visi būtų visokie, o ne tokie kokie jie yra :)

Neprisijungęs

 

#49 2013-01-17 16:48:31

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Na idomiai čia žuvis aprašė savo rutinos prablaškymus,labai idomiai.

Neprisijungęs

 

#50 2013-01-17 16:55:01

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  23d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

skorpionas rašė:

Na idomiai čia žuvis aprašė savo rutinos prablaškymus,labai idomiai.

P.S. Prašau mano patirties asmeniškai sau netaikyti jokiais atvejais, nes tai pavojinga gyvybei bei finansams big_smile

Neprisijungęs

 
  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos