VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#201 2015-07-22 08:30:45

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  16d. 

Re: Sveikata

Å¡iaip tai aÅ¡ tavo vietoj tiksliai iÅ¡saiÅ¡kinÄiau kokia jų versija dÄ—l dusulio. Kas vyksta, dÄ—l ko, su kuo susijÄ™, kokie procesai, kodÄ—l dingsta ir atsiranda,  kokios priemonÄ—s naminÄ—s gali padÄ—ti, kokios klinikinÄ—s, kas suÅ¡velnintų ir blah bah kiek iÅ¡ jų galima sužinoti..na ir aiÅ¡ku google. Gal su laiku "iÅ¡gimdytum" ne tokias dvi kraÅ¡tutines priemones kaip alkoholio vartojimas ir ligoninÄ—s stacionaras..Žinok pati ant savÄ™s patyriau, plym yra alternatyvos..beveik viskam


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

2015-07-22 08:30:45

Google

#202 2015-07-22 08:44:31

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Jau gal nÄ—ra nÄ— vieno straipsnio, kurio nebÅ«Äiau per 5 metus skaiÄius. Konsultavausi su 5 skirtingais gydytojais, tyriausi visus organus, ir visi tÄ… patį sako - depresija ir generalizuotas nerimo sutrikimas. Žinai tÄ… jausmÄ…, kai labai jaudiniesi (pvz. prieÅ¡ egzaminÄ… svarbų, ar labai lauki ko nors svarbaus), tai man tas jausmas nuolatos iÅ¡ niekur. Pulsas net ryte po miego bÅ«na 100. Nieko negaliu padaryt. O prasisÄ—jo viskas nuo stipraus streso, per pusmetį... Streso nebeliko, o organizmas taip ir neatsistatÄ—.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#203 2015-07-22 08:49:32

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  16d. 

Re: Sveikata

Iškaimo rašė:

Nes alkoholis atpalaiduoja raumenis ir miegas gilesnis būna. Ir ligos kortelėj taip įrašyta-simptomatinis gėrimas, nes geriu, kad nerimą nuimt. Kartais nuo nerimo iki vėmimo pykina, ir jei neturiu stipresnių vaistų, alkoholis labai gerai tą nerimą nuima.

žinau vienÄ… gerÄ…, pati esu naudojus, vadinu tralialiuÅ¡ke smile jokios priklausomybÄ—s, (paÅ¡aliniai efektai aiÅ¡ku turi bÅ«ti netinkamai vartojant)  raumenų atsipalaidavimui maisto papildas, berods amino rÅ«gÅ¡tis L-theanine (200mg)
http://www.drugs.com/npc/l-theanine.html
(Theanine is an amino acid (a building block for proteins) found in green tea.
People use theanine for treating anxiety and high blood pressure, for preventing Alzheimer’s disease, and for making cancer drugs more effective.)
Su Melatoninu nakÄiai naudodavau protarpiais. Apie melatoninÄ… tikrai yra info ir lietuviÅ¡kai ir vaistinÄ—se yra maÄiau. Irgi maisto papildas, bet berods hormonas. Irgi bereceptinis, iÅ¡ visokių iherbs.com abu  laisvai užsakomi ir labai mažai kanuoja palyginus.
Pasiklausk savo gydytojų ką jie mano apie šias priemones miegui ir atsipalaidavimui.
smile bet reikėjo man visa tai rašyti į sveikatos kyrius tikriausiai, ech..bandau


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#204 2015-07-22 08:57:26

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  16d. 

Re: Sveikata

Iškaimo rašė:

Jau gal nÄ—ra nÄ— vieno straipsnio, kurio nebÅ«Äiau per 5 metus skaiÄius. Konsultavausi su 5 skirtingais gydytojais, tyriausi visus organus, ir visi tÄ… patį sako - depresija ir generalizuotas nerimo sutrikimas. Žinai tÄ… jausmÄ…, kai labai jaudiniesi (pvz. prieÅ¡ egzaminÄ… svarbų, ar labai lauki ko nors svarbaus), tai man tas jausmas nuolatos iÅ¡ niekur. Pulsas net ryte po miego bÅ«na 100. Nieko negaliu padaryt. O prasisÄ—jo viskas nuo stipraus streso, per pusmetį... Streso nebeliko, o organizmas taip ir neatsistatÄ—.

tikriausiai žinau, man po gaisro taip buvo ir dabar jauÄiu nerimÄ… kas kelintÄ… dienÄ…, bet jis man konkreÄiai fokusuojasi į kelias įkyrias mintis- kad užsidegs elektros instaliacija, kad numirs katinas, kad neužrakinau durų..man gal silpniau reiÅ¡kiasi, nežinau priemonÄ—s kaip nuimti visiÅ¡kai, bet turiu savų metodų ir paskui pats praiena, Å¡iaip susijÄ™ su stresu tieisogiai. Ä®pratau Å¡iaip. Kaip žinai sapne pasakyti sau kad sapnuoji, tai ir Äia nerimo priepoly pasakyti kad tai nerimo priepolis ir jis praeis, sunku, bet kartais taip padarau.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#205 2015-07-22 08:59:40

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

AÄiÅ« už nuorodÄ…. Bet kokiu atveju iÅ¡bandysiu, nepakenks. Daktarų jau nieko neklausinÄ—ju, nes vis tiek niekas nesikeiÄia. Bandžiau gert antidepresantÄ… ValdoxanÄ…, jis veikia melatoninÄ…, bet užmiegu aÅ¡ ir taip greit. ÄŒia tik tie priepuoliai tiek dienÄ…, tiek naktį užeina. Kartais galvoju 100 g ko stipraus turÄ—t nieko blogo. Juk nepasigeriu... Ir nekasdien. Juk gudobelÄ—s laÅ¡iukai irgi 70 laipsnių turi.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#206 2015-07-22 09:07:54

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  16d. 

Re: Sveikata

jei tave įtikina tas šimtas gramų..oki


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#207 2015-07-22 09:10:23

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Praeina visada, tik aš kantrybės neturiu dėl savo būdo. Noriu visko greit, o kai greit neišeina, tada puolu panikuot ir gadint nervus kitiems smile
Važiuosiu dviraÄiu kur nors toliau, fizinis nuovargis padeda.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#208 2015-07-22 09:14:05

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

Iškaimo rašė:

Praeina visada, tik aš kantrybės neturiu dėl savo būdo. Noriu visko greit, o kai greit neišeina, tada puolu panikuot ir gadint nervus kitiems smile
Važiuosiu dviraÄiu kur nors toliau, fizinis nuovargis padeda.

Alkoholikai visi neturi kantrybės, ir visko nori daug ir iš karto.
KantrybÄ™ reikia ugdyti, bet... paradoksas - kantrybÄ—s ugdymui taip pat reikalinga kantrybÄ— roll

Neprisijungęs

 

#209 2015-07-22 09:17:27

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mÄ—n.  9d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  26d. 

Re: Sveikata

Iškaimo rašė:

Praeina visada, tik aš kantrybės neturiu dėl savo būdo. Noriu visko greit, o kai greit neišeina, tada puolu panikuot ir gadint nervus kitiems :)
Važiuosiu dviraÄiu kur nors toliau, fizinis nuovargis padeda.

AÅ¡ tai maratonus lakstau. Fizinis nuovargis tiktai padeda.

Neprisijungęs

 

#210 2015-07-22 09:18:13

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

Iškaimo rašė:

AÄiÅ« už nuorodÄ…. Bet kokiu atveju iÅ¡bandysiu, nepakenks. Daktarų jau nieko neklausinÄ—ju, nes vis tiek niekas nesikeiÄia. Bandžiau gert antidepresantÄ… ValdoxanÄ…, jis veikia melatoninÄ…, bet užmiegu aÅ¡ ir taip greit. ÄŒia tik tie priepuoliai tiek dienÄ…, tiek naktį užeina. Kartais galvoju 100 g ko stipraus turÄ—t nieko blogo. Juk nepasigeriu... Ir nekasdien. Juk gudobelÄ—s laÅ¡iukai irgi 70 laipsnių turi.

Mieloji, su 100 gr. vėl gėrimą užsuksi sad

Neprisijungęs

 

#211 2015-07-22 09:23:13

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

To ir bijau. Bet jei bandyt tik tada kai blogai ir tik minimaliai..


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#212 2015-07-22 17:47:24

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mÄ—n.  0d. 

Re: Sveikata

žvejys rašė:

Troja rašė:

Pumputis rašė:

AtsikraÄius chemine priklausomybe fiziniame lygmenyje, visi psichologiniai ir dvasiniai aspektai dingo be pÄ—dsakų.

Kaip Troja? AÅ¡ neatlaikau paprasto įkyraus siÅ«lymo iÅ¡gert, o kai užsikabinu neturiu saiko sustot. Paskutiniu laiku tai nevadinu liga , gal kartais dar iÅ¡sprÅ«sta mano pasisakymuos , bet tai tik iÅ¡ įproÄio.

žvejy, taigi šimtus kartų jau apie tai rašiau - išsivalyti organizmą bent iki tiek, kad dingtų priklausomybė. Nes visko išvalyti, ko prikaupta per visą gyvenimą, tai net nesvajoju. Bet rezultatai, kurių pasiekiau, yra stulbinantys ir stulbina ne tik mane, bet ir medikus.
Aš nežinau, ar visiems pavyktų pasiekti būtent tokių rezultatų, kokius pasiekiau aš, nes kiekvienas kitas žmogus darys viską kitaip, nei aš dariau. Bet kad noras išgerti bent jau labai stipriai sumažėja, tai tą teigia ne vienas žmogus. Kad ir chirurgas Darius Kubilius.
http://lzinios.lt/lzinios/Sveikata/d-ku … ba-/190700
Šiame straipsnyje jis apie alkoholį nekalba, bet esu savo ausimis girdėjusi, kaip jis prieš keletą metų kalbėjo per radiją ir stebėjosi, kad visiškai dingo noras vartoti alkoholį. Todėl atsakymas į klausimą yra aiškus. Belieka tik vykdyti. big_smile
ÄŒia dar jo straipsniukas. Galima rasti ir daugiau.
http://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2 … vegetarais


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#213 2015-07-22 17:54:54

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mÄ—n.  0d. 

Re: Sveikata

Beje, antrame straipsnyje rašoma "...Beje, juodu beveik nebevartoja ir alkoholio – teigia, jog pradėjus maitintis kitaip, natūraliai išnyko priklausomybės." smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#214 2015-07-23 09:37:50

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  16d. 

Re: Sveikata

Kas lieÄia mityba ledai pajudÄ—jo iÅ¡ naujo , namie jungiasi dar vienas Å¡eimos narys , dviem bus manau lengviau , o tai vienas bando keist kitas apsivertes traÅ¡kuÄiais ir saldumynais , tai atlaikyk žmogau tokia pagunda.
BlaivybÄ— tai tas pats kaip Ä—jimas miÅ¡ku pataikai vis į tÄ… paÄia vieta . Tai aÅ¡ vÄ—l apÄ—jau ratÄ… ir vÄ—l einu iÅ¡ naujo , tik truputį keiÄiu kryptį.

Neprisijungęs

 

#215 2015-07-23 09:46:09

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  16d. 

Re: Sveikata

žvejys rašė:

<..>BlaivybÄ— tai tas pats kaip Ä—jimas miÅ¡ku pataikai vis į tÄ… paÄia vieta . Tai aÅ¡ vÄ—l apÄ—jau ratÄ… ir vÄ—l einu iÅ¡ naujo , tik truputį keiÄiu kryptį.

išties..
faina alegorija smile


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#216 2015-07-23 11:11:54

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  16d. 

Re: Sveikata

Marijus rašė:

Tai jau tikrai, kad Å¡imtus. smile Kad tu pati, Troja, pati tuo tiki ir, kad  jokios logikos ar argumentai nepakeis tavo įsitikinimo tai faktas. PrieÅ¡ingai, kai jau ne kartÄ… iÅ¡ tavÄ™s patyriau, į paprieÅ¡taravimus ir abejones bus reaguota asmeniÅ¡kumais.
Kol tavo įsitikinamai lieÄia tavo paÄios gyvenimÄ… - tai tik tavo reikalas, bet kai pradedi vieÅ¡ai pudrinti smegenis kokiam naivesniam žmogeliui...
Nepretenduoju į visažinystÄ™, bet savo nuomonÄ™ Äia iÅ¡sakysiu, kiek kreipti į jÄ… nuomonÄ™ kiekvieno pasirinkimas.
NeraÅ¡ysiu Äia ir kad sveikas gyvenimo, bÅ«das, subalansuotos mitybos, dietos, dienos rėžimas yra gÄ—ris, - tai akivaizdu kiekvienam. Bet teiginiai, kad "organizmo iÅ¡valymas" panaikina priklausomybÄ™, ir kad dÄ—l Å¡ito metodo priklausomas žmogus yra garantuotas nuo atkritimo yra tiesiog klaidinantys ir pavojingi.
Tai rodo, kad arba: tavo žinios apie šią (cheminių priklausomybių) sritį yra labai ribotos, arba tu ignoruoji faktus ir sveiką protą ir klaidini žmones sąmoningai.

tai kas iš to Marjau, kad ir būtų vienas ruporas, kuris diktuotų paraidžiui kas yra priklausomybė ir kaip su ja tvarkytis? kas iš to? ...kokias tu klaidas matai Trojos teiginiuose ? kas ten blogo....pilnai tikėtina, duodant kūnui labiau subalansuotas maisto medžiagas, įsisavinama ir daugiau vitaminų, mikroelementų..ir pilnai galimas atvejis, kad pvz B trūkumas kėlė žmogui depresinę būklę, toji skatindavo dažniau užgerti..sušvelninus, o gal ir visai eliminavus depresinę savijautą, žmogus atsitiesia tiek kad atsitoki nuo gėrimo...aš tai pilnai tikiu, kad visokie variantai įmanomi.
tikiu kad yra ir kitų bÅ«dų pvz  psichoterapija, aa  dar kažkas, kol kažkas taip aktyviai kaip Troja neims pasakotis, tol atrodys kad tik Troja tas ruporas, bet taip nÄ—ra..tikrai pati patyriau kad yra biÅ¡kį tas momentas smile) kaip tokioj dainoj, aÅ¡ sergu gliuteno netolerancija, bet žinai man atrodo Gandhi irgi sirgo
smile) yra..
man pvz su aa panašiai, bandžiau dabar parinkt tinkamą žodį koks mano santykis, bet geriau patylėsiu..neseniai mane vienas žmogus rėmė prie sienos: "pasakyk ką man daryt??? ką daryt su gėrimu??" aš aišku nežinau ką jam daryt, klausiu ką tu nori daryt? "tai žinai nežinau.." bet bekalbant išgirdau kad viskas kaip ir š, bet va į aa gal ir pabandytų..ką aš galvju apie tai ir pan... Ir aš galvoju sau, dabar taip Egle, sekundžių reikalas, ką tu atsakysi tam žmogui, kad neprimest savo agenda apie sveikimą, rink žodžius.....ir aš tą žmogų palaikiau jo pasirinkime, daviau kontaktus draugo, kuris gali palydėti kitam mieste..nes aš išties nežinau to žmogaus sielos plano, ką jis nori patirti..ir tai ne mano riekalas, bet galėjau pilinti save, kad paskantinau žmogų rinktis hmmm...būdą, kokia aš dezinformatorė..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#217 2015-07-23 11:27:25

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mÄ—n.  9d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  26d. 

Re: Sveikata

Egle rašė:

tai kas iš to Marjau, kad ir būtų vienas ruporas, kuris diktuotų paraidžiui kas yra priklausomybė ir kaip su ja tvarkytis? kas iš to? ...kokias tu klaidas matai Trojos teiginiuose ? kas ten blogo....

Kaip tik prieÅ¡ tÄ… vienÄ… ruporÄ… Äia ir kaunuosi. Nes ne tik ruporas, bet ir savÄ™s kÄ—limas ant pjedestalo prasidÄ—jo.

Mielai pakartosiu tuos teiginius tau, jei praslydo pro akis iš pirmo sykio, nesunku gi:
-Organizmo išvalymas panaikina priklausomybę.
-Å is metodas suteikia garantijÄ… nuo atkryÄio.

Neprisijungęs

 

#218 2015-07-23 12:13:39

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  16d. 

Re: Sveikata

hmn..nežinau tada..gal emocionalumas būna mūsų skirtingas visų..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#219 2015-07-23 12:19:11

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  15d. 

Re: Sveikata

Marijus rašė:

....
Mielai pakartosiu tuos teiginius tau, jei praslydo pro akis iš pirmo sykio, nesunku gi:
-Organizmo išvalymas panaikina priklausomybę.
-Å is metodas suteikia garantijÄ… nuo atkryÄio.

Kadaise amerikonai buvo pažadėję milijono dolerių premiją už tokio metodo atradimą.

Neprisijungęs

 

#220 2015-07-23 12:51:13

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Sveikata

Gal aš šiek tiek ne į temą, bet jei taip globaliau paėmus, panacėjų nebūna. Nei žaliavalgystė, nei badavimas, nei vaistų ryjimas, nei operacijos nėra panacėjos. Kas tinka vienam, netinka kitam. Trojai, kiek suprantu, žaliavalgystė „prilipo“ ir tai šaunu, kad žmogus atrado kaip išsivaduoti nuo priklausomybės.
AmžinÄ… atilsį gerbiamas dr. KrikÅ¡topaitis specializavosi dietologijoje ir gastroenterologijoje. Savo moksliniuose veikaluose detaliai iÅ¡nagrinÄ—jÄ™s įvairias „sveikuoliÅ¡kas“ kryptis, tarp jų Brego, Å eltono ir kitų, suformavo naujÄ… savokÄ… adekvati mityba. Tai labai plati sÄ…voka į kuriÄ… įeina ne vien mityba, tai iÅ¡tisas gyvenimo bÅ«das. Ä® Å¡iÄ… savokÄ… įeina tie patys elementarÅ«s dalykai, kurių moko tradicinÄ— medicina – valgyti mažesnÄ—m porcijom 4 -5 kartus per dienÄ…, valgyti 2 - 3 kartus per savaitÄ™ mÄ—sÄ… ir žuvį, vartoti daugiau vaisių, daržovių, grÅ«dų. Kartu su adekvaÄia mityba derinamas fizinis aktyvumas 4 – 5 kartus per savaitÄ™ mankÅ¡ta raumenims stiprinti, mankÅ¡ta iÅ¡tvermei ir t.t. Taip pat, savaime suprantama, žalingų įproÄių nebuvimas. Taip pat įeina teigiamos emocijos, optimizmas, dienos užpildymas turininga veikla ir t.t. Gydytojas netuÅ¡Äiažodžiavo ir pats laikÄ—si savo programos. Pragyveno beveik 90 metų. Tai puikus pavyzdys, kad niekur toli ieÅ¡koti kraÅ¡tutinumų nereikia. Bet tai kÄ… siÅ«lo tradicinÄ— medicina taip yra visiems „savaime suprantama“ kad niekas net nepasivargina tuo užsiimti, atseit „kaniÅ« poniatno.“ Ir tada ieÅ¡ko įvairių drastiÅ¡kų programų. O drastiÅ¡kos programos tai kaip loterija – fifty, fifty. Vieniems prilimpa, o kiti dar labiau susidrožia.

Neprisijungęs

 

#221 2015-07-23 13:12:06

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Aš irgi "ne vtemu", tiesiog šiaip iš gyvenimo faktelis. Mano senelis AtA, iki 70 rūkė Prima, gėrė "vaisiuką", girtas ausis nušalo, blaivykloj panakvodavo tais tarybiniais laikais... 70metis būdamas nustojo rukyt ir gert per 1 dieną. Mirė būdamas 97erių beveik nesirgęs - užmigo ir nenubudo... smile Gal ir aš tų genų kiek nors turiu big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#222 2015-07-23 13:21:02

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

Iškaimo rašė:

Aš irgi "ne vtemu", tiesiog šiaip iš gyvenimo faktelis. Mano senelis AtA, iki 70 rūkė Prima, gėrė "vaisiuką", girtas ausis nušalo, blaivykloj panakvodavo tais tarybiniais laikais... 70metis būdamas nustojo rukyt ir gert per 1 dieną. Mirė būdamas 97erių beveik nesirgęs - užmigo ir nenubudo... smile Gal ir aš tų genų kiek nors turiu big_smile

Jau vien tai, kad tai buvo tavo senelis (vyras), o tu esi moteris. Manau nėra šansų taip tūsovnai ir taip ilgai pragyventi. Moters organizmas kitoks, labiau pažeidžiamesnis.

Neprisijungęs

 

#223 2015-07-23 13:38:55

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Iš tiesų, tai manau, kad, jei būtų nei gėręs, nei rūkęs, iki 120 metelių būtų traukęs, nes prosenelė-jo mama, mirė 105erių smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#224 2015-07-23 14:49:33

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  10mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  24d. 

Re: Sveikata

O aš "v temu". Sveikuoliškas gyvenimo būdas negarantuoja sveikatos.
Gali valytis dantis geriausiomis pastomis, valgyti kalcį, bet jie visvien kažkodėl ges.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#225 2015-07-23 15:11:45

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  16d. 

Re: Sveikata

Artaz rašė:

O aš "v temu". Sveikuoliškas gyvenimo būdas negarantuoja sveikatos.
Gali valytis dantis geriausiomis pastomis, valgyti kalcį, bet jie visvien kažkodėl ges.

ne pasta garantuoja smile o mityba, Å¡iaip asmeniÅ¡kai skaiÄiau pora syk skirtinguose Å¡altiniuose kad labiausiai kariesÄ… įtakoja vitaminai, mineralai ir ect...kažkodÄ—l netinka, aiÅ¡ku pasta smagu, beja,  fluoras sako l.blogai, endokrinologas primygtinai praÅ¡Ä— nesirinkt tokio gaminio..dar tokia įdomybÄ—, aktuali mums postsovietnÄ—ms Å¡alims, kad į tas pliombas ar kaip jos ten, dÄ—davo mercury...berods  gyvsidabris, jis lÄ—tai ir užtikrintai nuodina organizmÄ…, rekomenduoja paÅ¡alinti, nes be to detoksikacija siunkiųjų metalų yra nelabai efektyvi..bet ten..reikalai, neiÅ¡imsi paparstai nepaleidus gyvsidabrio į organizmÄ…, mechaninis bÅ«das, kiek užmaÄiau su kaukÄ—mis, kažkiais siurbliukais Å¡alia begręžiant dirba, labai brangu. Å ita info tiesiogiai iÅ¡ vaikų toksikologÄ—s, dr. laipsnį turinÄios, progresyvos senutÄ—s, vardas aiÅ¡ku užkrito..tai va..
man tai smagu bendrÄ…ja prasme kad Troja spardo sau ir kitiems į subinaites, kad žiÅ«rÄ—tume savo fizinÄ—s sveikatos, aiÅ¡ku mano skoniui galÄ—tų  ir Å¡velniau, bo skaudi vieta..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos