VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#6701 2018-07-16 14:29:02

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na aš 1998 vasara puikiai prisimenu nes ne vaflius ar barankas valgėme, buvo studentiška praktika, ir alaus buvo prieš Finala užpirkta normaliai, net sunku patikėti Švyturio gintarinis  kainavo kaimo pardėje 0,99 Lito, tai galima isivaizduoti kiek gali užsipikrti jei ateini su 20-30 litu... Tiek kažkur gaudavome tu maistpinigiu, bet kiek ten to maisto vasara koki makarona mergos išvirdavo su kečiupu ir gerai... smile .... gaila kad televizoriukas buvo tragiškas, mažas ir jau atgyvenes savo laikus, tai ne avkar per koki viska žiūrėjau.. Keista anuomet sirgau būtinai kad už Europos komanda, dabar abi iš Europos, sunku buvo nuspresti, tai žiūrėjau neutraliai ir su gana mažu alaus kiekiu... visgi metai jau nebe tie...... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

2018-07-16 14:29:02

Google

#6702 2018-07-16 14:32:57

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

O ši savaite bus tvankoka, tropikai laukia... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6703 2018-07-16 14:52:38

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Na as tais metais buvau mokyklinukas vyresniu klasiu tai Pasiklydes uz mane keliais metais vyresnis reiškia. Realiai sekanciais metais jau prasidejo nuolatiniai isgerinejimai, viskas vyko taip staiga. Uzteko paciam savo iniciatyva nusipirkti pirmą Žaibo butelį. Viskas. Nuo to momento ir prasidėjo.
Kas liečia tuometines kainas tai buvo sakykim rojus. Jei aš tuo metu būdamas išlaikytinis, sugebėdavau iš stipendijos ar iš pinigų pietums gerti 3 - 4 kartus per savaitę užsiperkant normaliai stipraus alaus ant vienos pjankės...tai dabar skaitausi dirbantis žmogus, bet jau kainos tai atiprašant. Jau greit bus prabanga pagert elementariai mad

Neprisijungęs

 

#6704 2018-07-16 15:42:51

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na aš universiteta tada užbaiginejau tai gal ne pora metu, bet neesmė, pilėme alu jau nuo 10 klases, bet stiprių aš nesuprasdavau, gi buvo jau atsirade ten visokiu su baisiais pavadinimais, bet užbaigiau univerke ir Kalnapilis 7,30 tapo etaloniniu, tiesa nebuvo nei skarbu nei bambalio ano, tik butelinis... O paskui prie namu Ozo šalia kalnu atidare Tauro - Kalnapilio pilstoma krautuve, nu tai gamintojo kainomis šaltas iš bačkos ir dar vasara, nium kaip negersi.... smile Aš berods 2010 bandžiau negerti puse Futbolo čempionato, visas grupes rungtynes ir atrodo aštuntfinalius, kažkoks siaubas... Be vietos, piktas, kemši ta maista, paskui ir to nebesinori, lauki kad tik greičiau pasibaigtu, o ten dar pratesimai tarkim po grupės rungtyniu, dar labiau susierzini ir tada nuo ketvirtfinaliu vėl alus ir komfortas... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6705 2018-07-17 08:28:55

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Kalnapilio 7.3 retokai ragaudavau, mano etaloninis būdavo Švyturio Stipriausias, jo skonis švelnesnis, sakyčiau švelnumas puikiai derėdavo su kartumu. Aišku idealiausias jis būdavo tada kai turėdavo 8,2 laipsnio jei kas dar pamenat tuos senus laikus. Vėliau laipsniai mažėjo nuo 8,2 iki 8,0, po to iki 7,5 kol liko tik 7,3 laipsnio. Kai norėdavosi ko nors lengvesnio vienas iš favoritų būdavo toks Švyturio Originalusis 5,0 laipsnių, mano nuomone tai buvo vienas geresnių skonių.
Tais laikais pats butelinis alus būdavo tikrai kokybiškas ir skanus. Vėliau nežiniau kas atsitiko, bet alaus kokybė gerokai suprastėjo, skonis pasidarė sintetinis, todėl buvo pradėta ieškoti alternatyvų. Atsirado viskokie nefiltruoti, draftai, "gyvieji", pilstomi. Dauguma persimentė ant alternatyvų, todėl jau dabar tie patys stambieji rinkos žaidėjai pradėjo reaguoti. Pas mus Klaipėdoj prieš metus buvo nugriautas Švyturio administracinis pastatas ir vietoj jo pastatytas naujas gražus kompleksas su naujo prekės ženklo "Švyturys Brewery" mažąja alaus darykla, kuri orientuosis į įvairių alternatyvių alaus rūšių gamybą. Kompleksas turės muziejų, restoranėlį ir bendrai pats kompleksas yra unikalios autentiškos architektūros ir bus be abejonės vienas lankomiausių turistinių objektų Klaipėdoje ypač svečiams iš kruizinių laivų.

Neprisijungęs

 

#6706 2018-07-18 08:50:33

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Su mėnesiuku, Nidute, tu šaunuolė smile😎


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#6707 2018-07-18 13:44:30

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Nidą su mėnesiuku, na o aš savo ruožtu jau baiginėju savo dienos normą. Termometras rodo beveik 30 laipsnių karščio tai sunku net įsivaizduoti kaip galima apsieiti be ką tik iš šaldytuvo ištrauktų rasojančių gėrimų su ledo kubeliais. O kaip jie veža kaip jie neša, fantastika, mmm....Na bet kiekvienam savo turbūt big_smile

Neprisijungęs

 

#6708 2018-07-19 09:04:10

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  0d. 

Re: Paplepėkim...

Bebras rašė:

... Termometras rodo beveik 30 laipsnių karščio tai sunku net įsivaizduoti kaip galima apsieiti be ką tik iš šaldytuvo ištrauktų rasojančių gėrimų su ledo kubeliais. O kaip jie veža kaip jie neša, fantastika, mmm....

O tu, vis nesiliauji vesti į pagundą, kaip tas biblijinis žaltys gundytojas... big_smile  Beje, kaip pas patį reikalai su kraujospūdžiu? wink  Nenorėjau įžeisti, tik paklausiau big_smile  Juk toks karštis ir alkoholis...


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#6709 2018-07-19 09:39:57

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na kaip Bebras nežinau, pats atsakys pakomentuos kaip ten kas, mane tik jau būnant lauke prie +30 ir maukiant viena alaus po kito tiesiog prakaitas baisiai varo, žliaugia ne tas žodis, aplinkiniai net būna keistai šnairuoja, tada būnant mieste nueini iki Lukiškiu aikštės ten dabar puikūs fontanai, apsiprausi atsigaivini, užeini už kampo kur toliau nuo akiu, makt alaus puslitri ir vėl toliau siūbuoji, būna pamerki kojas i Neri kur ant šlaito taip gera faina, iš kuprinės litriuka alaus vėl makt.... kraujospūdis dzin, mes gi nesame apdribe storuliai "širdininkai", o tiesa pasakius aš juk jo ir nežinau nes paskutini karta gal matavausi ji prieš kokius 3 metus, tai matyt Egluže supranti kad tai neaktualu visai... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6710 2018-07-19 10:53:31

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Egle13 rašė:

O tu, vis nesiliauji vesti į pagundą, kaip tas biblijinis žaltys gundytojas... big_smile  Beje, kaip pas patį reikalai su kraujospūdžiu? wink  Nenorėjau įžeisti, tik paklausiau big_smile  Juk toks karštis ir alkoholis...

Eglute, tikram užkietėjusiam blaivininkui gyvenančiam anoje dvasinėje dimensijoje, jokios pagundos nė motais tongue
Kraujospūdžio savo iniciatyva nematuoju, bet mano antroji pusė kartais liepia man pasimatuoti, nu tai kur dėsies. Viskas su juo tvarkoje. Būtent kaip profilaktinė priemonė nuo karščio ir dehidratacijos dedami ledo kubeliai į gėrimus. Nei galvos skauda po to, nei ką.
Kaip Pasiklydes ir minėjo, nesam kažkokie apdribę storuliai (bl žvengiu...) Man aplamai fizinis aktyvumas nesvetimas. Kartais krosiuką prabėgu, ant turniko, lygiagrečių keletą pratimų padarau, svorius pakilnoju. Svarbiausia viską su saiku daryti, kad ir kaip awkward tai beskambėtų priklausomybių kontekste  big_smile

Neprisijungęs

 

#6711 2018-07-19 19:20:36

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Eglužes klausimas turi kita potekste, pati greičiausiai tokia prie žemo ūgio storulkiu, prie riebalo kaip sakant, tad jau gerimo laikais tai buvo didelė problema, matyt ir negeriant pavesiuose su mineralke "miršta" per karščius, ar ne taip poniute??? smile

P.s. Mums tas negresia, labai ramiai geriam ir prie +30 ir jokiu širdies problemu, daugiau aktyvumo, kūdo sudejimo ir širdis "Liadas".. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6712 2018-07-19 19:27:57

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  0d. 

Re: Paplepėkim...

Bet gi tu, Pasiklydęs, kaip koks rentgenas! big_smile


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#6713 2018-07-19 19:33:28

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Nium tai gi matosi kam klausti apie širdies problemas kurie geria ir jiems dzin, jei pati tokiu neturėjai... Pati paviešini jau savo problema kad lašinuku kaip reikiant paturi ir tie metimai gerti buvo ne "principiniai" kaip aš juos vadinu, na man nepatinka gerti alkoholis tai blogis pasaulyje, o tai kad supratai, jau nepagersi ilgai, ir kad greitai kojomis i prieki išneš.. tokia blaivybė manes nedomina, jinais "pritraukta" prie baimės, bet moterims pastebiu tinka, kodėl gi ne.. oj gersiu numirsiu, oj oj, o kur vaikai kur šeima, kur šuo katė, kur mano sodas, Dieve Dieve, ne- nebegersiu. Aš tokiu pažystu per tiek metu žinok jei neklystu kokiu 40-50 bendram skaičiuje, ju net bendras bruožas esminis tai 40+ moteriškės, nepirmos jaunystes, dažnai su visokiais dar kompleksais, puse iš ju išsiskyrusios, daugiau nei puse su antsvoriu... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6714 2018-07-19 19:33:44

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  0d. 

Re: Paplepėkim...

Tikrai,dabar esu prie riebalo,  kad jį kur! Bet gėrimo laikais  buvau normali, o kraujospūdį stipriais gėrimais  bei savigrauža buvau užsikėlusi iki begalybės...


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#6715 2018-07-19 19:42:39

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  0d. 

Re: Paplepėkim...

Galiu pasakyti tik tiek - kiek žmonių (moterų, vyrų), tiek ir įvairiausių niuansų... Tuo ir gražus šis gyvenimas tik nepamirškim juo mėgautis.


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#6716 2018-07-19 19:47:51

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na tai paaiskink ta niuansa kai forume apie koki 500 nariu is ju tarkim 300 moteru, bet tu su žiburiu nerasi 20etęs ir juolabiau 60etės, standartine prasigerusi forumo moteris 40+ išsiskyrusi (arba ties riba) rubuleilė, dirbanti ofisini sedima darba.. ka manai aš 6 metus VU šiaip sau studijavau, kad per 12 metu šitu Forumo stebesenos to nesuprasčiau?? Pažiūrek tarkim Vilkas irgi 40+ prasigerusi problemine ponyčka, kažka tipo bando bet velgi nuo 40ies kol dar vyras ja pakenčia, manau dar antsvorio daug ir nėra, KOLKAS. Manai pagal specialybe ji agronome? stiuardese?.. Net profilis tokiu visu akis bado... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6717 2018-07-20 07:35:03

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  9d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  7d. 

Re: Paplepėkim...

Bebras rašė:

Nidą su mėnesiuku, na o aš savo ruožtu jau baiginėju savo dienos normą. Termometras rodo beveik 30 laipsnių karščio tai sunku net įsivaizduoti kaip galima apsieiti be ką tik iš šaldytuvo ištrauktų rasojančių gėrimų su ledo kubeliais. O kaip jie veža kaip jie neša, fantastika, mmm....Na bet kiekvienam savo turbūt big_smile

Ačiū Bebre, tai jau, kad kiekvienam savo wink nevisi sugeba sustot išgėrę dienos normą - man dažniausiai vis norisi pratęst tą malonumą ir viskas baigdavosi prisilakimu big_smile

Nepasakyčiau, kad buvo lengvą susilaikyt pirmas savaites nuo alko...vasara - renginių daug ir pagundų nemažai...


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6718 2018-07-20 07:36:48

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  9d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  7d. 

Re: Paplepėkim...

na Pasiklydes, nuskenuok ir mane big_smile matau tau čia neblogai gaunasi wink


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6719 2018-07-20 07:51:25

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

O kuom tu Nidūlyčka manai kitokia gauniesi, irgi 40+ moteryčka, greičiausiai dirbanti viešajame sektoriuje, jei ir privačiame tai kelios imanomos sritys, prie vidutinęs salyginai klasės nes dar ir pakeliauti po pasauli yra už ka... vėlgi tie metimai gerti buvo salygoti arba labai suprastėjusios sveikatos, bet greičiausiai po keliu geru "nuotykiu" ir tiek.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6720 2018-07-20 21:12:03

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Aš labai atsiprašau už netakta ir jei kažka ižeidžiau savo pasisakymais ir apibendrinimais, net Pasiklydelis gali klysti jis tiesiog žmogus ir  gali atsiprašyti... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6721 2018-07-21 08:16:05

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  9d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  7d. 

Re: Paplepėkim...

Pasiklydes rašė:

O kuom tu Nidūlyčka manai kitokia gauniesi, irgi 40+ moteryčka, greičiausiai dirbanti viešajame sektoriuje, jei ir privačiame tai kelios imanomos sritys, prie vidutinęs salyginai klasės nes dar ir pakeliauti po pasauli yra už ka... vėlgi tie metimai gerti buvo salygoti arba labai suprastėjusios sveikatos, bet greičiausiai po keliu geru "nuotykiu" ir tiek.. smile

ne, tikrai ne kitokia - visus mus riša alkoholis big_smile tad ir skirtumai nėra dideli big_smile vieni bando mesti gerti, kiti tuo mėgaujasi wink


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6722 2018-07-22 07:22:48

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  9d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  7d. 

Re: Paplepėkim...

kaip laikotės VV, Eglut, Veronika? vasara puiki, kaip leidžiat laiką?

šiandien - dviratis, miškas, jūra ir knyga...mėgausiuosi vienatve big_smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6723 2018-07-22 08:23:40

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

kaip laikotės VV, Eglut, Veronika? vasara puiki, kaip leidžiat laiką?

šiandien - dviratis, miškas, jūra ir knyga...mėgausiuosi vienatve big_smile

Iš tiesų, vasara nuostabi, kokių reta smile
Aš dėl tam tikrų rimtų problemų užmečiau aktyvų gyvenimo būdą, ko ilgiuosi... Gal reikia pradėti tikėti, jog stebuklų būna?
Gero laiko tau, Nida smile
Noooriu prie jūūūrooos...


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#6724 2018-07-22 09:50:56

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Paplepėkim...

Šiandien ir aš turiu nuostabią dieną pabūt su savimi smile

Tingus rytas, rytinė kava, paukštukų čirenimas - fantastika. Mausiu girion kol nėra labai karšta. Lepina mus vasarėlė, gal dėl lietaus stygiaus gėlynėliai ir apdžiūvo, bet vis vien smagiau, nei braidžioti po balas.

Gražaus sekmadienio visiems cool

Neprisijungęs

 

#6725 2018-07-22 15:00:34

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Rimtos problemos čia skaitosi girta skraidžiau su mašina, tikrai rimta.. nors apie Sekmadieni, pusiaudienis, pachmielas padarytas, gynenam toliau... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos