VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#226 2015-11-21 15:54:30

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  27d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Pasiklydes rašė:

Bandžiau vienas Kalėdas praleisti blaiviai, baisiai nyku ir nuobodu ir neapsakomas žodžiais persivalgymas, tad per Naujaka tada iš to pykčio prisigėriau, vot taip! smile

Švenčių buvo blaivių, kol nebuvau alkoholikė, dėl tokio vieno interesno sumanymo... Bet kai sumanymas motyvuotas, labai liūdna, tuo labiau sunku nebuvo...
Vadinas reikia susigalvot blaivių atrakcijų, kad šalia prisišventusių liūdna nebūtų big_smile

Neprisijungęs

 

2015-11-21 15:54:30

Google

#227 2015-11-21 15:56:21

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Kaip neužgerti per šventes

Mane piktina tik viena diena - Rugsėjo 1-oji, su tuom debilišku draudimu mažmeninėje prekyboje prekiauti alkoholiu... Kita vertus tai išugdo fainą tradicija "užsitavarinti" iš anksto rugpjūčio 31 diena... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#228 2015-11-21 18:31:12

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  16d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  9d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

O man, kai gėriau, tai jokio skirtumo buvo tos šventės, nes aš sau "leisdavau" gerti visada, nepriklausomai nuo datos kalendoriuje. Na gal per šventes daugiau pasirinkimo kur prisigerti (ir tai padaryti "oficialiai", nes per šventes "galima").


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#229 2015-11-21 18:36:43

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Veronika rašė:

Artėja didžiausios metų šventės. Liko mėnesiukas, kalėdinė nuotaika ir šurmulys jau suksis mūsų namuose :) Laisvadienių daug, manau pats laikas pradėt apie tai kalbėti.
Kaip išsaugoti ramybę savyje, susikurti nors minimalią komforto zoną aplink, kad neišsimuštume iš vėžių? Kas šias šventes blaivybės kelyje yra atšventę blaiviai, pasidalinkit patirtimi ;)

Mano pirmos šventės buvo po mėnesio blaivybės, nesijaučiau ramiai, bet viskas susidėliojo puikiai. Kūčias ir šv. Kalėdas kažkaip be didelių problemų sutikom šeimos rate. Kadangi visi žinojo apie mano bėdą ir palaikė sprendimą negerti, tai alkoholio paprasčiausiai nebuvo. Dėl Naujųjų buvo labiau neramu, todėl juos atšventėm su tokiais pačiais, kaip aš, t.y. su lankyto klubo chebra. Taip sakant toliau nuo grieko. Buvo keista, bet nepasakyčiau, kad liūdna ar blogai :)

Neprisijungęs

 

#230 2015-11-21 20:35:26

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Kaip neužgerti per šventes

Kokios ten Kalėdos.Sėdėdavu prie stalo,apsimesdavau,kadlinksma,o iš tikrūjų siutas imdavo.Ypač pamenu pirmas Kalėdas ,kai visi labai rūpinosi, kad tik neužgerčiau.Gal ketvirtais metais pasėdėjau prie stalo, privalgiau, nuobodu pasidarė, nuėjau antran aukštan, įsijungiau tėliką, po kiek laiko žmona su sūnum atėjo, ramiai pasėdėjom.Ir taip paskui įpratau ir įpratinau. Šiamet nežinau kaip bus ,tikriausiai vienas sutiksiu.Svarbu sniego būtų smile .Ataip kartais susimastau,kas gi tos Kalėdos? Va ryt jeigu viskas gerai pasijungsiu dušą,nes sumautas plytelščikas galu gale sugebėjo išklijuot grindis,pirmą kartą normaliai nusimaudysiu namie,nebereikės glušinėt po žmonės ,va man ir Kalėdos big_smile


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#231 2016-01-05 21:31:13

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  27d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Šventės praėjo... laimingai smile Nžn ar kažkur skaičius buvau, ar kas sakęs buvo, kad reikia atkreipt dėmesį į save ir po visokių tokių švenčių, įtampų ar stresų. Tuomet, kai viskas nuslūgsta, kai jau atsipalaiduoji.
Vakar, dirbu sau ramiai ir kaip šaus į galvą mintis: išsikirtimas mad Pajutau vidinį poreikį išsijungt. Net akys suklapsėjo. Galvoju, nu nieko sau, šventės praėjo tikrai ramiai (noro apsibalvonint tikrai nebuvo) ir še tau, kad nori. Pamažu, atsargiai pradėjau narstyt minčių raizgalynę. Nu ok, sakau sau. Eini prie lentynos imi butelį ir šauni namo. Kas toliau? Stiklainiukas, spintukė, gerklė, skrandis, kas paskui? Naktis, košmaras, rytas dar didesnis košmaras. Tuomet atsistojo guzas gerklėj ir visas poreikis pažiro... Nuslinko, kaip nebuvęs.
Sujudėjo šmėkla po švenčių. Galvojo, mažu paims? Anksčiau net nesusimąstydavau tokiais atvejais, mintis ir iškart veiksmas. Nžn, ar impulsas silpnesnis buvo, ar aš ne tokia spontaniška buvau. Norėčiau, kad tokios dovanos daugiau negrįžtų smile

Neprisijungęs

 

#232 2016-01-05 23:25:09

Katinas
Aktyvus narys
Registravosi: 2016-01-05
Žinutės: 55

Re: Kaip neužgerti per šventes

O man naujakas buvo ne koks:(Po metu blaivybes prisprogau...Nezinau kas bus toliau,bet gryzt prie tokio gyvenimo nenoriu:(

Neprisijungęs

 

#233 2016-01-06 06:05:06

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  27d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Katine, kaip metus laiko pragyvenai blaiviai? Vienas pats, ar kur ieškojai pagalbos?

Neprisijungęs

 

#234 2016-01-06 12:33:37

Katinas
Aktyvus narys
Registravosi: 2016-01-05
Žinutės: 55

Re: Kaip neužgerti per šventes

Veronika rašė:

Katine, kaip metus laiko pragyvenai blaiviai? Vienas pats, ar kur ieškojai pagalbos?

Susiorganizavau vizita priklausomybes ligu centre ir uzsikodavau.Taip jau trecia karta per savo 32 gyvenimo metus.Uzsikoduoju-metus blaivas prabunu,o paskui vel kokius metus pilu.Taip ir vaziuoju.Bet pastebejau kad tie kodavimaisi vis trumpiau laiko.Todel galvoju,kad butu pats laikas ieskotis paramos su ilgalaikiskesnem perspektyvom.

Neprisijungęs

 

#235 2016-01-06 12:55:46

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveikas prisjungęs, Katinas. Užsikodavus gal reikėjo palankyti kokias psichoterapines ar savipagalbos grupes. Pats kodas priklausomybės negydo, tik duoda laiko kažko imtis blaivybės įtvirtinimui.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos