VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#176 2015-08-13 11:54:36

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Atkrytis

Juk isgerinejimqs tai tarsi ritualas -bonke stalo vidury ir visi ją"garbina" laukdami savo eilės išgert.
Aš galiu prisigalvoti daug kitų ritualų -kavos,arbatos gėrimą, skanu maistą, stalo žaidimą, feisbuka, filmą, pasivaiksciojima, mezgima, knygos skaityma, bendravimą su savo katinu!!! :-), tiesiog nieko neveikima -proto "atjungima "..
Kiek dar daug galima atrast visko...
O geriant kÄ…? Pletkus, visokius skaudžius prisiminimus prieÅ¡ 20 metų ,savygrauza.. Kažkokie santykių aiÅ¡kinimasis,gal bÅ«t koks nors atsitiktinis seksas,kažkokios iÅ¡kreiptos emocijos.. ir dar daug visko.Rytas kartais be prisiminimų,su tuÅ¡Äiomis kiÅ¡enÄ—mis, skaudinti siela ir kÅ«nas.. gal bÅ«t fizinÄ—s traumos.. pravaikstos arba nekokybiÅ¡kas darbas.. ir dar daug visko į priekį..

Neprisijungęs

 

2015-08-13 11:54:36

Google

#177 2015-08-13 12:00:06

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  26d. 

Re: Atkrytis

katyte rašė:

<...> Man būtų gaila savo laiko būti ilgiau nei valandą tarp isgerinejanciu.Dar priklauso kokie pokalbiai vyksta, jei kokia įdomi diskusija, tai galiu likt iki tam tikro laiko,kol galima sąmoningai bendraut.Kadangi girtejant sąmoningumas išgaruoja greit, tai ir buvimas ten blaiviam beprasmis.

Katyte, toli eit nereikia... Metinės šventės artimųjų rate (?) gimtadieniai, jubiliejai, nori/nenori, ar gaila, tenka to savo laiko atiduot...

Neprisijungęs

 

#178 2015-08-13 12:31:14

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Atkrytis

Mano dideles gimines jau NÄ–RA:)
Tik du suauge vaikai ir draugas,tad nebsvenÄiam ,nes viska ,kas susije su alkoholiu iÅ¡gyvendinom.Anksciau svesdavom ir dar kaip...budavo oilylia..:)Bet padarius tik vienam zmogui ta blaivų zingsnį,visi nariai tapo pasekejais,aÄiÅ« Diev:)
Jei buna gimtadieniai,tai tradiciskai kazkur einam skaniai papietaut ir renkamės kazkokias kolektyvines atrakcijas,kad visiems būtų linksma..,o ir laiko išleidziam gal tik puse dienos rezutate sveikatingi ir dziaugsmingi:)

Neprisijungęs

 

#179 2015-08-13 12:53:11

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mÄ—n.  27d. 

Re: Atkrytis

Pumputis rašė:

Egle13 rašė:

AÅ¡, Žvejy, bÅ«nu kompanijose, kur baliavojama. Kaip pasiseka atsilaikyti?  Jeigu pasakiau, kad NE, tai "gibsas" smile Taip žmogus nusiteiki - tada tiesiog atsiriboji nuo prigÄ—rusių ir neleidi sau reaguoti į tai ko negali. Bet, vÄ—l gi,  ta valios stiprybÄ— irgi lazda su dviem galais - jeigu nusprendei, kad tau blogai ir tu save nuodysi, tai ir nuodyji, nÄ— pats velnias nieko nepadarys. ieÅ¡kok stiprybÄ—s savyje, Žvejy!

O kÄ… duoda tokios kompanijos gero, naudingo, teigiamo?

Kai prasideda linksmoji dalis, neduoda nieko. Bet gyvename tarp žmonių, ne vieni. Visokių situacijų būna.


â™ Sagittarius â™

Neprisijungęs

 

#180 2015-08-13 13:37:17

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  7d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  19d. 

Re: Atkrytis

pariuke rašė:

buvau atsilaikius 8 men, bet ...

Pabūsiu paršu, bet pati pasižiūrėk, kaip tai atrodė 2014-10-15 18:25:27

pariuke rašė:

na katyte ir aÅ¡ planuoju šį savaitgalį paeksperimentuoti. Matyt nenurimsiu jei nepabandysiu. Penktadienį bus 8 mÄ—n. kaip blaivi. O Å¡eÅ¡tadienį jau žinau ir kokį butelį (gal du) pirksiu ir kÄ… valgyti darysiu ir kÄ… į sveÄius pasikviesiu. NebeiÅ¡tversiu nepabandžius.

Gali ir toliau pasiskaityti, ten lyg kažkas apie sąmoningą išgėrimą kalbama, bet galiu ir klysti.

pariuke rašė:

taip kankinuosi, vienu metu buvo užgriūvę daug bėdų, bet susitvarkiau su visomis, o išgėrinėti pradėjau.

O tai kiti jokių bÄ—dų niekada neturi? Suprantu, kad savos bÄ—dos visuomet paÄios didžiausios, na bet tikrai ne gÄ—rimu gi jas sprÄ™sti reikia. Gal tau atrodo, kad per 15 blaivių metų pas mane viskas rožėmis be spyglių buvo klota? Bendrai tai jo, viskas pas mane buvo kaip iÅ¡ natų, na gal kelios smulkmenÄ—lÄ—s – skyrybos, mano vadovaujamos įmonÄ—s žlugimas, keliolika teismų, finansinÄ—s duobÄ—s, kai teko galvoti ar Å¡iandien valgysi, kelios artimųjų laidotuvÄ—s ir pan. GalÄ—Äiau dar ilgai vardinti.

Niekis, palyginus, ar ne? Bet juk tai vadinama gyvenimu. Å iuo metu taip pat yra nemažų bÄ—dų, kaip ir galÄ—Äiau sau leisti atokvÄ—pį ir užsimirÅ¡imÄ….

Žinau, kad nusibodau, žinau, kad kartojuosi, bet vis tiek siūlau dar kartą pasiskaityti SOS sveikimo įrankius ar apie atkrytį.

Nesvarbu kas – pasaulyje nėra nė vienos svarios priežasties tam, kad vėl pradėtumėte gerti.
Blaivybė pati savaime neišsprendžia visų problemų, ji suteikia galimybę jas išspręsti.

Mes dresavome save (dažnai kelis metus ar deÅ¡imtmeÄius) automatiÅ¡kai griebtis taurelÄ—s (dozÄ—s), kaip vienintelio bÅ«do pajusti malonumÄ… ar palengvinti savo kasdienes problemas. Kiti, chemiÅ¡kai nepriklausomi žmonÄ—s, randa kitų bÅ«dų susitvarkyti su Å¡iomis problemomis, bet mes težinome tik alkoholį ar narkotikus. Kai atkrintame, mes vÄ—l paleidžiame alkoholinį filmÄ…, vaidindami savo alkoholiko (narkomano) vaidmenį, o vÄ—liau, jau po visko, realybÄ— sunkiai užgriÅ«na mus skausmingais gÄ—rimo padariniais.

Bet tai reikia ne tik perskaityti ar iškalti, kaip mokykloje nemėgstamą pamoką, bet įsisąmoninti ir pradėti taikyti gyvenime

Neprisijungęs

 

#181 2015-08-13 13:53:02

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  26d. 

Re: Atkrytis

katyte rašė:

Mano dideles gimines jau NÄ–RA:)
Tik du suauge vaikai ir draugas,tad nebsvenÄiam ,nes viska ,kas susije su alkoholiu iÅ¡gyvendinom.Anksciau svesdavom ir dar kaip...budavo oilylia..:)Bet padarius tik vienam zmogui ta blaivų zingsnį,visi nariai tapo pasekejais,aÄiÅ« Diev:)
Jei buna gimtadieniai,tai tradiciskai kazkur einam skaniai papietaut ir renkamės kazkokias kolektyvines atrakcijas,kad visiems būtų linksma..,o ir laiko išleidziam gal tik puse dienos rezutate sveikatingi ir dziaugsmingi:)

Džiaugiuos už tave, katyte, ir viliuosi, kad išauš ir man toks laikas smile

Neprisijungęs

 

#182 2015-08-13 18:06:16

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Atkrytis

Veronika,tai ir sakau,kad iki tam tikro laiko galima pabūti:)

Neprisijungęs

 

#183 2015-08-13 20:48:52

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Atkrytis

tu teisus Audroni. Stengsiuos.

Neprisijungęs

 

#184 2015-08-13 21:28:43

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  26d. 

Re: Atkrytis

katyte rašė:

<...> Bet padarius tik vienam zmogui ta blaivų zingsnį,visi nariai tapo pasekejais,aÄiÅ« Diev:)

Katyte, Äia mano svajonÄ— smile

Neprisijungęs

 

#185 2015-08-13 21:59:15

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Atkrytis

Audronis paraÅ¡Ä— savo postus,vadinasi verta grįžti į forumÄ…-paskaityti,pasiginÄyti,pamÄ…styti...Katyt,labukas.betgi nevisiems taip iseina,kaip tau.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#186 2015-08-14 00:03:09

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Atkrytis

MalaÄius Ozka,kad grįzai į ''Å¡eimÄ…''smile
Suprantu,kad ne visiems išeina...visos situacijos skirtingos

Neprisijungęs

 

#187 2015-08-14 07:57:56

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Atkrytis

Tara rašė:

noriu pastebėti, kad nuo savęs pabėgti neįmanoma!

Nobelio premija iškart be jokiu kalbu. Sunku bėgti nuo kažko, bet nuo savęs neimanoma. Tu genijus tvaju matj.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#188 2015-08-14 08:04:46

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  3d. 

Re: Atkrytis

Pasiklydes rašė:

Tara rašė:

noriu pastebėti, kad nuo savęs pabėgti neįmanoma!

Nobelio premija iškart be jokiu kalbu. Sunku bėgti nuo kažko, bet nuo savęs neimanoma. Tu genijus tvaju matj.

cha cha cha


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos