VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#151 2012-12-23 19:45:14

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Viskas prasidejo zvejyboje Zuviau, dabar sedziu mazam kambarelyje (turiu toki namuose) ir kuriu plana kaip dar ikalti. Žinai esu sekamas, žmona ir dvi dukros (jaunos ir labai akylios), taip butu gerai "nusprusti" i kavine, bet matai neturiu plano, negaliu naudoti jegos, galiu tik pergudrauti.... bet cia rebusas sunkiai ikandamas.... Zuviau gal tu neturi ka veikti ir nori pas ka nors nuvykti i svecius, priimciau ir pirti iskurenciau....

Neprisijungęs

 

2012-12-23 19:45:14

Google

#152 2012-12-23 20:05:49

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  18d. 
Nerūkau  15m.  6mėn.  0d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

<...>Zuviau gal tu neturi ka veikti ir nori pas ka nors nuvykti i svecius, priimciau ir pirti iskurenciau....

Ei ei, nevesk Žuvies iš kelio... Pats irgi keisk planus, rišk su gėrimu kol dar neįsibangavo per daug viskas, rytoj lengviau bus...

Neprisijungęs

 

#153 2012-12-23 20:12:26

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mėn.  11d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

Sveiki gerb. kolegos,

Taip jau nutiko, kad pas mane sventes labai "linksmos", siuo metu esu uzblokuotas is visu pusiu, net nezinau (neturiu plano) kokiu budu papildyi atsargas. Kvailokai atrodo: "nieko nelikono svarbasnio kaip papildyti atsargas". Pagirios nera vien tik sekantis, blogas rytas, pagirios tai sugadinti santykiai namuose. Vienu zodziu sventes prasidejo, net neisivaizduoju kokia bus tu svenciu pabaiga.... Pagal galimybes pabandysiu aprasyti sventini mararatona....

Skanaus sad

Neprisijungęs

 

#154 2012-12-24 11:59:52

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  6d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveiki.
Tyliai sau viduje pasakiau, bet tik čia išdrisiu pasidalinti: BET KOKIA KAINA IŠLIKTI BLAIVIAM PER VISAS ŠVENTES. Man visi DZIN, nusispjaut kas ką galvos, pagalvos ir pan. Aš NEPATAISOMAS, BEVILTIŠKAS GIRTUOKLIS ir eikit visi ........... tie kurie siūlys išgerti nors truputį. Aš noriu išgerti, trokštu nors......vyno. Nelengva man bus nugalėti pagundas, bet žūt-būt PRIVALAU ATSILAIKYTI. Jau pusmetis kaip NĖ LAŠO. Svajoju ir trokštu po Naujųjų triumfuoti, jaustis NUGALĖTOJU o ne paskęsti kančiose......Nejaugi nesugebėsiu BŪTI SAVIMI. Labai neramina kad šventėms tik man asmeniškai artimųjų dėka paruoštas nealkoholinis alus. Ar tik ne spąstai čia paruošti. Nei atsisakyti,nei ką paaiškinti, ne visi žino mano ligą..... lyg ir nieko tokio, bet kitų patirtis baugina. Paliktų geriau jie mane ramybėje su tokiu savo "geranoriškumu". Nelengva man bus, visur gražūs spalvoti buteliai, ir stipresni ir silpnesni įvairiausi gėrimai, inteligentiška jauki aplinka....... Ech...ir kur aš sugadinau tuos saugiklius....
   Siaubas apėmė paskaičius Taros atkrytį. Dar nepamiršau to pragaro.
    Linkiu visiems ramių ir blaivių švenčių.


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#155 2012-12-24 12:27:34

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  18d. 
Nerūkau  15m.  6mėn.  0d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Šaunuolis, Pijau, laikykis. Manau visi skaitantys šį forumą tave palaiko, galbūt tai padės jaustis nors truputi stipresniu. Nusiteikimas labai geras, tegu galvoja kas ką nori, tai tavo gyvenimas ir tu jį gyveni, taip, kaip reikia tau.

Kas liečia nealkoholinį alų, tai per savo blaivybės metus nesu jo niekada gėręs, negerčiau ir dabar, jei kas pasiūlytų. Kam apgaudinėti save? Juk tai pirmas žingsnis atgal... Būtent nuo nealkoholinio alaus kažkada prasidėjo mano aštuonių mėnesių blaivybės pabaiga. Geriau atsigerti kokių sulčių ar vaisvandenių, netampant likimo už uodegos...

Neprisijungęs

 

#156 2012-12-24 14:37:27

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kaip neužgerti per šventes

Laba diena visiems, paskaičiau paskutinius laiškus, ir džiugu kad visi dalijamės savo bėdom,bei džiaugsmais,o taipat ir liūdna,kad nutinka kai kuriems likimo draugams tokia nelaimė,taip tai tikra nelaimė,šį vakarą kūčios,ryt kalėdos,prašysiu Dievo tik stiprybės,per kalėdas būsiu dideliame baliuje,kas blogiausia kad iki šiol alkoholiu bjaurėjausi,o dabar jau atrodo kitaip,bet manau kad tai laikina,mielieji,sveikinu visus su artėjančiomis šventėmis,ramių jums kūčių,bei šventų kalėdų,gražių ir laimingų ateinančių metų,būkite visi blaivūs,o tada būsime ir laimingi,nuoširdžiai jums visiems linkiu,stiprybės ir niekam nepalūžti.

Paskutinis taisė skorpionas (2013-01-11 11:08:11)

Neprisijungęs

 

#157 2012-12-24 17:53:07

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  27d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

Viskas prasidejo zvejyboje, dabar sedziu mazam kambarelyje (turiu toki namuose) ir kuriu plana kaip dar ikalti. esu sekamas, žmona ir dvi dukros (jaunos ir labai akylios), taip butu gerai "nusprusti" i kavine, bet matai neturiu plano, negaliu naudoti jegos, galiu tik pergudrauti.... bet cia rebusas sunkiai ikandamas....

Tara, belieka tiktai iššokti pro langą, tyliai nubėgti ir vėl įšokti atgal, lyg niekur nieko big_smile
O jei rimtai, tai jau anksčiau norėjau rašyt, kad labai labai norinčiam mest gerti žmogui pirmoje eilėje reikėtų atsisakyti hobio, kuris tiesiu taikymu veda į pagundą. Turiu vieną pažįstamą užkietėjusį žveją-karpininką (yra tokie smile), tai kas ten toj jų žvejyboj darydavosi, tai sunku apsakyt. Stebiuosi, kaip dar ten jie iš tikrųjų tų karpių pagaudavo. Tai tas žmogelis vieną kartą pasiryžo ir metė visą šitą juodą reikalą. Dabar į gamtą važinėja, bet ne su ta kompanija, labai ramiai ir gražiai.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#158 2012-12-25 08:26:14

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveiki, sveikinu visus (ir geriančius ir blaivius) su Šventėmis . Geriantiems linkiu tapti blaiviais. Man pavyko sustoti, taip ir nesukūriau plano kaip papildyti atsargas, bet tai tik į gerą. Nebuvau tiek "įmirkęs", tad ir sustojimas nebuvo labai sunkus. Bjauri liga, na ir perspektyvos abejotinos, dažnokai pagalvoju ar tik nereikėtų grįžti prie išbandyto metoto užsikodouti. Prastai su tuo kodu, bet kodas garantuotai saugo nuo pirmos taurelės. Paskutinis (dabartinis) mano išgėrimas prasidėjo nuo vienos taurelės dėl šilumos (labai buvau sušalęs), pasibaigė kibiru.tongue

Neprisijungęs

 

#159 2012-12-25 11:01:41

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tai jau taip... Ne visuomet baigiasi užgėrimas cisterna, tačiau jei pavyksta saikingai išgerti - dar didesnė klasta tyko... Tuomet prasideda abejonės ''gal išsigalvoju, kad turiu problemų su alko?'', ''gal, tiesiog, anksčiau per daug išlenkdavau?'', ''o gal išvis - atsigavau ir dabar gersiu apdairiai''...

Tiek visko išbandyta, tad jei kelis kartus nepavyksta reiktų darytis išvadas...Dėja... Alkoholiko natūra neleidžia taip lengvai astsisakyti skysčio su laipsniais, tad visą laiką kirba mintis ''jau šį kart taip nebus''...  Aišku, kad taip nebus, nes taip praeitas šventes ir aš galvojau (prieš metus) ,tik savaitės iš savo gyvenimo neprisimenu... Tačiau šventai tikėjau, kad ''taip tikrai nebus''. Smegenėlės apgirto ir išėjusios pasivaikščioti kurį laiką negrįžo, o ką aš tuo metu dariau? Geras klausimas... Tikriausia saikingai savaitę gėėėriau, tik nieko nepamenu...

Neprisijungęs

 

#160 2012-12-26 11:35:42

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveiki visi, na tikiuosi kad visi sveiki, svaikinu su praėjusiomis ir ateinančiomis šventėmis,ir labai tikiuosi kad tas šventes visi praleisime blaivūs, per kalėdas buvau dideliame baliuje, bet apie alkoholį net minčių nebuvo, o pagundų tai tikrai,alkoholis liejosi laisvai, buvo net tokių kur išnešioti reikėjo, ir patikėkite koks nuostabus jausmas kad esi blaivut blaivutėlis, ir viską gali kontroliuoti, ir šendiena esu labai laimingas ir sveikata ir nuotaika gera, reikia nekovoti su noru išgerti,bet nusiteikti kad negeri ir negersi niekados,kad tai tik nelaimes ir bėdas neša, tad geros dienos, ir blaivių švenčių visiems.

Neprisijungęs

 

#161 2012-12-26 11:40:03

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  18d. 
Nerūkau  15m.  6mėn.  0d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Pasigirkit kas nors kaip šventės praėjo. Man puikiai, Kūčios rimtyje, stipriausias gėrimas – kisielius, stipriausias Kalėdų gėrimas – arbata :)

Neprisijungęs

 

#162 2012-12-26 11:46:10

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  18d. 
Nerūkau  15m.  6mėn.  0d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

skorpionas rašė:

<...>šendiena esu labai laimingas ir sveikata ir nuotaika gera, reikia nekovoti su noru išgerti,bet nusiteikti kad negeri ir negersi niekados,kad tai tik nelaimes ir bėdas neša, tad geros dienos, ir blaivių švenčių visiems.

Šaunu skorpione :) Tik nereikėtų savęs užkrauti tokiais ilgais ir baisiais terminais, kaip „negersiu niekados“. Mane blaivybės pradžioje tai varė į neviltį, pradėjus negerti tik vieną dieną, t.y. šiandien, viskas stojo į savo vietas.

Neprisijungęs

 

#163 2012-12-26 12:45:49

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Audronis rašė:

Pasigirkit kas nors kaip šventės praėjo. Man puikiai, Kūčios rimtyje, stipriausias gėrimas – kisielius, stipriausias Kalėdų gėrimas – arbata smile

Sveiki, pas mus senokai susiformavusi tradicija, kalėdų vakarą praleisti koncentre, šiais metais buvome renginyje „Liepsnojantis Kalėdų ledas“ visai neblogas šou, po renginio gan ilgokai su draugais (tarp jų žvejų nėra) sad vakarojome, Kalėdos puikios, bet dar puikesnis rytas be pagirių.... smile

Neprisijungęs

 

#164 2012-12-26 18:21:42

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  27d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Audronis rašė:

Pasigirkit kas nors kaip šventės praėjo. Man puikiai, Kūčios rimtyje, stipriausias gėrimas – kisielius, stipriausias Kalėdų gėrimas – arbata smile

Viskas labai faina smile Alkoholis nepriartėjo net prie horizonto, ką jau kalbėt apie šiapus horizonto big_smile Toks pasimėgavimo buvimu laikas su pačepsėjimais big_smile , malonių pamąstymų, gražių planų kūrimo ir tikėjimo, kad išsipildys...


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#165 2012-12-26 18:31:24

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mėn.  28d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Audronis rašė:

Pasigirkit kas nors kaip šventės praėjo. Man puikiai, Kūčios rimtyje, stipriausias gėrimas – kisielius, stipriausias Kalėdų gėrimas – arbata smile

Labai ramiai ir gražiai. Pirmos Kalėdos po daug, daug metų blaivios. smile

Neprisijungęs

 

#166 2012-12-27 15:05:17

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Audronis rašė:

Pasigirkit kas nors kaip šventės praėjo.

Šventės tesiasi, kur nekiši nosį visur švenčiama (neatsitraukus nuo gamybos), laikotarpis "karštas" kaip niekada.... smile

Neprisijungęs

 

#167 2012-12-27 15:51:04

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  18d. 
Nerūkau  15m.  6mėn.  0d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

Šventės tesiasi, kur nekiši nosį visur švenčiama (neatsitraukus nuo gamybos), laikotarpis "karštas" kaip niekada.... :)

Įdomiau, kaip forumiečiams šventės praėjo ;) Kad nebūtų ilgų šventimų darbe, visus (išskyrus prekybą ir sandėlį, kad prekes išvežti būtų kam) atostogų išvarė. Nors, tiesą pasakius, seniai jau darbe jokių paragavimų nebūna, o ir pagiringų žmonių nelabai matau.

Neprisijungęs

 

#168 2012-12-27 17:55:11

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mėn.  5d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  22d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Mes irgi atostogaujam. Jei neskaičiuot mano bedarbystės, tai ko gera pirmos tokios tikros kalėdinės ilgesnęs atostogos. Va. :D Tinginiaujam. Vaikai pas senelius į sostinę išvarė. Plotas...
Šįvakar varom į teatrą, bilietus padovanojo už kažką ten. Faina. Bet pasitaikyk tokiam sutapimui: pasižiūrėjau repetuarą, ką rodys, ir pasirodė kad pažystamas aktoriukas vaidins. Jisai, beje, irgi link dešimt metų kaip negeria. Ot būna :)...

Neprisijungęs

 

#169 2012-12-29 18:50:44

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  18d. 
Nerūkau  15m.  6mėn.  0d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Paskaitęs skorpiono žinutę susimąsčiau apie Naujųjų sutikimą. Per savo blaivybės metus kelis kartus Naujus sutikau lankyto klubo narių (negeriančių alkoholikų) kompanijoje, bet dažniausiai sutikdavau ramiai namie su šeima. Taip pat sutiksiu ir ateinančius, niekur nekišdamas nosies. Ne todėl, kad bijočiau geriančios draugijos ar jausčiausi ten nesaugus, paprasčiausiai todėl, kad visiškai netraukia...

Pasidalinkit, kaip ruošiatės Naujuosius.

Neprisijungęs

 

#170 2012-12-29 19:14:22

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Žuvis savo kranto nežino... Gal iš pašonės kas pašnibždės kur... O gal namuose, vėliau nuplauksim prie fejerverkų... Tikiuosi šiemet juos pamatyti:)

Neprisijungęs

 

#171 2012-12-31 12:26:37

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  18d. 
Nerūkau  15m.  6mėn.  0d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tai žinoma, kad pamatysi, nėra čia ko abejoti ;)

Kaip čia gaunasi, kad tik mes su Žuvimi planuojame Naujus sutikti, dar skorpionas minėjo savo programą, o kiti tikriausiai šventes ignoruoja...

Neprisijungęs

 

#172 2012-12-31 12:26:41

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  4mėn.  3d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Kažkaip nesureikšminu šios šventės. Žinau, jog Naujieji metai - nauji tikslai. Nepasiduodu visuotiniam ''Naujieji - kur švęsti, kaip švęsti?'', arba '' taigi Naujieji - kaip sutiksi taip ir praleisi''... Ir ką - girta (t.y. kominė) sutikau, tačiau visus metus negėriau - tad , nepasitvirtino šis posakis...

Apskritai - Naujieji... Po 12 valandų jau bus 2013! big_smile Taigi - nedaug laiko liko blaiviai juos sutikti... Kaip greit alko nuneša į šaunią būklę, kuri trunka trumpai o vėliau nelabai ką pamenu... O vėliau - kokia kančia ir kaip lėtai eina laikas kai  visuotinis kūno drebulys, konvulsiškai besimakaluojanti širdis ir dvasinė kančia slegia... Kaip lėtai eina laikas pagirių metu... Ar aš ir vėl to noriu, tokių kančių dėl trumpalaikio kaifo? Tikrai ne... Nebenoriu tos kančios, kurią man suteikia alkoholis.

Neprisijungęs

 

#173 2012-12-31 13:52:20

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Kaip neužgerti per šventes

Labas visiems,nežinau žiūriu nedaug čia aktyviai rašančių,gal kiti tik paskaitinėja,o gal net nesilanko nežinau,man tai labai smagu pabendrauti su žmonėmis kurie iš tiesų supranta vienas kitą,kurie viską jau pergyveno,ir dar nežinia kas laukia,žiūriu Audronis 13 m. blaivus,nuoširdžiai sveikinu,Žuviai jau metai greit,taipat sveikinu,o taipat sveikinu visus su artėjančiais Naujaisiais Metais,linkiu stiprybės,neapsakomai džiugu,po švenčių,skaityti žinutes,kad jas praleidome blaiviai,aš nors ir važiuoju į Palangą, į restoraną,bet tvirtai žinau kad nei šampano nebus mano burnoje,ir nieko kas turi laipsnius,žinau kad mūsų liga neišgydoma,reikia tik išmokti gyventi kartu su ja,tad linkiu visiems išmokti gyventi blaiviai,žiūrėti į gyvenimą laimingomis akimis,blaiviu protu,tad laimingu jums ateinančių 2013 metų,gražaus visiems vakaro,ir laukiu žinių kitais metais.

Neprisijungęs

 

#174 2012-12-31 13:55:21

Batuotas katinas
Narys
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 30

Re: Kaip neužgerti per šventes

O aš tai šiemet busiu vairuotojo vietoje (kuom labai džiaugiuosi) , irgi bandysim nukakti link sostinės fejerverkų pažiūrėti. Nes pernai tai buvom, bet kažkaip neprisimenu smile Ir ačiū Skorpione už sveikinimus, tau taip pat gražių naujujų hmm

Paskutinis taisė Batuotas katinas (2012-12-31 13:57:56)

Neprisijungęs

 

#175 2012-12-31 16:02:03

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Šiuos Naujuosius sutiksiu šeimos draugų rate, kompanija solidi pavojaus užgerti nebus, na ir man pačiam didelio poreikio „dopingui“ nėra. Praėjusiųjų Naujųjų šventė buvo labai audringa su labai nekokia pabaiga.....  linkiu visiems, kad 2013 šventė paliktų vien gerus prisiminimus, be širdgėlų ir atgailavimų.....

2012 susipažinome, dalinomės patirtimi, padėjome vienas kitam, įgavome asmeninės patirties, tad 2013 rytą pasitikime karališkai - pilni optimizmo ir pasitikėjimi svimi: „Pabuskite barone! Jūsų laukia dideli darbai“.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos