VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#201 2013-01-07 23:43:32

anna
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-01-02
Žinutės: 91


Blaivus  11m.  1mėn.  27d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Labas Artaz smile
Džiugu, kad prisijungei smile
Aš čia irgi naujokė. Naujieji man taip pat buvo paskutinis taškas nuosprendžiui viską keisti big_smile
Nors pasitikau jau švari, bet mušant 12 ašarojau kaip vaikas kol kiti džiaugėsi ir daviau žodį sau pačiai, kad taip nebegalima.
Smagu, kad ir tu tai padarei:) Sekmės!

Neprisijungęs

 

2013-01-07 23:43:32

Google

#202 2013-01-08 21:11:09

Batuotas katinas
Narys
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 30

Re: Kaip neužgerti per šventes

Kažkoks dėsningumas gaunasi. Po didesnių švenčių mūsų gretos vis papilnėja. Duk dieve, kad nepradėtų retėti. smile

Neprisijungęs

 

#203 2013-02-18 15:19:48

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Pagarba visiems smile Parašysiu, kas man vakar padarė įspūdį ir apie ką nemažai pamąsčiau. Ogi mano draugė šiuo metu svečiuojasi JAV ir tenai vyko jos giminaičių mažiuko vaikučio krikštynos. Vaikučio tėtis yra tikras lietuvis, išvažiavęs trumpam užsidirbt, bet pakliuvęs į meilės pinkles ir tenai sukūręs šeimą su šrilankiete, bet ne kokia džiunglėse nuo palmės ant mūsų lietuvaičio užšokusia Amazone , bet yra jinai iš išsilavinusios, išprususios šeimos, pati - vaikų pediatrė. Tai įspūdį man padarė tai, jog draugė parašė, kad 29-iems suvažiavusiems suaugusiems svečiams, kurių dauguma ir buvo šrilankietės giminaičiai, buvo nupirkti keturi buteliai vyno. Ir iš jų du liko neišgerti. Tai ir šiaip vartaliojau mintyse šį reikalą, ir kitaip, bet vis tiek likau nustebusi. Manau, kad jei taip būtų pas mus, tai šeimininkai būtų gerai svečių atitalžyti big_smile Sakė, kad pagrindiniai akcentai tenai dedami maistui ir bendravimui. Vakarop "baliavotojai" nuėjo pasiplaukiot į baseiną. Žodžiu, eilinį kartą įsitikinau, kad genialumas slypi paprastume. Labai man patiko visas šitas reikalas. Geras pavyzdys smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#204 2013-02-18 16:38:23

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Jie neturi alkoholio geno, negali vartoti alkoholio, greičiausiai rūko žolę....  Esu gėręs su japonu alų, nepatikėsite, lūžo nuo vieno bokalo alaus.

Neprisijungęs

 

#205 2013-02-18 16:44:17

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Kaip neužgerti per šventes

Na yra tokiu pavyzdžiu ir mūsu šalyje, tik gal jie nėra taip akcentuojami, kad bendravimas ir šeima, kad draugai yra vertybė, o ne nuo vaišiu ir gėrimu lūžtantys stalai. Aš asmeniškai esu labai aršus priešininkas ir tu visokiu gedulingų pietu po laidotuviu, kai dar po visko yra valgoma ir girtuokliaujama maždaug mirusiajam „atminti“. Absoliutus kažkoks senovinis barbarizmas kai mirus tarkim kokiam karaliui buvo lėbaujama kokia savaitę „jo garbei ir atminimui“.

Kita vertus ir toje Šri lankoje yra kiek kitaip. Abejoju ar ten taip auklėjami vaikai kaip pas mus. Kur anot Aurelijaus Verygos, gali kilti šokas nuėjus į tarkim vaiku darželio Kaledinę švente. Ant stalo sau stovi vienam gale Alitos alkoholiniai buteliai vyno, kitam gale tas „vaikiškas“ putojantis byzalas. Bet ka galvoji??   Jau 5 metu pypliai šliaužiojantys aplink stala, jau pasirodo tikri „ekspertai“, žino kurie buteliai vaikams, kurie tėvams skirti.. Tai ko tada stebėtis.

Paskutinis taisė Pasiklydes (2013-02-18 16:45:03)


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#206 2014-06-04 03:04:26

forumietis
Naujokas
Registravosi: 2014-06-04
Žinutės: 3

Re: Kaip neužgerti per šventes

Na, aš irgi nebegaliu gerti, kita diena vis norisi pataisyti sveikatą, ir dar blogiau. Prieš 3  mėnesiu net keturios dienos gavosi. brr. Su žmona aišku vėl pykčiai. Bet jau antras mėnuo nei lašo.Mano senelis alkoholikas, tėvas mėgėjas pakelti taurelę, ir aš neatisakau. Tiksliau jau atsisakau.Per kitas šventes žmonai sakiau neprisigersiu, nors ji netiki, bet aš išlaikysiu savo žodį- viešai pasisakau.smile Reikia pratintis vartoti labai saikingai. Galiu visiškai mest, jau esu ankčiau metęs, bet noriu save valdyti- daug sunkiau yra negerti, truputį išgėrus, nei negerti visiškai. Išgėrus taurę ar dvi vyno per vakarą, tikrai nėra žalos nei sveikatai, nei šeimyninimas santykiams.

Neprisijungęs

 

#207 2014-06-04 09:34:23

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Kaip neužgerti per šventes

forumietis rašė:

Na, aš irgi nebegaliu gerti, kita diena vis norisi pataisyti sveikatą, ir dar blogiau. Prieš 3  mėnesiu net keturios dienos gavosi. brr. Su žmona aišku vėl pykčiai. Bet jau antras mėnuo nei lašo.Mano senelis alkoholikas, tėvas mėgėjas pakelti taurelę, ir aš neatisakau. Tiksliau jau atsisakau.Per kitas šventes žmonai sakiau neprisigersiu, nors ji netiki, bet aš išlaikysiu savo žodį- viešai pasisakau.smile Reikia pratintis vartoti labai saikingai.

Galiu visiškai mest,

jau esu ankčiau metęs, bet noriu save valdyti- daug sunkiau yra negerti, truputį išgėrus, nei negerti visiškai. Išgėrus taurę ar dvi vyno per vakarą, tikrai nėra žalos nei sveikatai, nei šeimyninimas santykiams.

Man dabar keistai skamba tie posakiai,kad "galiu visiškai mest",kad "galiu tik porą taurių išgert ir viskas"....tai kam  tada gert tų porą taurių,jei gali visiškai mest???reiškia negali:)

Paskutinis taisė katyte (2014-06-04 09:35:17)

Neprisijungęs

 

#208 2014-06-04 10:37:53

forumietis
Naujokas
Registravosi: 2014-06-04
Žinutės: 3

Re: Kaip neužgerti per šventes

katyte rašė:

forumietis rašė:

Na, aš irgi nebegaliu gerti, kita diena vis norisi pataisyti sveikatą, ir dar blogiau. Prieš 3  mėnesiu net keturios dienos gavosi. brr. Su žmona aišku vėl pykčiai. Bet jau antras mėnuo nei lašo.Mano senelis alkoholikas, tėvas mėgėjas pakelti taurelę, ir aš neatisakau. Tiksliau jau atsisakau.Per kitas šventes žmonai sakiau neprisigersiu, nors ji netiki, bet aš išlaikysiu savo žodį- viešai pasisakau.smile Reikia pratintis vartoti labai saikingai.

Galiu visiškai mest,

jau esu ankčiau metęs, bet noriu save valdyti- daug sunkiau yra negerti, truputį išgėrus, nei negerti visiškai. Išgėrus taurę ar dvi vyno per vakarą, tikrai nėra žalos nei sveikatai, nei šeimyninimas santykiams.

Man dabar keistai skamba tie posakiai,kad "galiu visiškai mest",kad "galiu tik porą taurių išgert ir viskas"....tai kam  tada gert tų porą taurių,jei gali visiškai mest???reiškia negali:)

aha, mano žmona irgi taip pat sako... moteriška logika. smile O man rodos niekas nėra blogai, jei daroma saikingai. Juk prancūzai italai, ispanai kasdien geria vyną masiškai, kelis kartus per dieną ir neprasigeria.smile о ir Vokietijoj ne taip senai, aštuntam dešimtmetyje, net darbovietėse žmonės per pietus išgerdavo po bokalą alaus, tik vėliau uždraudė.

Neprisijungęs

 

#209 2014-06-04 11:35:18

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  19d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  12d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

forumietis rašė:

katyte rašė:

forumietis rašė:

Na, aš irgi nebegaliu gerti, kita diena vis norisi pataisyti sveikatą, ir dar blogiau. Prieš 3  mėnesiu net keturios dienos gavosi. brr. Su žmona aišku vėl pykčiai. Bet jau antras mėnuo nei lašo.Mano senelis alkoholikas, tėvas mėgėjas pakelti taurelę, ir aš neatisakau. Tiksliau jau atsisakau.Per kitas šventes žmonai sakiau neprisigersiu, nors ji netiki, bet aš išlaikysiu savo žodį- viešai pasisakau.smile Reikia pratintis vartoti labai saikingai.
Galiu visiškai mest,
jau esu ankčiau metęs, bet noriu save valdyti- daug sunkiau yra negerti, truputį išgėrus, nei negerti visiškai. Išgėrus taurę ar dvi vyno per vakarą, tikrai nėra žalos nei sveikatai, nei šeimyninimas santykiams.

Man dabar keistai skamba tie posakiai,kad "galiu visiškai mest",kad "galiu tik porą taurių išgert ir viskas"....tai kam  tada gert tų porą taurių,jei gali visiškai mest???reiškia negali:)

aha, mano žmona irgi taip pat sako... moteriška logika. smile O man rodos niekas nėra blogai, jei daroma saikingai. Juk prancūzai italai, ispanai kasdien geria vyną masiškai, kelis kartus per dieną ir neprasigeria.smile о ir Vokietijoj ne taip senai, aštuntam dešimtmetyje, net darbovietėse žmonės per pietus išgerdavo po bokalą alaus, tik vėliau uždraudė.

Smagu skaityti apie stiprius,valingus žmones. Mokančius išgerti saikingai, " kaip vokiečiai ir prancūzai per petus". Būtų malonu išgirsti pamąstymus "saikingai išgėrus". Mielai išklausysim. ☺👍👏���

Paskutinis taisė Artaz (2014-06-04 11:40:22)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#210 2014-06-04 11:36:28

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Kaip neužgerti per šventes

šiaip pietiečių genetika skiriasi nuo mūsų šiauriečių...
o tai ,jei pats jauti saiką ir nematai čia nieko blogo,tai ko reikia su žmona pyktis?juk viskas su saiku ir nekaltai:)gal žmonai reikia savo "logiką"keist?smile))

Paskutinis taisė katyte (2014-06-04 11:37:24)

Neprisijungęs

 

#211 2014-06-05 06:01:37

Debeselis55
Naujokas
Registravosi: 2014-05-21
Žinutės: 9

Re: Kaip neužgerti per šventes

Na tikrai nei prancuzai nei italai vyno masiskai kasdiena negeria.Jeigu ir izgeria tai nepilna taure prie pietu,ar vakarienes,zinoma yra ir isimciu.Ziurejau tv laida,kur prancuzam uzdave klausima ,kiek vyno jie isgeria per savaite,atsakymas buvo viena buteli per savaite.Tai iseitu apie 100 gramu dienai.Kazin ar turetume problemu,isgerdami tiek.

Neprisijungęs

 

#212 2014-06-05 08:58:11

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  5d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

tikrai neturėtume , bet aš tiek būčiau gėres tai tikrai nesukčiau sau galvos.

Neprisijungęs

 

#213 2015-11-21 11:55:25

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Artėja didžiausios metų šventės. Liko mėnesiukas, kalėdinė nuotaika ir šurmulys jau suksis mūsų namuose smile Laisvadienių daug, manau pats laikas pradėt apie tai kalbėti.
Kaip išsaugoti ramybę savyje, susikurti nors minimalią komforto zoną aplink, kad neišsimuštume iš vėžių? Kas šias šventes blaivybės kelyje yra atšventę blaiviai, pasidalinkit patirtimi wink

Neprisijungęs

 

#214 2015-11-21 14:16:08

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Kaip neužgerti per šventes

Bandžiau vienas Kalėdas praleisti blaiviai, baisiai nyku ir nuobodu ir neapsakomas žodžiais persivalgymas, tad per Naujaka tada iš to pykčio prisigėriau, vot taip! smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#215 2015-11-21 14:43:18

Kiras
Naujokas
Registravosi: 2015-11-21
Žinutės: 10

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveiki,
prisijungiau tik dabar, bet paskaitinėdavau forumą jau senokai... Turiu problemą, esu tai sau pripažinęs, bet nesiseka su ja tvarkytis. Visi gėrimai savaitgaliais, darbo dienomis tvarkingas, į darbą laiku  smile turbūt daug kam girdėta ... O savaitgaliais - laikykis. Nors esu dirbantis, "socialus", bendraujantis ir t. t., bet jau pastebėjau, kad kaimynai, kurie matė, kreivai žiūri, kai su kitais "mėgėjais" šeštadieniais nuolat kursuoju namai - parduotuvė - namai ir t. t.  Kas keisčiausia, kad nebemėgstu vartoti vakarais, atrodo neužteks savaitgalio laiko "smagiam pabuvimui", pradedu kuo anksčiau, kad kuo daugiau riboto savaitgalio laiko liktų "pramogai" ...
Po paskutinių savaitgalių eilinį kartą, bet labai rimtai pasiryžau dėti tašką su šita pramoga, vakar penktadienį praleidau sėkmingai, šiandien ryte į sportą, bet užėjus į parduotuvę lyg tyčia alaus šaldytuvas, taip gundančiai, taip ir tiesiasi rankos "keletą", dar kaimyną pavaišinčiau...
Atsilaikiau, bet grįžus į kiemą, toks įspūdis, kad visa aplinka kviečia "pasiimk, prisėsk, smagiai pasėdėk, rasi kompaniją", tai todėl ir užsiregistravau ir pats rašau, kad atsilaikyt šitai pagundai šią dieną, nes pagaunu savo mintis "na kas čia tokio, ramiai kokias 6 skarbas, be nuotykių, o negert jau kitą savaitgalį bus galima...".

Neprisijungęs

 

#216 2015-11-21 14:55:12

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveikas prisijungęs, Kire smile Man jau buvo atėjęs laikas, kad savaitgalių neužtekdavo, išsikirsdavau ir darbo dienų vakarais. Ačiū Dievui, mėgiamo darbo nepraradau, turbūt tai buvo vienas iš pagrindinių stimulų lipti iš duobės smile Ir taip dienelė prie dienelės veriu savo blaivaus gyvenimo karolius lol

Neprisijungęs

 

#217 2015-11-21 15:01:32

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  19d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  12d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Veronika rašė:

Artėja didžiausios metų šventės. Liko mėnesiukas, kalėdinė nuotaika ir šurmulys jau suksis mūsų namuose smile Laisvadienių daug, manau pats laikas pradėt apie tai kalbėti.
Kaip išsaugoti ramybę savyje, susikurti nors minimalią komforto zoną aplink, kad neišsimuštume iš vėžių? Kas šias šventes blaivybės kelyje yra atšventę blaiviai, pasidalinkit patirtimi wink

O tai kame "nerimas"? Ateina šventės ir turi įvykti kažkas tokio? Kas dieną reikia džiaugtis ir nelaukti kažkokios šviesios ateities, nes kaip ir kas met - nieko tokio neįvyks, bus kaip visada. Nesuk sau galvos.. Džiaukis šiandien.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#218 2015-11-21 15:01:56

Kiras
Naujokas
Registravosi: 2015-11-21
Žinutės: 10

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tai dėl to savaitgalio "užtekimo" jau dabar visad organizuodavausi iš anksto pirmadienį išeiginę, jei savaitgali būdavo numatytas koks "rimtas balius" (na tipo vestuves, didelis gimtadienis ar pan.), nes norėdavosi būti "ramiam", kad sekmadienį dar bus galima "atsigavinėti" big_smile
Alaus eilinį gėrimą ir pirkimą tai skirstau į tokius kriterijus iki 4 skarbų - nesąmonė, nesaugumo jausmas, 4-6 skarbos ramu ir "saugu", 6 ir daugiau "ant galvos" visiškai ramu big_smile čia kažkaip susimąsčiau netyčia save analizuodamas big_smile

Neprisijungęs

 

#219 2015-11-21 15:07:05

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Artaz rašė:

O tai kame "nerimas"? <...>

Kad per šventes neatsidurčiau duobėj apsivožus big_smile

<...> Nesuk sau galvos.. Džiaukis šiandien.

Džiaugiuosi, Artaz. Ir noriu, kad po švenčių džiaugsmas tęstūsi. Todėl ir klausiu patirties roll

Neprisijungęs

 

#220 2015-11-21 15:08:12

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Kaip neužgerti per šventes

Kiras rašė:

nes pagaunu savo mintis "na kas čia tokio, ramiai kokias 6 skarbas, be nuotykių, o negert jau kitą savaitgalį bus galima...".

Zdarova. Na 6 skarbos alučio tai jau rimtas ūkis, savo laiku spėliojau ir dėliojau kiek čia dar i kokias telpa normas, kiek kur jau nebetelpa... Tavo situacija mane gražino i mano kokius sakyčiau 25us metus, nuo pirmadienio iki pektadienio ari kaip jautis darbe, penktadienis maždaug jau apie 16 val. nu čia jau galima ir atsipalaiduoti, nors nuovargis daug ir neleisdavo įsivažiuoti, užtat šeštadienis tai laikykis, "autopilotu" namo pro naktinę parduotuvę, dar ten kieme su kuom nors prisibaigti ant suolo, lengvas prisnūdimas laiptinėje kol koks kaimynas nepažadina ir tada i lova su drabužiais toks kaip stovi... Sekmadienis baisus, bet kaip sakant ne piena gėręs ne nuo pieno ir mirsi, tas pasakymas manyje sužadindavo linksmą optimizmą, lengvas techniškas pachmieliukas ir STOP... smile  Pirmadieni vėl i darbą, vėl draskaisi savęs negailėdamas, o savijauta tarsi to savaitgalio ir nebuvo, užmigau penktadienio vakare, atsibudau pirmadienį, mistika...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#221 2015-11-21 15:25:11

Kiras
Naujokas
Registravosi: 2015-11-21
Žinutės: 10

Re: Kaip neužgerti per šventes

Pasiklydes rašė:

Kiras rašė:

nes pagaunu savo mintis "na kas čia tokio, ramiai kokias 6 skarbas, be nuotykių, o negert jau kitą savaitgalį bus galima...".

Zdarova. Na 6 skarbos alučio tai jau rimtas ūkis, savo laiku spėliojau ir dėliojau kiek čia dar i kokias telpa normas, kiek kur jau nebetelpa... Tavo situacija mane gražino i mano kokius sakyčiau 25us metus, nuo pirmadienio iki pektadienio ari kaip jautis darbe, penktadienis maždaug jau apie 16 val. nu čia jau galima ir atsipalaiduoti, nors nuovargis daug ir neleisdavo įsivažiuoti, užtat šeštadienis tai laikykis, "autopilotu" namo pro naktinę parduotuvę, dar ten kieme su kuom nors prisibaigti ant suolo, lengvas prisnūdimas laiptinėje kol koks kaimynas nepažadina ir tada i lova su drabužiais toks kaip stovi... Sekmadienis baisus, bet kaip sakant ne piena gėręs ne nuo pieno ir mirsi, tas pasakymas manyje sužadindavo linksmą optimizmą, lengvas techniškas pachmieliukas ir STOP... smile  Pirmadieni vėl i darbą, vėl draskaisi savęs negailėdamas, o savijauta tarsi to savaitgalio ir nebuvo, užmigau penktadienio vakare, atsibudau pirmadienį, mistika...

Tiksliai apibūdinta, tik man 29 big_smile
Bet baisu ir gaila pagalvojus apie paskutinius tris - keturis tokio gyvenimo būdo metus, per kuriuos nieko rimto taip ir nenuveikta... Suprantu, kad būtina stoti dabar, nes nespėsiu apsižvalgyti ... Praeitas savaitgalis buvo lygiai toks kaip apibūdinai - savaitgalio lyg nebūta, gėrimas nedaėjus iki namų po balkonu ir laiptinėj ir t. t.
aj dar pamišau paminėti užsukimą šeštadienio rytą į vieną vietinę aludę, kur šiaip dar kol kas nesilankydavau (aišku netoli jau ir iki šito) bet su ta sąlyga, kad labai lijo, o iki namų dar geras kelio gabalas užsukau ... na žiauru trumpai sakant.

Neprisijungęs

 

#222 2015-11-21 15:39:07

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Kaip neužgerti per šventes

Šiaip čia tema apie šventes. smile Bet mano atveju būtent tie ilgieji savaitgaliai ir tos didžiosios šventės parodė akivaizdžiai kaip smarkiai aš galiu isivažiuoti... Na ne paslaptis ir šiemet juk Kalėdos ketvirtadienis penktadienis, tada eilinis savaitgalis, oi čia man jau pamačius būnant kokių 30ies tysdavo seilė... Pirma diena Kalėdų su šeima kultūringai išgėrei užkandai, tada tik išgėrei be užkandos, antra diena su draugais jau iš peties, tada pratęsimas trečia bile kur su bile kuom, ketvirta jau reikia stabdyti arklius... Tada ne pilna darbo savaitė ir tarkim kaip šiemet Naujakas iš ketvirtadienio i penktadieni, ten išeiginė, vėl gatavas, šeštadieni su bile kuom bile kaip ir vienžo jau tada aimanuoji nu i nafyg tas visas šventes, nebėr sveikatos visiškai... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#223 2015-11-21 15:39:26

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  28d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  14d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveikas prisijungęs, Kiras.
Ką beje sportuoji?

Neprisijungęs

 

#224 2015-11-21 15:44:25

Kiras
Naujokas
Registravosi: 2015-11-21
Žinutės: 10

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sportuoju sporto klube, tuo pačiu, kad stabdau su "pramoga", nutariau ir forma bandyt atgaut, be to papildoma motyvacija. Prieš pusmetį esu negėręs mėnesį, irgi sportavau, svorio numečiau, bet aišku vienas susitikimas su senu buvusiu kolega šitas "klaidas" greitai ištaisė... o tada vėl kaip iš naujo viskas.

Neprisijungęs

 

#225 2015-11-21 15:47:59

Kiras
Naujokas
Registravosi: 2015-11-21
Žinutės: 10

Re: Kaip neužgerti per šventes

Pasiklydes rašė:

Šiaip čia tema apie šventes. smile Bet mano atveju būtent tie ilgieji savaitgaliai ir tos didžiosios šventės parodė akivaizdžiai kaip smarkiai aš galiu isivažiuoti... Na ne paslaptis ir šiemet juk Kalėdos ketvirtadienis penktadienis, tada eilinis savaitgalis, oi čia man jau pamačius būnant kokių 30ies tysdavo seilė... Pirma diena Kalėdų su šeima kultūringai išgėrei užkandai, tada tik išgėrei be užkandos, antra diena su draugais jau iš peties, tada pratęsimas trečia bile kur su bile kuom, ketvirta jau reikia stabdyti arklius... Tada ne pilna darbo savaitė ir tarkim kaip šiemet Naujakas iš ketvirtadienio i penktadieni, ten išeiginė, vėl gatavas, šeštadieni su bile kuom bile kaip ir vienžo jau tada aimanuoji nu i nafyg tas visas šventes, nebėr sveikatos visiškai... big_smile

O manęs didžiosios šventės kažkaip ypatingai neužkabina, t. y. neužkabina labiau nei koks gimtadienis ar pan., tiesiog savaime aišku, kad šventės skirtos gėrimui, na naujieji savaime aišku turi būti komoje... Šiemet pvz. buvau itin pasipiktinęs, kad lapkričio 1 sekmadienį, o į pirmadienį nepersikelia ... ir todėl po apsilankymų kapuose nebus galimybės "atsipalaiduoti" ...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos