VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#126 2015-03-03 09:00:03

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mÄ—n.  5d. 

Re: Sveikata

Egle, visos būsenos pažįstamos, bet jau man visiškai išgydytos. O išgydė Jėzus Kristus, aktyvios maldos, rekolekcijos,maldos grupės narių maldos ir pan. Kalbu iš patirties, ką patyriau ir dabar esu dėl to laimingas. Dievui neįmanomų dalykų nėra.


Å iandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

2015-03-03 09:00:03

Google

#127 2015-03-03 17:23:12

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

Pijus rašė:

Egle, visos būsenos pažįstamos, bet jau man visiškai išgydytos. O išgydė Jėzus Kristus, aktyvios maldos, rekolekcijos,maldos grupės narių maldos ir pan. Kalbu iš patirties, ką patyriau ir dabar esu dėl to laimingas. Dievui neįmanomų dalykų nėra.

o.k smile
https://www.youtube.com/watch?v=YWDfM_-9NmI


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#128 2015-04-07 18:10:46

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

https://www.youtube.com/watch?v=AXjHBnk … e=youtu.be
kai norisi paklausyti apie sveikatÄ…, patinka tokie pokalbiai, tik tokie ir patinka, ty traukia.
simpatiškas vyras..nu wink


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#129 2015-04-07 19:28:41

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Sveikata

Pijus rašė:

Egle, visos būsenos pažįstamos, bet jau man visiškai išgydytos. O išgydė Jėzus Kristus, aktyvios maldos, rekolekcijos,maldos grupės narių maldos ir pan. Kalbu iš patirties, ką patyriau ir dabar esu dėl to laimingas. Dievui neįmanomų dalykų nėra.

O galÄ—tum plaÄiau pasidalint Pijau?

Neprisijungęs

 

#130 2015-04-07 20:47:30

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

O kur Dievas buvo, kai leido iki to nusirist? ÄŒia kas, iÅ¡bandymas koks? Juk aÅ¡ nusižudyt pasiruoÅ¡us. KodÄ—l Dievas nenori man padÄ—t? IÅ¡ kunigų girdžiu tik tai, kokie mes esam "žemÄ—s kirmelÄ—s", kokie esam nusidÄ—jeliai ir turim maldaut atleidimo. Po tokių kalbų man "dulkei" norisi ta dulke virst kuo greiÄiau


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#131 2015-04-08 06:21:21

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Sveikata

Iškaimo rašė:

O kur Dievas buvo, kai leido iki to nusirist? ÄŒia kas, iÅ¡bandymas koks? Juk aÅ¡ nusižudyt pasiruoÅ¡us. KodÄ—l Dievas nenori man padÄ—t? IÅ¡ kunigų girdžiu tik tai, kokie mes esam "žemÄ—s kirmelÄ—s", kokie esam nusidÄ—jeliai ir turim maldaut atleidimo. Po tokių kalbų man "dulkei" norisi ta dulke virst kuo greiÄiau

Gerai skamba: ''..... Juk aš nusižudyt pasiruošus. Kodėl Dievas nenori man padėt?.....'' wink

Neprisijungęs

 

#132 2015-04-08 06:49:25

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Sveikata

Iškaimo rašė:

<...> Iš kunigų girdžiu tik tai, kokie mes esam "žemės kirmėlės" <...>

Tu ne žemės kirmėlė, tu esi mylimas Dievo vaikas smile

Neprisijungęs

 

#133 2015-04-08 08:37:28

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

Iškaimo rašė:

O kur Dievas buvo, kai leido iki to nusirist? ÄŒia kas, iÅ¡bandymas koks? Juk aÅ¡ nusižudyt pasiruoÅ¡us. KodÄ—l Dievas nenori man padÄ—t? IÅ¡ kunigų girdžiu tik tai, kokie mes esam "žemÄ—s kirmelÄ—s", kokie esam nusidÄ—jeliai ir turim maldaut atleidimo. Po tokių kalbų man "dulkei" norisi ta dulke virst kuo greiÄiau

Iki ko tu dasiritai? Kas yra blogai?
Apsidairyk ,viskas tavo rankose, tu gali pakeist viska , rauk blogį su Å¡aknimis, nÄ—ra blogo oro yra iÅ¡ankstinÄ— nuostata, kad viskas bus blogai. Ar  nori, kad dievas ir už tave blynus keptų? O ar nepagalvoji ko gyveni? , koks gyvenimo tikslas?
NenorÄ—k vilų ant kopų, ar dangaus karalystÄ—s (Äia palyginimas , perkeltine prasme) ,pvz. noriu pakeist indus Å¡ia savaite ir iÅ¡suki makaule , kokiu bÅ«du tai padaryt ir darai. Poto kita ir tai įgauna pagreitį ir po kurio laiko namiÅ¡kiai aikÅ¡Äios , neraÅ¡au apie drastiÅ¡kas priemones : apie draugų pekeitimus ir kita , aÅ¡ taip pasielgiau , dabar nesigailiu , mane supa daug daugiau ir kažkaip iÅ¡tikimesni pažįstami. KÄ… aÅ¡ dariau ieÅ¡kojau tos terpÄ—s kurio galÄ—Äiau gyventi ir bÅ«ti blaivas, esu daug bendraujantis ir gyvai bendraujantis , tai pasirinkau grupe viena , antra susiradau ten patikimų draugų , kurie patars ir galÄ—si pabendraut , treÄia internike pasikuoÄiau info , jos tikrai daug ir įvairios   , yra forumų ir daug juose info.
O kas lieÄia soda tikrai pabendrausim , tik gal kiek vÄ—liau darbai spaudžia , geros dienos.

Neprisijungęs

 

#134 2015-04-08 08:55:57

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Sveikata

žvejys rašė:

Iki ko tu dasiritai? Kas yra blogai?
Apsidairyk ,viskas tavo rankose, tu gali pakeist viska , rauk blogį su Å¡aknimis, nÄ—ra blogo oro yra iÅ¡ankstinÄ— nuostata, kad viskas bus blogai. Ar  nori, kad dievas ir už tave blynus keptų? O ar nepagalvoji ko gyveni? , koks gyvenimo tikslas?
NenorÄ—k vilų ant kopų, ar dangaus karalystÄ—s (Äia palyginimas , perkeltine prasme) ,pvz. noriu pakeist indus Å¡ia savaite ir iÅ¡suki makaule , kokiu bÅ«du tai padaryt ir darai. Poto kita ir tai įgauna pagreitį ir po kurio laiko namiÅ¡kiai aikÅ¡Äios , neraÅ¡au apie drastiÅ¡kas priemones : apie draugų pekeitimus ir kita , aÅ¡ taip pasielgiau , dabar nesigailiu , mane supa daug daugiau ir kažkaip iÅ¡tikimesni pažįstami. KÄ… aÅ¡ dariau ieÅ¡kojau tos terpÄ—s kurio galÄ—Äiau gyventi ir bÅ«ti blaivas, esu daug bendraujantis ir gyvai bendraujantis , tai pasirinkau grupe viena , antra susiradau ten patikimų draugų , kurie patars ir galÄ—si pabendraut , treÄia internike pasikuoÄiau info , jos tikrai daug ir įvairios   , yra forumų ir daug juose info.
O kas lieÄia soda tikrai pabendrausim , tik gal kiek vÄ—liau darbai spaudžia , geros dienos.

smile Na tu Äia ir paraÅ¡ei. SkaiÄiau postÄ…, ir aiÅ¡ku, prisitaikiau, sau. Net akys plaÄiau atsivÄ—rÄ— smile Gavau gerÄ… užtaisÄ… visai dienai (o gal kelioms). AÄiÅ« smile 10 balų. smile

Neprisijungęs

 

#135 2015-04-08 11:53:51

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mÄ—n.  5d. 

Re: Sveikata

Pumputis rašė:

Pijus rašė:

Egle, visos būsenos pažįstamos, bet jau man visiškai išgydytos. O išgydė Jėzus Kristus, aktyvios maldos, rekolekcijos,maldos grupės narių maldos ir pan. Kalbu iš patirties, ką patyriau ir dabar esu dėl to laimingas. Dievui neįmanomų dalykų nėra.

O galÄ—tum plaÄiau pasidalint Pijau?

Deja, negalÄ—Äiau pasidalinti. SudÄ—tingas ir ilgas kelias su laiminga pabaiga. Dalinuosi tik gyvai ir tik tiem kam įdomu ir kas nori iÅ¡gyti. ÄŒia (forume) neįmanoma to perteikti, ir ne tokia paskirtis.


Å iandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#136 2015-05-04 18:43:53

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Sveikata

Ä® LietuvÄ… Å¡iomis dienomis atkeliauja nemokamas, bet labai svarbus Vitaminas D. TodÄ—l  nepatingim ir saulÄ—tomis dienomis, apsinuoginÄ™, visi žengte marÅ¡ į gamtÄ… big_smile big_smile big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#137 2015-05-04 20:12:10

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Troja rašė:

Ä® LietuvÄ… Å¡iomis dienomis atkeliauja nemokamas, bet labai svarbus Vitaminas D. TodÄ—l  nepatingim ir saulÄ—tomis dienomis, apsinuoginÄ™, visi žengte marÅ¡ į gamtÄ… big_smile big_smile big_smile

Baik tu big_smile Bandžiau. Kaimynai pirštus ties smilkiniais sukiojo, o šiandien - snarglys iki kelių. Geriau jau į soliariumą kolkas big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#138 2015-05-04 20:34:49

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Sveikata

Oi, IÅ¡kaimo, nevyk Dievo į medį ir netampyk tigro už Å«so. big_smile Kaip galima gyvenant kaime, arti gamtos, galvoti apie soliariumÄ…???  Å ventvagystÄ—, nekitaip! smile Soliariumas perspektyvoje – odos vėžys. Nepriverstų manÄ™s niekas į tÄ… baisų grabÄ… atsigulti. Kita vertus apie kokį VitaminÄ… D galima kalbÄ—ti soliariume??? O kaimynai tegu sukioja viskÄ…, kas jiems sukiojasi. AÅ¡ jau seniai nereaguoju į jokias kaimynų nuomones apie mane. AÅ¡ sau esu svarbesnÄ—, nei kvaila kaimynų nuomonÄ— apie mane. Mesk iÅ¡ galvos mintį, kad tau rÅ«pi ta kaimynų nuomonÄ—. LaisvÄ— nuo kaimynų nuomonÄ—s, žinok, yra labai geras dalykas. Kaip ir visos kitos laisvÄ—s: laisvÄ— nuo televizoriaus, nuo bažnyÄios, nuo vaistinių, nuo gydytojų, nuo minties, kad „neturiu kÄ… apsivilkt“ ir retkarÄiais net nuo laikrodžio.  big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#139 2015-05-04 21:04:37

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Troja rašė:

Oi, IÅ¡kaimo, nevyk Dievo į medį ir netampyk tigro už Å«so. big_smile Kaip galima gyvenant kaime, arti gamtos, galvoti apie soliariumÄ…???  Å ventvagystÄ—, nekitaip! smile Soliariumas perspektyvoje – odos vėžys. Nepriverstų manÄ™s niekas į tÄ… baisų grabÄ… atsigulti. Kita vertus apie kokį VitaminÄ… D galima kalbÄ—ti soliariume??? O kaimynai tegu sukioja viskÄ…, kas jiems sukiojasi. AÅ¡ jau seniai nereaguoju į jokias kaimynų nuomones apie mane. AÅ¡ sau esu svarbesnÄ—, nei kvaila kaimynų nuomonÄ— apie mane. Mesk iÅ¡ galvos mintį, kad tau rÅ«pi ta kaimynų nuomonÄ—. LaisvÄ— nuo kaimynų nuomonÄ—s, žinok, yra labai geras dalykas. Kaip ir visos kitos laisvÄ—s: laisvÄ— nuo televizoriaus, nuo bažnyÄios, nuo vaistinių, nuo gydytojų, nuo minties, kad „neturiu kÄ… apsivilkt“ ir retkarÄiais net nuo laikrodžio.  big_smile

Nu aÅ¡ kaimietÄ— dar Å¡viežia, tai man kažkaip keista jaustis laisvai. Å iandien trumpom rankovÄ—m morkas sÄ—jau, tai jau iÅ¡ trijų pusių buvo pažadÄ—tas plauÄių uždegimas ir su džiugesiu akcentuota "vaaa, sakiau, kad snargly minimum gausi" roll
Ä® soliariumus evaikÅ¡tau, juokavau. TurbÅ«t nebetilpÄiau į tÄ… grabÄ… lol
O kad nesu alkoholikÄ—, tai norÄ—Äiau, kad kaimynai taip galvotų, visgi...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#140 2015-05-06 18:52:25

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Sveikata


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#141 2015-05-06 19:23:21

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

Troja rašė:

http://www.vlmedicina.lt/2012/02/maisto-prekiu-parduotuvese-maisto-is-viso-nera/

koks nenormalus liūdesėlis, maistas kaip iš kokios netinkamos žmogui gyventi planetos.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#142 2015-05-06 19:49:36

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Sveikata

Troja rašė:

http://www.vlmedicina.lt/2012/02/maisto-prekiu-parduotuvese-maisto-is-viso-nera/

yikes tai kÄ… valgyt?

Neprisijungęs

 

#143 2015-05-06 20:06:28

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

Užauginta savo arba rast augintoja. Pabandykit nevalgyt dešros arba rūkytų lašinukų iš parduotuvės. Pajusit kad kažko trūksta , kažkokia savijauta neta , mūsų organizmas per daug yra priklausomas nuo visokių skonių stipriklių.
Šiaip šiandien įdomi diena , pyksta iš visų. Nusipirkau blenderį šiandien , sako durnas neturi kur pinigų kur dėt, vakar padariau salotų be grietinės tik su nedaug aliejuko , vėl netikau. Senstu. O gal moterys per daug reiklios pasidarė.

Neprisijungęs

 

#144 2015-05-06 20:15:13

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Sveikata

žvejys rašė:

O gal moterys per daug reiklios pasidarÄ—.

Žinoma, visada vyrai šaunuoliai big_smile

Neprisijungęs

 

#145 2015-05-06 20:22:35

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

Dėkui, tik žinai kai pasakai kad stengsiuosi sveikai maitintis , mesiu svorio , tuoj ima įtarinėt "tai ką jau kitą susiradai" , tai va visas ir šaunumas.

Neprisijungęs

 

#146 2015-05-06 20:38:53

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Sveikata

žvejys rašė:

Dėkui, tik žinai kai pasakai kad stengsiuosi sveikai maitintis , mesiu svorio , tuoj ima įtarinėt "tai ką jau kitą susiradai" , tai va visas ir šaunumas.

Turėtum džiaugtis. Esi šio to vertc jei pavydi.

Neprisijungęs

 

#147 2015-05-06 20:47:42

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Sveikata

Gerai , tai ko kasdien kartoja, kad niekam tikes. Sunku su tomis moterimis, ryt bus efektas kai pasiūlysiu pietums kokteiliuką iš žolelių , dabar svarstau , o gal jei su kokiu kotletu sumalt kokteiliuką , žinai visai geras dalykas , blenderis , šiandien birbinu viską iš eilės.

Neprisijungęs

 

#148 2015-05-06 21:03:01

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Sveikata

žvejys rašė:

Gerai , tai ko kasdien kartoja, kad niekam tikes. Sunku su tomis moterimis, ryt bus efektas kai pasiūlysiu pietums kokteiliuką iš žolelių , dabar svarstau , o gal jei su kokiu kotletu sumalt kokteiliuką , žinai visai geras dalykas , blenderis , šiandien birbinu viską iš eilės.

Garšvų i dilgėlių galiu nebrangiai paskolyt.

Neprisijungęs

 

#149 2015-05-06 21:04:48

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Sveikata

žvejys rašė:

Gerai , tai ko kasdien kartoja, kad niekam tikes. Sunku su tomis moterimis, ryt bus efektas kai pasiūlysiu pietums kokteiliuką iš žolelių , dabar svarstau , o gal jei su kokiu kotletu sumalt kokteiliuką , žinai visai geras dalykas , blenderis , šiandien birbinu viską iš eilės.

Blenderis dalykas tikrai geras, dabar praktiškai tik jį ir naudoju. Jau kurį laiką geriu tuos kokteiliukus ryte ir dažnai vakare. Viskas liuks. Tik man nutiko taip, kad gamtai subujojus pripuoliau prie laukinių žolių. Pripult tai pripuoliau, bet matyt per greitai ir karvinėmis smile dozėmis. Visada turėjau alergiją nuo balandžio iki birželio vidurio, bet šiemet teko net į medikus kreiptis. Daktarė mažumėlę nukraupo ir paaiškino, kad sukultūrintos žolės nėra pavojingos, o su laukinėm reikia atsargiai, po truputį. Kol kas kreivai dar žiūriu ir į tą patį nekaltą špinatą, bet geriau mirsiu, nei šito gėrio atsisakysiu (tik saikingiau) smile.

Neprisijungęs

 

#150 2015-05-06 21:10:47

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  6d. 

Re: Sveikata

big_smile iš AA persimetėm į sveikatą ir keliam temos reitingus lol Sveikuoliai cool

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos