VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

#1 2015-04-08 09:27:52

Domuz
Narys
Registravosi: 2015-04-08
Žinutės: 30


Blaivus  8m.  9mėn.  4d. 

Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Sveiki bendraminčiai...Man 28 metai ir turiu prisipažinti, kad turiu bėdų su alkoholiu.....Turiu namus, darbą, mylimą žmogų šalia.... Bet niekaip nesugebu kontroliuoti savaitgalinių pasisedėjimų, nemoku sustoti...Mano draugė- brangiausia, kad turiu šalia, ir kai išsiblaivau dėl visko nerimauju, graužiu save už tai, kad skaudinu artimuosius, o ypač savo draugę....Labai bijau prarasti tai, ką sukūrėme....Daug skaičiau apie šią problemą, gylinausi, ir atrodo atėjo ir pas mane tas laikas, kai privalau pasakyti STOP. Esu pasiryžęs mesti alkoholį, tik žinau, kad tai yra labai labai sunku....Nežinau kaip reikės elgtis draugų aplinkoje, kaip elgtis kai busim pakviesti pas ką nors į svečius, todėl labai laukiu iš Jūsų minčių apie Jūsų patirtį.....Nuo ko pradėti, ir kaip nebesusimauti....Suprantu, kad tokio dalyko kaip ,,saikingas vartojimas" nebebus.....tiesiog esu pasiryžęs visiškai jo atsisakyti.....Labai tikiuosi, kad man tai pavyks padaryti....

Neprisijungęs

 

2015-04-08 09:27:52

Google

#2 2015-04-08 09:45:25

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Labas, sveikas atvykęs į mūsų šeimą smile

Neprisijungęs

 

#3 2015-04-08 09:54:33

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  15d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  1d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Domuz rašė:

Sveiki bendraminčiai...Man 28 metai ir turiu prisipažinti, kad turiu bėdų su alkoholiu.....Turiu namus, darbą, mylimą žmogų šalia.... Bet niekaip nesugebu kontroliuoti savaitgalinių pasisedėjimų, nemoku sustoti...Mano draugė- brangiausia, kad turiu šalia, ir kai išsiblaivau dėl visko nerimauju, graužiu save už tai, kad skaudinu artimuosius, o ypač savo draugę....Labai bijau prarasti tai, ką sukūrėme....Daug skaičiau apie šią problemą, gylinausi, ir atrodo atėjo ir pas mane tas laikas, kai privalau pasakyti STOP. Esu pasiryžęs mesti alkoholį, tik žinau, kad tai yra labai labai sunku....Nežinau kaip reikės elgtis draugų aplinkoje, kaip elgtis kai busim pakviesti pas ką nors į svečius, todėl labai laukiu iš Jūsų minčių apie Jūsų patirtį.....Nuo ko pradėti, ir kaip nebesusimauti....Suprantu, kad tokio dalyko kaip ,,saikingas vartojimas" nebebus.....tiesiog esu pasiryžęs visiškai jo atsisakyti.....Labai tikiuosi, kad man tai pavyks padaryti....

Sveikas, Domuz!
Pataikei ten kur reikia. :) Logika labai, deja, paprasta: jei tau kilo abejonių kad galbūt turi problemų su alkoholiu, reiškia jau turi problemą... Tada būtina ją spręst, jei nesi sau priešas :)

Pasikapstyk šitam forume, rasi mūsų pačių patirtų istorijų, patarimų kurie mums konkrečiai padėjo. Kažkas tikrai tiks tau.

Dėl svečių ar draugų, tai prisimink vaikystę, ar tada reikėjo alkoholio kad draugaut, ar būt linksmam? Mums tiesiog kalte įkaltas stereotipas, kad linksmybės bendravimas ir alkoholis neatskiriamai susiję. Nėra jokios problemos gyvent be alkoholio, tik pradžioj reikia įdėt pastangų, kad to išmokti. Beje dabar tai tiesiog madinga darosi. Daug kas nevartoja ne dėl to kad turi problemų, o dėl sveikesnės gyvensenos.

Tiek žinių, Domuz. Bendraukim. :)
Kad įdomiau būtų siūlyčiau užsibrėžt tikslą: pvz nevartoti tam tikrą laika, pvz 1 ar 3 ar 7 mėnesius. Per tą laiką daug kas paaiškės.

Sėkmės!

Neprisijungęs

 

#4 2015-04-08 09:59:36

Domuz
Narys
Registravosi: 2015-04-08
Žinutės: 30


Blaivus  8m.  9mėn.  4d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Ačiū Jums labai už greitus atsakymus!! Dėkui už supratingumą. Tikrai stengsiuos ir darysiu viską, kad gyvenčiau blaiviai....Ir kaip Marijus pasiūlė, taip ir padarysiu užsibrėžiu tikslą!! Dar karta ačiū!

Neprisijungęs

 

#5 2015-04-08 10:32:33

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

labu, ugu interesas daryti sau gera auga plaipsniui, kartu su laimėjimais ir pralaimėjimais smile


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#6 2015-04-08 14:19:36

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  28d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  10d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Sveikas prisijungęs, Domuz, smagu, kad esi su mumis :) Viskas priklauso nuo tavo paties noro susitvarkyti su problema ir pasiryžimo kažką keisti.

Forume daug neblogų pasiskaitymų ir tikrų pasakojimų. Pradžiai bandyk pasiskaityti konkrečius forumiečių ir ne tik surinktus į vieną vietą patarimus Kaip išlikti blaiviam. Mūsų patarimai. Dar labai konkretūs patarimai, kurie pradžioje gal pasirodys keistoki ar labai paprasti, neskubėk jų vertinti, pasigilink –  SOS įrankių lagaminėlis ir Sveikimo įrankių rinkinys.

Skaityk, gilinkis, klausk, kvailų klausimų čia nebūna :)

Neprisijungęs

 

#7 2015-04-08 15:21:24

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Domuz rašė:

Bet niekaip nesugebu kontroliuoti savaitgalinių pasisedėjimų, nemoku sustoti...

Mesk kol dar gali, smile aš apie savaitgalius net neklabu, nes pas mane savaitgaliai yra pavirtę į nekontroliuojamas SAVAITES, dabar pas mane problema, kad SAVAITĖS neišvirstų į MĖNESIUS. Atmink: TIK KVAILIAI MOKOSI IŠ SAVO KLAIDŲ. hmm

Neprisijungęs

 

#8 2015-04-08 15:34:33

Domuz
Narys
Registravosi: 2015-04-08
Žinutės: 30


Blaivus  8m.  9mėn.  4d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Ačiū už pasiūlymus bei pagalbą. Panašu, kad aš toks tikrai ne vienas, ir panašu, kad čia sulauksiu pagalbos!

Neprisijungęs

 

#9 2015-04-08 15:58:58

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Tara rašė:

<...> Atmink: TIK KVAILIAI MOKOSI IŠ SAVO KLAIDŲ. hmm

Senelis ištatuiravo panašų šūkį ant šeimos antkapio " gyvenimas kaip žaibas, atmink praeivi toks pats likimas laukia ir tavęs"  smile) nuo vaikystės kikenam, true..ot suvalkietiškas dizainas.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#10 2015-04-08 17:20:11

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  6d. 
Nerūkau  8m.  8mėn.  30d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Egle rašė:

Tara rašė:

<...> Atmink: TIK KVAILIAI MOKOSI IŠ SAVO KLAIDŲ. hmm

Senelis ištatuiravo panašų šūkį ant šeimos antkapio " gyvenimas kaip žaibas, atmink praeivi toks pats likimas laukia ir tavęs"  smile) nuo vaikystės kikenam, true..ot suvalkietiškas dizainas.

Per laidotuves klausia:
- Nuo ko mirė?
- Paskaitykit ant vainikų: nuo giminių, nuo darbo...


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#11 2015-04-08 17:24:25

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  6d. 
Nerūkau  8m.  8mėn.  30d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Tara rašė:

Domuz rašė:

Bet niekaip nesugebu kontroliuoti savaitgalinių pasisedėjimų, nemoku sustoti...

Mesk kol dar gali, smile aš apie savaitgalius net neklabu, nes pas mane savaitgaliai yra pavirtę į nekontroliuojamas SAVAITES, dabar pas mane problema, kad SAVAITĖS neišvirstų į MĖNESIUS. Atmink: TIK KVAILIAI MOKOSI IŠ SAVO KLAIDŲ. hmm

Jei žmogus sugebėjo susirgti - jis sugebės ur pasveikti. Pradžiai keisk pasisedėjimus į pvz. pasivaikščiojimus.. Ta prasme keisk gyvenimo būdą. Sėkmės!


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#12 2015-04-08 20:46:56

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Sveikas Damuz , puiku , kad prisijungei . Info tikrai daug , pasikuisk forume, rasi ko reik pasisakymuose. Marijus gana teisingai pasakė, drasiai keisk ir viskas.

Neprisijungęs

 

#13 2015-04-08 20:54:31

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Domuz, o ką tau duoda alkoholis? Juk geri ne todėl, kad skanu. Kokia priežastis gėrimo?


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#14 2015-04-09 08:39:38

Domuz
Narys
Registravosi: 2015-04-08
Žinutės: 30


Blaivus  8m.  9mėn.  4d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Iškaimo rašė:

Domuz, o ką tau duoda alkoholis? Juk geri ne todėl, kad skanu. Kokia priežastis gėrimo?

Geras klausimas.....Na tai lyg kažkokia tradicija. Penktadienio vakara susest pasikalbet su draugais, ir būtinai alus, alus, viskis, alus......Ryte bloga ir vėl tas pats.....ateina sekmadienis kažkaip kankiniesi, nes žinai, kad ryt į darbą....Bet jau nusibodo taip toliau gyvent, labai noriu keist tokią tvarką....

Neprisijungęs

 

#15 2015-04-09 10:20:22

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  6d. 
Nerūkau  8m.  8mėn.  30d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Domuz rašė:

Iškaimo rašė:

Domuz, o ką tau duoda alkoholis? Juk geri ne todėl, kad skanu. Kokia priežastis gėrimo?

Geras klausimas.....Na tai lyg kažkokia tradicija. Penktadienio vakara susest pasikalbet su draugais, ir būtinai alus, alus, viskis, alus......Ryte bloga ir vėl tas pats.....ateina sekmadienis kažkaip kankiniesi, nes žinai, kad ryt į darbą....Bet jau nusibodo taip toliau gyvent, labai noriu keist tokią tvarką....

Paketus savaitgalio tradicijas, pamatysi kaip pasikeis gyvenimo kokybė - į gerąją pusę.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#16 2015-04-09 11:25:08

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

O dar nuo to alaus vyrai moteriškėja-auga pilvai ir t.t....ar to vyrams reikia???

Neprisijungęs

 

#17 2015-04-09 14:15:29

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

katyte rašė:

O dar nuo to alaus vyrai moteriškėja-auga pilvai ir t.t....ar to vyrams reikia???

Na pagal šita logika tai jau seniausiai turėjau tapti moterimi nuo tokio išgerto kiekio per pastaruosius 20 metu... big_smile  Čia kaip kam, viska lemia hormonai dauguma atveju, nors teisybė ir tai kad apyniai iš principo "moteriškas" augalas.. Kita vertus tada galima nuo alaus pereiti ant degtinės.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#18 2015-04-09 20:07:22

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Jei alkoholis vyrą daro moterimi, tai sorry, bet aš tada turėčiau būt laaabai moteriška. Bet kažkodėl jaučiuosi išgerianti kiaule, o ne moterimi big_smile
Juokauju, bet verkt norisi... sad


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#19 2015-04-09 20:22:36

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Iškaimo rašė:

Jei alkoholis vyrą daro moterimi, tai sorry, bet aš tada turėčiau būt laaabai moteriška. Bet kažkodėl jaučiuosi išgerianti kiaule, o ne moterimi big_smile
Juokauju, bet verkt norisi... sad

Mieloji, moteriškumą alkoholis veikia taip pat. Moterys vyriškėja, grubėja, keičiasi veido bruožai, balsas. Gerai, kad niekas papildomai neauga lol

Neprisijungęs

 

#20 2015-04-09 22:10:55

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

katyte rašė:

O dar nuo to alaus vyrai moteriškėja-auga pilvai ir t.t....ar to vyrams reikia???

Tai , kad alaus jau negeriu daugiau jau kai trys metai , bet pilvukas tai yr ir baik su tuo moteriškėjimu , vyras yra vyras , nebent lytį pasikeis.

Neprisijungęs

 

#21 2015-04-10 00:20:35

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Iškaimo rašė:

Jei alkoholis vyrą daro moterimi, tai sorry, bet aš tada turėčiau būt laaabai moteriška. Bet kažkodėl jaučiuosi išgerianti kiaule, o ne moterimi big_smile
Juokauju, bet verkt norisi... sad

O moterys vyriškėja...keičiasi figūra:)

Neprisijungęs

 

#22 2015-04-10 00:25:26

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

žvejys rašė:

katyte rašė:

O dar nuo to alaus vyrai moteriškėja-auga pilvai ir t.t....ar to vyrams reikia???

Tai , kad alaus jau negeriu daugiau jau kai trys metai , bet pilvukas tai yr ir baik su tuo moteriškėjimu , vyras yra vyras , nebent lytį pasikeis.

Na čia ne aš išgalvojau,o esu keletą straipsnių skaičius apie tai...ir po to pastebėjus,kad yra tiesos.Aišku,kad ne visiems,..turbut,kaip Pasiklydes rašė,lemia ir hormonų sudėtis,nes pas visus ji skirtinga.

P.S.gerai,kad ir niekad nemėgau to alaus:)

Neprisijungęs

 

#23 2015-04-10 06:34:01

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Gyvenime esam realistai ir remiamės tuo kas yra įrodyta bandymais ir gyvenimu , gydytojų , mokslininkų, tikėt viskuo yra naivu. Iš kitos pusės yra gera prevencinė priemonė , kaip kuris tuo tiki "kirst per pakinkius ", gerai kad žmonės domisi ir perduoda žinias kitiems.
Ieškoti būdų , bandyti yra gerai , bet jei nori greitesnio rezultato (blaivybės ) , imi tai kas yra išbandyta daugumos ir yra veiksminga. Visų ligų pagrindas yra mityba , to kol nesuvokiau , klausiau visko forume , visokių biotyrimų, kažkokių ieškojimų ,suvokimų kokiam lygį yra mano mąstymas, blefas. Paprastas dalykas nepersivalgyk , daugiau daržovių, mažiau termiško maisto, savijauta gerės. Toliau nuotaika , jei būsi užsidares nebendrausi , galvosi , kad visas pasaulis prieš tave arba galvosi kad nuotaika pakeli kažkokia muzikiška , retkarčiais gerai , bet pastoviai na patys suprantat, vėl blogos emocijos aplankys ,BENDRAVIMAS ir gyvas bendravimas . Dar fizinis aktyvumas, na galėčiau vardint dar bet darbas , geros dienos.

Neprisijungęs

 

#24 2015-04-10 07:23:17

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Baimė konfrontuoti tiesiai, didaktika tai dar ne bedravimas žvejy..aš laukiu kada tu ištdrįsi be psihų ir aplinkinių kelių pasakyt man tiesiai pora žodžių.wink


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#25 2015-04-10 08:31:11

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Bendravimas yra gerai,bet man dar svarbu koks.Jei pezėt apie bele ką,tai geriau tada būt vienai ir negaišint laiko...tada geriau yra bendraut su savimi,knygas skaityt,paklausyt muzikos,pabūt tyloje.Mane tai  energetiškai išsunkia kai kurie bendrautojai,kad paskui reikia atsirybot ir pasikraut iš naujo.
O pilnavertė mityba ir šioks toks sportas labai sutvarko mintys,harmonizuoja

Neprisijungęs

 
  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Padėkit, nes suprantu, kad vienas nebesusitvarkau....

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos