VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#276 2016-01-30 17:27:55

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Vienišas Vilkas rašė:

Nepavyks tau taip pigiai prasisukti wink Moterys gajos kaip katės, nė su pagaliu jų neužmuši smile

Nebūčiau toks tikras. Už tam tikra suma pinigų  galėčiau tai suorganizuoti. Bet per mažai žinau informacijos kad tuom imčiausi...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

2016-01-30 17:27:55

Google

#277 2016-01-30 17:28:32

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  28d. 

Re: Pasipešiojimai...

Vienišas Vilkas rašė:

Iškaimo rašė:

O aš... dovanoju visą savo užgyventą turtą (nedaug) tam, kuris padės man lengvai, greit ir be skausmo numirt. Testamentą garantuoju.

Nepavyks tau taip pigiai prasisukti wink Moterys gajos kaip katės, nė su pagaliu jų neužmuši smile

Ir plyta nepadės big_smile

Neprisijungęs

 

#278 2016-01-30 17:33:24

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Pasiklydes rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Nepavyks tau taip pigiai prasisukti wink Moterys gajos kaip katės, nė su pagaliu jų neužmuši smile

Nebūčiau toks tikras. Už tam tikra suma pinigų  galėčiau tai suorganizuoti. Bet per mažai žinau informacijos kad tuom imčiausi...

Bailys. Turėjau omenyje, kad po pirmo smūgio moteriai vyras pataptų neveiksnus smile


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#279 2016-01-30 17:40:12

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Vienišas Vilkas rašė:

Bailys. Turėjau omenyje, kad po pirmo smūgio moteriai vyras pataptų neveiksnus smile

Diletantė. Čia net nebūtų jokio smurto ir jokio smūgio. Jokių ginklų. Viskas techniškai.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#280 2016-01-30 17:44:07

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Pasiklydes rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Bailys. Turėjau omenyje, kad po pirmo smūgio moteriai vyras pataptų neveiksnus smile

Diletantė. Čia net nebūtų jokio smurto ir jokio smūgio. Jokių ginklų. Viskas techniškai.

Uuoj, profesionalus žudikas prakalbo lol Gal surinkti numerį ?  Neprišiksi į kelnes?  Tai gal atšok nuo fantazijų.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#281 2016-01-30 17:52:35

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

O kas sakė kad kažkas žudys, mano misija būtų tik viska parengti, tai sakykime netgi savita eutanazijos forma. Va kada pati Vilke blusuota šiksi i kelnes senatvėje lovos patale iš skausmo tai prakeiksi viska, kad Lietuvoje tai nėra iteisinta.. smile

Jei labai nori ir tel. nr. galiu pridėti, koks man čia skirtumas.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#282 2016-01-30 18:15:00

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Pasiklydes rašė:

O kas sakė kad kažkas žudys, mano misija būtų tik viska parengti, tai sakykime netgi savita eutanazijos forma. Va kada pati Vilke blusuota šiksi i kelnes senatvėje lovos patale iš skausmo tai prakeiksi viska, kad Lietuvoje tai nėra iteisinta.. smile

Jei labai nori ir tel. nr. galiu pridėti, koks man čia skirtumas.

Tai ir sakau,  kad esi niekingas bailys. Tiesioginis žudikas net labiau būtų pateisinamas, nei tu. Bailys.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#283 2016-01-30 18:19:10

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Vienišas Vilkas rašė:

Tiesioginis žudikas net labiau būtų pateisinamas, nei tu. Bailys.

Ai nep`sk tu proto čia niekam, eik kurk savo debiliškos poezuškės ir nelysk kur nereikia. Aš neužsiimsiu su niekuom, kur nematysiu tikro noro numirti, o ne trydaliojimo laikas nuo laiko, kad oi kaip man sunku, kaip nenoriu gyventi... Mačiau mirštant daugybę man artimų žmoniu kurie norėjo tai padaryti greičiau, ir prašėsi to, maldavo, deja tada niekuom negalėjau jiems padėti... Dabar žinočiau ka ir kaip daryti. Ir tai mano pozicija. Ji nei baili nei drąsi, jinai TOKIA KOKIA YRA. Taškas.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#284 2016-01-30 18:24:21

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Pasiklydes rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Tiesioginis žudikas net labiau būtų pateisinamas, nei tu. Bailys.

Ai nep`sk tu proto čia niekam, eik kurk savo debiliškos poezuškės ir nelysk kur nereikia. Aš neužsiimsiu su niekuom, kur nematysiu tikro noro numirti, o ne trydaliojimo laikas nuo laiko, kad oi kaip man sunku, kaip nenoriu gyventi... Mačiau mirštant daugybę man artimų žmoniu kurie norėjo tai padaryti greičiau, ir prašėsi to, maldavo, deja tada niekuom negalėjau jiems padėti... Dabar žinočiau ka ir kaip daryti. Ir tai mano pozicija. Ji nei baili nei drąsi, jinai TOKIA KOKIA YRA. Taškas.

Tu net ketureilio normaus nesugebi išjausti, o bandai aiškinti apie sritį, kurioj nieko nesupranti.
Tai ko jiems nepadėjai numirti, supermene tu. Esi šūdo malūnas ir tiek smile


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#285 2016-01-30 18:26:28

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Vienišas Vilkas rašė:

Tai ko jiems nepadėjai numirti, supermene tu.

Paprasta, buvau dar nepilnametis tuo metu kai merdėjo nuo vėžio metastaziu ir mano močiutė ir dėdė, neturėjau jokių nei žiniu nei galimybiu tai padaryti, tiesiog beliko stebėti ta agoniją. Dabar visai tai yra.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#286 2016-01-30 18:30:46

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Netrauk žodžių iš konteksto, pasiklydęs. Klaidžiok toliau, man gaila savo laiko tau atsakinėti.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#287 2016-01-30 18:31:18

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Žiūriu Vilkašas kai gramą padaro, suagresyvėja. Pažiūrėsim ar uolieji adminai užsiims postų perkėlimais, trynimais ar nuleis viską nemačiom smile

Neprisijungęs

 

#288 2016-01-30 18:42:39

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Žiūriu Vilkašas kai gramą padaro, suagresyvėja. Pažiūrėsim ar uolieji adminai užsiims postų perkėlimais, trynimais ar nuleis viską nemačiom smile

Tu savo postus nenori pasiskaityti??? Mane užbanino ne kartą, nors nesikeikiau, nieko nesiuntinėjau ir riebių skersų nedėliojau. O tau su pasiklydusiu leidžiama ką panorėjus siuntinėti, dėlioti, žudyti.
Žinai, berniuk, aš jau tokia esu - man niekas neužmes į galvą smile Blaiviai - juo labiau smile


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#289 2016-01-30 18:49:32

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Vienišas Vilkas rašė:

Tu savo postus nenori pasiskaityti??? Mane užbanino ne kartą, nors nesikeikiau, nieko nesiuntinėjau ir riebių skersų nedėliojau. O tau su pasiklydusiu leidžiama ką panorėjus siuntinėti, dėlioti, žudyti.
Žinai, berniuk, aš jau tokia esu - man niekas neužmes į galvą smile Blaiviai - juo labiau smile

Nu nepamenu, kad būčiau ką nors pasiuntęs necenzūriniu būdu. Jei parašau keiksmažodį, tai visada uždedu *** juolab, kad adminas gali ištrinti tą keiksmažodį ar net visą postą. O riebus skersas, tai...kas jis toks yra? Nieks nežino, tame tarpe ir aš. Bet jei jis skersas, tai geriausia jį kur nors padėti, kad nekliudytų smile
Bet šiaip jo, piktų tetų privengiu, jos kažkokios neprognozuojamos big_smile

Neprisijungęs

 

#290 2016-01-30 19:04:44

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Pažiūrėsim ar uolieji adminai užsiims postų perkėlimais, trynimais ar nuleis viską nemačiom smile

Jau tai vyksta. Mariūnia gi jau stučialyna.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#291 2016-01-30 19:10:58

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Pasiklydes rašė:

Bebras rašė:

Pažiūrėsim ar uolieji adminai užsiims postų perkėlimais, trynimais ar nuleis viską nemačiom smile

Jau tai vyksta. Mariūnia gi jau stučialyna.. smile

Arba kokia nors adminų šestiora sėdi prie monitoriaus 24/7, kad taip operatyviai reaguoja? big_smile

Neprisijungęs

 

#292 2016-01-30 20:11:17

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Vienišas Vilkas rašė:

Smurtas man nepriimtinas. Bet kokia forma. Nesuvokiu, kaip galima leisti smurtauti pries save.

Būk tai pas tamystą nebuvo suicidinių postų ar eilėraštukų su suicidiniais motyvais?

Neprisijungęs

 

#293 2016-01-30 20:16:51

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Smurtas man nepriimtinas. Bet kokia forma. Nesuvokiu, kaip galima leisti smurtauti pries save.

Būk tai pas tamystą nebuvo suicidinių postų ar eilėraštukų su suicidiniais motyvais?

Bebre, aik išsimiegok ir atšok. Jei nekumiekajesh, tai ir nekomentuok.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#294 2016-01-30 21:08:39

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Vienišas Vilkas rašė:

Bebras rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Smurtas man nepriimtinas. Bet kokia forma. Nesuvokiu, kaip galima leisti smurtauti pries save.

Būk tai pas tamystą nebuvo suicidinių postų ar eilėraštukų su suicidiniais motyvais?

Bebre, aik išsimiegok ir atšok. Jei nekumiekajesh, tai ir nekomentuok.

Žiūrėk dar įsakinėja ką man daryti.
Jums nelemta būti laimingoms, kol nosys žiūri į dangų. Susireikšminusios ponios. Galit mane keikti kiek tik norit, bet tai tiesa. Nu ok, toliau kaukit staukit vilkais iš skausmo, gal kada net čerką ratu prasuksit, nesuprastosios ir neįvertintosios šauniosios būtybės?

Neprisijungęs

 

#295 2016-01-30 21:12:15

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  28d. 

Re: Pasipešiojimai...

Bebre, tulžis priekinių dantų dar nesugraužė? Liežuvis žiauriai maskatuojasi, užtvaro nebeliko.

Neprisijungęs

 

#296 2016-01-30 21:19:30

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Bebras rašė:


Būk tai pas tamystą nebuvo suicidinių postų ar eilėraštukų su suicidiniais motyvais?

Bebre, aik išsimiegok ir atšok. Jei nekumiekajesh, tai ir nekomentuok.

Žiūrėk dar įsakinėja ką man daryti.
Jums nelemta būti laimingoms, kol nosys žiūri į dangų. Susireikšminusios ponios. Galit mane keikti kiek tik norit, bet tai tiesa. Nu ok, toliau kaukit staukit vilkais iš skausmo, gal kada net čerką ratu prasuksit, nesuprastosios ir neįvertintosios šauniosios būtybės?

Aišku įsakinėju. Juk aiškiai pasakiau - smurto netoleruoju niekada.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#297 2016-01-30 22:02:44

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Ei, kur dingo smurto ereliai? Negi užbanino? Nepatikėsiu. Ar amą praradote? Chamams bus atsakyta jų kalba, nes normalios
jie nepajėjūs suprasti


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#298 2016-01-30 22:51:21

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Vienišas Vilkas rašė:

Ei, kur dingo smurto ereliai? Negi užbanino? Nepatikėsiu. Ar amą praradote? Chamams bus atsakyta jų kalba, nes normalios
jie nepajėjūs suprasti

Išsiblaivyk vieną kartą

Neprisijungęs

 

#299 2016-01-30 22:58:15

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Ei, kur dingo smurto ereliai? Negi užbanino? Nepatikėsiu. Ar amą praradote? Chamams bus atsakyta jų kalba, nes normalios
jie nepajėjūs suprasti

Išsiblaivyk vieną kartą

O tau 101 kartą, bebreli, tuo mes ir skiriamės big_smile Nieko asmeniško winklol


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#300 2016-01-30 23:13:11

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Pasipešiojimai...

Gavai į nosytę, bebriuk, eik lakt savo trauktinę ramiai ir nesikabinėk prie moterų. Hau.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos