VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#251 2016-01-22 11:54:03

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  9d. 

Re: Pasipešiojimai...

Marijus rašė:

Veronika rašė:

Taip ir patikėjau wink Gyenime visada būna nenumatytų atvejų, nesvarbu, kad viskas suplanuota. Gali dėliotis kaip nori, tik šast ir nukrenta netikėtumas big_smile
Mhmmm, skanios, juodos kavos makt lol Du puodus, kad nerimas nejamtų lol

Tai čia ir melioracijos kanalų ondatrai aišku kad netikėtumų šast pasitaiko. Esmė suvaidint kad toks ir buvo planas.
Jei tobulai suvaidint nepavyksta, tada reik apkaltinti kitus. Pas mus forume tam reikalui yra etatiniai visada kalti nieko nesuprantantys dundukai-blaivininkai, arba dundukai-kur-girti-rašo, arba dundukės-visos-jos-tokios, arba tie dundukai-seksistai-visi-jie-kiaulės.

Čia kiekviena kelt?

Neprisijungęs

 

2016-01-22 11:54:03

Google

#252 2016-01-22 11:57:10

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Pasipešiojimai...

žvejys rašė:

Marijus rašė:

Veronika rašė:

Taip ir patikėjau ;) Gyenime visada būna nenumatytų atvejų, nesvarbu, kad viskas suplanuota. Gali dėliotis kaip nori, tik šast ir nukrenta netikėtumas :D
Mhmmm, skanios, juodos kavos makt :lol: Du puodus, kad nerimas nejamtų :lol:

Tai čia ir melioracijos kanalų ondatrai aišku kad netikėtumų šast pasitaiko. Esmė suvaidint kad toks ir buvo planas.
Jei tobulai suvaidint nepavyksta, tada reik apkaltinti kitus. Pas mus forume tam reikalui yra etatiniai visada kalti nieko nesuprantantys dundukai-blaivininkai, arba dundukai-kur-girti-rašo, arba dundukės-visos-jos-tokios, arba tie dundukai-seksistai-visi-jie-kiaulės.

Čia kiekviena kelt?

Ir??? Kur čia smurtas prieš tave?

Neprisijungęs

 

#253 2016-01-22 12:17:59

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  9d. 

Re: Pasipešiojimai...

Nevaidink durniaus , seniai užmetinėji kad išverstų kas nors kaip rašau ar kad nusikliedžiu , čia ką visą forumą man šukuot. Žinoma man dabar sunku vienam atsimušinėt prieš visą komandą , šiaip nesu nei paskalų nešiotojas , nei kas kitas kuo norėtum vadyt . Dar vėl klausimas kodėl neišmetėt manes iš forumo , kaip kitų? ir nepradėk aiškinti , kad taip nevyko. Dabar nežinau. Kad ir dabar turėdamas palaikymą gali mėgautis ir rašyt , kad tipo žvejį davai rašai kas kur , jei išsisukinėsi tu toks , jei nerašysi anoks. Prašysiu tau suprantama kalba , užsiknisk.
Egle 13, nežinau ar čia skaito ar ne , čia tik buvo epizodas. Kai parodžiau ir viskas , o gi skaityt gali kiekvienas.
Dar  viena problema skirta man , per daug skiriu dėmesio visokiems komentarams , turiu dar viena problema , kuria iškėlė psichologė , visur matau , kad mane persekioja ir labai reaguot pradėjau į kritiką. Parašysiu vienu pavydžiu , jei aš važiuoju pagal taisykles tai ir kiti , turi taip važiuot.

Neprisijungęs

 

#254 2016-01-22 12:21:29

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  15d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  27d. 

Re: Pasipešiojimai...

žvejys rašė:

Čia kiekviena kelt?

Kelk. Tik pirštu parodyk kurioje vietoje esi minimas. Man rimtai įdomu, nes manau ir mane šioje žinutėje paminėjo, galvoju gal kokių panašumų turim...

O gal galėtum pasakyti kas prieš tai tave skriaudė, pavyzdžiui šioje žinutėje.

žvejys rašė:

Šiaip man skaitliuko nunulint nereikia. Dėl ko rašiau užuomina paskaitinėt , nes ankščiau bandžiau rašyt apie AA , tai suputojo , OHO kokia didybės manija buvo įžeista , nors asmeniškai nė prieš viena neturiu nieko blogo ir nemanau kad įžeidžiu. Tik turiu išsiugdes nuojauta , kada bandoma manipuliuot kitais , bet ačių dievui čia nesiseka. Bet matau tau Tara sekasi puikiai parašei apie AA nieko , būčiau aš parašes būt vėl išdėtas į šuns dienas , ta didybė , puikybė , paniekinimas kito , tai medis , didelis medis , vešlus , bet nevedantis vaisių. Čia ankščiau buvo net su didelia ugnelia bandoma kurt SOS grupe , gal ir įkūrė nežinau , bet čia forume tik patrieskiojo ir užgeso , jei pavyko atsiprašau. <...>

Galėčiau rasti daugiau ir dar anksčiau rašytų, bet šį pirma po ranka papuolė. O gal tu čia kitus įžeidei?

Neprisijungęs

 

#255 2016-01-22 12:40:41

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  5d. 

Re: Pasipešiojimai...

žvejys rašė:

... Egle 13, nežinau ar čia skaito ar ne , čia tik buvo epizodas. Kai parodžiau ir viskas , o gi skaityt gali kiekvienas.

Supratau, Žvejy.

Dar  viena problema skirta man , per daug skiriu dėmesio visokiems komentarams , turiu dar viena problema , kuria iškėlė psichologė , visur matau , kad mane persekioja ir labai reaguot pradėjau į kritiką. Parašysiu vienu pavydžiu , jei aš važiuoju pagal taisykles tai ir kiti , turi taip važiuot.

Paguosiu: ne tu vienas toks. Reikia stengtis kontroliuot save, ypač jei žinai, kad turi tokią problemą. Tarp žmonių gyvenam...
Sveikinu su gražiu pusmečiu!


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#256 2016-01-22 12:49:24

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  4d. 

Re: Pasipešiojimai...

Kol žema savivertė, tai tuoj pat vyksta postų prisimatavimas sau. Bet kai tai pastebiu, galiu jau kitaip reaguoti. Nebūtinai tai apie mane rašo, o gal visai apie mane net negalvoja? Jau vėliau, kai sustiprėja stuburas pasidaro dzin, kas ką sako ir kas ką rašo. Tiesiog, eini savo keliu ir viskas. Bet, manau reik daug pastangų įdėt, kad tai užgyvent.

Neprisijungęs

 

#257 2016-01-22 13:35:30

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Pasipešiojimai...

žvejys rašė:

Nevaidink durniaus , seniai užmetinėji kad išverstų kas nors kaip rašau ar kad nusikliedžiu , čia ką visą forumą man šukuot. Žinoma man dabar sunku vienam atsimušinėt prieš visą komandą , šiaip nesu nei paskalų nešiotojas , nei kas kitas kuo norėtum vadyt . Dar vėl klausimas kodėl neišmetėt manes iš forumo , kaip kitų? ir nepradėk aiškinti , kad taip nevyko. Dabar nežinau. Kad ir dabar turėdamas palaikymą gali mėgautis ir rašyt , kad tipo žvejį davai rašai kas kur , jei išsisukinėsi tu toks , jei nerašysi anoks. Prašysiu tau suprantama kalba , užsiknisk.
Egle 13, nežinau ar čia skaito ar ne , čia tik buvo epizodas. Kai parodžiau ir viskas , o gi skaityt gali kiekvienas.
Dar  viena problema skirta man , per daug skiriu dėmesio visokiems komentarams , turiu dar viena problema , kuria iškėlė psichologė , visur matau , kad mane persekioja ir labai reaguot pradėjau į kritiką. Parašysiu vienu pavydžiu , jei aš važiuoju pagal taisykles tai ir kiti , turi taip važiuot.

Nieko aš nevaidinu, biče. Manau daugumai viskas čia aišku, o iš tavęs daugiau konkrečių faktų nesulauksim. Jie ir liks tik tavo galvoje...
Žvejy, turi labai rimtų problemų su adekvačiu aplinkos suvokimu, savęs ir tave supančių žmonių vertinimu. Taip pat su minčių dėstymu bent jau raštu, o galbūt ir dar rimtesnių. Tai būtų tik tavo bėdos, bet kai esi bendruomenėje, tavo poelgiai ir kalbos veikia ir kitus.
Labai linkiu neužmesti darbo su psichologais. Jie tikrai padeda, žinau iš patirties.
Beje, sveikinu su pusmečiu be alkoholio! :)

Neprisijungęs

 

#258 2016-01-22 14:15:54

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  9d. 

Re: Pasipešiojimai...

Kas liečia psichologą , taip tos srities neapleisiu. Šiaip mano darbas ir verslas tiesiogiai surištas su bendravimu ir nemato niekas jokių problemų.

Neprisijungęs

 

#259 2016-01-22 14:27:25

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  9d. 

Re: Pasipešiojimai...

Paskutinis mano atkritimas man galutinai parodė , kad geriančios kompanijos ar kabokai ne man , jei noriu gyvent blaiviai.
Audroni nesikabinėk.

Neprisijungęs

 

#260 2016-01-22 14:47:30

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

žvejys rašė:

Kas liečia psichologą , taip tos srities neapleisiu. Šiaip mano darbas ir verslas tiesiogiai surištas su bendravimu ir nemato niekas jokių problemų.

Aš kaip neutralus stebėtojas galiu pasakyti tik tiek: žvejy, kad ir kokį postą tu dabar šiam forume beparašytum, aršiausi tavo "oponentai" tave vis vien suvarys, kad tu esi šioks ir anoks. Kaip ir ankščiau minėjau, užsienio terminologija tai vadinama mobbing kai daugelis žmonių supuola ant vieno, pavadinkim atpirkimo ožio. Dažnai taip būna mokyklos klasėse, studijų grupėse, o ypač darbo kolektyvuose. Ir ne tik. Pagal mobingo apibrėžimą jis vyksta ir interneto erdvėje. Taigi, dažniausiai pradeda pulti kolektyvo lyderiai, tačiau tai dar nieko tokio. Bet kai į puolimą jau įsitraukia "vidutiniokų kastos" atstovai vien tam, kad įtiktų lyderiams, va tada tai jau vyksta mobingas pačia šlykščiausia forma. Aš manau šiam terminui tinka lietuviškas atitikmuo "psichologinis smurtas". Dar pridėčiau žodį "netolerancija" - nes kuomet kolektyve pasirodo žmogus su kitokia savybe nei visi likę, tai kas prasideda? Darželyje, mokykloje - patyčios. Suaugusiųjų kolektyve - psichologinis smurtas, kuris yra tokios pačios patyčios tik daug subtilesne forma, kurią ne taip jau lengva išgvildenti.

Neprisijungęs

 

#261 2016-01-22 14:49:05

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  15d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  27d. 

Re: Pasipešiojimai...

žvejys rašė:

<...>
Audroni nesikabinėk.

Ar pateiktos neteisingos informacijos pataisymas yra kabinėjimasis?

Kažin ar daug kas mane galėtų apkaltinti tolerancijos ir pakantumo trūkumu, bet tu atrodo, turi neeilinius sugebėjimus... Gana verkšlenti vieną kartą, nesi kažkuo išskirtinis, kad visi apie tave ant pirštų galiukų vaikščiotų.

Neprisijungęs

 

#262 2016-01-22 15:01:04

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Aš kaip neutralus stebėtojas galiu pasakyti tik tiek: žvejy, kad ir kokį postą tu dabar šiam forume beparašytum, aršiausi tavo "oponentai" tave vis vien suvarys,....

Čia maždaug taip, neutralusis stebėtojau? :

Bebras rašė:

žvejys rašė:

Nelabai supranti kas yra ta statistika ir kaip ji atsiranda , kaip ji apdorojama.

Iš kur jau tu čia taip viską žinai? Mokiausi aš tą statistiką, kaip ir turbūt kiekvienas univerą baigęs žmogus. Žinau kaip ir iš kur ji atsiranda, kas yra statistinis patikimumas, Gauso kreivė ir t.t. Nejaugi paskaitėlę pravest? Gydymosi nuo alkoholizmo sėkmingumo statistiką turi priklausomybių centrai, kai ten gulėjau, turėjau progą ir laiko detaliai su ja susipažinti.

žvejys rašė:

Taip ir čia jei būčiau rašes prieš dešimt metų ši tam forume , tai lygiai taip kaip rašliavoja , dabartiniai užgėria veikėjai ir rezultatas būtų nulis . Dabar įdedu daug pastangų į tą reikalą (blaivybe) ir man sekasi.

Dabar apie tas pastangas dėl blaivybės. Dėl pastangų sutinku. Pažiūrėkit, kiek realiai tų vadinamųjų blaivių forumiečių deda realias pastangas blaivybei palaikyti - vaikšto į susirinkimus, lanko psichoterapines grupes ar individualiai, gulasi į Minesotą ar naudoja kitus metodus blaivybei išlaikyti? Kiek jų? .............

Bebras rašė:

žvejys rašė:

Vien atėjus į šį forumą , jau yra pripažįstama , kad nori keist gyvenimą.

žvejys rašė:

Jei rašo n metų , kad geria , tai klausimas ką jis čia veikia ir koks tikslas.

Išgliaudžius Žvejo mintis gaunasi kažkas panašaus į taip vadinamą kognityvinį disonansą - "vien atėjus į forumą pripažįstama, kad nori keist gyvenimą, bet jei rašo kad geria tai klausimas ką čia veikia" :)
Žvejy, ar žinai kokia yra ilgalaikės remisijos (išbuvimo blaiviu) nuo alkoholizmo statistika? 5 - 10 proc! ..........

Neprisijungęs

 

#263 2016-01-22 15:05:49

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Marijus rašė:

Čia maždaug taip, neutralusis stebėtojau? :

Klausyk, Marijau. Tai normalu, kad kartais aš pasiginčiju su žveju. O yra tokių piliečių, kurie be jokio pagrindo varo srutas ant kiekvieno žvejo posto. Gal vardų neminėsim, esam suaugę žmonės ir visi suprantam kas jie.

Neprisijungęs

 

#264 2016-01-22 15:39:56

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Klausyk, Marijau. Tai normalu, kad kartais aš pasiginčiju su žveju. O yra tokių piliečių, kurie be jokio pagrindo varo srutas ant kiekvieno žvejo posto. Gal vardų neminėsim, esam suaugę žmonės ir visi suprantam kas jie.

Klausau :)
Aš kaip suaugęs pilietis nematau skirtumo tarp to kas srutas varo, ar tai būtų Bebras ar kitas. Pastebiu tik tai, kad dabar forume yra du išskirtiniai, kuriems vis teisių trūksta, kuriuos vis blokuoja, persekioja, kurie vis teisėsauga, ar soc. darbuotojais grasina remtis. Vardų neminėsiu irgi, nors tai yra Bebras su žveju.

Nesupyk, Bebre, tu bent jau jumoro jausmą turi :D

Neprisijungęs

 

#265 2016-01-22 15:53:19

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Marijus rašė:

<...>Pastebiu tik tai, kad dabar forume yra du išskirtiniai, kuriems vis teisių trūksta, kuriuos vis blokuoja, persekioja, kurie vis teisėsauga, ar soc. darbuotojais grasina remtis. Vardų neminėsiu irgi, nors tai yra Bebras su žveju.

Nesupyk, Bebre, tu bent jau jumoro jausmą turi big_smile

Kad buvau užblokuotas, tai čia faktas. Kelias valandas negalėjau įkelti nė vieno posto. Ok, kitą kartą padarysiu screenshotą ir viešai jį įkelsiu. Beje, man nutekėjo informacija, kad yra žmonių, užblokuotų visam laikui. Na, diktatūra yra diktatūra, bet mes juk dabar kalbam ne apie tai.
Marijau, nejaugi galima pykti ant žmonių, turinčių problemų su adekvačiu aplinkos vertinimu? Kur aš rašiau, kad man trūksta teisių, kad mane persekioja, kur aš grasinau teisėsauga ar soc. darbuotojais?
Marijau, koks tada iš tavęs pavyzdys naujokams, jei žmogus būdamas daugiau nei 10 m. blaivus kliedi žymiai stipriau už mane - Bebrą, nuolat atkrintantį pijokėlį big_smile

Neprisijungęs

 

#266 2016-01-22 16:07:44

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Pasipešiojimai...

Žiūrėkit, visas šis dialogas buvo ką tik perkeltas į skyrelį "Pasipešiojimai" nors nemačiau, kad būtų kas prisijungęs. Viskas aišku, kas yra šio forumo "valdžia"
Tarp kitko, normaliuose tinklalapiuose, visada nurodoma kuris narys yra administratorius, kuris moderatorius. O čia viskas yra slepiama. Kažin kodėl toks slaptumas? smile

Neprisijungęs

 

#267 2016-01-22 16:45:07

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  2d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  19d. 

Re: Pasipešiojimai...

Bebras rašė:

Kad buvau užblokuotas, tai čia faktas. Kelias valandas negalėjau įkelti nė vieno posto. Ok, kitą kartą padarysiu screenshotą ir viešai jį įkelsiu. Beje, man nutekėjo informacija, kad yra žmonių, užblokuotų visam laikui. Na, diktatūra yra diktatūra, bet mes juk dabar kalbam ne apie tai.
Marijau, nejaugi galima pykti ant žmonių, turinčių problemų su adekvačiu aplinkos vertinimu? Kur aš rašiau, kad man trūksta teisių, kad mane persekioja, kur aš grasinau teisėsauga ar soc. darbuotojais?
Marijau, koks tada iš tavęs pavyzdys naujokams, jei žmogus būdamas daugiau nei 10 m. blaivus kliedi žymiai stipriau už mane - Bebrą, nuolat atkrintantį pijokėlį :D

Taip, taip diktatūra, represijos.... :D
Kas gi pyksta ant tavęs, Bebre. Jei paveda atmintis, netrukus rasiu tau tavo citatų. Dabar traukinį ūkų važiuoju, nepatogu...
Ir tą blokuotųjų temą reikia išsiaiškinti galų gale. Kreipsiuos į adminą nes tikrai visko nežinau.

Neprisijungęs

 

#268 2016-01-22 19:32:06

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Pasipešiojimai...

Nu šakės ir akėčios. Nusivyliau forumu visiškai. Yra pora žnonių, su kuriais noriu bendraut ir bendrausiu kitais kanalais, bet iš esmės čia tolerancijos ir supratimo - 0. 01.
O gaila. Maniau bus kitaip...hmm7


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#269 2016-01-22 19:51:44

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  13d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  12d. 

Re: Pasipešiojimai...

ir aš sad


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#270 2016-01-22 19:57:01

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  15d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  27d. 

Re: Pasipešiojimai...

Iškaimo rašė:

Nu šakės ir akėčios. Nusivyliau forumu visiškai. Yra pora žnonių, su kuriais noriu bendraut ir bendrausiu kitais kanalais, bet iš esmės čia tolerancijos ir supratimo - 0. 01.
O gaila. Maniau bus kitaip...:/7

Kokios tolerancijos ir supratimo tau asmeniškai pritrūko, Iškaimo?

Neprisijungęs

 

#271 2016-01-22 20:21:15

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Pasipešiojimai...

Audronis rašė:

Iškaimo rašė:

Nu šakės ir akėčios. Nusivyliau forumu visiškai. Yra pora žnonių, su kuriais noriu bendraut ir bendrausiu kitais kanalais, bet iš esmės čia tolerancijos ir supratimo - 0. 01.
O gaila. Maniau bus kitaip...hmm7

Kokios tolerancijos ir supratimo tau asmeniškai pritrūko, Iškaimo?

Kakoj skirtum?
Kad ir dėl tų lt raidžių, sunervino. O besiblaivantys, kaip žinia, ir taip nervingi.
Dar mane suerzino išankstinis nusistatymas, kad aš būtinai pradėsiu gert, jei jau parašiau, kad šampano gurkštelėjau. Visažiniai. Man nereikia tokio "palaikymo", kai garantuojama nesėkmė, lyg tebūtų vienas vienintelis variantas.
Ir išvis. Turbūt pilnatis ir man pms. Turiu teisę pasipūtot tongue


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#272 2016-01-22 22:40:03

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Pasipešiojimai...

Neprisijungęs

 

#273 2016-01-22 22:45:51

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  15d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  27d. 

Re: Pasipešiojimai...

Tara rašė:

Visai neblogas straipsniukas
http://www.delfi.lt/gyvenimas/karjera/k … d=59402711

Sveikas Tara, kaip laikaisi?

P.S. Jei įdėmiau skaitytum forumą, tai žinotum, kad prieš porą dienų jau buvo įdėta nuoroda į šį straipsnį...

Neprisijungęs

 

#274 2016-01-22 22:57:38

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Pasipešiojimai...

Panašu, kad niekas neskaitė wink

Neprisijungęs

 

#275 2016-01-23 04:41:45

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Pasipešiojimai...

Marijus rašė:

Nesupyk, Bebre, tu bent jau jumoro jausmą turi big_smile

Sakyčiau tai yra gana esminis skirtumas, o dėl to kito... Vienam komerciniam kanale turime toki personaža, kuri visi persekioja, engia, muša, šmeižia, bando nunuodyti, aplink vien priešai, o jis vis kovoja už teisybę... Tiesa ten auditorija 19.30 val. vakare šimtatūkstantinė ir prodiuseriai trina rankas filmuodami tas nesąmones, bet patologija tapati. Vienas prie vieno...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos