VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#151 2015-10-21 13:57:53

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

ne, nu pasiimiau šiandien  laisvadienį ir dakaliau save smile)


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

2015-10-21 13:57:53

Google

#152 2015-10-21 14:06:39

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

bet dasikalsiu iki galo, su jaunuoliu buvom kartą susitikę ikėjos kavinėj, nes jis gyvena kažkur aplink  o aš galvojau dar ir pirkinuuuku nuspirkt, išvien maniausi perduoti buteliuką melatonino dėl nemigos (ne vaistai ne vaistai, google) nes Pasiklydęs tuo metu stipriai kentėjo nuo nemigos, galvojau o gal, pasidalinsiu..taigi susitikom papietavom ir išsiskyrėm. Neišvengimai pasikeitėm telefonukų numeriais. Kai Pasiglydęs vėliau užgėrė, surado pramogą tūsintis telefonu. Vat ir visa istorija, esam kalbėją skaipu dar anksčiau, bet vėl ta pati istorija, kol neprasidėjo emocinis smurtas. Taiva. Kam yra grėblys? kad ant jo užlipt kelis kartus.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#153 2015-10-21 14:15:40

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

Aš tik noriu, perspėt, kas ketinsite pasidalinti kontaktais su Pasiklydusiu, gausit maždaug tokio turinio informaciją pagrąžintą keturiais aukštais keiksmų ir alaus akcijų reklama. Galimybė gauti tai kiekvieną dieną yra nemaža. Ir jam tikrai bus nusipjaut ką jūs išgyvenate <...>

Na aš turiu skaipe Pasiklydusio kontaktus, bet negaudavau nei keiskmų, nei jokių alaus akcijų reklamų. Retkarčiais pačiatindavom keliais sakiniais ir tiek. Gaila jau senokai pamiršau savo skype slaptažodį ir neatkasu per kokį el paštą prisireginau prie to skaipo, tad prisijungti deja neina...Ir apskritai jei jau tęsti skaipo temą tai Egluže mane kažkada su visam išpirdolinai iš skaipo kontaktų. Dar bandžiau kelis kart iš naujo įsiprašyti į kontaktus, bet deja deja...Na tai tokie prisiminimai iš gūdžios praeities...smile

Neprisijungęs

 

#154 2015-10-21 14:20:57

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

Mano irgi skaipas nebe tas kurį tu žinai, nes per žioplumą neprisimenu slaptažodžio, tai gali būti nekontakte esam, o jumi su Pasiklydusiu galbūt sutariat, bet šiaip asmeniškai jei netikit manim, rekomenduoju duoti jam savo asmeninį tel numerį pabandymui...gal tik mano toks likimas. Bet jau kaip ir galvoju užteks, manau Nidai šį kartą draivo ir intrigėlių užteko popiečio kavutei. wink


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#155 2015-10-21 14:23:42

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Ir apskritai jei jau tęsti skaipo temą tai Egluže mane kažkada su visam išpirdolinai iš skaipo kontaktų. Dar bandžiau kelis kart iš naujo įsiprašyti į kontaktus, bet deja deja...Na tai tokie prisiminimai iš gūdžios praeities...

Apie ka ir kalbu, iš pradžiu lenda pati i didelius draugus, pabendraujam, pasikalbam, tada, ėėė, tu čia ka sau galvoji, "emocinis smurtas" nes matai pasakei tai ka galvoji iš tikrųjų apie kažkokia neūžauga, ištrina, prablokuoja, ten visai kaip užstabdo bendravima ir lieki dar kaltas prieš visa pasauli kad esi paskutinis niekšas, bb dėjau aš tokio bendravimo, taip kad Bebrai pats matai kaip viskas iš tikrųjų... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#156 2015-10-21 14:28:00

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

o jumi su Pasiklydusiu galbūt sutariat, bet šiaip asmeniškai jei netikit manim, rekomenduoju duoti jam savo asmeninį tel numerį pabandymui...gal tik mano toks likimas...

Nei vienas su tokia "problema" nebuvo susidūręs ir neteko skaityti, nors ano Forumo turiu gal 10 kontaktų, turiu iki šiol ir Edvardo ir Adminės ir daugelio kitu telefus... Nesijaučia kad mergužėlė skiedžia ir neraudonuoja, o visa ko susilaukė tai dar net per mažai kas jai skirta... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#157 2015-10-21 14:32:42

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

aaa...eikit jūs švilpt, aš lindau..o siaubo filmas. Ok, galvokit ką norit, ne pirmas kartas.... Bet jei apsidolbinę neprisimenat ką ir kur kliedit ir jūs užblokuoja, tai man vienodai kas ką apie tai galvoja.
p.s kai tu priimi į visokius draugus, telefonus, skaipus, socialinius tinklus, nepažystamus žmones, tai nežinai ką tas žmogus apsigeręs darys ir kokia bus drama..nepasakyčiau kad tai mano naivumas blogąja prasme..bet..tiek to. Whatever..nė vieno iš judviejų apsigėrus neįžeidinėjau, juolab nedariau to pirma ir neturėjau jokių užklasinių minčių.. ką norit tą galvokit..man tas pats..kaip tik jums patogiau...kad pateisinti savo degradaciją. Tebunie net kaip paišo Pasiklydęs ir Bebras..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#158 2015-10-21 14:39:21

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

Galvokite apie mane ką norit..tebunie net kaip paišo Pasiklydęs ir Bebras..

Žmonės jau seniai padarė savas išvadas. Sukurta dirbtinai problema, tada jos eskalacija viešumoje, tada "stradalkės" kokia aš auka tapau, o tada ei žmonės argi čia problema, galvokite ka norite juk nieko tokio neįvyko... Tai ir nelysk seniai sakiau i jokius socialinius kontaktus sėdėk savo barzdyla apsikabinusi ir čiuchinkis nuo savo menamu- esamų ligų, bet neviešai, cykai spakainai, be streso, čia aukso vertės patarimas, netrukdys jokie paklydėliai bebrasai ir kitokio plauko neaiškūs sukčiai su nekilnojamo turto pretenzijomis, che che... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#159 2015-10-21 14:44:24

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

Pasiklydęs neturiu aš tau jokių priekaištų dėl to kas buvo seniau, bet tu pastarosios dienomis pirmas (girdi? pirmas) pradėjai varyt ant mano šeimos..pasiskaičiuok kiek prinahalinęs savo kalbomis neseniai ne man vienai, apskritai....pasižiūrėk kaip tu skaitaisi su žmonėmis nors truputį, tai gal suprasi kodėl aš pykstu, nes prikapsi savo sklaisymuisi į visas puses siuntinėdamas kas tik po ranka..Bet ir tai man nėra trauma..nes visą laiką yra mygtkas prisijungti/atsijungti..aš pasakiau kaip mokėjau, kad man nepriimtina..esam laisvi.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#160 2015-10-21 14:48:44

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

nes visą laiką yra mygtkas prisijungti/atsijungti...

Priekaištu aš irgi neturiu. Tolimesnis mano gyvenimo tikslas bus, kad tokio mygtuko nebeturėtum ir tai taptų labai didelė prabanga... Apšepusi barzda, susitikimas artėja


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#161 2015-10-21 14:51:43

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

Pasiklydes rašė:

Egle rašė:

nes visą laiką yra mygtkas prisijungti/atsijungti...

Priekaištu aš irgi neturiu. Tolimesnis mano gyvenimo tikslas bus, kad tokio mygtuko nebeturėtum ir tai taptų labai didelė prabanga... Apšepusi barzda, susitikimas artėja

Štai ką Nida šis žmogus rašo sms wink  ar tai pakankmai įdomu?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#162 2015-10-21 14:56:23

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

Štai ką Nida šis žmogus rašo sms wink  ar tai pakankmai įdomu?

Juk sakei kad apie alaus akcijas ar jau pasikeitė vieša informacija publikai?... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#163 2015-10-21 14:58:40

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

galvok, šnekėk ką nori.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#164 2015-10-21 15:00:23

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

galvok, šnekėk ką nori.

Aš visad galvoju kalbu ir darau ka noriu, be papildomų leidimu. Eik ieškok dar papildomu ligu, bus kuom užsiimti


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#165 2015-10-21 15:19:49

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

<...>nė vieno iš judviejų apsigėrus neįžeidinėjau, juolab nedariau to pirma ir neturėjau jokių užklasinių minčių.. ką norit tą galvokit..man tas pats..kaip tik jums patogiau...kad pateisinti savo degradaciją. Tebunie net kaip paišo Pasiklydęs ir Bebras..

Nelabai čia noriu veltis į tai, bet pora sakinių teisybės dėlei reiktų parašyt. Visų pirma, aš nieko nepaišau o tik paminėjau vieną vienintelį faktelį, kad buvau išpirdolintas iš kontaktų. Kodėl taip atsitiko jau nelabai pamenu, gal čia iš pasikėlimo taip gavosi, nes buvau turbūt per paprastas žmogelis kuriam niekaip nepavyksta užsikabinti už blaivybės.
O kas liečia Pasiklydusį tai pastebėjau, kad jis dažnai pasako visą tiesą, ką kiti gal bijo pasakyti ar mandagiai nutyli. Na pavyzdžiui kad ir apie susigalvotas ligas. O šiaip tai, apie tokius žmones ieškančius ligų ir besigydančius surastas fantomines ligas yra net atskiras terminas psichiatrijoje - Hipochondrija. Pasidomėkit kam įdomu smile

Neprisijungęs

 

#166 2015-10-21 15:22:45

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

O kas liečia Pasiklydusį tai pastebėjau, kad jis dažnai pasako visą tiesą, ką kiti gal bijo pasakyti ar mandagiai nutyli. Na pavyzdžiui kad ir apie susigalvotas ligas. O šiaip tai, apie tokius žmones ieškančius ligų ir besigydančius surastas fantomines ligas yra net atskiras terminas psichiatrijoje - Hipochondrija

Primename, kad kalbate per daug asmeniškai ir atvirai. Esate įspėtas.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#167 2015-10-21 15:29:04

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Egle rašė:

<...>nė vieno iš judviejų apsigėrus neįžeidinėjau, juolab nedariau to pirma ir neturėjau jokių užklasinių minčių.. ką norit tą galvokit..man tas pats..kaip tik jums patogiau...kad pateisinti savo degradaciją. Tebunie net kaip paišo Pasiklydęs ir Bebras..

Nelabai čia noriu veltis į tai, bet pora sakinių teisybės dėlei reiktų parašyt. Visų pirma, aš nieko nepaišau o tik paminėjau vieną vienintelį faktelį, kad buvau išpirdolintas iš kontaktų. Kodėl taip atsitiko jau nelabai pamenu, gal čia iš pasikėlimo taip gavosi, nes buvau turbūt per paprastas žmogelis kuriam niekaip nepavyksta užsikabinti už blaivybės.
O kas liečia Pasiklydusį tai pastebėjau, kad jis dažnai pasako visą tiesą, ką kiti gal bijo pasakyti ar mandagiai nutyli. Na pavyzdžiui kad ir apie susigalvotas ligas. O šiaip tai, apie tokius žmones ieškančius ligų ir besigydančius surastas fantomines ligas yra net atskiras terminas psichiatrijoje - Hipochondrija. Pasidomėkit kam įdomu smile

nepirmas ir nepaskutinis kuris įpaišo diagnozę..žinau aš tatai..tai turbūt aš jau ir eisiu.
mano širdis rami..turbūt tokios yra atvirumo pasekmės..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#168 2015-10-21 15:31:43

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

nepirmas ir nepaskutinis tu įpaišai diagnozę..žinau aš tatai..tai turbūt aš jau ir eisiu.

Prašom nekalbėti taip arogantiškai ir įžeidžiančiai kitų atžvilgiu. Esate įspėta. Nereguojant į įspėjimus, bus pritaikytos sankcijos.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#169 2015-10-21 16:07:39

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

nebloga šiza jau gaunasi..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#170 2015-10-21 16:09:47

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

nebloga šiza jau gaunasi..

Nesant pagerėjimui bus kreiptasi į atitinkamas instancijas (rekomenduotina - highly recommended). Esate įspėta.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#171 2015-10-21 16:14:52

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

Pasiklydes rašė:

Egle rašė:

nebloga šiza jau gaunasi..

Nesant pagerėjimui bus kreiptasi į atitinkamas instancijas (rekomenduotina - highly recommended). Esate įspėta.

neblogai...beveik kaip hipohondriniai balsai mano galvoje..buu..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#172 2015-10-21 16:17:41

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  6d. 

Re: Pasipešiojimai...

Žinau mane tuoj kas nors pasiųs toli toli, bet ar ne per daug viešai emocijos liejasi? Kodėl jums, Pasiklydėli ir Eglute, neišsiaiškinus santykių AŽ?


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#173 2015-10-21 16:21:48

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

čia ne mano vienos santykis su Pasiklydusiu Egluže, o jums neužkliūva kaip jis kolioja kitus forume? aš net neturiu su tuom žmogum santykio normalaus, perdaug skambus žodis..bet jei neužkliūva, tai neužklūva..greičiausiai man akivaizdžiai tai užkliuvo. Ačiū už pastabą Egluže, priimu ir suprantu.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#174 2015-10-21 16:23:34

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Egle13 rašė:

Žinau mane tuoj kas nors pasiųs toli toli, bet ar ne per daug viešai emocijos liejasi? Kodėl jums, Pasiklydėli ir Eglute, neišsiaiškinus santykių AŽ?

O kodėl tokia nuostabia moteri siųsti kažkur? smile Aiškinomės ir AŽ ir BŽ ir VIENŽ, tapati chernia. Patsbėjau kitka. Geriausia šitiems ***** ***** valkatoms "dašunta" tik viešuma, visa kita vidinės "transformacijos". Tai ir imu jauti už ragų, nori transformuokis viešai ***** tu.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#175 2015-10-21 16:41:29

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  25d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  18d. 

Re: Pasipešiojimai...

Manau smagiai, emociškai turiningai praleidome dieną - siūlau sumažinti apsukas ir pereiti prie lengvesnių vakarinių pasikandžiojimų.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos