VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#151 2015-08-12 08:11:53

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Viena blaivų tarpÄ… ir aÅ¡ buvau suplanaves , bet tai kap kodas , vos nelauki tos sukakties, o paskui jau su palengvÄ—jimu perki. Duok dieve tau Nida tai bÅ«t veiksminga. Man Å¡iuo momentu reik kažkaip surast bÅ«da ir save nustatyt , kad digtų visos mintys apie skonį. Vienas mano pažystamas nusistates jam alkoholis nuodas , liuks , man jis kai pagalvoji ir dar su leduku tai kap vakaro atributas, po darbų. Gal tas įprotis velkasi , gal nemoku saves kontroliuot. Å iuo momentu vÄ—l sunkÄ—ja padÄ—tis , senas žmogus kurį prižiÅ«riu vÄ—l nevaldomai daro psichologinį spaudimÄ…, stojant apyvartai didÄ—ja konkurencinÄ— kova , plius karÅ¡Äiai , nuo jo kenÄia netik žmonÄ—s bet ir derlius. Tai dalis problemų su kuriomis gyvenu dabar. Girtoms kompanijoms ir jų kalboms paprasÄiausia neturiu laiko, žodžiu jų mano gyvenime nÄ—ra. Bet yra dar viena situacija , kuri buvo man per paskutinį atkritimÄ…. Kaip minÄ—jau žmogus retai ir labai mažai geriantis , norÄ—jo pasikalbÄ—t ar Å¡iaip atsipalaiduot , nežinau , įkyriai man nesiÅ«lÄ—, bet pataikÄ— momenta kai iÅ¡Ä—jus iÅ¡ pirties sako , na po viena ir va to vieto palūžau. Žinoma tÄ… vakara neiÅ¡gÄ—rÄ—m kibiro , užteko vieno 0,7 ir tai liko.Mes Å¡eimomis bendravome seniai ir dabar vengti , na nežinau. Å i diskusija man daug duoda net laukiu kada galÄ—siu prisÄ—s prie kompo, Å¡iaip galiu susikambinti su dar vienu žmogum , bet nesinori kasdien įkyrÄ—t. Tai va kokia situacija , ir dabar net nežinau ar vengti tokios kompanijos ar ne.

Neprisijungęs

 

2015-08-12 08:11:53

Google

#152 2015-08-12 08:23:27

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Atkrytis

žvejys rašė:

Viena blaivų tarpÄ… ir aÅ¡ buvau suplanaves , bet tai kap kodas , vos nelauki tos sukakties, o paskui jau su palengvÄ—jimu perki. Duok dieve tau Nida tai bÅ«t veiksminga. Man Å¡iuo momentu reik kažkaip surast bÅ«da ir save nustatyt , kad digtų visos mintys apie skonį. Vienas mano pažystamas nusistates jam alkoholis nuodas , liuks , man jis kai pagalvoji ir dar su leduku tai kap vakaro atributas, po darbų. Gal tas įprotis velkasi , gal nemoku saves kontroliuot. Å iuo momentu vÄ—l sunkÄ—ja padÄ—tis , senas žmogus kurį prižiÅ«riu vÄ—l nevaldomai daro psichologinį spaudimÄ…, stojant apyvartai didÄ—ja konkurencinÄ— kova , plius karÅ¡Äiai , nuo jo kenÄia netik žmonÄ—s bet ir derlius. Tai dalis problemų su kuriomis gyvenu dabar. Girtoms kompanijoms ir jų kalboms paprasÄiausia neturiu laiko, žodžiu jų mano gyvenime nÄ—ra. Bet yra dar viena situacija , kuri buvo man per paskutinį atkritimÄ…. Kaip minÄ—jau žmogus retai ir labai mažai geriantis , norÄ—jo pasikalbÄ—t ar Å¡iaip atsipalaiduot , nežinau , įkyriai man nesiÅ«lÄ—, bet pataikÄ— momenta kai iÅ¡Ä—jus iÅ¡ pirties sako , na po viena ir va to vieto palūžau. Žinoma tÄ… vakara neiÅ¡gÄ—rÄ—m kibiro , užteko vieno 0,7 ir tai liko.Mes Å¡eimomis bendravome seniai ir dabar vengti , na nežinau. Å i diskusija man daug duoda net laukiu kada galÄ—siu prisÄ—s prie kompo, Å¡iaip galiu susikambinti su dar vienu žmogum , bet nesinori kasdien įkyrÄ—t. Tai va kokia situacija , ir dabar net nežinau ar vengti tokios kompanijos ar ne.

O tu pabandyk prieÅ¡ paragaudamas to vakaro atributo su leduku prisiminti kiek skausmo ir kanÄių jis sukÄ—lÄ— tavo žmonai, vaikams, kitiems artimiems žmonÄ—ms? Ar nori tÄ™sti jiems pragarÄ…? Pabandyk...

Neprisijungęs

 

#153 2015-08-12 08:37:21

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Atkrytis

Žvejy, ar tu kada nors ilsiesi? Čia klausimas be jokio sarkazmo. Kada paskutinį kartą leidai sau pamiršt visus darbus ir tiesiog atsipalaiduot. Šiaip. Nes to esi vertas.

Neprisijungęs

 

#154 2015-08-12 12:18:08

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  29d. 

Re: Atkrytis

žvejys rašė:

<...>Kaip minėjau žmogus retai ir labai mažai geriantis , norėjo pasikalbėt ar šiaip atsipalaiduot , nežinau , įkyriai man nesiūlė, bet pataikė momenta kai išėjus iš pirties sako , na po viena ir va to vieto palūžau.<...>

Tai tokiam žmogui iš vis ne problema pasakyti – „Žinai, aš negeriu, tu jei jau taip labai nori daryk, o man, prašau, nesiūlyk“. Ir pasakyti tai geriau ne išeinant iš pirties, o dar prieš visą sabuntujų. Nors jei pirtis ar susibūrimas pas tave, tai visai ramiai, kai traukia butelius, galima pareikšti, kad alkoholis pasisėdėjimams nebūtinas.

Neprisijungęs

 

#155 2015-08-12 17:34:36

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Atkrytis

Veronika rašė:

Nida rašė:

ir aš turiu abejonę, kad ateis laikas ir vėl nesusilaikysiu, nors dabar tvirtai pasiryžus 4 mėn. atlaikyt, bet kaip sakoma žmogus planuoja, dievas juokiasi sad

Alkoholizmo atveju, manau, Å¡Ä—tonas gali nusižvengt... Jeigu iÅ¡silaikysi 4 mÄ—nesius, ir nesikankinsi be alkoholio, o pamažu statysi blaivų gyvenimÄ…, tuomet jau užÄiuopsi smagius pasikeitimus smile Ir labai abejoju, ar norÄ—sis taip laisvai grįžt į tÄ… pragarÄ…... Nuo jo vartų mus skiria tik rankos mostas... Laikykis, Nida wink BlaivybÄ— pati problemų nesprendžia, bet , vistiek smagių, Å¡viesių, gerų, gražių, džiaugsmingų akimirkų nepalyginamai daugiau, nei su alkoholio buteliu... Blaivi susitvarstysi savo skaudulius, o užpylinÄ—dama jų neiÅ¡gydysi...

buvau atsilaikius 8 men, bet ...

Neprisijungęs

 

#156 2015-08-12 17:36:25

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Atkrytis

pariuke rašė:

Veronika rašė:

Nida rašė:

ir aš turiu abejonę, kad ateis laikas ir vėl nesusilaikysiu, nors dabar tvirtai pasiryžus 4 mėn. atlaikyt, bet kaip sakoma žmogus planuoja, dievas juokiasi sad

Alkoholizmo atveju, manau, Å¡Ä—tonas gali nusižvengt... Jeigu iÅ¡silaikysi 4 mÄ—nesius, ir nesikankinsi be alkoholio, o pamažu statysi blaivų gyvenimÄ…, tuomet jau užÄiuopsi smagius pasikeitimus smile Ir labai abejoju, ar norÄ—sis taip laisvai grįžt į tÄ… pragarÄ…... Nuo jo vartų mus skiria tik rankos mostas... Laikykis, Nida wink BlaivybÄ— pati problemų nesprendžia, bet , vistiek smagių, Å¡viesių, gerų, gražių, džiaugsmingų akimirkų nepalyginamai daugiau, nei su alkoholio buteliu... Blaivi susitvarstysi savo skaudulius, o užpylinÄ—dama jų neiÅ¡gydysi...

buvau atsilaikius 8 men, bet ...

Pariuke, bet tu taip ir nenustojai jo geisti (alkoholio) kaip geriausio savo draugo ir gelbÄ—tojo.

Neprisijungęs

 

#157 2015-08-12 17:43:08

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Atkrytis

Taip, tu teisi. Išjungiau skaitliuką, nes vakare išgeriu alaus. Kasdien !!!! Tai jau blogai. Bet toks geras jausmas, užsimirštu viską ir nueinu miegot. Kiekvieną dieną planuoju nebepirkt, bet nusiperku eidama iš darbo. Dar gerai kad savaitgalį apsiribojau tik alumi (aišku didesniu kiekiu) ir negėriau iki nugriūvimo.

Neprisijungęs

 

#158 2015-08-12 17:47:16

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Atkrytis

Pariuke, aš ne apie skaitiklį rašiau, beje net neatkreipiau dėmesio, kad pas tave jis išjungtas. Aš norėjau pasakyt, kas tu kankiniesi.

Neprisijungęs

 

#159 2015-08-12 17:51:26

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Atkrytis

taip kankinuosi, vienu metu buvo užgriūvę daug bėdų, bet susitvarkiau su visomis, o išgėrinėti pradėjau.

Neprisijungęs

 

#160 2015-08-12 17:55:53

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Atkrytis

pariuke rašė:

taip kankinuosi, vienu metu buvo užgriūvę daug bėdų, bet susitvarkiau su visomis, o išgėrinėti pradėjau.

reiÅ¡kÄ—s nedaug Äia ka prie tu bÄ—du, nori gerti ir tiek pariuke, o toliau dar idomiau, lai lai lai iÅ¡gÄ—rinÄ—jimai... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#161 2015-08-12 19:05:16

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Veronika rašė:

Žvejy, ar tu kada nors ilsiesi? Čia klausimas be jokio sarkazmo. Kada paskutinį kartą leidai sau pamiršt visus darbus ir tiesiog atsipalaiduot. Šiaip. Nes to esi vertas.

Praeita savaitgalį nuo šeštadienio pietų iki sekmadienio pavakarės, o jei rimtai tai rudenį nuo Spalio mėnesio iki Vasario vidurio.

Neprisijungęs

 

#162 2015-08-12 19:07:41

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Atkrytis

žvejys rašė:

Praeita savaitgalį nuo šeštadienio pietų iki sekmadienio pavakarės, o jei rimtai tai rudenį nuo Spalio mėnesio iki Vasario vidurio.

Rūpinkis savimi, žvejy.

Neprisijungęs

 

#163 2015-08-12 19:11:48

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Audronis rašė:

žvejys rašė:

<...>Kaip minėjau žmogus retai ir labai mažai geriantis , norėjo pasikalbėt ar šiaip atsipalaiduot , nežinau , įkyriai man nesiūlė, bet pataikė momenta kai išėjus iš pirties sako , na po viena ir va to vieto palūžau.<...>

Tai tokiam žmogui iš vis ne problema pasakyti – „Žinai, aš negeriu, tu jei jau taip labai nori daryk, o man, prašau, nesiūlyk“. Ir pasakyti tai geriau ne išeinant iš pirties, o dar prieš visą sabuntujų. Nors jei pirtis ar susibūrimas pas tave, tai visai ramiai, kai traukia butelius, galima pareikšti, kad alkoholis pasisėdėjimams nebūtinas.

Va bÅ«ten , kad ne pas mane , o kitas reikalas jau nuo seno mes bendraujam niekad nebÅ«davo , jis alų gurkÅ¡noja ten mažiuka , aÅ¡ sultis , na kartais atsineÅ¡davo Å¡lakelį brendžiuko , bet tai retai , Å¡ampano moterys gerdavo , mus jis nevilioja. Žinai problema yra daugiau pas mane , jauÄiu , kad aÅ¡ jį iÅ¡provokavau , todÄ—l ir esu Äia forume ir kitur ieÅ¡kau atsakymo į tai , kaip man užgniauÅ¡ti tÄ… norÄ….

Neprisijungęs

 

#164 2015-08-12 19:15:02

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Pumputis rašė:

žvejys rašė:

Viena blaivų tarpÄ… ir aÅ¡ buvau suplanaves , bet tai kap kodas , vos nelauki tos sukakties, o paskui jau su palengvÄ—jimu perki. Duok dieve tau Nida tai bÅ«t veiksminga. Man Å¡iuo momentu reik kažkaip surast bÅ«da ir save nustatyt , kad digtų visos mintys apie skonį. Vienas mano pažystamas nusistates jam alkoholis nuodas , liuks , man jis kai pagalvoji ir dar su leduku tai kap vakaro atributas, po darbų. Gal tas įprotis velkasi , gal nemoku saves kontroliuot. Å iuo momentu vÄ—l sunkÄ—ja padÄ—tis , senas žmogus kurį prižiÅ«riu vÄ—l nevaldomai daro psichologinį spaudimÄ…, stojant apyvartai didÄ—ja konkurencinÄ— kova , plius karÅ¡Äiai , nuo jo kenÄia netik žmonÄ—s bet ir derlius. Tai dalis problemų su kuriomis gyvenu dabar. Girtoms kompanijoms ir jų kalboms paprasÄiausia neturiu laiko, žodžiu jų mano gyvenime nÄ—ra. Bet yra dar viena situacija , kuri buvo man per paskutinį atkritimÄ…. Kaip minÄ—jau žmogus retai ir labai mažai geriantis , norÄ—jo pasikalbÄ—t ar Å¡iaip atsipalaiduot , nežinau , įkyriai man nesiÅ«lÄ—, bet pataikÄ— momenta kai iÅ¡Ä—jus iÅ¡ pirties sako , na po viena ir va to vieto palūžau. Žinoma tÄ… vakara neiÅ¡gÄ—rÄ—m kibiro , užteko vieno 0,7 ir tai liko.Mes Å¡eimomis bendravome seniai ir dabar vengti , na nežinau. Å i diskusija man daug duoda net laukiu kada galÄ—siu prisÄ—s prie kompo, Å¡iaip galiu susikambinti su dar vienu žmogum , bet nesinori kasdien įkyrÄ—t. Tai va kokia situacija , ir dabar net nežinau ar vengti tokios kompanijos ar ne.

O tu pabandyk prieÅ¡ paragaudamas to vakaro atributo su leduku prisiminti kiek skausmo ir kanÄių jis sukÄ—lÄ— tavo žmonai, vaikams, kitiems artimiems žmonÄ—ms? Ar nori tÄ™sti jiems pragarÄ…? Pabandyk...

Baik su tais klausimais puikiai žinai , jei man tai nerÅ«pÄ—tų Äia nesitrinÄiau , labiau už viska man rÅ«pi.

Nemoku ištrinti tų tekstų viršuje , tai nori padiskutuot , tai didžiausias tarpas.

Neprisijungęs

 

#165 2015-08-12 19:16:07

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Veronika rašė:

žvejys rašė:

Praeita savaitgalį nuo šeštadienio pietų iki sekmadienio pavakarės, o jei rimtai tai rudenį nuo Spalio mėnesio iki Vasario vidurio.

Rūpinkis savimi, žvejy.

Taip Veronika suprantu  ir negaliu prisÄ—da minutei ir gavosi jau dvideÅ¡imt. VÄ—liau vakare.

Neprisijungęs

 

#166 2015-08-12 19:18:02

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

pariuke rašė:

taip kankinuosi, vienu metu buvo užgriūvę daug bėdų, bet susitvarkiau su visomis, o išgėrinėti pradėjau.

Puiku , kad rašai , davai prisijung prie mūsų ir ieškosim išeities iš padėties.

Neprisijungęs

 

#167 2015-08-12 20:08:01

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Atkrytis

pariuke rašė:

Taip, tu teisi. Išjungiau skaitliuką, nes vakare išgeriu alaus. Kasdien !!!! Tai jau blogai. Bet toks geras jausmas, užsimirštu viską ir nueinu miegot. Kiekvieną dieną planuoju nebepirkt, bet nusiperku eidama iš darbo. Dar gerai kad savaitgalį apsiribojau tik alumi (aišku didesniu kiekiu) ir negėriau iki nugriūvimo.

Labas Pariuke - blogiuke,

noriu pastebėti, kad nuo savęs pabėgti neįmanoma!

Neprisijungęs

 

#168 2015-08-13 05:49:23

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Atkrytis

labas rytas, blogai, blogai ir dar kartÄ… blogai. VÄ—l jungiu skatliukÄ… ir Å¡iandien bandysiu nebenusipirkti.

Neprisijungęs

 

#169 2015-08-13 06:48:27

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Prisilupus vakare , ryte tikrai bus bloga. Bet Pariuke blogumas ne nuo alkoholio , na nežinau gal prisilupai, bet jei viena buteliuka alaus tai baika, Äia greiÄiau paÄio iÅ¡ vidaus pergyvenimas. PradÄ—jus eit blaivybÄ—s keliu pagirios tik sustiprÄ—ja , ta prasme savijauta dvigubai blogesnÄ— , ne nuo alkoholio , bet dÄ—l pergyvenimo. Kad vÄ—l ir vÄ—l atkrentu , kodÄ—l aÅ¡ toks , kodÄ—l man nesiseka ir panaÅ¡Å«s klausimai sukasi. Kažkaip neina į diskusija pritraukt žmogaus kuris bÅ«na kompanijo kurioje geria ir ir pats nevartoja . ÄŒia grieÅ¡tas ne , kad vaistus geriu ar vairuoju , tai aiÅ¡ku , bet taip normaliai paprastai kaip pasiseka atlaikyt. Ir dar vienas kalusimukas dÄ—l skonio. Jau negeriu (sistemingai) keliatas metų , bet to skonio (degtinÄ— su ledu) negaliu pamirÅ¡ti. Va Äia nepasakysi kad negaliu ar nenoriu , laikas nuo laiko galvo sukasi.

Neprisijungęs

 

#170 2015-08-13 08:57:20

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mÄ—n.  7d. 

Re: Atkrytis

AÅ¡, Žvejy, bÅ«nu kompanijose, kur baliavojama. Kaip pasiseka atsilaikyti?  Jeigu pasakiau, kad NE, tai "gibsas" smile Taip žmogus nusiteiki - tada tiesiog atsiriboji nuo prigÄ—rusių ir neleidi sau reaguoti į tai ko negali. Bet, vÄ—l gi,  ta valios stiprybÄ— irgi lazda su dviem galais - jeigu nusprendei, kad tau blogai ir tu save nuodysi, tai ir nuodyji, nÄ— pats velnias nieko nepadarys. ieÅ¡kok stiprybÄ—s savyje, Žvejy!


â™ Sagittarius â™

Neprisijungęs

 

#171 2015-08-13 09:14:16

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Atkrytis

Stengiuosi tokius pobÅ«vius apriboti iki minimumo. Jeigu nepavyksta iÅ¡sukti uodegos, pragalvoju atsitraukimo planÄ…. Na, kai paima nervas nuo girtų vapaliojimų apie niekÄ…, tiesiog iÅ¡nykstu, atsiriboju. Pasitraukiu iÅ¡ tos erdvÄ—s, tegul pasiunta... Svarbiausia man, stipri vidinÄ— nuostata ir nesijaust kažkokiam apgalÄ—tinam ligoniui, nÅ« typo kaip jiems gerai... va gali, o aÅ¡ ne... Sulaukus ryto, ligoniai (alkoholikai) bÅ«na sveiki, o tie normalieji lol Ir džiaugiesi tuo. Bent man, jeigu bus kažkokia vidinÄ— graužatis, tada smerÄius, neatlaikys kamÅ¡Äiai ir griÅ«siu... Taip ieÅ¡kau, atrandu ir fiksuoju pozityvius dalykus, man daug lengviau... Kažkaip, pamažu, man rodos kuriu naujÄ… gyvenimÄ…, atrandu kitokį - džiaugsmingesnį buvimÄ… kurio anksÄiau nepatyriau smile

Neprisijungęs

 

#172 2015-08-13 09:27:24

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Atkrytis

Egle13 rašė:

AÅ¡, Žvejy, bÅ«nu kompanijose, kur baliavojama. Kaip pasiseka atsilaikyti?  Jeigu pasakiau, kad NE, tai "gibsas" smile Taip žmogus nusiteiki - tada tiesiog atsiriboji nuo prigÄ—rusių ir neleidi sau reaguoti į tai ko negali. Bet, vÄ—l gi,  ta valios stiprybÄ— irgi lazda su dviem galais - jeigu nusprendei, kad tau blogai ir tu save nuodysi, tai ir nuodyji, nÄ— pats velnias nieko nepadarys. ieÅ¡kok stiprybÄ—s savyje, Žvejy!

O kÄ… duoda tokios kompanijos gero, naudingo, teigiamo?

Neprisijungęs

 

#173 2015-08-13 10:24:54

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Gerai Äia supratau kalba vyksta apie stipriai gerianÄias kompanijas, bet yra gi žmonių net nevartojanÄių , na saikingai, per vakara viena taurelia. BÅ«na situacijų kai paragauja kelias , na gi ne kibira iÅ¡geria. Dar vienas dalykas yra nevisi supranta Å¡ia priklausomybe, manuoju atveju tai esam kalbÄ—ja ir jo nuomonÄ— kad tai paÄio žmogaus apsileidimas ir gal tuo momentu bÅ«Äiau iÅ¡sižiojas ir pasakes , kad aÅ¡ ja turiu tai gal kitaip viskas ir dabar bÅ«tų, bet vÄ—l jo nuomonÄ— su tokiais nÄ—ra reikalo turÄ—t reikalų. ÄŒia nekaltino nei kritikuoju jo nuomone , bet svarstau kur mano padaryta klaida ir matau kad man reikÄ—jo iÅ¡ karto pasakyt ir bÅ«t taÅ¡kas. Dabar kaip raÅ¡o EglÄ—13, pasakei ir gpsas, jo moteriai tai vienaip, jo tokias aÅ¡ vertinu kurios turi savo aÅ¡. O vyrui vÄ—l kitaip , yra nusitovÄ—jusi nuomonÄ— jei net negali iÅ¡lengt nei taurelÄ—s tai kas tu per vyras , ar ne taip. Tai manau pasilieku tai kÄ… dabar darau tokias kompanijas kur masiÅ¡kai geria ignoruoju.

Neprisijungęs

 

#174 2015-08-13 10:53:01

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  29d. 

Re: Atkrytis

žvejys rašė:

<...> O vyrui vėl kitaip , yra nusitovėjusi nuomonė jei net negali išlengt nei taurelės tai kas tu per vyras , ar ne taip. Tai manau pasilieku tai ką dabar darau tokias kompanijas kur masiškai geria ignoruoju.

žvejy, bet gi tu jau toli gražu ne paauglys, kad imtum į galvÄ… tokius pasakymus. Eina tegu tas „tikras vyras“ su savo „vyriÅ¡kumu“ kur nors toli toli. ÄŒia tavo gyvenimas, tik tu turi sprÄ™sti, kaip jį pragyvensi ir kÄ… darysi vienų ar kitų atveju. Jei pats dvejoji, kaip Äia tau pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje su gÄ—rimu, aplinkiniai tai jauÄia. Kai tvirtai, su vidinių įsitikinimu pasakysi „AÅ¡ negeriu“, taip, kad niekam nekils abejonių, kad tu tikrai negeri, tai niekas ir nebesiÅ«lys. Nereikia nei tono pakeisti, nei balso pakelti ar baisių snukuÄio iÅ¡raiÅ¡kų daryti, visiems ir taip viskas bÅ«na aiÅ¡ku.

Neprisijungęs

 

#175 2015-08-13 11:32:52

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Atkrytis

AÄiÅ« Dievui,mes tokių žmonių neturim,kurie primygtinai siÅ«lytų iÅ¡gert.. aplamai nebesidraugaujam su nieko,labai siauras ratas,apart darbo.Darbe reikia daug bendrauti, o po darbo noris skirti laiko savo pomÄ—giams. Man bÅ«tų gaila savo laiko bÅ«ti ilgiau nei valandÄ… tarp isgerinejanciu.Dar priklauso kokie pokalbiai vyksta, jei kokia įdomi diskusija, tai galiu likt iki tam tikro laiko,kol galima sÄ…moningai bendraut.Kadangi girtejant sÄ…moningumas iÅ¡garuoja greit, tai ir buvimas ten blaiviam beprasmis.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos