VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#51 2015-07-23 13:55:55

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  6d. 

Re: Pasipešiojimai...

Marijus rašė:

Egle rašė:

tai kas iš to Marjau, kad ir būtų vienas ruporas, kuris diktuotų paraidžiui kas yra priklausomybė ir kaip su ja tvarkytis? kas iš to? ...kokias tu klaidas matai Trojos teiginiuose ? kas ten blogo....

Kaip tik prieš tą vieną ruporą čia ir kaunuosi. Nes ne tik ruporas, bet ir savęs kėlimas ant pjedestalo prasidėjo.

Mielai pakartosiu tuos teiginius tau, jei praslydo pro akis iš pirmo sykio, nesunku gi:
-Organizmo išvalymas panaikina priklausomybę.
-Šis metodas suteikia garantiją nuo atkryčio.

Bijai, kad aukščiau už tave ant to pjedestalo atsistosiu? big_smile big_smile big_smile
Marijukai, aš suprantu, kad tu nusiramini, kai mane jau ne pirmus metus į šuns dienas išdedi, bet man atrodo, kad tu nesivargink, nes aš, nors ir paskaičiusi tavo postus, atvirkščiai rašyti ir žmonėms meluoti tikrai nepradėsiu. Čia elementarno, Vatson. Bet jeigu tu su tom kluono durim gydeisi, tai tau ir tą mizerį suprast sudėtinga bus. Žinok, nusiraminti galima ir kitokiais būdais: būna, kad žmonės bando įsikąsti sau į alkūnę, ar pamatyti savo ausis be veidrodžio. Čia jau fantazijos reikalas. Žinok, mano atrastas pagijimo būdas ne tik nuo priklausomybės išvaduoja ir nuo atkryčių VISAM GYVENIMUI, bet išvaduoja ir nuo streso, todėl į panašius postus reaguoju labai linksmai.  Nu bet jeigu jau tu rašydamas man tuos postus jauti tikrą, gražų, lietuvišką orgazmą, tai velniai jų nematė – pilk ir toliau – kartu pasijuoksim big_smile big_smile big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

2015-07-23 13:55:55

Google

#52 2015-07-29 11:29:50

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

Trumpai permečiau straipsnį ir užkibo , ten bulvės_100ltr. vandens ir taip toliau , iš karto matosi neta sritis , tai tas pats kaip aš kartais rašau ką nelabai iš manau. Geriausia kai man pakiša angliška ar kitos kalbos teksta , na pasižiūriu į ta žmogų ir pagalvoji ar kam taip save žemintis, užuojauta jaučiu tokiems.

Neprisijungęs

 

#53 2015-07-29 11:34:30

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

žvejys rašė:

<..>  Geriausia kai man pakiša angliška ar kitos kalbos teksta , na pasižiūriu į ta žmogų ir pagalvoji ar kam taip save žemintis, užuojauta jaučiu tokiems.

Žvejau, jauti užojautą kalbantiems kita kalba? tave žemina jei kas kreipiasi į tave kita kalba? kodėl?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#54 2015-07-29 11:59:23

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Pasipešiojimai...

žvejys rašė:

Geriausia kai man pakiša angliška ar kitos kalbos teksta , na pasižiūriu į ta žmogų ir pagalvoji ar kam taip save žemintis, užuojauta jaučiu tokiems.

Žvejy, tu pasistatei save ant tokio pjedestalo... ir žiūri į mus iš aukšto... Apmaudu...
Kaip vaizdas?

Neprisijungęs

 

#55 2015-07-29 12:02:15

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mėn.  18d. 

Re: Pasipešiojimai...

žvejys rašė:

Trumpai permečiau straipsnį ir užkibo , ten bulvės_100ltr. vandens ir taip toliau , iš karto matosi neta sritis , tai tas pats kaip aš kartais rašau ką nelabai iš manau. Geriausia kai man pakiša angliška ar kitos kalbos teksta , na pasižiūriu į ta žmogų ir pagalvoji ar kam taip save žemintis, užuojauta jaučiu tokiems.

Gal aš durna, bet kartais visai neatsirenku ką Žvejas nori pasakyti sad


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#56 2015-07-29 18:15:29

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Pasipešiojimai...

o aš Žveją suprantu (bent aš jau taip manau). Kas dėl angliškų žodžių rašymų- pvz. mano kalba buvo prancūzų. Tai ką jei aš pradėčiau kažkam kažką prancuziškai sakyti ar rašyti? Mano viena draugė ėmėsi mokytis norvegų kalbos. Lietuvių kalba yra mūsų gimtoji kalba, tai ir bendraukime lietuviškai.

Neprisijungęs

 

#57 2015-07-29 19:13:11

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  6d. 

Re: Pasipešiojimai...

Aš Žvejį irgi visai normaliai suprantu. O užuojautą, manau, jis siuntė tiems lietuviams, kurie su kitais lietuviais bendrauja ne gimtąja kalba, o užsienietiškai. Man atrodo, kad jokio pjedestalo čia nėra. Palaikau, kad rašyti reikia visiems suprantama kalba. Rašė juk čia ir kiti žmonės, kad nesupranta angliškai, pvz. smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#58 2015-07-29 19:56:38

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

Troja rašė:

O užuojautą, manau, jis siuntė tiems lietuviams, kurie su kitais lietuviais bendrauja ne gimtąja kalba, o užsienietiškai.  smile

ar tikrai jau čia atjauta ir buvo dėl ko ją parodyti ? smile


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#59 2015-07-29 21:30:28

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Pasipešiojimai...

Skaičiau ir nelabai supratau. Rusiškai lengvai kertu
Angliškai - su pagalba. Žodžiu, jūsų pasisakymus suprantu, bet nesu tikra ar teisingai... Mokiausi rusų +anglų+vokiečių..Bet jei aukštom materijom, tai suprantu 70 %..


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#60 2015-07-29 21:58:19

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  4mėn.  21d. 

Re: Pasipešiojimai...

Iškaimo rašė:

Skaičiau ir nelabai supratau. Rusiškai lengvai kertu
Angliškai - su pagalba. Žodžiu, jūsų pasisakymus suprantu, bet nesu tikra ar teisingai... Mokiausi rusų +anglų+vokiečių..Bet jei aukštom materijom, tai suprantu 70 %..

O po 0,7 tai turbūt 100% supranti? smile

Neprisijungęs

 

#61 2015-07-30 08:27:17

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

Troja rašė:

Aš Žvejį irgi visai normaliai suprantu. O užuojautą, manau, jis siuntė tiems lietuviams, kurie su kitais lietuviais bendrauja ne gimtąja kalba, o užsienietiškai. Man atrodo, kad jokio pjedestalo čia nėra. Palaikau, kad rašyti reikia visiems suprantama kalba. Rašė juk čia ir kiti žmonės, kad nesupranta angliškai, pvz. smile

Būtent taip ir yra vienas gryžes , padirbes gal metus , matai atėjas į seniūnija nemoka lietuviškai, pakreveziojo angliškai verskitės tipo aš esu aukščiau. Ne nesakau tai mano yda , kad nemoku anglų, aš tik norėjau pabėdavot , bet dabar matau , kad tai neįmanoma. Patys susikūrėt tokį įvaizdį , kad tipo aš į visus iš aukštai žiūriu , patys ir žiūrėkit. Aš niekados to nedariau ir nežadu. Jei iš vieno ar kelių žodžių galima susidaryt nuomone apie žmogų , tai ką aš žinau. Įvardinkim teisingai , aš neįtinku vien tam , kad lankau grupe , bet man tai padeda , dar priedo ieškau ir kitų būdų , sunku suprast ? Gal. Marijus teisingai įvardijo ir pakomentavo kas yra troliai , kažkaip nesusidurdavau , dėkingas kad priminei. Tai vienas varijantas kodėl čia neįtinku , o antras kad lankau grupe, kitų nėra ir negali būt.
Kodėl konkrečiai neįvardinu kartais ką noriu pasakyt , paprasčiausiai nenoriu įžeist žmogaus tik noriu pasakyt , kad yra kita nuomonė ir įvairiose situacijose elgtis kitaip. Nes foruma skaito daug žmonių ir nenoriu įžeist , kad konkrečiu atveju to žmogaus šeimos , tik norėjau pavydžiu pasakyt , kad taip elgtis nedera. Žvirbliu gimes ereliu nebūsi, nedarykim to.

Neprisijungęs

 

#62 2015-07-30 09:14:23

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  15d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  1d. 

Re: Pasipešiojimai...

Mdaaa, situacija čia primena vienos tokios netolimos valstybės poziciją, kuri šneka, kad va visi aplink mus nusiteikę priešiškai. Visi! A kodėl? A todėl, kad mes dvasingi tokie...

Neprisijungęs

 

#63 2015-07-30 14:21:53

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

Taip Marijau esi teisus , vaidinu labai dvasinga , taip greit randi palyginima. Žinai vienas čia skaitantis žmogus( linkėjimai jam) , sako -" žinai ar ilgai atsimušinėsi " , "galiu ilgai , bet ar to reik" -sakau. Ne , nereik ir nereikia nieko jei tiek energijos yra sunaudojama , vien tam kad sugalvot kaip apsukt mintį kitu kampu ir parodyt , net nežinau kuo , durnu ar dar kažkokiu. Galėčiau ir toliau atsimušinėt prieš susidariusia kompanija , bet nėra tikslo, nei jums ,nei man.
Ne iš forumo neišeisiu , nes dar yra mane dominančios informacijos, tad paduodam vienas (virtualiai) penkis ir gyvenam santarvė. Šiaip už tą valstybe galėjau supykt , bet manau nė vienas nenorėtume , kad sugryštų tas "rojus".

Neprisijungęs

 

#64 2015-07-30 15:14:16

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Pasipešiojimai...

Pumputis rašė:

Iškaimo rašė:

Skaičiau ir nelabai supratau. Rusiškai lengvai kertu
Angliškai - su pagalba. Žodžiu, jūsų pasisakymus suprantu, bet nesu tikra ar teisingai... Mokiausi rusų +anglų+vokiečių..Bet jei aukštom materijom, tai suprantu 70 %..

O po 0,7 tai turbūt 100% supranti? smile

Po 0.7 man jau koma būtų ir suprasčiau kad ir japoniškai, jei, aišku, nenumirčiau prieš tai :-P


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#65 2015-07-30 15:16:03

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

prisiminiau tokį santuokos pradžioje atsitikusį atsitikimą. Siunčiu savo gyv.aprašymą , resume į vieną biurą, darbovietę vadinas..Ateina laiškas. " jūs su savo pavarde, kuri galėjo būti graži  lietuviška pavardė . Deja ji negrįžtamai subjaurota (su galūne -ė) Kaip jums negėda. Aš nenoriu kad mano įmonėje dirbtų tokie žmonės kaip jūs. Nepageidaujama..." Iš tikrųjų, dar man atrodo žmogus varė ant tu ir reiškė pagarbas lietuviškom tradicijom. Galvoju va čia tai nacionalinė matrica pas žmogų galvoj instaliuota, laimei neįsidarbinau, kiek būtų nervų prigadinus, neabejoju smile pasižiūrėjau kaip tas potencialus šefas su galūne -ienė galėtų atrodyti, moteris mano metų, tokia ..nu paprasta gražuolė...
p.s beja Žvejau, mano mamos pavardė mergautinė Žvirblytė..norėjau tokios pavardės, bet to dar kaip tyčia gavau vardą Eglė, už lietuvos ribų jį taria kaip eagle (erelis) arba ugly (bjaurus) ..cool


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#66 2015-07-30 15:54:38

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

Nežinau kuom esu nusikaltes , kad pastoviai užkimbu tau Egle. Matomai tau reik atpirkimo ožio ir bandai viska kas bloga suversti ant manes , gerai jei tau nuo to lengviau. O gal (dabar pagalvojau) čia mes visi esam kitokie nei realiam  gyvenime , čia dedamės tuo kuo norėtume būt , bet realybė bijom tai įgyvendinti.

Neprisijungęs

 

#67 2015-07-30 16:02:52

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

nu....


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#68 2015-07-30 16:41:16

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  6d. 
Nerūkau  8m.  8mėn.  30d. 

Re: Pasipešiojimai...

Egle rašė:

prisiminiau tokį santuokos pradžioje atsitikusį atsitikimą. Siunčiu savo gyv.aprašymą , resume į vieną biurą, darbovietę vadinas..Ateina laiškas. " jūs su savo pavarde, kuri galėjo būti graži  lietuviška pavardė . Deja ji negrįžtamai subjaurota (su galūne -ė) Kaip jums negėda. Aš nenoriu kad mano įmonėje dirbtų tokie žmonės kaip jūs. Nepageidaujama..." Iš tikrųjų, dar man atrodo žmogus varė ant tu ir reiškė pagarbas lietuviškom tradicijom. Galvoju va čia tai nacionalinė matrica pas žmogų galvoj instaliuota, laimei neįsidarbinau, kiek būtų nervų prigadinus, neabejoju smile pasižiūrėjau kaip tas potencialus šefas su galūne -ienė galėtų atrodyti, moteris mano metų, tokia ..nu paprasta gražuolė...
p.s beja Žvejau, mano mamos pavardė mergautinė Žvirblytė..norėjau tokios pavardės, bet to dar kaip tyčia gavau vardą Eglė, už lietuvos ribų jį taria kaip eagle (erelis) arba ugly (bjaurus) ..cool

Geras. Gavosi labai geras ir pačių darbdavių "pačiupinėjimas". Jei tai būtų padaryta sąmoningai, gautųsi aukštasis pilotažas.
Beje, teko jaunystėj (važiavom kartu patūsinti į Maskvą) pažinoti dvi podržkes: Žvirblytę ir Vanagaitę. smile


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#69 2015-07-30 20:43:34

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

http://vetytaametyta.blogas.lt/lietuviu … -1835.html
Lietuvių kalba. Apie ją rašo “The New York Times”dienraštis.
nu va prašau..ech..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#70 2015-08-07 16:07:34

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  4mėn.  21d. 

Re: Pasipešiojimai...

Marijus rašė:

O kas jei čia ne blaivybė nutraukta, o gėrimas su ilgesne pertrauka?

O kas? Gal sudeginkim ji ant lauzo, kad geria su ilgesnem pertraukom, o ne istisai. :-(

Neprisijungęs

 

#71 2015-08-07 17:01:58

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  28d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  10d. 

Re: Pasipešiojimai...

Pumputis rašė:

O kas? Gal sudeginkim ji ant lauzo, kad geria su ilgesnem pertraukom, o ne istisai. :-(

Kur čia tie inkvizicijos laužai? Buvo konstatuotas faktas -  priklausomybė pasiekė savo. Ar visi turim tylėti, glostyti ramindami ir nesakyti teisybės?

Neprisijungęs

 

#72 2015-08-08 06:48:00

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  4mėn.  21d. 

Re: Pasipešiojimai...

Audronis rašė:

Kur čia tie inkvizicijos laužai? Buvo konstatuotas faktas -  priklausomybė pasiekė savo. Ar visi turim tylėti, glostyti ramindami ir nesakyti teisybės?

Tam kuris uzgere ir vel stojasi ant koju padeti reikia, o faktus "Girtose naktyse" galit konstatuot nesustodami tiems kas aplamai neprasiblaivo. Nereikia stumti ant to kuris vel grizta i blaivybe.

Neprisijungęs

 

#73 2015-08-08 11:07:19

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

Pumputis rašė:

Audronis rašė:

Kur čia tie inkvizicijos laužai? Buvo konstatuotas faktas -  priklausomybė pasiekė savo. Ar visi turim tylėti, glostyti ramindami ir nesakyti teisybės?

Tam kuris uzgere ir vel stojasi ant koju padeti reikia, o faktus "Girtose naktyse" galit konstatuot nesustodami tiems kas aplamai neprasiblaivo. Nereikia stumti ant to kuris vel grizta i blaivybe.

tai padėk Pumputi padėk smile ko tu gaišuoji laiką mokindamas nedorėlius, padėk sugryžusiems, čia forume, kaip kad nori kad jam nedorėliai padėtų, to tarpu kažkaip tik pats stumi ant Pasiklydusio ar kitų geriančių girtose naktyse, toks tavo vizualiai matomas indėlis į pagalbas, čia forume..atsipraša jei indėlis buvo įneštas naksčia, bet dabar tave sutinku dažniausiai beaudžiantį girtuokliaujančius..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#74 2015-08-08 11:17:11

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

inpiruota aš tavųjų inkvizicijos laužų ir šventųjų metusiųjų gerti..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#75 2015-08-08 11:20:07

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Pasipešiojimai...

uoj kiek gramatinių klaidų padariau...brrr


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos