VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#126 2015-10-16 18:04:13

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Iškaimo rašė:

žvejys rašė:

Būtent Pariuke ir laiką žudyt su alkoholiu , tai beprotybė. Laikas bėga ir niekas jaunį neinam. Grožis , protas ir kita yra laikina...

Nu tai man kas nors atsakykit vieną kartą - nafik gyvent ilgiau 40 metų? Taigi vsio - ką sukūrei, tą ir turi. O jei nieko gero iš tos kūrybos nepavyko, tai nafik dar 40 metų laukt alzhaimerinės sklerotinės silpnaprotinės senatvės? Nenoriu taip..

Iki 50 metų egzistavau.Ir gerdamas ir negerdamas.Dabar man penkiasdešimt antri eina.Nuo sausio mėnesio pradėjau kurti naują gyvenymą.Dabar turiu tūkstantį priežaščių pasigert bet nebenoriu.Gavau nuo sunaus buteliu pr galvą,ačiu jam.DABAR GYVENU.Taip kaip noriu.Išėjau iš namų,pasistačiau namelį,skirybos,atsirado moteris ,pamilau pirmą kartą gyvenyme,turiu draugų,pakeliauju.rupinuosi mama po insulto,pradedu suprast,ką jaučia kiti žmonės,esu mylimas,visas lizinge,tai nafik man laukt senatvės,kai tiek patiriu laimės,skausmo,kančios,meilės kiekvieną dieną,kiekvieną akimirką.Atsibusk Iš Kaimo atvaryk pas mane pagert kavos,jei nori ir gali.Susirinks hebra,papasakos savo istorijas,gal praeis noras išeit.Rimtai kalbu,vienam man niekas nesigavo,pakol stradalinau vienas.Internetas,forumai gerai,bet paprasta kalba gydo geriausiai.Ant savo kailio išbandžiau.Arba mes galim pas tave atvykt į svečius.Viskas įmanoma.Tik panorėk.


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

2015-10-16 18:04:13

Google

#127 2015-10-17 11:59:35

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

alikai brolyti, kad tu žinotum kaip man linksma viduje, kad tu pagaliau esi mylimas ir mylintis (mudu pažystami iš kt forumo), labai norėjau, kad tau pasisektų, valio wink puodelis ko nors karšto į tavo sveikatą.
Iš tavęs kažkokia gyvybinga jėga sklinda..utata, gal ir mane taip lizingas paveiktų? juokauju, bet tu pirmas pradėjai..į sveikatuką


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#128 2015-10-17 19:40:38

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

O kaip nori? wink

Aš infantilikė. Gyvenu vaikiškam pasauly. Realybės nenoriu matyt. Noriu gyvent dar bent kokius 500 metų big_smile O jei tik 40, tai tada visai nereikia big_smile
Va, apie burundukus žiūrau. Nugi grynai nupušimas big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#129 2015-10-17 20:55:13

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Alikai šimtu procentų pritariu , gyva kalba t.y. patirtis. Daug duoda .

Neprisijungęs

 

#130 2015-10-17 21:01:51

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Iškaimo aš pastoviai multikus žiūriu . Ne tu ne vaikiškam pasaulį , animacija perkelta realybė į fantastika .

Neprisijungęs

 

#131 2015-10-18 07:56:18

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

žvejys rašė:

Iškaimo aš pastoviai multikus žiūriu..

Reikia pripažinti kad nors labai retai bet pasakai ir įdomiu dalyku, žiauriai megstu animacija tiek sena sovietinę, tiek naujesnę holivudinę... Kai būnų žiaurioje pogėriminėje stadijoje kai atrodo tik kilpa ant kaklo ir sudie gyvenimas iškart "Batuotas katinas" arba "Lobiu sala", na nors tarkim paprastas "Na palauk", suveikia magiškai... smile Bent tam laikui pamirštu apie gėrima...


https://www.youtube.com/watch?v=9IX9TwzbVwI


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#132 2015-10-18 09:00:57

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  0d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  29d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Pariuke, priimk sveikinimus smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#133 2015-10-18 09:15:42

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

alikas rašė:

Internetas,forumai gerai,bet paprasta kalba gydo geriausiai..

Tu "paprastu" kalbu gyvai buvo šimtas su trupučiu, atvirų dvasingų dėmesingų už širdies griebiančiu net su AA Lietuvoje įkūrėju Romu O. talkalinome apie gyvenime, girtavima, blaivybę ir ka??? ir vistiek gėriau ir tebegeriu toliau ir bandžiau nusižudyti, čia kitas posakis geriau tinka, Šunys loja, o karavanas toliau eina...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#134 2015-10-19 09:11:49

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

įsigijau treniruoklį, tokią vibruojančią plokštę, tai dabar kratausi, vibruoju ir poto darau Su Džok. kinietiškas gyvenimas..gal prilips? čiur kad tik nenumesčiau..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#135 2015-10-19 14:23:08

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

praktikuojuosi pasakyti Ne, paskutiniu metu..dauguma atvejų tik Ne neužtenka..
Ne, Asmeniniam gyvenime labiausiai sekasi, be jokių akibrokštų, patiriu, kad galingi žodžiai: Ne, aš nenoriu būti, tuo kuo tu nori, kad aš būčiau. Aš noriu būti tuo kuo aš esu. Ir vise versa, netrugdymas kitiems daryti tą patį..Vakar paskambinau mamai ir sakau nesigulk plikom rankom po važiuojančiu tėvo garvežiu. Pasitrauk
Ne, užu privataus ir kaip aš sakau švento gyvenimo ribų smile sekasi kreivokai ir silpnokai, vienas geras Ne, dešimt prazitinių Taip ....koks kamštis turi būti žmogaus galvoj, kad jis sirgdamas ir vistiek dirbdamas jaučiasi nesaugus ir kaltas, kad ankasčiau uždarys darbo duris ir ženkliai anksčiau..aš nesitikėjau to iš savęs, tokio nesaugumo ir pasipriešinimo ir užsiprogramavimo.. savotiškai linksma ir nedrąsu laužyti savo pačios programas ir stereotipus, bei laikmečio spaudimą..bet geras oras mano sąjungininkas
p.s geros Jums ir Man savaitės. Mažų vidinių džiugesių ir atradimų. wink Lai stresas būna dosnus jais..
Kokius Ne patiriate jumi?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#136 2015-10-19 15:55:39

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  10d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  3d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Man tai net patinka sakyti NE. Ypač , kai  galvojama jog bus "nepatogu" taip sakyti.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#137 2015-10-19 20:30:12

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Stresinės situacijos nuo pat ryto.Truputi apramina muzika,spėju paklausyt mašinoj,ir rūkau vėl kaip garvežys.Dabar sėdžiu jau namie,vakaras geriausia paros dalis.Vienas vėl,draugė išvažiavo,liko vienatvė.Pažiūrėjau į odekoloną spiritas gi.Nieko,ryt suskambės žadintuvas ir pirmyn.Koja apgijo,ryt gydytojas nuspręs ar į darbą ar dar savaitę.Patepsiu jei reikės,reikia susisukt dėl buto pardavimo.Lendu vis gilyn į skolas,santehnikui,elektrikui.Butas areštuotas,teks pusvelčiui atiduot,na bet nors tiek gerai,apkamšysiu skolas.Palyginu dabartinį savę su savim tuo kur gėriau nėr ko lygint.Turėčiau tūkstančius priežaščių prisiryt,kad tik nieko nespręst.  Mama šiandie su vaikštyne paėjo kelis žingsnius.Laikiau,kad negriūtu.KIekvieną kartą išėjęs iš slaugos skyriaus laikausi,kad neapsižliumčiau.Niekaip nepramuša. Tikiu,kad rytoj bus mažiau streso,sulauksiu kokios geros naujienos,ko nors tokio kas padės eit toliau.


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#138 2015-10-20 04:34:26

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Niekas niekaip nepramuša tas tai teisybė, prakeikta nemiga irgi daro savo "juoda" darbą, tik tai sakyčiau jau net ne stresas, o įsiūtis darosi kažkoks, nepadeda nei arbatėlės melisos medus ir visa kita liaudies marazmatika, akys "stulpu" ir viskas, trūko kantrybė atsikėliau, bet tokiam metui sunku kažka ir sugalvoti, na gal koki filmą neįpareigojanti pasižiūrėti, paskui jau Labas Rytas, Lietuva ir vsio takoje kaip ir visada... Ot būtų dabar kokia vyno bonka po ranka, tik capt ir susiversčiau, che che... wink


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#139 2015-10-20 07:37:16

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Pasiklydes rašė:

Niekas niekaip nepramuša tas tai teisybė, prakeikta nemiga irgi daro savo "juoda" darbą, tik tai sakyčiau jau net ne stresas, o įsiūtis darosi kažkoks, nepadeda nei arbatėlės melisos medus ir visa kita liaudies marazmatika, akys "stulpu" ir viskas, trūko kantrybė atsikėliau, bet tokiam metui sunku kažka ir sugalvoti, na gal koki filmą neįpareigojanti pasižiūrėti, paskui jau Labas Rytas, Lietuva ir vsio takoje kaip ir visada... Ot būtų dabar kokia vyno bonka po ranka, tik capt ir susiversčiau, che che... wink

Susiverst labai paprasta.Sunkiau yra daryt ką tik nori tik negert. Nors ir kaip tai nepatiktu aplinkiniams.Pyksta iš pradžių,visaip vadina, o aš savo. Žiūrėk po kiek laiko po metų,antrų trečių galiu savę pagirt šaunuolis .Kantrybės,Pasiklydęs,laikykis.Greit tik triušiam gaunas.smile


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#140 2015-10-20 07:57:55

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Na dar kantrybės gal likę kažkiek, o gal tik "trupiniai", bet tik ikris pinigas i nagus tada pasižiūrėsime kiek tada bus kantrybės, tik šast jau leki per kiemus gatves kaip akis išdegęs "užsitavarint" gėrimukų užkandos ir balius baliuška, oj lyyyylia...  O tada stresai visi i antra planą iškart... smile Reikia į kokia užrašu knygute ar i išmanuji mobiliaką isivesti kiek tai užtruks tas negėrimas kai atsiras pinigai, pačiam įdomu...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#141 2015-10-20 09:15:22

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

alikas rašė:

Stresinės situacijos nuo pat ryto.Truputi apramina muzika,spėju paklausyt mašinoj,ir rūkau vėl kaip garvežys.Dabar sėdžiu jau namie,vakaras geriausia paros dalis.Vienas vėl,draugė išvažiavo,liko vienatvė.Pažiūrėjau į odekoloną spiritas gi.Nieko,ryt suskambės žadintuvas ir pirmyn.Koja apgijo,ryt gydytojas nuspręs ar į darbą ar dar savaitę.Patepsiu jei reikės,reikia susisukt dėl buto pardavimo.Lendu vis gilyn į skolas,santehnikui,elektrikui.Butas areštuotas,teks pusvelčiui atiduot,na bet nors tiek gerai,apkamšysiu skolas.Palyginu dabartinį savę su savim tuo kur gėriau nėr ko lygint.Turėčiau tūkstančius priežaščių prisiryt,kad tik nieko nespręst.  Mama šiandie su vaikštyne paėjo kelis žingsnius.Laikiau,kad negriūtu.KIekvieną kartą išėjęs iš slaugos skyriaus laikausi,kad neapsižliumčiau.Niekaip nepramuša. Tikiu,kad rytoj bus mažiau streso,sulauksiu kokios geros naujienos,ko nors tokio kas padės eit toliau.

Įsivaizduoju kokiam tu beprotiškam strese, mes prieš tris metus būstą pirkom, pardavėm, vėl pirkom, teisėmės su sukčiais..brrr, kol padėjau saugiai savo uodegą ..pamenu finalas, kūčių rytas, mudu su vyru dažuoti šeštą ryte parvairuojam iš to būsto (ne tų kur pirkom, pardavėm)  kur tuo metu leido pagyvent su sąlyga, kad suremontuosim prieš atiduodami..taigi parvairuojam dažuoti, laimingi, nusikalę į savo dabartinius namus, kuriuos irgi visą tą kalėdinį, naujametinį ir toliau laikotarpį dažėm..turėjau pamoką kuri vadinasi, kova už būvį, teisininkai, sukčiai, ir kiek akys užmato remontai ir vargana buitis ..praėjo du metai, tai tik neseniai prisivertėm vonios kambarį susitvarkyt, pasiremontuot..nes jau nebegalėjom žiūrėt į bet kokius buities gerinimo darbus..o dar tų namų kataklizmų metu buvom tik susituokę, tai patikėk alikai..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#142 2015-10-20 09:22:55

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

savo antrą pusę smagu pažinti bankrote, benamystėj, skurde, strese..wink ir beabejo save!
..ir ligose..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#143 2015-10-20 09:27:57

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

ujaučiu dėl mamos...labai..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#144 2015-10-20 13:29:42

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

alikai brolyti, kad tu žinotum kaip man linksma viduje, kad tu pagaliau esi mylimas ir mylintis (mudu pažystami iš kt forumo), labai norėjau, kad tau pasisektų, valio wink puodelis ko nors karšto į tavo sveikatą.
Iš tavęs kažkokia gyvybinga jėga sklinda..utata, gal ir mane taip lizingas paveiktų? juokauju, bet tu pirmas pradėjai..į sveikatuką

Ačiū Tau.Anam forume labai daug padėjai man,dabar čia.Suteiki man labai daug stiprybės,kažkaip kažkuo labai artima.Gal kažkuriame gyvenime buvome susitike:)


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#145 2015-10-20 14:36:39

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

atstiktinumų sako nebūna wink


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#146 2015-10-20 14:38:31

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

atstiktinumų sako nebūna wink

Tikra tiesa, tavo barzdyla vyrioka kai sutikau Naujamiestyje Naugarduko gatve išpūtusi akis sėlinanti galvojau pamates  kirsiu nafyg iškart, bet paskui galvoju, atsitiktinimu nebūna, tegul dar man pasipainioja po kojomis Gustynas menynykas, pažėsim tada... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#147 2015-10-20 14:40:39

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  26d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Pasiklydes rašė:

Egle rašė:

atstiktinumų sako nebūna wink

Tikra tiesa, tavo barzdyla vyrioka kai sutikau Naujamiestyje Naugarduko gatve išpūtusi akis sėlinanti galvojau pamates  kirsiu nafyg iškart, bet paskui galvoju, atsitiktinimu nebūna, tegul dar man pasipainioja po kojomis Gustynas menynykas, pažėsim tada... big_smile

gal tu vamzdį nupjovei ir apsnuodinai ne tik žaibu bet ir dujomis?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#148 2015-10-20 14:55:39

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Žaibu atrodo nežinau kaip apsinuodyti, bet gerai jaučiu ka norėčiau nusiusti i ana pasaulu ir.... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#149 2015-12-15 17:48:33

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  21d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Šiandien, tiksliau nuo vakar vakaro Veronesa jaučias žiauriai prastai... Kaip šuva įvarytas į kampą. Įsivariau save pati. Nemoku ilsėtis, o kadangi varau kaip patrakus, tai visokių kliauzų pridarau. Žodž, apkramtyčiau ne vieną iš piktumo, kas tik prisiartintų, nesvarbu kad nekaltas, vistiek... profilaktiškai... net dantys žybsi... sad Išmiegot bėdos negaliu, nes iš pasiutimo akys stulpu stovi, žliumbt irgi neišeina...

Neprisijungęs

 

#150 2015-12-15 18:06:22

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Šiandien, tiksliau nuo vakar vakaro Veronesa jaučias žiauriai prastai... Kaip šuva įvarytas į kampą. Įsivariau save pati. Nemoku ilsėtis, o kadangi varau kaip patrakus, tai visokių kliauzų pridarau. Žodž, apkramtyčiau ne vieną iš piktumo, kas tik prisiartintų, nesvarbu kad nekaltas, vistiek... profilaktiškai... net dantys žybsi... sad Išmiegot bėdos negaliu, nes iš pasiutimo akys stulpu stovi, žliumbt irgi neišeina...

Kuris gi čia iš mūsų labai jau moka ilsėtis.Nusikaliau šiandien,piktas buvau kaip velnias,užkniso tos nesibaigiančios statybos,bet va ką tik suryjau 3 kotletus ,bliudą kiniško kopūsto ir vėl myliu visą pasaulį,dar einu kokias dvi cigaretes sutrauksiu su kava, išvis bus lafa.Veronika,kas tave džiugina iš tų 50 dalykų? Negali būti ,kad niekas nenuima streso smile


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos