VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#76 2015-05-27 23:31:33

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Agnii rašė:

Prisijungiu ir aš prie diskusijos.  Sunkiai man sekasi blaiviai gyventi, vis kažkas sugundo. .. Bet kabinuosi ir vėl iš naujo

Sveika , o kam lengvai sekėsi. Sveikinu kiekviena kuris iš pirmos dienos numetė ir užmiršo tą skonį, nu man nė velnio neina pamiršti.

Neprisijungęs

 

2015-05-27 23:31:33

Google

#77 2015-07-10 21:08:04

Liepa
Aktyvus narys
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 113

Re: Griaunu savo gyvenimą

Liepa jaučiasi prastai,jei kam įdomu,vakar sugrioviau daugiau nei tikejausi.Galvojau eiti į AA, bet blaivia galva gėda.Nuostabus žmogus Egle,ačiū tau.Sunku negerti,nesitikėjau,kad bus taip sunku,nes atrodė lengva.Nesakau,kad nesikreipsiu pagalvos,nes matau pati nesugebu,vyras irgi per mažai suteikia,nes jis ne alkoholikas,bet jei sukaupsiu drąsą kitą savaitę susitiksiu su tokia pat moterimi,kuri turėjo tą problemą ir galbūt padės ją spręsti.Kaip lengva griauti,o statyti.....rodos iki kosmoso.....

Neprisijungęs

 

#78 2015-07-10 21:27:10

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Merginos moterys (kas nori supras) hello, kas čia per niekam neįdomu kaip aš jaučiuosi, jei kam įdomu, esu nuošalėj.....kam jūs taip ir save ir kitus..o kam nors įdomu kaip pvz Eglė jaučiasi? kas nors teiraujasi, šokinėja? nelabai, nes Eglė ateina ir pasipasakoja, kaip koks spaliukas, o kitiems pasirinkti arba klausyt arba ne, ir  ragų nestato...nebukinkit..pykstam, liūdim, džiaugiamės, kalbam, tylim..bet kaltų juk nėra..aš šiandien parukus demagogė, bet mintinai žinau šį bruožą, todėl kad pati nešiojaus.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#79 2015-07-10 21:37:36

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

pakovokim už galimybę būti išgirstoms, už saviraišką..juk ir taip ilgai tylėjom...


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#80 2015-07-10 21:43:54

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

taip ateina visokie vidiniai baudėjai, teisėjai, kritikai..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#81 2015-07-10 21:47:05

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Griaunu savo gyvenimą

norejau tau parsyti, bet tavo paštas pilnas

Neprisijungęs

 

#82 2015-07-10 22:35:59

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Griaunu savo gyvenimą

Man įdomu. Skaitau, ir deduosi in smegenus. Nesijaučiu viena tokia kitokia. Tiesiog kartais pritrūksta blaivių minčių, kad išsakyt ką jaučiu, ir kaip noriu padėt, nes pati sėdžiu toj pačioj kūdroj...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#83 2015-07-10 23:22:29

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  6d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Egle rašė:

Merginos moterys (kas nori supras) hello, kas čia per niekam neįdomu kaip aš jaučiuosi, jei kam įdomu, esu nuošalėj.....kam jūs taip ir save ir kitus..o kam nors įdomu kaip pvz Eglė jaučiasi? kas nors teiraujasi, šokinėja? nelabai, nes Eglė ateina ir pasipasakoja, kaip koks spaliukas, o kitiems pasirinkti arba klausyt arba ne, ir  ragų nestato...nebukinkit..pykstam, liūdim, džiaugiamės, kalbam, tylim..bet kaltų juk nėra..aš šiandien parukus demagogė, bet mintinai žinau šį bruožą, todėl kad pati nešiojaus.

Še mums per paltuką smile ot ir gavom wink Teisi Eglel esi.
Mielosios, reik rašyti, kad ir kam nepatiks, kad ir  kas pasijuoks, gi pirmiausiai sau gero darom. Nelaikom savyje išgyvenimų, taip lengviau, prašviesėja...

Neprisijungęs

 

#84 2015-07-10 23:26:31

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  6d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Liepa rašė:

Liepa jaučiasi prastai,jei kam įdomu,vakar sugrioviau daugiau nei tikejausi.Galvojau eiti į AA, bet blaivia galva gėda.Nuostabus žmogus Egle,ačiū tau.Sunku negerti,nesitikėjau,kad bus taip sunku,nes atrodė lengva.Nesakau,kad nesikreipsiu pagalvos,nes matau pati nesugebu,vyras irgi per mažai suteikia,nes jis ne alkoholikas,bet jei sukaupsiu drąsą kitą savaitę susitiksiu su tokia pat moterimi,kuri turėjo tą problemą ir galbūt padės ją spręsti.Kaip lengva griauti,o statyti.....rodos iki kosmoso.....

Neatsimenu, ar forume skaičiau, ar kur kitur... "jei lengvai einas, žinok - kažką darai ne taip... ".
Liepa, dėl gėdos ir kaltės jausmų mes dažniausiai ir pradedam gerti.

Neprisijungęs

 

#85 2015-07-11 09:23:34

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Veronika rašė:

Egle rašė:

Merginos moterys (kas nori supras) hello, kas čia per niekam neįdomu kaip aš jaučiuosi, jei kam įdomu, esu nuošalėj.....kam jūs taip ir save ir kitus..o kam nors įdomu kaip pvz Eglė jaučiasi? kas nors teiraujasi, šokinėja? nelabai, nes Eglė ateina ir pasipasakoja, kaip koks spaliukas, o kitiems pasirinkti arba klausyt arba ne, ir  ragų nestato...nebukinkit..pykstam, liūdim, džiaugiamės, kalbam, tylim..bet kaltų juk nėra..aš šiandien parukus demagogė, bet mintinai žinau šį bruožą, todėl kad pati nešiojaus.

Še mums per paltuką smile ot ir gavom wink Teisi Eglel esi.
Mielosios, reik rašyti, kad ir kam nepatiks, kad ir  kas pasijuoks, gi pirmiausiai sau gero darom. Nelaikom savyje išgyvenimų, taip lengviau, prašviesėja...

nežinau ar aš teisi, bet kad būnu pikta tai tikrai...pati buvau iš tyliųjų, nedrąsių, atsargių žmonių, vaikystėj buvau labai geras vaikas, nekėliau problemų, gal dėl to kad daug sirgau, gal dėlto to viso kito, taigi tas tylus geras vaikas neužaugo, tik sušalo, nes nemokėjo, bijojo išreikšt savo poreikius garsiai, paaglystėj irgi buvau tyli mergina, lūžis kai sužinojau kad galiu kurti, tai mano "kalba" su pasauliu ir galia, bet su žmonėmis vistiek likau prie tyliųjų ir kaip visi tyleniai prisigėrę lipau stogais, dariau cirkus..tai va buvau represuota viduje..ir pati prisidėjau prie represavimo...va, kai prispirta bėdos, ėmiau kalbėti, tai pamačiau kad nė velnio manęs neklauso, negirdi, atrodė nerūpiu, sunku buvo patikėt po tylos, kad jei aš kalbėsiu, kad kam nors tai rūpės, aišku slapčia tikėjausi, man kaip bet kuriam žmogui reikėjo kad kas atsakytų į šį poreikį-išklausymo, supratimo ir pan..labai užsigaudavau, jei prakalbus gaudavau špygą, o pradžioj visą laiką ją ir gaudavau, tokie tokius pritraukdavo, aš daug klausydavau, daug ir gaudavau žodžių, mažai kalbėdavau, tai mažai ir klausydavo kiti..bet esmė nepasikeitė, buvo tik blogiau..radosi konfliktinės situacijos..kol vieną dieną aš pajaučiau, kad turiu reikšt save, nesvarbu ar kas klauso ar ne, nes pirmiausiai tai aš pati turiu girdėti ką sakau, vienu metu ir kalbėti ir girdėti save, o jei kiti žmonės išgirs bus labai gerai....ir nesusikut į kamuoliuką jei pajaučiu nors menkiausią pasipriešinimą. Neatsimenu kada savo aplinkoj turėjau kam  pretendzijų, kad manęs neišklauso..vaikystė nebesikartoja taip skaudžiai


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#86 2015-07-11 09:37:30

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Liko padidintas jautrumas ir dėmesys : ar ne per daug ir ne per mažai klausau kitų, ar ne per daug ir ne per mažai kalbu..
Tik gavus darbą, kur manęs klausys nemažai žmonių, aš visa vaitodama nuo susirūpinimo, bejėgiškumo iš kart už kuprinės ir pirmą kart pas psihologę, nes galvoj sukosi: kas dabar bus aš gi neturiu charizmos, manęs nieks neklausys, visi matys kaip kankinuosi ir bijau, velniop tą darbą...ir džiaugiauos kad taip padariau, nes tai prisidėjo prie didesnio supratimo kas aš esu ..ir kokia galiu būti. Vis dar ko nors bijau, bet vis daugėja situacijų, kai mano žodis lemia man pačiai mano sveikatą, finansinę, socialinę padėtį, dvasinę laikyseną, emocinę sveikatą..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#87 2015-07-11 17:30:13

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  26d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Egle, labai fainai save studijuojiesi smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#88 2015-07-11 18:49:30

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Griaunu savo gyvenimą

Šiandien savijauta tragiška, galbūt dėl to, kad vakar gerai truktelėjau trauktinės. Šiandien fsio, lieku blaivus, neįmanoma. Pramiegojau beveik visą dieną, nei keturi puodai kavos, nei niekas nepadėjo. Vėl pradėjo lįst mintys apie savižudybę, gal kas žinot kaip neskausmingai galą pasidaryti? Kiek ta beprasmė apgailėtina egzistencija tęsis? Neturiu nei tikslų, nei siekių. Ir negaliu turėti. Kodėl? Galiu daug porinti, bet šitie žodžiai nusako esmę:

Egle rašė:

<...> vis daugėja situacijų, kai mano žodis lemia man pačiai mano sveikatą, finansinę, socialinę padėtį, dvasinę laikyseną, emocinę sveikatą..

Va būtent, sveiki žmonės sau bendrauja ir kuria gerbūvį. Šiais laikais nemokėsi bendrauti - būsi gyvenimo užribyje. Deja, psichikos regresija rieda žemyn su pagreičiu - šiuo metu man vien išėjimas iš namų jau reikalauja nemažai pastangų. Ką jau kalbėt apie ėjimą į žmones. Be šansų. Tai kokią aš ateitį galiu planuot? Kas manęs laukia? Guminė palata ir balti marškiniai ilgom rankovėm? Labai "rožinės" perspektyvos.

Neprisijungęs

 

#89 2015-07-11 19:26:31

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Ačiū, Troja smile
Bebriuk kiekvienas esam savoj atkarpoj duotą akimirką. Tai nereiškia kad šiame gyvenime nebuvau most evil of evil..Gali ir toliau žiūrėti į kitus, o ne į save  ir gailėtis..Aš dabartinės atkarpos laukiau ir išgyvenau ne ką mažesnius sunkumus nei tu,  septynis metus, jei ne dar ilgiau, man atrodo kad šito laukiau dar ilgiau nei įstengiu prisiminti...numoti į viską ranka irgi kelias, bet kiti čia nėra dėti niekuom absoliučiai..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#90 2015-07-11 19:55:33

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  26d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Oi, Bebre, Bebre, širdį skauda, skaitant tavo postus. Kitoks tu esi alkoholikas dėl savo ligos, nei mes. Bet vis tiek, neišspręsi tu savo problemos alkoholio ryte, ant tuščio skrandžio pagalba. Jisai tave sunaikins, ką ir daro. Aš neįsivaizduoju, kaip tu galėtum išsispręsti savo problemą, nes ji tikrai sudėtinga. Bet sprendimas turėtų būti. Negali būti, kad jo nėra – ne tokie Visatos dėsniai. Bet kad ir tu pats nieko nenori daryti dėl savęs. Galvą turi gerą, sugebi analizuoti, atsirinkti, galėtum bandyt ieškot kažkokių knygų, kažkokių netradicinių žinių, nes nei tradiciniai vaistai nuo psichikos ligų dar nieko nepagydė, nei alkoholis. Viena aišku, kad kažką savo gyvenime turi keisti iš pagrindų. O žiūrėjimas, kaip kiti gerai ir prasmingai gyvena, žinok, yra labai neproduktyvus dalykas, tiesiog tuščias reikalas. Atšok tu nuo to alkoholio ir nuo savęs ujimo už tai, kad nesugebi bendrauti su kitais žmonėmis. Juk visi didieji išminčiai apsiribojo minimaliu bendravimu su  aplinkiniais. Gal tau skirta būti išminčium, bet tu šitą duotybę baigi pragerti? smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#91 2015-07-11 23:04:01

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Nepavydėtini dalykai kai sergi, pvz aš šiandien turėjau pasirikti tik vieną dalyką, kurį įgyvendinsiu, nes visam kitam tiesiog nebus jėgų, žinau kada tai ateina, galiu numatyti, taigi išvažiavau nusipirkti ausinių , patyriau mažą nuotykį , grįžau ir viskas oplia į lovą, temepratūra nusiritus iki 35.5, kaulus laužo, raumenis suka,  pykina ,įkyriai silpna, galiu pasirinkti vieną produktą ką valgyti, nes tiesiog kažkaip padoriau, kai pykina, viskas jaučiu sustojo, tiesioginia žodžio prasme trūkinėjau lovoj, atsikeliu pavaikštau ir vėl trūkstu, diena su naktim susimaišė, kartą net nesupratau kur aš ir kas aš, kai pabudau..tai va smagus šeštadienis, socialiniai kontaktai- maži ,su močiute turguje, truputį forume, net nevažiavau palaikyti vyro parodos atidaryme, nes tai tiesiog nerealu..kam pasikūsi, niekam, kas išgydys niekas..bet mano laimėjimas yra toks, kad žinau kada tai ateina, numanau dėl ko, pristaikiau fiziškai, socialiai, finansiškai kaip pristaiko neįgalūs žmonės, bet nepaisant to esu įgali gyventi savo dvasinį gyvenimą, nes chroniškos ligos nėra kaip plyta, yra lengvesnis etapas, sunkesnis, nepaminėjau specialiai psihinės būsenos, kas būna sunkiais etapais, nes čia tiesiog turiu juodą diržą  tenka rimtai padirbėt gyvenant tokį gyvenimą. Kai pacituoji žmogų Bebre, iškeli jį kaip lengvo gyvenimo pavyzdėlį, tai geriau to nedaryt, nes nevaiksčiojai su jo batais, nebridai su juo per purvą ir t.t kaip ten ta indėniška patarlė..huh, neriu lovon, rytoj bus rytoj..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#92 2015-07-12 02:51:02

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Griaunu savo gyvenimą

Pacituoju taip kaip rašo, iš dainos žodžių neišmesi. Niekam tas gyvenimas nėra lengvas, Egle. Aš sau vietos dar neradau, o gal ta tikroji vieta kurioje jausiu ramybę ir bus "šešios pėdos po žeme" kas ten žino. O tu va ėmei ir sulaukei "dabartinės atkarpos" Įdomiausia tai, kaip tu jos sulaukei. Juk nebuvo taip, kad atsikėlei vieną rytą ir gyvenimas savaime nušvito ir nei iš šio nei iš to pasibeldė į duris laimė. Turbūt kažkaip statei po plytelę tą "dabartinę atkarpą"
Troja...daryti tai noriu, tik nežinau nei ką daryti, nei nuo ko pradėti. Daug kas išbandyta, o rezultatas tas pats. Su ta gera galva tai apgaulingas dalykas, kai reikalas prieina prie galvos panaudojimo - t.y. bet kokios elementarios užduoties atlikimo, tai tas visas gerumas ir dingsta. Nenoriu būti išminčium, pilnos durligoninės Napoleonų, Džeimsų Bondų, mesijų, pranašų ir išminčių. Mano poreikis itin žemiškas - prisitaikyti prie gyvenimo taip, kad galėčiau bendrauti, dirbti, pilnai save išlaikyti. t.y. tai, kas sveikam suaugusiam žmogui yra savaime suprantama. O vat kad kažką iš pagrindų turiu keisti gyvenime, tai pritariu šimtu proc. Gaila tik, kad nežinau nei ką nei kaip keisti.

Neprisijungęs

 

#93 2015-07-12 08:10:33

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Griaunu savo gyvenimą

Bebras rašė:

Mano poreikis itin žemiškas - prisitaikyti prie gyvenimo taip, kad galėčiau bendrauti, dirbti, pilnai save išlaikyti. t.y. tai, kas sveikam suaugusiam žmogui yra savaime suprantama...

Man įdomu kitas dalykas... Kaip visa tai išsprendžia magiškai alkoholis... Bandau save isivaizduoti, atsikeliu ryte, nieko nenoriu, makaulė tuščia, darbu milijonas, makt šimta gramų ir prasideda Download, dar karta ir pirmyn prie darbų... Va šitos vietos neįkertu niekaip... wink


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#94 2015-07-12 09:43:23

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Šias knygas, kaip gydytis be vaistų,  matydavau depresija, šizofrenija sergančių žmonių forumuose !

šitos Hofmano (beords) neskaičiau, bet truputį girdėjau, turėtų būti naudinga.
Orthomolecular Treatment for Schizophrenia Paperback
Abram Hoffer
http://www.amazon.com/Orthomolecular-Tr … y_14_img_y

ši labai dažna knyga, varčiau, skaitinėjau, berods Carl Pfeiffer yra pradininkas
Nutrition and Mental Illness: An Orthomolecular Approach to Balancing Body Chemistry
by Carl C. Pfeiffer Ph.D. M.D.

http://www.amazon.com/Nutrition-Mental- … y_14_img_y

ir of couse, skaičiau nuodugniai
Nutrient Power: Heal Your Biochemistry and Heal Your Brain
William J. Walsh
http://www.amazon.com/Nutrient-Power-He … 9Z3C2JYS4C

galima pagoogle pagal autorius, visi trys jie praktikai, medikai, žinau kad yra video interviu, jų centrai, forumai, aišku anglų kalba, bet didelis noras kompensuoja google vertimo trūkumus.

vieną video prismeniau ne apie gydymą, bet apie išgyvenimą. Ted'as ten..Eleanor Longden: The voices in my head, iš principo gali būti naudingas sunkumus patiriantiems žmonėms. Aš prisitaikiau savo ligose.
https://www.youtube.com/watch?v=syjEN3peCJw

netgi yra kaip AA  grupės vienai iš  mano minėtų ligų..google su žodžiu anonymous

sėkmės


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#95 2015-07-12 10:25:06

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Pasiklydes rašė:

Bebras rašė:

Mano poreikis itin žemiškas - prisitaikyti prie gyvenimo taip, kad galėčiau bendrauti, dirbti, pilnai save išlaikyti. t.y. tai, kas sveikam suaugusiam žmogui yra savaime suprantama...

Man įdomu kitas dalykas... Kaip visa tai išsprendžia magiškai alkoholis... Bandau save isivaizduoti, atsikeliu ryte, nieko nenoriu, makaulė tuščia, darbu milijonas, makt šimta gramų ir prasideda Download, dar karta ir pirmyn prie darbų... Va šitos vietos neįkertu niekaip... wink

aš truputėlį prisijungiu prie tavo minties Pasiklydęs, jei alkoholis būtų toks tvarus vaistas turint psichinių sutrikimų, beveik neabejoju kad jis būtų kaip mat skiriamas oficialiai, jei net ir fifty fifty jis būtų toks geras, manau jie tikrai skirtų kaip mažesnę blogybę kabutėse..čia tiesiog manau Bebro būdas gerti..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#96 2015-07-12 15:18:31

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Griaunu savo gyvenimą

Mano nuomone, alkoholis ir vaistas alprozolamas, kurį į visas puses lengvai išrašinėja net seselės, yra vienas ir tas pats - kenkia kepenims, atpalaiduoja, nuima nerimą, be to alprozalamas dar pigiau ir kainuoja. Tiesiog alkoholiui recepto nereikia. Va, pakeltų kainas iki 20€  už tą, kuri dabar kainuoja 5€, bent jau aš asmeniškai, tikrai nebepirkčiau. Ir "pilstuko" tikrai neieškočiau. Kol kas nesusivaldau, nes įperku. Nieko nevalgysiu, bet išgersiu geriau.
Šiaip tai represijų reikia imtis prieš tokius kaip aš, nes pačių smegenys su  "file error" veikia...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#97 2015-07-12 16:43:02

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  11d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Pirmi kainų kėlimai parodė , kad šešėlinė ekonomika nesnaudžia , greit išplito spirito gryninimas iš langų ploviklio , naminės varymo ir blogiausia sauso spirito skiedimas. Padidėja nelegalaus falsifikato importas. Tai tik maža padidėjusios alkoholio kainos sukeltos grandinės dalis. Toliau kaip atsilieps mums mokesčių mokėtojams , bus padidintas policijos dėmesys į nelegalia prekyba surogatais , prevencija jų, vėl pasienio ir muitinės dėmesys bus nukreiptas į nelegalų įvežimą , tai vėl papildomai kainuos valstybei , o tuo pačiu ir mums. Žinoma skaitantys foruma ir gyvenantys kitur pasakys pas mus keturgubai ar net dešimteriopai brangesnis nei tėvynė, bet vėl reik atsižvelgt į tos šalies ekonomika ir gyvenimą , daug duoda ir pačių žmonių supratimas , pvz. Vokietijo jei kaimynas pradėtų varyt samane iš karto būt perspėjimas į policija , pas mus tai norma ir dar priedo daksto vienas kita.
Ne kainos taip lengvai neiškelsi tai lemia netik ekonominė šalies padėtis , bet ir vartotųjų teisės. Gerai pakels degtinės kaina , nuo to kils grūdų supirkimo kaina , ne nes visa tą skirtuma pasiims perdirbėjas ir prekybininkas , nes išvartys , kad padidėjo darbo kažtai. Kils degtinės sukrus kepyklos , pieno perdirbėjai ir taip toliau , vėl grandininė reakcija . Kaip buvo nuo Liepos pirmos kanų nereik rašyt dviem valiutom , iš karto kainos šoktelėjo , jei netiesiogiai kaina tai sumažėjo akcijų procentai arba mažinami lojalumo balai , visko nesužiūrėsi reik įdirbio , kad matytum.
Atsiprašau jei čia netokio pobūdžio forumas , labai daug susirašinėjam kitame dėl kainų ir kitko kas liečia prekyba.
Ne Iš kaimo reiktų daugiau žmones supažindinti , parodyti pavyzdžiais ar kitaip sujudinti , turinčius priklausomybe alkoholiui , kad yra išeitis yra kitas gyvenimas ir pilnavertis.

Neprisijungęs

 

#98 2015-07-12 18:33:25

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Griaunu savo gyvenimą

Ačiū Eglei už išsamų postą su nuorodom. Buvau kiek užmiršęs, kad gyvenam technologijų amžiuje ir nusipirkti bet kurią knygą, parsisiųsti popieriniu ar elektroniniu formatu yra vieni niekai. Pamenu, senais laikais kyngos užsienio kalba buvo kosmosas, tokių buvo galima gauti tik universitetų bibliotekose smile
Kiek suprantu, mityba čia vaidina gan svarbų vaidmenį. Tiek Trojos postuose, tiek Eglės nuorodose. Belieka nagrinėtis kame čia papai. Blin kodėl nėra taip sutvarkyta, kad nuo cepelinų, riebių kotletų, lietinių su mėsa, dešrelių, hamburgerių organizmas taptų it naujai užgimęs? Kodėl sveikas maistas = neskanus maistas?

Pasiklydes rašė:

Man įdomu kitas dalykas... Kaip visa tai išsprendžia magiškai alkoholis... Bandau save isivaizduoti, atsikeliu ryte, nieko nenoriu, makaulė tuščia, darbu milijonas, makt šimta gramų ir prasideda Download, dar karta ir pirmyn prie darbų... Va šitos vietos neįkertu niekaip... wink

Alkoholis tik dalinai išsprendžia. Atsikeliu ryte, visų pirma sukandęs dantis nuo šlykštaus sustingimo ir stiprokų fizinių skausmų - sąnariai, stuburas, sprandas, juosmuo. Turiu ir fizinių ligų. Makaulė tuščia, darbų gal ir ne milijonas, bet susikaupia. Būna, kad turiu net darbų planą susirašęs ir susinumeravęs darbus pagal prioritetą. Bet kai paūmėja stogas, tai galiu kiaurą dieną į tą planą žiūrėti ir nė krust. Tada taip, padarau gramą, bet nuo to stebuklas neįvyskta. Poveikis atsiranda padarius jau gerą pusbonkį degtinės ar trauktinės ar du litrus stipraus alaus. (Priedo reikia paminėti, kad tas pradines dozes išgeriu gan greitai, nes ryte godžiai geriu.) Tada gerokai susilpnėja fiziniai skausmai, būna ir taip, kad jų nejaučiu visai. Atsiranda energijos, būna kaip čia kažkas gerai išsireiškė, kaip užsivarius dopingo. Bet čia turbūt nuo trauktinės ir kolos, nes koloje yra kofeino. Nu o tada suaktyvėja smegenų veikla, atsigamina asociacijos ir pirmyn prie darbų. Plius atsiranda pasitikėjimas savimi. Šis poveikis labai trumpas, trunka vos valandą - dvi. Bet jo užtenka su vėjeliu nudirbti bent jau dalį darbų. O kas po to? O po to geriu toliau, atsiranda slopinimas, prisigeriu tiek, kad apie jokius darbus negali būti ir kalbos. Nu ką ir užmiegu prisigėręs, pamiegu, po to vakare ir naktį gaivalėjuosi. Vandenukai, arbatėlės. O ryte vėl ugninis vanduo. Taip ir gyvenam. Dabar jau antra diena nė lašo, bet laukiu nesulaukiu pirmadienio kai galėsiu vėl lėkti į parduotuvę normalaus stipraus gėrimo (savaitgaliais negaliu gerti) O savijauta kokia baisi...vakar beveik visą dieną pramiegojau, šiandien nemiegojau, bet vaikštau totaliai apdujęs, nieko nesinori absoliučiai, na išskyrus alkoholinius gėrimus. Visą dieną apie juos ir tegalvoju. Panašu, kad vėl įklimpau, neįsivaizduoju kaip čia reikės išlipti. Pirmą kartą padėjo Minesotos programa, bet dabar jau žinau tą jų virtuvę, antrą kartą neisiu, nieko naujo nesužinosiu. Kas dabar padės, neįsivaizduoju.

Neprisijungęs

 

#99 2015-07-12 19:16:15

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  26d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

„...Tačiau priklausomybės prigimtis dar nėra suprasta. Sakydami „priklausomybė“, mes turime omenyje klinikinius atvejus, kai žmogus nesugeba nutraukti narkotinės medžiagos vartojimo be kitų žmonių pagalbos. Tai rodo, kad jo valia nebeveiksminga. Tačiau, kokia yra gilesnė priklausomybės prigimtis ir prie ko žalingą įprotį turintis žmogus iš tikrųjų yra pripratęs?
     Įprasta manyti, kad prie tam tikros medžiagos žmogus pripranta todėl, kad toji medžiaga sukelia euforijos būseną. Bet išanalizavę priklausomybę, pamatome šį procesą kiek kitame kontekste. Alkoholis ar narkotinės medžiagos pačios savaime visiškai neturi galios sukurti euforijos. Tikrasis vadinamųjų narkotinių medžiagų poveikis yra paprasčiausias žemesniųjų energijos laukų prislopinimas, todėl žmogus, pavartojęs narkotikų ar alkoholio, patiria tik aukštesniuosius  laukus. Tarsi filtras išfiltruoja visus žemesniuosius iš orkestro sklindančius tonus ir skamba tik aukštosios natos.  Žemesniųjų natų prislopinimas aukštesniųjų natų nesukuria, o tiktai paryškina jau esančias. Tačiau tos aukštesniosios būsenos žmogui suteikia tokį pasitenkinimą, kad jį patyręs jis sieks tą potyrį pakartoti.
     Vadinasi, žmogus pripranta prie aukštesniųjų būsenų, o ne prie narkotinių medžiagų.
     Toks pat perprogramavimas būdingas ir žmonėms, kurie aukštąsias sąmonės būsenas pasiekia kitokiais būdais, pavyzdžiui, tai yra per meditaciją patiriama samadhi būsena ar potyriai ant mirties slenksčio.
     Dažnai tokie žmonės pasikeičia visam gyvenimui. Nereti atvejai, kai jie palieka viską, kas susiję su materialiu pasauliu ir tampa tiesos ieškotojais. Būtent taip pasielgė ir daugelis tų, kurie transcedentinius išgyvenimus patyrė dar septintajame praeito amžiaus dešimtmetyje pavartoję LSD. Tokios aukštesnės būsenos pasiekiamos ir per meilės ar religinius išgyvenimus, taip pat jų siekti padeda muzika ar įvairios dvasinės disciplinos.
     Ta euforijos būsena, kurios žmonės visokiais būdais siekia, iš tikrųjų yra jų pačių sąmonės (savojo „aš“) patirties laukas. Tačiau jie yra pernelyg naivūs tai suprasti ir mano, kad euforija ateina iš išorės – kad ją sukelia narkotikai ar alkoholis. O faktiškai yra taip, kad susidarius tam tikroms aplinkybėms, jie patiria savo pačių vidinę realybę. Dauguma žmonių gyvena taip atsiskyrę nuo savo grynosios sąmonės, kad jie jos neatpažįsta net tada, kai ją patiria, ir tapatinasi su savo žemesnėmis ego būsenomis.“

David R.Hawkins (psichiatras)

Geresnio paaiškinimo apie priklausomybę nesu aptikusi. Arba tai, kas aprašyta, man labai tinka. Tiesiog viskas sustatyta į savo vietas.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#100 2015-07-12 20:36:30

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Griaunu savo gyvenimą

Manu kad viskas daug paprasčiau, mes tiesiog PRASIGĖRĖME. Pradžioje viskas buvo gerai -  buvo smagu , linksma, buvo kontrolė, nebuvo nusigėrimų, nebuvo nesąmonių, nebuvo tų siaubingų pagirių... Jeigu nebūtume pasiekę tokio „lygio“, ko gero net nežinotume, kad yra tiek daug alkoholikų ir tiek daug problemų susijusių su alkoholio vartojimu. Daug žmonių pažystu, kurie alkoholio išgeria ženkliai daugiau palyginus su manimi ir jokių problemų dėl alkoholio neturi. Turbūt mūsų „veislė“ prasta, neatspari nūdienai... lol

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos