VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#76 2015-02-18 10:08:01

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

aÅ¡ darau, galim eskizÄ… anksÄiau apžiÅ«rÄ—t nei susitikimas, sakykit kada norite matyti, nes aÅ¡ vistiek  tempsiu iki beveik paskutinÄ—s nakties iki susitikimo, jei norisi anksÄiau, tai bus paeskizuota, kÄ… jau, vistiek  nesu joks profas ir su sakinių formuluotÄ—m nepyragas ir stiliaus ir logikos klaidos, bÅ«tų  naudingiau, nei verstis galvom prieÅ¡ pat,  gal į savaitÄ—s galÄ…, m?


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

2015-02-18 10:08:01

Google

#77 2015-02-18 10:14:01

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Manau, kad Å¡io savaitÄ—s pabaiga tinka ;) KÄ… tiksliai darai? Abu ar vienÄ…?

Egle, nepergyvenk, mano versti tekstai irgi tragiÅ¡kai atrodo, reikÄ—tų duoti iÅ¡mananÄiam žmogui, kad juos paverstų tikrais lietuviÅ¡kais sakiniais, ne tik lietuviÅ¡kais žodžiais. Bet geriau jau taip negu visai nieko.

Neprisijungęs

 

#78 2015-02-18 19:12:52

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

iki savaitės galo, ten kur mažiau texto Audroni wink


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#79 2015-02-22 14:30:05

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

SiÅ«lomas  Susirinkimų Formatas

PRADŽIA
Sveiki susirinkÄ™  S.O.S, mano vardas _________.  AÅ¡ esu papraÅ¡ytas(-a) pravesti  Å¡io vakaro  susirinkimÄ…. S.O.S susirinkimai (angl. save ourselves, liet. IÅ¡gelbÄ—ti save) yra skirti norintiems gyventi blaiviai.
S.O.S susirinkimai gali būti alternatyva tiems sveikimo būdams, kurie yra susiję su religiniais ar antgamtiniais įsitikinimais.
Mes gerbiame įvairovę, skatiname sveiką skepticizmą, racionalų mąstymą, taip pat ir jausmų raišką. Kiekvienas iš mūsų pats prisiima atsakomybę už savo blaivų gyvenimą kiekvieną dieną.
Tai susirinkimai  skirti  blaivybei.  MÅ«sų tikslas susilaikyti nuo alkoholio ar kitų sÄ…monÄ™ keiÄianÄių medžiagų vartojimo.
Mes gerbiame žmogaus teisę į anonimiškumą.
S.O.S nÄ—ra profesionalai. Mes esame  tarpusavio pagalbos  grupÄ—.
Å iame susirikime  dalinamÄ—s savo patirtimi, supratimu, viltimi ir jausmais.

Suggested  Meeting Format
OPENING
Welcome to SOS my name is _______ . I’ve been asked to lead tonight’s meeting.  Save Ourselves is dedicated to providing a path to sobriety, an alternative to those paths depending upon supernatural or religious beliefs.  We respect diversity, welcome healthy skepticism, and encourage rational thinking, as well as the expression of feelings.  We each take responsibility for our individual sobriety on a daily basis.  This is a sobriety meeting.  Our focus is on the priority of abstaining from alcohol and other mind-altering drugs.  We respect the anonymity of each person in this room.  This is a self-help, nonprofessional group.  At this meeting we share our experiences, understandings, hopes and feelings.


SKELBIMAI
Paskelbkite naujÄ… literatÅ«rÄ…, susirinkimų tvarkaraÅ¡tį ir kt.  Paklauskite ar nÄ—ra praneÅ¡imų iÅ¡ grupÄ—s.
BLAIVYBÄ–S SUKAKTYS
GrupÄ—je mes Å¡venÄiame įvairias blaivybÄ—s sukaktis. Ar yra kas Å¡iÄ… savaitÄ™  Å¡venÄia trisdeÅ¡imt  dienų nepertraukiamos blaivybÄ—s? Å eÅ¡iasdeÅ¡imt dienų? Tris mÄ—nesius? Å eÅ¡is mÄ—nesius? Gal kas nors Å¡venÄia metų sukaktį Å¡iÄ… savaitÄ™? Jei Å¡venÄiate kokiÄ… kitÄ… sukaktį, duokite žinoti?

ANNOUNCEMENTS
Ask for announcements from the group. Announce new literature, meeting
schedules, etc. Indicate if refreshments are available, etc.
ANNIVERSARIES
We celebrate various lengths of sobriety in these meetings.  Is there anyone here with thirty days of continuous sobriety?  Sixty days?  Three months?  Six months?  Is there anyone celebrating a yearly anniversary this week?  If you have an anniversary date coming up, please let me know after the meeting, and we will prepare a celebration for that date. 


PAMÄ„STYMAI
Šį vakarą esu paprašytas (-a) _________paskaityti tekstą apie blaivaus gyvenimo gaires:
NorÄ—dami  iÅ¡eiti iÅ¡ uždaro neigimo rato  ir pasiekti blaivybÄ™, pirmiausia mes pripažįstame, kad esame alkoholikai ar narkomanai.  Mes priimame Å¡iÄ… tiesÄ… be iÅ¡lygų.
Po vienÄ… dienÄ…. (angl. one day at a time) . Nuo tada kada nevartojame, mes imamÄ—s bet kokių bÅ«tinų veiksmų, norÄ—dami gyventi blaiviai ir kokybiÅ¡kai. Nepriklausomai nuo to, kad  gyvenimas pilnas neaiÅ¡kumų , nepaisant bet kokių jausmų ar konfliktų, bet kokiomis aplinkybÄ—mis , mums nebÅ«tina gerti ar vartoti.
Mes dalinamės jausmais, mintimis, tarpusavio pasitikėjimu. Blaivybė yra mūsų prioritetas. Ir mes kiekvienas atsakome už savo paties blaivų gyvenimą.

READING
Tonight I have asked ________________________to read the suggested Guidelines for sobriety:
To break the cycle of denial and achieve sobriety, first we acknowledge that we are alcoholics or addicts.  We reaffirm this truth daily and accept without reservation – one day at a time – the fact that as clean and sober individuals we cannot and do not drink or use, now matter what.  Since drinking or using is not an option for us, we take whatever steps are necessary to continue our Sobriety Priority lifelong.  A quality of life – “the good life†– can be achieved.  However, life is also filled with uncertainties.  Therefore, we do not drink or use, regardless of feelings, circumstances, or conflicts.
We share in confidence with each other our thoughts, and feelings as sober, clean individuals.  Sobriety is our priority, and we are each responsible for our lives and our sobriety.   


ĮŽANGA
Dar kartÄ… aÅ¡ esu _________________. Prisistatykime. PradÄ—kime nuo žmogaus, sÄ—dinÄio  mano kairÄ—je. (:
PRADŽIA
Å is susirikimas jau prasidÄ—jo. PraÅ¡ome dalintis. Pasisakykime protingÄ… laiko tarpÄ…, idant  visi galÄ—tų dalyvauti.
PABAIGA
GrupÄ— iÅ¡silaiko pati. Jeigu galite prisidÄ—kite.  MÅ«sų surikti pinigai yra panaudojami mokÄ—ti nuomos mokestį ir kt.  (PasiÅ«skite  dėžutÄ™).
Blaivybė yra mūsų prioritetas. Ir mes kiekvienas atsakome už savo paties blaivų gyvenimą.
Dėkojame , kad atėjote ir prašome gryžti.
Pabaigdami paspauskime vienas kitam rankÄ…, kaip padÄ—kÄ…, kad esame Äia ir palaikome vienas kitÄ… blaivybÄ—je.

INTRODUCTIONS
Again, I am __________________.  Now, starting with the person on my left, let’s introduce ourselves. 
OPENING
This meeting is now open.  We ask that you try to keep your sharing to a reasonable length of time so that everyone can participate.
CLOSING
This group is self is supporting. If you can make some contribution, we will use it to pay the cost of rent, refreshments, and other expenses.(Pass a basket). Sobriety is our priority, and we each assume the responsibility for our lives and our sobriety. Thank you for coming and please come back. Let’s close by giving ourselves a hand for being here to support and celebrate each other’s sobriety.

By James Christopher


teksto eskizas


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#80 2015-02-22 14:31:40

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Pavartykite, palietuvinkit. SuraÅ¡iau pastraipom, kartu su originalu, gal bus paprasÄiau komentuoti ir taisyti.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#81 2015-02-22 14:44:14

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Mano komentariukas: fokusas į alkoholio vartojimÄ…, narkotikų. O pvz vaistai? gal reikia aiÅ¡kiai įtraukti? bet tada prasideda, o kaip rÅ«kymas dar kažkas.. Man asmeniÅ¡kai apmaudžiausia kad priklausomi nuo antidepresantų ir pan. žmonÄ—s arba neturi savo arba turi pristaikyti vis kažkur kitokiose grupÄ—se ir negali savÄ™s iÅ¡reikÅ¡t >: neturi jokios be detoksikacijos pagalbos.Bet gal mano žinios senos.  Kaip suprantu S.O.S orientuota į priklausomybÄ™ nuo cheminių medžiagų?

Kalbam.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#82 2015-02-22 15:31:12

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Egle rašė:

Pavartykite, palietuvinkit. SuraÅ¡iau pastraipom, kartu su originalu, gal bus paprasÄiau komentuoti ir taisyti.

Dėkui, Egle, padarei didelį darbą. Tekstai, bent mano neišlavėjusiai ausiai, labai gerai skamba. Kalbininkai, tikriausiai rastų prie ko prisikabinti, bet toks jų darbas ;). Eina sau, noriu į SOS susirinkimą...

Neprisijungęs

 

#83 2015-02-22 17:36:17

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  4mÄ—n.  24d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Egle rašė:

Mano komentariukas: fokusas į alkoholio vartojimÄ…, narkotikų. O pvz vaistai? gal reikia aiÅ¡kiai įtraukti? bet tada prasideda, o kaip rÅ«kymas dar kažkas.. Man asmeniÅ¡kai apmaudžiausia kad priklausomi nuo antidepresantų ir pan. žmonÄ—s arba neturi savo arba turi pristaikyti vis kažkur kitokiose grupÄ—se ir negali savÄ™s iÅ¡reikÅ¡t >: neturi jokios be detoksikacijos pagalbos.Bet gal mano žinios senos.  Kaip suprantu S.O.S orientuota į priklausomybÄ™ nuo cheminių medžiagų?

Kalbam.

Jeigu susirinkimai bus orientuoti į žmonÄ—s turinÄius įvairias chemines priklausomybes tai turbÅ«t vietoj ''blaivybÄ—'' labiau tiktų ''priklausomybÄ—''.

Neprisijungęs

 

#84 2015-02-22 18:34:57

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

bet gi priklausomybÄ— ir blaivybÄ— beveik prieÅ¡ingi poliai. Negi suformuluosi  : blaivybÄ— yra mÅ«sų prioritetas į priklausomybÄ— yra mÅ«sų prioritetas.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#85 2015-02-22 18:38:49

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Egle rašė:

Mano komentariukas: fokusas į alkoholio vartojimÄ…, narkotikų. O pvz vaistai? gal reikia aiÅ¡kiai įtraukti? bet tada prasideda, o kaip rÅ«kymas dar kažkas.. Man asmeniÅ¡kai apmaudžiausia kad priklausomi nuo antidepresantų ir pan. žmonÄ—s arba neturi savo arba turi pristaikyti vis kažkur kitokiose grupÄ—se ir negali savÄ™s iÅ¡reikÅ¡t >: neturi jokios be detoksikacijos pagalbos.Bet gal mano žinios senos.  Kaip suprantu S.O.S orientuota į priklausomybÄ™ nuo cheminių medžiagų?

Kalbam.

SOS Guidebook For Group Leaders  kiek spÄ—jau permesti akimis tai yra kalbama apie tai..Ir jei neklystu nieko prieÅ¡ platesnį nei alkoholizmas ratÄ…. PaskubÄ—jau kelt klausmus. Hmn..reik dirbt toliau.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#86 2015-02-22 18:42:19

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Audronis rašė:

Egle rašė:

Pavartykite, palietuvinkit. SuraÅ¡iau pastraipom, kartu su originalu, gal bus paprasÄiau komentuoti ir taisyti.

Dėkui, Egle, padarei didelį darbą. Tekstai, bent mano neišlavėjusiai ausiai, labai gerai skamba. Kalbininkai, tikriausiai rastų prie ko prisikabinti, bet toks jų darbas wink. Eina sau, noriu į SOS susirinkimą...

Audroni smile

jo, bet vistiek gal įmeskite jei matote kokių pastabų, pasiūlymų, paskui prieš susitikimą, paspausim print ir visų komentarai bus apšnekėti, jei ir pats žmogus pvz negalės ir nenorės dalyvauti.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#87 2015-02-25 21:43:18

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Na perskaiÄiau tÄ… SOSo vadovÄ…, pradÄ—jau versi ...ir suglumau. Vertimo bÅ«tų apie 9 Word lapus, o mano galva, pritaikyti mÅ«sų formatui nalabai yra ko. Mano požiÅ«riu tai yra ta pati programa kaip ir AA, skirtumas tas, kad ji yra pasaulietiÅ¡ka ir nesiremia AJ. Tie patys susirinkimai kartÄ… per savaitÄ™
fiiziškai (kas mums 4-5 žmonėms yra visiškai is not possible), skleidimas (reklama), iždas, nepriklausomos patalpos ... Kalbu tik apie tai, ko versti prasmės nematau, bet jei kas pasatys TAIP, tai kodėl gi ir ne ...smile

Neprisijungęs

 

#88 2015-02-26 07:49:36

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Vika,

mano požiūriu:
- S.O.S ir forumo  formatas susijÄ™ tik keliuose taÅ¡kuose. IÅ¡ principo adaptuoti vieno į kitÄ… nÄ—ra prasmÄ—s, nes perdaug principinių skirtumų, pvz realus-virtualus.
-tikiuosi nėra vidinių panašumų į AA, ( o kad tai "savipagalbiški"susirinkimai priklausomiems žmonėms ir jie vyksta gyvai, tai dar ne AA) na bet diskusija, laikas ir tolesnė info parodys.
- dÄ—l įgyvendinimo sÄ—kmÄ—s nesÄ—kmÄ—s  žinau panaÅ¡iai kaip ir tu.

tai tik mano asmeniniais įspūdžiais paremta nuomonė


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#89 2015-02-26 08:50:53

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  18d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  4d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Forumas yra tik forumas, o ne kokios nors organizacijos filialas. Specialiai nevardinsiu pavadinimų, kad neerzinti vienos iš jų narių :)
Jei atsirastų kokiame nors formate savitarpio pagalbos grupė, nors joje dalyvautų ar net ją steigtų - tai jau būtų visiškai atskiras dalykas.
Gal dar taip pasakyÄiau: forumo tikslas yra ne gydyt, o informuot , kad yra bÅ«dų to pasiekti, kad yra daug žmonių jau tai padariusių. AiÅ¡ku dar patirtim dalintis ir Å¡iaip bendrauti.

Viktorija ir Egle, jÅ«s Å¡aunuolÄ—s kad Ä—mÄ—tÄ—s tų vertimų. ÄŒia ir yra reali pagalba ieÅ¡kanÄiam iÅ¡eities. Vertimai bus labai naudingi, jei ne Å¡iandien tai rytoj.

Neprisijungęs

 

#90 2015-02-26 08:50:58

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Viktorija rašė:

Na perskaiÄiau tÄ… SOSo vadovÄ…, pradÄ—jau versi ...ir suglumau. Vertimo bÅ«tų apie 9 Word lapus, o mano galva, pritaikyti mÅ«sų formatui nalabai yra ko. Mano požiÅ«riu tai yra ta pati programa kaip ir AA, skirtumas tas, kad ji yra pasaulietiÅ¡ka ir nesiremia AJ. Tie patys susirinkimai kartÄ… per savaitÄ™
fiiziškai (kas mums 4-5 žmonėms yra visiškai is not possible), skleidimas (reklama), iždas, nepriklausomos patalpos ... Kalbu tik apie tai, ko versti prasmės nematau, bet jei kas pasatys TAIP, tai kodėl gi ir ne ...smile

Būtent tą patį nupasakojo žmogus kai pirmą kartą išgirdau apie tokia grupe, man asmeniškai savipagalbos grupės yra jėga , ateit išsikalbėt apie problemas susėjusiais su alkoholiu ir ne tik.

Neprisijungęs

 

#91 2015-02-26 12:57:09

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

žvejy, kaip suprantu esi sutikÄ™s žmogų, kuris buvo SOS grupÄ—s susirinkime. Gal netyÄia kokius jo kontaktus gali gauti? Ä®domu bÅ«tų paklausinÄ—ti.

Neprisijungęs

 

#92 2015-02-27 13:22:37

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  9mÄ—n.  19d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Audronis rašė:

žvejy, kaip suprantu esi sutikÄ™s žmogų, kuris buvo SOS grupÄ—s susirinkime. Gal netyÄia kokius jo kontaktus gali gauti? Ä®domu bÅ«tų paklausinÄ—ti.

AÅ¡ buvau ir viskÄ… žinau, papasakosiu susitikimo metu  big_smile


Å iandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#93 2015-02-27 14:37:02

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Pijus rašė:

Audronis rašė:

žvejy, kaip suprantu esi sutikÄ™s žmogų, kuris buvo SOS grupÄ—s susirinkime. Gal netyÄia kokius jo kontaktus gali gauti? Ä®domu bÅ«tų paklausinÄ—ti.

AÅ¡ buvau ir viskÄ… žinau, papasakosiu susitikimo metu  big_smile

kurioj Å¡alyje? Pijau..come on
dabar...pls..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#94 2015-02-27 16:11:41

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  9mÄ—n.  19d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Egle rašė:

Pijus rašė:

Audronis rašė:

žvejy, kaip suprantu esi sutikÄ™s žmogų, kuris buvo SOS grupÄ—s susirinkime. Gal netyÄia kokius jo kontaktus gali gauti? Ä®domu bÅ«tų paklausinÄ—ti.

AÅ¡ buvau ir viskÄ… žinau, papasakosiu susitikimo metu  big_smile

kurioj Å¡alyje? Pijau..come on
dabar...pls..

Å iuo metu Egle esu LT, galÄ—sime susitikti..........wink


Å iandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#95 2015-02-27 16:33:08

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

žvejys atsakÄ— į mano klausimÄ… asmenine žinute... žvejy, gal tÄ… pirmÄ… dalį vieÅ¡ai paskelbkim, jei tu ne prieÅ¡? BesidominÄių yra, bus ir jiems įdomu.

Jei yra dar žinanÄių kÄ… apie SOS, tai be jokių konspiracijų pasidalinkit, o jei yra noras tik paplepÄ—ti, tai juk yra tam skirtu temų...

Neprisijungęs

 

#96 2015-02-27 19:35:16

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Galim Audroni , aš manau kad atsiras.

Neprisijungęs

 

#97 2015-02-27 20:29:25

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Su žvejo sutikimu įdedu jo atsakymÄ… į anksÄiau užduotÄ… klausimÄ… apie žmogų lankiusį SOS.

žvejys rašė:

prieÅ¡ metus gal ankÄiau buvo atÄ—jus į grupe iÅ¡ Anglijos gryžus , tai klausÄ— ar nÄ—ra Lietuvo SOS tokios grupÄ—s , net nežinojau kas tokia , sakÄ— buvo lankius , tik tiek pasakÄ— kad viskas tas pats tik be dievų na be AJ , kaip AA grupÄ—,  matai aÅ¡ lankau mažų miestelių grupes tai maža rotacija , didmiestį žinoma yra daugiau , nemanau kad nÄ—ra užsienį nelankiusių , man taip pat keista kad niekas nieko nežino, arba kaip visad tyli. <...>

Neprisijungęs

 

#98 2015-02-28 08:21:50

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

AJ yra grupÄ—? tikiuos nekertinis akmenuks, nes ne ilgai tempsiu.
aÅ¡ tai beskaitydama toliau apie idÄ—jinÄ™ sandarÄ…, susidariau įspÅ«dį, kad l.abstrakÄiai viskas ir netgi nÄ—ra vienos priimtinos schemos, viskas priklauso nuo paÄios  grupÄ—s žmonių, kas ir kÄ… galvoja, tokia ir bus grupÄ—..Bet antrÄ… kartÄ… nenorÄ—Äiau užkibti, kaip buvau užkibus už AA, Religijos, New Ago. Buvo smagu ir  graudu, bet jau buvo. (kaip tenka pasiaiÅ¡kinti su savimi, tai dar matyt dabar tempiu užsidÄ—jus ant peÄių tÄ… patirtį ir grÄ—smingai).
Tai tik mano nuomonė smile , tiesa radikali, bet tai neturi stabdyt jokio traukinio, šiuo atžvilgiu jau esu įgali atsitraukt ir nepult po bėgiais, netrugdyt kitiems.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#99 2015-02-28 08:40:31

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Man tie dievai, tai velniai jų nematÄ—smile turiu imunitetÄ…. DÄ—l AA mane trikdo kitas dalykas - tas įsikabinimas į tvirtinimÄ…, kad tai yra nepagydoma, progresuojanti, mirtina ir ooooo... visokia kokia liga. Jei tai tiesa, tai niekuo nebelieka kliautis, tik AJ. AÅ¡ SOSe ieÅ¡koÄiau kitokios koncepcijos, kaip, kad žmogus turi prisiimti už save atsakomybÄ™, o ne patikÄ—ti jÄ… Onutei, Petriukui ar dar velniai žino kam:). Kažkokia Å¡iandien velniÅ¡ka nuotaika, bala nematÄ— einu sportuoti, gal sudvasingÄ—siu big_smile.

Neprisijungęs

 

#100 2015-02-28 18:11:04

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  25d. 

Re: SOS Lietuvoje. Realu!

Taip ir yra Viktorija , pats turi apsiimti atsakomybe , o ne patikėti kažkam kitam. Aš į AA einu ne vedinas kažko , o einu pats ir einu vien dėlto kad jei išsikalbu man palengvėjo ir mintys apie gėrimą nutolstą. Gal pati SOS programa tapati nežinau , bet man blaivybei padeda išsikalbėjimas ir apart grupės gyvai aš neturiu su kuo. Bandžiau vienas ir rezultatas mintys susivėlė ir gryžau prie seno , daugiau nebandau.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos