VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2014-12-22 20:55:11

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  1d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Žinai Nebijantis , draugas tas kuris ateina su patarimu , o ne su buteliu, draugas kuris nepalieka nelaimė, draugas kuris nesinaudoja tavim ir kam tu reikalingas draugams. Kai nustojau gert nusisuko visi , dabar sugryžo dalis tikrų ir atsirado naujų kurie nesiūlo gert. Reik keist gyvenimo būdą.

Neprisijungęs

 

2014-12-22 20:55:11

Google

#27 2014-12-23 10:15:01

Nebijantis
Narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2014-11-08
Žinutės: 36


Blaivus  8m.  3mėn.  29d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Žvejys, pritariu tavo nuomei.  Nuo šiandien taip ir darysiu.smile


„Jums reikia turėti problemą, kurią norite išspręsti. Blogybę, kurią norėtumėte paversti stiprybe“Steve Jobs

Neprisijungęs

 

#28 2014-12-23 14:23:07

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  1d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Būtent reik nenuo naujo meto ar nuo pirmadienio reik čia ir dabar, sėkmės.

Neprisijungęs

 

#29 2015-05-19 21:40:21

Nebijantis
Narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2014-11-08
Žinutės: 36


Blaivus  8m.  3mėn.  29d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Sveiki bičiuliai nežinau kur kreiptis gal čia kas turės kokį patarimą, nebepakeliu įtampos žiauri depresija manau man ar kažkokia psichologinė busena. Užgriuvo šiandien visos atrodo gyvenimo bėdos, o rytoj labai svarbi diena turėsianti įtakos mano gyvenime turiu padaryti begalę darbų per šį vakarą/naktį bet apie nieką negaliu galvot tik apie visas užgriuvusias bėdas alkoholis čia vaidina nedidelę dalį bet nežinau kaip įveikt tokį stresą dar kad galėčiau prisiverst dirbt gal kas kokių patarimų turi gal buvę kam panaši savijauta?


„Jums reikia turėti problemą, kurią norite išspręsti. Blogybę, kurią norėtumėte paversti stiprybe“Steve Jobs

Neprisijungęs

 

#30 2015-05-19 22:16:28

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  2d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

stresas rimtas dalykas, kiekvieno iš mūsų tolerancija stresui, reakcija į jį, pasekmės labai individualios..
aš neturiu vieno ir patikimo būdo, kaip su juo tvarkytis, dažniausiai jis atrodo realiai dešimt kartų didesnis ir neišvengiamas, nei asmeniškai galiu pakelti, bet kažkaip gyvenu. Dažniausiai po stresinių situacijų, pavyksta tik šiek tiek rabilituotis, bet pastebėjau, kad reabilitacija neišvengiama, tiesiog nemoku ir atrodo neįmanoma anei jo išvengti, anei kontroliuoti žalojančias pasekmes..Kažkiek savo galvoje pavyko sureguliuoti požiūrį, bet šiaip tai nemeluoju sau, jog realiai gyvenu dramoje..ir su tuo nėra taip kad susitaikiau,bet piimu tai kaip savo gyvenimą..
-padeda pasivaiksčiojimas ne trumpesnis nei vienos valandos;
-miegas, jei pavyksta;
-vonia;
-humoras
-bendravimas su mylimaisiais;
-meditacija;
-šamanizmas;
-klaidos....
gero tau vakaro kas bebūtų, bus viskas gerai rytoj wink bus tikrai
brūkštelk kaip sekėsi, kaip jautiesi...


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#31 2015-05-19 22:19:43

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  2d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

tiesa, mano streso netolerancija susijusi tiesiogiai su depresija, su chroniniu nuovargiu, su antinksčių nuovargiu, google -adrenal fatigue..
gali būti kad tiesiog trūksta B vitaminų, ar yra kokie kitokie biocheminiai disbalansai...
šiaip teoriškai sveikas žmogus yra dar vis įgalus atlaikyti, reabilituotis po šiandieninio gyvenimo tempo, streso ir ect...


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#32 2015-05-19 22:36:31

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  1d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Tai psichologinė būsena , man dažnai pasitaiko nesėkmių , kurios pasidaro ne nuo mano kaltės , bet būna ir mano padarytos klaidos. Ką darau , pasitariu su patikimu žmogumi kuris gali duoti patikimą patarimą , žinoma išlaikant slaptumą , viešumas ne į gerą, to nedarau , esu pasimokes. Gal kartais atrodo , kad čia forume atvirauju , ne , tik su riba , optinė apgaulė galima įvardinti , vaizdas per matinį stiklą. Alkoholis , kai man būdavo problemos , nesinorėdavo , gerdavau daugiausia iš sėkmės ir geros nuotaikos, jis problemos neišsprendžia. Žinai, geriausia yra šiuo momentu poilsis , išsimiegot, ryte mest visus nereikšmingus darbus ir susikaupt ties reikšmingais . Dušas , stiklinė vandens, ryte stiklinė vandens su citrina , kavos vengiu. Laikykis žmogau , problemos kaip debesys nuplaukia , kaip šis bjaurus vakaro oras išauš šviesus ir saulėtas rytas, susitvarkysi tu gali , patikėk.

Neprisijungęs

 

#33 2015-05-19 22:37:21

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  2d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

beja mano minimi būdai dažniausiai padeda somehow ilgalaikėj perpektyvoj
būna dažnai situacijų, kai reikai veidą atsukti kažkiems faktams, terminams, kaip tu mini, kad rytoj tau svarbi diena, o jauti didelį nerimą, dra reikia kokius tai darbelius pabaigti..
tai svarbiausiai nepervertinti smarkiai savų galimybių, labai taikliai ir kiek įmanoma taikiau padaryti tik tą ką gali padaryti ir kuo skubiau svarbiau padaryti, tai kas sumažintų įtampą ir padėtų numigti šiek tiek. Alkoholis ne opcija..geriau šilto vandens vonioj ir stiklinėje dozės, dar kas galėtų natūraliai šiek tiek atpalaiduot dvasią ir kuo skubiau nuvesti save į miegus su galimybe atsikelt anksčiau.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#34 2015-05-20 00:36:19

Nebijantis
Narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2014-11-08
Žinutės: 36


Blaivus  8m.  3mėn.  29d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Dėkui už patarimus smile, malonu kai kas nors pataria, nes pasikonsultuot ar pasikalbėt daugiau nelabai su kuo  ir turiu kaip jaučiuosi  nes aš ir laikau kaip sakoma visas keturias namo sienas ir dar kažkodėl man būtų gėda kam pasakoti kad mane realiai kankina depresijos nuovargiai. Nors čia gal ir gali būti bėda kad vienas savo galvoje viską turiu ir visiškai su niekuo apie tai nekalbu..


„Jums reikia turėti problemą, kurią norite išspręsti. Blogybę, kurią norėtumėte paversti stiprybe“Steve Jobs

Neprisijungęs

 

#35 2015-05-20 00:49:22

Nebijantis
Narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2014-11-08
Žinutės: 36


Blaivus  8m.  3mėn.  29d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

o kas dėl akoholio tai privengiu dar nes labai pasunkina šitą blogą psihologinę buklę net po vieno vakaro  penktadienį bare paskui 2-3 dienas nieko nedirbu nieko iš vis nedarau beveik nevalgau tik guliu ant lovos ir viskas kol vėl i gyvenimą įsivažiuoju. Laimė antros pusės neturiu tai niekas nemato ir nežino to neutral


„Jums reikia turėti problemą, kurią norite išspręsti. Blogybę, kurią norėtumėte paversti stiprybe“Steve Jobs

Neprisijungęs

 

#36 2015-05-20 06:09:15

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Griaunu savo gyvenimą

aš tai vis tik siūlyčiau kreiptis pas medikus. Gulėti, nieko neveikti, net nevalgyti, labai panašu į depresijos požymius. Medikai tikrai sugeba šiuo klausimu padėti. Reikėtų eiti pas psichiatrą, o jis dar gali pasiūlyti ir psichologą. Ir nereikia bijoti eiti, gydytojui išsikalbėti, jei nustatys kad depresija, duos vaistų ir tikrai gyvenimą ir visas bėdas vertinsi kitomis spalvomis. Tai mano nuomonė šiuo klausimu.

Neprisijungęs

 

#37 2015-05-20 07:11:05

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  2d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Nebijantis rašė:

o kas dėl akoholio tai privengiu dar nes labai pasunkina šitą blogą psihologinę buklę net po vieno vakaro  penktadienį bare paskui 2-3 dienas nieko nedirbu nieko iš vis nedarau beveik nevalgau tik guliu ant lovos ir viskas kol vėl i gyvenimą įsivažiuoju. Laimė antros pusės neturiu tai niekas nemato ir nežino to neutral

me too, pasirašau po kiekviena raide..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#38 2015-05-20 10:14:17

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mėn.  27d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Kaip savijauta, Nebijantis?

Gal pabandyk vit B susileisti. Man padeda. Gyvenimas prašviesėja, jėgų daugiau atsiranda. Tada ir sprendimus kokius nors priimti lengviau.


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#39 2015-05-20 17:19:45

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Griaunu savo gyvenimą

Aš, taip, "versdamasi per galvą", tiesiog perdegiau. Norėjau būt "universalia" - bet kokiam darbui, su bet kokiais žmonėmis tinkama. Lipau, kol nugriuvau. Tada pradėjau "gydytis" alkoholiu. Ir dabar esu truputį "padarius". Nes nesugebu susitvarkyt su nerimu. Kasdieniniu. Nerimauju, kad esu alkoholikė, todėl geriu. Geriu, nes nerimauju. Užburtas ratas. Lankymasis šiame forume neleidžia pamiršt, kad turiu problemą. Diiiidelę problemą.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#40 2015-05-20 18:17:04

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Griaunu savo gyvenimą

Na Iškaimo, susiimk. Reikia tau kažką daryti, nes rašai „Ir dabar esu truputį "padarius"". Mes abi daugmaž tuo pačiu metu registravomės į šį forumą. Todėl kartu bandėme pradėti gyventi blaiviai, visą tą mūsų rašymo į forumą  laikotarpį gerai atsimenu. Pagalvok ką galėtum padaryti, nuo ko pradėti, juk reikia kažką daryti. Taip man norisi, kad tu įjungtum skaitliuką.

Neprisijungęs

 

#41 2015-05-20 18:23:14

Nebijantis
Narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2014-11-08
Žinutės: 36


Blaivus  8m.  3mėn.  29d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Na va diena beveik praejo jaučiuosi vis dar blogai bet tikrai daug geriau nei vakar, nors problemos neišsisprendė dar šiandien, bet reikalai pakrutėjo tikrai teigiama linkme visi darbai buvo išskirstyti prioritenine tvarka ir  jei ir toliau dirbsis kaip šiandieną tai po poros dienų gal ir dienos atrodys šviesesnės. Na o lankymasis forume tai tikrai naudingas vakar tikrai padėjo vien išsipasakojimas ir operatyviai reaguojantys forumiečiai su patarimais ir palaikymu smile


„Jums reikia turėti problemą, kurią norite išspręsti. Blogybę, kurią norėtumėte paversti stiprybe“Steve Jobs

Neprisijungęs

 

#42 2015-05-20 18:48:38

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  26d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Sveikas. Man buvo didelis nerimas užėjęs,keturias dienas tęsėsi, galvojau dantys išbyrės. Ryte, pramerkus akis jau širdis gerklėj kaldavo. Nežinojau nei kur dėtis. Važiavau į mišką vaikščioti, bet ten nuvažiavus supratau, kad norisi išrėkt visą tą skausmą kuris susikaupė krūtinėj. Matai, mano blaivių dienų dar nėra tiek kiek pas tave. Taip sakant su seilinuku aš, dar smile Anksčiau, vakare po sunkios (emociškai) darbo dienos lengvai išsikirsdavau su brendžiu. Dabar tvarkytis reikia kitaip. O įgūdžių - deja nėra. Miške rėkt pabijojau, kad į psichuškę neišvežtų. Daug žmonių ramiai vaikštinėjo... Išsirėkiau mašinoj, kad niekas negirdėtų smile Palengvėjo. Per keturias dienas išdegė, kas turėjo išdegt, dabar ramu (jaučiu iki kito karto). Esu nusprendus, kol pajėgsiu tvarkysiuosi be jokių raminančių, plačiai atmerktom akim. Jeigu tai kartotųsi dažnai, tuomet jau pagalvočiau ar fiziškai ištverčiau tokį nerimo spaudimą. Pabandyk stebėt save, kas sukelia tau tokį stresą ir aptikęs tiesiog pasaugok save smile

Neprisijungęs

 

#43 2015-05-20 23:53:19

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  1d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Sveiki, kaip greit gali sugriaut viską. Šiandien vėl papuoliau į situacija ir vėl sutapimas, gera nuotaika , gryžes draugas, nudirbta daug darbų, ryt lietus darbai po stogu, niekur kaip ir važiuot nereiktų, priedo noras atsirado įkalt ir ką prisiminiau paskutinias pagirias , sudėliojau dar kažkiek taškų dėl ko negaliu gert , dirbtinai sudariau situacija kad nenuvažiuočiau nusipirkti ir ką suvalgiau dabar tris saldainius , jau geriau saldainis nei čerka, o su draugu pasėdėjom pakalbėjom. Greit gali sugriaut viską , namiškių pasitikėjimą, nusistovėjusį gyvenimą be pagirių

Neprisijungęs

 

#44 2015-05-21 06:04:42

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Griaunu savo gyvenimą

labas rytas, tai ir tau Žvejy, vis dar reikia kiekvieną kartą kovoti su noru išgerti? Skaitliukas jau rodo gražų skaičių, tai galvojau, kad tokių kovų su savimi nebevyksta.

Neprisijungęs

 

#45 2015-05-21 08:12:30

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  1d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Jos retėja , bet būna. Meluočiau jei tai nuslėpčiau, o melas vis tiek išlystų ir duotų savo. Aš gyvenu šia blaivia diena ir nelabai kreipiu dėmesio į skaitliukus.

Neprisijungęs

 

#46 2015-05-21 08:20:44

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  26d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Žvejy, bet gal ir ne tokios ryškios (stiprios) tos pagundos, kaip pačioj blaivybės pradžioj?

Neprisijungęs

 

#47 2015-05-21 10:16:20

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Griaunu savo gyvenimą

pariuke rašė:

labas rytas, tai ir tau Žvejy, vis dar reikia kiekvieną kartą kovoti su noru išgerti? Skaitliukas jau rodo gražų skaičių, tai galvojau, kad tokių kovų su savimi nebevyksta.

Labas rytas,
ir aš pritariu Pariukei...galvojau ,kad tau Zveji jau nebesisvajoja apie čierką

Neprisijungęs

 

#48 2015-05-21 18:39:47

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Griaunu savo gyvenimą

kažin kiek laiko reikia išbūti negėrus, kad tokių minčių net nebekiltų ir galėtum ramiai gyventi?

Neprisijungęs

 

#49 2015-05-21 20:30:07

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  26d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

Pariuke, manau tokių minčių bus visą gyvenimą, tik gal jos bus retesnės ir ne tokios stiprios, kaip pradžioj. Tokią išvadą, sau padariau, beklausydama žmonių, turinčių 15, net 18 blaivių metų. Pasirodo ir pas juos tokių būna... Tik, jie moka tai atpažinti ir su tuo tvarkytis smile

Neprisijungęs

 

#50 2015-05-21 20:56:29

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  15d. 

Re: Griaunu savo gyvenimą

pariuke rašė:

kažin kiek laiko reikia išbūti negėrus, kad tokių minčių net nebekiltų ir galėtum ramiai gyventi?

Bent jau aš į alkoholį nebegalėjau žiūrėti beveik iš karto po mitybos pakeitimo. Nuo pat pradžių nekilo jokių minčių apie tai, kad noriu išgerti. Tiesiog ta būsena, kuri atsirado pradėjus valgyti visai kitus produktus, nei valgiau iki tol, buvo visiškai nesuderinama su alkoholio vartojimu. Jokių kankinimųsi ar pagundų. Įsivaizduodama, kad geriu alkoholį, mintyse apsivemdavau iš šlykštumo. Bet į tai žiūrėjau labai atsargiai ir jokių išvadų dar nesidariau. O po metų aptikau, kad nebesu priklausoma. Buvau šokiruota. Negalėjau patikėti. Vartaliojau ir vartaliojau šitą informaciją savo galvoje. Žinoma, labai džiaugiausi, džiaugiuosi iki šiol. Gyvenu labai ramiai, bet alkoholiui nesu abejinga, nes į jį dabar žiūriu labai neigiamai.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos